Opinie o LUX-MED

Karolina

Tutaj osoby zainteresowane pracą w LUX-MED znajdą informacje na temat rekrutacji w firmie: http://www.luxmed.pl/grupa-lux-med/kariera/rekruta.html A tu macie możliwosć zobaczenia filmiku pokazujący dzień pracy w LUX-MED: http://www.luxmed.pl/grupa-lux-med/kariera/poznaj-nas.html Czy teraz jesteście zainteresowani pracą?

Karolina

Ostatnio wypowiadano się na temat LUX-MED z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie użytkownicy forum dowiedzą się więcej od obecnych pracowników firmy. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne, ponieważ firma rekrutuje na wiele stanowisk http://www.gowork.pl/praca/lux-med;pr.

elmara

Jestem w szoku. Chciałam dzisiaj /31.01.17/ zamówić wizytę u internisty. Mam temperaturę /38,4/ i ogólny zły stan. zaproponowano mi termin na 06.02.17r. A co mam zrobić przez tydzień. To jest karygodne, miesięczne honorarium nie jest takie małe. Zawiodłam się i wymowie umowę. Elżbieta

epil

Świetne jest to co mówisz, @zygzak, wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak popularne. W końcu za te 3 tysiące można się całkiem dobrze urządzić, bo pewnie i tak dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne do tego.

Kejt

jak wygląda praca w Poznaniu jako Contact Center? Jakie zarobki? I gdzie sie pracuje?

Poznanianka

Ludzie świetni? To chyba coś się tam mocno zmieniło. Albo też lubisz wizyty w gabinecie "zapracowanego" lekarza Bolko. Moja ocena-dno. Ale na szczęście od prawie 2lat już mnie tam nie ma.

Możliwość rozwoju w pracy oceniam jako niska, natomiast ludzie z którymi sie tam pracuje sa świetni

Masakra firma nie przyjazna pracownikowi. Zarobki nieciekawe, zero premi nagród czy bonów na święta. Jeszcze do tego atmosfera wspólnego szpiegostwa i kablowanie na współpracowników. Awans wiedzie tylko przez wizyty w okreżlonym gabinecie

Zostaw opinię o LUX-MED - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUX-MED