Dukat sklep z odzieżą używaną

Opinie o Dukat sklep z odzieżą używaną

Kazimierz D.

Wszystko jest czyste , wysokiej jakości ładnie wyeksponowane, a przede wszystkim bardzo tanie. Wadą jest brak rzetelnej informacji o zasadach cenowych obowiązujących przez cały tydzień (kiedyś taka informacja była). W dniu 22 listopada 2018 (czwartek) z treści jedynej informacji po lewej stronie wynika, że z wyjątkiem kurtek, kombinezonów, butów itp. które mają cenę 5,- zł., każdy przedmiot kosztuje 2,- zł. , brak jest informacji, że wywieszka ta nie dotyczy całego sklepu tj. prawego skrzydła sklepu, co moim zdaniem jest deinformacją, a więc inforamcją wprowadzającą w błąd.

Pracuś

praca w Dukacie na Piłsudskiego to istny meksyk , bałagan , brak porządnego przeszkolenia , musisz zapisywać na kartce ile wywieszakowałeś /minimum to 40kg na godzinę co w bałaganie z wieszakami jest nie lada wyzwaniem /, umowa, jak już, to śmieciowa i nisko płatna praca. Niepolecam

Zostaw opinię o Dukat sklep z odzieżą używaną - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dukat sklep z odzieżą używaną