Opinie o p.p.u.h Fabet sp. z.o.o w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy p.p.u.h Fabet sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w p.p.u.h Fabet sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o p.p.u.h Fabet sp. z.o.o w Żory

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

podwykonawca Nowy wpis

Jako podwykonawca - dla tej firmy, nigdy już nie będę pracował. Faktury niepozapłacane, kontaktu żadnego-nie odbierają telefonu. A jak odbiorą to przedłużają terminy płatności. Ostrzegam wszystkich podwykonawców przed tą firmą.

Zuzanna Nowy wpis

Chętnie dowiemy się o Waszych doświadczeniach z p.p.u.h Fabet jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu portalu. Nie jest dopuszczalne m.in. zamieszczanie opinii, które zawierają treści wulgarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Zuzanna Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w P.P.U.H Fabet? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy. Czy uległy poprawie kwestie, o których wspominaliście?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie p.p.u.h Fabet sp. z.o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
edr

Jak wysyłają za granicę to przecież można liczyć na naprawdę wysokie zarobki, bo jeszcze jest szansa na odpowiednie premie, ale czy wypłata pojawi asię na czas? Zależy mi na tym bardzo. Dzieki za odpowiedź

Adam3838

Zenada. Znam firme pare lat i niestety w takie nastepne (usunięte przez administratora) wspolpracy sie nie wplatam. Przyjalem nadzor budowy dla nich jako podwykonawca. Od maja nie została zaplacona żadna z faktur. Szczególnie viceprezes wykręca kota ogonem jak tylko może i robi w bambuko jak mu się podoba. Kiedyś było lepiej ale to wtedy fabet pracował dla mnie gdyż byłem generalnym wykonawcą inwestycji. W najczarniejszych snach nie przypuszczałem że tak mnie zrobią w jajo mimo że znamy się kilka ładnych lat. Odradzam każdemu jakąkolwiek współpracę z firmą Fabet Zory bo ja jestem cierpliwy ale scyzoryk mi się w kieszeni otwiera.

@Adam3838

Witam Kolego masz rację też ich znam do 12 lat Dudek prosił o dostawy żwiru z terminem płatności 21 dni i od Maja 36,000 zł nie mogą zapłacić ciągle się wykręca.

kontrachent

Firma niewiarygodna , niewypłacalna. Jedno wielkie oszustwo, są niewypłacalni wobec podwykonawców .Właściciel firmy zachowuje się jak małe dziecko [nie obrażając dzieci dobrze wychowanych z kręgosłupem moralnym co jest zapewne jest obce właścicielowi tej firmy]nie odbiera telefonów. Rozmowy o finansach dotyczące terminów płatności są bez pokrycia.

kontrachent

Firma nie wiarygodna nie płacą podwykonawcą. Obietnice bez pokrycia.

zniesmaczona

Weź sie schowaj z ta kryptoreklama bo ci pseudo wysokiej jakości specjaliści to również wysokiej jakości kolekcjonerzy nie swoich pieniędzy! Liczba spraw sądowych z ich rośnie ostatnimi czasy.

Przestrzegam przed pracą w firmie p.p.u.h Fabet sp. z.o.o znajdującej się w Żorach na ul. Bocznej 6. Firma Fabet do dnia dzisiejszego nie zapłaciła mi zaległych wypłat za pare miesięcy pracy w tej firmie. Sprawa trafiła do sądu pracy w Rybniku. Szczerze nie polecam. Były pracownik.

Anonimowy

Nie zmienilo się nic, leca wyplaty za iles miesiecy w niektorych przypadkach. Tragedia.

niewolnicy

to pracuj tam dalej hehehehe

niezadowolony

jedna wielka banda.koniec marca ,a jeszcze wypłaty za luty niema.

obserwator z Krakowa

Jednym słowem - żenada !!!zarowno oceniajac ich jako inwestor, podejrzewam że także jako podwykonawca, jak i szeregowy pracownik!!!! nie zazdroszcze nikomu pracy w tej firmie!!! z tego co słyszałem to nawet bonusu swiatecznego nie dostaja, baaa...terminowych wyplat zreszta tez( a jest grudzien , swieta za pasem) Pracownicy daja z siebie tyle ile moga, ale widac juz u nich kres wytrzymalosci. Zreszta kto by wytrzymał, pracujac za tak nedzne pieniadze( w porywach 2 tys. z nadgodzinami , wchodza i schodza z budowy tak samo jakl my 7-17 plus soboty, plus dojazdy i zjazdy do miejsca zamieszkania tj.. razem ok. 13 godzin poza domem).... ja nie !!! praca wcale do lekkich nie należy , a jest szczegolnie niebezpieczna i o wypadek nie trudno (ponoc elementy które montują ważą ok 5-8 ton i naprawde chwila nieuwagi i np. z takiej reki zostaje mokra plama) .Tak wiec ludzie omijajcie tą firme z daleka nie tylko ze wzgledu na pracowników, a jest naprawde nam ich po prostu żal jak i spokojna głowe o dotrzymanie terminów! A wy chłopaki nie dajcie sobie w kasze dmuchać , walczcie o swoje, nawet jeżeli trzeba bedzie wywiesc szefa na taczce, bo takich pracodawców trzeba tępić!!! polska to nie obóz pracy , i trzeba się cenić!!!! pozdrawiamy Mostostalowcy!!!!

stary fabeciak

Tragedia!!! Firma nie wywiązuje się z obowiązków wobec pracownika! przedewszystkim od kilku lat nie płacą na czas a to podstawa > firma wprowadziła akord i współczynnik płac - także poza sezonem zarobki najniższe krajowe w porywach to 1.300 zł !!! a w sezonie trzeba sie nabakać i spocić , żeby zarobić ale to też wychodzi się maxymalnie 2 tyś.zł - pracownicy co pracują w firmie od początku zarabiają w sezonie 3 tyś ale za prawie 2 miesiące pracy w nadgodzinach to też śmiech na sali! pozatym brak pakietu socjalnego - firma nie daje nic oprócz spóźnionej płacy! z ciuchami roboczymi też tragedia - środki czystości też zabrane - żadnych paczek - bonów na święta itd. poprostu goła pensja bez żadnej premii i to w dodatku nie na czas! firma tzw. rodzinna a w dodatku to prywaciarz a taki zwykle nie daje zarobić tylko zabiera! Prezesi nie potrafią rzadzić firmą - przyjmują nowych dyrektorów bo nie daja sobie rady! Na takich pieniądze zawsze sie znajduja > firma dla parcowników o mocnych nerwach - dla emerytów i rencistów > Nie polecam !!!

xxx - 2010-10-07 11:37:12 Nie jest tak zle szef na wczasy ma wiec nie ma co narzekac trzeba robic kiedys bedzie lepiej albo i nie uwaga firmy transportowe nie płacą plajta

xxx

żona

Praca ponoć dobra, tylko wypłaty średnio wysokie i nieregularne (dostaje się je w formie niespodzianki w wybranym przez firmę dniu miesiąca). Czasem wypłata podzielona na części - najpierw drobna "zapomoga", by zamknąć usta pracownikom (motywacja, by poszli do pracy w weekend), potem reszta kiedyś tam. Ogólnie system płacenia lekko wkurzający, polecam ludziom z żelaznymi nerwami.

Zostaw merytoryczną opinię o p.p.u.h Fabet sp. z.o.o - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042