wrzos-pol

Rybnik

Opinie o wrzos-pol

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Jakób, piszesz, że to pseudo firma, tylko na jakiej podstawie? wrzos-pol, zarejestrowana jest w KRSie, nadal działa. Masz jakieś doświadczenie w pracy z tego co piszesz, tylko dlaczego jest ono negatywne? Ktoś z obecnych na forum orientuje się jak wygląda sytuacja? Możecie potwierdzić powyższe posty?

megs
użytkownik zarejestrowany

No to spokojnie możesz im zaufać, bo mają świetnych fachowców, którzy się uwiną z robotą w mig @makik.

Jakób

Dobrze ci radzę omijaj tę pseudofirmę z daleka! No chyba że chcesz robić za darmo w podłych warunkach.

Jakób

Ja to sie dziwię że w tej pseudo-firmie ktoś jeszcze pracuje.

wierzyciel

(usunięte przez administratora) , nie odbiera telefonów

dzikimen

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące za pierwszy miesiąc dostałem wypłatę w zaliczkach, za drugi tak samo w wysokości 850 zł. a za trzeci 0 zł,znalazłem sobie inną pracę a jak przyjechałem 10.08 tego roku po wypłatę to szef wyprosił mnie z podwórka że nie mam prawa tam wchodzić bo już tu nie pracuję i kasy nie dał i nie da. Szef tego zakładu to krętacz, krzykacz, nie odbiera telefonów ludzi traktuje jak śmieci i każdy z tej firmy odchodzi bez pieniędzy no i bez umowy. Nie polecam tam się zatrudniać.

Pablo

anonim - 2011-10-16 19:29:49 [usunięte przez moderatora] Niewiem kto pisze te opinie powyzej.Nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora] wyplaty nie w terminie jak najdalej od takich firm.Dużo z komentarza nie idzie się dowiedzieć tyle że wypłaty nie w terminie uzasadnij swoją wypowiedź by inni wiedzieli o co chodzi bo taki komentarz może dodać każdy niezadowolony pracownik

[usunięte przez moderatora] Niewiem kto pisze te opinie powyzej.Nie polecam tej firmy cygan oszust wyplaty nie w terminie jak najdalej od takich firm.

Zostaw opinię o wrzos-pol - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wrzos-pol