sirbud

Wałbrzych

Opinie o sirbud

Siwy

Nie dla tej firmy jako kierowca. 13 zl brutto za godzine. Stare samochody. Bardzo nie mily i butny kierownik. Czesto jezdzi się przeladowanym. Na paliwo dostaje sie 200 zl do 200 litrowego baku!!! O wszystko trzeba się prosić, nawet o kupno smaru.

Blady89

Pracowalem w Sirbud. Niestety nie ma tam fachowej pracy, nie ma nawet fachowcow, chyba ze ci co plyty regipsowe wklejaja w szpalety na pianke montazowa do okien albo ten co 5 okien w klatce schodowej obrabia naroznikami i gipsem juz drugi tydzien. Padlo nawet zdanie "lepiej robic wiecej i troche gorzej niz dokladnie i wolno"- pozdrawiam tego fachowca. Zarobki to 12,5zl brutto za godzine potem podwyzka obiecana przez Pana,ktory pojawia sie czasem na budowie i wywoluje panike wsrod "fachowcow" w wysokosci 1zl brutto czyli na 13,5zl brutto. Sami ocencie zarobki, moim zdaniem pomocnik moze tyle zarabiac, nie ktos kto zna robote. Faktem jest, ze nikt nikogo nie pogania, tempo wrecz nudne. Pozdrawiam wszystkich fachowcow z Sirbudu:)

[usunięte przez moderatora] ,jak firma przechodzila zmainy bodajze w 2004 roku ,loczyla sie z "minari" firma co naprawia drogi,zwalniali z duzo ludzi,ja miedzy innymi tez bylem zwolniony.moja ostatnia wyplata opiewala na 540 pln,[usunięte przez moderatora]

jbk

[usunięte przez moderatora] Firma od ponad miesiaca nie zapłaciła należnej faktury (termin był 7 dni roboczych) Sprawa idzie do sądu. Nikomu nie polecam tych [usunięte przez moderatora] szczególnie jeśli chodzi o podwykonawstwo.

Dobra i fachowa robota tylko małe zarobki...

Zostaw opinię o sirbud - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sirbud