Wittchen S.A.

2 Dodaj opinię
Wittchen S.A.
2 427 245 5 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

Katarzyna Korda HR Manager, Wittchen S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą WITTCHEN związana od ponad 4 lat. Jako HR Manager odpowiada za kreowanie i realizację polityki personalnej w ramach Grupy Kapitałowej WITTCHEN.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wittchen S.A.?

Anka
Nazwa działu: Handlowy

Zamawiam w Witchen walizkę od dłuźszego czasu. Miała być z dnia na dzień , czekam, niedługo wyjeźdzam chyba bez ich walizki. Zamawiałam dwa razy. Cisza

ABS Marta

Firma wittchen to jedno wielkie dno. Co pół roku robią rotację, zwalniają bez przyczyny ludzi sprawdziły się wcześniejsze komentarze, płacą najniższą penaje, brak premii za wyrobienie planu sprzedażowego!!!! Zakładanie teczek pracownikom , jeden wielki (usunięte przez administratora) W życiu nie spotkałam tak niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach. Firma nawet nie potrafi w terminie dostarczyć dokumentów do zusu, większość dokumentów błędnych!!! Oszustwo. Musiałam zmienić pracę, żeby przejrzeć na oczy, że wittchen to tylko chińska marka!!!! Nie polecam tej pracy, w żadnym mieście!!! Za takie pieniądze jest o wiele lepsza praca... ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Zobacz wszystkie opinie (245)

Doradca Klienta 2018-08-24 23:34 przez Wera

Przebieg rekrutacji

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wittchen S.A.