Luxmed Puławska15

Opinie o Luxmed Puławska15

MENN

Praca jest tam ciężka ponieważ jest bardzo zła atmosfera. Koordynatorzy są bardzo opryskliwi i uważają się nie wiadomo za kogo, a są również pracownikami firmy i powinni pomagać, a nie utrudniać pracę. Jest jedna panienka,która nos ma pod samym sufitem bo awansowała nagle za nierobienie nic.Poza tym gdy jest jakiś problem z klientem zostawia się pracownika działu obsługi klienta samemu i niech sobie radzi bo koordynator olewa sprawę i nie pomaga. Radziłabym więcej pokory dla tych osób bo w życie bywa przewrotne i też może urządzić i gehennę nie z tej ziemi. Więc jeśli ktoś nie lubi być poniżanym to niech omija Luxmed Puławska15.

Zostaw opinię o Luxmed Puławska15 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luxmed Puławska15