P.W.”KRESPOL”s.c

Łódź

Opinie o P.W.”KRESPOL”s.c

Miron

Miałem nadzieje, że na forum dowiem się coś więcej o firmie. Tak skrajnie różne opinie, że trudno wyciągnąć wnioski. Ja słyszałem sporo dobrego!

DOBRE RADY SOBIESŁAWA ZASADY

firma moze dobra ale p prezes tak pazerny ze kupe własna by zjadł WYZYSK LUDZI TO NORMA W TEJ FIRMIE pracuja tylko nieudacznicy ktorzy z krawiectwem nie maja nic wspolnego prezes hydraulik kierownik elektryk IZBA SKARBOWA INSPEKCJA PRACY POWINNY SPRAWDZIC TE FIRME LUDZIE PRACUJA BEZ UMOWY111111111111111111111111111111111111

peło

bardzo dobra firma pracowałem w niej trochę czasu na maszynach koronkowych najlepsza praca jaką do tej pory udało się wyszukać w łodzi i okolicach wszystko na czas co do złotówki i grosza

wiktor

co z tego że 15 zł jak i tak kibel

xxx

uuuu sięgnął głębiej do kieszeni krojczy ma 15 zł na godzinę

olo

a jakie zarobki na krojeniu warto złożyć cv

Pawlo

Czasami się "prezesowi" złe obliczy pensja (choć mówi że to ta okropna księgowa :) co dziwne zawsze na niekorzyść pracownika., Trzymać się trzeba za tyłek bo może wyru***ć.. Kierownictwo wiecznie wkurzone, w tzw "sezonie" latają z gębami purpurowymi z nerwów. Pracownicy co wiedzieli co i jak pozwalniali się, bo mało płacił.Przez dobre pół roku tak do czerwca wolne masz tylko niedziele i robisz nadgodziny w tyg. niby dobrowolne, ale tak naprawdę to obowiązkowe. Krojownia na 1-szym pietrze, trzeba dymać z belami materiału, osłony pozdejmowane z noży, żeby szybciej było... kasa.. kasa...

true

Hej, ale czy wypłata jest w pełni terminowa? Dzięki

m.

owszem jest zapotrzebowanie na krojczego, proszę się zgłosić.

tomek

widzę dużo opinii i mam pytanko nie ma przypadkiem zapotrzebowania na krojownie i wiecie może po ile godzin pracuje się w tej firmie na krojeniu i jaka stawka ale przy sukienkach komunijnych to chyba mniej jak 14zł - 15zł to nie ma

franekkimono

Skoro takie dobre warunki to skąd taka ilość negatywnych opinii

wódka

prezes mgr.inż szuka aktualnie brygadzisty-ki na szwalnie i krojownie z umiejętnością konstrukcji krojenia i szycia i w wolnym czasie wyrabiania bałwanów na ultra

Bruce lee

Co taka cisza czyżby prezes rzucił podwyżki

prezes

nie narzekajcie skończą się komunie to zarobicie więcej ale na razie jest to niemożliwe bo reklama w centrum łodzi kosztuje a skąd brać jak nie z waszych kieszeni

oooooooooooooooooooooooooooooooooo

syf kiła i mogiła...............................................................

maciek

Popracowałem w tej firmie kilka lat a właściwie można powiedziec że je straciłem.Jestem szczęśliwy że z tamtąd odszedłem i polecam wszystkim kto tam jeszcze pracuje,aby zrobili to samo inaczej można się wykończyc nerwowo i psychicznie.Zgadzam się i popieram to co napisała (usunięte przez administratora)

six

Franek nie świruj tam jest fatalnie nie wprowadzaj ludzi w błąd jak mają szansę poszukać sobie naprawdę czegoś konkretnego

renia raczkowska

organizacja pracy to jedna wielka zciema brak ladu i skladu na kazdym dziale no i oczywiscie brak odpowiedzialnych i kompetentnych osob lipaaaaaaaaa

franek kimono
@renia raczkowska 14.04.2016 20:15

niemożliwe przecież wszystko jest dopięte na ostatni guzik nawet dwa guziki od marynary mirona

ss

Jak to jakie wczasy pod gruszą na święta talony dodatkowe pieniądze za nadgodziny

franek kimono

super praca dobre zarobki super atmosfera nie ma się do czego przyczepić będę się tu trzymał rękami i nogami a nawet się przykuje do kaloryfera

jj.

jakie "profity dodatkowe" masz na myśli

!

Zdecydowanie nie polecam tej firmy bez względu na jakim stanowisku pracujesz! Całkowity brak szacunku dla pracownika ! Najlepiej jak by pracownicy pracowali za darmo i jak roboty ! Jeden wielki bałagan ale wymagania gigantyczne . Wynagrodzenie najniższa krajowa nadgodziny obowiązkowe soboty również w sezonie po za sezonem brak pracy ! Ludzie tam pracujący zakłamani, wredni jedno drugiemu by oczy wydrapało zawiść ,ploty jedno drugiemu non stop podkłada nogę nie ma pracy grupowej atmosfera masakryczna ! Zatrudniając się na dane stanowisko musisz przygotować się na to że będziesz musiał wykonać swoje obowiązki i jeszcze tysiące innych kilka stanowisk na raz ale i tak Pani i Pani PREZES z wyników pracy będą nie zadowoleni o czym przypominają pracownikowi na każdym kroku :) !

feniks

radzę się dobrze zastanowić przed wejściem w progi tego zakładu ale decyzja należy do was jedyne co mogę to życzyć wam powodzenia bardzo będzie wam potrzebne

koronka

Masz złe informacje. firma ciągle poszukuje na ultradźwięki.

tomasz

słuchajcie ludziska czy ktoś może podać mi informacje czy praca jeśli chodzi o krojczego jest cały rok czy sezonowo a później wymyślanie typu malowanie ogrodzenia itp. noszę się z zamiarem złożenia cv

@tomasz 29.11.2015 10:09

Jak masz czas do zmarnowania to próbuj. Poza krojeniem to jeszcze trochę ponosisz belki z materiałem i rolki z papierem (krojownia na I pietrze). Po takiej akcji wnoszenia masz dość. NIE POLECAM !!!

kroje portfele

zgadzam się z koronką w 100%

koronka

Idz i popracuj to się przekonasz, że można pracować za darmo. Nadgodziny ZAWSZE POWINNY BYĆ PŁATNE !!!!! polecam KP przeczytaj ze zrozumieniem. Chyba,że pisze to sam PREZES to pozdrawiam

koronka

NIE POLECAM!!! Stawki są tak ustawione że na koniec miesiąca czasem wychodzi tak że trzeba dopłacić do swojej pensji tak dopłacic!!! Jak ktoś chce poczuć czasy PRL to zachęcam do odwiedzenia tego reliktu przeszłości w której właściciel każe sobie mówić per Pan PREZES :). Brak szacunku, pracownik nic nie znaczy i nic nie ma do powiedzenia - dodam że praca w sobotę i inne nadgodziny jest obowiązkowa za te same marne pieniądze. BARDZO SZACOWNA FIRMA ???? czy to pisał sam PREZES bo nie osoba tam pracująca

sławek

jestem innego zdania choć na początku miałem mieszane uczucia to jednak stwierdzam BARDZO SZACOWNA FIRMA

zibi

jeśli chodzi o krojownie NIE polecam

Zostaw opinię o P.W.”KRESPOL”s.c - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.”KRESPOL”s.c