2 Dodaj opinię
2 447 711 5 1

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Prezes
Nazwa działu: IT

Pracuje w IT od 4 lat i dostalem 3 razy premie uznaniowa oraz platne nadgodziny w kryzysowych sytuacjach natomiast mamy nowe biuro jest spore i wygodne klimat jest bardzo fajny tak ze lubie tu przychodzic. A jak mi sie nie chce mam nie limitowana prace zdalna (pracuje umowa o prace) . Mi się tu dobrze pracuje a siedze w IT od 1998

GingerHeaD

Ja wspomnę o pracy Asystentki Pacjenta teraz juz w sumie Specjalistki. To cos w stylu rejestratorki medycznej jak w kazdej przychodni, tylko tu wszystko jest na kompie. Nigdy nie pracowalam w branzy medycznej i balam sie, ze bedzie to problemem. Na szczęście nie mialam racji. Na poczatek mialam szkolenie, a do tego wszystkie dane sa w ich wyszukiwarce dostepnej dla kazdego pracownika. Na start kasa byla przyzwoita, chociaz nie powiem... moglaby byc lepsza. Po jakis 3 miesiach dostalam lepsza kase. Benefity standardowe. Opieka medyczna, multisport, angielski i cos tam jeszcze. Po moich doświadczeniach w jednej z sieciowek to uwazam, ze tu jest ok.

Tak18Nie3
@Agata

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko do działu sprzedaży. Na pierwszym etapie dowiedziałam się o warunkach zatrudnienia (umowa o pracę oraz wynagrodzenie podstawa + premia Q + konkursy + premia roczna) zadaniach i narzędziach pracy. Miła atmosfera, można śmiało pytać o wszystko ;) rekrutacja 2 etapowa.

Tak8Nie12
Kasia_Wawa
@Irka88

Ja pracuję tu od prawie roku jako Młodszy Specjalista Obsługi Pacjenta i nie narzekam. Fakt, zarobki nie powalają, ale wraz z premiami i dodatkami wychodzi całkiem ok. Umowę o pracę dostałam po okresie próbnym i nie było z tym problemu. Sama praca jest całkiem ok - mój zespół to wspaniali ludzie. Kierowniczka mogłaby czasem zluzować, ale rozumiem, że pacjenci są wymagający. Ogólnie to polecam :-)

Tak56Nie10
czekolada Nowy wpis

Ta firma to dno i dwa metry mułu. Niekompetencja na każdym etapie, począwszy od zapisów na diagnostykę, przez czas oczekiwania na wynik, przez dział obsługi klienta i dział reklamacji! Na każdym kroku - wpadki.... DRAMAT!!! Choćbym miał umrzeć na progu placówki Lux Medu - nie skorzystam już nigdy z ich usług. ZERO ZAUFANIA!!! Brawo wy....!!!

Elo320

Do końca życia będę świętować dzień w którym odejdę z tej firmy. Pracownicy są traktowani przedmiotowo, mają wyrabiać normy, trzymać fason, dostosowywać się do wiecznie zmieniających się procedur itp itd, A PENSJA WCIĄŻ NA TYM SAMYM NISKIM POZIOMIE OD LAT. Przez lekko ponad dwa lata jak tu pracuję odeszło dokładnie 7 osób z czego dwie przyszły i szybko poszły, po tym jak zostały zmanipulowane obietnicami o podwyżkach i premiach. Firma co roku robi ankiety satysfakcji pracowników, które zawsze wychodzą rewelacyjnie ale nikt nie wspomni o tym, że kierownictwo zmusza wręcz swoich podopiecznych aby zaznaczali w skali od 1 do 10 tylko oceny 9 i 10, bo reszta jest negatywna i później można mieć problemu. Jakiś matrix. Czy oni tutaj nie wchodzą, nie czytają tego ??

Tak38Nie
Lola
@Elo320

Taka właśnie była rozmowa! Zrobili spotkanie w sprawie ankiety...z instrukcją, by zaznaczać 9 i 10, bo reszta liczy się jako negatywne/neutralne :D

Tak6Nie

Bbb

Sama prawda

Ola Nowy wpis
@Elo320

u nas to nawet nie dali ankiety bo wiadomo jak pracownicy by ocenili ta firmę, kierownik wypełnił na 10 a w całości przecież wyszła taka cudna firma i pracownicy mega zadowoleni...oszuści

Ola Nowy wpis

Nie polecam. Obietnice bez pokrycia. Zarobki słabe 2000 na rękę a pracy za 3 osoby. Obiecują premie, dodatki a i tak nic nie dostajesz. Kierownik w żaden sposób nie umie zgrać zespołu. Premie daje za plecami stałym pupilkom i mówi, żeby tylko nikomu nie przekazywać tej informacji. Połowa osób na L4 bo już nie dają rady tu pracować. Zero dobrego słowa a tylko wieczne pretensje. Nie trać czasu na tą firmę.

Karolina Nowy wpis

Dzień dobry, Jestem lekarzem który zaangażował do pracy wielu lekarzy dla firmy lux med. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam brak szacunku do lekarzy oraz dużą rotacja pracowników

Marcin

Omijać szerokim łukiem jeśli przypadkiem wejdziemy, przeprosić i wyjść jak najszybciej. Jestem pacjentem z zewnątrz i zawitalem tam w celu wykupienia pakietu z badaniami dla kierowcy kategorii C. Jakiekolwiek informacje jakie badania zawiera pakiet, Pani poinformuje dopiero po wplacie(to jeszcze nic). (usunięte przez administratora) Niefortunnie lekarz wydający orzeczenie właśnie znajduje się na urlopie i okazuje się że to jedyny lekarz w tej chorej instytucji ponieważ nikt inny nie może wydać ponownego orzeczenia. Niekompetentny personel w rejestracji. Napisanie reklamacji skutkuje oczekiwaniem do 15 dni roboczych na jakiekolwiek informacje. Wpłaciłem 200 zł to mogę i poczekać, tylko że właśnie muszę wyjechać do pracy za granicą naszego kraju i nie realnym jest odebranie prawa jazdy wyżej wspomnianego.

on

Probowalem sie dodzwonic do lux med na infolinię i chcialem porozmawiac z konsultantem ale to jest niemozliwe. Szkoda czasu i nerwow na talka obslugę. pozdrawiam

MONIA
Nazwa działu: Handlowy

Solidna firma, pod skrzydłami dobrego kierownika da się rozwinąć.

s.borys

Korzystamy z żoną z usług Luxmedu ok. 3 lat. Ostatnio b. trudno (czasami wręcz niemożliwe) jest zarezerwowanie wizyty u specjalisty, bądź terminu badania np. dermatologa, diabetologa, neurologa, badania USG, pomimo wystawionych skierowań. Próbujemy się rejestrować poprzez portal pacjenta oraz w najbliższej placówce Luxmedu. Korzystamy również z publicznej opieki zdrowotnej, gdzie nie ma problemów z umówieniem następnej wizyty. Zastanawiamy się nad całkowitą rezygnacją z usług Luxmedu, jeżeli ta sytuacja się nie zmieni. Z poważaniem Stanisław Borys

Tak5Nie4
Tymon
@s.borys

Nie zmieni się będzie tylko gorzej. Uciekaj pan jak najszybciej.

Tak4Nie
rejestratorka

Praca Asystentki Obsługi Pacjenta całkiem ok. Częsty kontakt z trudnym pacjentem potrafi wyrobić charakter :) Stawka na start nie powala, ale lepsza niż np. w sklepach sieciowych.

Tak14Nie2

Halo-biurwy!
@rejestratorka

Kłamstwo! Luxmet oferuje umowę zlecenie i stawkę godzinową, przy której niemożliwe jest dotarcie do pułapu 2000 zł na rękę. W przeciwieństwie do dyskontów, które już się nauczyły oferować umowę o pracę i zarobki na start wyraźnie przekraczające te dwa patyki. A do tego mobing przełożonych na każdym kroku. To nie kontak z pacjentem jest problemem. Rozmowy są nagrywane i jeśli pacjenta obsłuży się zgodnie z procedurami to można (i dla higieny umysłowej trzeba) o nim zapomnieć, bo nawet na wydumanej z palca reklamacji może tylko naskoczyć. Problemem jest traktowanie pracowników, bo przed przełożonym z kompleksami (lub ambicją zdaniem jednego z dyrektorków) nie uciekniesz. Dobra rada na przyszłość: mniej tępej propagandy, więcej myślenia tam na Postępu.

Tak21Nie6
Ania
@Halo-biurwy!

Nagrywane rozmowy z pacjentami w przychodni? W jaki sposób? Chyba tu chodzi o call center.

Tak7Nie

maja
@rejestratorka

jaka stawka? i jakie miasto ;)?

Irka88
@Halo-biurwy!

Nie wiem do której placówki wysłałeś swoje CV, ale mi zaproponowano umowę o pracę i lepszą kasę. Pewnie zaprezentowałam się lepiej od ciebie :) a nagrywanie rozmów w przychodni? Coś ci się chyba pomyliło.

Tak12Nie6

Kasia_Wawa
@Irka88

Tomasz
@Kasia_Wawa

Pracodawca informował Cię o tym, czy masz szanse na to, aby awansować na starszego specjalistę obsługi pacjenta? Od zawsze zastanawiało mnie, jakie możliwości daje firma Lux Med w tym zakresie, dlatego mam nadzieję, że będziesz umieć odpowiedzieć. Możliwości awansu są bardzo korzystne dla osób chcących rozwijać się zawodowo.

@Tomasz

Tomasz jestem pracownikiem LUX MED. Firma jest na tyle duża, że można się rozwijać w swoim obszarze pionowo (czyt. Starszy Specjalista etc.) ale jeśli stwierdzić, że wolisz zdobyć doświadczenia gdzie indziej to wewnętrznych rekrutacji jest całe mnóstwo. Można powiedzieć, że do wyboru do koloru :)

Karolina26
@rejestratorka

Widzę że pracownicy działu marketingi lux med ostro tu pracują starając się poprawić ten fatalny obraz firmy lux med. Prawda jest taka - lux med płaci bardzo słabo, bardzo dużo wymaga, rzadko jest umowa o pracę, na ogól umowa zlecenie, np. w mordowni jaka jest dział sprzedaży indywidualnej - pracuj jak wól, a jak upadasz to won. Zero możliwości rozwoju, bardzo słaba kadra zarządzająca co wynika z tego że na stanowiskach kierowniczych zatrudnia się tylko swoich. Absolutnie odradzam.

Tak16Nie1

Ja
Nazwa działu: recepcja
@Kasia_Wawa

Jakoś u nas nie widać tych premii a jak dają raz na pół roku to kierowniczka za plecami i mówi żeby reszcie nie mówić. Ludzie ciągle się zmieniają.

ola
Nazwa działu: recepcja

Dużo pracy za niskie wynagrodzenie. Zero wsparcia od kierowniczki. Za plecami daje premie i mówi żeby nikomu nie przekazywać. Pracownicy ciągle się zmieniają, brak jakiejkolwiek chęci żeby go zatrzymać i zbudować stały zespół. Pracownicy pracują za troje bo nie ma ludzi. Każdy nie daje rady i idzie na L4. Ogółem firma nie dba o pracownika dziś jesteś jutro przyjdzie na jakiś czas ktoś inny.

Tak4Nie
Prezes

kolo1991
@Prezes

Proszę o opinię na temat pracy w IT (administracja/infrastruktura) czy są szkolenia w IT bez problemu czy trzeba się o nie prosić , czy są premie obligatoryjne (13tka). czy praca jest w miarę normalna czy pod silną presją. Czy są podwyżki (ile?) czy nie ma szans. @Prezes: Czy pracę zdalną masz w określone dni, czy tylko w razie awarii, nadgodzin,...?

andrzej
@Prezes

od 1998, mowisz? :)

szymon
Nazwa działu: IT

Wypowiadając się z perspektywy kandydata i samej rozmowy rekrutacyjnej oceniam tę firmę bardzo negatywnie. Przez całą rozmowę rekrutacyjną (dział IT) padły zaledwie 2 lub 3 pytania techniczne , gdzie przeważnie na tym stanowisku sprawdzana jest kompleksowa wiedza programistyczna. Rekruter wyglądał na totalnie nieprzygotowanego, pytania bardzo ogólne, rekruter mocno spóźniony na rozmowę, rozmowa trwała raptem może z 15 minut i można było odnieść wrażenie, że sprowadzała się właściwie do kwestii HR-owych: tzn. od kiedy mogę zacząć i jakie są moje oczekiwania płacowe. Pomimo otrzymania finalnej oferty zatrudnienia nie przyjąłem jej, gdyż finansowo było znacznie gorsza od moich aktualnych zarobków.

Tak2Nie1

@szymon

Panie Szymonie, bardzo dziękujemy za Pana komentarz. Przykro nam, że Pana odczucia po przeprowadzonym procesie rekrutacyjnym są negatywne. Staramy się, aby nasze procesy były na najwyższym poziomie, dlatego będziemy wdzięczni za kontakt: agnieszka.dygdon@luxmed.pl, w celu przekazania szczegółów dotyczących tej rekrutacji.

Bdjdj

Gdme kd

Romek K.

Jak wygląda praca w IT w Luxmed?

@Romek K.

Cześć Romek! Bardzo dziękujemy za pytanie, chociaż nie ukrywam, że ciężko mi będzie znaleźć idealną odpowiedź, ponieważ pytanie jest bardzo ogólne. Praca w Pionie IT Grupy LUX MED, to bycie częścią zespołu ok. 350 specjalistów IT. Jesteśmy zlokalizowani głównie w Warszawie, przy ul. Postępu 21D, ale mamy również oddział w Białymstoku. Tworzymy oprogramowanie na własne potrzeby, posiadamy również zespół odpowiedzialny za utrzymanie naszych rozwiązań. Jeżeli jesteś ciekaw, kogo aktualnie poszukujemy, to wszystkie informacje znajdziesz tutaj: https://www.luxmed.pl/kariera. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, to chętnie na nie odpowiem ????.

Tak1Nie2
greg
@Lux Med Sp. z o.o.

po co link który nie działa

lm
@Lux Med Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

@lm

W Pionie IT Grupy LUX MED istnieje możliwość pracy zdalnej. Liczba dni zdalnych zależy od indywidualnych ustaleń z przełożonym.

GingerHeaD

Tak18Nie3
Abc
@GingerHeaD

Cześć, a możesz coś napisac na temat wynagrodzenia?

Kazimierz

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Czy praca jest zmianowa, a grafik na tyle elastyczny, że można dzięki temu łączyć różne obowiązki? Pojawiły się nowe oferty rekrutacyjne do Lux Med. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/lux-med-sp-z-o-o,15544/oferty-pracy można zapoznać się ze szczegółami. Zachęcam Was do tego.

Wiosenna94

Pracuję od kilku tygodni jako Asystentka Obsługi Pacjenta w jedyn z Luxmedów w Warszawie. Praca jest ciekawa, a na nudę nie ma co narzekać. Każdego dnia trafia się nowa sytuacja do rozwiązania. No okres próbny dostałam umowę zlecenie oraz obietnicę umowy o pracę. Pomimo moich obaw, po trzech miesiącach dostałam ją. Mój szef jest spoko, a po okresie próbnym dostałam podwyżkę. Narazie jest sympatycznie, zobaczymy jak będzie dalej.

Tak16Nie
Kazimierz
@Wiosenna94

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i dostałaś kontrakt na którym Ci zależało. Czy do wynagrodzenia przysługują Ci jakieś benefity i zniżka na leczenie w klinice? Możliwość leczenia się na preferencyjnych warunkach może być sporą zachętą dla potencjalnych pracowników. Nie uważasz?

zainteresowany IT

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale IT? Jak atmosfera, rozwój etc?

@zainteresowany IT

Niestety, nie jestem pracownikiem w Lux Med, ale znalazłam informację, że pracownikom Działu IT oferują: zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży; możliwość wyboru formy współpracy; elastyczny czas pracy; możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach; pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy; dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego). Jednak dobrze byłoby, jakby jakiś obecny pracownik tej firmy zweryfikował te informacje. Jesteś już na etapie rekrutacji, czy dopiero ją rozważasz?

Zbynio

Nikomu nie polecam tej firmy . Przepracowałem w tej firmie wiele lat i jest to typowa korporacja, która wyciśnie z ciebie wszystkie soki a potem na bruk. Do tego nastawienie przełożonych graniczące z mobbingiem. - coś okropnego. Dla dyrektorów jesteś tylko kratką w excelu i tak będą Cię tam traktować więc jeżeli jesteś osobą medyczną to szukaj pracy w normalnym szpitalu znajdziesz normalną atmosferę pracy i normalnych pacjentów a w dodatku zarobki niejednokrotnie wyższe niż proponuje Ci ta korporacja. Szkoda zdrowia na tę firmę.

Tak8Nie1
Agata

@Anna a czy osoby prowadzące rekrutacje informowały Cię podczas rozmowy kwalifikacyjnej o tym, kiedy mogłabyś poznać ewentualne warunki zatrudnienia? To coraz częstsza praktyka - szczególnie w wieloetapowych procesach wyłaniania nowych pracowników firmy. Jak to wygląda w LUX MEDZIE?

Tak8Nie12
Karolina26
Nazwa działu: Dział Sprzedaży
@Pracowita

Drogi pracowniku działu marketingu lux med - nie wstyd ci za te kilka srebrników wypisywać takie kłamstwa??????????? Za tydzień, miesiąc ty też zostaniesz wyrzucony z lux med jak wielu innych. Nie pisz tych bzdur, miej odrobinę przyzwoitości.... pracowałam w dziale sprzedazy lux med: pensje najniższe wśród konkurentów, plany sprzedaży dwa razy wieksze niz u konkurencji, atmosfera fatalana, zero możliwości awansu, samochód skoda citygo za ---- PÓŁ ROKU ha ha ha ha !!! totalny chaos organizacyjny w całej firmie, powszechny nepotyzm na wyższych stanowiskach .... Uciekać i omijać z daleka...

Tak5Nie3
@Karolina26

Nie jestem pracownikiem w dziale marketingu. Pierwszy raz słyszę o takiej marce samochodu w lux med. Ja dostałam samochód po okresie próbnym, po wdrożeniu..

Tak3Nie1
Markus Aurelius
@Karolina26

CityGo to bardzo fajne autko na miasto :). To co mnie zastanawia w ofertach pracy LuxMedu to ich •Dofinansowanie do miejsca parkingowego To znaczy jak, mam płacić za miejsce parkingowe dla mojego auta pod firmą, bo firma nie ma swoich opłaconych miejsc? Jak dla mnie takie podejście jest niepoważne, szczególnie umieszczanie tego zapisu w sekcji obok konkurencyjnego wynagrodzenia. Przerabiałem już ten temat i skończyło się na tym, że firma miała ileś tam miejsc na parkingu wewnętrznym i wszystkie zajęte, jak przychodzisz nowy do firmy i dojeżdżasz z daleka to sam sobie radź - nic to firmę nie obchodzi, że lokalizacja jest w ścisłym centrum Warszawy, gdzie wszystkie miejsca na chodnikach są płatne od godziny. Tak po prawdzie, zrezygnowałem z tej firmy, szkoda kasy na parkingi jak niska pensja tych kosztów nie rekompensuje. A na marginesie, LuxMed oferuje też •Możliwość udziału w całorocznym kursie j. angielskiego na preferencyjnych warunkach. , podczas gdy większość firm premium oferuje bezpłatne kursy angielskiego dla swojej kadry. Naprawdę kiepsko wypada oferta LuxMedu na tle podobnych firm.

Janek
@Pracowita

Czy auto służbowe handlowiec otrzymuje do wykorzystania do celów prywatnych ?

Zośka
Nazwa działu: Produkcja
@Karolina26

Tak ten NEPOTYZM to jakaś zmora , małżonek szef a współmałżonka podwładna , rozejrzyjcie się po jednostkach i szpitalach . Nie wiem czy to ZDROWE. Z drugiej strony współczuje w pracy dom w domu praca. Ja bym dostała chyba ...... ha ha ha!!!!

Krzysztof
@Zośka

Czy ta uwaga dotyczy osób zatrudnionych w Lux Med? Koligacje rodzinne w firmie nie powinny w żaden sposób rzutować na pracę, więc każdy sam podejmuje decyzję, czy chce pracować z kimś bliskim w tej samej firmie. Może mogłabyś dodać kilka słów na temat warunków zatrudnienia, gdyż to najbardziej interesuje osoby odwiedzające to forum. Zachęcam Cię do tego.

Ida
@Krzysztof

Warunki zatrudnienia dobre, ja jestem zadowolona, firma z przyszłością, można się rozwijać

Janek
Nazwa działu: Handlowy

Cześć, Mam pytanie o warunki i opinie na temat pracy na stanowisku handlowca w dziale korpo, czy też biznesu ? Ty trudno o realizacje targetu ? Czy podstawa jest optymalna ? Auta służbowe do celów prywantych pracownik otrzymuje ?

ja.
@Janek

Auto służbowe możesz wykorzystywać w celach prywatnych

Zuzanna
@ja.

To znakomita wiadomość! Nie każdy pracodawca pozwala swoim pracownikom wykorzystywać służbowego auta w celach prywatnych. A więc trzeba powiedzieć, że Lux Med o Was w jakiś sposób dba. Wyczytałam ostatnio, iż Lux Med z myślą o Klientach Indywidualnych stworzył Nowe Pakiety Opieki Medycznej. Oferta dedykowana jest dla: dorosłych i dzieci; seniorów; osób, które zakończyły korzystanie z pakietu medycznego oferowanego przez pracodawcę i są zainteresowane jego kontynuacją. Czy w związku z powyższym zwiększyła się liczba dostępnych wakatów w firmie? A może planują teraz zatrudnić nowych pracowników - wiesz coś o tym?

Odradzam

Drodzy, nigdy w życiu!!! Dyrektorstwo nastawione tylko na śmieciową umowę, oczywiście angielski, target na niemożliwym poziomie, pracownicy są w wielkim poważaniu, "jak chcesz, to się zwalniaj". Nikt się o Ciebie nie troszczy, jesteś tylko zwykłym robolem, którego można zastapić rocznikiem 99'.(usunięte przez administratora) Koordynatorzy/Kierownicy w ciągłym stresie, bający się pani dyrektor. Jesli interesuje Cie głodowa pensja, traktowanie jak śmieć, ciągły stres i najlepiej praca 12h na dobę, to aplikuj, a przepraszam, jeszcze musisz znać angielski :)

Tak7Nie3
Jacek

Odradzam pracę w CC, koordynatorzy mało kompetentni. Konsultanci choćby wypruwali dla nich żyły nie są w stanie ich zadowolić. Grafiki z elastycznością nie mają nic wspólnego.

Tak16Nie1
Nick
@Jacek

Nowy system motywacyjny do bani

Tak3Nie

iwona

ta siec to istny koszmar. pod kazdym wzgledem. absurdalnie odlegle terminy, nawet do pediatry czy internisty na południu wraszawy dwie beznadziejne placowki. Lekarze " na odwal sie".... moja lekarka prowadzaca ciaze ( nie z LM bron boze) zabronila mi u nich robic jakikolwiek badania bo ma o nich jak najgorsze zdanie... jesli ktos ma wybor niech sie trzma z daleka.

Tak2Nie2
tweety

Praca w dziale obsługi klienta w CC to najgorsza możliwa opcja dostępna obecnie na rynku w Warszawie. Jest to (usunięte przez administratora)- stawki głodowe, socjal bardzo słaby, podobnie jak oferowane benefity (pracownicy LX płacą za pakiety pracownicze więcej niż w innych firmach, dostając w zamian uboższą wersję), kierownictwo niekompetentne, praca niewdzięczna- nikt nie doceni Cię za wyjątkowy nakład pracy, możesz spodziewać się tu jedynie nagany za najmniejsze podknięcie. Brak perspektyw rozwoju, ciągłe obiecanki- cacanki, rotacja pracowników na niewyobrażalnym poziomie, biuro brudne ( baaardzo powoli wymieniane są niewygodne krzesła i pracodawca wymyślił sobie że zaoferuje pracownikom odkupienie starych, brudnych i śmierdzących krzeseł...żenada). Wymagania są kosmiczne a jednocześnie pracodawca nie jest w stanie zaproponować godnego wynagrodzenia. Nikt tu nie szanuje doświadczonych pracowników a sama praca, pomimo że z zakresu opieki zdrowotnej, z etyką i moralnością ma niewiele wspólnego. Odejście z firmy było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, żałuję jedynie że zrobiłem to tak późno.

Tak9Nie
AGA

Mam abonament w Luxmed Gdańsk i wieczny problem z umówieniem się do lekarza brak terminów dla osób abonamentowych, prywatnie można umówić się w każdej chwili.

Tak3Nie2

Shalimar

Zaproponowano mi pracę jako asystent obsługi pacjenta ze stawką 15 zł brutto za godzinę i umowe zlecenie bez możliwości przejscia na umowę o pracę w najblizszym czasie. Dla mnie 1700 zl przy 160 godzinach to jest naprawdę przegięcie biorac pod uwagę ilość obowiązków na tym stanowisku. Nie świadczy to dobrze o pracodawcy skoro juz na starcie chce tak oszczędzać na pracowniku. Mam ukonczoną szkołę, język dodatkowy i kilkanascie lat doświadczenia. Spodziewałam się więcej po firmie, która chce byc zaliczana do segmentu premium

Tak24Nie2
Szukajaca
@Shalimar

Mam rozmowę kwalifikacyjną na asystenta obslugi pacjenta, możesz powiedzieć co było na rozmowie kwalifikacyjnej ?

ania_1992
@Szukajaca

Rozmowa taka zwyczajna. Uczestniczyła w niej kierowniczka i pytała się czemu chcę pracować z pacjentami oraz o moje doświadczenia z poprzedniej pracy. Następnie rozmowa o ich oczekiwaniach. Warto o tym pamiętać bo do pracy przychodzi się w ubiorze służbowym (niebieskim).

Tak9Nie

Tak5Nie

Rozgoryczony rodzic

Potwierdzam wpis. Byliśmy miedzy świętami z dzieckiem i była podobna sytuacja. Najważniejszy dla doktor był smartfon którym się zajmowała. Bardzo olewcze podejście do pacjenta. W enel medzie podobno jest dobrze znana ze swojego podejścia do pracy

Tak5Nie1

Agata

Takie komentarze jak twój, w żadnym razie nie powinny mieć tu miejsca. Na tym forum staramy się bowiem traktować każdą osobę z należytym szacunkiem, bez względu na wszystko. Odsyłam Cię do regulaminu serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Znajdziesz tam również informację, iż nie posługujemy się tu danymi personalnymi. Od jak dawna chodzisz do Lux Med? Powinniście wiedzieć, że lekarze, personel medyczny, pracownicy wielu Departamentów - już 14 500 osób zatrudnionych w Lux Med każdego dnia z zaangażowaniem pracuje na rzecz poprawy zdrowia Pacjentów i satysfakcji ze świadczonych przez nich usług. Chcecie do nich dołączyć? Jeśli tak, to przejrzyjcie oferty pracy, jakie mają aktualnie do zaoferowania: https://www.luxmed.pl/kariera Czy któraś z nich spełnia Wasze oczekiwania?

Wykorzystana

Po 4 latach pracy i kilku awansach Uwaga - 2.500 do ręki. Nie polecam - nikt się tu nie wybije, jedynie upadnie na zdrowiu psychicznym i straci poczucie własnej wartości. Dotyczy to pracy w placówce, call center oraz centrali na Postępu.

Tak14Nie
@Wykorzystana

Jestem pracownikiem LX od ponad roku co jakiś czas zagląda na zakładkę kariera jest bardzo dużo rekrutacji wewnętrznych. Zawsze można wybrać coś dla siebie i wziąć udział w rekrutacji. Myślę, że jeśli tylko chcesz się rozwijać i zdobywać nową wiedzę to firma daje takie możliwości.. nie musisz pracować na jedynym stanowisku cały czas.

Tak3Nie

Lux-Med alias NFZ

To jest jakiś żart. Warszawa, zaznaczone WSZYSTKIE placówki. W przeciągu dwóch tygodni brak możliwości umówienia się do internisty. Ja wiem, że to bardziej forum dla pracowników i potencjalnych pracowników, ale może niech te nieroby i cymbały na Postępu, zwane dalej dla niepoznaki szumnie "menadżerami" zastanowią się jak traktują pacjentów, którzy płacą ciężkie pieniądze za obsługę, na którą nie można liczyć. Zrzut ekranu z portalu pacjenta. Proszę administratora Gowork o nieusuwanie tego linku. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie2

@Lux-Med alias NFZ

Owszem - jest to forum skierowane głównie do pracowników oraz potencjalnych pracowników danej firmy. Ale możesz być pewny, że tego typu opinie są dla nas równie istotne, dlatego też podjąłeś bardzo dobrą decyzję i podzieliłeś się nią z nami. Musisz jedynie pamiętać, iż na forum pod żadnym pozorem nikogo nie obrażamy - przeczytasz o tym w regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin A jak na tę sytuację zareagowała osoba, która zarządza firmą Lux Med? Czy w ogóle się do niej udałeś w celu wyjaśnienia tych kwestii?

Mobil
@Agata

To ciekawe, niby forum dla pracowników, a większość opinii od sfrustrowanych klientów. Czyli podsumowując to jest taki "śmietnik" z którego nic nie wynika

Zostaw opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie