Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Ceneo.pl Sp. z o.o.

Pracodawca

Drogi Użytkowniku! Dziękujemy za zainteresowanie Ceneo.pl. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Każda merytoryczna opinia jest dla nas ważna. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania do Ceneo.pl. Najlepiej samemu sprawdzić, jak tutaj się pracuje.

Tomek

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, a charakter firmy w dobie kryzysu. Jaką sytuacje mamy w kraju i na świecie, nie trzeba chyba nikomu specjalnie tłumaczyć. Jednak to, co się dzieje w Ceneo.pl, zasługuje na przedstawienie i docenienie. Niedość, że firma wyprzedziła z informowaniem pracowników i zabezpieczeniem ich zdrowia o kilka tygodni organy państwa. To na dodatek zapewniła możliwość pracy z domu przy problemach ze żłobkami i przedszkolami, a później gdy sytuacja stała się poważna - całej firmy. Wypłaciła w całości premie roczną i przeprowadziła coroczne podwyżki, w momencie kiedy inne firmy zwalniały już pracowników. Na dodatek wypłaciła jeszcze świadczenia na cele aranżacji domowego biura, tak że każdy mógł kupić do domu monitor, fotel, słuchawki czy drukarkę - bez zbędnych formalności. Sytuacja dla nikogo nie jest łatwa, mam jednak wrażenie, że pracownicy też spisują się na medal. Wzajemne wsparcie, przyjacielska atmosfera oraz codzienna komunikacja, ta w godzinach pracy i po niej, na pewno pomagają przetrwać ten trudny okres. W firmie nie ma niepotrzebnego napięcia, tylko przestrzeń do spokojnej pracy, rozwoju zawodowego i planowania przyszłości - dokładnie tak, jak było przed pandemią. Pokazuje to, jak dobrze zorganizowana i zarządzana jest firma. StarUp’y mają swój urok, umowy B2B „pewne” korzyści. Ostatnie tygodnie jednak dowodzą, że warto stawiać na sprawdzonego pracodawce, a „owocowe czwartki” są tylko tak długo fajne, jak nie ma problemu z wypłatami. Doceniam również, że w pierwszej kolejności pyta się nas teraz o zdrowie i o naszych bliskich, a nie o wyniki czy zrobione zadania. Cieszę się, że podjąłem decyzje o wyborze tej firmy. Wszystkim zaangażowanym, aby pracowało nam się teraz tak dobrze, jak do tej pory - dziękuje i oby tak dalej, wyjdziemy z tego razem!

8
Zadowolony
 Rekomendacja

Pracuję w IT już długi czas. Piłkarzyki, hamaki w dużym chillout roomie, wypasiona kuchnia, konsole do gier, ekspresy do kaw i mnóstwo herbat do wyboru są w wielu firmach więc mniejsza z tym. Ważne jest co innego - sporo projektów w których często musisz nauczyć się czegoś nowego. Coraz więcej wykorzystywana jest chmura publiczna (dla jednych plus, dla niechętnych do zdobywania wiedzy pewnie minus). Sprzęt do pracy wymieniany regularnie (obecnie nowe, mocne Dell'e). Fajne eventy, konfy i szkolenia w kraju i za granicą. Starać się trzeba, pracować też - tego tutaj nie przeskoczysz bo wymagania są duże. Jak masz pasję w swoim obszarze to zdecydowanie się odnajdziesz. Z ludźmi się da dogadać na luzie, nie ma sztywnego pierdu pierdu za przeproszeniem. Na pokładzie jest sporo dobrych specjalistów od których można czerpać wiedzę. Dla mnie jest bardzo ok. Pozdrowienia dla więcej niż spoko ekipy w IT.

13
Wieloletni pracownik

Kilka słów od wieloletniego pracownika. ZALETY: + wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy i doświadczenia + premia roczna, którą można potraktować jako 13 pensję + premie uznaniowe + punkty benefit, króre przeznaczasz na co chcesz (prywatna opieka medyczna, kultura, karta do restauracji) + prezenty z okazji świat: Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka itd. + wyjazdy integracyjne + imprezy integracyjne + wygodne i świetnie wyposażone biuro + elastyczne godziny pracy - zaczynasz o 7 - kończysz o 15, zaczynasz o 10 - kończysz o 18. Masz zrobić 8 godzin, nikogo nie obchodzi, kiedy je zrobisz. Jednego dnia kończysz szybciej, drugiego zostajesz dłużej + homeoffice + brak problemów przy braniu urlopu + możliwość ukończenia szkoleń, wyjazdów na konferencję czy ukończenia studiów + możliwość rozwoju wewnątrz firmy - udział w wewnętrznych rekrutacjach + nowoczesne narzędzia pracy - nowe komputery, sprzęty, telefony + akcje dla pracowników: masaże, pizza day, precel day, zajęcia sportowe, spotkania z fizjoterapeutą itp. + wsparcie dla inicjatyw pracowników + młody dynamiczny zespół + generalnie bardzo dobra atmosfera - idzie się z każdym dogadać + wielu specjalistów, od których wiele można się nauczyć + umowa o pracę - bez żadnych kombinacji B2B czy zlecenia itd. + stabilne zatrudnienie - jeżeli ktoś jest zwalniany, musiał na to solidnie zapracować Wady: - trzeba pracować. To jeszcze za mała firma, żeby leń się uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka. Są osoby, które pracują po 10 lat.

B.
@Asia

To dobrze że są też opinie z wewnątrz co jest ok. Inaczej by były tylko wypowiedzi marudzących i obrażonych.

Grażyna

Pisaliście ze przez pandemie pracowaliście zdalnie a od maja miał być powrót do siedziby lub hybrydowo… od tego czasu nikt tu nic nie napisał a jestem ciekawa czy faktycznie już wróciliście do standardów przed pandemia czy nadal zdalnie? Jak to jest obecnie?

Pracownik
Pracownik
@Grażyna

Powoli wracamy, nowe biuro, 2 pietra. Obecnie już pracujemy hybrydowo: raz na jakis czas w biurze, zależy od działu. Teraz są osoby, które chcą przychodzić przez cały tydzień, są osoby, które przychodzą raz w tygodniu. Docelowo (już niedługo) mają być konkretniejsze ustalenia dotyczące hybyrydy typu ile dni w tygodniu i od kiedy. Natomiast czy za rok o tej porze, będziemy full time w biurze - na razie nic nie wiadomo.

Zofia
@Pracownik

Cześć, a jak ktoś chce pracować nadal w pełni zdalnie, to czy ma taką opcję? Mi by tam najbardziej pasowała taka forma. Pracuję tak już długo, jeszcze przed całą tą pandemią zaczęłam.

Julia Nowy wpis
@Pracownik

Hejka, rok się kończy tak w sumie i ciekawa jestem bieżących ustaleń odnośnie organizacji pracy u was. Dasz znać czego można się spodziewać na dany moment?

Ilona Nowy wpis
Kandydat

A chociaż hybrydowo jeszcze można pracować? Wiadomo czemu firma chce powrotu pracowników? Możesz napisać jak na ta chwile to wygląda? Na ile dni jeszcze się zgadzają z domu?

Guess_who Nowy wpis
Kandydat

Po rozmowie rekrutacyjnej do IT dostałem zapewnienie, że otrzymam odpowiedź w ciągu tygodnia, czy tam dwóch. Minęło kilka miesięcy i jakoś się jej nie doczekałem. Dodam że nie jestem jakimś juniorem z ulicy. Bardzo słabe, bo ja byłem w stanie poświęcić godzinę, gdzie na koniec najbardziej istotna była chyba moja odpowiedź, czy zgadzam się na negocjację stawki, której oczekuję (od samego początku wiedzieli ile chcę). Strata czasu, niepoważne podejście do rekrutacji, nie polecam.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Hej. Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, jak w rzeczywistości wygląda praca na stanowisku: wsparcia sklepu ? Dziękuję Miłego

Łodzik
Pracownik
@Ciekawa

Polecam, jest bardzo fajny zespół, wspierający i pomagający sobie wzajemnie, bez rywalizacji - bo ważny jest cel grupowy. Jest to stanowisko pomagające zarówno klientom Ceneo jak i pracownikom innych sekcji. Jest dużo kontaktu telefonicznego i mailowego - musisz posiadać rozwinięte umiejętności interpersonalne i być otwartym na kontakt z innymi (jeśli praca z klientem Cie męczy - nie jest to stanowisko dla Ciebie). Praca polega też na rozwiązaniu problemów np. panelowych - dlatego trudno o nudę! Praca z różnymi systemami. Zarządzanie zespołem sprawiedliwe, brak 'układów', profesjonalizm. Jedno jest pewne - nie jest to praca dla lenia, jednak daje dużo satysfakcji. Dużo fajnych inicjatyw ze strony Pracodawców, Dział Hrów: paczki, bony, niespodzianki :)

Magda
Pracownik
@Ciekawa

Cześć! Praca w dziale wsparcia to głównie kontakt ze sklepami, które z nami współpracują- mailowy i telefoniczny (połączenia przychodzące i wychodzące, telefony komórkowe- nie pracujemy jak call center). Jesteśmy pierwszą linią kontaktu z klientami i pomagamy rozwiązywać im problemy lub kierujemy go do odpowiednich działów- w zależności od tematu. Jesteśmy małym działem ( w chwili obecnej 7 osób), współpracujemy prawie z każdym działem w firmie. Jesteśmy takimi "Aniołami Stróżami". :) Co do samej pracy w firmie: benefity (punkty myBenefit), opieka medyczna, dużo okazjonalnych bonusów, akcje charytatywne- ja szczerze polecam. Jeśli masz dodatkowe pytania- chętnie odpowiem. :)

1
Ciekawa
Kandydat
 Pytanie
@Magda

Widziałam ogłoszenie o pracę, chciałabym aplikować. "Praca hybrydowa" co to konkretnie oznacza w przypadku tego działu? Jakoś tydzień na tudzień czy zupełnie inna opcja ?

Magda
Pracownik
@Ciekawa

Od początku pandemii pracujemy zdalnie. Do pracy stacjonarnej wracamy wstępnie od maja, ale w modelu hybrydowym- kilka dni pracy w biurze, kilka dni pracy zdalnej. :)

Ciekawa
Kandydat
@Magda

Wysłałam cv. Dziękuję za pomoc. :)

Agnieszka
Kandydat
 Pytanie
@Magda

Czy mogę prosić o więcej informacji jak to teraz wygląda? Jest praca zdalna, hybrydowa? Konkretne godziny pracy są- jedno, dwu zmianowa? Bardziej jest kontakt telefoniczny, czy emailowy ? Jakie wskaźniki są brane pod uwagę przy rozliczaniu pracy?

Xxxx Nowy wpis
Pracownik
@Agnieszka

Praca hybrydowa, jednozmianowa, święta i weekendy wolne. Jest to kontakt mailowy oraz telefoniczny (nie call center ).

Pytanie
 Pytanie

Czy Ceneo.pl Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nick carter
Pracownik
@Pytanie

Jeszcze jak!

Julia
@Nick carter

Czy tutaj można wyczuć delikatną nutkę sarkazmu...? Bo jeśli nie to ciekawa byłabym o jakiej tematyce tutaj jest mowa

Ross
Kandydat
 Pytanie

Czy firma posiada biuro w Krakowie?

Marcin
Pracownik
@Ross

Nie tylko Wrocław, ale dla niektórych stanowisk jest możliwość pracy zdalnej.

Julia
@Marcin

Które mogą 100% zdalnie a które nie?

Pracownik
Pracownik
@Ross

Nie, ale na wielu stanowiskach jest możliwa praca zdalna.

Julia
@Pracownik

A można się dowiedzieć na których? Udostępniają może sprzęt i czy ewentualnie istnieje tu jakieś dofinansowanie do energii?

Radek
Pracownik
@Julia

Julia podpowiem Ci rozwiązanie, które wpłynie pozytywnie na Twoje dylematy. Policz sobie ile energii zużyjesz pracując zdalnie. A później dodaj tę kwotę do Twoich oczekiwań finansowych w zakresie pensji. Nie ma sprawy, lubię pomagać ludziom.

Meg
Kandydat
 Pytanie

Cześć, rozważam aplikację na stanowisko specjalisty ds afiliacji. Czy jest się częścią większego zespołu, czy działa jako wolny elektron? Jak wygląda kwestia wdrożenia oraz późniejszych szkoleń? Czy znane są widełki płacowe oraz czy jest możliwość awansu/ rozwoju w Ceneo? :)

Meg2
Kandydat
@Meg

Polecam się uzbroić w cierpliwość, bo rekrutacja na to stanowisko trwa od kilku miesięcy, oczywiście po rozmowie zero feedbacku i mój przypadek nie jest odosobniony.

Dawid
@Meg2

Serio kilka miesięcy? To ile jest etapów? Jak nie dostałaś feedbacku to nie pomyślałaś żeby skontaktować się z firmą. Bo jak tyle czekałaś to chyba należałaby się jakaś odpowiedź, nie?

kandydat
Kandydat
@Dawid

Mało kto dostaje feedback.

Zraniona
Były pracownik

Nigdy więcej. Odradzam.

Doświadczony
Były pracownik
@Zraniona

Toksycznie!!! Twoją wartość definiuje sympatia grupy trzymającej władzę. Nie liczą się kompetencje. Na porządku dziennym sa personalne docinki, obgadywanie, podcinanie skrzydeł, deprecjonowanie osiągnięć i doświadczenia.

Zofia
@Zraniona

Co tam takiego stało się? Że od razu odradzasz i nawet nie piszesz o co chodzi

1
Kandydatka
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna (trwała godzinę z Panią Sylw. + Manager) ponad miesiąc temu, do dzisiaj żadnej informacji zwrotnej, czytałem sporo komentarzy na temat rozmów w tej firmie niestety się potwierdziły, nie polecam

Meg2
Kandydat
@Kandydatka

Tak! Jedyny feedback, na jaki można u nich liczyć, to chyba tylko brak feedbacku. Bardzo słabe, tym bardziej, że faktycznie kandydaci poświęcają godzinę i nie mogą nawet liczyć na maila z automatu

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Ceneo.pl Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Ceneo.pl Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

N.
Pracownik
@Pytanie

Jasne że tak.

Pablo
Pracownik
@Pytanie

Ja usłyszałem, że mogę znaleźć sobie na YouTube.

Natalia
@Pablo

szkolenie na (usunięte przez administratora) dobre haha a od kogo takie coś usłyszałeś?

Łukasz Sz
Kandydat

Oceniam jako kandydat. Brałem udział w procesie na stanowisko: Kierownik ds. Marketingu produktowego. Cały proces rekrutacji (zdalnie) - oceniam bardzo pozytywnie, były 3 etapy każdy był prowadzony profesjonalnie, stały kontakt.

Boże broń
Były pracownik
@Łukasz Sz

Szczerze radzę zastanowić się 8 x przed przyjęciem oferty, jeśli taka padnie..

Maja
@Boże broń

Niby dlaczego? Dziwią mnie takie 'tajemnicze' przestrogi bez uzasadnienia. Jakoś to zalatuje konkurencją :3

Lewak
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie jest dział marketingu?

Były marketingowiec
Były pracownik
 Problem
@Lewak

Nie, obecnie nie ma. Każdy kto dotknie marketingu, staje się persona non grata. Ale jak widać można funkcjonować bez działu marketingu i robić najlepsze w historii firmy kampanie reklamowe.

3
Jest ale ale rozrzucony osobno
Pracownik
@Lewak

Korzystali kiedyś z usług takiego cwaniaka z „Diamond Dragon” ale to był jakiś wałek więc spece od marketingu pracują juz w konkretnych działach. Osobno jest dział marketingu performance. Masz pytania to napisz na kontakt napewno odpiszą rzeczowo a nie żabim jadem kermita.

16
Jest ale ale rozrzu
Kandydat
@Jest ale ale rozrzucony osobno

No niestety, nie odpisują na wiadomości. Kontakt bardzo utrudniony. Dzięki za odpowiedź.

1
jest ale roz
Kandydat
 Problem
@Jest ale ale rozrzu

Tak, to samo jest z rekrutacjami....zero odpowiedzi, brak kontaktu mailowego...slabo

PRACODAWCA
Pracownik
@jest ale roz

Odpowiadamy wyłącznie na aplikacje, które zakwalifikowały się do etapu rozmów rekrutacyjnych. Po tym etapie zawsze kontaktujemy się z kandydatami mailowo bądź telefonicznie i myślę, że sporo osób to potwierdzi. Oczywiście mogło się zdarzyć, że któreś ze spotkań pozostało bez odpowiedzi, nie wynika to jednak z braku szacunku do Was jednak czasem z natłoku pracy i obowiązków. Wiemy, że to nie tłumaczy, ale nie myli się ten, kto nic nie robi.

Doprawdy?
Pracownik
@PRACODAWCA

Niestety nie jest to prawda. Znam przynajmniej kilka osób, do których HR po rozmowie face to face mimo zapewnień nigdy się nie odezwał. Jest to nagminna praktyka.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Jest ale ale rozrzucony osobno

Widzę właśnie, że szukają kierownika do marketingu produktowego. Nigdzie na stronie nie widzę jednak jak to stanowisko jest umieszczone w strukturze. To ma być szef całego marketingu? Czy jest nad kierownikiem manager marketingu? Kto odpowiada za całość marketingu? Jaka agencja ich obsługuje?

kowal grabowski
Pracownik
@Kandydat

w dziale performance marketingu nie wiemy co to za stanowisko, nikt z kierownictwa nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania pracowników odnośnie tego wakatu - w ceneo jest to niestety norma, wielokrotnie powstają nowe stanowiska, o sensie których my jako pracownicy nic nie wiemy

Krychu
Pracownik
@kowal grabowski

Widocznie nie jesteś pracownikiem - inaczej byś wiedział.

Między młotem a kowadłem
Były pracownik
@Krychu

@Krychu Kiedy po 23 zamiast pójść spać sprawdzasz opinie na goworku :DDD No to drogi @krychu. Tutaj panuje zasada KMWTW. A wie niewiele osób - ci najbliżej ucha "prezesa".

Były kandydat
Kandydat
@PRACODAWCA

Mógłbyś chociaż nie kłamać. Nie znam żadnej osoby której odpowiedzieliście po rozmowie rekrutacyjnej, w tym mi, mimo że zarówno napisałem smsa jak i upominałem się 2 razy z prośbą o feedback na mailu. Nie znam drugiej takiej firmy jak wy co nie szanuje tak ludzi i ich czasu. Jak widać po ilości polubień innych wiadomości i dislajków waszej a takze innych opiniach to tez widać jak jest. Nielicznym osobom to Wy chyba odpowiadacie co najwyżej. Ale cały czas udajecie ze nie widzicie problemu xD

Obserwator ONZ
Pracownik

Firma w której mówi się o wartościach, ale się nimi nie żyje. Nie ma długofalowego planu - żyje się od pożaru do pożaru, od pomysłu jednego z dyrektorów do pomysłu. Wielkie braki jeśli chodzi o umiejętności miękkie, zarządzanie zasobami ludzkimi, radzenie sobie z kryzysami, rozwojem i pozyskiwaniem talentów. Każdy kto myśli inaczej otrzymuje łatkę "nie rozumiesz tego biznesu". Nie jest to miejsce dla wyróżniających się charakterów i indywidualistów. Promowana jest uległość i czołobitność. Ale jeśli się ich nauczysz mozesz mieć tutaj bardzo długą karierę.

Ed.
Kandydat
 Pytanie
@Obserwator ONZ

To są Twoje przypuszczenia czy może Twoje doświadczenie? Bo widzę tu pewną sprzeczność.

Między młotem a kowadłem
Były pracownik
@Ed.

Nie ma sprzeczności :) Potwierdzi każdy kto przepracuje kilka miesięcy.

Anna
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego w Ceneo pracuje tak mało kobiet na stanowiskach kierowniczych?

2
Mało?
Były pracownik
 Pytanie
@Anna

Mało to znaczy ile? Z tego co pamiętam jak tam pracowałem to było trochę liderek, kierowniczek i chyba jedna dyrektorka. Ile by Ciebie zadowoliło żeby ból minął?

Mało
Pracownik
@Mało?

Mało. Pani dyrektor już nie pracuje. Nie ma ani jednej kobiety na stanowisku dyrektorskim. Na kilkanaście działów jest tylko jedna kierwoniczka od HR. To jest po prostu średniowiecze zarządzane jedynie przez mężczyzn. Liderki pojawiają się, ale to nie one są szefami działów. WSTYD

3
Serio...
Kandydat
 Pytanie
@Mało

Awans dostaję się za osiągi. To, że nie ma kobiet na takich stanowiskach o niczym nie świadczy. Czy każda firma ma teraz na siłę zatrudniać kobiety na kierownicze stanowiska aby zadowolić feministki? Czasami po prostu z dostępnych kandydatów najlepszy jest mężczyzną, chociaż miałem w swoim życiu kobiety przełożone wielokrotnie i nie twierdzę, że jako płeć są gorsze. Trzeba wziąć też pod uwagę to, że w tej branży zdecydowana większość to mężczyźni. To, że najlepszy kandydat to mężczyzna, nie świadczy o firmie a o kandydatach.

1
Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Wujek Dobra Rada
Pracownik
@Pytanie

O funkcjonalności Ceneo.

Rozczarowana
Pracownik

Rozczarowująca firma. Żałuję że nie przeczytałam tych opinii wcześniej i nie dałam sobie spokoju. Najbardziej rozczarowujący jednak jest dział HR. Brak słów, szkoda czasu i życia. To co zarobisz na akcjach Allegro, stracisz na terapię.

Paweł
Pracownik

Miejsce, w którym spotkasz człowieka któremu wydaje się, że jest Stevem Jobsem. Drugiego któremu wydaje się, że jest Pablo Escobarem. Znajdzie się też charakterologiczny sobowtór Edzi Górniak czy łysego z Brazzers. Napewno nie będzie nudno.

1
Do Paweł
Kandydat
 Rekomendacja
@Paweł

hahha, no to nieźle! Nie będzie nudno:D

Eks pracownik
Były pracownik
@Paweł

Padłam ze śmiechu, bo dokładnie wiem o kogo chodzi :)))))))))))))))))))))))))))

Jarutas
Były pracownik
 Pytanie
@Paweł

Ciekawe kto jest tym łysym z Brazzers :D ? Jak dla mnie firma ok pracowałem ponad 4 lata polecam. Pandemia zmusiła do pracy na HO jak dla mnie to był spory problem nie jestem zwolennikiem takiej pracy. Mam nadzieje ze wszystko wróci do normy. Pozdrawiam

Yas
Były pracownik
@Paweł

Made my day!

K.
Pracownik

Mikrozarządzanie level master.

Michał
Były pracownik
@K.

Nie zliczę ile wartościowych pracowników i super osób odeszło właśnie z tego powodu. Można byłoby założyć drugie takie Ceneo z nich wszystkich...

Andrew
Kandydat
@K.

Ludzie nie porzucają pracy, porzucają menedżerów

1
Wojciech Mrozik
Inne

Od: Wojciech Mrozik Wysłano: środa, 14 kwietnia 2021 Prośba o unieważnienie opinii na Ceneo Unieważniam negatywną opinię o zamówieniu 81398 (folia do zgrzewarki) zrealizowaną w CTC Clatronic Sp. z. o.o. Ul. Brzeska 1 45 960 Opole Zamówienie zostało zrealizowane prawidłowo, sprawnie i z dużym profesjonalizmem. Opinię zapewne wystawiłem przez pomyłkę. Następne zamówienie z pewnością zrealizuję w w/w firmie. Pozdrawiam Wojciech Mrozik

4
Rekrutacja
Kandydat

Miałem taki okres, że bardzo pilnie musiałem zmienić pracę, jedno z moich cv poleciało również do ceneo. Szybki kontakt zwrotny, umówienie się na rozmowe i w końcu sama rozmowa... Takiego zażenowania nie czułem już dawno, osoby rekrutujące na każde pytanie odpowiadały pytaniem, zero konkretów, lanie wody, kiedy zapytałem wprost jakie są konkretne obowiązki na danym stanowisku otrzymałem odpowiedź "domyśl się" XD Szkoda, że nie pytaliście gdzie widzę siebie za 87 lat. Tacy ludzie to dramat, zamknąłem laptopa. Cieszę się, że chwile pózniej znalazlem pracę, w której szanują drugiego człowieka.

Rozczarowana
Kandydat
@Rekrutacja

Potwierdzam. Rekrutujące osoby nie znają specyfiki stanowisk, na które rekrutują.

Może kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Rekrutacja

A do jakiego działu taka rozmowa miała miejsce? Takie zachowanie było ze strony kierownika sekcji czy innej osoby?

Zgodny
Pracownik
@Rekrutacja

Zgadzam się z tobą.

Były kandydat
Kandydat
@Rekrutacja

W pełni się zgadzam, babka od rekrutacji wyśmiała mnie za jedno zainteresowanie, a później nie dostałem od nich żadnej informacji zwrotnej mimo zapewnień, że takowa będzie. Nawet po tym jak sam wysyłałem maila z prośbą o to, więc no ta firma to jakiś żart kompletny, a pozytywne komentarze to tu chyba piszą tylko te główne osoby w firmie z anonima aby trochę podreperować wizerunek #ceneoisoverparty jak dla mnie

Nindża
Kandydat
@Były kandydat

Mój poziom zażenowania jest wprost proporcjonalny do poziomu rekrutacji :) mam wrażenie, że HR tworzą przypadkowe osoby. Rekrutacja zdecydowanie do poprawy. Feedback powinien dawać wskazówkę na przyszłość, a tak serio dostaje się lakoniczny bełkot.

2
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ceneo.pl Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Ceneo.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceneo.pl Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceneo.pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii