Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak

Opinie o Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzysztof
 Opinia

Robie miesiąc i nie narzekam. Dużym atutem firmy jest to ze większość spraw załatwia się z (usunięte przez administratora) nie ma 50 nie potrzebnych inspektorów jak w pewnej innej nieSolidnej firmie wiec łatwiej się dogadać. Kasa się zgadza, jak trzeba wolne to idzie załatwić. Mundur tez dostałem nowy nie noszony przez nikogo. Co do godzin to tyle ile chcialem to mam nie ma telefonów w każdy wolny dzień żeby przyjść do pracy. Na razie nie widzę minusów. Zobaczymy co będzie dalej.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony SPQ Daria Łuczak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.