Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Czym się zajmujemy?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

  Łukasz Sz
  Kandydat

  Oceniam jako kandydat. Brałem udział w procesie na stanowisko: Kierownik ds. Marketingu produktowego. Cały proces rekrutacji (zdalnie) - oceniam bardzo pozytywnie, były 3 etapy każdy był prowadzony profesjonalnie, stały kontakt.

  Pytanie
   Pytanie

  Czy w Ceneo.pl Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

  Obserwator ONZ
  Pracownik

  Firma w której mówi się o wartościach, ale się nimi nie żyje. Nie ma długofalowego planu - żyje się od pożaru do pożaru, od pomysłu jednego z dyrektorów do pomysłu. Wielkie braki jeśli chodzi o umiejętności miękkie, zarządzanie zasobami ludzkimi, radzenie sobie z kryzysami, rozwojem i pozyskiwaniem talentów. Każdy kto myśli inaczej otrzymuje łatkę "nie rozumiesz tego biznesu". Nie jest to miejsce dla wyróżniających się charakterów i indywidualistów. Promowana jest uległość i czołobitność. Ale jeśli się ich nauczysz mozesz mieć tutaj bardzo długą karierę.

  Zobacz wszystkie opinie (343)

  Asystent Działu Księgowości 2018-08-01 16:58 przez katarzyna

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa przeprowadzona bardzo niekompetentnie, traktowanie człowieka z góry, pytania na bardzo niskim poziomie. Brak pytań o wiedzę, czym się obecnie zajmuję, jakie mam umiejętności. Sama rozmowa bardzo zniechęciła mnie do firmy i jej pracowników, przeprowadzona szybko i niechlujnie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , wychodząc z biura wiedziałam, że w takiem atmosferze nie chciałabym pracować.

  Pytania

  1. Jakie wady i zalety widzę na stronie CENEO?! 2. Jakie cechy powinnien mieć mój wymarzony przełożony? 3. Jakie jest moje największe osiągnięcie ? 4. Co powiedziałaby o mnie moja koleżanka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

  Pracodawca

   Aktualność

  Ceneo.pl gościem na Huawei Developer Day w Warszawie.  Jak będą w przyszłości wyglądały zakupy z aplikacją? Koledzy z działu IT i Handlowego z myślą o uczestnikach konferencji Huawei Developer Day przygotowali prelekcję na ten temat. Tym razem w rolę prelegenta wcielił się nasz kolega Maciek Borzym. 


  Serwis Ceneo.pl skorzystał z okazji i pokazał niewielką próbkę tego, jak w przyszłości będą wyglądały zakupy za pomocą aplikacji. Opowiadając o aplikacji Ceneo pokazaliśmy szerszej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie, czyli Ceneo Visual Search, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Prezentacja przygotowana przez Macieja Borzyma, Pawła Galę i Bartka Bernata spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gratulujemy! 

  Ceneo.pl Sp. z o.o.