2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 438 263 5 1

Opinie o Ceneo.pl Sp. z o.o.

Pracodawca

Drogi Użytkowniku! Dziękujemy za zainteresowanie Ceneo.pl. Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Każda merytoryczna opinia jest dla nas ważna. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu http://GoWork.pl i aplikowania do Ceneo.pl. Najlepiej samemu sprawdzić, jak tutaj się pracuje.

Tak11Nie54
Zadowolony
 Rekomendacja

Pracuję w IT już długi czas. Piłkarzyki, hamaki w dużym chillout roomie, wypasiona kuchnia, konsole do gier, ekspresy do kaw i mnóstwo herbat do wyboru są w wielu firmach więc mniejsza z tym. Ważne jest co innego - sporo projektów w których często musisz nauczyć się czegoś nowego. Coraz więcej wykorzystywana jest chmura publiczna (dla jednych plus, dla niechętnych do zdobywania wiedzy pewnie minus). Sprzęt do pracy wymieniany regularnie (obecnie nowe, mocne Dell'e). Fajne eventy, konfy i szkolenia w kraju i za granicą. Starać się trzeba, pracować też - tego tutaj nie przeskoczysz bo wymagania są duże. Jak masz pasję w swoim obszarze to zdecydowanie się odnajdziesz. Z ludźmi się da dogadać na luzie, nie ma sztywnego pierdu pierdu za przeproszeniem. Na pokładzie jest sporo dobrych specjalistów od których można czerpać wiedzę. Dla mnie jest bardzo ok. Pozdrowienia dla więcej niż spoko ekipy w IT.

Tak61Nie86
Wieloletni pracownik

Kilka słów od wieloletniego pracownika. ZALETY: + wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy i doświadczenia + premia roczna, którą można potraktować jako 13 pensję + premie uznaniowe + punkty benefit, króre przeznaczasz na co chcesz (prywatna opieka medyczna, kultura, karta do restauracji) + prezenty z okazji świat: Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka itd. + wyjazdy integracyjne + imprezy integracyjne + wygodne i świetnie wyposażone biuro + elastyczne godziny pracy - zaczynasz o 7 - kończysz o 15, zaczynasz o 10 - kończysz o 18. Masz zrobić 8 godzin, nikogo nie obchodzi, kiedy je zrobisz. Jednego dnia kończysz szybciej, drugiego zostajesz dłużej + homeoffice + brak problemów przy braniu urlopu + możliwość ukończenia szkoleń, wyjazdów na konferencję czy ukończenia studiów + możliwość rozwoju wewnątrz firmy - udział w wewnętrznych rekrutacjach + nowoczesne narzędzia pracy - nowe komputery, sprzęty, telefony + akcje dla pracowników: masaże, pizza day, precel day, zajęcia sportowe, spotkania z fizjoterapeutą itp. + wsparcie dla inicjatyw pracowników + młody dynamiczny zespół + generalnie bardzo dobra atmosfera - idzie się z każdym dogadać + wielu specjalistów, od których wiele można się nauczyć + umowa o pracę - bez żadnych kombinacji B2B czy zlecenia itd. + stabilne zatrudnienie - jeżeli ktoś jest zwalniany, musiał na to solidnie zapracować Wady: - trzeba pracować. To jeszcze za mała firma, żeby leń się uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka. Są osoby, które pracują po 10 lat.

Tak70Nie91
Kariera w Ceneo.pl
@Patrycja

Cześć Patrycja, dziękujemy za tak wiele pytań. Postaramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. ATMOSFERA Jak się u nas pracuje? To najlepiej sprawdzić na własnej skórze ????. Atmosferę w Ceneo.pl tworzą właśnie nasi pracownicy. Ponieważ, wychodzimy z założenia, że nie samą pracą człowiek żyje, chętnie spędzamy wspólnie czas na inicjatywach sportowych: mamy zapaleńców biegania czy amatorów piłki nożnej, organizujemy również wewnętrzne wyzwania rowerowe. Lubimy też wyjść razem na kręgle, pobawić się na imprezie, czy wybrać się na wyjazd integracyjny. W naszym Chillout Roomie w ciągu dnia odrywając się na chwilę od swoich obowiązków można zagrać w piłkarzyki, rozegrać mecz w FIFĘ czy umówić się na popołudniowe rozgrywki w planszówki. Stworzyliśmy również twórcę od dobrego klimatu - Mood Managera. Może nim zostać każdy, następnie samodzielnie zorganizować na rzecz kolegów i koleżanek coś atrakcyjnego, mając pełną dowolność w wyborze atrakcji i sposobu jej organizacji. PRACA ZDALNA Stawiamy na budowanie relacji z drugą osobą, bo wierzymy, że dzięki temu dużo lepiej się nam wszystkim ze sobą pracuje, a zadania wykonujmy efektywniej. Natomiast wiemy, jak wygląda życie i że czasem pozostanie w domu (z różnych przyczyn), będzie dużo korzystniejsze dla pracownika. Prawie zawsze proponujemy umowę o pracę. Inne rodzaje umów (np. umowa zlecenie lub umowa o dzieło) stosowane są wyjątkowo i na prośbę kandydata. Do pracy zdalnej podchodzimy indywidualnie i po rozmowie ze swoim przełożonym wspólnie podejmujecie decyzję, na jakich zasadach będzie ona się odbywać. WARUNKI Przyszłym pracownikowi oferujemy umowę o pracę, najpierw próbną na trzy miesiące, a później – jeśli my, i pracownik będziemy zadowoleni ze współpracy – umowę przedłużamy na rok. O wynagrodzeniu rozmawiamy na końcowym etapie rekrutacji podczas składania Ci oferty. Jest ono ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych umiejętności i stanowiska, na jakie aplikowałaś. REKRUTACJA W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, proces rekrutacji wygląda różnie. Najczęściej składa się z dwóch lub trzech etapów. Pierwszy to wstępna selekcja aplikacji. W ramach drugiego etapu, w przypadku wybranych stanowisk, otrzymujesz od nas zadania do wykonania, które po odesłaniu droga mailową do nas są sprawdzane przez naszego specjalistę, albo też wyniki zadań prezentujesz nam osobiście podczas spotkania. Trzeci to rozmowa z wybranymi kandydatami prowadzona przez osobę z działu HR oraz członkiem działu, w którym będziesz pracować lub jego kierownikiem. BENEFITY W Ceneo.pl mamy "System kafeteryjny". W ciągu miesiąca masz określoną liczbę punktów, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel - np. kartę Multisport, bony do sklepów, opiekę medyczną, wyjście do kina oraz wiele innych. Zapewne mogłoby powstać na ten temat długie wypracowanie, dlatego myślę, jeżeli chcesz poznać bardziej Ceneo.pl, zapraszamy do naszej siedziby na kawę. PRZEKONAJ SIĘ SAMA jak wygląda praca u nas ????.

Tak29Nie87
Madam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Czy to prawda, że żeby pracować w Ceneo trzeba mieć bardzo mocną psychikę?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Po jakim czasie kandydaci po rozmowie rekrutacyjnej otrzymują informację zwrotną i czy w ogóle?

Ciekawy Nowy wpis

Czy rekrutacja w obecnej sytuacji odbywa się normalnie? Aplikowałem na ogłoszenie poprzez portal pracuj.pl, otrzymałem informację że moja kandydatura jest rozpatrywana, jednak nikt nie zadzwonił :) oczywiście zdaję sobie sprawę, że nikt dzwonić nie musi i możliwe l, że nie wpisałem się w oczekiwania.

Tak1Nie4
Nowy wpis

@Ciekawy

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia. Obecnie proces rekrutacji w naszej firmie odbywa się zdalnie. Rzeczywiście ten status oznacza, że bierzemy Twoje zgłoszenie pod uwagę. Pamiętaj jednak, że na rozmowę zapraszamy tylko tych kandydatów, którzy najbardziej wpisują się w nasze oczekiwania.

Tak2Nie
q

Pracodawca w czasach kryzysu spisał się na medal. Słysząc od znajomych jak ich firmy przechodzą przez aktualną sytuację i porównując do nas - totalne inne ligi. Sam fakt, gdy opowiadam wśród znajomych jak pracujemy (zaufanie do pracowników na pracy zdalnej, brak osaczenia, MEGA wsparcie podczas pracy zdalnej - niemałe bony na wyposażenie pracy w domu oraz chemia i środki czystości do domu wzbudza zainteresowanie naszą firmą i "żal", że nie mogą tutaj pracować :-). Firma zarówno w biurze (początki pandemii) jak i w domach zapewnia nam środki higieny i czystości. Regularnie dostajemy od kadry zarządzającej raporty co dzieje się z firmą. Zaangażowani i dociekliwi pracownicy (takich szuka firma) mogą naprawdę znaleźć tutaj idealnie miejsce do rozwoju, bez względu na zainteresowania. Ludzie w firmie to dużej mierze niesamowici specjaliści, którzy powodują wielką chęć do rozwoju. Pracuje w firmie już parę lat i gdybym mógł wybrać jeszcze raz - ponownie wybrałbym Ceneo

Tak12Nie5
GeneratorProkuralny

W dobie kryzysu związanego z koronawirusem możemy się przekonać jak stabilnym i dbającym o bezpieczeństwo jest to pracodawca. Pracownicy byli i są informowani o sytuacji w firmie, dostajemy ankiety do wypełnienia związane z naszym samopoczuciem. Każdy pracownik Ceneo otrzymał dodatkowo bon do wykorzystania na zakup niezbędnych rzeczy do pracy na HomeOffice, a pensje/podwyżki oraz premie roczne były wypłacone w 100%. Otrzymaliśmy również pakiety higieniczne z rękawiczkami, płynami i maseczkami oraz platformę do podszkolenia się w języku. Atmosfera mimo ciężkich czasów jest pozytywna, czujemy, że mamy zaufanie pracodawcy, nie jesteśmy kontrolowani i monitorowani bez przerwy, co przekłada się na motywację i wdzięczność. Zachęcam każdego, kto zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie do zrobienia tego jak najszybciej, poznacie tu wielu wspaniałych ludzi.

Tak10Nie6

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ceneo.pl Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak4Nie1
Kuba
@Pytanie

Ceneo zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Flota firmowa- tak, w celu wykonywania pracy. Szukasz pracy czy auta?

Tak10Nie2
Anonimowy pracownik

Firma zachowuje się super w dobie koronawirusa. Na Home Office pracujemy już ponad miesiąca i pewnie jeszcze trochę tak popracujemy. Nie ma zwolnień/postojów, mało tego dostaliśmy kupony na zakupy związane z pracą zdalną. Dodatkowo ankiety dotyczące problemów - firma stara się stanąć na wysokości zadania. Stabilny pracodawca.

Tak26Nie6
Zadowolony pracownik
@Anonimowy pracownik

Potwierdzam, nic dodać nic ująć firma okazała się solidna i rzetelna. T tak jak powiedział przedmówca, cały czas jesteśmy proszeni o aktualne komentarze czy czegoś brakuje, lub jak ceneo może pomóc w urozmaiceniu czasu na Home Office. Dzięki takiej postawie ja i mam nadzieję że większość pracowników czuje się bezpiecznie :)

Tak15Nie1
Aaanonimowy
@Anonimowy pracownik

To prawda. Ponadto, jesteśmy na bieżąco informowani przez samą "górę", jaka jest aktualna sytuacja firmy, jakie są działania i co dalej w planach. W tym trudnym czasie widać, że firma dba o pracownika, a to jest ważne.

Tak15Nie1
Ale fajnie
@Aaanonimowy

Bardzo fajnie, że wreszcie jesteście zadowoleni. :) Może wreszcie będzie już normalnie.

Tak3Nie15
Elo
@Ale fajnie

Nie będzie, bo było i jest. Pewnie nie każdemu wszystko odpowiada, ale zawsze można odejść do startupu, gdzie doświadczeni managerowie wywalają ludzi. Daleko szukać pewnie by nie trzeba, ale co kto lubi.

Tak14Nie1
Tomek

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”, a charakter firmy w dobie kryzysu. Jaką sytuacje mamy w kraju i na świecie, nie trzeba chyba nikomu specjalnie tłumaczyć. Jednak to, co się dzieje w Ceneo.pl, zasługuje na przedstawienie i docenienie. Niedość, że firma wyprzedziła z informowaniem pracowników i zabezpieczeniem ich zdrowia o kilka tygodni organy państwa. To na dodatek zapewniła możliwość pracy z domu przy problemach ze żłobkami i przedszkolami, a później gdy sytuacja stała się poważna - całej firmy. Wypłaciła w całości premie roczną i przeprowadziła coroczne podwyżki, w momencie kiedy inne firmy zwalniały już pracowników. Na dodatek wypłaciła jeszcze świadczenia na cele aranżacji domowego biura, tak że każdy mógł kupić do domu monitor, fotel, słuchawki czy drukarkę - bez zbędnych formalności. Sytuacja dla nikogo nie jest łatwa, mam jednak wrażenie, że pracownicy też spisują się na medal. Wzajemne wsparcie, przyjacielska atmosfera oraz codzienna komunikacja, ta w godzinach pracy i po niej, na pewno pomagają przetrwać ten trudny okres. W firmie nie ma niepotrzebnego napięcia, tylko przestrzeń do spokojnej pracy, rozwoju zawodowego i planowania przyszłości - dokładnie tak, jak było przed pandemią. Pokazuje to, jak dobrze zorganizowana i zarządzana jest firma. StarUp’y mają swój urok, umowy B2B „pewne” korzyści. Ostatnie tygodnie jednak dowodzą, że warto stawiać na sprawdzonego pracodawce, a „owocowe czwartki” są tylko tak długo fajne, jak nie ma problemu z wypłatami. Doceniam również, że w pierwszej kolejności pyta się nas teraz o zdrowie i o naszych bliskich, a nie o wyniki czy zrobione zadania. Cieszę się, że podjąłem decyzje o wyborze tej firmy. Wszystkim zaangażowanym, aby pracowało nam się teraz tak dobrze, jak do tej pory - dziękuje i oby tak dalej, wyjdziemy z tego razem!

Tak23Nie4
Panga

Żenada. Byłam na dwóch etapach rozmowy o pracę, wychodząc z drugiego etapu usłyszałam „ odpowiedz do max 2 tyg”. Cisza. Sytuacja ta miała miejsce w listopadzie ???? Dodatkowo Pani Dyrektor jest niesamowicie zarozumiałą i wyniosłą osobą, tylko ona nie podała ręki i się nie przedstawiła. W sumie to szkoda słów na tą kobietę.

Tak10Nie2
Mirosław
@Panga

Dzwoniłeś do firmy, aby dowiedzieć się, dlaczego nie otrzymałeś odpowiedzi mimo zapewnień? Skoro przeszłaś dwa etapy rozmowy, to napisz, proszę, jak one wyglądały. Możesz w ogólnym skrócie, abym ustalił tylko, czy trudno było przejść cały proces.

Krzysiek
@Panga

OOOO... Myślałem, że tylko mnie tak potraktowano.

Filip

Ostatnio miałem "przyjemność", poznać firmę. Powiem wam jedynie, że żałuje że wcześniej nie przeczytałem tych opinii. Pozdrawiam

Tak8Nie5
Ania
@Filip

Tak samo się czułam. :(

Tak2Nie3
Filipek
@Filip

Zero konkretów, i co ta opinia ma wnosić dla innych?

Tak9Nie3
Expracownik

Miałam okazję pracować w Ceneo przez dłuższy czas. Sama i firma i jej produkt są bardzo ciekawe i z pewnością mogłoby to być miejsce, gdzie można się rozwijać, realizować pasje, kreować świetne produkty. Tak niestety nie jest. Ceneo ma jeden gigantyczny problem, a są nim ludzie zarządzający tą firmą. (usunięte przez administratora) Osoby kierujące firmą epatują również swoimi skrajnymi poglądami politycznymi, co nigdy nie powinno mieć miejsca w firmie. W Ceneo jednak posiadanie poglądów mocno prawicowych popłaca. Zatem, cechy takie jak: wierność, mierność i uwielbienie dla prawicy sprawią, że zrobicie karierę w tej firmie. Ceneo ma również problem z mikro zarządzaniem. W tej firmie nie powierza się odpowiedzialności pracownikom, a bezustannie ich kontroluje. Przełożeni, a zwłaszcza dyrektorowie muszą decydować o absolutnie każdej bzdurze, na co poświęcają ogromne ilości czasu i zasobów. Powoduje to, że na ważne rzeczy nie ma czasu, a także zabija kreatywność i przedsiębiorczość pracowników. Z tą przedsiębiorczością jest jeszcze jeden problem. Jeśli masz ciekawy pomysł to prędzej oberwiesz za jego realizację niż ktokolwiek pomoże czy wesprze nie mówiąc już o pochwale. Rezultat jest taki, że po krótkim czasie większości nowych pracowników po prostu już się nie chce proponować czegokolwiek. Benefity takie jak: drużyna biegowa, luźne piątki, chillout room, piłkarzyki, podróże i inne są fikcją. Drużyna biegowa istniała, od dawna jej nie ma, luźne piątki – śmiech na sali.(usunięte przez administratora) Z resztą nie ma znaczenia jak wymyślne i wspaniałe będą benefity, jeśli niemal na każdym kroku spotka Cię pogarda i lekceważenie. Jeśli masz problem w pracy nie licz na HR.(usunięte przez administratora) Zarobki są zdecydowanie poniżej średniej. Oceny merytorycznej pracy brak, jedynie uznaniowa i zależna od widzi mi się przełożonego lub dyrektora. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

Tak32Nie6
obecny pracownik
@Expracownik

fake opinia... z grudnia 19, dziewczyna z product owner, wieloletni... yyy a jak masz na imie? Wszystkie dziewczyny z PO pracuja i nie bylo odejść od baardzo dawna w takich kryteriach w jakich sie podajesz..wiec albo podszywasz sie po inny dzial, albo ściema...

Tak8Nie18
Takie opinie
@Expracownik

Takie opinie to tylko exmarketingowcy maja :) pozdrawiam

Tak8Nie3

Jaki dress code obowiązuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

@Pytanie

Decyzję o wyborze stroju pozostawiamy zawsze Tobie. Czasami trzeba je będzie dobrać do okoliczności, np. w sytuacji, gdy będziesz reprezentował firmę na zewnątrz.

Tak3Nie
Gdzie jest gac

Gdzie 'gac' ma siedzibę?

Tak1Nie
G.a.c
@Gdzie jest gac

Pod firma g.a.c, jest w ceneo a siedzibę ma w innym mieście. Nie wiem dlaczego tak dziennie. Niby by nie zaniżać średniej płacy w ceneo.

Tak3Nie5

Czy można pracować zdalnie i tylko sporadycznie pojawiać się w biurze w Poznaniu?

@Pytanie

Cześć, obecnie prowadzimy rekrutacje jedynie do naszego biura we Wrocławiu. Praca zdalna w Ceneo.pl jest możliwa w określonych sytuacjach - zasady ustalasz z bezpośrednim przełożonym.

Tak5Nie1
Anonimowy

Hej, też kilka słów mam dodania. Bo wkurza mnie jak "Firma" chroni się przed prawdą i krytyką. Aktualnie pracuje w Ceneo, zachowam swoją anonimowość bo jeszcze chwile popracuje i też chce zmienić firmę. Firma znacznie przyciska pasa na pracownikach. Widać że dużo klientów się wkurza że firma się nie wyrabia z dodawaniem ich produktów na stronę, przez co zaczęli rezygnować. Powodowem jest brak pracowników oraz ograniczona ilość środków na to. Znaleźli rozwiązanie na ten problem, "zatrudnić" duża ilość stażystów by za małą kwotę pracowali. Sprawdza się to bo nowy pracownik jest bardziej ambitny. Mało tego, młodych pracowników nie zatrudnią, ale za to zaproponują prace w firmie G.A.C. Wady: -Jak to w korporacji trzeba się odbijać przy wejściu i wyjściu. Jak wyjdziesz parę minut przed końcem to zwrócą tobie uwagę. jak będziesz pracować dłużej to nikt tego nie odnotuję. - Na stronie chwalą się luźnymi piątkami. Przyznam że od kiedy pracuję to nie czuję żadnej różnicy od innych dni. - Cześć pracowników musi odnotowywać co dziennie swoją pracę ilościowo. Oczekują że z dnia na dzień ten wynik będzie wyższy. Jeżeli nie robisz sukcesywnie postępów to musisz pisemnie wytłumaczyć dlaczego się tobie nie udało. - Premie dostajesz za to " ekstra dodatkową pracę" ( tak usłyszałem od swojej przełożonej). Czyli nie liczy się to co roisz i czy robisz to w 100% dobrze tylko że robisz coś "Ekstra" poza obowiązkami. - Jest ograniczona pula na premie. I porównują pracowników do siebie takimi aspektami jak + kto zrobił więcej + kto robi lepiej. ( wyścig szczurów ) Firma super wygląda, to prawda. Ale to jak z książką. Super okładka nie oznacza ze jest dobra treść. Ostrzegam i zachęcam przemyśleć czy warto. Pozdrawiam dwie panię z HR :)

Tak221Nie9
Artur C.
@Anonimowy

Dzięki za ostrzeżenie. Jednak wole iść do innej firmy .

Tak27Nie1
M
@Anonimowy

Luźne piątki, niby cos takiego jest.

Tak8Nie
Lucky Luke
@Anonimowy

W HR od roku są 3 Panie :)

Tak8Nie
Klaudia
@Anonimowy

Tyle polubień, więc wydaje mi sie że jest coś na rzeczy. Jednak też uważam że nasza firma nie jest najlepsza :( liczę ze to się zmieni :)

Tak6Nie1
Ykcul Ekul
@Lucky Luke

Dzisiaj mamy lipiec, rok później, ile pań macie w HR? :)

Tak1Nie15
Jula
@Anonimowy

Czy juz się poprawili? Czy dalej tak jest?:(

TakNie4
Klaudia
@Jula

Niestety, cały czas tak samo jest ...

Tak11Nie6
Krzysiek
@M

Niby? Każdy dzień jest taki sam. :(

Zofia
@Krzysiek

@Anonimowy, w jaki sposób Twoim zdaniem Ceneo.pl Sp. z o.o. "chroni" się przed krytyką? Co do premii, to na ogół jest tak, że jest ona przyznawana za dodatkowe osiągnięcia, za wykonaną pracę "podstawową" dostajemy wypłatę. Napisz coś o warunkach pracy. Dzięki.

TakNie1
Konrad
@Zofia

Taaa.. mimo że robią coś ponad to i tak kilka osób dostanie.

TakNie1
Konrad
@Konrad

A tak ładnie wyglądają. Szkoda że rzeczywistość innaczej u nich wygląda. Może kiedyś zauważą że pracownicy narzekają, i wtedy coś się zmieni. Życzę dużo cierpliwości.

Tak7Nie3
Użytkownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Dzień dobry, dlaczego oferta na stanowisko Product ownera pojawia się co miesiąc, a nie otwieracie Państwo aplikacji, które są wysłane. Aplikacja ma status Dostarczona.

Tak4Nie1
Misiek

Dawno mnie tu nie było. Widzę że jak było, tak dalej jest źle. Proponuje by ceneo, czytało co ludzie piszą.

Tak14Nie1
Marlen

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko product ownera. Rozmowa w sumie ok, Panie z HR zawodowo uprzejme, choć miałam wrażenie, że z IT niewiele mają wspólnego. Informację zwrotną miałam otrzymać do 2 tygodni. Zero odpowiedzi. @Ceneo.pl szkoda, że nie szanujecie kandydatów i ich czasu, zaangażowania. Czytając komentarze widzę, że to sytuacja nagminna.

Tak13Nie
Rada

Rada dla firmy: Proponuje byście doceniali każdego pracownika nie tylko kadry i it.

Tak12Nie

Aktualność
Ceneo.pl gościem na Huawei Developer Day w Warszawie.

Jak będą w przyszłości wyglądały zakupy z aplikacją? Koledzy z działu IT i Handlowego z myślą o uczestnikach konferencji Huawei Developer Day przygotowali prelekcję na ten temat. Tym razem w rolę prelegenta wcielił się nasz kolega Maciek Borzym.

Serwis Ceneo.pl skorzystał z okazji i pokazał niewielką próbkę tego, jak w przyszłości będą wyglądały zakupy za pomocą aplikacji. Opowiadając o aplikacji Ceneo pokazaliśmy szerszej publiczności nasze najnowsze rozwiązanie, czyli Ceneo Visual Search, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników. Prezentacja przygotowana przez Macieja Borzyma, Pawła Galę i Bartka Bernata spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gratulujemy!
Tak6Nie10

Zostaw merytoryczną opinię o Ceneo.pl Sp. z o.o. - Wrocław