Opinie o Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o.

Jerzy

Mam wrażenie, że konkurencja wspiera niektóre osoby piszące negatywne opinie?

Zuzanna

Na forum @Blaj liczą się przede wszystkim konkrety. Osoby, które poszukują pracy chcą wiedzieć dlaczego ktoś tego miejsca nie poleca i odnieść się do tego. Pamiętajmy o dodawaniu merytorycznych wypowiedzi, które mogą pomóc innym.

Blaj

Mega syf. Tragedia

jopla

jakoś tak wielkiej rotacji nie ma, widzę że są tylko dwie rekrutacje teraz na stanowiska Asystent Działu Serwisu i mistrz serwisu

szampon

No niestety te wszystkie złe opinie to prawda .. nie szanują ludzi i dlatego ta rotacja albo ludzie sami rezygnują, albo ich zwalniają bo nie tak sobie niektórzy wizjonerzy wyobrażali tą współpracę, która tak na prawdę jest żenująca ... Na umowie co innego niż w realu no i nie wierzcie z te szkolenia itp. Żenada ... kto nie wierzy to śmiało !!!

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o.