Opinie o Masterform S.A w Świebodzice

Masterform Grupa Zetkama Spółka z o.o. zajmuje się seryjną obróbką części maszyn i urządzeń z wykorzystaniem technologii CNC (komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych). Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Masterform S.A, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Masterform S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterform S.A w Świebodzice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Wojtusio

Pracowałem w tej firmie na maszynie, premie zapomnijcie, zawsze wyniki są za niskie dla góry, jak sprzedali spółkę I pseudo kierownicy urosli3w piórka, firma poszła na psy, taka prawda, ludzie stoją po 12 h przy maszynie pójdziesz do wc na 10 minut zadyma jakiej mało, zakaz picia I jedzenia na stanowisku pracy, mowimynru o przykaskach, ja np. Nie palilem Ale tak krzywo patrzyli na tych co palą, twierdza że wypłata będzie sięgać 4500 zl netto, to tylko pomówienia, mogę państwu pokazać przelewy pracownik z 5 letnim stażem, wstyd, podwyżka haha możesz zapomnieć, udałem się do innego zakładu jako operator maszyn cnc bo to specjalista, dziś zarabiam 7000 zł na rękę, jak ludzie lubią dawać się (usunięte przez administratora) to wasz problem. Co do szatni toalet tragedia, śmierdzi Ukraińcy stają na deski, sikaja po ścianach, A jak nie 2 robią obok, a nie do wc. A i zakaz używania telefonu zachorował mi syn opiekunka nie mogła sobie z nim poradzić dostałem załącznik numer 5 czyli 150 zł w plecy, a mogą Cię tak orac przez cały miesiąc. Serio 5 lat męki I człowiek był bardzo głupi że nie zaryzykował wcześniej. A dał się sponiewierac..... jesteś murzyn I masz orac. Ale państwo kierownictwo pamiętajcie że poza firmą jesteście tylko zwykłymi pionkami po zawodowce. A z inżynierów robicie totalne zero. Teraz przynajmniej jeżdżę lepsza fura jak kierownictwo. Inspekcja pracy powinna sie wami zajac... Tyle na ten temat. (usunięte przez administratora)przynajmniej ludzi nie oklamuj.

Marek

Warunki socjalne straszne , w kiblach ciągle palą papierosy nie mówiąc o tym że co chwilę zlew zawalony bo Ukraińcy się strzyga i gola zapychając zlewy . Pracując tam czułem się jakbym wyjechał na zarobek do Ukrainy . Kolejny minus to stawka na , którą się umówiłem była inna w rzeczywiści , ale z tego co wiem nie byłem sam i osoba za to odpowiedzialna już tam nie pracuje ( Pan pieczywo ) , osoba pracująca tam jako operator w dziedzinie obróbki ma bardzo małą wiedzę , ponieważ tylko wymienia sztuki i zmienia płytki skrawające , przez co jest tak zwanym guzikowym .Pracując kilka lat jako operator programista idąc do masterformu po 2 miesiącach zacząłem się cofać z swoją wiedzą .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Masterform S.A?

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Masterform S.A?

abcd
@Pytanie

Pytań nie będzie, będzie czarująca rozmowa, a jak trochę popracujesz - rozczarowanie. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie, aż dziwne jest, że pracuje tam tyle fajnych osób (jeszcze). Ludzi traktują jak śmieci,bez względu na staż i stopień zaangażowania, jest ciągła rotacja. Jeśli chodzi o kuchnię i sanitariaty itp. to wszystko jest w porządku, jest czysto. Ręczniki, mydła, papiery itd. - to zawsze jest. Czajniki, lodówki, mikrofalówki też, wypłata zawsze na czas. Problemem jest podejście do pracownika, dla mnie nie do zaakceptowania. Nie zawsze tak było, od pewnego czasu nie da się tam pracować. Jak się wywala dobrych ludzi za byle co, to co najmniej nie na miejscu jest chwalenie się jak to w trudnych czasach zatrudniamy.

@abcd

Przykro, że tak to widzisz. Każdy ma prawo do swojego spojrzenia. Pytania na rozmowie rekrutacyjnej są zawsze: rysunek techniczny, pomiary, znajomość maszyn. Fajnie, że doceniasz warunki i wypłatę. W dzisiejszych czasach - to wcale nie jest oczywiste.

@Pytanie

Jesteśmy firmą produkcyjną. Szukamy konkretnych umiejętności produkcyjnych (doświadczenie jest niezbędne). W tej chwili najchętniej operatorów tokarek OKUMA, NAKAMURA, MAZAK). Zawsze pytamy o rysunek techniczny, przyrządy pomiarowe, procesy obróbcze. Zapraszamy na rozmowę.

zadowolony pracownik
@abcd

@abcd pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią! Obecnie w każdym zakładzie są zwolnienia związane z sytuacją na rynku i koronawirusem. Jakby szefowie nie dostosowywali zatrudnienia do zamówień to szybko firma mogłaby się zamykać. niestty nie kazdy jest uniwersalny wiec zatrudnia się wyłącznie na te maszyny na które są zlecenia od klientów to proste. Pracuje w tej firmie od kilku lat i szczerze wszystkim ją polecam bo naprawdę to fajna firma. Jakby było tak jak piszesz to by tu nikt nie pracował a większość z pracowników pracuje tu po kilkanaście lat i ludzie odchodzą sami wyłącznie na emeryturę. Firma ciągle się rozwija, inwestuje, wdraża nowe projekty. @abcd pokaż mi inna firmę która w czasie kryzysu wypłaciła pracownikom świąteczne, my je dostaliśmy jak co roku.

ja
@HR

No jasne wypłata nie jest w tych czasach oczywista , za darmo ludzie pracują :)

On27
@zadowolony pracownik

Odchodzą tylko na emeryturę? Żartujesz? Czy nie widzisz?

Rekruter Nowy wpis
@On27

Odpowiedziałeś na wiadomość sprzed 1,5 roku. Dziś rotacja jest na bardzo niskim poziomie - średniomiesięczna rotacja w ubiegłym roku kształtowała się na poziomie poniżej 1%.

On27 Nowy wpis
@Rekruter

Cudownie. A jest gdzieś Rekruter, który twierdzi co innego?

Czy w Masterform S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Rekruter Nowy wpis
@Pytanie

W Masterform zatrudniamy również obcokrajowców. W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy zapraszam do kontaktu: rekrutacja@masterform.pl, tel. 531-681-585.

Rekruter
@Marek

Osoby zainteresowane warunkami panującymi w naszej firmie zapraszam do kontaktu. Podczas spaceru po naszym zakładzie można samodzielnie ocenić w jakich warunkach pracujemy. Propozycję warunków finansowych kandydat otrzymuje na piśmie przed podjęciem zatrudnienia, więc nie ma możliwości, aby warunki na umowie o pracę były niezgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

@Marek

Ciekawie co to za taki fachowiec-programista że został bez pracy i szukał coś dla siebie. Najpierw..... warunki socjalne nie do porównania jest super, drugie masz wiedzę masz wzrost wypłaty w każdym miesiącu, po trzecie cofają się z wiedzą właśnie te kto potrafi gadać a nie pokazać co umie. Komentować głupoty może każdy a fachowiec zatrzymuje się na firmie i zarabia. I przykładów mamy mnóstwo. Osobiście...pracuje 12 lat i każdy kto potrafi coś jest obok i działa.

Papieżak
@Igor

Igorku, ty tak nie punktuj u przełożonych. Bo wszyscy to widzą ????

@Papieżak

Polecam pracę w Masterformie. Cudowna atmosfera, super warunki socjalne, przyjemni ludzi. Zapraszamy do firmy zobaczyć wszystko samemu. Mile pozdrowienia dla wszystkich komentatorów. I też zapraszamy do nas, dla każdego znajdzie się dobra praca ????

@Igor

Igor, nie zostałem bez pracy tylko zmieniłem na lepszą i ciekawsza , mogę się założyć że mam większą wiedzę od Ciebie w programowaniu na tokarkach jak i frezarkach , mówię tu oczywiście o doborze odpowiedniej technologii , parametrów i narzędzi :), z tym że ty pracujesz w zawodzie (usunięte przez administratora) lat a ja tylko 4 .Proszę tylko nie walić ściemy że tam dużo się człowiek uczy bo po rozmowie z różnymi ludźmi wiem że ich wiedza jest znikoma , tam praca jest tam monotonna , czego można nauczyć się wymieniając kilkaset takich samych sztuk ? . Igor ewidentnie leci wazelina . Strasznie to żałosne i słabe aż ciekaw jestem ile lat ma człowiek który to pisze. Kontrola jakości jest bardzo profesjonalna i duży plus za to że wszystkiego Cię uczą jeśli chodzi o pomiar.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masterform S.A na stanowisko Operator maszyn CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Świebodzice
Pakersi Kamil Kik
(35 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej / od sierpnia!
Świebodzice
KBTI Poland
(194 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Adam
Kandydat

Witam. Czy jest u Panstwa prowadzona rekrutacja na stanowisko Mechanik - Utrzymanie ruchu?

@Adam

Dzień Dobry. Na ten moment prowadzone są rekrutacje tylko na stanowisko: operator maszyn cnc.

Kamila
@HR Manager

I jaka jest Wasza oferta na tego operatora, trzeba mieć jakieś doświadczenie czy „zieloni” też mogą próbować ? ;-)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Masterform S.A? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Dzień Dobry. Telefony służbowe przydzielane są według potrzeb na danym stanowisku pracy.

Wojtusio

Janek
@Wojtusio

Może z warunkami masz racie ale 7tys netow Polsce to już przesada 5 tys netto okale nie 7tys t

Braj
@Wojtusio

Proszę o wyrażenie opinii o jankowiak? Nasłuchałam się wiele niekoniecznie dobrego a chce przed złożeniem dokumentów zweryfikować choćby część danych bo nie mam zamiaru później płakać do poduszki i żałować odejścia od dotychczasowego pracodawcy

Czy zdarzają się nadgodziny w Masterform S.A?

@Pytanie

Dzień Dobry. Tak nadgodziny się zdarzają. Zapraszam do kontaktu i złożenia swojego CV. Pozdrawiam

Edward
@HR Manager

Czy takie nadgodziny w Masterformie są dodatkowo płatne? No i pytanie drugie - bez doświadczenia też jest szansa na przyjęcie?

Chętny
Kandydat

Witam cz jezeli mam doświadczenie około 5 lat jako lider produkcji nastepnie ustawiacz maszyn CNC, odpowiadałem za przezbrojenia linii produkcyjnych maszyny i roboty kompensacje maszyn i niewielkie zmiany w programie,pomiary suwmiarkami,mikrometrami,wysokościomierzami,głebokościomierzami, sprawdzianami,średnicówkami i innymi narzedziami to jest jakaś szansa na robotę? Jeśli tak to poprosze o adres e-mail mam uprawnienie UDT na wózki i suwnice

@Chętny

Witam serdecznie. Z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonych operatorów CNC. Proszę o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@masterform.pl

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Masterform S.A?

Stritch8

Warunki socjalne, sanitarne, park maszynowy - bez uwag. System 4brygadowy - jednym bardziej odpowiada, innym mniej. Istotny minus to podejście góry do pracownika. To spowodowało zmianę pracodawcy.

Nowy
@Stritch8

A co Ci nie pasowało? Bo się przymierzam do nich.

Były pracownik jakich wielu
@Nowy

Nie wiem czy na dłuższą metę Ci się spodoba. 4brygadowka, wymagania spore w stosunku do zarobków no i "góra" wiecznie niezadowolona z wyników. Oczywiście dla nich jesteś zwykłym robolem więc nie licz na to że będziesz zbytnio szanowany.

Zdziwiony
@Były pracownik jakich wielu

Warunki (np. 4 brygady), to chyba masz wpisane w umowę? Więc co Cię zaskakuje? Pracuję tu już parę lat. Mam pewną robotę, nigdy nie miałem opóźnień w wynagrodzeniu. Także w ostatnim kryzysie. Od września znowu mamy premię - tak, jak za cały zeszły rok. Chcesz się uczyć? Jest czego. Nikt się mnie nie czepia, bo robię swoje. I tyle. ;-)

On26
@Zdziwiony

A co zrobić jak będą mną dyregowac jak. Nie jestem ciemny i będą się zemną ządzić????? ++++tam

On27
@On26

Załóż swoją firmę. I masz problem z głowy. A jak chcesz pracować w normalnym zakładzie, to się dogadujesz z innymi.

Wiecie czy Masterform S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W biurze to standard.

Kadry

Jeśli szukasz pracy i masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (zwłaszcza tokarki) - to czekamy na Ciebie. Nie masz pewności do warunków - to przyjdź na rozmowę. Będziesz mógł sprawdzić jak to wygląda. Bez polegania na cudzych (niekoniecznie prawdziwych opiniach). Sprawdź nas! Zapraszamy do składania aplikacji. Nasze aktualne ogłoszenia znajdziesz na OLX. Zapraszamy HR

Aga

Czy ludzi bez doświadczenia przyjmujecie?

@Aga

Zdarzają się takie rekrutacje. Ale rzadko. Generalnie: szukamy ludzi z doświadczeniem do obsługi złożonych maszyn. Proszę obserwować nasze ogłoszenia.

Miki

Dalej przyjmują do pracy?

@Miki

Tak. Rysunek techniczny, przyrządy pomiarowe i doświadczenie na CNC. I możemy rozmawiać. Najbardziej zależy nam na operatorach tokarek NAKAMURA, OKUMA, MAZAK.

Kadry
 Rekomendacja

W czasach zwolnień - zatrudniamy. Szukamy fachowców - operatorów CNC - doświadczonych (przynajmniej 2-3 lata). Zwłaszcza tokarzy z doświadczeniem na maszynach MAZAK, OKUMA. NAKAMURA. Zapraszamy do kontaktu.

@Kadry

Ciągle zatrudniacie bo ciągle ludzi zwalniacie, wiem z autopsji i bardzo wszystkich proszę - zastanówcie się dwa razy zanim wdepniecie.

Marzena

Witam, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do tej firmy, operator cnc z 6-letnim stażem na frezarkach. Na jaką stawkę na początek mogę liczyć, jakie są dodatki i co z tymi premiami bo z opini wynika że są ale ich nie ma, to jak to w końcu jest i jaki jest system pracy 3-zmianowy czy 4-brygadowy, prosiłabym o odpowiedź osobę która tam pracuje

@Marzena

Staż jest ważny. Ale umiejętności - jeszcze ważniejsze. Przez 6 lat można naciskać 4 przyciski. Lub przezbrajać maszynę. Generalnie: jeśli ktoś ma faktyczne umiejętności (obsługa maszyny CNC, pomiar, rysunek), to na początku zarobi nie mniej niż 5 tysięcy brutto. Lub więcej. w tej chwili przyjęcia są na system 4 brygadowy (stawka podwyższona o 20%). ?

@HR

Witam. Czy pracownik z dużym doświadczeniem i umijętnościami może liczyć na wstępie na powiedzmy 7000 brutto czy może więcej albo znacznie mniej.

@Marzena

Warunki graniczne są wskazane w ogłoszenia na OLX. Ze szczegółami. Każdy kandydat przechodzi najpierw testy. Pokazujemy mu stanowisko pracy, wyjaśniamy, jakie są oczekiwania i warunki. CV jest ważne, wynik testów - jeszcze ważniejszy. Na tej podstawie proponowane są stawki dla danego pracownika. Kandydat dostaje je na piśmie - z wyliczeniem składników. Zasada prosta - im więcej umiesz, tym więcej zarabiasz. Zapraszamy do rozmowy.

@Sezam

Jaki pracownik? Co potrafi zrobić? Ile maszyn obsłużyć, przezbroić? Jak to wiemy, to możemy rozmawiać o wynagrodzeniu. (usunięte przez administratora) Pracownik dostaje wynagrodzenie za wiedzę, umiejętności i faktycznie wykonywaną pracę. Jeśli jest bardziej złożona - dostaje więcej.

@HR

A na czym polegają te testy. Pozdrawiam.

@Sezam

Czy np. dostanę rysunek i wszystko od początku czyli od uszukowania materiału poprzez napisanie programu i uzbrojenie maszyny będę musiał zrobić gotowy detal.

Ola
 Rekomendacja

Tak wiec dla firmy bardzo liczy się pracownik ,ale też dużo wymagają patrząc na maszyny nie ma co sie dziwić frezarki,tokarki to nie są zabawki za parę groszy trzeba to mieć na uwadze. Duży plus że są otwarci na osoby które chcą nauczyć się zawodu . Zakład nie ma nic do ukrycia osoba która chce się zatrudnić jest oprowadzona po całym zakładzie ! jest czysto ku mojemu zdziwieniu bo przeczytałam tu że jest brudno. Stawka na początek jest całkiem dobra chcesz więcej ?musisz się uczyć i pokazać że ci zależy nikt nikomu nie zapłaci więcej jeśli nic od siebie na da proste. Polecam zakład warto jest przyjść na rozmowę i się samemu przekonać. Mam nadzieję że ten zakład będzie tym w którym zostanę na bardzooo długo bo praca jest bardzo ciekawa i ambitna .

@Ola

Pani Olu. Cieszy nas każdy zadowolony pracownik. Jeszcze raz witamy na pokładzie.

Ola
 Rekomendacja

Chciałam się podzielić swoimi punktem widzenia iż te opinie złe które są tu napisane są zbyt ubarwione

henk

Na (usunięte przez administratora)od dluzszego czasu wisza oferty pracy w tym zakladzie. Co moze byc powodem takiego stanu rzeczy?

?!
@henk

Stała rekrutacja związana z rozbudową zakładu !

xD
@?!

Albo przemiał ludzi tudzież braki w obsadzie ;)

?!?...
@xD

Niestety nietrafiona diagnoza. Kto chce pracować i umie to robić ma tu dużą szansę na wieloletnią pracę. A o powiększeniu parku maszynowego słychać głośno...i o ile ktos sie tym interesuje i jest na bieżąco z rozwojem lokalnych firm to tez powinien o tym wiedzieć.

@xD

W przyszłym miesiącu uruchamiamy nowy projekt. 8 nowych ludzi. Każdego roku dokupujemy maszyny (obsługują je ludzie). Średnia wieku - powyżej 40 lat (więc niektórzy odchodzą na emeryturę). Nie każdy, kto zaczyna okres próbny kończy go zdaniem testów. 10-15% pracowników odpada. I dlatego szukamy nowych pracowników. A najlepiej: przyjdź, zobacz, pogadaj. Nie domyślaj się. Po prostu sprawdź.

@?!?...

Dalej widzę że większość reaguje na błędne opinie. Łudzi..... interesuje praca - zapraszamy. Jest głowa - jest kasa. Na własne oczy wszystko zobaczyć i pokazać siebie.

@henk

Mamy plany rozbudowy hali na ten rok. I plan zwiększenia zatrudnienia do sierpnia. Więc przez cały czas pojawiać się będą ogłoszenia, bo stopniowo obsadzamy nowe maszyny i projekty. Znasz rysunek (bodaj podstawy, obsługiwałeś maszyny (niekoniecznie CNC), potrafisz mierzyć detale (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, itd.) - to skontaktuj się i rozmawiajmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterform S.A - Świebodzice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Masterform S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Masterform S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterform S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Masterform S.A
3.4/5 Na podstawie 26 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Masterform S.A