Prefrow Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej

Kietrz

Opinie o Prefrow Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej

siwy48

Pracowałem przez 12,5 roku w tym chorym zakładzie zwolniłem sie i pracuje na kopalni i teraz wiem że żyje robie z normalnymi ludzmi a nie z takimi [usunięte przez moderatora] kierownictwo to zero

maniek

powiem tak...pracowałem grubo ponad 10 lat w tej firmie w tym kilka na produkcji,teraz wiem że zarobki nie były złe.Przyjęć nie ma w tej chwili a jak będą to oczywiście przez agencje gdzie dostaje się 2020 czy 2050 brutto-a to są kpiny.Co do ludzi to jak wszędzie trafi się na ludzi co są w porządku jak i wiadomo jakich,a im wyższe stanowisko tym większy fajfus-delikatnie mówiąc.Zaś co do roboty to nie jest lekko na produkcji,do tego jedna wielka monotonia

Zostaw opinię o Prefrow Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej - Kietrz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prefrow Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej