Lux Med Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
Anna
Klient
 Pytanie

NIE POLECAM!! Córka byla przed momentem z 5-miesięcznym wnukiem po pomoc, ponieważ dziecko ma 39 stopni gorączki, podawała czopek na zbicie gorączki ale od razu wydalał. Córka ma wykupiony pakiet od lat dla siebie i teraz dla dziecka. Usłyszała, że jeśli nie radzi sobie z gorączką u dziecka to powinna jechać do szpitala (?!) serio??? Pani była bardziej zainteresowana czy córka jest zaszczepiona i jaki jest jej stosunek do szczepien. Wnuk nie uzyskał żadnej pomocy. Co to w ogóle ma być?! Tak teraz funkcjonują lekarze?? Zdarzenie miało miejsce w Warszawie przy ul. 6 Sierpnia.

Niezadowolony
Klient

Dostałem skierowanie na rezonans mag. miednicy małej. 5 stycznia poszło zgłoszenie, bo nie było wolnych terminów. W standardzie dostępności mam 10dni roboczych na badanie. Dopiero wczoraj dostałem informacje po awanturze, że na 31.01 będzie badanie. Dziś telefon że skierowanie jest na miednice mniejsza, ale problem dot. Prostoty. Koszt 700zl ale że mam abonament 640. Ok. Wszedłem sprawdzić ceny w luxmed dla klientów 650. Zadzwoniłem do lekarza który wystawił skierowanie i powiedział że zawsze takie wystawia... Więc zadzwoniłem na luxmed i ponownie czekam na termin. Byłem kiedyś w enel med i mimo że mało jest olabowek to terminy zawsze były

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Kraków- rejestracja - jak się wam pracuje? Jestem zainteresowana ale czytając komentarze czuje że to pracodawca który źle traktuje, napiszcie czy warto i w jakiej lokalizacji jest normalny kiero ?

Zobacz wszystkie opinie (1029)

kadry/płące MAGODENT 2017-11-22 16:09 przez -b d -

Przebieg rekrutacji

Młoda Pani która prowadziła rekrutację bardzo sympatyczna, ale to wszystko. Kompletny brak profesjonalizmu, rekruterka zdenerwowana, zestresowana, bardziej niż kandydat... chyba początkująca... po spotkaniu brak odpowiedzi zwrotnej. jeśli decydują się kogoś zaprosić na rozmowę, to wypada podać kandydatowi jej wynik, jest podstawowa zasada rekrutera, no ale tutaj widać zasad brak. Rozmowa bezproduktywna, pytania z cv.

Pytania

Pytania o dotychczasowe zatrudnienie, doświadczenie, pytania z cv...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 AktualnośćMasz znajomego lekarza?
Zajrzyj na luxmed.sharehire.pl i sprawdź, co możesz zyskać.
Twoje skuteczne polecenie do pracy oznacza nie tylko zatrudnienie, ale również nagrodę dla Ciebie.
Zobacz już teraz, jakich specjalizacji poszukujemy!

Lux Med Sp. z o.o.