CANAL+ Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
CANAL+ Polska S.A.
counter
2 154 264 5 1

Czym się zajmujemy?

CANAL+ Polska to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. CANAL+ Polska to również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. CANAL+ Polska tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. U nas będziesz pracować w dynamicznym zespole, wśród osób nastawionych na współdziałanie. Ponieważ wiemy, że sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu twojego potencjału.

  Gybvyj
  Były pracownik
   Pytanie

  >poproś o to, żeby Cię nie ubezpieczali, bo jesteś studentem i w ogóle to nie wiesz, czy praca w CC jest dla Ciebie, bo to pierwszy raz >praca w CC nie jest dla Ciebie wiesz zrezygnuj po okresie próbnym i dowiedz się po paru miesiącach że nie jesteś ubezpieczony Za głupi jesteście żeby to zrozumieć prostą prośbę?

  noname
  Kandydat

  Widniejące hasło na Państwa stronie - "Na koniec oczywiście otrzymasz od nas informację zwrotną bez względu na finalny wynik rekrutacji." absolutnie mija się z prawdą. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła prawidłowo i odniosłam wręcz wrażenie, że uzgadniamy termin rozpoczęcia okresu szkoleniowego. Odpowiedzi jednak brak, po zapytaniu mailowym po wyznaczonym terminie odpowiedzi, również reakcji brak. Brak szacunku i marnowanie czasu :)

  były z Poloneza
  Były pracownik
   Pytanie

  Czy nadal jest CC przy ul. Poloneza w Warszawie? Pracowałem tam kiedyś, ciekawi mnie jak dziś się kształtuje klimat i zarobki. Wówczas było słabo.

  Zobacz wszystkie opinie (264)

  Konsultant 2015-09-23 16:16 przez Krzysiek

  Przebieg rekrutacji

  standardowa rozmowa z tymi samymi nudnymi pytaniami, do których człowiek przyzwyczaił się tak jak do komarów w lecie, czy była profesjonalna, Pani Dorota była miła i nie wyszła po za ramy zwykłych nudnych rozmów

  Pytania

  nie było takich pytań, tak jak w okienku powyżej, standardowe pytania

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

  Pracodawca

   Aktualność

  "KRÓL" NADCHODZI!
  Nowy serial w reżyserii JAN P. MATUSZYŃSKI na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha - już jesienią w CANAL+! 

  ">

  CANAL+ Polska S.A.