Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Ceneo.pl Sp. z o.o.
counter
2 433 259 5 1

Czym się zajmujemy?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

  Grzechu
  Kandydat
   Pytanie

  Czy jest możliwość pracy zdalnej w Ceneo.pl?

  Pytanie
   Pytanie

  W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ceneo.pl Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

  Kandydat
  Kandydat

  Firma kompletnie nie szanuje czasu potencjalnych kandydatów i rzuca słowa na wiatr. Zapewniają, że odezwą się w przeciągu 2 tygodni, a od 2 miesięcy brak odpowiedzi. Tak, odpowiedzi, ponieważ po tych 2 tygodniach sam pisałem i zostałem kompletnie olany. Wiec o ile zrozumiałym jakoś po prostu brak odpowiedzialności, bo w IT to raczej niestety norma, tak gdy kandydat samemu dwukrotnie pyta o to, to jednak coś jest nie tam. Jak w takim razie można zaufać takiej firmie. A co jest jeszcze zabawniejsze, jest to duża firma, ktora powinna dbać o swoje dobre imię, a jak widać od kilku lat nic sie nie nauczyli, bo patrząc komentarze z innych lat, było to samo

  Zobacz wszystkie opinie (259)

  Asystent Działu Księgowości 2018-08-01 16:58 przez katarzyna

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa przeprowadzona bardzo niekompetentnie, traktowanie człowieka z góry, pytania na bardzo niskim poziomie. Brak pytań o wiedzę, czym się obecnie zajmuję, jakie mam umiejętności. Sama rozmowa bardzo zniechęciła mnie do firmy i jej pracowników, przeprowadzona szybko i niechlujnie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , wychodząc z biura wiedziałam, że w takiem atmosferze nie chciałabym pracować.

  Pytania

  1. Jakie wady i zalety widzę na stronie CENEO?! 2. Jakie cechy powinnien mieć mój wymarzony przełożony? 3. Jakie jest moje największe osiągnięcie ? 4. Co powiedziałaby o mnie moja koleżanka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

  Pracodawca

   Aktualność

  Ceneo.pl gościem na Huawei Developer Day w Warszawie.  Jak będą w przyszłości wyglądały zakupy z aplikacją? Koledzy z działu IT i Handlowego z myślą o uczestnikach konferencji Huawei Developer Day przygotowali prelekcję na ten temat. Tym razem w rolę prelegenta wcielił się nasz kolega Maciek Borzym. 


  Serwis Ceneo.pl skorzystał z okazji i pokazał niewielką próbkę tego, jak w przyszłości będą wyglądały zakupy za pomocą aplikacji. Opowiadając o aplikacji Ceneo pokazaliśmy szerszej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie, czyli Ceneo Visual Search, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Prezentacja przygotowana przez Macieja Borzyma, Pawła Galę i Bartka Bernata spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gratulujemy! 

  Ceneo.pl Sp. z o.o.