Lux Med Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Lux Med Sp. z o.o.
counter
2 456 783 5 1
Aaa
 Pytanie

Czy szkolenie 2 tygodniowe jest płatne? Jeśli tak to jaka stawka?

Orientalna Emma

Pracuję przy obsłudze pacjentów w przychodni. Praca jest ciekawa. Dobrą firmę można docenić właśnie w trudnych czasach. Jeszcze przed wybuchem tego Korona-świrusa myślałam nad zmianą pracy na coś bliżej mojego wykształcenia. Dobrze, że tego nie zrobiłam. Pracodawca o którym myślałam zbankrutował. Zostałam w LUX MED i tego nie żałuję. Koleżanka pracuje w konkurencyjnej firmie medycznej i powiedziała mi że obcięli jej pensję o 20%. U nas nic takiego nie miało miejsca, a wręcz dostałyśmy premię za pracę w czasie epidemii. Brawo LUX MED. Wydaje mi się, że zostanę tu na dłużej.

Byczek

Zadzwonilem na infolinie by umowic wizyte gdy pani tylko uslyszala ze chce skorzystac z wizyty w ramach abonamentu rozmowe zakonczyla. Przez internet tez nie moge wybrac opcji wizyty abonamenckiej(brak mozliwosci zmiany opcji) Tylko wizyta odpłatna. Nie polecam kasa wydawana na nic

Zobacz wszystkie opinie (783)

kadry/płące MAGODENT 2017-11-22 16:09 przez -b d -

Przebieg rekrutacji

Młoda Pani która prowadziła rekrutację bardzo sympatyczna, ale to wszystko. Kompletny brak profesjonalizmu, rekruterka zdenerwowana, zestresowana, bardziej niż kandydat... chyba początkująca... po spotkaniu brak odpowiedzi zwrotnej. jeśli decydują się kogoś zaprosić na rozmowę, to wypada podać kandydatowi jej wynik, jest podstawowa zasada rekrutera, no ale tutaj widać zasad brak. Rozmowa bezproduktywna, pytania z cv.

Pytania

Pytania o dotychczasowe zatrudnienie, doświadczenie, pytania z cv...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Lux Med Sp. z o.o.