Lux Med Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Lux Med Sp. z o.o.
counter
2 463 806 5 1
Infolinia medycyny pracy
Pracownik

W luxmedzie pracuje już dość długo, jeśli się chce naprawdę bardzo dużo można osiągnąć, realne możliwości awansu i atmosfera rodzinna.

Olek
Pracownik

Polecam tego pracodawcę. Bardzo fajna atmosfera. Zarobki odpowiednie. Ilość obowiązków też odpowiednia. Komfortowe biura. Możliwość pracy zdalnej. I mógłbym jeszcze wymieniać :)

Aleksander
Kandydat

Krótko i na temat: zaproszono mnie do udziału w rekrutacji na stanowisko Konsultanta w Warszawie. Jestem osobą z doświadczeniem m.in. na kierowniczym stanowisku w poprzedniej pracy. Zaoferowano mi żałosne (usunięte przez administratora)zł brutto xd brak opieki medycznej od pierwszego dnia i brak jakichkolwiek dodatków. Potem jak firma zdecyduje się przedłużyć umowę to kasa bez zmian. Plus za szczerość i zdalną rekrutacje. Pani kilkukrotnie podczas rekrutacji mówi bezpośrednio, że wymagają DYSCYPLINY. Na drugim etapie zrezygnowałem ponieważ uznałem, że jak na Warszawę to co zaoferowali to żałosne jest i to bardzo. Dla kogoś kto nie ma doświadczenia i mieszka w Wawie to można się załapać ale specjalistom odradzam :) PLUSY: szczerość, forma rekrutacji (zdalna), czas pracy po okresie próbnym MINUSY: wynagrodzenie, dodatki pozapłacowe, możliwości rozwoju, ciągłe powtarzanie o DYSCYPLINIE i to już na etapie pierwszego etapu rekrutacji

Zobacz wszystkie opinie (806)

kadry/płące MAGODENT 2017-11-22 16:09 przez -b d -

Przebieg rekrutacji

Młoda Pani która prowadziła rekrutację bardzo sympatyczna, ale to wszystko. Kompletny brak profesjonalizmu, rekruterka zdenerwowana, zestresowana, bardziej niż kandydat... chyba początkująca... po spotkaniu brak odpowiedzi zwrotnej. jeśli decydują się kogoś zaprosić na rozmowę, to wypada podać kandydatowi jej wynik, jest podstawowa zasada rekrutera, no ale tutaj widać zasad brak. Rozmowa bezproduktywna, pytania z cv.

Pytania

Pytania o dotychczasowe zatrudnienie, doświadczenie, pytania z cv...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Lux Med Sp. z o.o.