Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Adi

To jakaś paranoja, dodzwonie się do luxmed graniczy z cudem! Ponad 2h siedzę przy tel., zróbcie coś z tym, może zatrudnijcie więcej telefonistów!!!

Jacek
@Adi 16.08.2018 11:14

Na linii dają minimum osób, robią wszystko zeby przypadkiem nikt nie siedział "bez kolejki" oczekujących. Jak oczekujących nie ma to wysyłają do domu. Co o w efekcie daje kolejki o których Pan wspomina.

Martas

Pracując w Lux Med dostałam nauczkę na przyszłość. Praca jest ogromnie ciężka odbieracie 120 telefonów dziennie, a pacjentów oszukujesz, że nie masz terminów. Cała polityka firmy jest kompletnie skopana.. Najgorsi są ci starsi koordynatorzy co po 12 latach pracy siedzą na stanowisku koordynatora zarabiają 150 zł więcej niż konsultant ale to według nich daje prawo do upokarzania i złego traktowania pracowników. W firmie ostatnio mówili, że "chcą poprawić i tak już genialną opinie o grupie". W rezultacie wygląda to tak: pracownicy mają złą opinie, pacjenci którzy do nas dzwonią już tylko narzekają bo co im zostało, nawet koordynatorzy narzekają. I tak jak już wspominałam jak jesteś desperatem i musisz pracować w Lux Med to uważaj na męskich koordynatorów koło 40.. bo każdy dzień pracy będzie podwójną katorgą.

kociewzlocie

jak wygląda sytuacja w Lublinie? chciałam składać CV na stanowisko call center (żeby tylko załapać jakąś pracę nawet na parę miesięcy). Jak wygląda sytuacja w Lubelskim call center? Też jest całkowita porażka za najniższą krajową?

Mira

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do recepcji, wiecie coś?

Rudy chudzik
@Zainteresowana 30.07.2018 14:08

Eee, na ich stronie w zakładce kariera? Swoją drogą jeśli do pracy aplikują ludzie z takimi problemami w samodzielnym myśleniu to chyba naprawde przestanę się dziwić na warunki jakie daje luxmed. Jacy pracownicy, taka płaca. Jaka płaca, taka praca. Jaka praca, tacy pracownicy. I koło zamknięte. Pozdrawiam ogarniętych ludzi. Ci mają świadomość, że to firma bez przyszłości i trzymają się od niej z daleka.

anonymous

Praca na umowę zlecenie na 2 , 3 lata potem łaskawie dają umowę o pracę . Aby dostać umowę zlecenie podpisujesz dokument że nie będziesz sobie rościł żadnych praw że ta umowa ma podstawy umowy o pracę .... A ja się pytam czy to sprawiedliwe ...gdzie inspekcja pracy ??

Fajny
@Emilka 29.04.2018 19:01

Sprawa jest już zgłoszona do Państowej Inspekcji Pracy. Ponoć doszukali się nieprawidłowości i dostali karę

Ulka

Może podpowiecie czy trudno jest dostać się do pracy w firmie? Jaką umowę daje firma na początek?

Agata

@Alfred, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie LUX MED? Napisz proszę coś więcej na ten temat. W chwili obecnej Twoja opinia jest mało uzasadniona i nie mówi wiele na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Twoja uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na ten temat. @Szkodagadqc, na jakim stanowisku pracujesz w firmie LUX MED? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Napisz proszę coś na ten temat.

Kkkaaa
@FanAgaty 03.07.2018 10:54

Agata to administrator go work a jej pytania służą uzyskaniu merytorycznych dla osób zainteresowanych pracą. Serio na to nie wpadles? Myślałam że to oczywiste...

Ciekawaxxxxxx

Czy mógły ktoś więcej napisać na temat zastanowiła Kierownika Działu Obslugi Pacjenta w placówce?

Zainteresowana

Witajcie, czy ktoś mógłby napisać coś o stanowisku na Kierownika Działu Obsługi Pacjenta ?

Elo320

Do końca życia będę świętować dzień w którym odejdę z tej firmy. Pracownicy są traktowani przedmiotowo, mają wyrabiać normy, trzymać fason, dostosowywać się do wiecznie zmieniających się procedur itp itd, A PENSJA WCIĄŻ NA TYM SAMYM NISKIM POZIOMIE OD LAT. Przez lekko ponad dwa lata jak tu pracuję odeszło dokładnie 7 osób z czego dwie przyszły i szybko poszły, po tym jak zostały zmanipulowane obietnicami o podwyżkach i premiach. Firma co roku robi ankiety satysfakcji pracowników, które zawsze wychodzą rewelacyjnie ale nikt nie wspomni o tym, że kierownictwo zmusza wręcz swoich podopiecznych aby zaznaczali w skali od 1 do 10 tylko oceny 9 i 10, bo reszta jest negatywna i później można mieć problemu. Jakiś matrix. Czy oni tutaj nie wchodzą, nie czytają tego ??

Lola
@Elo320 03.03.2017 10:36

Taka właśnie była rozmowa! Zrobili spotkanie w sprawie ankiety...z instrukcją, by zaznaczać 9 i 10, bo reszta liczy się jako negatywne/neutralne :D

Agata

@Kasia, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie LUX MED. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą w tym miejscu pracy? Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego w firmie LUX MED? Czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje swoich pracowników? Zachęcam do wyrażania opinii na ten temat.

pracuje dla pieniędzy
@Agata 20.06.2018 07:55

Agata, czy możesz wytłumaczyć dlaczego stosunek kadry i szkolenia mają być wazniejsze niz pensja., Pracujemy dla pieniędzy, żeby po pracy wypocząć, a nie po to zeby w pracy było miło z przełożonym. Miło z przełożonym bedzie w normalnej pracy zawsze jeśli praca jest wykonana, a praca będzie wykonana jeśli będzie uczciwa, a zarobek motywujący do działania. Atmosferą rachunków nie opłacę, c'nie?

Łucja

Nie polecam nawet jak na pierwszą prace. Szkoda gadac, obiecuja zlote gory a dostajesz marne grosze i zero perspektyw. Przepracowalam rok i nie polecam mimo, ze angazowalam sie w kazde dzialania nawet wychodzace poza prace bylam ciagle ta gorsza... Rozmowa kwalifikacyjna to zbiór kłamstw. Szanse rozwoju - z mlodszego na starszego (tytularne). Zdobywanie kompetencji? Nawet nie mysl.. szkoda gadac. Przestroga dla naiwniakow takich jak ja..

Aaajajajajajax
@Łucja 23.05.2018 16:57

Ja idę od sierpnia na umowę zlecenie do nich ,jestem ciekawa czy jest zapis na temat urlopów? Miałaś odpłatne urlopy?

Alicja

Praca na słuchawce w luxmed to moje najgorsze doswiadczenie z praca. Nigdy nie mialam ogromnych wymagan co do pracy jako osoba majaca ponad 30 lat na karku. Jednakze praca w tym miejscu nie jest odpowiednia dla nawet najmniej wymagajacych. Zagrozenia wyrzuceniem, ciagle wypominanie bledow, koniecznosc tlumaczenia sie z wyjscia do toalety i znikoma pomoc wydawaloby sie kompetentnych osob. Elastycznosc grafiku - to kpina, przez rok pracy nie udalo sie nikomu w firmie zamienic dyzurow.. Zarobki za odbieranie ponad 100 telefonow w 8 godzin rowniez nie rekompensuja stresu bo sa zwyczajnie niskie. Chcesz nauczyc sie szkoly zycia? To smialo aplikuj i obserwuj wlasna przemiane we wrak czlowieka.

Szkodagadqc

Nie mozna bylo wybrać gorzej.. kazdy dzien w tej pracy to katorga. Caly personel nie jest kompetentny a pracownik musi brac za to na siebie odpowiedzialnosc.

Alfred

Ta praca to żenada.. odradzam zdecydowanie pracę w tej firmie. Pracownik się nie rozwija, nie ma satysfakcji z pracy, nie ma wsparcia w pracy.

Kasia

Porażka to mało powiedziane. Zarobił nie adekwatne do wykonywanych zadań. Obiecywane podwyżki od kwietnia "widełki będą " i na tym temat się zakończył. Wieczne kolejki i pretensje od przełożonych. Najlepiej jakby ktoś siedział 12h i jak na taśmie obsługiwał pacjentów. Pracownicy zmieniają się co parę miesięcy bo nikt nie wytrzymuje ale idą na zwolnienie bo mają serdecznie dosyć. Zero motywacji dla pracowników. Sieć i nic nie mów bo masz 1800zl. Dno...

Agata

W chwili obecnej firma LUX MED poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://www.luxmed.pl/kariera Czy ktoś z Was zamierza aplikować na któreś z powyższych stanowisk? Może są z nami osoby, które pracowały na którymś ze stanowisk i mogą napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Anna

Jakie stawki dla ratowników?

Agata

@Jolanta, czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie LUX MED? W swojej wypowiedzi, zaznaczyłaś, iż pracodawca oferuje "umowę śmieciową" czy jest to sytuacja tylko na początku pracy? W późniejszym okresie są szanse na otrzymanie umowy o pracę? Jeżeli możesz odnieś się proszę do atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą w firmie LUX MED. @Łucja, W swoim komentarzu zaznaczyłaś, iż warunki oferowane przez pracodawcę różnią się od tych, które zweryfikowała rzeczywistość. Próbowałaś dowiedzieć się dlaczego tak jest? Może wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej było uzależnione od zaangażowania w pracę oraz inne czynniki? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy tą kwestię.

Jolanta

Ja natomiast NIE POLECAM pracy w Tychach na stanowisku asystentki/rejestratorki medycznej. Pani kierownik PIĘKNIE umie mówić o firmie która reprezentuje... I nic więcej. Umowa śmieciowa dożywotnia!!!! Pieniądze żadne bo glodowe..Błagam niech dalej szukają jeleni. Nie warto tracić na nich czasu.

Agata

@Call, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację, gdy pracowałeś w firmie LUX MED Sp. z o.o.? Twoja opinia jest bardzo ogólna, przez co trudno jednoznacznie stwierdzić jak wygląda to w rzeczywistości. @Kiki, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak wygląda kwestia z urlopami w tej firmie? Czy urlop wypoczynkowy jest ustalany wspólnie ze wszystkimi pracownikami? Szkolenia, w których brałeś udział organizowanych przez firmę LUX MED Sp. z o.o. są przydatne na miejscu pracy jakie zajmowałeś? @Prac, fajnie, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., z Twojej wypowiedzi wynika, iż praca w tej firmie należy do prac dynamicznych, w której należy być ciągle osobą skupioną na wykonywanych zadaniach, czy mimo tego pracodawca zapewnia odpowiedni odpoczynek oraz przerwę w trakcie dnia? Jak ocenisz tą kwestię? @Andek, ciesze się, że przedstawiłeś swoje odczucia pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., wśród plusów pracy w tej firmie wymieniłeś "płatne szkolenia", które oferuje pracodawca, czy szkolenia były merytoryczne i podnosiły Twoje kwalifikacje na zajmowanym stanowisku? Napisałeś również, iż panuje tam "kolesiostwo" mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? @Angelika, dziękuję za opinię, co mogłabyś napisać o firmie LUX MED Sp. z o.o. jako pracodawcy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy to dobre miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy?

Studentka

Mam zdanie jak wszyscy komentujący tę firmę przede mną. Dno i wodorosty, szkoda waszego czasu. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie jakiego możecie doświadczyć w tej firmie.. Miałam silne parcie na jakąkolwiek prace ze względu na przeciwwskazania do pracy fizycznej, a dodatkowo lokalizacja to dosłownie 10 minut. Nawet tak oczywiste zalety i niskie wymagania firmie LUX-MED udało się zniweczyć na rzecz tragicznego traktowania i obchodzenia się z ludźmi.

Angelika

Nie będę oryginalna, nie polecam zdecydowanie pracodawcy jakim jest lux med. W call center będziecie psychicznym workiem treningowym - warto zwrócić uwagę na to ile osób zapraszają na rozmowy bo ludzie masowo odchodzą. Jedyne czego żałuję to, że nie przeczytałam opinii o grupie lux med. Szkoda Waszego czasu i nerwów.

Andek

Praca jak praca ma plus i minusy + 2 tygodnie wypowiedzenia + Płatne szkolenie + Fajni ludzie (ale często odchodzą) - Małe zarobki - Presja czasu i osiągania wynikow - Brak elastycznego grafiku (wbrew temu co mówią) - Kolesiostwo (są ulubiency którzy za przyzwoleniem koordynatorów plotkują ze sobą - oczywiscie w ramach przerw nie liczonych do przerw ogolnych) - W lato klima nie działa, a w zime za zimno Już tam nie pracuję, ale jak ktoś chcę się nauczyć szacunku do samego siebie to śmiało spróbujcie wytrzymac rok.

Gaga

Jak dla mnie praca nie jest najgorsza jak na prace przejsciowa. Koordynatorzy bez wiekszych aspiracji siedza tam wiele lat ciagle w jednym miejscu i troche chca chyba podbudowac ego. Jak olewasz ich zaczepki i grozby wyrzucenia to mozna posiedziec z 2 lub 3 miesiace.

wasss

Jestem wlasnie po szkoleniu i pierwszym miesiacu pracy. Kiepska atmosfera, czepiajacy sie koordynatorzy i mimo wynikow najlepszych z grupy u koordynatora uznal ze jestem slaby bo zglosilam 2 nieobecnosci na 15 dyzurow.. mimo, ze zaznaczalam, ze mam byc z dziecmi u lekarza w te dni.

Prac

Rekrutacja przebiega w milej atmosferze, trwa okolo 30-40 minut i przedstawiane sa wszelkie informacje odnosnie firmy. Biora kazdego to nie ma o co sie martwic, ale warto zadac sobie pytanie czy warto. Pierwszy miesiac byl okej fajny dobrany koordynator ktory tez juz zrezygnowal a potem pasmo wpadek, szczucia, pilnowania i grafik ukladany w sposob malo korzystny byle zapewnic obsade. Cyferki sie musza zgadzac. Kasa raczej na czas tylko jedno opoznienie po 4 miesiacach.

Kiki

Zdecydowanie nie jest to praca warta polecenia jesli jestes mlodym czlowiekiem majacym mozliwoscie wyboru na dzisiejszym rynku pracy. Statystyki duzo mowia nowe szkolenia sa co 2 tygodnie, a ze szkolenia mojego i moich znajomych po miesiacu lub dwoch zostalo po 2-3 osoby. Przelozeni w wiekszosci niestety czepiac sie beda o wszystko. Tak jak ktos wspominal i o siku ze za dlugo i odejscie od biurka w sprawie pacjenta bywa krytykowane.

Call

Prace odradzam jesli nie przymierasz glodem i nie musisz sie decydowac na pierwsza prace to lepiej czekac na cos innego w tym przypadku na 90% innych ofert przypada lepsza.

Rejestrator

Nie polecam pracy w centrali na CC, zwłaszcza na linii ogólnej. Początki są o tyle fajne, ze jest szkolenie potem miesiąc pracy w zespole adaptacyjnym. Ludzie przeważnie sa okej, a później trafiasz do koordynatora który rozlicza Cię z o każdego wyjścia na siku. Praca nie jest najgorsza ale z każdym miesiącem zaczyna bardziej przytlaczac. Grafiki mimo informacji z wyprzedzeniem ustalane sa w dni gdzie dawno zaznaczasz ze nie mozesz dotrzec. Oczywiscie takie dni na 99% zostana przypisane a nieobecnosc nawet zgloszona w prawidlowy sposob wyklucza z premii mimo wysokich wynikow. Nie polecam jesli nie chcesz wpasc w monotonna spirale obowiazkow ktore poza frustracja z czasem nie prowadza do niczego.

Zostaw opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lux Med Sp. z o.o.