Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Ponad 7 tys. kilometrów pokonanych na rowerze i 131 fotografii. Tak w wielkim skrócie możemy podsumować naszą sportowo-fotograficzną rywalizację "Nakręca mnie Ceneo 2019". 

Przez cały maj kilkudziesięciu pracowników wybierało rower jako główny środek transportu do pracy i w czasie wolnym. Mimo że w tym roku pogoda nie była łaskawa dla uczestników udało się bardzo aktywnie spędzić ten czas i wykonać wiele ciekawych fotografii.


W kategorii kobiety najlepszy wynik uzyskała jedna z koleżanek, która przejechała ponad 440 km. W kategorii Panowie najlepszy wynik uzyskał kolega, pokonując na jednośladzie ponad 1600 km. 


W ubiegłym tygodniu wręczyliśmy nagrody najlepszym rowerzystom i fotografom. Do laureatów trafiły m.in karty podarunkowe Ceneo.pl, zaproszenia do kina oraz gry "Logo". 

Pomocna?
Tak6Nie4

Pracodawca

 Aktualność

Marka Ceneo.pl znalazła się w polskiej edycji gry planszowej Logo. Planszówkę wydała firma Trefl. Zasady Gry są niezwykle proste. Kto zna lepiej historię marki i jej produkty wygrywa.  


Gra planszowa to idealna propozycja dla znawców marek i ich produktów. Zestaw gry składa się z planszy, pionków i  330 kart z pytaniami na temat historii i ciekawostek konkretnych marek. W grze znajdziemy również karty związane z serwisem Ceneo.pl, które znalazło się obok takich marek jak NASA czy EA Sport. Gra na stałe zagościła w naszej firmowej strefie relaksu. Chętnych do sprawdzenia swojej wiedzy nie brakowało.


Trzeba przyznać, że pytania mogą zaskoczyć niejednego pasjonata marek lub specjalisty od marketingu. W grę można grać zarówno w dwie osoby, jak i nawet sześć. To idealna propozycja dla tych, którzy nie lubią się nudzić wypoczywając podczas wakacji. 

Pomocna?
Tak5Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Dziś w porannym przeglądzie lokalnej prasy ciekawy artykuł. Dowiesz się z niego, co sprawia, że są pracownicy, którzy już od 13 lat tworzą Ceneo.pl.

Pomocna?
Tak4Nie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Ceneo.pl Sp. z o.o.