Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Ceneo.pl Sp. z o.o.
2 423 221 5 1

Czym się zajmujemy?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

  Nat
  Nazwa działu: Dział Rozwoju

  Pracowałam w dziale rozwoju treści przez osiem miesięcy. To była moja pierwsza umowa o pracę, dlatego nie miałam wygórowanych oczekiwań finansowych. Byłam pozytywnie zaskoczona otrzymując premię świąteczną, dofinansowanie do wakacji i premie kwartalne. Zależało mi na pracy w przyjemnej atmosferze, w zgranym teamie. Wpadłam do mojego zespołu jak śliwka w kompot. Trafiłam na świetnych ludzi, którzy pomagali mi rozwiać wszelkie wątpliwości związane z pracą, służyli dobrą radą, nawet jeśli sami mieli dużo zadań, ale też potrafili rozbawić do łez na przerwie obiadowej. Cały ten okres wspominam bardzo ciepło i miło. Czułam się doceniona przez przełożonych, choć w moim odczuciu wcale nie byłam wybitna. Byłam zwykłym pracownikiem, który nie porywał się z motyką na słońce, ale przede wszystkim dobrze wykonywał swoją pracę. Nie oczekiwałam szybkiego awansu, bo choć moja praca była dobra, to jednak nie wyróżniałam się szczególnie na tle innych pracowników. Odeszłam z firmy w przyjaznej atmosferze, chciałam zacząć się rozwijać w zupełnie innym kierunku. Kiedy powiedziałam o moich planach przełożonym, zostałam zapewniona, że jeśli obecne obowiązki mi nie odpowiadają, na pewno da się to rozwiązać i mogę zostać przeniesiona w inne miejsce - to było bardzo miłe, ale ze względu na inne plany, musiałam odmówić. Pracę w dziale rozwoju treści polecam przede wszystkim młodym osobom, które szukają stałej i niewymagającej dużej wiedzy pracy. Wszystkiego jesteś w stanie nauczyć się na miejscu, wystarczy tylko chcieć. To była fajna i dobra przygoda, ale czas iść dalej. Wszystkim obecnym i przyszłym pracownikom życzę samych sukcesów!

  Yolek
  Nazwa działu: IT

  Mi się pracuje dobrze w Ceneo. Pensja mogła by być nieco lepsza. Warunki w biurze bardzo dobre. Ludzie spoko. Nie nudzę się raczej. Luźne godziny pracy mi bardzo odpowiadają. Jest się od kogo uczyć (sam mam mniejsze doświadczenie zawodowe). Na razie jest dla mnie ok.

  Pracodawca

  Drogi Użytkowniku! Dziękujemy za zainteresowanie Ceneo.pl. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Każda merytoryczna opinia jest dla nas ważna. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania do Ceneo.pl. Najlepiej samemu sprawdzić, jak tutaj się pracuje.

  Asystent Działu Księgowości 2018-08-01 16:58 przez katarzyna

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa przeprowadzona bardzo niekompetentnie, traktowanie człowieka z góry, pytania na bardzo niskim poziomie. Brak pytań o wiedzę, czym się obecnie zajmuję, jakie mam umiejętności. Sama rozmowa bardzo zniechęciła mnie do firmy i jej pracowników, przeprowadzona szybko i niechlujnie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , wychodząc z biura wiedziałam, że w takiem atmosferze nie chciałabym pracować.

  Pytania

  1. Jakie wady i zalety widzę na stronie CENEO?! 2. Jakie cechy powinnien mieć mój wymarzony przełożony? 3. Jakie jest moje największe osiągnięcie ? 4. Co powiedziałaby o mnie moja koleżanka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

  Pracodawca

   Aktualność

  Ponad 7 tys. kilometrów pokonanych na rowerze i 131 fotografii. Tak w wielkim skrócie możemy podsumować naszą sportowo-fotograficzną rywalizację "Nakręca mnie Ceneo 2019". 

  Przez cały maj kilkudziesięciu pracowników wybierało rower jako główny środek transportu do pracy i w czasie wolnym. Mimo że w tym roku pogoda nie była łaskawa dla uczestników udało się bardzo aktywnie spędzić ten czas i wykonać wiele ciekawych fotografii.


  W kategorii kobiety najlepszy wynik uzyskała jedna z koleżanek, która przejechała ponad 440 km. W kategorii Panowie najlepszy wynik uzyskał kolega, pokonując na jednośladzie ponad 1600 km. 


  W ubiegłym tygodniu wręczyliśmy nagrody najlepszym rowerzystom i fotografom. Do laureatów trafiły m.in karty podarunkowe Ceneo.pl, zaproszenia do kina oraz gry "Logo". 

  ×
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

  Joanna Koczaj-Dyrda
  Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
  Ceneo.pl Sp. z o.o.