Armeton Polska

Łódź

Opinie o Armeton Polska

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Kto z Was pracuje w Armeton Polska? Podoba Wam się firma?

jake
użytkownik zarejestrowany

Każdy ma tutaj szanse, żeby znaleźć zatrudnienie @tymek, ale wiecie jakie są tutaj przeciętne zarobki?

Dział Kadr

Armeton Polska SP.z o.o. jest firmą produkującą betonowe przeciwwagi do sprzętu AGD. Nie ukrywamy, że praca pracownika produkcji jest bardzo ciężką pracą fizyczną. Niemniej jednak firma oferuje stałe zatrudnienie i pewną pracę, a jej pozycja na rynku jest ugruntowana i w fazie dalszego rozwoju. Operatorzy Wózka Widłowego jeżdżą dużymi wózkami spalinowymi- wymagamy min. półrocznego doświadczenia. Chęci do pracy i jej efektywność jest zawsze przez nas nagradzana. Nasi pracownicy są premiowani, otrzymują prywatną opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych stabilną i długotrwałą współpracą.

Dział Kadr

Witam, oferta na Operatora Wózka Widłowego jest cały czas aktualna dla obu lokalizacji- zakładu Armeton Polska Sp. z o.o. w Stanowicach (k. Oławy,dolnośląskie) oraz zakładu w Łodzi (ul. Ustronna 45). Zapraszamy do przesyłania CV.

motyl

powiem krutko i na temat jest (usunęte przez administratora)i tyle pensja nie adekwatna do wykonywanej tam pracy jeśli można to nazwac pracą??????????????????????????????

Zostaw opinię o Armeton Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armeton Polska