Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej w Wałbrzych

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dukat sklep z odzieżą używaną? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ewa
Były pracownik
@Pytanie

Ja weszłam z miejsca, zapytałam o pracę i następnego dnia zaczęłam. Raczej było mało chętnych, bo płaciłi naprawdę niewiele, na śmieć umowie, żadnych urlopów, benefitów, nadgodziny płatne śmieszne grosze, ale pracę lubiłam, bo i ubrania uwielbiam. Niemniej wracałam do domu kompletnie wykończona, a kręgosłup dostał od dźwigania :(

Ewa Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nikt nie chce tam pracowac, a ludzie odchodzą z uwagi na nieludzkie traktowanie pracowników przez właścicielkę i śmieciowkę na najniższa krajowa. Idziesz, mówisz, ze chcesz pracowac i zaczynasz następnego dnia.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej?

Arek004
Klient

Dlaczego pracownice odkładają sobie rzeczy na zapleczu, wysyłają zdjęcia tych rzeczy np: swojej rodzinie. Dzisiaj byłem świadkiem jak taka niska blondynka pracująca na wojska polskiego dzwoniła do syna mówiąc że wysłała mu wiele zdjęć różnych rzeczy i że ma natychmiast wstawać (czyli spał jeszcze) i przyjeżdżać bo czekają na niego te rzeczy na zapleczu i że potem jeszcze ma w innym Dukacie też odłożone. Nie po to jadę 130km w jedną stronę by słyszeć taka rozmowę. Co to za kumoterstwo jest w tych sieciach sprzedaży

Anonim
Były pracownik
@Arek004

Tak , to często się zdarza a zwłaszcza w Zgierzu, a to dlatego że pani prezes i manager nie pozwalają na kupowanie markowych i lepszych rzeczy przez personel, dlatego wysyłają oni do ich kupna znajomych i rodzinę , wiem bo tam pracowałem/am, a kierowniczka w Zgierzu czasami zabierała rzeczy do domu , aby ktoś je przymierzył , a następnie na drugi dzień przynosiła te , które nie pasowały ;)

Ewa
Były pracownik
 Pytanie
@Arek004

Jakby Pan pracował bez płatnych nadgodzin za najniższą krajową na śmieć umowie w brudzie i dźwigał jako kobieta worki po 15kg, to chciałby Pan chociaż coś sobie kupić taniej :) A dlaczego tak jest? Pracownica ma prawo sobie odłożyć 20 albo 24 ubrania w miesiącu i kupić z firmowym rabatem. Każdy sklep oferuje takie bonusy dla swoich pracowników. Nie ma obowiązku kupowania w second handach, a tym bardziej jeżdżenia do nich 130km (:

anonim Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Arek004

bardzo mnie zaciekawiła twoja wypowiedz arku , mógłbys mi to rozwinąc na prywatnej konwersacji ? np na facebooku ? chciałbym sie więcej dowiedzieć o tym co się dokładnie stało , może uda mi się rozwiązać twój problem

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dukat sklep z odzieżą używaną? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Wałbrzych
Park Home Sp. z o.o.
(61 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dekarze i pomocnicy
Wałbrzych
REGESS
(244 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Utrzymania Obiektu
Wałbrzych
HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.
(6999 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Tajemniczy klient
Klient
 Pytanie

Mam pytanie czy była kiedyś kontrola w sklepie dukat wobec mobbingu?czy kierownictwo razem z pracodawcą czytali kodeks pracy ,?izolowanie.zastraszanie.nekanie psychiczne pracowników to jest mobbing.takie szkolenie przydało by się zastępcy kierownika tak to pani Pamela pupilek pani prezes obydwie do wora i odizolować od społeczeństwa.

1
Danuta
Klient
 Pytanie

Wymiana całego kierownictwa a w szczególności zastępcę słychać jak drżę ryja i swoje zamieszanie wprowadza (usunięte przez administratora) włazi pracodawcy chyba za traktowanie pracowników jako klient okropnie się czuje jak (usunięte przez administratora) może niech zamknie interes jak każdy (usunięte przez administratora) a otworzy (usunięte przez administratora),,,!!wstyd i hańba tylem do klienta i pracowników uciekajcie z tego (usunięte przez administratora)!!!?

1
Kamila
Pracownik

Witam, niestety zderzyłam się z tą firmą. Szefowa reprezentuje (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o poziom kultury, poza tym proponuje umowe na etacie sprzataczki a ja miałabym pracować na kasie. Często wystepują spóźnienia z wypłatami, nie polecam.

Nick
Kandydat
 Pytanie
@Kamila

Witam a w którym Dukacie Pani pracowała?

Ewa
Były pracownik
@Kamila

To prawda, szefowa wyzyskuje jak tylko się da, siedzi i obserwuje przez te kamery jak wielki brat, czy worki równo leżą na zapleczu, ale za to kierowniczkę miałam przecudowną na Felińskiego. Niestety jej zastępczyni lubowała się w mobbingu, zero kultury osobistej, wieczne awantury. Dlatego też zrezygnowałam, bo kierowniczka była zbyt kulturalna i delikatna by swoją podwładną ustawić do pionu.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dukat sklep z odzieżą używaną? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Kazimierz D.

Wszystko jest czyste , wysokiej jakości ładnie wyeksponowane, a przede wszystkim bardzo tanie. Wadą jest brak rzetelnej informacji o zasadach cenowych obowiązujących przez cały tydzień (kiedyś taka informacja była). W dniu 22 listopada 2018 (czwartek) z treści jedynej informacji po lewej stronie wynika, że z wyjątkiem kurtek, kombinezonów, butów itp. które mają cenę 5,- zł., każdy przedmiot kosztuje 2,- zł. , brak jest informacji, że wywieszka ta nie dotyczy całego sklepu tj. prawego skrzydła sklepu, co moim zdaniem jest deinformacją, a więc inforamcją wprowadzającą w błąd.

Pracuś

praca w Dukacie na Piłsudskiego to istny meksyk , bałagan , brak porządnego przeszkolenia , musisz zapisywać na kartce ile wywieszakowałeś /minimum to 40kg na godzinę co w bałaganie z wieszakami jest nie lada wyzwaniem /, umowa, jak już, to śmieciowa i nisko płatna praca. Niepolecam

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej - Wałbrzych

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ludowa 61D
  58-304 Wałbrzych
 • NIP: 8862750631 REGON: 891520815
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dukat s.c. Elżbieta Błażej Roman Błażej
Przejdź do nowych opinii