Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Justyna
29.06.2019 06:53
Inne
Kolejka do rejestracji zawsze jak jestem, nie ma informacji ze jest jedna kolejka i robią się dwie. Brak empatii dla stojących pan w ciąży, nie słyszałam żeby pracownik poprosił kobiete w ciąży jako pierwsza.