Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
Lala 5
28.10.2025 08:37
Inne
Nie polecam! Obsługa tragiczna od lat, te ,panie” to powinny wylecieć wszystkie po kolei, zero uśmiechu, hamskie podejście do klienta jakby za karę tam siedziały,NIE POLECAM !
Adam
08.12.2020 18:59
Inne
Nie polecam nikomu ,obsługa tragiczna ,brak kultury Pań które siedzą w rejestracji i to bardzo duży brak kultury ,brak szacunku dla pajenta całkowity.