Adres: Wilczak 17, 61-626 Poznań

5 1 10 5 1

Opinie o Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak

Filtruj opinie po kryteriach:

NIEZADOWOLONY

Porażka nie polecam, oferowana stawka to jakaś jałmużna.

Tak3Nie1
Renata
@NIEZADOWOLONY

Jeszcze ten kierownik który nie ogarnia tematu!!!

Tak2Nie1
Dragonball z
@Renata

Ja zlego slowa na niego nie powiem, potrzebowalem cos zalatwic, to jezeli bylo to wykonalne to pomagal. Chcialem wolne i dzwonilem godzine przed praca gdzie wiadomo ciezko kogos znaleźć ale dawal rade bo i ja jak potrzebowal to bylem dyspozycyjny. Nie raz wiozl mnie na jakis obiekt a nie wszystkie firmy tak robia. Nigdy nie zarobilem zadnej kary. Gdy raz mialem duze nadcisnienie na obiekcie to byl w 15 min, ja oczywiscie tabletki zostawilem w domu, ale przywiozl cisnieniomierz, wygooglał w necie z naturalnych rzeczy co obnizaja cisnienie ze jest np czekolada to postawil mi dwie duze tabliczki, poczekal az cisnienie mi wrocilo do normy i dopiero zostawil na obiekcie, pozniej jeszcze dzwonil kilka razy zeby sprawdzic jak sie czuje. Nie wiem, moze inni mieli odmienne doswiadczenia z nim ale ja, po 16 latach pracy w tej branzy poznalem wielu kierownikow i na prawde wiekszosc byla duzo gorsza i traktowala czlowieka jak sztuke co mozna wymienic w kazdej chwili.

TakNie

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

TakNie

Komandos
@Administrator

Nadal zatrudniają na umowe zlecenie ( czyli na czarno ) , uważam że słabo płacą 10 zł netto .

Tak8Nie1

Nieznajomy
@Komandos

Praktycznie każda firma ochroniarska zatrudnia na umowę zlecenie na czarno jak to stwierdziłeś, to byś był bez żadnej umowy. Płacą więcej niż 10 zł netto, więc nie opowiadaj bzdur i się nie pogrążaj takim czymś wprowadzasz ludzi w błąd. Jestem pracownikiem w tej firmie, także wiem jak to wygląda.

Tak4Nie9

komandos
@Nieznajomy

Też byłem pracownikiem SPQ i także tez znam o tej strony . Pracując ponad rok czasu w tej firmie i miałem płacone 10 zł za godzine . Ludzie powinny wiedziec ze nie powinni pracujac w takiej firmie jak SPQ .

Tak10Nie2

Nieznajomy
@komandos

Od stycznia 2019 jest stawka inna.

Tak1Nie

Księciunio wśród ogrów
@Administrator

Pracuje już któryś miesiąc. Stawka powyżej dychy, umowa zlecenie. Prezes bardzo w porządku ma ludzkie podejście bo to normalny facet a nie jakiś były ubek jak w pozostałych firmach. Kierownik ochrony tez normalny nie czepia się byle czego, nie dzwoni co chwile w wolne dni żeby przychodzić do pracy za kogoś ale docenia tych którzy też mu potrafią pomoc. Firma się rozwija dochodzą nowe obiekty i stanowiska. Jak na razie złego słowa nie powiem. No coś tam słyszałem ze czasami ktoś wylatuje ale jak ktoś chleje w pracy to raczej pod zły adres trafił.

Tak4Nie3
Krzysztof

Robie miesiąc i nie narzekam. Dużym atutem firmy jest to ze większość spraw załatwia się z (usunięte przez administratora) nie ma 50 nie potrzebnych inspektorów jak w pewnej innej nieSolidnej firmie wiec łatwiej się dogadać. Kasa się zgadza, jak trzeba wolne to idzie załatwić. Mundur tez dostałem nowy nie noszony przez nikogo. Co do godzin to tyle ile chcialem to mam nie ma telefonów w każdy wolny dzień żeby przyjść do pracy. Na razie nie widzę minusów. Zobaczymy co będzie dalej.

Tak4Nie2

Zostaw opinię o Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak - Poznań