2 Dodaj opinię
2 149 210 5 1

Opinie o PLATFORMA CANAL+

@BETA

@Beata w Katowicach aktualnie funkcjonują dwa działy: Obsługi Klienta i Przedłużania Umów. Pracujemy w systemie zmianowym (zmiany poranne i popołudniowe). Biuro zapewnia obsługę naszym klientom również w weekendy a nasi pracownicy pracują zgodnie z harmonogramem 40h tygodniowo. Zapraszamy do współpracy :)

Tak8Nie8
Minion5246
@alek

Aplikowałem na stanowisko Konsultand Ds.Utrzymania Klienta (infolinia) ale nie do Warszawy.Zostałem przyjęty.Rozmowa rekrutacyjna do łatwych nie należała ale się udało. Nie patrzę na te negatywne oceny tutaj bo uważam że najlepszy sposób to wysłać cv i na własnej skórze przekonać się jak tam jest.

Tak3Nie4
Mańka

Cieszę się, że jest szansa na dostanie się do pracy w firmie!!

Tak3Nie6
Ziuta

Platforma nc+ jako pracodawca jest spoko. Pracuję w punkcie w centrum handlowym i jestem bardzo zadowolony. Jest trochę stresu ale gdzie go nie ma? Wszędzie jest praca nastawiona na dobre wyniki gdyż inaczej nie będzie dobrej kasy. To praca nie dla wszystkich.

Tak7Nie4

Aktualność
Dopiero co zakończyliśmy hasztag#DigtalDayCanalPlus, a już przeskoczyliśmy do "Żmijowiska", najnowszej produkcji CANAL+. Wchodzący do firmy pracownicy już przy recepcji mogli poczuć klimat serialu :-)
Premiera już 3 listopada!

Aktualność
Sztuczna inteligencja, VR, AR, Dolby Atmos, telewizory 8K Samsunga, 4 godziny wciągających wykładów oraz strefa relaksu z pysznymi kanapkami, darmową kawą i napojami  - a to wszystko jednego dnia w budynku naszej siedziby. Podczas hasztag#CanalPlusDigitalDay ułatwiliśmy naszym pracownikom zapoznanie się z najnowszymi trendami i technologiami, które zmieniają nie tylko nasze życie, ale przede wszystkim życie naszych klientów.
#TylkoWCanalPlus

Aktualność
No i BUM! nc+ zmieniła się w Platformę CANAL+. W związku z rebrandingiem przygotowaliśmy dla naszych 1400 pracowników trochę fajnych rzeczy! Były łamigłówki, wideo welcome screeny, dodatkowe ekrany w siedzibie, plakaty, wyklejane windy, specjalne dźwięki w całym budynku no i oczywiście gifty. Dużo giftów :-)
hasztag#eNCepencehasztag#rebrandinghasztag#giftyhasztag#event
Anonimowo27

Nie polecam pracy w nc+ call Center, niby każdy ma przepracować 3-4 dni weekendowe, a nie raz było ich więcej. Nie ma płatne za święta ani weekendy, bardzo duży stres oraz nacisk na sprzedaż. Praca do późnych godzin, często miałam po 6 dni pracy pod rząd, potem dzień wolnego A potem 5 dni przed rząd -oczywiście po koniec miesiąca miało się za to dodatkowe wolne dni, ale wolę mieć jak każdy człowiek 5dni pracy, 2dni wolnego aby móc odpocząć. Plusem jest długie szkolenie, oraz umowa o pracę. Ostatecznie mam teraz o wiele lepsza pracę, i z perspektywy czasu pracę w nc+ mogę polecić jedynie osobom, które wkroczyły na rynek pracy.

Tak6Nie

@Anonimowo27

Cześć @ANONIMOWO27 Bardzo dziękujemy za wiadomość. Na każdym etapie rekrutacji, począwszy od publikacji ogłoszenia zawierana jest informacja, iż praca w Call Center nc+ wiąże się z dyspozycyjnością do pracy zmianowej. Co za tym idzie system pracy, jaki u nas funkcjonuje to system równoważny, gdzie czas pracy każdego pracownika jest równy nominalnej wartości w danym miesiącu, mimo tego, iż pracujemy na zmiany. Kodeks Pracy reguluje wyłącznie kwestie pracy w niedziele, mówiąc, iż pracownik musi mieć wolną, co czwartą niedzielę, zatem pracujących sobót może być więcej, jeżeli zachodzi taka potrzeba. W związku z powyższym nie ma przesłanek do dodatkowego wynagrodzenia za pracę w weekendy i święta - ponieważ za takie dni przysługuje dzień wolny. Pracują u nas osoby z różnorakim doświadczeniem i wszystkich serdecznie zapraszamy :)

Tak1Nie6
@PLATFORMA CANAL+

Nie ma przesłanek wynikających z prawa pracy, co nie znaczy, że nie ma ich w ogóle. Brak dodatków za pracę w weekendy jest mega słabe!

@Były pracownik

Cześć @BYŁY PRACOWNIK dziękujemy za komentarz.

Anonim1639 Nowy wpis
@Anonimowo27

Ale wiesz ze sa ludzie pracujacy 7dni w tygodniu?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w PLATFORMA CANAL+ uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 4 września.

Była Specka

Uff...jak czytam te wpisy to cieszę się, że ten łagier jest już za mną ????.... odkąd Kraków zaczął rządzić było już tylko gorzej. Doprowadzili n-kę do upadku i jak tak dalej pójdzie historia się powtórzy ???? Potwierdzam chorą rywalizację pomiędzy lokalizacjami o wyniki. Nieraz dochodziło do tego, że gdy klieNT z problemem np. niedziałającego dekodera połączył się z jednym z "najlepszych konsultantów najlepszego biura" , wiadomo, o które chodzi???? to gdy ten stwierdził, że nic nie da rady sprzedać, przełączał go w kolejkę na innego skilla????. Wiedza konsultantów oraz większości "specjalistów i kierowników" sięga dna????. Codziennie musiałam naprawiać ogromną liczbę wałów po "najlepszych" w CGA????. Kiedyś tak nie było ale firma postawiła na tanią siłę roboczą a nie jakość????. Zarobki bez komentarza????. Po zmianie pracy, gdy na identycznym stanowisku dostałam pierwszą wypłatę poczułam się jakbym wygrała w lotka ????. Jedyne czego mi było żal po zwolnieniu się to pakietu pracowniczego ????.. ale po tym co zobaczyłam nigdy nie będę "abonamentem" ????i współczuję klientom tej "najwyższej jakości obsługi" ????????????

Tak11Nie1

@Była Specka

@BYŁA SPECKA bardzo dziękujemy za komentarz, choć jest on bardzo niesprawiedliwy. Jest nam bardzo przykro, ze masz takie wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Bardzo mocno stawiamy na szkolenia pracowników, a Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy. Jeżeli masz propozycję jak usprawnić systemy to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu :) Przypominamy także, że system wynagradzania jest kilku składnikowy :) Dziękujemy, iż doceniasz naszą paczkę benefitów, ponieważ jesteśmy z niej bardzo dumni :)

Tak1Nie7
Logan
Nazwa działu: Handlowy

Nie opłaca się chodzić na rekrutacje. Firma nie daje odpowiedzi nawet negatywnej. Informacja na stronie internetowej o każdej decyzji jest przekłamana.

Tak5Nie1

@Logan

@LOGAN Udzielamy informacji zwrotnej każdej osobie uczestniczącej w spotkaniu, mailowo lub telefonicznie. W celu wyjaśnienia okoliczności opisanej przez Ciebie sytuacji prosimy o kontakt na adres rekrutacja.krakow@ncplus.pl

Tak1Nie6
Logan
@PLATFORMA CANAL+

Teraz mi to zwisa. Już dostałem inną pracę. Przestrzegam tylko innych by nie tracili swego czasu :)

Tak9Nie1

@Logan

@LOGAN Nie otrzymujemy informacji jakoby kandydaci nie otrzymywali odpowiedzi zwrotnej, Twój komentarz jest pierwszym i nie jesteśmy w stanie się do niego odnieść, ponieważ nie podajesz szczegółów. Zachęcamy wszystkich do aplikowania, żadne doświadczenie rekrutacyjne nie jest stratą czasu :)

Tak1Nie5

Aktualność
Przez kilka ostatnich dni, w naszych biurach gościli – Simpsonowie.  Kto nie zna tej żółtej rodzinki z miasteczka Springfield? Kochamy ich za poczucie humoru o mocy elektrowni jądrowej.
Simpsonowie gościli nas na swojej kultowej kanapie, dosłownie a nasi pracownicy mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia!
Tak2Nie2

Aktualność
Konkurs dla pracowników dotyczący znajomości czterech pierwszych odcinków serialu "ZASADA PRZYJEMNOŚCI" zakończony!
Wydajemy nagrody:)
Tak3Nie1
Anonimowo27

Dodam jeszcze, że jest straszna rywalizacja między Katowicami, Warszawa A Krakowem. Dodatkowo promocje, których nie ma trzeba oferować klientom. Firma ma wiele wad, i tak naprawdę pracownik infolini musi z wszystkiego się tłumaczyć :/ i często mina kierowników mówiła sama za siebie, gdy podchodziło się o coś zapytać. O godzinach porannych też można pomarzyć, gdyż dominują zmiany 14-22, 15-23.

Tak6Nie

@Anonimowo27

@ANONIMOWO27 Jest nam bardzo przykro, że masz takie obserwacje związane z pracą w naszej firmie. Praca na infolinii nc+ ze względu na charakter, jaki reprezentuje wiąże się z pracą zmianową. Każdy pracownik ma zawsze prawo do zgłaszania swoich preferencji grafikowych. Pamiętajmy, że nc+ to ponad 500 konsultantów i spełnienie wszystkich życzeń grafikowych nie jest możliwe. Jeżeli masz propozycje udoskonalenia oferty zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja.krakow@ncplus.pl :)

TakNie3

Aktualność
Już w niedzielę 9 czerwca o 21:00 widzowie CANAL+ jako pierwsi w Europie zobaczą premierowo dwa odcinki "Zasady przyjemności", zrealizowanego z rozmachem serialu kryminalnego w koprodukcji CANAL+.

My przygotowaliśmy dla naszych pracowników specjalny konkurs, w dedykowanej serialowi aplikacji. Przez dwa tygodnie, nasi pracownicy będą mogli odpowiadać na pytania związane z czterema pierwszymi odcinkami „ZASADY PRZYJEMNOŚCI”.

Zwyciężą Ci, którzy odpowiedzą poprawnie na największą liczbę pytań i zrobią to w najkrótszym czasie. Dla Laureatów mamy plecaki, torby, nerki, worki, bluzy i koszulki.

Aktualność
Nasze biura w Warszawie i Krakowie odwiedziły w ramach akcji „Zdrowie na etacie” ekipy trenerów z firmy Multisport.
Pracownicy przeszli instruktaż prawidłowej postawy przy swoich miejscach pracy.
Trenerzy pokazali również ćwiczenia, które należy wykonywać w czasie godzin spędzonych za biurkiem.

Dla chętnych przygotowaliśmy cykl wykładów, w czasie których można było dowiedzieć się : jak odpoczywać, żeby odpocząć, jak czytać etykiety produktów oraz jakie są najważniejsze wskazówki treningowe.

Czy pracownikom się podobało?

"Zajęcia bardzo mi się podobały, były dobrze dobrane pod nas, jako pracowników. Trenerzy byli świetnie przygotowani, chętnie udzielali pomocy. Byłabym zainteresowana udziałem w kolejnych takich warsztatach."

"Warsztaty świetne. Ogromna wiedza teoretyczna jak i praktyczna wszystkich prowadzących. Bardzo przydatne informacje, które pomogą lepiej dbać o zdrowie. Szkoda tylko, że czas był dość ograniczony."

"Szkolenia bardzo ciekawe. Przeprowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem.
W przyszłości dobrze byłoby je kontynuować np. rozszerzając szkolenia o temat zdrowej diety itd."

Tak2Nie2

Aktualność
Włączamy się z akcję Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez fundację Zaczytani.org i odpalany zbiórkę w naszych czterech biurach!
Do 31 maja nasi pracownicy mogą przynosić do biur książki, które już przeczytali, oraz te, których nigdy nie przeczytają.
Po zakończeniu akcji zebrane dobra przewieziemy do magazynów, w których zostaną posegregowane oraz poddane dezynfekcji. Z magazynów książki trafią do bibliotek tworzonych przez Zaczytani.org. Utwory będące w najlepszej kondycji przekazane zostaną do szpitali publicznych. Książki, które nie spełniają surowych wymagań szpitalnego BHP stworzą zaczytane biblioteki m.in. w domach pomocy, centrach aktywności lokalnej czy świetlicach wiejskich.
W ramach ogólnopolskich akcji, fundacja zebrała do tej pory 1 170 500 książek, z których stworzyła prawie 700 bibliotek.

Aktualność
Tym razem z okazji Świąt Wielkanocnych w naszych biurach zorganizowaliśmy Konkurs Pisankowy.
W zabawę zaangażowali się pracownicy i ich pociechy, a efekty oceńcie sami J
Wesołych Świąt!

Aktualność
Sezon targowy w pełni, co oznacza że mogliście spotkać nas na Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie „Wybierz lepszy start w przyszłość”! W środę 27.03 nasze HR-owe przedstawicielki opowiadały na stanowisku nc+ o naszej organizacji oraz możliwościach rozwoju.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stanowisk i możliwości, które daje praca w nc+!
SzczeraPrawda

Ja wypowiedzieć się na temat Warszawskiego Call Center nie mogę, ale powiem coś o Katowicach. O „wspanialym”, świeżo otwartym biurze CC. W skrócie: • Ciągła rywalizacja między lokalizacjami - „musimy być lepsi niż Kraków i Warszawa!” • brak kompetencji kierowników - „tak jest! Taką ma cenę i niżej nie będzie, znajdź sam argument jak przekonać klienta żeby kupił ten pakiet” Pod koniec dnia od 17/18 można pomarzyć żeby kierownika zobaczyć na sali. 4 kierowników dziennie na sali pod koniec dnia jeden i zmywa się i go nie ma. Szukasz po 15,20 minut w tym czasie abonent czeka na linii na „rabat” xD o czym zaraz tez wspomnę. • Rozmowa z klientami - walka z wiatrakami - telewizja która wiecznie traci uprawnienia i podnosi ceny, a konsultanci a właściwie - „specjaliści” muszą tłumaczyć abonentom dlaczego nie mogą obniżyć rachunku i z czego wynika „atrakcyjność” ceny za 120 kanałów 80 zł. • usługi dodatkowe które proponują konsultanci tj. Internet i telefon są „ze zniżkami” dla stałych abonentów xd Tyle że konkurencja najlepsze oferty - nielimitowane rozmowy i SMS za 20 zł? Bez internetu? Plus 10 zł i mam to samo i pakiet internetu 10gb Niewspomnianajac o żałosnej ofercie internetu która musisz proponować - 59,99 zł za 100GB internetu z prędkością 300mb/s Kiepsko. Za 69,99 mam 900mb/s u mojego dostawcy. Z routerem w cenie. • zarobki? Powiem tak - nie zobaczyłem nigdy swojej całej wypłaty xD A już szczególnie żenujący jest fakt, że rekrutacja jest długa i o tym że dostaniesz za nią 1/3 wynagrodzenia czyli raptem kilka stówek (a szkolenie trwa 30 dni!) nie mówią ani na rozmowie o prace tylko informują na koniec szkolenia. Totalnie nieopłacalna praca. Z reszta kto chce to się przekona. Ta firma i tak upadnie gdyż sami dobijają się cenami i usługami ktore są na bardzo niskim poziomie o czym można poczytać w necie albo jak się tu pracuje - „Usluszec” od abonentów NC+

Tak33Nie

@SzczeraPrawda

Witamy @SzczeraPrawda, bardzo dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, że doświadczyłeś sytuacji, o której wspominasz, dlatego chcielibyśmy poznać więcej szczegółów. Cały czas dbamy o to, aby nasi Pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy. Każdy kandydat ubiegający się o pracę w naszej firmie otrzymuje kompleksowe informacje o całym procesie zatrudnienia już na etapie rekrutacji. Jeżeli brakowało Ci jakichkolwiek informacji to bardzo przepraszamy. Szkolenie przygotowujące do pracy naszych konsultantów jest profesjonalne i merytoryczne, co pozwala na kompleksowe przygotowanie do stanowiska pracy. Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy i stale podnosi swoje kompetencje. Mamy nadzieję, że pozwolisz nam stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy i podzielisz się z nami w kontakcie bezpośrednim swoimi propozycjami pod adresem rekrutacja.katowice@ncplus.pl.

Tak4Nie7
SzczeraPrawda
@PLATFORMA CANAL+

"Kadra kierownicza zatrudniona w naszym biurze jest przygotowywana merytorycznie do stanowiska pracy i stale podnosi swoje kompetencje. " ... to nie prawda. konsultanci w tej firmie posiadają znacznie większą wiedzę od kierowników, co jest porażką na całej linii.

Tak10Nie1

@SzczeraPrawda

@SzczeraPrawda Zachęcamy zatem do przesłania swoich uwag (z dokładnym opisem sytuacji) na adres mailowy rekrutacja.katowice@ncplus.pl. Zespół HR nc+

TakNie3
Margarett
@SzczeraPrawda

Z tego co słyszałam to jest w Katowicach dział Lojalizacji i dzial Obsługi. O którym dziale jest Twoja opinia?

Mm
@SzczeraPrawda

Ja za to mogę powiedzieć co nie co o lokalizacji w Krakowie. Pracowałem tam kilka lat zdobyłam dość spore doświadczenie oraz przyjaźnie, za co firmie jestem ogromnie wdzieczny. To by było na tyle. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Dziwie się, że do teraz pozostaje to bez szerokiego echa oraz jakiejś inspekcji że strony PIPu. Mobbing jest więc tym na co można liczyć w tej firmie. Po kilku latach odchodzisz ze zdiagnozowana nerwica. Biuro obsługi klienta już dawno nie jest obsługa, a sprzedażą usług dodatkowych. Ok, firma musi jakoś zarabiać, ale od tego są firmy zewnętrzne, z którymi nc+ współpracuje. Na rozmowie rekrutacyjnej, otrzymujesz inne informacje niż w rzeczywistości te, które obowiązują. Mowa tutaj między innymi o dosprzedaży, na rozmowie twierdzą, że nie ma niczego takiego, po kilku dniach kiedy zaczynasz szkolenie nagle dowiadujesz się, że jednak dosprzedaz obowiązuje i szok. Zarobki może nie są złe, przynajmniej też po kilku latach i w zależności i od skilli, ale jak na fakt, że jest to praca zmianowa (i niech nikt nie myśli, że dostanie pół miesiąca na rano, a pół na popołudnie, trzeba się przygotować przede wszystkim na zmiany 16-24) to są to śmieszne pieniądze. Kierownicy to jakaś porażka pod względem ich kompetencji, jak zresztą wszystkie osoby wyższego szczebla, no bardzo mi przykro. Zerowa wiedza w zakresie podstawowych tematów. Kiedyś owszem, były osoby, na tych stanowiskach, które były doświadczone, ale już nie pracują, bo za dużo "mówili", co oczywiście nie jest mile widziane w firmie. Jeśli ktoś ma inne zdanie to długo tam nie zabawi. Jeśli ktoś się decyduje na taką pracę to zdecydowanie nie więcej niż pół roku, bo przy dłuższym stażu odbija się to na zdrowiu.

Tak19Nie

@Mm

Witamy @ Mm, bardzo dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, że w taki sposób wspominasz pracę w Biurze Obsługi Klienta w Krakowie. Cały czas dbamy o to, aby nasi Pracownicy czuli się komfortowo w miejscu pracy. Call center to dla wielu osób wspaniałe dorywcze zajęcie, świetna opcja dla mamy wychowującej dziecko, idealna praca dla studentów, albo osób, które są na stałe zatrudnione w jakiejś firmie, a po godzinach chcą dorobić. Dbamy o dobrą atmosferę oraz klimat panujący w naszej firmie, dlatego stawiamy na: determinację, otwartość, umiejętność współpracy, elastyczność i odpowiedzialność. Szukamy Ludzi, którzy dzięki określonym predyspozycjom szybko zaadaptują się do nowych warunków pracy, wpiszą się w naszą kulturę organizacyjną i będą identyfikowali się z istotnymi dla nas wartościami. Każda przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna pozwala lepiej poznać naszego potencjalnego kandydata. Weryfikujemy umiejętności i kompetencje, chcemy poznać motywację oraz doświadczenie zawodowe danej osoby. Jako pracodawca pokazujemy, jaką firmą jesteśmy oraz przedstawiamy to, co mamy do zaoferowania. Zawsze przekazujemy komplet informacji odnośnie przyszłego zakresu obowiązków, godzin pracy, dodatkowych benefitów na danym stanowisku. W naszych ogłoszeniach o pracę jest również zawarta taka informacja. Wiemy, że kandydaci to osoby preferujące proste przekazy, dlatego nie stosujemy języka specjalistycznego. Bardzo ważna w naszej organizacji jest zasada transparentności. Wychodzimy z założenia, że z naszymi pracownikami i kandydatami komunikujemy się w sposób jasny i otwarty. Pokazujemy, że każdy pracownik jest dla nas cenny i że dotrzymujemy składanych obietnic oraz, że warto u nas pracować. Mamy otwartą komunikację z kandydatem (f2f, online). Chcemy być dla kandydata pracodawcą z wyboru, a nie z przymusu. Mamy nadzieję, że pozwolisz nam stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy i podzielisz się z nami w kontakcie bezpośrednim swoimi propozycjami pod adresem rekrutacja.krakow@ncplus.pl.

Tak3Nie4
Ja
@SzczeraPrawda

Dziękuję za cenny komentarz, podaruję sobie wysyłanie tam cv..

Tak4Nie
Narusegawa
@SzczeraPrawda

Pracowałem kilka ładnych lat W CTA NC+ w Warszawie i w pełni się zgodzę z opinią

@Ja

@ Ja praca w strukturach firmy nc+ daje szerokie pole do rozwoju. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek uwagi i zastrzeżenia staramy się reagować szybko i budować pozytywny wizerunek naszej firmy. Atmosfera jest dla nas bardzo ważna dlatego bardzo chętnie słuchamy naszych pracowników i pracujemy nad tym aby być coraz lepszym pracodawcą.

TakNie2

@Narusegawa

@ Narusegawa bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro, ze masz takie wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Dbamy o naszych pracowników i chętnie słuchamy ich propozycji. Wdrażamy różne rozwiązania, aby nasi pracownicy czuli się w naszej firmie komfortowo. Jeżeli masz propozycje udoskonalenia systemu wsparcia naszych pracowników zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja.katowice@ncplus.pl :)

Beatka
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam kiedyś w CTA w Warszawie. Dawno temu na szkoleniach dla nowych pracowników było po 30 osób. Z biegiem czasu CC pustoszało i nie było wielu chętnych do pracy . Ostatnia grupka nowych konsultantów, jaką pamiętam, liczyła może 5 osób. Nic dziwnego, że firma otworzyła nowe cc w Katowicach, bo oferowane stawki były bardzo niskie jak na stołeczny rynek (nie dosyć, że niskie zarobki to jeszcze skj obniżał premie z takich powodów jak m. in."słyszenie oddechu w trakcie rozmowy" xD. Po odejściu z firmy po 5 latach pracy (łącznie z Cyfrą... - to był wspaniały zespół :)), na start u nowego pracodawcy (również praca w cc) dostałam 400 zł więcej. Jeżeli firma nie zacznie płacić pracownikom normalnych stawek jak w innych przedsiębiorstwach, to za kilka lat otworzy CC chyba na Kamczatce. Pozdrawiam najlepszy zespół CC z Poloneza :)

Tak4Nie1

@Beatka

@ Beatka bardzo dziękujemy za komentarz. Sytuacja na rynku zmienia się bardzo dynamicznie. Ilość osób zatrudnianych zależy od wielu czynników biznesowych. W zależności od zapotrzebowania pracodawca pozyskuje konkretną ilość pracowników. System wynagradzania jest kilku składnikowy. Jesteśmy bardzo transparentni i otwarcie rozmawiamy o systemie motywacyjnym na poszczególnych stanowiskach w naszych strukturach. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z nami – chętnie poznamy Twoje zdanie i propozycje w jaki sposób możemy stać się jeszcze lepszym miejscem pracy :)

Aktualność
Za nami kolejna wycieczka integracyjna. W weekend kameralna grupa 25 pracowników z biur w Warszawie i Krakowie ścigała ostatnie oznaki zimy w Zakopanem. Nieliczna grupa śmiałków, którzy postanowili zjechać z Kasprowego, nie mogła narzekać na brak śnieżnych krajobrazów, ale zamiast saniami, uczestnicy wyjazdu na wieczorne ognisko pojechali już wozami. Był czas na spacery, moczenie się w Aquaparku, pyszne góralskie jedzenie i integrację z Koleżankami i Kolegami z firmy, których wcześniej nie miało się okazji poznać. Nawet podróż powrotna z Krakowa do Warszawy, która przez zerwane trakcje trwała 12 godzin, nie zepsuła dobrego wrażenia z wypadu w góry.
Zastanawiamy się gdzie zabrać pracowników na następną wycieczkę. Jakieś pomysły?
Angelika
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam, wieczne problemy z dekoderem, ceny z kosmosu a podejście do starych klientów tragiczne. Żałuję ale kolejnej umowy nie podpisze gdyby nie wiem co by mi wciskali. Wciskając a potem wszystko wychodzi... Moje sugestie dla Platforma nc+: Zadbaj ie o klienta i przestańcie wciskać szajs Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kultury

Tak3Nie2
J23

praca w Warszawie w sumie ok . Atmosfera fajna (na infolinii), najgorsza byla (a moze jeszcze jest) kolezanka A od grafiku. Nigdy nie przepuscila okazji aby przydzielic w dniu przed urlopem druga zmiane (nie wyjedziesz po poludniu bo nie). Poza tym do preferencji pracownikow albo nie chcialo jej sie zagladac albo zucala kostkami bo nigdy nie byly brane pod uwage. Ja juz pracuje w Norwegii i bardzo dobrze na tym wychodze.

Tak2Nie
TheRockZBK
@J23

Właśnie szukam pracy na infolinii w nc+

Aktualność
Jak spędziliście Dzień Zakochanych w pracy?
U nas, jak przystało na walentynki, było słodko:)

Akcja Charytatywna dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie

Luty to miesiąc miłości, dlatego w tym roku postanowiliśmy dołączyć do "serduszkowej" akcji organizowanej przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Pracownicy z naszych Biur Obsługi Klienta (Kraków, Warszawa, Katowice) z ogromną chęcią zaangażowali się w składanie papierowych serduszek metodą origami.

Wspólnymi siłami zrobiliśmy aż 903 serca!

Co się będzie działo z tak dużą ilością ręcznie produkowanych serduszek? 14 lutego Hospicjum utworzy Serdeczny Łańcuch. Wolontariusze i przyjaciele organizacji będą rozdawać serduszka w małopolskich miastach. W ten symboliczny sposób Hospicjum chce pokazać jak działa ich organizacja oraz dotrzeć do wszystkich, którzy mogą potrzebować pomocy lub chcieliby wesprzeć działalność Hospicjum.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie oraz niezwykła atmosferę, która towarzyszyła nam w dniu składania serduszek.
Działamy - Pomagamy!
Buka

Pracowałam w BOK w Krakowie. Czytając wypowiedzi większość jest niestety prawdziwa. Brak kompetencji osób na stanowiskach była trudna do niezauważenia. Liczyl sie tylko target i żeby cyferki w Excelu ładnie wyglądały, a nie wiedza i jakość obsługi. Tworzono Systemy premiowe, których nikt nie rozumiał. to nie było biuro obslugi klienta tylko biuro sprzedaży. Ostatnio bardzo zdziwiła mnie oferta pracy na pracuj.pl dotyczącej konsultanta do "BOK mieszczącego się w głównej siedzibie firmy na Conrada w Krakowie" Nie słyszałem , żeby zarząd przeniósł się. Kolejny przykład kompetencji osoby z firmy, która nawet nie zna adresu siedziby. Podsumując jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i nie dostać nerwicy to nie polecam tej pracy. Biura w Katowicach nie znam ale pewnie jest to samo. Przecież ktoś ich musiał uczyć xd

Tak4Nie

@Buka

Cześć @Buka. Bardzo dziękujemy za wiadomość. Jest nam bardzo przykro, że masz takie obserwacje związane z pracą w naszej firmie. Dbamy o dobrą atmosferę w naszej firmie i rozwój kompetencji naszych pracowników. Kadra, zatrudniana w naszej firmie przechodzi cykliczne szkolenia oraz aktualizuje wiedzę niezbędną na danym stanowisku. Jako firma jesteśmy nastawieni na jakość obsługi klienta oraz zadowolenie naszych pracowników. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem rekrutacja.krakow@ncplus.pl – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Siedziba główna naszej firmy mieści się w Warszawie. Ogłoszenia związane z pracą w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Conrada nie zawierają treści z informacją o siedzibie głównej w Krakowie :)

Kandydat

Czy ktoś orientuje się jaka jest podstawa brutto w Katowicach w lojalizacji? Widzę, że są nowe oferty, ale jeśli ta podstawa jest jakaś śmiesznie niska, to nawet szkoda mojego czasu na rozmowę rekrutacyjną...

@Kandydat

Cześć @Kandydat, bardzo dziękujemy za komentarz. Rozwijamy nasze struktury w Katowicach i cyklicznie uruchamiamy procesy rekrutacji. Obecnie jednak nie prowadzimy procesów rekrutacji do zespołu lojalizacji. Zachęcamy do śledzenia naszej zakładki Kariera, gdzie znajdziesz wszystkie oferty – może uda nam się spotkać na spotkaniu rekrutacyjnym :) Nasi pracownicy otrzymują umowę o pracę a system wynagradzania jest kilkuskładnikowy i nie ogranicza się do podstawowego wynagrodzenia. Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem rekrutacj.katowice@ncplus.pl – odpowiemy szczegółowo na wszystkie Twoje pytania :)

Aktualność
Końcówka roku jest zawsze bardzo intensywna. Po chwili wytchnienia wracamy z krótkim podsumowaniem grudniowych wydarzeń.

Obowiązkowym punktem naszego grafiku w tym miesiącu są imprezy mikołajkowe dla dzieci pracowników.
Zabawy zostały zorganizowane w dwóch miastach, odpowiednio dla pracowników z Warszawy oraz wspólnie dla tych, z Krakowa i Katowic.
W Warszawie przygotowaliśmy dla dzieci interaktywne przedstawienie, w Krakowie dzieci brały udział w całej masie zabaw i atrakcji.

Grudzień to też czas aktywności charytatywnych. Jak co roku, w tym czasie odbyła się aukcja internetowa. To już osiemnasta edycja z rzędu! Dziękujemy jej organizatorom. W tym roku, po raz pierwszy zwróciliśmy się do pracowników z propozycją przekazania na aukcję wykonanych przez nich własnoręcznie przedmiotów i cieszy nas bardzo, że spotkała się ona z dużym odzewem. Otrzymaliśmy, między innymi, interaktywną choinkę dla dzieci, mufkę do wózka oraz książkę autorstwa kolegi z Działu IT.
We wszystkich biurach miały miejsce bożonarodzeniowe kiermasze, na których można było kupić przygotowane przez pracowników pyszności. Dziękujemy Koleżankom i Kolegom, którzy przygotowali te szczególne, świąteczne wydarzenia oraz tym, którzy przygotowali i przynieśli na nie: słodkości, sałatki, zawijasy z serem, przetwory, miody i inne smakołyki.

Zebrane pieniądze przekazaliśmy na pomoc dzieciom z domów dziecka, placówek oświatowo-wychowawczych oraz hospicjum.
Maila

Witam, Chciałabym się dowiedzieć w jakim terminie oddział z Katowicach odpowiada na złożone cv, mam na statusie kontakt od ok 2 tygodni i nic :/

@Maila

@Maila bardzo dziękujemy za kontakt. Staramy się odpowiadać naszym kandydatom jak najszybciej. Bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem mailowym rekrutacja.katowice@ncplus.pl. Postaramy się wyjaśnić sytuację :)

Pablo

Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Call Center w Warszawie? Najbardziej interesuje mnie infolinia przychodząca. Jak się tam pracuje, jaki klimat, kadra, realne zarobki? etc.

@Pablo

@Pablo aktualnie prowadzimy rekrutacje do naszych lokalizacji w Krakowie i Katowicach. Budujemy pozytywna atmosferę w naszych biurach i dbamy o wysoki standard pracy. Zachęcamy do aplikowania i zapoznania się z naszą oferta poprzez zakładkę kariera: https://ncplus.pl/kariera

TakNie1

Pracodawca

@Monika, dziękujemy za informację. Aktualnie prowadzimy procesy rekrutacyjne i dbamy o kontakt z naszymi kandydatami. Bardzo prosimy skontaktuj się z nami pod adresem mailowym rekrutacja.katowice@ncplus.pl.

TakNie1
Monica
@PLATFORMA CANAL+

Wysłałam do Was bardzo ważną informację na maila. Proszę o odpisanie. Pozdrawiam

Aktualność
Dzień pełen emocji już za nami! 17 października, z okazji weekendowej premiery serialu "Nielegalni" - oryginalnej produkcji Canal+, przygotowaliśmy dla pracowników poczęstunek: pyszną, aromatyczną kawę serwowaną przez profesjonalnych baristów oraz słodkości:) Zaprosiliśmy też nasze Koleżanki i naszych Kolegów do zabawy. Rozwiązując łamigłówki i odkrywając kody mogli wygrać szpiegowskie gadżety: latarki, parasole, pamięci USB, kubki termiczne, bidony, zaślepki do laptopa, książki Vincenta V. Severskiego "Nielegalni" oraz plakaty z serialu. Było dużo dobrej zabawy.

Aktualność
Jesienna wycieczka pracowników nc+ już za nami! Tym razem zabraliśmy chętnych na wyjazd w Pieniny. Trzy dni gościliśmy w malowniczej Niedzicy, a zamiast kajaków przygotowaliśmy dla uczestników coś bardziej wymagającego - rafting. Jak twierdzą nasi wycieczkowicze - było super, pomimo kapryśnej pogody.

"Co mi się podobało? Rafting chociaż było mokro:), wypad w góry chociaż padało i rower bo w końcu nie padało:), fajnie ludzie którzy potrafią się bawić i tańczyć! Rozmawiać i razem się śmiać :) Minusów brak:)”
BETA

Witam mam pytanie odnośnie pracy w Katowicach w jakich godzinach jest ta praca, jakie zmiany są i czy pracuje się tam też w weekendy

@BETA

Tak8Nie8

Zostaw opinię o PLATFORMA CANAL+ - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie