CM Logistic Sp. z o.o.

Adres: Kard. Bolesława Kominka 44, 44-217 Rybnik

NIP: 9721256409 REGON: 362120703 KRS: 0000569219

CM Logistic Sp. z o.o.

Opinie o CM Logistic Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Speedtrans
 Opinia

Z ręką na sercu polecam!

podroznik
 Opinia

kiedyś byłem u nich kierowca teraz mam swojego busa w wlasciwie teraz dwa które mi prowadza. Polecam z czystym sumieniem

Zadowolony
 Opinia

Takiego pracodawcy to ze świeczką szukać :)

dociekliwy
 Opinia

A jak z perspektywy kierowcy, zapałki w oczach i ogień czy w miarę normalnie? Jak z kasą, płacona po zjeździe czy czekanie na łaskę Pana?

Wieliczka
 Opinia

Ja dziś 4 busa podstawiam tez kiedyś się z nimi spialem ale po 3 miesiącach wróciłem. Czasem maja obsuwy ale płaca

Opinia

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora) UNikać jak ognia!!!!

polonista
 Opinia

Jezdza 1,5 roku placa w miare regularnie ale placą ......wydymały mnie już 3 spedycje wiec trzymam się ich. Placa z opóźnieniem jak się wysle dokumenty po terminie ale tak jest ok. Plus to ogarnieci spedytorzy i nie rzeźbią na stawkach. Poprzednie spedycje szukaly byle powodu żeby nie placic to ja już wle te poślizgi tydzień czy dwa

TakNie1
AviSpeed
 Opinia

ja mam 6 busów u nich raz spóźnili się z płatnością to zwrócili mi koszty faktoringu

Ktos
 Opinia

UWAGA PRZEWOŹNICY Oszczegam was przed tą firmą Jesli macie dużo środków na koncie to możecie z nimi współpracować ponieważ nie płacą w terminie trzeba czekać ponad 120 dni na płatności Pozatym wlasciciele to kłamcy i mają ciągle wymówki to jakies nie porozumienie przydala by się tam kontrola z US. I PIP.

Tak2Nie2
polonista
@Ktos 10.04.2019 08:48

Ja (usunięte przez administratora)...co to znaczy oszczegam? Ze ktoś kogoś oszcza?

Ktos
 Opinia

Spedycia nie uczciwa nie płacą w terminie nawet 30 dni po terminie, nie odbierają tel. Jeden z współwłaścicieli M.Cz. Klamca!!!! Nie polecam współpracy z nimi.

Tak4Nie1
inne
@Ktos 02.10.2018 13:04

dokładnie, nie ma się co oszukiwać wszystko na najniższym poziomie, unikajcie tej firmy jak ognia, zero kontaktu, a jak już jest to nikt nie wie o co chodzi, odsyłają do kogos innego i tak w kółko

Tak3Nie1
 Opinia

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie CM Logistic Sp. z o.o. w miejscowości Rybnik? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat CM Logistic Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o CM Logistic Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CM Logistic Sp. z o.o.