opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Paulinaka

    23.03.2023 17:23

    Inne

    Mam wykupiony abonament który obejmuje usg, gdy chciałam monitorować cykl ze względu na moje schorzenie nagle się okazało że lekarze się tym nie zajmują W RAMACH pakietu, ale już prywatnie na usg prosze bardzo cyk 250 zł. Skandal jak dla mnie, że wykupując pakiet musze płacic poza pakietem. I jeszcze wmawia się mi że chciałąm wywołąć owulację o co tylko zapytałam informacyjnie, i wysyłaja mnie do kliniki leczenia niepłodności , kiedy ja mam owulację ponieważ mam już 1 dziecko, tylko problem jest z niereguarymi cyklami i owulacjami. GORĄCO NIE POLECAM PAKIETÓW, ZASTANÓWCIE SIĘ 100 RAZY ZANIM SIĘ ZDCYDUJECIE. NIe ma możliwośći wypowiedzenia rocznej umowy, a jak chcecie zakońćzyć to oczywiście musicie spłącić całość mimo że nie możecie korzystać z tego do czego jest ten pakiet również przeznaczony. ZŁODZIEJSTWO I (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JAJAKOJA

    01.12.2022 15:07

    Inne

    mam różne abonamenty w Luxmed od 8 lat . Czytam te opinie i jestem zdumiona. Nie zdarzyło mi się aby nie było dostępu do lekarza lub badania . Czasem trzeba poprosić o skierowanie na cito aby wizyta była szybciej, Ja traktuję to jako tzw. drugie ubezpieczenie zdrowotne i nie oczekuję serwisu GDZIE WSZYSTKO JEST OD RAZU. Przy niewielkim wysiłku można umówić sie do każdego lekarza z dnia na dzień .Badania także,.Lekarze jak wszędzie są rózni .Można iść priv i zapłacić 400 pln za wizytę i też mieć zastrzeżenia .Ja cenię sobie dostep do lekarza w każdym momencie .Wg mnie to najlepsza sieć poza NFZ bo ma dużo placówek i najlepszą dostępność lekarzy
    ReviewUserIcon
    Beta

    08.01.2023 00:36

    Inne

    To proszę się umówić do dermatologa w Warszawie i dać znać jak poszło!!!! Bo graniczy z cudem, chyba, że telefonicznie!!!!!
    ReviewUserIcon
    SARA

    23.03.2023 11:56

    Pracownik

    Mam abonament w LUX MED od kilku lat .Może kilka lat temu owszem nie było problemu z terminami. Od co najmniej dwóch dostępność wizyt do lekarzy specjalistów i na badania jest tragiczna. Trzeba czatować na portalu pacjenta po kilka godzin może coś się zwolni. Natomiast jeżeli chcesz iść na wizytę płatną to wygląda to zdecydowanie korzystniej.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    21.03.2023 12:49

    Inne

    Po telefonicznej konsultacji z lekarzem otrzymałem skierowanie na zrobienie wyników w placówce w mieście gdzie mieszkam.Miałem się zgłosić a placówka będzie miała w systemie wszystko co potrzebne.....i tu skrócę tekst bo po prostu nie chce mi się tego pisać.Straciłem 3 godziny wykonując telefony do LUXMED i prosząc o pomoc ponieważ w laboratorium nic nie wiedzą,a próby dodzwonienia się do LUXMED na numer,który dla placówek współpracujących się nie powiodły ponieważ nikt nie odbierał.Pani w laboratorium nie jest raczej od tego żeby wydzwaniać i czekać na połączenie tylko powinna mieć wszystko w komputerze.Najlepsze było gdy już szedłem do auta i po raz kolejny rozmawiałem z kimś z luxmed i ta osoba stwierdziła, "ja widzę,że pan już zrobił te badania we wskazanej placówce".....łapy mi opadły....katastrofa!!! straciłem ponad 2 godziny plus nerwy i nic nie załatwiłem!!!!!
    ReviewUserIcon
    GŚ

    18.03.2023 09:46

    Inne

    Nie polecam.w Warszawie wieczny brak terminów do lekarzy właściwie wszystkich specjalności. Trzeba czatować na zwalniane terminy. Dostępność porównywalna do tej na NFZ.
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    25.01.2023 13:45

    Inne

    Istna tragedia… prywatna opieka, pakiet rozszerzony, za który płaci się co miesiąc a wielkie problemy z wystawieniem skierowań na badania krwi, nawet dla osób, które mają wskazania. Nie powinno to tak wyglądać!!! Skoro płaci człowiek za dostęp do opieki prywatnej to powinno być to łatwo dostępne i skierowania powinny być wypisywane bez zbędnych pytań i przeszkód na wszystko co zawiera wykupiony pakiet. A niestety jest robione ciągle pod górkę podczas konsultacji online. Po rozmowach z osobami należącymi do innych placówek i korzystającymi w nich z opieki prywatnej, okazuje się, że takie problemy są tylko w luxmedzie. To samo tyczy się dostępności terminów… szybciej czasami uda się znaleźć wizytę na NFZ. Porażka, bardzo ODRADZAM!!!!!
    ReviewUserIcon
    Xyz

    16.02.2023 19:14

    Inne

    Miałem to samo, badanie krwi w pakiecie a 3 lekarzy nie wystawiło skierowania. Parodia.
    ReviewUserIcon
    Dabo

    17.03.2023 16:20

    Inne

    Miałem dziś to samo. Mam zalecenie od lekarza endokrynolog gdzie byłem prywatnie żeby zrobic badania witmany b12, D i koryzolu. Chrouje na gravesa basedova. Nawet w internecie wystarczy poczytać że te witaminy są istotne w leczeniu tej choroby. Pani "doktur" stwierdziła że nie ma podstaw żeby takie badania wystawiać i jak takie chce to mam przedstawic pismo z pieczątką od lekarza dlaczego takie badania mi są potrzebne. Cyrk. Rezygnuje z ich usług.
    ReviewUserIcon
    p

    14.03.2023 16:24

    Inne

    Wybrałem droższy pakiet ze względu na dodatkowe badania i dość szybkie terminy, ale nic z tego - lekarze badań nie zlecają, mimo że nie wiedzą, co dalej z moimi problemami, nie potrafią nic zaradzić, a terminów ciągle brak.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.03.2023 15:59

    Inne

    To tylko naciąganie na kasę i nękanie fakturami już po zakończeniu umowy .Umowa na rok ani razu nie dostatałam się do specjalisty ani mąż ani ja w grudniu skończyła się umowa a oni ślą nadal faktury mimo wypowiedzenia ,i wpisują na listę zadłuzonych .Mam już tego dość chyba tylko sądownie można to zatrzymać
    ReviewUserIcon
    Kris

    13.03.2023 07:27

    Były pracownik

    Żałosna firma. Każde spóźnienie liczone co do minuty (usunięte przez administratora) ludzi, bardzo nie polecam
    ReviewUserIcon
    hanys502

    10.03.2023 13:03

    Inne

    Zanim ktokolwiek podpisze umowę z tą firmą niech się 10 razy zastanowi, nie proponuję tej firmy za żadne skarby. (usunięte przez administratora) chyba że chodzi o opiekę podstawowa ale chyba tylko pobranie krwi do innego lekarza się dostać graniczy z cudem wysyłają cie gdzieś indziej ale potem już nie wrócisz do tego lekarza masakra
    ReviewUserIcon
    Szpik

    08.03.2023 06:52

    Inne

    Nie polecam. Nie wywiązują się z umowy. Osoby pracujące na infolinii nie mają żadnej wiedzy o tej placówce ani o prawach pacjenta. Termin do specjalisty zapis w umowie,,do 10 dni" tym czasem po 3miesiacach prób dostania się na wizytę, dostałam łaskawie zgodę na zwrot kosztów u specjalisty od marca 2022r po złożeniu skargi automatycznie na trzeci dzień o godzinie 11 dostałam sms że na godz 16 tego samego dnia mam wizytę u lekarza specjalisty. Mam 120 km do Warszawy. Łaska...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.01.2023 04:38

    Inne

    Do osób, które narzekają - dlaczego po prostu nie zrezygnujecie z abonamentów?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.02.2023 20:57

    Inne

    Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że pracodawca zmusza do przystąpienia do prywatnej opieki medycznej nie opłacając jej w całości. To nie składki na ubezpieczenie zdrowotne tylko prywatna opieka medyczna, która jest dobrowolnym benefitem tak jak np.karty multisport.
    ReviewUserIcon
    G

    04.03.2023 16:32

    Kandydat

    Tak
    ReviewUserIcon
    Xxx

    02.03.2023 18:24

    Inne

    Dużo za dużo minusów ale dziś test combo na cowida dla dziecka 90zl straszne cena samego testu 7 zł
    ReviewUserIcon
    Test

    03.03.2023 21:22

    Inne

    Wystarczyło udać się do apteki, kupić i zrobić test za 7zl. Pokazać wynik lekarzowi. Gdzie ta apteka??
    ReviewUserIcon
    Ewa

    26.02.2023 08:37

    Kandydat

    Czy pracodawca oferuje prace całkowicie zdalna?
    ReviewUserIcon
    Natijajjakakakq

    03.03.2023 10:44

    Pracownik

    Tak, jest taka możliwość po kilku miesiącach współpracy :)
    ReviewUserIcon
    Agata

    02.03.2023 22:40

    Inne

    Jestem pacjentką korzystającą z abonamentu. We wrześniu 2022 roku robiłam badania USG w placówce współpracującej z LUX MED bo taką mi wyznaczono. Wystawiono mi fakturę na kw.100pln. Aby otrzymać zwrot niniejszej kwoty wypełniłam formularz, który znalazłam na stronie LUX MED i wysłałam go wraz z fakturą listem poleconym w październiku 2022r. Zgodnie z informacją jaka przeczytałam na stronie LUX MED rozpatrzenie reklamacji trwa do 3 miesięcy. Niestety do dziś nie otrzymałam ani zwrotu kwoty za badania ani też nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Gdy 8 lutego br. zatelefonowałam na infolinię odpowiedziano mi, że będą rozpatrywać sprawę i otrzymam odpowiedź w ciągu 15 dni roboczych. Nie otrzymała ani odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy. W dniu dzisiejszym czyli 02.marca br. zatelefonowałam ponownie na infolinię i ponownie odpowiedziano mi , że nie wiadomo dlaczego sprawa jeszcze nie została rozpatrzona. Nie wiem jak długo trwa rozpatrywanie spraw ale wiem, że moją rozpatrują już 5 miesięcy. To raczej niezbyt dobrze świadczy o tej firmie. Wniosek jest taki, że należy za wszelka cenę unikać korzystania z placówek współpracujących, zwłaszcza jeśli zachodzi, że za jakieś badanie wystawia nam rachunek.
    ReviewUserIcon
    Pani

    27.02.2023 09:00

    Inne

    Niestety Lux Med to coraz większa żenada. Na dziś miałam umówioną wizytę do lekarza, jestem w trakcie leczenia. Rano dostałam SMS że Pani Doktor nie będzie i wizyta anulowana. Oczywiście żadnej propozycji do innego lekarza. Próbowałam przez portal, najbliższe za kilka dni, na dziś zero szans. Dzwonię na infolinię, mówię o co chodzi, a Pani z infolinii od razu z pyskiem że o co mi chodzi, może lekarz chory powinien przyjmować? Więc jeszcze raz tłumaczę że miało być dziś decydowane o dalszej kuracji i może inny lekarz w tej placówce by mnie przyjął. Pani (usunięte przez administratora)ą że nie ma terminów. Więc proszę czy by nie wysłać prośby do placówki i niech oni zadecydują, a Pani dalej szyderczo że nie zamierza niczego wysyłać i na środę ma termin. Dodam że normalne jest, że infolinia przesyłała takie info do placówki i ta decyduje wtedy czy przyjmie pacjenta. Poprosiłam o nazwisko, pani w śmiech że mogę sobie skargi składać. I tu smutny wniosek, te skargi nie są rozpatrywane, osoby wydzierają się na pacjentów, są nie kompetentne i aroganckie ( przepraszam te osoby których to nie dotyczy, bo jest parę super osób), i mają to gdzieś, bo skargi nic nie wnoszą. A przypominam że ja miałam wizytę , tylko LUX MED mi ją anulował, tak po prostu. A do lekarza dostać się to istna gehenna.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    22.02.2023 17:42

    Inne

    Po raz kolejny zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Czy korzystam czy też nie abonament muszę zapłacić ale to nie to chce napisać... Umawiałam się do dwóch specjalistów w styczniu z terminem na luty ( innego nie było),.wizyty miały być w abonamencie. W lutym zmieniał się umowa i teraz za te wizyty które umawiałam na starej umowie mam zapłacić... Dno. Bezprawnie próbują wyłudzić pieniądze,.nie dość że się płaci co miesiąc to jeszcze muszę zapłacić za wizyty. Porażka. Taniej by mi wyszło jakbym nie miała abonamentu... Nie wiem po co ten abonament
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.02.2023 15:09

    Były pracownik

    Zwolniłem się przez to, że już dosyć miałem słuchać codziennie o tym jaki jestem niekompetentny, głupi a o reszcie nie wspomnę bo jeszcze usuną ten post i słyszałem to tylko przez to że komuś nie podobała się godzina, placówka albo że lekarz nie ma tytułu hab!!!! i tak jesteście ciężko chorzy, ale do dr. xyz muście tylko iść i nie obchodzi was to już nie ma miejsc bo płacicie 100 zł miesięcznie i wam się należy, chce wam tylko powiedzieć, że jesteście (usunięte przez administratora) wyżywając się na pracownikach call center, którzy starają się znaleźć wszelkimi sposobami rozwiązanie.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    18.02.2023 20:56

    Inne

    Dziś o 13.50. byłem zarejestrowany u was na rezonans magnetycznego miednicy. Do skorzystania z waszej usługi skłoniła mnie wasza strona internetowa. Na rezonans przybyłem punktualnie (0,5 godz przed czasem). Jednak rezonansu nie wykonałem, a z waszych usług raz na zawsze rezygnuję! Dlaczego, oto lista powodów: 1/ Pomimo internetowego zapewnienia o możliwości zaparkowania auta oraz pomimo wielu wolnych miejsc na parkingu, był on zamknięty (i nie było żadnych wyjaśnień). 2/ Po przyjściu do Luxmedu (Wrocław - Legnicka 55f) w pustej sali dostrzegłem za pulpitem młodą kobietę, której dałem już wypełniony formularz zgód (zgodnie ze stroną internetową). Został mi zwrócony jako niepotrzebny. O stronie internetowej dowiedziałem się, że nie jest aktualizowana. 3/ Rejestratorce coś się nie spodobało w tym, że rezonans ma być bez kontrastu. Powiedziała, że jako taki, będzie bez opisu lekarza, co znaczy, że... za 750 zł wykonam coś na kształt samego USG. Byłem tym oburzony. Zrezygnowałem z dalszych usług tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Pacjent

    21.01.2023 12:17

    Inne

    Witam chciałem wyrazić swoją opinię o tej placówce. ŻENADA !!! Umówienie się na badania laboratoryjne z krwi które wcześniej defacto zlecił lekarz internista jest po prostu bardzo trudne. No (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) !!!
    ReviewUserIcon
    Oburzona

    15.02.2023 00:48

    Inne

    To prawda. Nie można umówić się na pobranie krwi ze skierowaniem, bo mimo wolnych terminów LuxMed nie udostępnia ich do rezerwacji.
    ReviewUserIcon
    Wężyk

    14.02.2023 20:37

    Inne

    Jedna wielka totalna porażka!!!! Kupiliśmy pakiet medyczny od przedstawiciela i zostaliśmy najzwyczajniej (usunięte przez administratora) Nie ma wolnych terminów do żadnych specjalistów, których potrzebowaliśmy. W całym Krakowie!!!! Wynik płatnego pilnego badania miał być do 5 dni, minęło 7 i dalej brak!!!!! Nic, kompletnie nic tam nie działa, z wyjątkiem przyjmowaniem przelewów za abonament oczywiście. To działa perfekcyjnie. Żenada!!!!!!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Lula

    13.02.2023 15:53

    Inne

    Z całego serca Nie Polecam. Usługi tragedia. Wybór lekarzy bardzo mały. Obsługa bardzo na średnim poziomie. Wskazują placówki, które nie wykonują usług lub proponują wizyty w innym mieście. Szczerze mam nadzieję, że mój pracodawca pójdzie po rozum do głowy i wypowie im umowę. Bardzo żałuję, że opłacam opcje full i przez 12 m-cy muszę ich finansowac Pieniądze wyrzucone w błoto bo wolę zapłacić i iść do dobrego lekarza którego oni oczywiście w ofercie nie mają.
    ReviewUserIcon
    Margaret

    08.02.2023 12:18

    Inne

    Umówiłam syna do lekarza. Gdzie nie dość że nie dostałam SMSa ani emailu . To pomylili godziny.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    04.08.2022 22:10

    Pracownik

    Dzień dobry Piszę aby przestrzec przed pochopnie podjętą decyzją o korzystaniu z prywatnej opieki zdrowotnej Luxmed. W firmie gdzie pracuję jako jeden z "benefitów" dostępna jest w/w prywatna opieka zdrowotna. Zapisalam się, wydrukowałam kompleksowy zakres świadczeńdedykowany mojemu pracodawcy, zabrałam również ulotkę dedykowaną mojemu pracodawcy. Postanowiłam skorzystać z opisanego dokladnie w obu w/w źródłach sposobu leczenia w ramach tzw "swobody leczenia". Treść tego brzmi nastepujaco: Lux Med nieustannie poszerza sieć placówek własnych oraz partnerskich, jednak mamy świadomość, że mogą Państwo preferować wizytę w innym miejscu, np. bliżej domu lub kontynuować leczenie u ulubionego lekarza. Dlatego istnieje możliwość skorzystania z opieki medycznej poza siecią LUX MED w dowolnie wybranej placówce/gabinecie, za co zwrócimy część kosztów. Lux Med zwróci 70% poniesionych kos'to do limitu kwartalnego 500 zl na każdą zgłoszoną osobę do opieki. Refundacja dotyczy usług objętych Twoim pakietem (z wyłączeniem wizyt domowych, medycyny pracy). Ponadto posiadam mail od pracownika działu reklamacji firmy Lux Med ktory wyraźnie w jednoznaczny sposób mowi ze zwracane jest 70% wartości faktury. Tymczasem po wysłaniu pierwszej w tym roku faktury na kwotę 300 zł (stomatolog leczenie 250 + znieczulenie 50 obie usługi w pakiecie ) mój zwrot nie wyniósł 210 zł (70% z 300) a 105 zł. Ta sama pani z działu reklamacji która udzieliła informacji zgodnej z ulotka i zapisami w pakiecie kompleksowym tym razem zmienia zdanie i juz nie jest 70% wartości faktury a 70% z 50%. Żenada na najwyższym poziomie. Pracownik udziela informacji na piśmie i nie ma to zadnego znaczenia, nie ponosi żadnej odpowiedzialności, mówiąc kolokwialnie wypnie się i koniec tematu. W tym wniosku ktory nalezy wyslac (poczta tradycyjną) oraz ulotce jest jeszcze kilka innych wariantów o pięknie brzmiących nazwach min standardy dostępności. Zostałam w jawny sposób oszukana, malo tego pisałam już niejednokrotnie i nikt nie widzi w tym problemu. Z pewnością nie jest to obsługa klienta z naciskiem na profesjonalizm. Niekompetencja i brak odpowiedzialności za błędne informacje.
    ReviewUserIcon
    Gość

    30.12.2022 19:08

    Inne

    Warto walczyć o swoje prawa. Ja też za pierwszym razem nie uzyskałam refundacji za świadczenie które mnie się należało podczas ciąży. Po 30dniach nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Ponowiłam kontakt. Wówczas zaczęto mi tłumaczyć że refundacja mi się nie należy. Odpisywałam jedynie że domagam się refundacji w przeciwnym razie Zgłaszam sprawę do UOKiK. Za 3 razem mail przyszedł o tresci: biorąc pod uwagę dalszą współpracę , przychylają się do mojej prośby;p Poprostu w tym dziale pracują ludzie, którzy muszą wyrobić plan. I odmówić jak najwięcej refundacji. Takie jest moje odczucie. Odpisują jedno i to samo. Nie analizując dogłębniebnie tematu. A naszym zadaniem jest egzekwować swoje prawa i standardy oferowane przez firmę. To wymaga czasu. Ale warto nie odpuszczać.
    ReviewUserIcon
    ola

    08.02.2023 11:46

    Inne

    Dokładnie tak jest. Aktualnie też walczę o refundację, która należy mi się jak(usunięte przez administratora), a tłumaczenie odmowy było tak absurdalne, że aż nie wiedziałam co odpisać... Próby kontaktu telefonicznego spełzy na niczym. Oczywiście celowo utrudniają kontakt. Po wielu próbach udało mi się połączyć z biurem zarządu i tu też odmowa połączenia z działem refundacji. Odpisują na zasadzie "nie bo nie" i nie dają możliwości kontaktu. Jest to poza wszelkimi standardami obsługi klienta. Absolutne dno. Mam porównanie w tym zakresie z inną duża polską firmą i tam wygląda to zupełnie inaczej.
    ReviewUserIcon
    Barbara

    25.01.2023 15:51

    Inne

    Jestem zawiedziona i rozczarowana. Od dwóch tygodni odbijam się od jednego konsultanta do drugiego, żeby uzyskać informację o możliwości skorzystania z usług nefrologa, alergologa, laryngologa dla dziecka i gastroenterologa dla siebie. Pierwsze 2 rozmowy- konsultant wprowadza mnie w błąd podając placówki które wcale nie świadczą usług w ramach abonamentu LM. A szukanie placówki, która ma umowę z lux medem spada na pacjenta. Kolejna rozmowa już bardziej rzeczowa, niestety bez happy endu- w moim regionie nie ma możliwości skorzystania ze wskazanych specjalistów mimo że płacę nie małe pieniądze za abonament. Placówki zastępcze wchodzą w grę, mogę za zgodą Lux med wziąć fakturę i starać się o zwrot kosztów, ale tylko do 130 zł. Prywatna wizyta u nefrologa kosztuje 180 zł, więc jestem 50 zł w plecy na jednym lekarzu. Alergolog umówiony ostatecznie 40 km od miejsca zamieszkania, ale najpierw trzeba umówić teleporadę z alergologiem luxmedu, który wystawi skierowanie na wizytę u właściwego lekarza!!! Żeby wykonać badania do tej wizyty, najpierw alergolog luxmedu w ramach teleporady musi wystawić na te badania skierowanie!!! Każda próba umówienia się do lekarza jest powiązana z koniecznością wykonania kilku telefonów, zweryfikowaniem przychodni z którymi luxned współpracuje bo konsultanci przekazują niesprawdzone informacje, a kiedy już potwierdzą taką współpracę, to pacjent i tak sam musi tam zadzwonić i umówić wizytę Z portalu pacjenta skorzystać się nie da, mimo że w innych częściach Polski nie ma z tym problemu. Mam wrażenie, że wykupienie abonamentu przyniosło mi więcej problemów niż pożytku
    ReviewUserIcon
    Czcz

    04.02.2023 00:56

    Były pracownik

    To nie pracownik wprowadza w błąd ttlko takie informacje podaje system. Nikt nikogo celowo nie (usunięte przez administratora) tylko po to żeby się pozbyć bo wiadomo że będzie odbicie i powrót. Jeśli chodzi o dostępność w mieście takie i formacje można również zweryfikować przed podpisaniem umowy wiadomo że jeśli nie ma placówek własnych to wiąże się to z szukaniem po innych wykonawcach. Aplikacja jest dla placówek lm, nie ma takich możliwości technicznych żeby różnych firm w jednej aplikacji terminarze udostępnić. A co do skierowań to już od abonamentu zależy. W Niektórych należy odbyć kontakt z lekarzem lm w innych przypadkach może być od dowolnego lekarza. Nie wiem ludziom się wydaje że prywatna opieka to przychodzę dzień dobry chce wszystkie badania bo mi się należy, tu również wykonywane są w razie potrzeby, a ta potrzeba jest weryfikowana przez personel medyczny.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    07.02.2023 16:20

    Inne

    Dokładnie takie same perypetie w trzydziestotysięcznym mieście-niby trzy placówki partnerskie-a dermatologa nie można umówić-propozycja zwrotu kosztów-i za każdą wizytą bajka od nowa……
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    07.02.2023 14:45

    Inne

    Nie polecam firmy Luxmed. Całe te pakiety to bzdura!!!! Mąż od 3 lat płaci abonament za pakiet medyczny pierwszy raz chce skorzystać ze specjalisty i nie ma terminów!!! Placówki współpracujące również terminów nie mają. To jest chore!!!
    ReviewUserIcon
    Robert

    06.02.2023 23:39

    Inne

    Smsy które dostaje pacjent z przypomnieniem o wizycie są pisane przez analfabetów. Byłem zapisany na teleporadę w dniu 7 Luty na godzinę 11:00. Druga wizyta na ten sam dzień na godzinę 18:45 z osobistym stawiennictwem na „Jana Pawła” Tymczasem dostałem taki bełkot. LUX MED zaprasza do recepcji W dniu 07.02 Konsultacja telefoniczna: (1) o 11:00, lek. med. M. SZLAZAK.LX Warszawa - Al. Jana Pawla II 78: (2) o 18:45, Konsultacja, lek. med. B. REJMAN-MAJEWSKA. Aby odwolac wizyty wyslij SMS z numerem np. 1,2,3, lub odpisz NIE aby odwolac wszystkie. W pierwszym zdaniu zostałem zaproszony na recepcje, następnie system poinformował mnie ze o 11:00 mam konsultacje telefoniczną na ulicy Jana Pawła a w kolejnym podpunkcie gdzie mam konsultacje osobistą nie ma podanego adresu. Absurd, analfabetyzm, brak elementarnej znajomosci konstruowania zdań podrzędniejszy złożonych. 4 klasa szkoły podstawowej - ocena mierna z minusem.
    ReviewUserIcon
    Roman

    03.02.2023 20:07

    Pracownik

    Od 01.02.23 pracodawca uszczęśliwił mnie bez możliwości wyboru opieką medyczną Lux Med do tej pory było to PZU Zdrowie. Oj ogromnie dużo wam brakuje do PZU Zdrowie, wizyty trzeba umawiać samodzielnie jedynie te w placówkach Lux Med są umawiane przez konsultanta, online albo aplikację. Placówek partnerskich jak na lekarstwo terminy odległe na słowo "Lux Med" termin za półtora miesiąca, natomiast placówki Lux Med są zlokalizowane w dużych miastach w moim przypadku to najmniej 80 kilometrów. Dlatego mocno się zastanawiam dlaczego mój pracodawca zrezygnował z tak dostępnego, bardzo przyjaznego w obsłudze ubezpieczenia w PZU dla mnie to niezrozumiałe. W tej chwili żałuję że wybrałem pakiet kompleksowy za który będę dopłacał 24 zł, jest niby możliwość refundacji kosztów przez 3 miesiące ale procedura jest zniechęcająca ponieważ trzeba paragon, fakturę wraz z wnioskiem o refundację wysłać listownie do Lux Med co oczywiście wiąże się ze straconym czasem i dodatkowymi kosztami, jak to będzie wyglądało gdy skończy się "Przyjazna zmiana" trudno powiedzieć. Większość pracowników niestety nie ma prawa wyboru dodatkowej opieki medycznej ale jeżeli jest inaczej i nie mieszkacie tam gdzie są placówki Lux Med to warto swojego pracodawcę spróbować przekonać że to ubezpieczenie może okazać się bezużyteczne.
    ReviewUserIcon
    Mari

    01.02.2023 20:42

    Inne

    Mam pakiet wcześniej miałam medicover. Obsługa, umawianie na wizyty tylko z dnia od dzień, brak możliwości na miejscu umówić się na za tydzień. Zbyt odległe terminy. Lekarze którzy mają najmniej gwiazdek na forach. Żenada podsumowując! NAPRAWDE DALEKO WAM DO MEDICOVER.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz50

    25.08.2022 15:27

    Inne

    Jeszcze tak źle nie było jak jest teraz infolinia co chwila słyszę co innego i to na infolinię decydują do jakiego lekarza specjalisty mam chodzić gdzie wcześniej skierowano mnie do placówki współpracującej. Place abonament a muszę prywatnie chodzić do lekarza.
    ReviewUserIcon
    Bożena

    23.12.2022 08:57

    Pracownik

    Skoro o zasadności reklamacji decyduje podmiot, na którego pracowników składane są reklamacje a konsekwencją byłoby podwyższenie abonamentu, to już sobie wyobrażam wyniki tych reklamacji.
    ReviewUserIcon
    Jmk

    01.02.2023 14:50

    Inne

    Do tego lekarz internista mówi, że ma 15min na pacjenta i jak zapozna historią choroby to niewiele czasu zostaje na badania, a przecież nie ma stałego lekarza
    ReviewUserIcon
    J

    28.12.2022 15:46

    Inne

    Dramat, jeśli ktoś się zastanawia nad kupowaniem tego gownianego pakietu to radzę serio wydać ta kasę od razu na prywatne wizyty bo i tak tym się skończy. Wizyty jak na NFZ, słabi lekarze, brak terminów. Rozkładanie jednej wizyty na kilka, czekanie w poczekalni na badania krwi ponad dwie godziny. Porażka totalna! Serio, jedzie mi to oszustwem i ta firma powinna się zawinąć jak dla mnie. Korzystałam w dwóch miastach, a raczej próbowałam korzystać bo to co reprezentuje ta pseudo firma to śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    Jmk

    01.02.2023 14:43

    Inne

    Dostałam zlecenie na badanie dna oka i pierwsze pytanie w placówce wyznaczonej przez luxmed czy pacjent komercyjny,jak nie to już nie ma wolnych terminów. Wynegocjonowane ceny przez Lux med są znacznie niższe i mam tylko papierek,a nie wizytę
    ReviewUserIcon
    Marlena K.

    31.01.2023 16:47

    Inne

    Bardzo polecam usługi ,zaangażowanie i cierpliwość do pacjenta lek.med. Jana Puchowskiego z Trójmiasta. Młody człowiek, ale jakże konkretny na każdym etapie i bardzo profesjonalny.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    27.01.2023 07:37

    Inne

    Nie ma terminów do lekarzy. Często trudniej się dostać niż na NFZ
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    27.01.2023 07:36

    Inne

    Badanie cytologii przez położną? 20lat 1x w roku robie cytologia i nigdy przez prawie 10min nie robił mi tego badania! 3wzierniki i szukanie szyjki?! Skandal. Normalnie to trwa 40sekund!
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    18.01.2023 14:41

    Kandydat

    Jak wygląda praca na infolinii czy warto wybrać to stanowisko? Jak wygląda sytuacja z zarobkami?
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    19.01.2023 22:03

    Pracownik

    24-27zł/h UZ
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    26.01.2023 15:45

    Pracownik

    główna infolinia robi od 6 do 22 i od 7 do 21 w weekendy, uop jak robisz dobre wyniki to szybko dają, nawet po 3 msc potrafią dać, jak wolisz po południa to się zamienisz, bo większość woli pracować rano
    ReviewUserIcon
    Angela

    24.01.2023 17:56

    Inne

    Tragiczna opieka medyczna. Cytologię robi położna, trzeba się umawiać na osobna wizytę do ginekologa , ale dopiero po wynikach cytologii , stomatolog poświęca 10 min swojego czasu po czym nakazuje umówienie się na kolejną wizytę na leczenie , alergolog nie dzwoni na umówioną teleporade. TRAGEDIA
    ReviewUserIcon
    studentka

    22.01.2023 14:58

    Kandydat

    starałam się o pracę do obsługi pacjenta, studiuje zaocznie- opowiedziałam o studiach itd, na rozmowie jak tylko wspomniałam o charakterze moich studiów poczułam się niekomfortowo, dla kierowniczki było problemem że studiuje- to usłyszałam w odpowiedzi zwrotnej, także studenci- nie przyznawajcie się ze studiujecie, pozostał mi niesmak i stracony czas Luxmed chce młody zespół, pracujacy za najniższa krajowa-- wiekszość młodych studiuje czego wy oczekujecie ??? nie pozdrawiam głownego kierownika luxmed stomatologia kraków
    ReviewUserIcon
    Ann

    18.01.2023 12:29

    Inne

    W dniu 22.12 otrzymałam skierowanie do laryngologa, od tego dnia na chwilę obecną na terenie całej warszawy czyli dużego miasta na chwilę obecną do dnia 31.01.2023 nie ma ani jednej wizyty . Absurd prędzej człowiek umrze niż uzyska u was pomoc prywatna służba zdrowia a niekiedy gorzej niż w państwowej. Za co wogole płaci się wam pieniądze. Nie polecam wykupywania pakietu w tej firmie krzak dla której liczy się jedynie składka za ubezpieczenie a nie zdrowie pacjenta
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    19.01.2023 22:06

    Pracownik

    służba zdrowia nie istnieje od 1999 roku, prywatna opieka medyczna nigdy nie była i nie będzie służbą zdrowia, nie płacisz składek na ubezpieczenie a abonament. doedukuj siebie a potem zacznij krzyczeć a jak chcesz termin dzwoń na infolinię to dadzą ci skierowanie do partnerskiej placówki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.01.2023 04:36

    Pracownik

    Pracuje na słuchawce w call center, jeśli ktoś jest pracowity i ODPOWIEDZIALNY to będzie zadowolony. To nie jest typowa praca w call center -(owianego złą sławą) - ja pracuje w dziale, gdzie odbieram połączenia od pacjentów i umawiam na wizyty. Słabe opinie wynikają właśnie z tego braku odpowiedzialności - która firma będzie trzymać pracownika, który olewa powierzone mu obowiązki, a co najgorsze nie przychodzi do pracy? Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego, jak się pracuje w tej firmie - benefity, ilość przerw, możliwość wyrobienia naprawdę wysokich premii. Oczywiście minusem tej pracy są niektórzy pacjenci - większość jest w porządku, ale trafią się tacy, którzy będą cię winić za wszystkie grzechy wszechświata i mocno wymagający - no bo przecież płacę za abonament! Dziwi mnie, dlaczego po prostu nie zrezygnujecie z abonamentów, nikt was na siłę nie trzyma. Polecam, firma daje szanse każdemu, nawet bez doświadczenia - a w dzisiejszych czasach to się ceni :). Jak robisz wyniki to nie ma problemu z UOP, są też rekrutacje wewnętrzne, więc można się rozwijać. Moja ocena 5+!!
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    15.01.2023 20:02

    Pracownik

    takiego lizania czterech liter to dawno nie widziałem, było trzeba jeszcze z nazwiska się podpisać to jeszcze dadzą ci ten słynny owocowy czwartek
    ReviewUserIcon
    ex-pracownik

    18.01.2023 19:55

    Były pracownik

    Chyba pracowaliśmy w innej firmie? Minusem nie są pacjenci, którzy w poczuciu bezsilności próbują dochodzić swoich praw, a niekompetentne kierownictwo, które promuje jako kadrę średnią miernoty, które nie są w stanie zaszkodzić ich pozycji. Za to potrafią schlebiać swym promotorom. Prawie każda rekrutacja wewnętrzna jest ustawiona. Zarządzanie zasobami firmy to kpina i żenada, ale czego oczekiwać po bandzie niekompetentnych osób. Natomiast kadra medyczna, pomimo profesjonalizmu i wyrobionej renomy, zarządzana jest przez tych właśnie ludzi z wiadomym skutkiem.
    ReviewUserIcon
    Wiuruster

    18.01.2023 08:52

    Pracownik

    Jak wygląda praca na stanowisklu windykatora w lux med na Postępu w warszawie.?
    ReviewUserIcon
    Ania Anka

    11.01.2023 13:23

    Inne

    NIE POLECAM!!! Z każdym rokiem jest coraz gorzej. Od kilku miesięcy nie mogę umówić się na dopplera, ponieważ albo już nie na terminów, albo nie jest jeszcze uruchomiony nowy grafik. To samo dotyczy rehabilitacji, kardiologa, ekg, a nawet badań labolatoryjnych(!) Przez to, że nie można umówić się z wyprzedzeniem na wizytę system się dławi, a pacjenci, którzy pracują i nie mają czasu wisieć na telefonie, albo wciąż próbować szczescia online nie mogą korzystać z abonamentu (a przecież płacą). Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie jest DRAMAT.

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.