Opinie o Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski w Miliszewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski w Miliszewy

Czy urlop w Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski jest płatny 100%?

Hej, no to super. A czy poza płatnym urlopem, który wynika z kodeksu (usunięte przez administratora) to czy firma oferuje dodatki np. dofinansowanie, wczasy pod gruszą? Chodzi mi np. o posadzie szwaczki i w ogłoszeniu nie napisali nic o dodatkach, w zasadzie jest tylko info o umowie o pracę.

Magda Nowy wpis

A to świetna wiadomość ze godziny rozpoczęcia pracy są ruchome. Właśnie mam często problem z dojazdem bo nie mam samochodu, uważam ze to świetne rozwiązanie w firmie. Wiecie może czy kogoś aktualnie szukają ?

Jak wygląda sprawa grafiku w Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

NN Nowy wpis

To zależy od stanowiska oraz od wymiaru etatu, ale uogólniając: najwcześniej pracę można rozpocząć o godz. 6.00 a najpóźniej o 8.00. Są pracownicy, którzy ze względu na dojazd lub sprawy osobiste przychodzą na godz. 6:30, 7.00 czy też 7:30, tutaj jest pełne zrozumienie dla takich sytuacji. Nie ma też problemu, gdy chcemy zmienić w okresie letnim godziny i przychodzić szybciej do pracy i szybciej kończyć np. bo nie trzeba odwozić dzieci do szkoły :)

Jak wygląda ścieżka awansu w Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski?

Decha

Tam nie ma awansu nigdy .

Pracuś

Wszystko zależy od stanowiska - nie jest to duża korporacja, ale znam osoby, które awansowały na stanowiska kierownicze.

@Pracuś

Hmm.. to jak to w końcu jest? Podajecie trochę sprzeczne informacje... Może ktoś jeszcze wypowie się na temat awansu w firmie Histfenc? Jest możliwy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jaka jest kultura pracy w Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski? Obowiązuje typowy dress code?

ona

nie, jest luźno :)

Dawid

Gdzie spędzacie przerwy?

Kolezanka
@Dawid

Na stołówce ????

Tymon

Jak najbardziej normalna firma, trzeba pracować a wówczas nikt nie ma powodu żeby narzekać, polecam

Teresa

Firma jak najbardziej dobra tylko oczekuje tego samego od swoich pracowników a z tym bywa różnie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

szwaczka

pytanie chyba od admina albo moderatora lub osoby ktora nigdy nie pracowala w zakladzie produkcyjnym odziezy. accord Panie jak model hondy :), nie ma sie placone jak w corpo czy biurze za kazda wysiedzona przy biureczku godzinke tylko za uszyte sztuki. Nie wyrobisz normy dostajesz najnizsza przewidziana przez prawo pensje, wyrobisz x sztuk ponad norme tyle dostajesz dodatkowo pieniazkow, wiec nadgodziny to Twoja sprawa ile siedzialas i jak szybko szylas. Tylko proponuje najpierw przygotowac 3000 na maszyne z potrojnym transportem do domu, doliczyc conajmniej 100 miesiecznie wiecej za prad a pozniej zaczac liczyc ile zarobi sie szyjac w domu po godzinach. A i proponuje rowniez wszelkie stawki za sztuki zawierac czarno na bialym w cenniku do umowy bo umowy sa bardzo ogolnikowe, umawiasz sie slownie z szefem na tyle i tyle a pozniej dostajesz mniej. Na obiecankach cacankach o wyrownaniu sie konczy. A no i czesto musisz poprawiac kurtki uszyte juz x czasu temu bo na przyklad wymyslili nowy sposob szycia czegos i kompatybilnosc wstecz jest pozadana.

byly pracownik

Drogi Witoldzie, jesli ludzie wola pracowac z domu na wlasnym sprzecie kupionym za wlasne ciezko zarobione pieniadze to chyba jest wystarczajacy dowod ze sa zmaltretowani psychicznie przez brygadzistke-krojcza - wyrzucona z poprzedniego zakladu za odwalanie fuszerki i przez najstarsza w zakladzie szwaczke Pania Mariole , ktora zawsze wie lepiej. Zeby cokolwiek zarobic trzeba robic w zakladzie i po godzinach w domu i nie sa to kokosy bo przy tych stawkach jakie oferuje histfenc mozna zarobic do 100 zl dziennie max. Pracuje sie w halsie bez zadnej ochrony czy wzroku czy sluchu. Jedna maszyna o potrojnym transporcie daje tyle halasu co dobry diesel a tam jest ich nascie. Pikowanie do milimetra 10 warstw ciezkich kurtek kratka po kratce i tak caly dzien. Jakiej weryfikacji oczekujesz - zdjec, filmow, nagranych rozmow? Badz powazny. To forum jest do wyrazania opini i mowienia prawdy o warunkach pracy a taka prawde powiedza jedynie byli pracownicy.

Kalasznikow

Wszystko co poprzednicy piszą to prawda. Mobbing jest na porządku dziennym w tej firmie. Warunki tez wołają o pomstę do nieba. Szefostwo siedzi w klimatyzowanym biurze a reszta klimatyzacji na oczy nie widziała. Praca ciężka za niskie pieniądze. Taki trochę (usunięte przez administratora).

Witold
@Kalasznikow

Pamiętaj, że tego typu oskarżenia muszą mieć zawsze swoje prawdziwe odzwierciedlenie w rzeczywistości i być dokładnie zweryfikowane, tym bardziej, jeśli jest to forum publiczne. Wyjaśnij proszę sprawę warunków pracy i wynagrodzenia. Czekam na odpowiedź.

Bez emocji

Więcej tu emocji i prywatnych utarczek niż opinii o firmie, więc może tym razem neutralnie. Jak w każdym innym zakładzie pracy, ci mniej roszczeniowi, którzy przyszli tu pracować a nie lansować się są zadowoleni. Pieniądze dla nie opieprzajacych ok. 2000-35000 zl, choć dla tych, którzy traktują pracę jak zło konieczne, wszystko będzie niedobre. Warunki nie są najgorsze, bo zimą dobre ogrzewanie, latem wentylatory. Budynek, owszem przestarzały, ale to chwilowe, Nowy zakład z nowoczesnym zapleczem już się buduje (oddanie ma nastąpić pod koniec przyszłego roku-początek 2021) Normalni pracownicy są w większości, wystarczy myśleć pozytywnie i nie oglądać się na innych.

Zszokowana

Zgadzam się z powyższymi wnioskami o tej firmie. Nie polecam absolutnie. Za najniższą krajową, można tam tylko usłyszeć mnóstwo przykrych słów na swój temat. Praca jest ciezka, a atmosfera tragiczna. Brygadzistka jest okropna, trzeba trzymać albo z nią, albo masz przerąbane, wychodzi 10xna papierosa i woła inne, wtedy jest obgadywanie po kolei, jak któraś odchodzi z papierosa, jej tylek obgadany. Gdy jest,, zebranie'', szef próbuje coś powiedzieć, ta tańcuje i przerwa mu ciągle, zastanawiam się kto jest tam szefem. Krawcowe jedna drugiej wilkiem, niby pomogaja a cieszą się, że jedna ma więcej roboty druga mniej i lżej bo układ z brygadzistką przecież jest. Chowane przeszywki, żeby wiedzialy, które są łatwiejsze do zarobki, oczywiście układ z brygadzistką. Przepisy bhp podpisywanie za grube pieniądze, bo to kpina, żeby w takich warunkach człowiek pracował, a szefostwo sobie siedzi w doskonałych warunkach na Chrobrego. Tu już nawet nie chodzi o warunki, tylko atmosferę w pracy, w ostatnim czasie tyle odeszło pracowitych ludzi, dobrych, pomocnych. Nie mogli znieść tych krzykow, śpiewów o zajebistosci Brygadzistki. Jej dobra koleżanka która przyjeżdża z nią do pracy to najgorsza baba jaką w życiu spotkałam. Ubliza każdemu, wszystkie przez nią płakały, chora kobieta, która ma pozwolenie od Brygadzistki, żeby szykanowac i ponizac osoby. Kobieta, która dawno straciła swój urok i lata, nie może pogodzić się z tym, że ktoś przychodzi młodszy i szybszy w pracy. (usunięte przez administratora) na godzinach, zabiera pracę do domu, a w pracy sciemnia byle jej tylko godziny leciały. Nazywanie kogoś od suk, upośledzonych itp to norma w tej pracy. To jest chory (usunięte przez administratora), a sam szef nie ma pojęcia co się tam dzieje, a gdy przychodzą skargi, rozkłada ręce, on się w baby nie miesza..... Nie widzę przyszłości w tej firmie i dla tej firmy dopóki Brygadzistką będzie ta osoba, która bezczelnie zachowuje się w stosunku do innych pracownic. To jest koszmar!!! Nie polecam.

Opinia zbiorowa
@Zszokowana

Firma jest ok, atmosfera super,ale.....Osoba, która zopiniowała firmę, w której pracujemy jest kłamczuchą i oszustką. Sprzedaje swoje życie każdej napotkanej osobie. Córki ja okradają, mąż zrobił z niej w sądzie ladacznicę, matka wredna. Ogólnie Chrystus w spódnicy, cierpiący za miliony. Na Facebooku oczy i ręce do nieba, Z jednej strony Bóg najwazniejszy, a z drugiej hipokryzja, fałsz, ploty, obrabianie tyłków Wszystkim i donosy do szefa. Dluuuga i szczera spowiedź może ją wyzwoli z brzydkich przywar.

@Opinia zbiorowa

Prywatne sprawy, nie są tematem na tej grupie. Żółć wylewać proszę poza grupą. Zaufanie to coś, na co trzeba sobie zasłużyć, a nie opisywać kłamstwa wyssane z palca. Wszyscy doskonale wiedzą w tej firmie kto i kiedy potrafi być mściwy, kto potrafi doskonale krytykować ludzi i za pomocą internetu wszystkim wciskać swoje racje. Oczywiście wszystko to w ramach godzin pracy , co odbija się na jakości i prędkości wykonywanych prac. Ufam, iż prywatne sprawy nieudanych związków, chorób, niesnasek rodzinnych, brakach finansowych itp... Zostają prane we własnych domach. Ale kto co lubi, czym się żywi..... Miłej pracy

Ostra

A prawda leży po środku. Co kto lubi.... Dla tych co lubią mocne wrażenia i szybkie - nie do końca przemyślane decyzje jest to idealne miejsce. Lubisz dynamikę, czasem przypadkowość i duuużo luzu ze strony właściciela - aplikuj już dziś. Jeśli jesteś właściwą osobą nie musisz mieć żadnych umiejętności, nauczysz się co robić i kogo wyśmiewać w tym momencie. A tak naprawdę to opinia zbiorowa obrazuje z całą dokładnością atmosferę w firmie: nie masz prawa do do prywatności lub odrębności, wszystko co powiesz zostanie użyte przeciw Tobie, a życie prywatne stanie się własnością publiczną stojącą pod pręgierzem ogólnej ironii. I nie jest ważne jak tę wiedzę ogół posiądzie - pytania, plotki, sensacje - wszystko jest ok. Zatem dogi czytelniku - wybór należy do Ciebie.

Święta

Widzę, że coraz odważnie ludzie zaczynają pisać o warunkach w tej firmie i bardzo dobrze, to jest ostrzeżenie dla innych osób. Jeśli nie chcesz stracić zdrowia przede wszystim psychicznego, nie pracuj tam, ani dla nich. Wszystko co piszą o nich to prawda. Pracowałam tam rok i potwierdzam wszystko. Zastanawia mnie tylko fakt, czemu nikt się nie odważył założyć sprawy o mobing. Mam chyba to same wrażenie, dlaczego.... W każdym razie nie polecam. Chora atmosfera, szkoda zdrowia. Nie polecam, omijac szerokim łukiem.

Zszokowana

Zgadzam się z powyższymi wnioskami o tej firmie. Nie polecam absolutnie. Za najniższą krajową, można tam tylko usłyszeć mnóstwo przykrych słów na swój temat. Praca jest ciezka, a atmosfera tragiczna. Brygadzistka jest okropna, trzeba trzymać albo z nią, albo masz przerąbane, wychodzi 10xna papierosa i woła inne, wtedy jest obgadywanie po kolei, jak któraś odchodzi z papierosa, jej tylek obgadany. Gdy jest,, zebranie'', szef próbuje coś powiedzieć, ta tańcuje i przerwa mu ciągle, zastanawiam się kto jest tam szefem. Krawcowe jedna drugiej wilkiem, niby pomogaja a cieszą się, że jedna ma więcej roboty druga mniej i lżej bo układ z brygadzistką przecież jest. Chowane przeszywki, żeby wiedzialy, które są łatwiejsze do zarobki, oczywiście układ z brygadzistką. Przepisy bhp podpisywanie za grube pieniądze, bo to kpina, żeby w takich warunkach człowiek pracował, a szefostwo sobie siedzi w doskonałych warunkach na Chrobrego. Tu już nawet nie chodzi o warunki, tylko atmosferę w pracy, w ostatnim czasie tyle odeszło pracowitych ludzi, dobrych, pomocnych. Nie mogli znieść tych krzykow, śpiewów o zajebistosci Brygadzistki. Jej dobra koleżanka która przyjeżdża z nią do pracy to najgorsza baba jaką w życiu spotkałam. Ubliza każdemu, wszystkie przez nią płakały, chora kobieta, która ma pozwolenie od Brygadzistki, żeby szykanowac i ponizac osoby. To jest chory (usunięte przez administratora), a sam szef nie ma pojęcia co się tam dzieje, a gdy przychodzą skargi, rozkłada ręce, on się w baby nie miesza..... Nie widzę przyszłości w tej firmie i dla tej firmy dopóki Brygadzistką będzie ta osoba, która bezczelnie zachowuje się w stosunku do innych pracownic. To jest koszmar!!! Nie polecam.

Pracownica

Bardzo ciezka praca za najnizsza krajowa, rowniez po godzinach w domu na wlasnej maszynie zeby cokolwiek zarobic. Ciagle gnebienie przez starsza szwaczke przy kosci. Nieciekawe warunki i atmosfera. Radze trzymac sie z daleka.

Agnieszka
@Pracownica

mam takie same odczucia i doswiadczenia

Magda

szycie ciezsze niz tapicerki a pieniadze zadne, siedziba obskurna, zima zimno , latem sauna, mozna sie wykonczyc w 5 minut, szef sam nie wie czego chce i przypomina raczej piotrusia pana , snuje sie bez celu i spoufala z pracownikami przez co ma u nich zerowy szacunek, kolezanki jak to kolezanki jedna drugiej dogaduje i daje dobre rady

Zostaw merytoryczną opinię o Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski - Miliszewy

Histfenc Andrzej Zmuda Trzebiatowski
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 35
    87-408 Miliszewy