Wittchen S.A.

2 Dodaj opinię
Wittchen S.A.
2 427 255 5 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

Katarzyna Korda HR Manager, Wittchen S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą WITTCHEN związana od ponad 4 lat. Jako HR Manager odpowiada za kreowanie i realizację polityki personalnej w ramach Grupy Kapitałowej WITTCHEN.

Przeczytaj cały wywiad »

Były pracownik
Nazwa działu: Handlowy

Jako były pracownik szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie ciągnie się w nieskończoność, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów, brak wypłaconych pieniędzy za przepracowane godziny. (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Wittchen S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Monika

Miałam dostać informację od osoby z którą miałam rekrutacje najpóźniej poniedziałek, wtorek... nie dostałam do dziś... szkoda, bo jeśli nie nadaję się to powinnam być poinformowana o tym, że nie przeszłam rekrutacji i dlaczego. Myśle, że nie miałabym pretensji a wiedziałabym nad czym mam się bardziej skupić. Dział HR powinien uczulić na to. Jest to nie profesjonalne. podczas rozmowy rekrutacyjnej też nie do końca był profesjonalizm...

Zobacz wszystkie opinie (255)

Doradca Klienta 2018-08-24 23:34 przez Wera

Przebieg rekrutacji

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wittchen S.A.