Lux Med Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Lux Med Sp. z o.o.
2 447 711 5 1
czekolada

Ta firma to dno i dwa metry mułu. Niekompetencja na każdym etapie, począwszy od zapisów na diagnostykę, przez czas oczekiwania na wynik, przez dział obsługi klienta i dział reklamacji! Na każdym kroku - wpadki.... DRAMAT!!! Choćbym miał umrzeć na progu placówki Lux Medu - nie skorzystam już nigdy z ich usług. ZERO ZAUFANIA!!! Brawo wy....!!!

Ola

Nie polecam. Obietnice bez pokrycia. Zarobki słabe 2000 na rękę a pracy za 3 osoby. Obiecują premie, dodatki a i tak nic nie dostajesz. Kierownik w żaden sposób nie umie zgrać zespołu. Premie daje za plecami stałym pupilkom i mówi, żeby tylko nikomu nie przekazywać tej informacji. Połowa osób na L4 bo już nie dają rady tu pracować. Zero dobrego słowa a tylko wieczne pretensje. Nie trać czasu na tą firmę.

Karolina

Dzień dobry, Jestem lekarzem który zaangażował do pracy wielu lekarzy dla firmy lux med. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam brak szacunku do lekarzy oraz dużą rotacja pracowników

kadry/płące MAGODENT 2017-11-22 16:09 przez -b d -

Przebieg rekrutacji

Młoda Pani która prowadziła rekrutację bardzo sympatyczna, ale to wszystko. Kompletny brak profesjonalizmu, rekruterka zdenerwowana, zestresowana, bardziej niż kandydat... chyba początkująca... po spotkaniu brak odpowiedzi zwrotnej. jeśli decydują się kogoś zaprosić na rozmowę, to wypada podać kandydatowi jej wynik, jest podstawowa zasada rekrutera, no ale tutaj widać zasad brak. Rozmowa bezproduktywna, pytania z cv.

Pytania

Pytania o dotychczasowe zatrudnienie, doświadczenie, pytania z cv...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Lux Med Sp. z o.o.