Wittchen S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Wittchen S.A.
counter
2 428 281 5 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

Katarzyna Korda HR Manager, Wittchen S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą WITTCHEN związana od ponad 4 lat. Jako HR Manager odpowiada za kreowanie i realizację polityki personalnej w ramach Grupy Kapitałowej WITTCHEN.

Przeczytaj cały wywiad »

Ktosik
Kandydat
 Pytanie

Czy można liczyć na 2500 netto?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Ile może zarobić sprzedawca w Wittchen travel?

Sam sam
Pracownik

Cześć. Pracuje w tej firmie już jakiś czas, niestety nie polecam, zaczynajac od tego ze obiecali pełen etat a go brak, żadnych benefitów, coś zniknie płacisz, coś źle zrobisz... płacisz, wszystko trzeba załatwiać samemu, Pani regionalna pominęła sie Z powołaniem chyba, brak komunikacji w firmie, cały czas sprzeczne informacje. Nie polecam nikomu, sam próbuje uciec z tej firmy

Zobacz wszystkie opinie (281)

Doradca Klienta 2018-08-24 23:34 przez Wera

Przebieg rekrutacji

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wittchen S.A.