LUX MED Sp. z o.o.

Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Łucja

Nie polecam nawet jak na pierwszą prace. Szkoda gadac, obiecuja zlote gory a dostajesz marne grosze i zero perspektyw. Przepracowalam rok i nie polecam mimo, ze angazowalam sie w kazde dzialania nawet wychodzace poza prace bylam ciagle ta gorsza... Rozmowa kwalifikacyjna to zbiór kłamstw. Szanse rozwoju - z mlodszego na starszego (tytularne). Zdobywanie kompetencji? Nawet nie mysl.. szkoda gadac. Przestroga dla naiwniakow takich jak ja..

Jolanta

Ja natomiast NIE POLECAM pracy w Tychach na stanowisku asystentki/rejestratorki medycznej. Pani kierownik PIĘKNIE umie mówić o firmie która reprezentuje... I nic więcej. Umowa śmieciowa dożywotnia!!!! Pieniądze żadne bo glodowe..Błagam niech dalej szukają jeleni. Nie warto tracić na nich czasu.

Agata

@Call, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację, gdy pracowałeś w firmie LUX MED Sp. z o.o.? Twoja opinia jest bardzo ogólna, przez co trudno jednoznacznie stwierdzić jak wygląda to w rzeczywistości. @Kiki, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak wygląda kwestia z urlopami w tej firmie? Czy urlop wypoczynkowy jest ustalany wspólnie ze wszystkimi pracownikami? Szkolenia, w których brałeś udział organizowanych przez firmę LUX MED Sp. z o.o. są przydatne na miejscu pracy jakie zajmowałeś? @Prac, fajnie, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., z Twojej wypowiedzi wynika, iż praca w tej firmie należy do prac dynamicznych, w której należy być ciągle osobą skupioną na wykonywanych zadaniach, czy mimo tego pracodawca zapewnia odpowiedni odpoczynek oraz przerwę w trakcie dnia? Jak ocenisz tą kwestię? @Andek, ciesze się, że przedstawiłeś swoje odczucia pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., wśród plusów pracy w tej firmie wymieniłeś "płatne szkolenia", które oferuje pracodawca, czy szkolenia były merytoryczne i podnosiły Twoje kwalifikacje na zajmowanym stanowisku? Napisałeś również, iż panuje tam "kolesiostwo" mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? @Angelika, dziękuję za opinię, co mogłabyś napisać o firmie LUX MED Sp. z o.o. jako pracodawcy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy to dobre miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy?

Studentka

Mam zdanie jak wszyscy komentujący tę firmę przede mną. Dno i wodorosty, szkoda waszego czasu. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie jakiego możecie doświadczyć w tej firmie.. Miałam silne parcie na jakąkolwiek prace ze względu na przeciwwskazania do pracy fizycznej, a dodatkowo lokalizacja to dosłownie 10 minut. Nawet tak oczywiste zalety i niskie wymagania firmie LUX-MED udało się zniweczyć na rzecz tragicznego traktowania i obchodzenia się z ludźmi.

Angelika

Nie będę oryginalna, nie polecam zdecydowanie pracodawcy jakim jest lux med. W call center będziecie psychicznym workiem treningowym - warto zwrócić uwagę na to ile osób zapraszają na rozmowy bo ludzie masowo odchodzą. Jedyne czego żałuję to, że nie przeczytałam opinii o grupie lux med. Szkoda Waszego czasu i nerwów.

Andek

Praca jak praca ma plus i minusy + 2 tygodnie wypowiedzenia + Płatne szkolenie + Fajni ludzie (ale często odchodzą) - Małe zarobki - Presja czasu i osiągania wynikow - Brak elastycznego grafiku (wbrew temu co mówią) - Kolesiostwo (są ulubiency którzy za przyzwoleniem koordynatorów plotkują ze sobą - oczywiscie w ramach przerw nie liczonych do przerw ogolnych) - W lato klima nie działa, a w zime za zimno Już tam nie pracuję, ale jak ktoś chcę się nauczyć szacunku do samego siebie to śmiało spróbujcie wytrzymac rok.

Gaga

Jak dla mnie praca nie jest najgorsza jak na prace przejsciowa. Koordynatorzy bez wiekszych aspiracji siedza tam wiele lat ciagle w jednym miejscu i troche chca chyba podbudowac ego. Jak olewasz ich zaczepki i grozby wyrzucenia to mozna posiedziec z 2 lub 3 miesiace.

wasss

Jestem wlasnie po szkoleniu i pierwszym miesiacu pracy. Kiepska atmosfera, czepiajacy sie koordynatorzy i mimo wynikow najlepszych z grupy u koordynatora uznal ze jestem slaby bo zglosilam 2 nieobecnosci na 15 dyzurow.. mimo, ze zaznaczalam, ze mam byc z dziecmi u lekarza w te dni.

Prac

Rekrutacja przebiega w milej atmosferze, trwa okolo 30-40 minut i przedstawiane sa wszelkie informacje odnosnie firmy. Biora kazdego to nie ma o co sie martwic, ale warto zadac sobie pytanie czy warto. Pierwszy miesiac byl okej fajny dobrany koordynator ktory tez juz zrezygnowal a potem pasmo wpadek, szczucia, pilnowania i grafik ukladany w sposob malo korzystny byle zapewnic obsade. Cyferki sie musza zgadzac. Kasa raczej na czas tylko jedno opoznienie po 4 miesiacach.

Kiki

Zdecydowanie nie jest to praca warta polecenia jesli jestes mlodym czlowiekiem majacym mozliwoscie wyboru na dzisiejszym rynku pracy. Statystyki duzo mowia nowe szkolenia sa co 2 tygodnie, a ze szkolenia mojego i moich znajomych po miesiacu lub dwoch zostalo po 2-3 osoby. Przelozeni w wiekszosci niestety czepiac sie beda o wszystko. Tak jak ktos wspominal i o siku ze za dlugo i odejscie od biurka w sprawie pacjenta bywa krytykowane.

Call

Prace odradzam jesli nie przymierasz glodem i nie musisz sie decydowac na pierwsza prace to lepiej czekac na cos innego w tym przypadku na 90% innych ofert przypada lepsza.

Rejestrator

Nie polecam pracy w centrali na CC, zwłaszcza na linii ogólnej. Początki są o tyle fajne, ze jest szkolenie potem miesiąc pracy w zespole adaptacyjnym. Ludzie przeważnie sa okej, a później trafiasz do koordynatora który rozlicza Cię z o każdego wyjścia na siku. Praca nie jest najgorsza ale z każdym miesiącem zaczyna bardziej przytlaczac. Grafiki mimo informacji z wyprzedzeniem ustalane sa w dni gdzie dawno zaznaczasz ze nie mozesz dotrzec. Oczywiscie takie dni na 99% zostana przypisane a nieobecnosc nawet zgloszona w prawidlowy sposob wyklucza z premii mimo wysokich wynikow. Nie polecam jesli nie chcesz wpasc w monotonna spirale obowiazkow ktore poza frustracja z czasem nie prowadza do niczego.

Agata

@Emilka nie wiem, czy takie surowe podejście wobec wszystkich pracowników LUX MED jest sprawiedliwe. Przypuszczam, że jak w każdej dużej firmie, tak i w tej - ludzie są różni. A Ty jak rozumiem jesteś jej pracownikiem, możesz więc opisać własne doświadczenia z firmą? @anonymous to dość dziwna praktyka, a kiedy podpisywałeś taki "aneks" do umowy zlecenie?

anonymous

Praca na umowę zlecenie na 2 , 3 lata potem łaskawie dają umowę o pracę . Aby dostać umowę zlecenie podpisujesz dokument że nie będziesz sobie rościł żadnych praw że ta umowa ma podstawy umowy o pracę .... A ja się pytam czy to sprawiedliwe ...gdzie inspekcja pracy ??

Emilka
@anonymous 25.04.2018 10:54

Najpierw to trzeba mieć jaja i zgłosić to do Inspekcji Pracy. A jak tutaj sami kredyciarze, biedaki z aspiracjami, to przecież każdą umowę podpiszą.

Meh

Rahabilitanci nie potrafia prostego zabiegu wykonac. Zaslaniaja sie przepisami i terminami. Niemniej jednak zdarzaja sie wyjatki od reguly. Generalnie nie polecam.

iibell

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy szczególnie jeżeli chodzi o usługi abonamentowe.Czas oczekiwania na wizytę to ponad miesiąc a jeżeli wcześniej to na drugim końcu miasta.Lekarze pracują na odwal się ,często wizyta trwa 2-3 minuty ,nabrali dzięki przetargom firm ponad miarę ale ilość obsługi nie zwiększyła się wcale.Jestem z Warszawy poprzednio mieliśmy abonament w Damianie .Damian w porównaniu do Luxmedu to jak porównywać Audi z Dacią .Luxmed to beznadziejna firma świadcząca niskiej jakości usługi gorszej czasami niż w publicznej służbie zdrowia. , dobrzy lekarze nie zatrudniają się w takich firmach.Odradzam, naprawdę odradzam i nie jestem jedyny , większość osób z mojej firmy nie powie dobrego słowa na temat Luxmedu.To jest dno!!!!!!!!!!!

a seem joo

Madzia28 baw się dobrze z tą łopatą. Pewne jest że chociaż dziecek se narobita. Ha Ha Ha

Agata

@Anna a czy osoby prowadzące rekrutacje informowały Cię podczas rozmowy kwalifikacyjnej o tym, kiedy mogłabyś poznać ewentualne warunki zatrudnienia? To coraz częstsza praktyka - szczególnie w wieloetapowych procesach wyłaniania nowych pracowników firmy. Jak to wygląda w LUX MEDZIE?

Madzia28

Praca uczy i wychowuje. Dla mnie, mega dobra firma, ludzie i panująca atmosfera cool. Ale ja jestem przecież z Warszawy i nie mogę się wypowiadać za roszczeniowy napływ z prowincji. Zawsze można iść do łopaty jak się nie podoba.

@a seem joo 19.03.2018 08:27

powodzenia na łopacie :-)

Meh

Kompletny brak profesjonanilzmu. Arroganckie zachowanie. Brak szacunku dla klienta. Firma nie pomaga w rozwiazywaniu problemow zdrowotnych. Wrecz przyczynia sie do pogorszenia stanu pacienta. Utrudniony kontakt zarowno mailowy jak i telefoniczny. Najgorsza opieka medyczna w calej Polsce.

Greg

Próbowałem umówić wizytę w ramach medycyny pracy korzystając z infolinii. Połączenie odebrano po jakichś 20 minutach. Rozpoczęła się procedura weryfikacyjna i prośba o pozostaniu na łączu. Pani wyłączała się na długie okresy, po czym wracała by powiedzieć 1-3 zdania (w tym jedno - dziękuję za oczekiwanie) i znowu się wyłączała. Obecnie trwam w kolejnym okresie oczekiwania, a moje połączenie osiągnęło już czas 1 godziny i 7 minut. I pewnie to nie koniec. Brawo Luxmed !!! Firma 'super przyjazna' klientom, którzy i służbowo i prywatnie zasilają jej konta pieniędzmi !!! A tak na poważnie - żenada

WalićLuksMędy
@Xiao 10.03.2018 16:32

Pacjenci jak najbardziej czują to, co dzieje się w kwestii warunków pracy i nie dziwię się, że tu zaglądają, bo mają rację. Teraz zagadka dla tęgich myślicieli. Dlaczego prywatna firma świadcząca usługi medyczne daje w tym momencie kilkumiesięczne terminy na wizyty do specjalistów i badania diagnostyczne? To nie NFZ, gdzie są kontrakty, huje-muje dzikie węże i inne tego typu biurokratyczne bzdety skutecznie paraliżujące publiczną służbę zdrowia. Rozwiązanie jest banalne. Masowa ucieczka personelu. Lekarzy, pielęgniarek, techników, pracowników biurowych. Ot i cała tajemnica. No ale jak ma być dobrze w tej firmie-krzak, jak jeden taki rudy parszywy dyrektorek w rozmowie z moją żoną otwarcie nazwał mobing koordynatorki... przejawem jej ambicji. Tak, mam prawo tu komentować, bo wielokrotnie pomagałem żonie przy jej pracy zabieranej do domu z tego burdeliku i mając wgląd w dane poufne pacjentów - dziś RODO aż by podskoczyło ze szczęścia na taki numer odwalany przez LUX-MĘDY. Tak że tego, tajemnice lekarskie - śmiech na sali. Do mnie wydzwaniał śmieszny pan z Caroliny chcą naciągnąć mnie na operację. Siedział w karcie, choć nie był osobą medyczną. Mam nagranie tej rozmowy i jego zmieszanie na garstkę moich pytań dotyczący h uprawnień do przeglądania danych poufnych pacjentów. Mogę je udostępnić prawnikowi, który chce zarobić.

Mirek

Idealnych firm nie ma. Charakter pracy nie sprzyja spokojnej atmosferze.!!

Iks
@Ola 18.03.2018 12:46

Tylko się nie potknij!

Anna

Kompletny brak profesjonalizmu. Panie rekruterki kompletnie nie znają zasad prowadzenia rekrutacji. W trakcie rozmowy do pionu zarządzania IT żadnych informacji o warunkach pracy i zatrudnienia. Pytania abusrdalne, nie odnoszące się do zakresu obowiązków na tym stanowisku. Zapraszają na kilka etapów po czym odrzucają kandydatów wytykając brak umiejętności, które widać już po analizie CV. Chyba im się nudzi skoro pozwalają sobie na taką stratę czasu dla obu stron. Nie polecam.

Lena

Polecam pracodawcę! Pracuje w LUXMED od kilku miesięcy w Centrali. Gorąco polecam - świetna atmosfera pracy, bardzo mili i uśmiechnięci ludzie. Wszyscy pomocny i otwarci na sugestie. Warunki zatrudnienia: naturalną kwestią jest umowa o pracę, pakiet benefitów (karta sportowa, angielski etc.), finanse też ok. POLECAM!

ciekawa
@Lena 19.03.2018 11:53

a jak z pracą na infolini w centrali ? jaka atmosfera i warunki ?

Tola

Żenada , czekam już pół godziny , nie odbierają ! Do pracodawców , nigdy nie podpisujcie umowy z tą niepoważną firmą !

Domi

Witam zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego czy warto czy odradza UE?

Pracowita
@Wkurzona 18.03.2018 12:56

Też byłam na rozmowie i było całkiem sympatycznie, jeśli chodzi o ofertę co prawda auta nie zapewniają ale to już wiedziałam po ogłoszeniu bo napisali o zwracanych kosztach podróży. Podstawa może nie najwyższa ale perspektywa prowizji całkiem niezła. Mnie akurat zaproponowali umowę o pracę ale może to nie każdemu oferują.

Michał

Porażka. Omijajcie szerokim łukiem.

a seem joo

Kiedyś to była firma która dbała o pracownika. Teraz to nie godna polecenia korporacja do robienia kasy i nic więcej. W każdej z placówek jest to samo. Praca nie jest ciężka ale i pensja głodowa. Szkoda czasu. Pora opuścić te skromne progi i poszukać coś godnego.

Janusz

Uwaga na pracę w dziale marketingu. Toksyczni ludzie. Bardzo nieprofesjonalne rekrutacje. Proszą o prezentację, która jest researchem pomysłów dla mało kreatywnego kierownictwa firmy. Wg mnie warto by było to gdzieś zgłosić. Szkoda czasu na rekrutację i pracę w tej firmie.

Ktosia

A jak praca w kadrach albo księgowości, pracował ktoś?

Zostaw opinię o LUX MED Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o.