Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Ceneo.pl Sp. z o.o.
2 431 243 5 1

Czym się zajmujemy?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

  Pytanie
   Pytanie

  Jaki dress code obowiązuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

  Pytanie
   Pytanie

  Czy można pracować zdalnie i tylko sporadycznie pojawiać się w biurze w Poznaniu?

  Expracownik
  Nazwa działu: Dział Rozwój Produktów

  Miałam okazję pracować w Ceneo przez dłuższy czas. Sama i firma i jej produkt są bardzo ciekawe i z pewnością mogłoby to być miejsce, gdzie można się rozwijać, realizować pasje, kreować świetne produkty. Tak niestety nie jest. Ceneo ma jeden gigantyczny problem, a są nim ludzie zarządzający tą firmą. (usunięte przez administratora) Osoby kierujące firmą epatują również swoimi skrajnymi poglądami politycznymi, co nigdy nie powinno mieć miejsca w firmie. W Ceneo jednak posiadanie poglądów mocno prawicowych popłaca. Zatem, cechy takie jak: wierność, mierność i uwielbienie dla prawicy sprawią, że zrobicie karierę w tej firmie. Ceneo ma również problem z mikro zarządzaniem. W tej firmie nie powierza się odpowiedzialności pracownikom, a bezustannie ich kontroluje. Przełożeni, a zwłaszcza dyrektorowie muszą decydować o absolutnie każdej bzdurze, na co poświęcają ogromne ilości czasu i zasobów. Powoduje to, że na ważne rzeczy nie ma czasu, a także zabija kreatywność i przedsiębiorczość pracowników. Z tą przedsiębiorczością jest jeszcze jeden problem. Jeśli masz ciekawy pomysł to prędzej oberwiesz za jego realizację niż ktokolwiek pomoże czy wesprze nie mówiąc już o pochwale. Rezultat jest taki, że po krótkim czasie większości nowych pracowników po prostu już się nie chce proponować czegokolwiek. Benefity takie jak: drużyna biegowa, luźne piątki, chillout room, piłkarzyki, podróże i inne są fikcją. Drużyna biegowa istniała, od dawna jej nie ma, luźne piątki – śmiech na sali.(usunięte przez administratora) Z resztą nie ma znaczenia jak wymyślne i wspaniałe będą benefity, jeśli niemal na każdym kroku spotka Cię pogarda i lekceważenie. Jeśli masz problem w pracy nie licz na HR.(usunięte przez administratora) Zarobki są zdecydowanie poniżej średniej. Oceny merytorycznej pracy brak, jedynie uznaniowa i zależna od widzi mi się przełożonego lub dyrektora. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

  Zobacz wszystkie opinie (243)

  Asystent Działu Księgowości 2018-08-01 16:58 przez katarzyna

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa przeprowadzona bardzo niekompetentnie, traktowanie człowieka z góry, pytania na bardzo niskim poziomie. Brak pytań o wiedzę, czym się obecnie zajmuję, jakie mam umiejętności. Sama rozmowa bardzo zniechęciła mnie do firmy i jej pracowników, przeprowadzona szybko i niechlujnie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , wychodząc z biura wiedziałam, że w takiem atmosferze nie chciałabym pracować.

  Pytania

  1. Jakie wady i zalety widzę na stronie CENEO?! 2. Jakie cechy powinnien mieć mój wymarzony przełożony? 3. Jakie jest moje największe osiągnięcie ? 4. Co powiedziałaby o mnie moja koleżanka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

  Pracodawca

   Aktualność

  Ceneo.pl gościem na Huawei Developer Day w Warszawie.  Jak będą w przyszłości wyglądały zakupy z aplikacją? Koledzy z działu IT i Handlowego z myślą o uczestnikach konferencji Huawei Developer Day przygotowali prelekcję na ten temat. Tym razem w rolę prelegenta wcielił się nasz kolega Maciek Borzym. 


  Serwis Ceneo.pl skorzystał z okazji i pokazał niewielką próbkę tego, jak w przyszłości będą wyglądały zakupy za pomocą aplikacji. Opowiadając o aplikacji Ceneo pokazaliśmy szerszej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie, czyli Ceneo Visual Search, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Prezentacja przygotowana przez Macieja Borzyma, Pawła Galę i Bartka Bernata spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gratulujemy! 

  Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
  Ofiara mobbingu -Radca prawny
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

  Ceneo.pl Sp. z o.o.