Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Joanna

@Lola, sądzę, że kwestia wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia, a także od indywidualnych ustaleń z przełożonymi. Takie rzeczy często podlegają negocjacji. Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik?

Joanna

@Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Lola
@Joanna 23.08.2018 15:12

Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.

Lola

Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?

Joanna

@Były pracownik, dlaczego uzyskanie premii jest trudne? Czy normy są bardzo wysokie? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czego te szkolenia dotyczą? Czy są głównie z technik sprzedaży, czy też jakieś inne? @Były pracownik., zarzucasz firmie oszustwo, z jakiego powodu? Pamiętaj, że takie bezpodstawne zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Może kwestia umowy zależy od dogadania się z przełożonymi? Wspomniałaś o dużej rotacji, wynika ona z zarobków, czy może innych względów?

Były pracownik.

Witajcie. Pracowałam tam ponad dwa lata. Ludzie ok. Odeszlam, bo zarobki były naprawdę niskie. O podwyżkach nie ma mowy. Bardzo duza rotacja. Osobiście nie polecam. I bardzo istotna sprawa - oszukują na umowach. Najlepiej na zlecenie i w nieskończoność na czas określony.

Joanna

@Były pracownik, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Dodatkowe benefity to na pewno duży plus. Wspomniałeś o premii, czy jest oba wyliczana od wyników pojedynczego pracownika, czy całego zespołu? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy mają one miejsce? Atmosfera w dużej mierze zależy od pracowników, przypuszczam, że może się różnić w zależności od miejsca. Na końcu swojego wpisu odradzasz pracę w firmie, ale może jest też coś, co Ci się podobało?

Joanna

Jakie jest Wasze zdanie o pracy w Wittchen? Czy to godny polecenia pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Napiszcie, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, a także benefitów pozapłacowych. Czy można liczyć na rozwój zawodowy w tym miejscu, poprzez szkolenia i kursy organizowane przez firmę? Zachęcam Was do czynnej dyskusji.

@Joanna 05.07.2018 18:08

Joanna spędziłem w tej firmie niecałe 2 lata. Zniżki pracownicze na produkty są, jest też karta Multisport za 120 zł. Umowę o pracę dostaje się bardzo szybko. Wynagrodzenie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii. Jest to pensja pracownika bądź sprzedawcy w sklepie (co do sprzedawcy wiem że nie wszyscy mają takie pensje, są mniejsze). O podwyżce można sobie pomarzyć. Jeśli chodzi o rozwój to tak jak z podwyżką. Odnoszę się tu do Warszawy. Atmosfera jest nieciekawa a ludzie nie grzeszą inteligencją. Jeśli mam być z Tobą szczery to omijaj Wittchena szerokim łukiem, tym bardziej jeśli jesteś ambitna i nie lubisz marnować swojego czasu, chyba że powyższe warunki Ci odpowiadają. Pozdrawiam

Joanna

@Ola, sądzę, że kwestia zarobków jest bardzo indywidualna, zależy od miejsca pracy, doświadczenia, stażu pracy, prawdopodobnie także od umiejętności negocjacyjnych osoby, która stara się o zatrudnienie. Myślę, że odpowiedzi, które otrzymasz, będą zróżnicowane. Może warto aplikować i dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może masz już ją za sobą?

Ola

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie kierownika takiego salonu i zwykłego sprzedawcy. Poproszę o kwotę netto. I jak wyglądają wskaźniki? Możliwe do zrealizowania w małych miastach?

lola

Witam, prosze o info jaki jest przedział płacowy dla kierownika w pomorskim. Z gory dziękuję.

Praca jak praca . Ludzie pracują po naście lat i są zadowoleni. Osobiście odszedłem po roku bo Mi atmosfera nie odpowiadała i pewni karierowicze tam pracujący). Ale to stare dzieje. Uważam ,że nie ma co narzekać tylko jak się nie podoba odchodzimy i tyle. Z tego co wiem to niewielu stać na taki gest. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie chce pisać?

Karola

Czy może mi ktoś podpowiedź czy warto aplikować na stanowisko KAM ? Jaka jest atmosfera, jak wyglądają plany/targety? Ogólnie czy w ogóle warto? Z góry dziękuję :)

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w WITTCHEN S.A.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Patryk

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Iwa

Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?

Daria

Rzadko piszecie na tym wątku a to dla mnie jest sygnał,, że dobrze się tu pracuje.

Misio

Pracowałem dwa lata na magazynie. (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Wszyscy zarabiają tyle samo, czy to magazynier, czy wózkowy, a nawet wykwalifikowani pracownicy na zwrotach, czy na reklamacjach mają takie same pensje. Odradzam pracę na tym magazynie. Jak ktoś chce mieć stałą pracę i w miłej atmosferze to radzę omijać ten magazyn szerokim łukiem.

Karolina

Żeby zarobić trzeba utrzymać pewne tępo prac. Jeśli ktoś nie nadąża to niestety musi zmienić pracę. Zasady ekonomi są bezlitosne!!

Życzliwa
@Karolina 16.12.2017 16:39

Jak ktoś próbuje utrzymać tępo to się nie dziwię, że nie daje rady.

robson

Napisze ktoś jak wygląda praca w działach finansowych, kontroling etc?

Była pracownica
@robson 16.10.2017 03:25

Nie polecam ciągle zmiany,zeby się wyrobić najlepiej po godzinach(usunięte przez administratora)Ciągłe zmiany kadrowe w tym dziale,ludzie sami odchodzą

pracowniksalonu

Fatalna atmosfera, nastawienie tylko i wylacznie na wynik; n(usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika i ciagla zmiana celow - nawet w trakcie okresu - po roku i 2 miesiacach szczerze zaluje i odradzam!

Karolina

@Była pracowniczka na całe szczęście Myślę, że stres związany z początkiem pracy w nowym miejscu nie pozwolił spojrzeć na wiele spraw obiektywnie. WITTCHEN to znana marka, wysokie standardy i fajnie się tu pracuje

Natalia

Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie jaka jest atmosfera w firmie. Czy fajnie sie pracuje? Rozumiem, że czasami bywa różnie ale tak generalnie to jak jest?

Joanna

@Pracowniksprzedawca co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie WITTCHEN S.A.? Czy podoba ci się praca? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera w firmie? Będą to pomocne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Pracowniksprzedawca

Firma z taką pozycją w branży jak WITTCHEN z całą pewnością nie zwolniłaby pracownika bez podania powodów. W najlepszym przypadku robili redukcje etatów lub ktoś sobie nagrabił i został zwolniony dyscyplinarnie.

Brunon

Fajna firma, dla każdego kto lubi pracę ogólnie. W każdej firmie trzeba pracować i tacy ludzie nie narzekają bo potrafią sobie wszystko ułożyć. Nie mają problemów z kierownikami ani ze współpracownikami.

Nick

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (B2B) Ktoś może coś napisać w temacie ? (targety, wynagrodzenie, atmosfera....)

Nick

Mania

WITTCHEN potrzebuje trochę pracowników, to fajnie .

Pomoc osobom palacym w magazynie.

Hmmm pracaca na magazynie w palmirach jest calkiem fajna i przyjemna, gdyby nie to ze jest calkowity zakaz palenia papierosow. Nie wiem kto to wymyslil(chyba jakis idiota ktory nie pali i nie wie.jak to jest dla osoby palacej powstrzymac sie przez 8 godzin, czlowiek palacy nalogowo gdzie przez 8 godz. Nie moze zapalic jest ospaly i duzo mniej wydajny niz gdyby tego 1czy 2 papierosy w ciagu pracy zapalil.) To pierwsza firma ktora spotkalem gdzie nie wolno wyjsc na papierosa, mysle ze w koncu sie to zmieni i wtedy naprawde praca w Wittchen S.A bedzie naprawde mila, przyjemna i az bedzie sie chcialo tam isc i pracowac. A nawiasem mówiąc zmiencie to bo stracicie naprawde dobrych i wykwalifikowanych pracownikow. Pozdrawiam cala centrale gdzie nie maja takich beznadziejnych zakazow.

miestress9
@Pomoc osobom palacym w magazynie. 27.02.2017 17:20

Ty chyba sobie kpisz... palenie to nałóg jakby nie było, czemu mieliby to popierać i pozwalać na wyjście na fajkę, bo komuś się zachce?? o.O od tego jest przerwa, na 8h Ci przysługuje chyba 30min. więc już bez przesady.

Zdzichu Pietrucha
@Pomoc osobom palacym w magazynie. 27.02.2017 17:20

A co niepalący mają za ciebie zapierniczać. Przestań się ośmieszać.

Zostaw opinię o Wittchen S.A. - Kiełpin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wittchen S.A.