Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Szostak Franciszek Szostak w Stanowice

counter
2 8 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaka jest kultura pracy w Firma Handlowo-Usługowa Szostak Franciszek Szostak? Obowiązuje typowy dress code?

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Dziękujemy za pozostawione komentarze dotyczące firmy Szostak. Informacja zwrotna zarówno od naszych pracowników jak i klientów jest dla nas bardzo ważna. Do tej pory jedynie śledziliśmy wątek firmy, a od tego momentu chcemy aktywnie uczestniczyć w dyskusji.

Prosimy jednak pamiętać, że wpisy niezgodne z regulaminem portalu i prawem polskim będą usuwane przez administratora serwisu.

Firma Szostak powstała w 1989 roku i funkcjonuje nieprzerwanie na rynku do dziś ciesząc się bardzo dobrą opinią i zaufaniem klientów indywidualnych oraz firm.

Atrakcyjne ceny oraz fachowa pomoc przy doborze materiału, pozwala nam stale się rozwijać i poszerzać nasz ofertę materiałów budowlanych oraz usług świadczonych naszym klientom.

Zapraszamy do dyskusji!

Zespół Szostak
Łujasz Nowy wpis

Nie polecam tam pracy z powodu atmosfery(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 477 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Firma Handlowo-Usługowa Szostak Franciszek Szostak?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czarek

Bardzo długi staż w branży, duże doświadczenie i większe bezpieczeństwo dla pracowników!

Grażyna

@Szczoteczka Dziwna jest ta opinia gdyż firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w SZOSTAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SZOSTAK FRANCISZEK? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

x
@Administrator

u szostaka atmosfera nie ma najmniejszego znaczenia

Szczoteczka

Nie polecam absolutnie tego czegoś jako miejsca pracy bo firma tego nazwać się nie da, obiecują nie wiadomo co, pieniądze i umowę na stałe, co miesiąc ta sama gadka że jeszcze ten miesiąc umowa zlecenie itp. Co do wypłaty to rzeczywista kwota odbiega i to znacząco od tego co zostało ustalone na rozmowie z szefem, mało tego przepracowane godziny nie mają znaczenia na to ile dostaniesz. Atmosfera nie miła, w biurze siedzi jedna Pani co ma zawyzona samoocenę i ewidentnie ma problem z sobą i wyzywa się na osobach trzecich. Ogólnie jeśli jesteś pijakiem w potrzebie to szef napewno Cie przyjmnie albo jeśli jesteś synem kolegi to tym bardziej. Osobiście nie polecam.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w SZOSTAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SZOSTAK FRANCISZEK? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

były
@Administrator

2100 brutto

hg5eh
@były

ukraińcy za tyle nie chcą pracować

Szymon
@hg5eh

Firma SZOSTAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SZOSTAK FRANCISZEK zatrudnia pracowników z Ukrainy? Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy? Potrzebują może nowych pracowników? Proszę, abyś napisał, co wiesz na temat pracy w tym miejscu. Zachęcam do wypowiedzi.

Adrian

@Marcin, na forum niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób - czy to szefostwa, czy pozostałych współpracowników. Jeśli zdecydowałeś się dodać komentarz w tym wątku to zachęcam Cię do napisania bardziej rozbudowanej wypowiedzi, w której opiszesz swoje doświadczenia związane z firmą SZOSTAK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA. Mile widziane będą informacje o atmosferze pracy jaka panuje w tej firmie czy też o warunkach zatrudnienia.

Marcin

BBC ardzo źle mnie potraktowała bardzo otyła pani w tej firmie... Imię takie jak pszczoła ma.

były

ja też nie polecam... baby wredne i faceci..

BYŁY

nie polecam!!! oszustwo!

majster

tragedia.... nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

majster

tragedia.... nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Szostak Franciszek Szostak - Stanowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.