Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Ceneo.pl Sp. z o.o.
counter
2 438 259 5 1

Czym się zajmujemy?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości.

  q
  Nazwa działu: Dział Rozwoju Treści (Ceneo.pl)

  Pracodawca w czasach kryzysu spisał się na medal. Słysząc od znajomych jak ich firmy przechodzą przez aktualną sytuację i porównując do nas - totalne inne ligi. Sam fakt, gdy opowiadam wśród znajomych jak pracujemy (zaufanie do pracowników na pracy zdalnej, brak osaczenia, MEGA wsparcie podczas pracy zdalnej - niemałe bony na wyposażenie pracy w domu oraz chemia i środki czystości do domu wzbudza zainteresowanie naszą firmą i "żal", że nie mogą tutaj pracować :-). Firma zarówno w biurze (początki pandemii) jak i w domach zapewnia nam środki higieny i czystości. Regularnie dostajemy od kadry zarządzającej raporty co dzieje się z firmą. Zaangażowani i dociekliwi pracownicy (takich szuka firma) mogą naprawdę znaleźć tutaj idealnie miejsce do rozwoju, bez względu na zainteresowania. Ludzie w firmie to dużej mierze niesamowici specjaliści, którzy powodują wielką chęć do rozwoju. Pracuje w firmie już parę lat i gdybym mógł wybrać jeszcze raz - ponownie wybrałbym Ceneo

  GeneratorProkuralny

  W dobie kryzysu związanego z koronawirusem możemy się przekonać jak stabilnym i dbającym o bezpieczeństwo jest to pracodawca. Pracownicy byli i są informowani o sytuacji w firmie, dostajemy ankiety do wypełnienia związane z naszym samopoczuciem. Każdy pracownik Ceneo otrzymał dodatkowo bon do wykorzystania na zakup niezbędnych rzeczy do pracy na HomeOffice, a pensje/podwyżki oraz premie roczne były wypłacone w 100%. Otrzymaliśmy również pakiety higieniczne z rękawiczkami, płynami i maseczkami oraz platformę do podszkolenia się w języku. Atmosfera mimo ciężkich czasów jest pozytywna, czujemy, że mamy zaufanie pracodawcy, nie jesteśmy kontrolowani i monitorowani bez przerwy, co przekłada się na motywację i wdzięczność. Zachęcam każdego, kto zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie do zrobienia tego jak najszybciej, poznacie tu wielu wspaniałych ludzi.

  Pytanie
   Pytanie

  Jakie narzędzia pracy zapewnia Ceneo.pl Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

  Zobacz wszystkie opinie (259)

  Asystent Działu Księgowości 2018-08-01 16:58 przez katarzyna

  Przebieg rekrutacji

  Rozmowa przeprowadzona bardzo niekompetentnie, traktowanie człowieka z góry, pytania na bardzo niskim poziomie. Brak pytań o wiedzę, czym się obecnie zajmuję, jakie mam umiejętności. Sama rozmowa bardzo zniechęciła mnie do firmy i jej pracowników, przeprowadzona szybko i niechlujnie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , wychodząc z biura wiedziałam, że w takiem atmosferze nie chciałabym pracować.

  Pytania

  1. Jakie wady i zalety widzę na stronie CENEO?! 2. Jakie cechy powinnien mieć mój wymarzony przełożony? 3. Jakie jest moje największe osiągnięcie ? 4. Co powiedziałaby o mnie moja koleżanka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

  Pracodawca

   Aktualność

  Ceneo.pl gościem na Huawei Developer Day w Warszawie.  Jak będą w przyszłości wyglądały zakupy z aplikacją? Koledzy z działu IT i Handlowego z myślą o uczestnikach konferencji Huawei Developer Day przygotowali prelekcję na ten temat. Tym razem w rolę prelegenta wcielił się nasz kolega Maciek Borzym. 


  Serwis Ceneo.pl skorzystał z okazji i pokazał niewielką próbkę tego, jak w przyszłości będą wyglądały zakupy za pomocą aplikacji. Opowiadając o aplikacji Ceneo pokazaliśmy szerszej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie, czyli Ceneo Visual Search, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Prezentacja przygotowana przez Macieja Borzyma, Pawła Galę i Bartka Bernata spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gratulujemy! 

  Ceneo.pl Sp. z o.o.