05.03.2020r zrobilem prywatnie rezonans magnetycznym. Na opis mialem czekac tydzien, maksymalnie 14 dni roboczych czyli najpozniej 25 marca mialem otrzymac opis mego badania. 25 marca nie otrzymalem opisu, wiec przedzwonilem na infolinie, gdzie niesympatyczna panienka poinformuowala mnie, ze lekarz pracuje zdalnie i jeszcze ma czas do polnocy na przeslanie dokumentow. Dodala,ze jesli nie wywiaze sie z terminu, to 26 marca wysle mu przypomnienie.
26 marca ponownie zadzwonilem na infolinie, bo nadal nie bylo mego opisu. Nastepnego dnia, 27 otrzymalem SMS z wiadomoscia, ze opis mego badania jest juz dostepny! Niestety, ale nie na moim koncie (Portal Pacjenta LuxMed), a juz jestesmy 28 marca!!!
To jest moja pierwsza i jedyna wizyta w tej placowce! Nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tej firmy!