Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

J

Dramat, jeśli ktoś się zastanawia nad kupowaniem tego gownianego pakietu to radzę serio wydać ta kasę od razu na prywatne wizyty bo i tak tym się skończy. Wizyty jak na NFZ, słabi lekarze, brak terminów. Rozkładanie jednej wizyty na kilka, czekanie w poczekalni na badania krwi ponad dwie godziny. Porażka totalna! Serio, jedzie mi to oszustwem i ta firma powinna się zawinąć jak dla mnie. Korzystałam w dwóch miastach, a raczej próbowałam korzystać bo to co reprezentuje ta pseudo firma to śmiech na sali.

Jmk
@J

Dostałam zlecenie na badanie dna oka i pierwsze pytanie w placówce wyznaczonej przez luxmed czy pacjent komercyjny,jak nie to już nie ma wolnych terminów. Wynegocjonowane ceny przez Lux med są znacznie niższe i mam tylko papierek,a nie wizytę

Marlena K.

Bardzo polecam usługi ,zaangażowanie i cierpliwość do pacjenta lek.med. Jana Puchowskiego z Trójmiasta. Młody człowiek, ale jakże konkretny na każdym etapie i bardzo profesjonalny.

Zawiedziony

Nie ma terminów do lekarzy. Często trudniej się dostać niż na NFZ

Kobieta

Badanie cytologii przez położną? 20lat 1x w roku robie cytologia i nigdy przez prawie 10min nie robił mi tego badania! 3wzierniki i szukanie szyjki?! Skandal. Normalnie to trwa 40sekund!

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zainteresowana

Jak wygląda praca na infolinii czy warto wybrać to stanowisko? Jak wygląda sytuacja z zarobkami?

@Zainteresowana

24-27zł/h UZ

Iza
@korposzczur

A ta praca na infolinii to tez jest praca na zmiany nocne? Albo w weekendy? I czy ta umowa zlecenie to jest przez całe zatrudnienie, czy jak ktoś dłużej pracuje w firmie to można liczyć na UoP?

@Iza

główna infolinia robi od 6 do 22 i od 7 do 21 w weekendy, uop jak robisz dobre wyniki to szybko dają, nawet po 3 msc potrafią dać, jak wolisz po południa to się zamienisz, bo większość woli pracować rano

Angela

Tragiczna opieka medyczna. Cytologię robi położna, trzeba się umawiać na osobna wizytę do ginekologa , ale dopiero po wynikach cytologii , stomatolog poświęca 10 min swojego czasu po czym nakazuje umówienie się na kolejną wizytę na leczenie , alergolog nie dzwoni na umówioną teleporade. TRAGEDIA

studentka

starałam się o pracę do obsługi pacjenta, studiuje zaocznie- opowiedziałam o studiach itd, na rozmowie jak tylko wspomniałam o charakterze moich studiów poczułam się niekomfortowo, dla kierowniczki było problemem że studiuje- to usłyszałam w odpowiedzi zwrotnej, także studenci- nie przyznawajcie się ze studiujecie, pozostał mi niesmak i stracony czas Luxmed chce młody zespół, pracujacy za najniższa krajowa-- wiekszość młodych studiuje czego wy oczekujecie ??? nie pozdrawiam głownego kierownika luxmed stomatologia kraków

Ann

W dniu 22.12 otrzymałam skierowanie do laryngologa, od tego dnia na chwilę obecną na terenie całej warszawy czyli dużego miasta na chwilę obecną do dnia 31.01.2023 nie ma ani jednej wizyty . Absurd prędzej człowiek umrze niż uzyska u was pomoc prywatna służba zdrowia a niekiedy gorzej niż w państwowej. Za co wogole płaci się wam pieniądze. Nie polecam wykupywania pakietu w tej firmie krzak dla której liczy się jedynie składka za ubezpieczenie a nie zdrowie pacjenta

@Ann

służba zdrowia nie istnieje od 1999 roku, prywatna opieka medyczna nigdy nie była i nie będzie służbą zdrowia, nie płacisz składek na ubezpieczenie a abonament. doedukuj siebie a potem zacznij krzyczeć a jak chcesz termin dzwoń na infolinię to dadzą ci skierowanie do partnerskiej placówki

Pracuje na słuchawce w call center, jeśli ktoś jest pracowity i ODPOWIEDZIALNY to będzie zadowolony. To nie jest typowa praca w call center -(owianego złą sławą) - ja pracuje w dziale, gdzie odbieram połączenia od pacjentów i umawiam na wizyty. Słabe opinie wynikają właśnie z tego braku odpowiedzialności - która firma będzie trzymać pracownika, który olewa powierzone mu obowiązki, a co najgorsze nie przychodzi do pracy? Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego, jak się pracuje w tej firmie - benefity, ilość przerw, możliwość wyrobienia naprawdę wysokich premii. Oczywiście minusem tej pracy są niektórzy pacjenci - większość jest w porządku, ale trafią się tacy, którzy będą cię winić za wszystkie grzechy wszechświata i mocno wymagający - no bo przecież płacę za abonament! Dziwi mnie, dlaczego po prostu nie zrezygnujecie z abonamentów, nikt was na siłę nie trzyma. Polecam, firma daje szanse każdemu, nawet bez doświadczenia - a w dzisiejszych czasach to się ceni :). Jak robisz wyniki to nie ma problemu z UOP, są też rekrutacje wewnętrzne, więc można się rozwijać. Moja ocena 5+!!

korposzczur

takiego lizania czterech liter to dawno nie widziałem, było trzeba jeszcze z nazwiska się podpisać to jeszcze dadzą ci ten słynny owocowy czwartek

ex-pracownik

Chyba pracowaliśmy w innej firmie? Minusem nie są pacjenci, którzy w poczuciu bezsilności próbują dochodzić swoich praw, a niekompetentne kierownictwo, które promuje jako kadrę średnią miernoty, które nie są w stanie zaszkodzić ich pozycji. Za to potrafią schlebiać swym promotorom. Prawie każda rekrutacja wewnętrzna jest ustawiona. Zarządzanie zasobami firmy to kpina i żenada, ale czego oczekiwać po bandzie niekompetentnych osób. Natomiast kadra medyczna, pomimo profesjonalizmu i wyrobionej renomy, zarządzana jest przez tych właśnie ludzi z wiadomym skutkiem.

Wiuruster

Jak wygląda praca na stanowisklu windykatora w lux med na Postępu w warszawie.?

Lev

Brak poszanowania pracownika! Krzyki, wrzaski i przekleństwa przełożonych, chyba że jesteś znajomym kogoś z dyrekcji. (usunięte przez administratora)i działania na pograniczu (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Brak wprowadzenia nowych pracowników a wymagania bardzo duże. Wynagrodzenia niskie, poniżej średniej rynkowej.

@Lev

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że takie są Pani/Pana odczucia. Nie akceptujemy takich działań, dlatego zależy nam na zgłaszaniu wszelkich niepokojących zdarzeń i zachowań przez anonimowy formularz celem ich wyjaśnienia: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

Karol
@Lux Med Sp. z o.o.

takie zachowania wobec pracowników to wyjątek od reguły czy raczej norma? Można wiedzieć w jaki sposób jest przeprowadzane wdrożenie i ile czasu trwa?

Ania Anka

NIE POLECAM!!! Z każdym rokiem jest coraz gorzej. Od kilku miesięcy nie mogę umówić się na dopplera, ponieważ albo już nie na terminów, albo nie jest jeszcze uruchomiony nowy grafik. To samo dotyczy rehabilitacji, kardiologa, ekg, a nawet badań labolatoryjnych(!) Przez to, że nie można umówić się z wyprzedzeniem na wizytę system się dławi, a pacjenci, którzy pracują i nie mają czasu wisieć na telefonie, albo wciąż próbować szczescia online nie mogą korzystać z abonamentu (a przecież płacą). Nie wiem jak w innych miastach, ale w Warszawie jest DRAMAT.

Jasmine

Chciałabym wiedzieć cokolwiek o pracy w LUX MED.Interesują mnie zarobki w gabinetach zabiegowych czy na dyspozytorni.

Bartosz

Jestem głęboko rozczarowany jakością uslug firmy luxmed. Mam wrażenie, że to jedno wielkie wyłudzenie . Brak terminów, niekompetencja i tragiczne podejście do klienta.

@Bartosz

Dokładnie tak jak tu napisano

JuzRamTobilem

Pracowałem na infolinii, jedna z gorszych prac, na szczęście po 2 miesiącach odszedłem... koordynatorzy nie pomocni, pacjent może się wydzierać a Ty nie możesz nic zrobić.

Lolitka

Witam jestem nowa i nie mam pojęcia czy podpisać umowę z lux med czy nie jak myślicie

@Lolitka

Jeśli UZ i stawka 20 zł brutto plus zmiany 12 godzin,to radzę uciekać stamtąd

Eden
@Lolitka

Nic nie podpisuj to (usunięte przez administratora) są .

Weronika

Mam pakiet standardowy w Luxmedzie. Zazwyczaj kiedy złapie mnie choroba, jestem w stanie załatwić sobie teleporade, a terminy widzę trzy dni do przodu. Mój partner natomiast, ma pakiet srebrny z rozszerzoną stomatologią. Różnice? Widzi terminy tylko dwa dni do przodu, a na teleporade nie może się w ogóle dostać. W momencie kiedy na moim koncie widnieje informacja o 70 wolnych miejscach tego dnia, na jego koncie jest ich równe zero. Sytuacja jest kuriozalna, bo siedzę w tym momencie na zwolnieniu w domu, a on nie może od dwóch dni doprosić się żadnego terminu. Kontakt z lekarzem? Po przekierowaniu z pomocy online prosto do lekarza, próba skończyła się desperacki wiszeniem prawie 2h na słuchawce w oczekiwaniu na rozmowę, żeby w końcu się poddać. Kolejną słabą sprawą, jest brak dostępnych higienistek w moim rejonie. Generalnie duży wybór usług, których nikt nie ma czasu wam wykonać.

Gosia

Szanowni Państwo,chciałam podzielić się swoimi emocjami związanymi z ostatnimi wydarzeniami w naszym zyciu rodzinnym.Od wielu lat mój mąż korzysta z opeki medycznej Lux Med ; W poniedziałek 23 .08.22 podczas teleporady z internistą Pani dr zaproponowała konsultację lekarską w ramach wizyty domowej . Nadmieniam, że naz posiada pakiet Premium..Następnego dnia dzwoniłam na infolinię w celu zamówienia wizyty domowej. Podczas kolejnego wywiadu , ze względu na ciagle nasilające się bóle brzucha zaproponowano nam przyjazd karetki . Karetka przybyła w ciągu kilkunastu min. Sprawnie i bardzo spokojnie przeprowadzone badanie i kolejna sugestia lekarza......dalsze badania ambulatoryjne.Męża zawieziono do szpitala Praskiego ,w którym dość sprawnie przeprowadzono szereg badań.Efekt....o 19 lekarze przeprowadzili operację .Była to zgorzel i perforacja wyrostka; Dziś mogę stwierdzić,że wszystkie działania pracowników Lux Med oraz zespołu operacyjnego szpitala uratowały życie . mojemu mężowi .Serdecznie dziękujemy :) z poważaniem Małgorzata B. 9

@Gosia

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i zaufanie. Życzymy dużo zdrowia.

ruda
@Gosia

wow togratuluję bo ja prędzej umrę niż zapiszę się u nich do internisty. To jest kpina a nie "służba zdrowia".

Inna

Tragiczna obsluga w szczycie zachorowan! „pilna pomoc medyczna, kontakt z pielegniarka badz lekarzem” czas oczekiwania na polaczenie w tej chwili 60(!) min- nooo bardzo pilna pomoc! Wizyte domowa nie da sie wezwac- dyspozytorka mowi ze jest 1 lekarz (!!!!) i nie ma terminow. Serio?? Zaskoczyla was grypa tak jak zima drogowcow??? Zenada. Ludzie sa pozostawieni sami sobie, a placa abonamenty!!! Szkoda pieniedzy.

Aron

Dostanie się do internisty to wielki problem, a do laryngologa szybciej na NFZ. Na informacji kłamią, kręcą i mają wywalone co jest w umowie. Nie można się zapisać na kilka dni przed wizytą bo lekarze nie dają grafików. Taki NFZBis. Generalnie UWAGA (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 8 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.