opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lev

    10.01.2023 19:10

    Pracownik

    Brak poszanowania pracownika! Krzyki, wrzaski i przekleństwa przełożonych, chyba że jesteś znajomym kogoś z dyrekcji. (usunięte przez administratora)i działania na pograniczu (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Brak wprowadzenia nowych pracowników a wymagania bardzo duże. Wynagrodzenia niskie, poniżej średniej rynkowej.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    11.01.2023 09:26

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że takie są Pani/Pana odczucia. Nie akceptujemy takich działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu wszelkich niepokojących zdarzeń i zachowań przez anonimowy formularz celem ich wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl
    ReviewUserIcon
    Jasmine

    04.01.2023 12:20

    Kandydat

    Chciałabym wiedzieć cokolwiek o pracy w LUX MED.Interesują mnie zarobki w gabinetach zabiegowych czy na dyspozytorni.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    27.12.2022 17:09

    Inne

    Jestem głęboko rozczarowany jakością uslug firmy luxmed. Mam wrażenie, że to jedno wielkie wyłudzenie . Brak terminów, niekompetencja i tragiczne podejście do klienta.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    02.01.2023 11:53

    Inne

    Dokładnie tak jak tu napisano
    ReviewUserIcon
    JuzRamTobilem

    01.01.2023 21:07

    Były pracownik

    Pracowałem na infolinii, jedna z gorszych prac, na szczęście po 2 miesiącach odszedłem... koordynatorzy nie pomocni, pacjent może się wydzierać a Ty nie możesz nic zrobić.
    ReviewUserIcon
    Lolitka

    24.08.2022 15:27

    Inne

    Witam jestem nowa i nie mam pojęcia czy podpisać umowę z lux med czy nie jak myślicie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.08.2022 23:16

    Były pracownik

    Jeśli UZ i stawka 20 zł brutto plus zmiany 12 godzin,to radzę uciekać stamtąd
    ReviewUserIcon
    Eden

    28.12.2022 09:33

    Inne

    Nic nie podpisuj to (usunięte przez administratora) są .
    ReviewUserIcon
    Weronika

    28.12.2022 09:10

    Inne

    Mam pakiet standardowy w Luxmedzie. Zazwyczaj kiedy złapie mnie choroba, jestem w stanie załatwić sobie teleporade, a terminy widzę trzy dni do przodu. Mój partner natomiast, ma pakiet srebrny z rozszerzoną stomatologią. Różnice? Widzi terminy tylko dwa dni do przodu, a na teleporade nie może się w ogóle dostać. W momencie kiedy na moim koncie widnieje informacja o 70 wolnych miejscach tego dnia, na jego koncie jest ich równe zero. Sytuacja jest kuriozalna, bo siedzę w tym momencie na zwolnieniu w domu, a on nie może od dwóch dni doprosić się żadnego terminu. Kontakt z lekarzem? Po przekierowaniu z pomocy online prosto do lekarza, próba skończyła się desperacki wiszeniem prawie 2h na słuchawce w oczekiwaniu na rozmowę, żeby w końcu się poddać. Kolejną słabą sprawą, jest brak dostępnych higienistek w moim rejonie. Generalnie duży wybór usług, których nikt nie ma czasu wam wykonać.
    ReviewUserIcon
    Inna

    26.12.2022 13:59

    Inne

    Tragiczna obsluga w szczycie zachorowan! „pilna pomoc medyczna, kontakt z pielegniarka badz lekarzem” czas oczekiwania na polaczenie w tej chwili 60(!) min- nooo bardzo pilna pomoc! Wizyte domowa nie da sie wezwac- dyspozytorka mowi ze jest 1 lekarz (!!!!) i nie ma terminow. Serio?? Zaskoczyla was grypa tak jak zima drogowcow??? Zenada. Ludzie sa pozostawieni sami sobie, a placa abonamenty!!! Szkoda pieniedzy.
    ReviewUserIcon
    Aron

    22.12.2022 08:14

    Inne

    Dostanie się do internisty to wielki problem, a do laryngologa szybciej na NFZ. Na informacji kłamią, kręcą i mają wywalone co jest w umowie. Nie można się zapisać na kilka dni przed wizytą bo lekarze nie dają grafików. Taki NFZBis. Generalnie UWAGA (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    DARIA

    21.12.2022 14:47

    Inne

    Z całego serca nie polecam!!! Pani z którą była "załatwiana" Umowa albo specjalnie wprowadziła w błąd, albo się źle zrozumiałyśmy. Włączyła tzw przyspieszoną aktywacje, dzięki której nie można złożyć odstąpienia od umowy. Od początku umowy nie ma możliwości skorzystania z usług bo albo termin z chorym dzieckiem ponad tydzień. Albo są podawane placówki nie zgodne ze stanem faktycznym. Podczas rozmów telefonicznych każdy umywa ręce i wysyła od jednego do drugiego. Gdyby się dało dałabym gwiazdki na minusie
    ReviewUserIcon
    Monika, pracownik administracj

    17.10.2021 23:23

    Pracownik

    Przykre jest to, że traktuje się pracowników recepcji i działu pielęgniarskiego jak własność i przedmiotowo. Nepotyzm i buta oraz nieradzący sobie z emocjami kierownicy. Nie polecam tego pracodawcy.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    30.11.2021 11:29

    Pracodawca

    Zapewniamy, że osoba kierująca zgłoszenie do Komisji Etycznej oraz inne osoby biorące udział w postępowaniu przed Komisją są chronione i nie ponoszą szkody z powodu skierowania zgłoszenia do Komisji i/lub udziału w postępowaniu przed Komisją Etyczną. Zależy nam na wyjaśnieniu każdej sprawy i utrzymaniu wysokiego zaufania, jakim darzona jest Komisja.
    ReviewUserIcon
    Lena

    16.12.2022 21:44

    Były pracownik

    Nie jest to prawdą. Ja dostałam po uszach za to, że zgłosiłam się o pomoc do komisji
    ReviewUserIcon
    Zapi

    16.12.2022 14:22

    Kandydat

    moja ocena dotyczy rekrutacji , widzę ze dużo wcześniej tez się podobny temat przewijał kilka razy a dokładnie chodzi o informacje zwrotna odnośnie rekrutacji - ja również nie otrzymałam informacji zwrotnej ani od HR ani od pani z siedziby ..szkoda ze taka firma nie pomyśli, ze ktoś stracił czas na dojazd, kasę za przejazd, być może musiał wybierać miedzy tym a innym spotkaniem w danym dniu i wybrał luxmed ,proszą by przemyśleć ta ofertę pracy a ostatecznie nawet nie otrzymuje się informacji zwrotnej ...
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    16.12.2022 15:38

    Pracodawca

    Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań, by zachować najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych i dbać o doświadczenia kandydatów. Zgodnie z naszymi standardami odpowiedź zwrotna powinna zostać udzielona. Jeśli tak się nie stało, serdecznie przepraszamy.
    ReviewUserIcon
    Nela

    13.12.2022 16:32

    Były pracownik

    Pracowałam na obsłudze telefonicznej pacjenta, dokładnie na rejestracji mammograficznej. Koordynator jest po prostu okropna, podczas rozmowy o pracę, mówią, że po trzech miesiącach zlecenia przechodzi się na umowę o pracę. Kiedy jednak zapytałam o to panią koordynator, powiedziała, że to zależy od tego jak mi praca idzie, BO ONA MUSI MI POZWOLIĆ IŚĆ NA UOP. Dla mnie wygląda to jak trzymanie ludzi na śmieciowkach, żeby trzymać pracownika niskim kosztem. Jedyne co działa, to skargi bezpośrednio do centrali, bo w Gdyni zamiatają mobbing pani koordynator pod dywan :) przychodzą zapytać, czy sytuacja na którą skarży się pracownik miała miejsce i sobie idą, bo przecież pani koordynator powie, że to nieprawda. Firma ok. Kolesiostwo w moim oddziale nie jest okej, nieprawdziwe informacje na rozmowie kwalifikacyjnej i podłość. Zwłaszcza, jeśli ktoś jest chory, pani koordynator uważa, że zmyśla i lekarz dał mu to na piękne oczy. Firma medyczna zapomniała, że mamy pandemię?
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    16.12.2022 12:56

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Nie akceptujemy jakichkolwiek nieetycznych i dyskryminacyjnych działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu podejrzeń niepokojących zdarzeń. Prosimy o zgłoszenie ich przez anonimowy formularz celem wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    02.12.2022 10:46

    Kandydat

    Czy firma pozwala pracownikom na zdalna pracę w 100%?
    ReviewUserIcon
    Nela

    13.12.2022 17:52

    Były pracownik

    W CC nie, dopiero pod przymusem rządu
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    15.12.2022 14:41

    Pracownik

    w moim cc ludzie są wysyłani na zdalną, wystarczy że robisz etat i wyniki
    ReviewUserIcon
    qwerty

    15.12.2022 09:03

    Inne

    NIE POLECAM. Lux Med onkologia odwołuje wizyty tego samego dnia co miała odbyć się konsultacja, czy to jest właśnie ta szybka "opieka" w ramach karty DILO? Lekceważenie i zaniedbanie pacjentów? Proponuję zacząć traktować z szacunkiem drugiego człowieka a nie proponować kolejny termin prawie za 2 tygodnie. Ludzie, którzy tam pracują chyba nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Najpierw onkonawigator informuję, iż wizyta musi się odbyć w ciągu 14 dni roboczych, po czym sami nie spełniają tych informacji. ŻENADA
    ReviewUserIcon
    Bykubyly

    11.12.2022 08:19

    Były pracownik

    Pracowałem na słuchawce, bardzo słabe przeszkolenie, koordynatorzy krzyczeli na ludzi, którzy się pytali, mimo że dołożyli starań by znaleźć informacje samemu. Jak klient się wydziera nie możesz się rozłączyć, dopiero jak cię zjedzie , praca bardzo męcząca. Dobrze, że znalazłem inną
    ReviewUserIcon
    Ocena

    30.11.2022 01:53

    Inne

    W dniu 23/11/2022 miałam wykonany rezonans magnetyczny we Wrocławiu,ul.Legnicka w ramach NFZ. 1)Mało przejrzysta w internecie informacja o dojeździe samochodem pod wejście MR. 2) Obsługa super poza sympatyczną młodą osobą w recepcji ( ale wyraźnie widać było,że się wdraża i nie do końca była kompetentna a początkowo była sama bez wsparcia ). 3) Mąż bywa Waszym pacjentem częściej i bardzo chwali i poleca Was a ja będę również. Pozdrawiam Marta
    ReviewUserIcon
    Hass

    01.12.2022 12:23

    Inne

    Nie może być o Luxmedzie dobrych opinii - wpisują to podstawieni pracownicy.
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    05.12.2022 22:08

    Pracownik

    info od boga?
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    18.10.2022 20:15

    Inne

    Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony lekarza, nie pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Hass

    01.12.2022 12:34

    Kandydat

    Potwierdzam????
    ReviewUserIcon
    Pacjent

    30.11.2022 10:36

    Inne

    Dramat i jeszcze raz dramat. Po pierwsze pielęgniarki, fakt,że z diagnostyki,ale jednak współpracują, niemiłe, opryskliwe,krzyczą, łamią przepisy rodo. Panie w recepcji nie wiedzą nic. Lekarze, no cóż u nas w mieście może dwóch jest w miarę zainteresowanych historią pacjenta. Celowo nie wyemieniam nazwisk i miasta,ponieważ będę składać skargę oficjalna, przez rzecznika praw pacjenta,ale faktycznie brak klasy,zrozumienia, w ogóle jakiegokolwiek szacunku dla ludzi.
    ReviewUserIcon
    Hass

    01.12.2022 12:21

    Inne

    Potwierdzam, firma nastawiona tylko na zysk. Gdy się podsumuje roczne wydatki na abonament to bez abonamentu prywatnie nie będzie to drożej kosztować - a większy wybór dobrych lekarzy. Wszyscy lepsi lekarze z Luxmedu poodchodzili.
    ReviewUserIcon
    Oollo

    24.11.2022 13:31

    Inne

    Na infolinii panie odbierające telefony są bardzo niemiłe, od pierwszego słowa ma się wrażenie że pracują tam za karę. Jak wiele osób napisało wcześniej- jest gorzej niż na NFZ. Przypominam że dzwonią ludzie którzy są pacjentami i minimalne odruchy ludzkości i życzliwości są wymagane. Dawno nie spotkałam tak niemilego miejsca.
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    28.11.2022 17:36

    Pracownik

    jaka praca taka płaca i nic z tym nie zrobisz
    ReviewUserIcon
    Rafal

    21.11.2022 01:38

    Inne

    Nie polecam. Brak wolnych terminów do lekarzy od kilku miesięcy. Strata pieniędzy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Monika

    04.08.2022 01:04

    Były pracownik

    Praca w Lux med to tragedia. NIE POLECAM NIKOMU,kto chce znaleźć pracę godną. Kierownicy wyglądają jak sprzedawcy z bazaru i myślą że zastraszą pracownika mówiąc że zabierze im premię. A za co? Za to że roboty jest tyle, a nie ma komu pracować. Mobbing!!! Postępu 21c
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    13.11.2022 15:37

    Pracownik

    zgłos ich ich od razu do Bupy - to podziaa na 100%
    ReviewUserIcon
    Seba

    16.11.2022 16:44

    Kandydat

    o jakim stanowisku mówisz, bo chcę rekrutować do tej firmy
    ReviewUserIcon
    Jaga

    16.11.2022 04:36

    Kandydat

    Ile zarabia menedżer wsparcia sprzedaży usług szpitalnych. Orientuje się ktoś? Czy pakiet medyczny dla rodziny dają dodatkowo?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.10.2022 13:29

    Pracownik

    Carolina medical lux med porażka. Zero szacunku do pracowników, zarząd siedzi bo siedzi a ci ludzie nigdy nie powinni być na takich stanowiskach - ne recepcje ich. Bardz źle zarządzana firma i ten ciągle nieszczey uśmiech głownej szefowej - po co ona chodzi po tej frmie i sztucznie się uśmiecha i manipuluje ludźmi - przecież ludzie ze soba rozmawiają i wiedzą co ona ona wygaduje!
    ReviewUserIcon
    Zdezorientowana

    29.10.2022 16:28

    Inne

    Eeeee? To Carolina czy Lux Med?
    ReviewUserIcon
    ania

    13.11.2022 15:36

    Pracownik

    carolina to szpital luksmedu
    ReviewUserIcon
    Rekrutacja

    22.08.2022 01:27

    Kandydat

    Po braku informacji zwrotnej mogę domniemywać jak firma traktuje pracowników. Dodam, że aplikowałam na stanowisko menedżerskie i nie otrzymałam informacji po procesie rekrutacji zarówno od osoby przeprowadzającej spotkanie jak i od HR.
    ReviewUserIcon
    Monika koordynator

    07.11.2022 21:29

    Pracownik

    Nie rób tego, nie ma co marnować swojego czasu i zdrowia. Ta firma to (usunięte przez administratora) dla klientów jak i dla pracowników....
    ReviewUserIcon
    pracownik carolina medical ce

    13.11.2022 15:32

    Pracownik

    i nie dostaniesz koleżanka prezeski nie musi odpowiadać kandydatom - nie będzie się zniżała do tego poziomu.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    13.11.2022 06:42

    Inne

    Luxmed to pomyłka. Nie mogę dostać się do lekarza. Ciągły brak terminów. Pediatra dzieci chorych cały czas niedostępny . Nie wspominając już o innych specjalnościach. Jestem załamana .
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.11.2022 15:23

    Inne

    No niestety szkoda czasu i pieniędzy... nie wiem skąd większość lekarzy się tam znalazła...mam wrażenie jakbym przychodziła do ZUSu a nie do lekarza o pomoc. Masakra
    ReviewUserIcon
    Kll

    15.09.2022 22:19

    Kandydat

    Na jakie widełki płacowe mozna liczyć na stanowisku koordynator ds obsługi pacjenta ?
    ReviewUserIcon
    Kraków

    28.09.2022 00:50

    Były pracownik

    ok. 4000 brutto
    ReviewUserIcon
    Kraków

    08.11.2022 10:07

    Były pracownik

    I ile Ci zaproponowali?
    ReviewUserIcon
    Monika koordynator

    07.11.2022 21:28

    Pracownik

    Dla mnie ta firma jest dnem ponad dna. Żałuję każdego dnia pracy w tej firmie. Siedziba w Warszawie to koszmar, kierownicy to dramat mobbing non stop. Biorę leki bo już nie mogę sobie poradzić. Nie ma komu pracować w obsłudze klienta.... Każdy się zwalnia bo to jest (usunięte przez administratora) Zanim zaczniesz wysyłać tu CV zastanów się milion razy
    ReviewUserIcon
    Grzela

    07.11.2022 16:17

    Inne

    Dlaczego na internecie piszecie że opisy są po dwóch lub trzech dniach gdzie w Częstochowie wynik opisu tomografii komputerowej to minimalnie 14 dni roboczych licząc od dnia po badaniu z sama płytka lekarzowi nie ma co zawracać głowę bo on chce opis więc pacjent z kwitkiem i bólem kręgosłupa szyjnego śpi na siedząco faszeruje się prochami przeciwbólowymi i sobie czeka a że zwykłego rentgena opis od ręki no po 30 minutach
    ReviewUserIcon
    R36

    04.11.2022 13:08

    Inne

    Nie polecam. Zupełnie spokojnie odradzam. Powód prosty to typowy pakiet dla ludzi zdrowych i dla wyciągnięcia kasy od ludzi.. Prz umowach typowe draństwo oszukaństwo umowa przy podpisywaniu na rok, potem gdzieś na dole drobnym druczkiem dopisane, że niestety na dłużej żeby można było automatycznie zciągać kasę za następny rok, a jak nie to kara umowna. Czyste draństwo odradzam jak potrrzeba iść prywatnie to portal znany lekarz i bez łaski od LUXMEDU z daleka.
    ReviewUserIcon
    ??

    05.09.2022 20:23

    Kandydat

    Czy ktoś z was może pracował na infolinii Luxmed(Warszawa) i może powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera, zarobki czy praca jest faktycznie elastyczna i można dostosować do swojego planu dnia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.10.2022 23:26

    Pracownik

    A najlepsze jest to, że pracuje tam mnóstwo osób, więc zrobienie grafiku dla jednej osoby ze zmianami tylko porannymi a dla drugiej tylko popoludniowymi, jeżeli osoby na takie wyrażają chęci, nie byłoby żadnym problemem. Na siłę robią ludziom pod górkę.
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    31.10.2022 23:38

    Pracownik

    idzie w większości zamieniać żeby mieć konkretne zmiany, jak wolisz popołudnia to będziesz bardziej pożądany do zamieniania bo większośc preferuje ranki, wiec jak dostaniesz ranek to z łatwością zamienisz na popołudnie, tylko pomyśl czy warto iść do firmy za minimalną, abonamentem za który sam zapłacisz z własnej kieszeni, owocowym dniem, multisportem i angielskim. na podwyżkę nie licz jeśli nie będziesz odbierac dodatkowych infolinii, atmosfera w zależności od ludzi, ale pamiętaj że za plecami każdy jest wilkiem bo samx to odczułxm na własnej skórze, przy pierwszej lepszej okazji będą ci wbijać nóż w plecy i będą mysleć że zapunktowali "u góry" mimo że tak nie jest
    ReviewUserIcon
    Nixa

    29.10.2022 12:58

    Kandydat

    Firma januszkorpo jak już gdzieś słyszałam, oferują śmieciowe warunki, że aż wstyd tak robić - minimalna krajowa i umowa zlecenie przez 6 miesięcy! I to w stolicy gdzie życie jest droższe niż gdziekolwiek. Praca także w soboty niedziele oraz święta, ponadto jest to ciężka robota, ludzie naprawdę potrafią zmęczyć Cię psychicznie. Czasem nawet po kilkanaście godzin Do tego mają straszny (usunięte przez administratora) w organizacji- mówią co innego przed rozmową, w trakcie wychodzi januszowanie. Omijać jak ognia tego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    korposzczur

    31.10.2022 16:03

    Pracownik

    to się przeprowadź do innego miasta xD
    ReviewUserIcon
    Arec76

    17.10.2022 17:55

    Inne

    Unikacie jak ognia tej instytucji......dzwoniąc dostałem zgodę na rehabilitację i zwrot kosztów a jak przyszlo do zwrotu stwierdzili że mnie taki pakiet nie obowiązuje ....i nie jest to pierwszy raz.....PORAZKA
    ReviewUserIcon
    Pomocnik

    29.10.2022 16:30

    Inne

    Oni mogą odsłuchać rozmowy jeśli dostałeś zgodę to złóż reklamacje i napisz datę i godzinę rozmowy plus nr tel i poproś o zwrot powinni się zgodzić
    ReviewUserIcon
    ex worker

    25.10.2022 23:39

    Były pracownik

    Pracowałam w Luxie, tylko to odbiega od luksusu. Pokrycie warunków, które padły na rozmowie kwalifikacyjnej a potem przy podpisaniu umowy, w ogóle się nie pokryły. Atmosfera przyjazna - a i owszem, ale wśród starej kadry, nowi nie mają najlepiej...jako pracownik Luxmed masz pakiet medyczny, no niekoniecznie, płacisz ... jedyny plus, że szybciej dostajesz się na wizyty. Przerwy . .. gadanie za plecami, każdy cię obserwuje, jako nowego pracownika - to jest ok, ale wręcz ślęczy nad tobą i puszcza teksty, które mogą dla niektórych wydać się mobbingowe. Generalnie wielki chaos. Mega rotacja. Duża presja, w zasadzie to znikąd, bez powodu. Płace minimalne, ludzie po 6h..dwie godziny przed zakończeniem pracy, wyglądają jak zombie, nikt się nie orientuje... odklepywanie roboty, i jazda do domu, jak Meksykanin, wyspać się i rano znowu do kołchozu. Radzę dobrze przemyśleć podjęcie decyzji po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.
    ReviewUserIcon
    Recepcja

    20.10.2022 10:47

    Kandydat

    Jakie zarobki na stanowisku recepcji?
    ReviewUserIcon
    Recepcjonistka

    22.10.2022 23:37

    Pracownik

    Najniższa krajowa
    ReviewUserIcon
    Heniek 55

    17.10.2022 20:48

    Inne

    Udałem się do specjalisty do innego miasta bo zależało mi aby daleko nie jeździć. Przychodzę do placówki Lux Med czekam przyjmuje mnie lekarz i na początek po co przyszedłem do niego? Tłumacze jaka jest sytuacja ze nie mam jak jechać tam gdzie chodziłem wcześniej i kończą mi się leki potrzebuje tylko przepisać. Na co lekarz ze nic mi nie jest i mam iść do psychiatry i nie przepisze mi leków. Wyszedłem z gabinetu i udałem się do placówki współpracującej gdzie byłem bardzo dobrze przyjęty. Więc Lux Med jest bardzo źle wręcz tragicznie.
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    17.10.2022 13:54

    Inne

    Luxmed to (usunięte przez administratora) Wyłudzili ode mnie 259 zł.zapłaciłam , bo miałam już dosyć telefonów, nękania mnie i straszenia, kilkakrotnie wysłałam potwierdzenia wpłat, co mało dało. W końcu zerwali ze mną umowę, a po tygodniu otrzymałam maile, że muszę coś jeszcze zapłacić, kolejne tym razem 262 zł. Znowu zadzwoniłam, zaczęli straszyć mnie sądem,potem dostałam info, że muszę zapłacić 59 zł, znowu zadzwoniłam i dowiedziałam się, że poszła jakaś pomyłka nie z ich winy. (usunięte przez administratora) teraz czekam na maila.
    ReviewUserIcon
    Praca rejestracja

    12.10.2022 19:01

    Kandydat

    Bardzo proszę o informacje jak wygląda praca na rejestracji ? Jaka jest atmosfera?jakie zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Leosi@2001

    13.10.2022 19:39

    Pracownik

    Zatwierdzasz wizyty pacjentów w placówce, zapisujesz ich na badania itp. Atmosfera z dziewczynami na recepcji mega - to chyba najlepsze co jest w tej pracy. Co najgorsze? Niemili pacjenci, którzy obwiniają pracowników recepcji za brak terminów wizyt w wyznaczonym przez nich czasie. Kasa na start bez szału, ale po roku dostałam miłą podwyżkę i jest już ok, chociaż wiadomo, że zawsze może być lepiej :) Teraz robię na zlecenie, ale tak mi się opłaca. Szefowa mówi, że jak będę chciała umowę pracy to nie ma problemu. Można brać udział w rekrutacjach w placówce i do biura, awansują swoich z firmy, nie ma tu zrzutów z innych firm na kierownika recepcji i koordynatora, każdy zaczynał od recepcji. Koleżanka po półtora roku została koordynatorką. I brała udział w normalnym konkursie z zadaniami/testami, a nie że ją kierowniczka awansowała i myślę, że to fajne. Ja spróbuję w szkoleniach za jakiś czas. Dziewczyna od nas z placówki pracowała u konkurencji na M i mówi, że warunki takie same, ale atmosfera u nas jest o wiele lepsza :) ja porównania akurat nie mam bo to moja pierwsza robota. Ale wiem że dziewczyny u nas w recepcji są super. Pytajcie jak coś.
    ReviewUserIcon
    wit

    13.10.2022 14:11

    Inne

    Całą rodzinę zapisałem do opieki medycznej luxmed. Niestety w dzisiejszych czasach obsługa, terminy są dalekie od idealnych. Od lekarza pierwszego kontaktu (nie z luxmedu) otrzymaliśmy skierowanie na badania. NFZ termin dał na za 2 miesiące. Luxmed odmówił uznania skierowania i kazał odbyć wizytę bo "luxmed nie uznaje skierowań od jakichś tam lekarzy". Umawiamy się na wizytę do placówki współpracującej bo przecież w luxmedowych nie było terminów.... No to umawiamy się.... czekamy jakieś 2 tygodnie na wizytę, przepisujemy skierownie na badania i: - 'proszę przyjechać jutro, badanie o tej i o tej, będzie odpłatne'. - Jak to, badanie mamy przecież w pakiecie? - Jednak nie bo coś tam (placówka odmówiła wykonania na pakiet luxmed) Odbijamy do luxmedu to w końcu gdzie i kiedy wykonać to badanie i dostajemy namiary na kolejne kilka placówek. Jedna dwie placówki w ogóle nie wykonują tego badania 'bo nie'. Inna rzuciła termin na za miesiąc bo przecież nie ma kasy a na kasę z luxmedu widać długo się czeka. Piszemy do luxmedu że jakaś lipa, placówki omawiają wykonania badania zgodnie z pakietem luxmed a inna zrobi badanie za miesiąc ale wcześniej ZNOWU mamy przyjść na wizytę bo przecież nie uznają skierowania od kogoś innego. Przyjdź i nabij wizytę... Luxmed zainterweniował! I powiedział by przyjechać za 2 tygodnie na kolejną wizytę to ..... przepiszą skierowanie i wykonają badanie. Umówiliśmy się prywatnie poza luxmedem bo wedle luxmedu jest ok że jak płaci się 600zł za pakiet medyczny to można czekać miesiąć na wykonanie badania. Luxmed powoli zmienia się w drugi NFZ.
    ReviewUserIcon
    DziewczynaZ

    11.10.2022 20:20

    Kandydat

    LuxMed Bielsko - Biała. Nie polecam procesu rekrutacji na stanowisko pielęgniarki. Pani która ze mną rozmawiała zapytała o stawkę jaką proponuje, po czym miała odezwać się tego samego dnia lub kolejnego po rozmowie z dyrektorem "czy zaproponuja mi niższą stawkę czy może wyższa". Minął tydzień, kontaktu brak, zero odpowiedzi na smsy oraz próbę dodzwonienia się, pierwszy raz się spotykam z takim traktowaniem. Totalny brak profesjonalizmu. Omijać szerokim łukiem.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    12.10.2022 09:25

    Pracodawca

    Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań by zachować najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych i dbać o doświadczenia kandydatów. Zgodnie z naszymi standardami odpowiedź zwrotna powinna zostać udzielona w podanym terminie. Jeśli tak się nie stało, serdecznie przepraszamy.

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.