Opinie o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Masterform Sp. z o.o. specjalizuje się w precyzyjnej obróbce metali na maszynach CNC. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej Mangata Holding S.A. Posiada nowoczesny, stale rozszerzany park maszynowy oraz szerokie zaplecze techniczne.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterform Sp z o.o. w Świebodzice

Witam. Czy jest u Panstwa prowadzona rekrutacja na stanowisko Mechanik - Utrzymanie ruchu?

@Adam

Dzień Dobry. Na ten moment prowadzone są rekrutacje tylko na stanowisko: operator maszyn cnc.

Kamila
@HR Manager

I jaka jest Wasza oferta na tego operatora, trzeba mieć jakieś doświadczenie czy „zieloni” też mogą próbować ? ;-)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Masterform S.A? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

HR Manager

Dzień Dobry. Telefony służbowe przydzielane są według potrzeb na danym stanowisku pracy.

Wojtusio

Pracowałem w tej firmie na maszynie, premie zapomnijcie, zawsze wyniki są za niskie dla góry, jak sprzedali spółkę I pseudo kierownicy urosli3w piórka, firma poszła na psy, taka prawda, ludzie stoją po 12 h przy maszynie pójdziesz do wc na 10 minut zadyma jakiej mało, zakaz picia I jedzenia na stanowisku pracy, mowimynru o przykaskach, ja np. Nie palilem Ale tak krzywo patrzyli na tych co palą, twierdza że wypłata będzie sięgać 4500 zl netto, to tylko pomówienia, mogę państwu pokazać przelewy pracownik z 5 letnim stażem, wstyd, podwyżka haha możesz zapomnieć, udałem się do innego zakładu jako operator maszyn cnc bo to specjalista, dziś zarabiam 7000 zł na rękę, jak ludzie lubią dawać się (usunięte przez administratora) to wasz problem. Co do szatni toalet tragedia, śmierdzi Ukraińcy stają na deski, sikaja po ścianach, A jak nie 2 robią obok, a nie do wc. A i zakaz używania telefonu zachorował mi syn opiekunka nie mogła sobie z nim poradzić dostałem załącznik numer 5 czyli 150 zł w plecy, a mogą Cię tak orac przez cały miesiąc. Serio 5 lat męki I człowiek był bardzo głupi że nie zaryzykował wcześniej. A dał się sponiewierac..... jesteś murzyn I masz orac. Ale państwo kierownictwo pamiętajcie że poza firmą jesteście tylko zwykłymi pionkami po zawodowce. A z inżynierów robicie totalne zero. Teraz przynajmniej jeżdżę lepsza fura jak kierownictwo. Inspekcja pracy powinna sie wami zajac... Tyle na ten temat. (usunięte przez administratora)przynajmniej ludzi nie oklamuj.

Janek
@Wojtusio

Może z warunkami masz racie ale 7tys netow Polsce to już przesada 5 tys netto okale nie 7tys t

Braj
@Wojtusio

Proszę o wyrażenie opinii o jankowiak? Nasłuchałam się wiele niekoniecznie dobrego a chce przed złożeniem dokumentów zweryfikować choćby część danych bo nie mam zamiaru później płakać do poduszki i żałować odejścia od dotychczasowego pracodawcy

Czy zdarzają się nadgodziny w Masterform S.A?

HR Manager

Dzień Dobry. Tak nadgodziny się zdarzają. Zapraszam do kontaktu i złożenia swojego CV. Pozdrawiam

Edward
@HR Manager

Czy takie nadgodziny w Masterformie są dodatkowo płatne? No i pytanie drugie - bez doświadczenia też jest szansa na przyjęcie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masterform S.A na stanowisko Elektromechanik / elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Chętny

Witam cz jezeli mam doświadczenie około 5 lat jako lider produkcji nastepnie ustawiacz maszyn CNC, odpowiadałem za przezbrojenia linii produkcyjnych maszyny i roboty kompensacje maszyn i niewielkie zmiany w programie,pomiary suwmiarkami,mikrometrami,wysokościomierzami,głebokościomierzami, sprawdzianami,średnicówkami i innymi narzedziami to jest jakaś szansa na robotę? Jeśli tak to poprosze o adres e-mail mam uprawnienie UDT na wózki i suwnice

@Chętny

Witam serdecznie. Z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonych operatorów CNC. Proszę o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@masterform.pl

Stritch8

Warunki socjalne, sanitarne, park maszynowy - bez uwag. System 4brygadowy - jednym bardziej odpowiada, innym mniej. Istotny minus to podejście góry do pracownika. To spowodowało zmianę pracodawcy.

@Stritch8

A co Ci nie pasowało? Bo się przymierzam do nich.

Były pracownik jakich wielu
@Nowy

Nie wiem czy na dłuższą metę Ci się spodoba. 4brygadowka, wymagania spore w stosunku do zarobków no i "góra" wiecznie niezadowolona z wyników. Oczywiście dla nich jesteś zwykłym robolem więc nie licz na to że będziesz zbytnio szanowany.

Zdziwiony
@Były pracownik jakich wielu

Warunki (np. 4 brygady), to chyba masz wpisane w umowę? Więc co Cię zaskakuje? Pracuję tu już parę lat. Mam pewną robotę, nigdy nie miałem opóźnień w wynagrodzeniu. Także w ostatnim kryzysie. Od września znowu mamy premię - tak, jak za cały zeszły rok. Chcesz się uczyć? Jest czego. Nikt się mnie nie czepia, bo robię swoje. I tyle. ;-)

On26
@Zdziwiony

A co zrobić jak będą mną dyregowac jak. Nie jestem ciemny i będą się zemną ządzić????? ++++tam

On27
@On26

Załóż swoją firmę. I masz problem z głowy. A jak chcesz pracować w normalnym zakładzie, to się dogadujesz z innymi.

Wiecie czy Masterform S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W biurze to standard.

Kadry

Jeśli szukasz pracy i masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (zwłaszcza tokarki) - to czekamy na Ciebie. Nie masz pewności do warunków - to przyjdź na rozmowę. Będziesz mógł sprawdzić jak to wygląda. Bez polegania na cudzych (niekoniecznie prawdziwych opiniach). Sprawdź nas! Zapraszamy do składania aplikacji. Nasze aktualne ogłoszenia znajdziesz na OLX. Zapraszamy HR

Aga

Czy ludzi bez doświadczenia przyjmujecie?

@Aga

Zdarzają się takie rekrutacje. Ale rzadko. Generalnie: szukamy ludzi z doświadczeniem do obsługi złożonych maszyn. Proszę obserwować nasze ogłoszenia.

Miki

Dalej przyjmują do pracy?

@Miki

Tak. Rysunek techniczny, przyrządy pomiarowe i doświadczenie na CNC. I możemy rozmawiać. Najbardziej zależy nam na operatorach tokarek NAKAMURA, OKUMA, MAZAK.

Kadry

W czasach zwolnień - zatrudniamy. Szukamy fachowców - operatorów CNC - doświadczonych (przynajmniej 2-3 lata). Zwłaszcza tokarzy z doświadczeniem na maszynach MAZAK, OKUMA. NAKAMURA. Zapraszamy do kontaktu.

@Kadry

Ciągle zatrudniacie bo ciągle ludzi zwalniacie, wiem z autopsji i bardzo wszystkich proszę - zastanówcie się dwa razy zanim wdepniecie.

Marzena

Witam, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do tej firmy, operator cnc z 6-letnim stażem na frezarkach. Na jaką stawkę na początek mogę liczyć, jakie są dodatki i co z tymi premiami bo z opini wynika że są ale ich nie ma, to jak to w końcu jest i jaki jest system pracy 3-zmianowy czy 4-brygadowy, prosiłabym o odpowiedź osobę która tam pracuje

@Marzena

Staż jest ważny. Ale umiejętności - jeszcze ważniejsze. Przez 6 lat można naciskać 4 przyciski. Lub przezbrajać maszynę. Generalnie: jeśli ktoś ma faktyczne umiejętności (obsługa maszyny CNC, pomiar, rysunek), to na początku zarobi nie mniej niż 5 tysięcy brutto. Lub więcej. w tej chwili przyjęcia są na system 4 brygadowy (stawka podwyższona o 20%). ?

@HR

Witam. Czy pracownik z dużym doświadczeniem i umijętnościami może liczyć na wstępie na powiedzmy 7000 brutto czy może więcej albo znacznie mniej.

@Marzena

Warunki graniczne są wskazane w ogłoszenia na OLX. Ze szczegółami. Każdy kandydat przechodzi najpierw testy. Pokazujemy mu stanowisko pracy, wyjaśniamy, jakie są oczekiwania i warunki. CV jest ważne, wynik testów - jeszcze ważniejszy. Na tej podstawie proponowane są stawki dla danego pracownika. Kandydat dostaje je na piśmie - z wyliczeniem składników. Zasada prosta - im więcej umiesz, tym więcej zarabiasz. Zapraszamy do rozmowy.

@Sezam

Jaki pracownik? Co potrafi zrobić? Ile maszyn obsłużyć, przezbroić? Jak to wiemy, to możemy rozmawiać o wynagrodzeniu. (usunięte przez administratora) Pracownik dostaje wynagrodzenie za wiedzę, umiejętności i faktycznie wykonywaną pracę. Jeśli jest bardziej złożona - dostaje więcej.

@HR

A na czym polegają te testy. Pozdrawiam.

@Sezam

Czy np. dostanę rysunek i wszystko od początku czyli od uszukowania materiału poprzez napisanie programu i uzbrojenie maszyny będę musiał zrobić gotowy detal.

Ola

Tak wiec dla firmy bardzo liczy się pracownik ,ale też dużo wymagają patrząc na maszyny nie ma co sie dziwić frezarki,tokarki to nie są zabawki za parę groszy trzeba to mieć na uwadze. Duży plus że są otwarci na osoby które chcą nauczyć się zawodu . Zakład nie ma nic do ukrycia osoba która chce się zatrudnić jest oprowadzona po całym zakładzie ! jest czysto ku mojemu zdziwieniu bo przeczytałam tu że jest brudno. Stawka na początek jest całkiem dobra chcesz więcej ?musisz się uczyć i pokazać że ci zależy nikt nikomu nie zapłaci więcej jeśli nic od siebie na da proste. Polecam zakład warto jest przyjść na rozmowę i się samemu przekonać. Mam nadzieję że ten zakład będzie tym w którym zostanę na bardzooo długo bo praca jest bardzo ciekawa i ambitna .

@Ola

Pani Olu. Cieszy nas każdy zadowolony pracownik. Jeszcze raz witamy na pokładzie.

Ola

Chciałam się podzielić swoimi punktem widzenia iż te opinie złe które są tu napisane są zbyt ubarwione

henk

Na (usunięte przez administratora)od dluzszego czasu wisza oferty pracy w tym zakladzie. Co moze byc powodem takiego stanu rzeczy?

?!
@henk

Stała rekrutacja związana z rozbudową zakładu !

xD
@?!

Albo przemiał ludzi tudzież braki w obsadzie ;)

?!?...
@xD

Niestety nietrafiona diagnoza. Kto chce pracować i umie to robić ma tu dużą szansę na wieloletnią pracę. A o powiększeniu parku maszynowego słychać głośno...i o ile ktos sie tym interesuje i jest na bieżąco z rozwojem lokalnych firm to tez powinien o tym wiedzieć.

@xD

W przyszłym miesiącu uruchamiamy nowy projekt. 8 nowych ludzi. Każdego roku dokupujemy maszyny (obsługują je ludzie). Średnia wieku - powyżej 40 lat (więc niektórzy odchodzą na emeryturę). Nie każdy, kto zaczyna okres próbny kończy go zdaniem testów. 10-15% pracowników odpada. I dlatego szukamy nowych pracowników. A najlepiej: przyjdź, zobacz, pogadaj. Nie domyślaj się. Po prostu sprawdź.

Igor
@?!?...

Dalej widzę że większość reaguje na błędne opinie. Łudzi..... interesuje praca - zapraszamy. Jest głowa - jest kasa. Na własne oczy wszystko zobaczyć i pokazać siebie.

@henk

Mamy plany rozbudowy hali na ten rok. I plan zwiększenia zatrudnienia do sierpnia. Więc przez cały czas pojawiać się będą ogłoszenia, bo stopniowo obsadzamy nowe maszyny i projekty. Znasz rysunek (bodaj podstawy, obsługiwałeś maszyny (niekoniecznie CNC), potrafisz mierzyć detale (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, itd.) - to skontaktuj się i rozmawiajmy.

Igor

Poczytałem kilka opinie i powiem swoje zdanie. Negatyw który zobaczyłem wyrażają osoby które nie potrafią trzymać sufmiarki w ręce. Pracuję na firmie 11 lat i jeżeli coś potrafisz to zarobisz. Nie każdy z tych ludzi mają w domu tak wyposażone kuchni. Co do zarobku to osobiście ja znam tych kto zarabia bardzo dobrze ale i bez nich nie ruszy maszyna, więc jak każdy z siebie pokaże co on wartuje to i dostanie. Za daremne nikomu nie płacą panowie. Każdy na firmie wykonuje swoją pracę i pisać że ktoś biega i chce ukarać to śmiesznie. A kadrowa Agnieszka jest miła osoba i współpraca z ną jest też przyjemną, jest fachowcem i wykonuje to co ma w obowiązkach. Zapraszam na wizytę do firmy i lepiej zobaczyć czym czytać bzdury nie zadowolonych ludzi którzy pracowali miesiąc i leją brud bez podstawy.

Wojtus
@Igor

No właśnie bo konkretna firma, nigdy nie zatrudnia ludzi z ulicy kto nie umie trzymać sufmiarki lub monometra itp. Proste i logiczne więc sam sobie odpowiedziałeś. Jak dla Ciebie 3000 tysiące to idealna płaca to gratulacje zarobisz jak siedzisz po 12 h 7 dni w ciągu miesiąca haha szkoda słów....

Zadowolony pracownik
@Wojtus

@Drogi Wojtku Nie wiem kiedy pracowałeś w tej firmie i dlaczego już nie pracujesz. Jeśli jednak miałeś przyjemność obsługiwać manometr to już wszystko tłumaczy. Zapewne nie potrafisz nawet odróżnić manometru o mikrometru!!! Mała aczkolwiek subtelna różnica. Słownik wyrazów obcych napewno wskaże Ci różnice:) Taka osoba masz rację nigdy nie będzie zarabiać więcej niż minimalna krajowa. U nas ten kto chce pracować i ma ambicje ma szansę na rozwój , awans i dużo lepsze zarobki. Szanuje, że już nie pracujesz u nas, życzę Ci powodzenia w tej lepszej firmie gdzie łazienki i stołówki są wyłożone marmurem. Mam nadzieję, że będziesz potrafił docenić ten luksus. Tymczasem my cieszymy się tym co mamy i z kim pracujemy. Apropo czasu pracy tak niektorzy z nas pracują po 12h bo taki mamy system pracy który sobie wybraliśmy, za to mamy wolne dni w tygodniu które spędzamy z rodzinami. Milej zabawy z manometrem:)

Zdziwiony
@Wojtus

Czy byłeś w laboratorium jakości w MASTERFORMIE? Przechodziłeś tam testy? Bo gdyby tak, to byś nie gadał głupot. Suwmiarka ( u nas nie ma sufmiarek) to jest podstawa podstaw. A operatorzy potrafią mierzyć znacznie bardziej zaawansowanymi urządzeniami (OPTICLINE, 3D, etc.). Konkretna firma nie zatrudnia ludzi, którzy mierzą "sufmiarką". Prawda?

Marzena

Bardzo dziękuję za rozmowę kwalifikacyjną, rozmowa bardzo miła i rzeczowa, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania, zobaczyłam jak wygląda praca, jakie są maszyny bo nie każdy przyszły pracodawca umożliwia spacer po hali to bardzo duży plus zobaczyć gdzie i co się będzie robiło,stawka początkowa przyzwoita, warunki socjalne pozytywnie mnie zaskoczyły wbrew temu co tutaj przeczytałam, warto przyjść przekonać się osobiście niż sugerować się opinią innych nie koniecznie zgodną z prawdą

@Marzena

Pani Marzeno Dziękuję. Rzadko się zdarza, że ktoś się fatyguje z pozytywnym wpisem. ;-) (usunięte przez administratora) Każdy może napisać, co chce. Ale jeśli chcesz znać prawdę - to zapraszamy na rozmowę. Zdasz testy, dogadamy się do warunków, zobaczysz miejsce pracy, stołówkę, szatnię i możesz decydować.

HR

Szukamy dobrych pracowników. Rysunek, przyrządy pomiarowe, obsługa maszyn. Reszty nauczymy. Zarobki powyżej 4.300 zł. Dla fachowców więcej.

@HR

Lutowaczy w miedzi potrzebujecie?

Hr

Nie. Czysta obróbka metalu.

@HR

Proszę nam pokazać wypłatę netto kto tyle zarobił Pani Agnieszko wstyd... To pisać...

Nie dajcie się zawieźć płacą 2500 netto to standard więcej to jak sobie zarobisz na nadgodzinach , premię zapomnij o całej, a i dają cukierka i banana 1 , 2 x w tygodniu wiecej hmm nie polecam

Z76

Czy zatrudniacie operatorów drążarek cnc wgłębnych i drutowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Masterform Sp z o.o. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Masterform Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterform Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterform Sp z o.o.?

Masterform Sp z o.o.
3.3/5 Na podstawie 27 ocen.

Masterform Sp z o.o.