Wittchen S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Wittchen S.A.
counter
2 428 287 5 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

Miniaturka

Katarzyna Korda HR Manager, Wittchen S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą WITTCHEN związana od ponad 4 lat. Jako HR Manager odpowiada za kreowanie i realizację polityki personalnej w ramach Grupy Kapitałowej WITTCHEN.

Przeczytaj cały wywiad »

Daniel198610
Kandydat
 Pytanie

Witam czy może ktoś cos napisać o pracy na magazynie w Palmirach? Wynagrodzenie atmosfera itd z góry dziękuje

Xxxyyyzzz
Były pracownik
 Pytanie

Zapomnij o 3 tys na rękę. Jakie podejście?? Takie, ze ludzie rezygnują robią z pracowników roboli jakich mało. Kilka lat temu firma była na poziomie produkt fobry pieniądze z premia spoko bo wtedy jeszcze ludzie kupowali, a teraz portfel 500 zł made on Indonesia niby Skora która po tyg użytkowania tragedi!!!!!!! Ludzie to widza i nie kupują . O butach nie wspomnę apaszki przychodzą pozaciągane walizki zarysowane co yo jest???

potencjalny kandydat
Kandydat
 Pytanie

Znalazłem ofertę na pracuj. jak Młodszy specjalista ds. importu i tak się zastanawiam jakie jest wynagrodzenie netto na tym stanowisku, bo co do wymagań to bardzo wysokie, a takie wymagania są na stanowiskach dwa szczeble wyżej. Kto podpowie?

Zobacz wszystkie opinie (287)

Doradca Klienta 2018-08-24 23:34 przez Wera

Przebieg rekrutacji

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wittchen S.A.