PLATFORMA CANAL+

2 Dodaj opinię
PLATFORMA CANAL+
2 149 218 5 1

Opinie o PLATFORMA CANAL+

Pracodawca

@BETA

@Beata w Katowicach aktualnie funkcjonują dwa działy: Obsługi Klienta i Przedłużania Umów. Pracujemy w systemie zmianowym (zmiany poranne i popołudniowe). Biuro zapewnia obsługę naszym klientom również w weekendy a nasi pracownicy pracują zgodnie z harmonogramem 40h tygodniowo. Zapraszamy do współpracy :)

Pomocna?
Tak8Nie8
Minion5246
@alek

Aplikowałem na stanowisko Konsultand Ds.Utrzymania Klienta (infolinia) ale nie do Warszawy.Zostałem przyjęty.Rozmowa rekrutacyjna do łatwych nie należała ale się udało. Nie patrzę na te negatywne oceny tutaj bo uważam że najlepszy sposób to wysłać cv i na własnej skórze przekonać się jak tam jest.

Pomocna?
Tak3Nie5
Zgłoś
Ziuta

Platforma nc+ jako pracodawca jest spoko. Pracuję w punkcie w centrum handlowym i jestem bardzo zadowolony. Jest trochę stresu ale gdzie go nie ma? Wszędzie jest praca nastawiona na dobre wyniki gdyż inaczej nie będzie dobrej kasy. To praca nie dla wszystkich.

Pomocna?
Tak7Nie4
Zgłoś
Mańka

Cieszę się, że jest szansa na dostanie się do pracy w firmie!!

Pomocna?
Tak3Nie6
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Serduszkowy zawrót głowy :)
W Dzień Zakochanych składamy Serduszka origami dla Hospicjum Dziecięcego w Krakowie. Kolejny raz akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem naszych pracowników.  Spójrzcie jakie piękne i kolorowe wyrazy miłości :)

Udanych Walentynek.
Pomocna?
TakNie
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Z ostatniej chwili!! Nasz serial Żmijowisko i nasze koprodukcje: Boże Ciało / Corpus ChristiIkar. Legenda Mietka Kosza.Ukryta gra i Supernova // film zebrały razem aż 38 nominacji do Polskie Nagrody Filmowe ORŁY! DZIĘKUJEMY! 
Pomocna?
TakNie
Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Pomocna?
Tak1Nie
BETA

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Katowicach w jakich godzinach jest ta praca, jakie zmiany są i czy pracuje się tam też w weekendy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@BETA

@Beata w Katowicach aktualnie funkcjonują dwa działy: Obsługi Klienta i Przedłużania Umów. Pracujemy w systemie zmianowym (zmiany poranne i popołudniowe). Biuro zapewnia obsługę naszym klientom również w weekendy a nasi pracownicy pracują zgodnie z harmonogramem 40h tygodniowo. Zapraszamy do współpracy :)

Pomocna?
Tak8Nie8
Mario Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@PLATFORMA CANAL+

UWAGA O$zu$ciI ! Dnia 17 Września podpisałem nową umowę z (usunięte przez administratora) firmą Canal(usunięte przez administratora)na mocy której jednym z warunków przedłużenia była wymiana dekodera gdyż stary mimo kilkukrotnych reklamacji nie został wymieniony ! Podczas przedłużenia zapewniono mnie iż będę miał taką możliwość. Niestety podczas wizyty w punkcie Canal (usunięte przez administratora) zostałem poinformowany iż wymiana mi się nie należy wobec czego zobligowałem się złożenia reklamacji w dziale obsługi Canal O$zust! O$zukańcza firma dnia 31.01.2020r uznała moją reklamację jako zasadną czyli reasumując składam reklamację iż muszę wymienić dekoder gdyż najzwyklej się psuje, reklamacja uznana ale ....... pojawia się taka informacja od Canal O$zust cytuję: "Szanowny Panie, dziękuję za zgłoszenie z 20 stycznia 2020 roku. Sprawa dotyczyła wymiany dekodera. Reklamację uznałam. Mając na uwadze nieprecyzyjne informacje udzielone podczas rozmowy z 17 września 2019 roku postanowiłam o umożliwieniu Panu wyboru ponownie oferty. 29 stycznia 2020 roku podczas rozmowy z Konsultantem nie zgodził się Pan na zmianę opcji Multiroom. W związku z powyższym oferta z 17 września 2020 roku została wycofana. Z poważaniem Alicja Połczyńska Specjalista ds. Reklamacji PLATFORMA CANAL+ Ja nigdy nie wspomniałem o tym iż się nie zgadzam a jedynie iż nie jestem w stanie na obecną chwile podjąć tej decyzji i masz ! Canal O$zust ja czekam na wymianę dekodera zgodnie z zawartą umową lub zwrot wszystkich opłat od dnia 17 września 2019r !!!!! Pozdrawiam !!!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Moja opinia

Chciałbym napisać parę słów o biurze na Sikorskiego 9 w Warszawie, choć wiem, że na Sikorskiego 11 jest podobnie. Panują tam fatalne warunki lokalowe, budynek pęka w szwach. Ludzie siedzą ściśnięci jak sardynki w puszkach na wielkich open space'ach, w każdym innym możliwym kącie, także na korytarzach, w salach konferencyjnych, które zostały przerobione na biura. Są kolejki do toalet, trudno zjeść obiad, bo często nie ma wolnych stolików, na windę czeka się nieraz 10 minut, a czasem i tak nie uda się wsiąść, bo jest pełno. Tymczasem pani prezes i każdy członek zarządu ma swój własny pokój z ogromną przestrzenią. I nie stać ich nawet, aby przyznać, że jest problem, tylko próbują wmówić ludziom, że ten ścisk jest po to, aby poprawić komunikację w firmie: że niby jak ludzie będą bliżej, to będą się lepiej komunikować. Szkoda, że pani prezes i zarząd nie zburzą ścian swoich wielkich gabinetów, aby lepiej się komunikować ze swoimi pracownikami, to wtedy wiedzieliby, jaka frustracja panuje wśród ludzi. Poza tym na jednej przestrzeni siedzą ludzie, którzy zajmują się zupełnie różnymi rzeczami i przeszkadzają sobie wzajemnie. Panuje hałas, czasem trudno usłyszeć swoje własne myśli i nie ma to nic wspólnego z lepsza komunikacją, o którą tak bardzo próbuje „zadbać” zarząd.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Moja opinia

@MOJA OPINIA Dziękujemy za komentarz. Obecnie trwa proces dostosowania naszej przestrzeni do wymogów nowoczesnej organizacji. Chcemy, aby przestrzeń była bardziej przyjazna pracownikom i odpowiadała na potrzeby różnych działów i jednostek. W tym celu rozpoczęliśmy współpracę z doświadczonym ekspertem, który pomoże nam w przygotowaniu nowej aranżacji przestrzeni. Rozumiemy wspomnianą przez Ciebie potrzebę zmian, stąd właśnie decyzja o pracach w tych zakresie. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości :) Pozdrawiamy!

Pomocna?
TakNie5

Pracodawca

 Aktualność
No i mamy to! Koprodukcja CANAL+ z nominacją do Oscara!
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
nowy serial CANAL+
reżyseria: Juliusz Machulski
gatunek: kryminalna komedia
premiera: 8 marca
#malyzgon
Pomocna?
Tak1Nie
BylyPracownik
Nazwa działu: Handlowy

Z całego serca nie polecam pracy w tej instytucji. Pracowałem na stanowisku konsultanta. Telefony co sekundę, zero czasu na wyjaśnienie sprawy. Od razu dostaje się umowę o pracę ale moim zdaniem tylko dlatego aby mogli Ci narzucić grafik. Możesz wybrać sobie jeden dzień wolny i preferencje dni oraz godzin pracy ale nie myślcie że dostaniecie wszystko tak jak chcecie ;) Trzeba pracować 5 dni weekendowych wiec nie dajcie się nabrać jak na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą wam że trzeba pracować 3 dni ;) Mi tak powiedzieli i później trochę się zdziwiłem. Połowa zmian musi być na zmianę popołudniową czyli 14-22 lub 15-23. Infolinia pracuje w niedziele oraz we wszystkie święta. Wiec na długi weekend nie ma co liczyć. „Trenerzy” podsłuchują rozmowy i później udzielają rad. I to jest śmiech na sali.. Jedna z trenerek nie umiała odpowiedzieć na moje pytania ani pomóc mi w prowadzonej rozmowie. Więc jak osoby bez wiedzy mogą szkolić inne osoby? Myśle że jest to śmieszne.. Więc na pomoc trenerów nie ma co liczyć raczej. Natomiast liderzy i pracownicy są super i to prędzej oni udziela odpowiedzi na jakieś pytanie. Kolejnym minusem jest dosprzedaż. W każdej rozmowie musicie polecić jakieś nowe kanały, nowy numer telefonu lub internet. I to jest mega głupie. Dzwonią ludzie z długiem a wy na końcu musicie im coś polecić żeby im jeszcze rachunek wzrósł..Dzwonią starsze osoby które płaczą do słuchawki ze zostały oszukane a i tak musicie im coś zaproponować. Więc to jest beznadzieja. Ale musicie wyrobić plan wiec trzeba coś sprzedać. Jeżeli dodzwoni się się do was klient który chce odłączyć kanały to idzie minus na wasze konto :) Ogólnie praca jest nużąca i bardzo denerwująca, bo to wy za wszystko obrywacie. Nie polecam. Pozdrawiam, Były Pracownik.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

@BylyPracownik

Bardzo dziękujemy za wiadomość. Jest nam przykro, że masz takie wspomnienia z pracy w naszej firmie. Aby zapewnić ciągłość obsługi naszym klientom, pracujemy również w weekendy, dlatego na każdym etapie rekrutacji, począwszy od publikacji ogłoszenia zawieramy informację, iż praca w naszym Call Center wiąże się z dyspozycyjnością do pracy zmianowej, w tym również w dni weekendowe. System pracy, jaki u nas funkcjonuje to system równoważny – za pracujący dzień weekendowy przysługuje wolny w tygodniu. Każdy pracownik ma zawsze prawo do zgłaszania swoich preferencji grafikowych. Widzimy jak ważne są kwestie grafikowe dla naszych pracowników, dlatego cały czas pracujemy nad udoskonaleniami :) Szkolenia merytoryczne kadry wspierającej są dla nas bardzo ważnym elementem. Dziękujemy za miłe słowa o współpracy z liderami i zespołem. Zapraszamy do kontaktu mailowego rekrutacja.krakow@canalplus.pl. Życzymy wszystkiego dobrego :)

Pomocna?
TakNie1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
 Pytanie

Jak jest z awansem w PLATFORMA CANAL+?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nieznajoma
Nazwa działu: Marketing
 Pytanie

Czy ktoś był w Canal+ w Warszawie na stażu? Jakie wspomnienia? Polecacie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@nieznajoma

@NIEZNAJOMA Aktualnie prowadzimy rekrutacje na staże do Działu Marketingu Canal+ w Warszawie, zachęcamy do aplikowania :) Po więcej szczegółów prosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja.krakow@canalplus.pl

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność
W niedzielę finałowy odcinek „Żmijowiska”, na horyzoncie „Król”, a do kolejki dołączają dziś oficjalnie „Listy zza grobu”. Polscy widzowie po raz kolejny zobaczą książkowych bohaterów na małym ekranie ?
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
MUSEUM 4K w ofercie Platfromy CANAL+ 
"Jeżeli istnieje gatunek, w którym technologia 4K UHD w pełni prezentuje swoją wartość dodaną, to jest nim z całą pewnością właśnie sztuka."


Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność
Dopiero co zakończyliśmy hasztag#DigtalDayCanalPlus, a już przeskoczyliśmy do "Żmijowiska", najnowszej produkcji CANAL+. Wchodzący do firmy pracownicy już przy recepcji mogli poczuć klimat serialu :-)
Premiera już 3 listopada!Pomocna?
Tak3Nie2

Pracodawca

 Aktualność
Sztuczna inteligencja, VR, AR, Dolby Atmos, telewizory 8K Samsunga, 4 godziny wciągających wykładów oraz strefa relaksu z pysznymi kanapkami, darmową kawą i napojami  - a to wszystko jednego dnia w budynku naszej siedziby. Podczas hasztag#CanalPlusDigitalDay ułatwiliśmy naszym pracownikom zapoznanie się z najnowszymi trendami i technologiami, które zmieniają nie tylko nasze życie, ale przede wszystkim życie naszych klientów.
#TylkoWCanalPlus
Pomocna?
Tak3Nie1

Pracodawca

 Aktualność
No i BUM! nc+ zmieniła się w Platformę CANAL+. W związku z rebrandingiem przygotowaliśmy dla naszych 1400 pracowników trochę fajnych rzeczy! Były łamigłówki, wideo welcome screeny, dodatkowe ekrany w siedzibie, plakaty, wyklejane windy, specjalne dźwięki w całym budynku no i oczywiście gifty. Dużo giftów :-)
hasztag#eNCepencehasztag#rebrandinghasztag#giftyhasztag#event
Pomocna?
Tak3Nie1
Anonimowo27

Nie polecam pracy w nc+ call Center, niby każdy ma przepracować 3-4 dni weekendowe, a nie raz było ich więcej. Nie ma płatne za święta ani weekendy, bardzo duży stres oraz nacisk na sprzedaż. Praca do późnych godzin, często miałam po 6 dni pracy pod rząd, potem dzień wolnego A potem 5 dni przed rząd -oczywiście po koniec miesiąca miało się za to dodatkowe wolne dni, ale wolę mieć jak każdy człowiek 5dni pracy, 2dni wolnego aby móc odpocząć. Plusem jest długie szkolenie, oraz umowa o pracę. Ostatecznie mam teraz o wiele lepsza pracę, i z perspektywy czasu pracę w nc+ mogę polecić jedynie osobom, które wkroczyły na rynek pracy.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Anonimowo27

Cześć @ANONIMOWO27 Bardzo dziękujemy za wiadomość. Na każdym etapie rekrutacji, począwszy od publikacji ogłoszenia zawierana jest informacja, iż praca w Call Center nc+ wiąże się z dyspozycyjnością do pracy zmianowej. Co za tym idzie system pracy, jaki u nas funkcjonuje to system równoważny, gdzie czas pracy każdego pracownika jest równy nominalnej wartości w danym miesiącu, mimo tego, iż pracujemy na zmiany. Kodeks Pracy reguluje wyłącznie kwestie pracy w niedziele, mówiąc, iż pracownik musi mieć wolną, co czwartą niedzielę, zatem pracujących sobót może być więcej, jeżeli zachodzi taka potrzeba. W związku z powyższym nie ma przesłanek do dodatkowego wynagrodzenia za pracę w weekendy i święta - ponieważ za takie dni przysługuje dzień wolny. Pracują u nas osoby z różnorakim doświadczeniem i wszystkich serdecznie zapraszamy :)

Pomocna?
Tak1Nie7
Były pracownik
Nazwa działu: Handlowy
@PLATFORMA CANAL+

Nie ma przesłanek wynikających z prawa pracy, co nie znaczy, że nie ma ich w ogóle. Brak dodatków za pracę w weekendy jest mega słabe!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Były pracownik

Cześć @BYŁY PRACOWNIK dziękujemy za komentarz.

Pomocna?
Tak1Nie4
Anonim1639
@Anonimowo27

Ale wiesz ze sa ludzie pracujacy 7dni w tygodniu?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.
 Pytanie

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w PLATFORMA CANAL+ uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 4 września.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Była Specka

Uff...jak czytam te wpisy to cieszę się, że ten łagier jest już za mną ????.... odkąd Kraków zaczął rządzić było już tylko gorzej. Doprowadzili n-kę do upadku i jak tak dalej pójdzie historia się powtórzy ???? Potwierdzam chorą rywalizację pomiędzy lokalizacjami o wyniki. Nieraz dochodziło do tego, że gdy klieNT z problemem np. niedziałającego dekodera połączył się z jednym z "najlepszych konsultantów najlepszego biura" , wiadomo, o które chodzi???? to gdy ten stwierdził, że nic nie da rady sprzedać, przełączał go w kolejkę na innego skilla????. Wiedza konsultantów oraz większości "specjalistów i kierowników" sięga dna????. Codziennie musiałam naprawiać ogromną liczbę wałów po "najlepszych" w CGA????. Kiedyś tak nie było ale firma postawiła na tanią siłę roboczą a nie jakość????. Zarobki bez komentarza????. Po zmianie pracy, gdy na identycznym stanowisku dostałam pierwszą wypłatę poczułam się jakbym wygrała w lotka ????. Jedyne czego mi było żal po zwolnieniu się to pakietu pracowniczego ????.. ale po tym co zobaczyłam nigdy nie będę "abonamentem" ????i współczuję klientom tej "najwyższej jakości obsługi" ????????????

Pomocna?
Tak12Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Była Specka

@BYŁA SPECKA bardzo dziękujemy za komentarz, choć jest on bardzo niesprawiedliwy. Jest nam bardzo przykro, ze masz takie wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Bardzo mocno stawiamy na szkolenia pracowników, a Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy. Jeżeli masz propozycję jak usprawnić systemy to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu :) Przypominamy także, że system wynagradzania jest kilku składnikowy :) Dziękujemy, iż doceniasz naszą paczkę benefitów, ponieważ jesteśmy z niej bardzo dumni :)

Pomocna?
Tak1Nie9
Logan
Nazwa działu: Handlowy

Nie opłaca się chodzić na rekrutacje. Firma nie daje odpowiedzi nawet negatywnej. Informacja na stronie internetowej o każdej decyzji jest przekłamana.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Logan

@LOGAN Udzielamy informacji zwrotnej każdej osobie uczestniczącej w spotkaniu, mailowo lub telefonicznie. W celu wyjaśnienia okoliczności opisanej przez Ciebie sytuacji prosimy o kontakt na adres rekrutacja.krakow@ncplus.pl

Pomocna?
Tak1Nie6
Logan
Nazwa działu: Handlowy
@PLATFORMA CANAL+

Teraz mi to zwisa. Już dostałem inną pracę. Przestrzegam tylko innych by nie tracili swego czasu :)

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Logan

@LOGAN Nie otrzymujemy informacji jakoby kandydaci nie otrzymywali odpowiedzi zwrotnej, Twój komentarz jest pierwszym i nie jesteśmy w stanie się do niego odnieść, ponieważ nie podajesz szczegółów. Zachęcamy wszystkich do aplikowania, żadne doświadczenie rekrutacyjne nie jest stratą czasu :)

Pomocna?
Tak1Nie5

Pracodawca

 Aktualność
Przez kilka ostatnich dni, w naszych biurach gościli – Simpsonowie.  Kto nie zna tej żółtej rodzinki z miasteczka Springfield? Kochamy ich za poczucie humoru o mocy elektrowni jądrowej.
Simpsonowie gościli nas na swojej kultowej kanapie, dosłownie a nasi pracownicy mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia!
Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność
Konkurs dla pracowników dotyczący znajomości czterech pierwszych odcinków serialu "ZASADA PRZYJEMNOŚCI" zakończony! 
Wydajemy nagrody:)
Pomocna?
Tak3Nie1
Anonimowo27

Dodam jeszcze, że jest straszna rywalizacja między Katowicami, Warszawa A Krakowem. Dodatkowo promocje, których nie ma trzeba oferować klientom. Firma ma wiele wad, i tak naprawdę pracownik infolini musi z wszystkiego się tłumaczyć :/ i często mina kierowników mówiła sama za siebie, gdy podchodziło się o coś zapytać. O godzinach porannych też można pomarzyć, gdyż dominują zmiany 14-22, 15-23.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Anonimowo27

@ANONIMOWO27 Jest nam bardzo przykro, że masz takie obserwacje związane z pracą w naszej firmie. Praca na infolinii nc+ ze względu na charakter, jaki reprezentuje wiąże się z pracą zmianową. Każdy pracownik ma zawsze prawo do zgłaszania swoich preferencji grafikowych. Pamiętajmy, że nc+ to ponad 500 konsultantów i spełnienie wszystkich życzeń grafikowych nie jest możliwe. Jeżeli masz propozycje udoskonalenia oferty zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja.krakow@ncplus.pl :)

Pomocna?
TakNie3

Pracodawca

 Aktualność
Już w niedzielę 9 czerwca o 21:00 widzowie CANAL+ jako pierwsi w Europie zobaczą premierowo dwa odcinki "Zasady przyjemności", zrealizowanego z rozmachem serialu kryminalnego w koprodukcji CANAL+. 

My przygotowaliśmy dla naszych pracowników specjalny konkurs, w dedykowanej serialowi aplikacji. Przez dwa tygodnie, nasi pracownicy będą mogli odpowiadać na pytania związane z czterema pierwszymi odcinkami „ZASADY PRZYJEMNOŚCI”. 

Zwyciężą Ci, którzy odpowiedzą poprawnie na największą liczbę pytań i zrobią to w najkrótszym czasie. Dla Laureatów mamy plecaki, torby, nerki, worki, bluzy i koszulki.Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność
Nasze biura w Warszawie i Krakowie odwiedziły w ramach akcji „Zdrowie na etacie” ekipy trenerów z firmy Multisport. 
Pracownicy przeszli instruktaż prawidłowej postawy przy swoich miejscach pracy. 
Trenerzy pokazali również ćwiczenia, które należy wykonywać w czasie godzin spędzonych za biurkiem. 

Dla chętnych przygotowaliśmy cykl wykładów, w czasie których można było dowiedzieć się : jak odpoczywać, żeby odpocząć, jak czytać etykiety produktów oraz jakie są najważniejsze wskazówki treningowe. 

Czy pracownikom się podobało? 

"Zajęcia bardzo mi się podobały, były dobrze dobrane pod nas, jako pracowników. Trenerzy byli świetnie przygotowani, chętnie udzielali pomocy. Byłabym zainteresowana udziałem w kolejnych takich warsztatach." 

"Warsztaty świetne. Ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna wszystkich prowadzących. Bardzo przydatne informacje, które pomogą lepiej dbać o zdrowie. Szkoda tylko, że czas był dość ograniczony." 

"Szkolenia bardzo ciekawe. Przeprowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem. 
W przyszłości dobrze byłoby je kontynuować np. rozszerzając szkolenia o temat zdrowej diety itd."


Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność
Włączamy się z akcję Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org i odpalany zbiórkę w naszych czterech biurach!
Do 31 maja nasi pracownicy mogą przynosić do biur książki, które już przeczytali, oraz te, których nigdy nie przeczytają. 
Po zakończeniu akcji zebrane dobra przewieziemy do magazynów, w których zostaną posegregowane oraz poddane dezynfekcji. Z magazynów książki trafią do bibliotek tworzonych przez Zaczytani.org. Utwory będące w najlepszej kondycji przekazane zostaną do szpitali publicznych. Książki, które nie spełniają surowych wymagań szpitalnego BHP stworzą zaczytane biblioteki m.in. w domach pomocy, centrach aktywności lokalnej czy świetlicach wiejskich.
W ramach ogólnopolskich akcji, fundacja zebrała do tej pory 1 170 500 książek, z których stworzyła prawie 700 bibliotek.
 
Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność
Tym razem z okazji Świąt Wielkanocnych w naszych biurach zorganizowaliśmy Konkurs Pisankowy.
W zabawę zaangażowali się pracownicy i ich pociechy, a efekty oceńcie sami J  
Wesołych Świąt!Pomocna?
Tak1Nie2

Pracodawca

 Aktualność
Sezon targowy w pełni, co oznacza że mogliście spotkać nas na Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie „Wybierz lepszy start w przyszłość”! W środę 27.03 nasze HR-owe przedstawicielki opowiadały na stanowisku nc+ o naszej organizacji oraz możliwościach rozwoju. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stanowisk i możliwości, które daje praca w nc+!
Pomocna?
TakNie
SzczeraPrawda

Ja wypowiedzieć się na temat Warszawskiego Call Center nie mogę, ale powiem coś o Katowicach. O „wspanialym”, świeżo otwartym biurze CC. W skrócie: • Ciągła rywalizacja między lokalizacjami - „musimy być lepsi niż Kraków i Warszawa!” • brak kompetencji kierowników - „tak jest! Taką ma cenę i niżej nie będzie, znajdź sam argument jak przekonać klienta żeby kupił ten pakiet” Pod koniec dnia od 17/18 można pomarzyć żeby kierownika zobaczyć na sali. 4 kierowników dziennie na sali pod koniec dnia jeden i zmywa się i go nie ma. Szukasz po 15,20 minut w tym czasie abonent czeka na linii na „rabat” xD o czym zaraz tez wspomnę. • Rozmowa z klientami - walka z wiatrakami - telewizja która wiecznie traci uprawnienia i podnosi ceny, a konsultanci a właściwie - „specjaliści” muszą tłumaczyć abonentom dlaczego nie mogą obniżyć rachunku i z czego wynika „atrakcyjność” ceny za 120 kanałów 80 zł. • usługi dodatkowe które proponują konsultanci tj. Internet i telefon są „ze zniżkami” dla stałych abonentów xd Tyle że konkurencja najlepsze oferty - nielimitowane rozmowy i SMS za 20 zł? Bez internetu? Plus 10 zł i mam to samo i pakiet internetu 10gb Niewspomnianajac o żałosnej ofercie internetu która musisz proponować - 59,99 zł za 100GB internetu z prędkością 300mb/s Kiepsko. Za 69,99 mam 900mb/s u mojego dostawcy. Z routerem w cenie. • zarobki? Powiem tak - nie zobaczyłem nigdy swojej całej wypłaty xD A już szczególnie żenujący jest fakt, że rekrutacja jest długa i o tym że dostaniesz za nią 1/3 wynagrodzenia czyli raptem kilka stówek (a szkolenie trwa 30 dni!) nie mówią ani na rozmowie o prace tylko informują na koniec szkolenia. Totalnie nieopłacalna praca. Z reszta kto chce to się przekona. Ta firma i tak upadnie gdyż sami dobijają się cenami i usługami ktore są na bardzo niskim poziomie o czym można poczytać w necie albo jak się tu pracuje - „Usluszec” od abonentów NC+

Pomocna?
Tak33Nie
Zgłoś

Pracodawca

@SzczeraPrawda

Witamy @SzczeraPrawda, bardzo dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, że doświadczyłeś sytuacji, o której wspominasz, dlatego chcielibyśmy poznać więcej szczegółów. Cały czas dbamy o to, aby nasi Pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy. Każdy kandydat ubiegający się o pracę w naszej firmie otrzymuje kompleksowe informacje o całym procesie zatrudnienia już na etapie rekrutacji. Jeżeli brakowało Ci jakichkolwiek informacji to bardzo przepraszamy. Szkolenie przygotowujące do pracy naszych konsultantów jest profesjonalne i merytoryczne, co pozwala na kompleksowe przygotowanie do stanowiska pracy. Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy i stale podnosi swoje kompetencje. Mamy nadzieję, że pozwolisz nam stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy i podzielisz się z nami w kontakcie bezpośrednim swoimi propozycjami pod adresem rekrutacja.katowice@ncplus.pl.

Pomocna?
Tak4Nie7
SzczeraPrawda
@PLATFORMA CANAL+

"Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy i stale podnosi swoje kompetencje. " ... to nie prawda. konsultanci w tej firmie posiadają znacznie większą wiedzę od kierowników, co jest porażką na całej linii.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@SzczeraPrawda

@SzczeraPrawda Zachęcamy zatem do przesłania swoich uwag (z dokładnym opisem sytuacji) na adres mailowy rekrutacja.katowice@ncplus.pl. Zespół HR nc+

Pomocna?
TakNie3
Margarett
@SzczeraPrawda

Z tego co słyszałam to jest w Katowicach dział Lojalizacji i dzial Obsługi. O którym dziale jest Twoja opinia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mm
@SzczeraPrawda

Ja za to mogę powiedzieć co nie co o lokalizacji w Krakowie. Pracowałem tam kilka lat zdobyłam dość spore doświadczenie oraz przyjaźnie, za co firmie jestem ogromnie wdzieczny. To by było na tyle. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Dziwie się, że do teraz pozostaje to bez szerokiego echa oraz jakiejś inspekcji że strony PIPu. Mobbing jest więc tym na co można liczyć w tej firmie. Po kilku latach odchodzisz ze zdiagnozowana nerwica. Biuro obsługi klienta już dawno nie jest obsługa, a sprzedażą usług dodatkowych. Ok, firma musi jakoś zarabiać, ale od tego są firmy zewnętrzne, z którymi nc+ współpracuje. Na rozmowie rekrutacyjnej, otrzymujesz inne informacje niż w rzeczywistości te, które obowiązują. Mowa tutaj między innymi o dosprzedaży, na rozmowie twierdzą, że nie ma niczego takiego, po kilku dniach kiedy zaczynasz szkolenie nagle dowiadujesz się, że jednak dosprzedaz obowiązuje i szok. Zarobki może nie są złe, przynajmniej też po kilku latach i w zależności i od skilli, ale jak na fakt, że jest to praca zmianowa (i niech nikt nie myśli, że dostanie pół miesiąca na rano, a pół na popołudnie, trzeba się przygotować przede wszystkim na zmiany 16-24) to są to śmieszne pieniądze. Kierownicy to jakaś porażka pod względem ich kompetencji, jak zresztą wszystkie osoby wyższego szczebla, no bardzo mi przykro. Zerowa wiedza w zakresie podstawowych tematów. Kiedyś owszem, były osoby, na tych stanowiskach, które były doświadczone, ale już nie pracują, bo za dużo "mówili", co oczywiście nie jest mile widziane w firmie. Jeśli ktoś ma inne zdanie to długo tam nie zabawi. Jeśli ktoś się decyduje na taką pracę to zdecydowanie nie więcej niż pół roku, bo przy dłuższym stażu odbija się to na zdrowiu.

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Mm

Witamy @ Mm, bardzo dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, że w taki sposób wspominasz pracę w Biurze Obsługi Klienta w Krakowie. Cały czas dbamy o to, aby nasi Pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy. Call center to dla wielu osób wspaniałe dorywcze zajęcie, świetna opcja dla mamy wychowującej dziecko, idealna praca dla studentów, albo osób, które są na stałe zatrudnione w jakiejś firmie, a po godzinach chcą dorobić. Dbamy o dobrą atmosferę oraz klimat panujący w naszej firmie, dlatego stawiamy na: determinację, otwartość, umiejętność współpracy, elastyczność i odpowiedzialność. Szukamy Ludzi, którzy dzięki określonym predyspozycjom szybko zaadaptują się do nowych warunków pracy, wpiszą się w naszą kulturę organizacyjną i będą identyfikowali się z istotnymi dla nas wartościami. Każda przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna pozwala lepiej poznać naszego potencjalnego kandydata. Weryfikujemy umiejętności i kompetencje, chcemy poznać motywację oraz doświadczenie zawodowe danej osoby. Jako pracodawca pokazujemy, jaką firmą jesteśmy oraz przedstawiamy to, co mamy do zaoferowania. Zawsze przekazujemy komplet informacji odnośnie przyszłego zakresu obowiązków, godzin pracy, dodatkowych benefitów na danym stanowisku. W naszych ogłoszeniach o pracę jest również zawarta taka informacja. Wiemy, że kandydaci to osoby preferujące proste przekazy, dlatego nie stosujemy języka specjalistycznego. Bardzo ważna w naszej organizacji jest zasada transparentności. Wychodzimy z założenia, że z naszymi pracownikami i kandydatami komunikujemy się w sposób jasny i otwarty. Pokazujemy, że każdy pracownik jest dla nas cenny i że dotrzymujemy składanych obietnic oraz, że warto u nas pracować. Mamy otwartą komunikację z kandydatem (f2f, online). Chcemy być dla kandydata pracodawcą z wyboru, a nie z przymusu. Mamy nadzieję, że pozwolisz nam stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy i podzielisz się z nami w kontakcie bezpośrednim swoimi propozycjami pod adresem rekrutacja.krakow@ncplus.pl.

Pomocna?
Tak3Nie4
Ja
Nazwa działu: Handlowy
@SzczeraPrawda

Dziękuję za cenny komentarz, podaruję sobie wysyłanie tam cv..

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Narusegawa
@SzczeraPrawda

Pracowałem kilka ładnych lat W CTA NC+ w Warszawie i w pełni się zgodzę z opinią

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Ja

@ Ja praca w strukturach firmy nc+ daje szerokie pole do rozwoju. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek uwagi i zastrzeżenia staramy się reagować szybko i budować pozytywny wizerunek naszej firmy. Atmosfera jest dla nas bardzo ważna dlatego bardzo chętnie słuchamy naszych pracowników i pracujemy nad tym aby być coraz lepszym pracodawcą.

Pomocna?
TakNie2

Pracodawca

@Narusegawa

@ Narusegawa bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro, ze masz takie wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Dbamy o naszych pracowników i chętnie słuchamy ich propozycji. Wdrażamy różne rozwiązania, aby nasi pracownicy czuli się w naszej firmie komfortowo. Jeżeli masz propozycje udoskonalenia systemu wsparcia naszych pracowników zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja.katowice@ncplus.pl :)

Pomocna?
TakNie
Beatka
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam kiedyś w CTA w Warszawie. Dawno temu na szkoleniach dla nowych pracowników było po 30 osób. Z biegiem czasu CC pustoszało i nie było wielu chętnych do pracy . Ostatnia grupka nowych konsultantów, jaką pamiętam, liczyła może 5 osób. Nic dziwnego, że firma otworzyła nowe cc w Katowicach, bo oferowane stawki były bardzo niskie jak na stołeczny rynek (nie dosyć, że niskie zarobki to jeszcze skj obniżał premie z takich powodów jak m. in."słyszenie oddechu w trakcie rozmowy" xD. Po odejściu z firmy po 5 latach pracy (łącznie z Cyfrą... - to był wspaniały zespół :)), na start u nowego pracodawcy (również praca w cc) dostałam 400 zł więcej. Jeżeli firma nie zacznie płacić pracownikom normalnych stawek jak w innych przedsiębiorstwach, to za kilka lat otworzy CC chyba na Kamczatce. Pozdrawiam najlepszy zespół CC z Poloneza :)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Beatka

@ Beatka bardzo dziękujemy za komentarz. Sytuacja na rynku zmienia się bardzo dynamicznie. Ilość osób zatrudnianych zależy od wielu czynników biznesowych. W zależności od zapotrzebowania pracodawca pozyskuje konkretną ilość pracowników. System wynagradzania jest kilku składnikowy. Jesteśmy bardzo transparentni i otwarcie rozmawiamy o systemie motywacyjnym na poszczególnych stanowiskach w naszych strukturach. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami – chętnie poznamy Twoje zdanie i propozycje w jaki sposób możemy stać się jeszcze lepszym miejscem pracy :)

Pomocna?
Tak1Nie3

Zostaw opinię o PLATFORMA CANAL+ - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

PLATFORMA CANAL+