Lux Med Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Gosia
Klient

Szanowni Państwo,chciałam podzielić się swoimi emocjami związanymi z ostatnimi wydarzeniami w naszym zyciu rodzinnym.Od wielu lat mój mąż korzysta z opeki medycznej Lux Med ; W poniedziałek 23 .08.22 podczas teleporady z internistą Pani dr zaproponowała konsultację lekarską w ramach wizyty domowej . Nadmieniam, że naz posiada pakiet Premium..Następnego dnia dzwoniłam na infolinię w celu zamówienia wizyty domowej. Podczas kolejnego wywiadu , ze względu na ciagle nasilające się bóle brzucha zaproponowano nam przyjazd karetki . Karetka przybyła w ciągu kilkunastu min. Sprawnie i bardzo spokojnie przeprowadzone badanie i kolejna sugestia lekarza......dalsze badania ambulatoryjne.Męża zawieziono do szpitala Praskiego ,w którym dość sprawnie przeprowadzono szereg badań.Efekt....o 19 lekarze przeprowadzili operację .Była to zgorzel i perforacja wyrostka; Dziś mogę stwierdzić,że wszystkie działania pracowników Lux Med oraz zespołu operacyjnego szpitala uratowały życie . mojemu mężowi .Serdecznie dziękujemy :) z poważaniem Małgorzata B. 9

Orientalna Emma

Pracuję przy obsłudze pacjentów w przychodni. Praca jest ciekawa. Dobrą firmę można docenić właśnie w trudnych czasach. Jeszcze przed wybuchem tego Korona-świrusa myślałam nad zmianą pracy na coś bliżej mojego wykształcenia. Dobrze, że tego nie zrobiłam. Pracodawca o którym myślałam zbankrutował. Zostałam w LUX MED i tego nie żałuję. Koleżanka pracuje w konkurencyjnej firmie medycznej i powiedziała mi że obcięli jej pensję o 20%. U nas nic takiego nie miało miejsca, a wręcz dostałyśmy premię za pracę w czasie epidemii. Brawo LUX MED. Wydaje mi się, że zostanę tu na dłużej.

Marlena K. Nowy wpis
Klient

Bardzo polecam usługi ,zaangażowanie i cierpliwość do pacjenta lek.med. Jana Puchowskiego z Trójmiasta. Młody człowiek, ale jakże konkretny na każdym etapie i bardzo profesjonalny.

Zawiedziony Nowy wpis
Klient

Nie ma terminów do lekarzy. Często trudniej się dostać niż na NFZ

Kobieta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Klient

Badanie cytologii przez położną? 20lat 1x w roku robie cytologia i nigdy przez prawie 10min nie robił mi tego badania! 3wzierniki i szukanie szyjki?! Skandal. Normalnie to trwa 40sekund!

Zainteresowana
Kandydat

Jak wygląda praca na infolinii czy warto wybrać to stanowisko? Jak wygląda sytuacja z zarobkami?

@Zainteresowana

24-27zł/h UZ

Iza
@korposzczur

A ta praca na infolinii to tez jest praca na zmiany nocne? Albo w weekendy? I czy ta umowa zlecenie to jest przez całe zatrudnienie, czy jak ktoś dłużej pracuje w firmie to można liczyć na UoP?

korposzczur Nowy wpis
@Iza

główna infolinia robi od 6 do 22 i od 7 do 21 w weekendy, uop jak robisz dobre wyniki to szybko dają, nawet po 3 msc potrafią dać, jak wolisz po południa to się zamienisz, bo większość woli pracować rano

Barbara
Klient

Jestem zawiedziona i rozczarowana. Od dwóch tygodni odbijam się od jednego konsultanta do drugiego, żeby uzyskać informację o możliwości skorzystania z usług nefrologa, alergologa, laryngologa dla dziecka i gastroenterologa dla siebie. Pierwsze 2 rozmowy- konsultant wprowadza mnie w błąd podając placówki które wcale nie świadczą usług w ramach abonamentu LM. A szukanie placówki, która ma umowę z lux medem spada na pacjenta. Kolejna rozmowa już bardziej rzeczowa, niestety bez happy endu- w moim regionie nie ma możliwości skorzystania ze wskazanych specjalistów mimo że płacę nie małe pieniądze za abonament. Placówki zastępcze wchodzą w grę, mogę za zgodą Lux med wziąć fakturę i starać się o zwrot kosztów, ale tylko do 130 zł. Prywatna wizyta u nefrologa kosztuje 180 zł, więc jestem 50 zł w plecy na jednym lekarzu. Alergolog umówiony ostatecznie 40 km od miejsca zamieszkania, ale najpierw trzeba umówić teleporadę z alergologiem luxmedu, który wystawi skierowanie na wizytę u właściwego lekarza!!! Żeby wykonać badania do tej wizyty, najpierw alergolog luxmedu w ramach teleporady musi wystawić na te badania skierowanie!!! Każda próba umówienia się do lekarza jest powiązana z koniecznością wykonania kilku telefonów, zweryfikowaniem przychodni z którymi luxned współpracuje bo konsultanci przekazują niesprawdzone informacje, a kiedy już potwierdzą taką współpracę, to pacjent i tak sam musi tam zadzwonić i umówić wizytę Z portalu pacjenta skorzystać się nie da, mimo że w innych częściach Polski nie ma z tym problemu. Mam wrażenie, że wykupienie abonamentu przyniosło mi więcej problemów niż pożytku

Tragedia
Klient

Istna tragedia… prywatna opieka, pakiet rozszerzony, za który płaci się co miesiąc a wielkie problemy z wystawieniem skierowań na badania krwi, nawet dla osób, które mają wskazania. Nie powinno to tak wyglądać!!! Skoro płaci człowiek za dostęp do opieki prywatnej to powinno być to łatwo dostępne i skierowania powinny być wypisywane bez zbędnych pytań i przeszkód na wszystko co zawiera wykupiony pakiet. A niestety jest robione ciągle pod górkę podczas konsultacji online. Po rozmowach z osobami należącymi do innych placówek i korzystającymi w nich z opieki prywatnej, okazuje się, że takie problemy są tylko w luxmedzie. To samo tyczy się dostępności terminów… szybciej czasami uda się znaleźć wizytę na NFZ. Porażka, bardzo ODRADZAM!!!!!

Angela
Klient

Tragiczna opieka medyczna. Cytologię robi położna, trzeba się umawiać na osobna wizytę do ginekologa , ale dopiero po wynikach cytologii , stomatolog poświęca 10 min swojego czasu po czym nakazuje umówienie się na kolejną wizytę na leczenie , alergolog nie dzwoni na umówioną teleporade. TRAGEDIA

studentka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

starałam się o pracę do obsługi pacjenta, studiuje zaocznie- opowiedziałam o studiach itd, na rozmowie jak tylko wspomniałam o charakterze moich studiów poczułam się niekomfortowo, dla kierowniczki było problemem że studiuje- to usłyszałam w odpowiedzi zwrotnej, także studenci- nie przyznawajcie się ze studiujecie, pozostał mi niesmak i stracony czas Luxmed chce młody zespół, pracujacy za najniższa krajowa-- wiekszość młodych studiuje czego wy oczekujecie ??? nie pozdrawiam głownego kierownika luxmed stomatologia kraków

Pacjent
Klient

Witam chciałem wyrazić swoją opinię o tej placówce. ŻENADA !!! Umówienie się na badania laboratoryjne z krwi które wcześniej defacto zlecił lekarz internista jest po prostu bardzo trudne. No (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) !!!

Ann
Klient

W dniu 22.12 otrzymałam skierowanie do laryngologa, od tego dnia na chwilę obecną na terenie całej warszawy czyli dużego miasta na chwilę obecną do dnia 31.01.2023 nie ma ani jednej wizyty . Absurd prędzej człowiek umrze niż uzyska u was pomoc prywatna służba zdrowia a niekiedy gorzej niż w państwowej. Za co wogole płaci się wam pieniądze. Nie polecam wykupywania pakietu w tej firmie krzak dla której liczy się jedynie składka za ubezpieczenie a nie zdrowie pacjenta

@Ann

służba zdrowia nie istnieje od 1999 roku, prywatna opieka medyczna nigdy nie była i nie będzie służbą zdrowia, nie płacisz składek na ubezpieczenie a abonament. doedukuj siebie a potem zacznij krzyczeć a jak chcesz termin dzwoń na infolinię to dadzą ci skierowanie do partnerskiej placówki

Pracuje na słuchawce w call center, jeśli ktoś jest pracowity i ODPOWIEDZIALNY to będzie zadowolony. To nie jest typowa praca w call center -(owianego złą sławą) - ja pracuje w dziale, gdzie odbieram połączenia od pacjentów i umawiam na wizyty. Słabe opinie wynikają właśnie z tego braku odpowiedzialności - która firma będzie trzymać pracownika, który olewa powierzone mu obowiązki, a co najgorsze nie przychodzi do pracy? Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego, jak się pracuje w tej firmie - benefity, ilość przerw, możliwość wyrobienia naprawdę wysokich premii. Oczywiście minusem tej pracy są niektórzy pacjenci - większość jest w porządku, ale trafią się tacy, którzy będą cię winić za wszystkie grzechy wszechświata i mocno wymagający - no bo przecież płacę za abonament! Dziwi mnie, dlaczego po prostu nie zrezygnujecie z abonamentów, nikt was na siłę nie trzyma. Polecam, firma daje szanse każdemu, nawet bez doświadczenia - a w dzisiejszych czasach to się ceni :). Jak robisz wyniki to nie ma problemu z UOP, są też rekrutacje wewnętrzne, więc można się rozwijać. Moja ocena 5+!!

@Pracownik

takiego lizania czterech liter to dawno nie widziałem, było trzeba jeszcze z nazwiska się podpisać to jeszcze dadzą ci ten słynny owocowy czwartek

ex-pracownik
@Pracownik

Chyba pracowaliśmy w innej firmie? Minusem nie są pacjenci, którzy w poczuciu bezsilności próbują dochodzić swoich praw, a niekompetentne kierownictwo, które promuje jako kadrę średnią miernoty, które nie są w stanie zaszkodzić ich pozycji. Za to potrafią schlebiać swym promotorom. Prawie każda rekrutacja wewnętrzna jest ustawiona. Zarządzanie zasobami firmy to kpina i żenada, ale czego oczekiwać po bandzie niekompetentnych osób. Natomiast kadra medyczna, pomimo profesjonalizmu i wyrobionej renomy, zarządzana jest przez tych właśnie ludzi z wiadomym skutkiem.

Wiuruster
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak wygląda praca na stanowisklu windykatora w lux med na Postępu w warszawie.?

Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Klient

Do osób, które narzekają - dlaczego po prostu nie zrezygnujecie z abonamentów?

Lev

Brak poszanowania pracownika! Krzyki, wrzaski i przekleństwa przełożonych, chyba że jesteś znajomym kogoś z dyrekcji. (usunięte przez administratora)i działania na pograniczu (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Brak wprowadzenia nowych pracowników a wymagania bardzo duże. Wynagrodzenia niskie, poniżej średniej rynkowej.

Pracodawca

@Lev

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że takie są Pani/Pana odczucia. Nie akceptujemy takich działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu wszelkich niepokojących zdarzeń i zachowań przez anonimowy formularz celem ich wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

Karol
@Lux Med Sp. z o.o.

takie zachowania wobec pracowników to wyjątek od reguły czy raczej norma? Można wiedzieć w jaki sposób jest przeprowadzane wdrożenie i ile czasu trwa?

Ania Anka
Klient

NIE POLECAM!!! Z każdym rokiem jest coraz gorzej. Od kilku miesięcy nie mogę umówić się na dopplera, ponieważ albo już nie na terminów, albo nie jest jeszcze uruchomiony nowy grafik. To samo dotyczy rehabilitacji, kardiologa, ekg, a nawet badań labolatoryjnych(!) Przez to, że nie można umówić się z wyprzedzeniem na wizytę system się dławi, a pacjenci, którzy pracują i nie mają czasu wisieć na telefonie, albo wciąż próbować szczescia online nie mogą korzystać z abonamentu (a przecież płacą). Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie jest DRAMAT.

JAJAKOJA
Klient

mam różne abonamenty w Luxmed od 8 lat . Czytam te opinie i jestem zdumiona. Nie zdarzyło mi się aby nie było dostępu do lekarza lub badania . Czasem trzeba poprosić o skierowanie na cito aby wizyta była szybciej, Ja traktuję to jako tzw. drugie ubezpieczenie zdrowotne i nie oczekuję serwisu GDZIE WSZYSTKO JEST OD RAZU. Przy niewielkim wysiłku można umówić sie do każdego lekarza z dnia na dzień .Badania także,.Lekarze jak wszędzie są rózni .Można iść priv i zapłacić 400 pln za wizytę i też mieć zastrzeżenia .Ja cenię sobie dostep do lekarza w każdym momencie .Wg mnie to najlepsza sieć poza NFZ bo ma dużo placówek i najlepszą dostępność lekarzy

Beta
@JAJAKOJA

To proszę się umówić do dermatologa w Warszawie i dać znać jak poszło!!!! Bo graniczy z cudem, chyba, że telefonicznie!!!!!

Jasmine
Kandydat

Chciałabym wiedzieć cokolwiek o pracy w LUX MED.Interesują mnie zarobki w gabinetach zabiegowych czy na dyspozytorni.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy zarobki w Mediccentre (Lux Med Sp. Z O.O.) składają się z samej podstawy, czy może ewentualnie również liczyć na dodatki? Chodzi dokładnie o Asystent / Asystentka - ogłoszenie z firmy jest z 5 grudnia na Praca.pl.

Bartosz
Klient

Jestem głęboko rozczarowany jakością uslug firmy luxmed. Mam wrażenie, że to jedno wielkie wyłudzenie . Brak terminów, niekompetencja i tragiczne podejście do klienta.

Piotr
@Bartosz

Dokładnie tak jak tu napisano

Hass
Klient

Generalnie nikomu nie polecam wykupować abonamentu, bo gdy się cos dzieje to potrzebne badania trzeba i tak zrobić poza luxmedem. Lekarze maja ograniczenia w kierowaniu na badania. Personel nie uwzględnia reklamacji. W razie potrzeby jest tylko stres i płonna nadzieja, ze jesteś pod opieka. Koszt rocznego abonamentu jest na tyle wysoki, ze jeśli ktoś generalnie jest zdrowy to sporadyczne prywatne wizyty są znacznie tańsze, a komercyjnie masz krótkie terminy i wybierasz dobrego lekarza. W Luxmedzie już nie ma dobrych lekarzy.

Piotr
@Hass

Totalna porażka nie można się dodzwonić godzinami czekasz na połączenie z operatorem wyszukując lekarzy i wizyt w ich aplikacji wszystkie terminy są zajęte, mimo obietnic że możesz w ciągu dwóch tygodni wybrać sobie lekarza są bajką , bo okazuje się ze jest tylko jeden lekarz do dyspozycji i to w terminie jaki im pasuje , a nie tobie . Przed podpisaniem umowy zapewniali ze wszystko jest dostosowywane do pacjenta. Bardzo trudny kontakt telefoniczny tragedia. Personel na infolinii przekierowuje na inne linie :" brak kompetencji " następnie zostajesz rozłączony i procedure powtarzasz do skutku nawet 2 godziny i więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 8 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii