counter
5 8 19 5 1
Maciej Nowy wpis
Nazwa działu: Transport i spedycja

Nie płacą od 15.12.2019 -brak kontaktu....

Antek Nowy wpis

Świetny pracodawca do tego dobra atmosfera więc praca staje się czystą przyjemnością.

Mario Nowy wpis

Witam . Ta firma nie płaci. Faktura 4 miesiące po terminie. Kontaktu brak

Adam Nowy wpis

Macie nowe informacje o pracy w CM Logistic? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna z pracodawcą? Jeżeli ktoś z was pracował lub pracuje w firmie, napiszcie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Transport międzynarodowy
 Rekomendacja

Współpraca na bardzo wysokim poziomie! Ludzie pracujący w tej firmie znają się na tej robocie :)

Piotr

Polecam! Usługi na bardzo dobrym poziomie

Speedtrans

Z ręką na sercu polecam!

podroznik
Nazwa działu: Transport i spedycja

kiedyś byłem u nich kierowca teraz mam swojego busa w wlasciwie teraz dwa które mi prowadza. Polecam z czystym sumieniem

Zadowolony

Takiego pracodawcy to ze świeczką szukać :)

dociekliwy
Nazwa działu: Transport i spedycja

A jak z perspektywy kierowcy, zapałki w oczach i ogień czy w miarę normalnie? Jak z kasą, płacona po zjeździe czy czekanie na łaskę Pana?

Wieliczka

Ja dziś 4 busa podstawiam tez kiedyś się z nimi spialem ale po 3 miesiącach wróciłem. Czasem maja obsuwy ale płaca

Nazwa działu: Transport i spedycja

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora) UNikać jak ognia!!!!

polonista

Jezdza 1,5 roku placa w miare regularnie ale placą ......wydymały mnie już 3 spedycje wiec trzymam się ich. Placa z opóźnieniem jak się wysle dokumenty po terminie ale tak jest ok. Plus to ogarnieci spedytorzy i nie rzeźbią na stawkach. Poprzednie spedycje szukaly byle powodu żeby nie placic to ja już wle te poślizgi tydzień czy dwa

TakNie1
AviSpeed

ja mam 6 busów u nich raz spóźnili się z płatnością to zwrócili mi koszty faktoringu

Ktos

UWAGA PRZEWOŹNICY Oszczegam was przed tą firmą Jesli macie dużo środków na koncie to możecie z nimi współpracować ponieważ nie płacą w terminie trzeba czekać ponad 120 dni na płatności Pozatym wlasciciele to kłamcy i mają ciągle wymówki to jakies nie porozumienie przydala by się tam kontrola z US. I PIP.

Tak2Nie2
polonista
@Ktos

Ja (usunięte przez administratora)...co to znaczy oszczegam? Ze ktoś kogoś oszcza?

Ktos

Spedycia nie uczciwa nie płacą w terminie nawet 30 dni po terminie, nie odbierają tel. Jeden z współwłaścicieli M.Cz. Klamca!!!! Nie polecam współpracy z nimi.

Tak4Nie1

inne
@Ktos

dokładnie, nie ma się co oszukiwać wszystko na najniższym poziomie, unikajcie tej firmy jak ognia, zero kontaktu, a jak już jest to nikt nie wie o co chodzi, odsyłają do kogos innego i tak w kółko

Tak3Nie1

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie CM Logistic Sp. z o.o. w miejscowości Rybnik? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat CM Logistic Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o CM Logistic Sp. z o.o. - Rybnik

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad