Wittchen S.A.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wittchen S.A.

Sylvia

Hej ja pracuje od połowy lipca narazie wszystko jest wporzatku. Wymagania duże ale dziewczyny na zmianach pomagają. Kierowniczka powiedziała ze już za dwa tygodnie dostanę premie za sprzedaż. inne dziewczyny dostały jakaś nagrodę i mogą wziasc produkty z firmy. Chyba nie jest tak złe jak piszą.

Kamja

Zastanawiałam się nad pracą w tej firmie po tylu komentarzach, ostatecznie przyjelam ofertę pracuje 2 miesiąc i jest ok. Atmosfera jest super , ludzie są zgrani, kierowniczka również. Jest sporo pracy i dużo wymagań ale da się ogarnąć. Mam chyba szczęście co do sklepu patrząc na inne komentarze bo od kiedy jestem mamy premie i całkiem nieźle to wygląda kwotowo.

Lili
@Kamja

czytając te wszystkie opinie faktycznie bałam się przyjść do tej firmy - jednak bardzo potrzebowałam pracy i zaryzykowałam. Przyznam, że na razie nie żałuje - mama wrażenie jakbym pracowała w innym miejscu niż te o którym tu piszą. Pracy dużo ale atmosfera u nas bardzo dobrze - wszyscy sa wyrozumiali i chętnie tłumaczą - szkolenia on-line super, bardzo mi się podobało - zupełnie inaczej niż na studiach :D.

Jarosław

Hmmm, czemu tak mocno się do tego przyczynia Twoim zdaniem? Co się tam dzieje? :)

Basia

To samo kierowniczka w Kielcach :)

Była
@Jarosław

Ciagle pretensje o wszystko, nerwowa atmosfera, pisanie ciagle na grupie dzień i noc, przychodzenie co chwile do sklepu nawet jak ma urlop/dzień wolnego tylko po to by się przywalić o (usunięte przez administratora)(chociaż bardziej bym to wbieganiem nazwała), zamiast na uboczu skrytykować kogoś to robiła to na forum przy wszystkich - najczęściej właśnie na tej grupie.

Była

Wiem ze wpis do niej dotarł i specjalnie codziennie klika flagę by post zniknął. Zabawne ????

Stara ekipa
@Basia

Zdecydowanie racja, osoba ta chyba się już "zadomowiła" tam a regionalna pozwala jej na wszystko

Kama
@Stara ekipa

To co dzieje się w Kielcach to wręcz cyrk na kółkach. Ekipa zmienia się co miesiąc. Nikt nie zastanawia się czemu dzieje się tak od pewnefo momentu.. wystarczyło że jedna "pani władca" interesu wróciła do pracy i wszystko się sypie. Dziewczyny zwalniają się z dnia na dzień, przesort gorszy niż w Biedronce. Od dwóch lat ogłoszenie wisi non stop, to raczej ale świadczy o sklepie. Ale cóż układy układami, chyba osoba nad kierująca nie zwraca na nic uwagi.

@Kama

Kama, dziękujemy za opinię. Nie prawdą jest, że w salonie w Kielcach następują częste zmiany w zespole czy też jakby proces rekrutacyjny trwał od dwóch lat. Nie mniej jednak przyjrzymy się sprawie bliżej i zweryfikujemy Twoje słowa. Pozdrawiamy.

kamila
@Wittchen S.A.

jaki sens ma obecność wittchen tutaj????? prosze imię i nazwisko osoby komentującej.

@kamila

Kamila, nie rozumiemy Twojego pytania, ponieważ Twój wpis nie wnosi nic merytorycznego pozostawimy go bez dalszego komentarza. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego !

Mariusz
@Wittchen S.A.

Trzymając się zatem merytoryki. Firma wystawiła ogłoszenie na doradcę klienta w Kielcach. Umowa zlecenie. Proszę uszczegółowić kwestię zarobków. Ile wynosi podstawa i premia zależna od wyników sprzedaży? I czy wiadomo Państwu z czego wynika wolny wakat na tym stanowisku?

@Mariusz

Szanowny Panie Mariuszu, nie udzielamy na ogólnym forum informacji o systemie wynagradzania czy premiowania naszych pracowników. Jeśli jest Pan zainteresowany wybraną ofertą pracy to proszę o przesłanie swojej aplikacji, w momencie zaproszenia na spotkanie będzie Pan mógł zapytać Kierownika Salonu o zasady i warunki pracy, jakie możemy zaproponować. Wakaty w Salonach, jak i w całej organizacji wynikają z potrzeb Pracodawcy - jak w każdej firmie - może być to np. uzupełnienie wakatu, poszerzenie zespołu czy uruchomienie zupełnie nowego stanowiska. Pozdrawiamy.

Zawiedziona
@Wittchen S.A.

Ile mniej więcej trwa rekrutacja. Ogłoszenie jest od dawna . Aplikowałam 2 tyg i cisza . Ogłoszenie odświeżone. Czy to znaczy ze mogę sobie odpuścić i szukac dalej. Mimo ze wszystkie warunki spełniałam :(

Anna Nowy wpis
@Zawiedziona

W Gdańsku tez ogłoszenie od dawna. Aplikowałam ja i dwie znajome żadna nie została zaproszona na rozmowę. I też odświeżone :(

Ona Nowy wpis
@Anna

Możliwe ze mają większe oczekiwania niz wymagania podane w ogłoszeniu. Np. Wykształcenie, znajomość angielskiego , komputera itp. Albo tylko studentki Ale to nie jest w porządku . Powinni odrazu podać a nie robić nadzieje aplikującym.

Asia Nowy wpis
@Anna

A czy jak aplikujesz do innych firm to dostajesz od wszystkich zaproszenie na rozmowę, bo ja nie, pomimo, że teoretycznie spełniam wymagania. To chyba normalne, że pracodawca nie odpowiada na wszystkie CV.

Anna Nowy wpis
@Asia

Szczerze póki co aplikowałam do 5 firm .Byłam zaproszona na 3 rozmowy, w dwóch przypadkach to ja odmówiłam podjęcia pracy z\w na warunki płacowe. Dwie firmy się nie odezwały w tym Wittchen tylko że w tej drugiej ogłoszenie znikło dwa dni po mojej aplikacji. Widocznie jkogoś przyjęli. A tu ogł nonstop odświeżane , naprawdę przez 30 dni nie aplikował nikt kto zasługuje na tą pracę. Nie chodzi o to że nie przyjęli mnie tylko kogo szukają ? Przez tyle czasu dostali pewnie multum CV i nikt nie pasuje?

A

Pracowałam w wittchenie rok, więc poznałam wszystko dokładniej, jednym słowem określę pracę tam jednym słowem- porażka. Po odejściu byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Nie raz po wyjściu z pracy płakałam. Jeśli chodzi o magazyn- potrafią nie wysyłać walizek przez tydzień a później wysyłają wszystko czego efektem jest caly zawalony sklep w walizkach, które ważą DUUUUŻO kg. (usunięte przez administratora)- takiej osoby jeszcze na swojej drodze nie spotkałam. Czepianie się dosłownie o wszystko, myśli ze pracownicy nie maja swojego życia i ich myśli krążą 24/7 wokół pracy. Wymaga chorych rzeczy, tworzone są coraz większe plany, które sklep ledwo realizował na 90%. A bez premii wypłata jest nędzna, gdyż zarabia się najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)pewnego sklepu w (usunięte przez administratora)również niczego sobie. Układziki, układziki i jeszcze raz układziki. Branie nadmiaru gotóweczki do własnej kieszeni to pikuś przy niektórych rzeczach jakie tam się odstawiały. Poza tym koleżanki w pracy to jeden wielki wyścig szczurów. Ukradną twojego klienta tylko żeby nabić sobie kaskę do swojego planu. Patrzą na twoje ręce a przy potknięciu nogi od razu jazda do kierowniczki (usunięte przez administratora) ogólnie rzecz biorąc, odradzam każdemu pracy w tym miejscu jeśli chcecie pozostać przy dobrym zdrowiu psychicznym

@A

Dziękujemy za opinię, każda opinia jest dla nas ważna. Ponieważ nie wiemy jakiego salonu dotyczy opisana sytuacja zapraszamy Panią do kontaktu z działem HR (skoro wskazuje Pani iż jest byłym pracownikiem firmy), dzięki czemu będziemy mieli możliwość zweryfikowania prawdziwości Pani słów oraz przyjrzenia się całej sprawie. Pozdrawiamy.

@A

Tak sporo pracy i dużo obowiązków za najniższą krajową

Margo

Pracuję w Wittchenie już jakiś czas ale coraz bardzie zastanawia mnie czy na umowę o pracę można pracować 14 jednego dnia i następnego masz 11 godzin. Z tego co wiem i czytałam to kodeks pracy na to nie zezwala max jest 13 czyli 5 godzin nadliczbowych i następnie dzień wolny. No a niestety w Wittchenie co 3 miesiące są inwentaryzacje i tak się pracuję. ( Za najniższą krajową ) Zastanawia mnie to jak w takim razie zatwierdzane są grafiki, czy ktoś je sprawdza? Bo to jest już naruszenie.

Monis
@Margo

A może w końcu zgłosić do odpowiednich służb żeby sprawdzili i zobaczyli tym bardziej że 14 godzin w takie upały nie da się pracować i w do datku następny dzień 11. Wyzysk pracowników

Łucja
@Monis

Chyba nie jest tak że w upały nie można pracować przez ileśtam godzin? Tylko jak zwykle. Ale mogę się mylić?

Barbara
@Monis

czy już sama praca przez 14 godzin nie powinna czegoś sygnalizować niezależnie od warunków? jeśli to o czym piszesz to prawda to ciekawa bym była czy faktycznie jakaś reakcja została wobec tego podjęta, ktoś ostatecznie zgłaszał czy jednak nie było co?

@Barbara

Witaj Barbara, to nie prawda, nie pracujemy po 14 godzin. Dział HR jest do dyspozycji każdego pracownika i w razie potrzeby można zgłosić wszelkie wątpliwości czy zapytać - tak samo do Managerów Regionalnych. Pozdrawiamy!

Barbara
@Wittchen S.A.

witam, dziękuję za rozwianie tych wątpliwości, mogłabym z ciekawości się dowiedzieć jakie warunki obecnie panują na dziale HR? ile osób obecnie jest, jak praca przebiega i czy są planowane jakieś przyszłe przyjęcia?

@Barbara

Pani Barbaro, obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu HR. Jednakże w związku z dalszym rozwojem marki pojawiają się również nowe możliwości u nas, zatem zachęcam do śledzenia naszej zakładki http://www.kariera.wittchen.com/ , gdzie na bieżąco publikowane są otwarte procesy rekrutacyjne do naszej organizacji. Zapraszamy do aplikowania, pozdrawiamy !

Pracujemy po 12 godzin

Czy Wittchen S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Przeważnie pracuje się 12 godz czasami 10 godzin dziennie

Łucja

Znalazłam informacje, że szukają kogoś do pracy jako asystent grafika w dziale E-commerce. Ile można zarobić na takim pomocniczym stanowisku w sumie, będzie w ogóle więcej jak minimum? Bo nie wiem, czy warto się interesować w ogóle.

@Łucja

Łucjo, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w WITTCHEN. Aktualnie mamy otwarty proces rekrutacyjny na stanowisko Grafika do Centrali, nie poszukujemy osoby na stanowisko asystenckie. Zachęcamy do aplikowania, jeśli spełniasz warunki oferty. Pozdrawiamy.

Pracodawca

UE, udzieliliśmy odpowiedzi na zadane pytanie, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko grafika na poziomie asystenckim/pomocniczym. Co do wynagrodzenia to uzależnione ono jest od poziomu danego stanowiska, jak również umiejętności i doświadczenia danego kandydata, zapewniam jednak że nie są to stawki na poziomie minimum krajowego. Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w naszych rekrutacjach.

Xyz
Kandydat

Hejka.Zastanawiam się czy warto aplikować do Wittchen.Czy faktycznie plany są do wyrobienia, i czy są premie.Ile można zarobić miesięcznie, uczciwie pracując w tej firmie? Proszę Kogoś o kilka słów prawdy.Z góry dziękuję.Dodam tylko,że ogłoszenie jest z Wrocławia.

@Xyz

Witaj XYZ, zapraszamy do aplikowania, podczas rozmowy rekrutacyjnej będziesz mógł/mogła zapytać Kierownika jak wygląda praca w naszych salonach. Najlepszym dowodem na to, że warto u nas pracować, jest fakt że większość naszych pracowników związana jest z WITTCHEN od wielu lat. Zawsze doceniamy uczciwą pracę. Rozwijamy się, nie zapominając o naszej załodze, w tym wdrażamy nowe benefity pozapłacowe. Pozdrawiamy !

@Xyz

Podpinam sie pod pytanie. Nowy rok , nowe stawki. Ile się teraz zarabia ,czy są benefity pozapłacowe ,czy plany do wyrobienia ? I czy jest sens aplikować kobiecie 40+ ze sporym doświadczeniem w sprzedaży , czy odpuścić bo przyjmują tylko studentki ?

ona
@Anna

Pracowałam dawno temu.Za moich czasów na sklepach były konkretne panie ( właśnie takie 40+) z wiedzą. doświadczeniem, potrafiły doradzić. Teraz widzę młode zagubione dziewczęta co chwile inne z miną " co ja tu robię" . Niestety jak w większości sieciówkach zatrudniają studentki z/w na koszty

@ona

Dzień dobry ONA i ANNA, zapraszamy do aplikowania i współpracy osoby w każdym wieku, wśród naszej załogi są osoby zarówno młodsze jak i dojrzalsze, wszystkich z chęcią witamy w naszym @WITTCHENteam :) Obecnie nowe młode pokolenie weszło na rynek pracy, w WITTCHEN dajemy możliwość również podjęcia swojej pierwszej pracy, zdobycia doświadczenia i rozwoju razem z nami. Posiadamy szereg atrakcyjnych benefitów pozapłacowych dostępnych dla każdego naszego pracownika, zachęcam do odwiedzenia zakładki Kariera na naszej stronie internetowej http://www.kariera.wittchen.com/ Pozdrawiamy !

Zainteresowana
@Wittchen S.A.

A czy osoby niedyspozycyjne w weekendy mają szanse na pracę.( niepełny etat, zlecenie) Wiem ze przy aplikowaniu jest opcja zaznaczenia. Czy jeśli zaznaczę ze nie to z góry przekreślam swoją szanse ? Ps. Duży plus dla firmy za udzielanie sie na tej stronie :)

@Zainteresowana

Tak, jak najbardziej mają szanse i to duże. Opcja oznaczenia swojej dostępności służy wstępnemu określeniu dyspozycyjności kandydata i możliwości dopasowania grafiku w danym salonie. Każdy kandydat jest brany pod uwagę, a fakt dyspozycyjności w tygodniu daje również możliwość stałego zatrudnienia (w różnych wymiarach czasu pracy). @Zainteresowana, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji i do zobaczenia w WITTCHEN. Dziękujemy również za miłe słowo :)

Ttt
Kandydat

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Witchen Czeladź M1. Będę wdzięczna za wszystkie opinie i informacje.

@Ttt

Dzień dobry TTT, bardzo nam miło, że jesteś zainteresowana pracą w WITTCHEN. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w CH M1 w Czeladzi, gdzie Kierownik przybliży Ci możliwości rozwoju i pracy u nas :) Pozdrawiamy.

Agnieszka
@Wittchen S.A.

A czy można się z Państwem skontaktować internetowo/telefonicznie w sprawie aplikowania do firmy? Czy udanie się bezpośrednio do miejsca to jedyna opcja? :)

@Agnieszka

Dzień dobry Agnieszko, na portalach rekrutacyjnych (OLX, pracuj.pl) oraz w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty pracy do WITTCHEN. Jeśli miałabyś dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu na e-mail rekrutacje@wittchen.com , w odpowiedzi skontaktuje się z Tobą nasz rekruter i przybliży ofertę :) Prosimy jednak nie załączać CV w mailu, nie przetwarzamy zgłoszeń przesyłanych drogą mailową, zaaplikować można jedynie poprzez aktywną ofertę pracy opublikowaną w zakładce Kariera lub na portalach rekrutacyjnych. Zachęcam do kontaktu i do zobaczenia w WITTCHEN !

AS
Kandydat

Hej! Widzę, ze jest oferta pracy na analityka, finansowego. czy ktoś może coś więcej powiedzieć jak wyglada tam praca na tym stanowisku- armosfera, warunki zatrudnienia? bo zastanawiam się czy aplikować.

@AS

Dzień dobry AS, jeśli jesteś zainteresowana/y stanowiskiem Analityka finansowego, posiadasz doświadczenie w podobnej roli, chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w dużej spółce giełdowej, a do tego jesteś osobą pozytywną i otwartą - to zachęcamy do aplikowania. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją aplikacją, zaprosimy na spotkanie i przedstawimy szczegóły naszej oferty. Pozdrawiamy !

Ada
Kandydat

Jak się pracuje na zlecenie? Czy jest bardziej elastyczny grafik. brak odpowiedzialności materialnej ( przynajmniej tak powinno być) ,Czy są jakieś plusy na zleceniu?

@Ada

Witaj Ada, jeśli jesteś zainteresowana pracą w jednym z salonów WITTCHEN, to zachęcamy Cię do wizyty w salonie i rozmowy z Kierownikiem, dzięki czemu będziesz mogła uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy do udziału w rekrutacjach. Pozdrawiamy

pan.g.

Nigdy nie pracowałem w tak toksycznej firmie, nie mówię już o osobach na wyższych szczeblach. Manager regionalny - Pan Marcin - wspaniały człowiek. Natomiast większość środowiska kierowniczego jest złośliwa do szpiku kości, obrabianie pleców poziom ekspert, przede wszystkim kierownik złotych tarasów i blue city. Dwie przyjaciółeczki, które wszystkim robią koło (usunięte przez administratora) a ich wspólne iq jest niższe niż taboretów w ich salonach. Jeżeli chodzi o zarząd to pracownicy są tylko punktami na wykresie, niemalże darmowa siła robocza za najniższą krajową.

Pani g
@pan.g.

A pracowałaś tych dwóch salonach ze cieniach dwóch kierowników na raz ? Często się pracuje w wielu miejscach bo po twoim opieków tak to wyglądu jakby salony były zmienne ?

Zeus
@Pani g

Pani g - oto poziom wypowiedzi kierownika blue city :-) jak kierownik nie potrafi skleić zdania to strach pomyśleć jaki poziom reprezentują jego pracownicy

Joanna
@Zeus

Nie wiem, do jakiej wypowiedzi i jej poziomu się odnosisz, ale przecież nie od pracowników zależy, jaki będzie kierownik, wszędzie trafiają się osoby bardziej i mniej lubiane, to nie miejsce, by kogoś w taki sposób oceniać.

Niezadowolona

Tak więc od czego zacząć... Początek pracy wydawal się super liczne zachęty odnośnie benefitow super wypłaty premii sprzedażowej i dodatkowych plusów... No niestety to tylko marzenia ;) Stawka najnizsza krajowa Zero ale to zero konkretnego szkolenia tak naprawdę każdej nowej rzeczy tj. reklamacje zwroty obsługa systemu nauczyłam się samodzielnie lub od koleżanki . Niestety kazdy kto pracuje w tym sklepie wytrzymuje parę miesięcy następnie albo sam odchodzi bo jest tak duza presja i nacisk na wyniki lub stwierdzają ze poprostu nie spełniasz dla nich odpowiedniej normy ;) Praca po 10 i 12h nie ma opcji o krótsze zmiany często bardzo jest sie samemu na sklepie gdzie trzeba ogarnąć parę rzeczy naraz , jednak jeśli popelni sie jakiś błąd ( ponieważ nikt nic konkretnego nie wytłumaczył) zostaje sie być od razu uznanym za totalnego tepaka. Co do atmosfery kto jak lubi ... jeśli szefowa Cie polubi robisz dobre wyniki i jestes tzw. Lizusem jest ok.. Jednak jeśli coś się szefowej nie spodoba w Tobie to juz resztę pracy jestes ciagle krytykowana i robione jest cos na złość... na przykład zmiana grafiku z dnia na dzień... Pracowałam 2 msc w tym sklepie i mimo ze praca nie jest zła pod względem czynności to organizacja szkolenie i atmosfera jest na poziomie znikomym i liczy się tylko kasa i wskaźniki niż to aby był fajny zgrany skład.. no niestety ale odradzam osobom wrażliwym i o słabej psychice bo to bardzo demotywuje kiedy człowiek się stata robi super wyniki a i tak zawsze jest źle NIE POLECAM

@Niezadowolona

Zgadzam się w 100% I jeszcze bym dodał wygląd pracowników. Te wyblakłe koszule/tuniki -porażka ,sprzątaczki na Centrum lepiej wyglądają ,a jak się ubierze swoją żeby jakoś wyglądać -to wielka reprymenda że brak dress codu. Ciągły brak pracowników i coraz więcej pracy za psie pieniądze .

Ilona
@Były pracownik

to jakie obowiązki są jeszcze dokładane? i powiesz mi mniej więcej ile według Ciebie to jest określenie (usunięte przez administratora) pieniądze"?

@Ilona

Zatrudnij się bo słowami nie da się tej pracy opisać .

Mulan

Co do zarobków to tak macie racje, mam nadzieję że do kogoś z zarządu te opinie dochodzą. To że, sklepy nie wykonują planów to nie znaczy że, ludzie nie pracują. A najniższa krajowa w marce Premium to jest jakaś porażka w tej firmie. Może jakiś apel pracowników potrzebny o podwyżkę.

Vgvgv
@Mulan

Od kiedy Wittchen jest marka premium?????‍♂️

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wittchen S.A.?

Kasia

Odbiera się jako dni wolne

Ilona
@Kasia

Dużo tych nadgodzin ogólnie jest? Ile gdzieś tak dni wolnych wychodzi przez nie w miesiącu?

Joko

Pracuję w firmie już jakiś czas bardzo mi się podoba pod względem ludzi ale w tej firmie jest jeden problem którego zarząd nie widzi. A to jest przykre. Firma która uważa się za markę premium żeby nie dbała o swoich pracowników? Czas troszkę się ogarnąć i docenić swoich ludzi. Pracujemy robimy co do nas należy nie raz nie ma czasu zjeść, a ty oprócz najniższej krajowej nie masz nic. Myślę że w takiej firmie pensja powinna być choć trochę ponad ewentualnie system premiowy zmienić. Premia nie powinna być zależna od założonego planu. Pomimo nie zrobienia planu za pracę za ogół i za starania coś być powinno nawet na mobilizację. Szkoda że, tak jest w Wittchenie. W żadnej firmie nie spotkałam się z nie docenianiem.

X

standardy są chore i człowiek musi robić z siebie głupka i sługusa przed klientem. Ponadto gonitwa za wynikami wręcz masakryczna. Jest to tez praca fizyczna bo są ciężkie dostawy. Jak wchodzi klient nie wolno stać i nic nie robić tylko trzeba udawac, ze się coś robi. Wittchen przychodzi do swoich sklepów, są tez tajemniczy klienci i jeśli coś nie jest spełnione ze standardów to już masz problem

@X

A jakie wyniki trzeba wyrabiać. Są jakieś premie? Na ile możliwe jest ich wyrobienie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Wittchen S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

michu_don

Szķoda, że nikt nie opisze pracy na magazynie???

Ktoś

Powiem wam, że pewnie i tak nie wszystko tutaj opiszę, ale jesli szukacie pracy na stałe- zastanówcie sie. Jak dostaniecie zlecenie to nigdy się nie doprosicie o uop, regionalna m.w - szkoda gadać. Pracowalam ponad 5 lat w tej firmie i na koniec, ponieważ chciałam odejść szybko za porozumieniem stron zostałam potraktowana strasznie. Utrudniania, zbywanie, nie odpisywaniem na mejle czy będę puszczona w oczekiwanym terminie. Musiałam odrobić godziny z 1 lock downu, bylam w pracy tydzien po 12h, żeby tylko sie od nich uwolnić. Praca na początku byla cudowna, premie w gotówce, towarze, paczki na święta i cudowny regionalny p. Marcin Po zmianie na m.w byla masakra, ogromne plany, konwersja, łączony paragon itp W pewnym momencie musielismy robić tabelki a nie bylo czasu na obsługę klienta, ponieważ tabelka do 14 i ani minuty później. Tabelki, dostawa a klient? Nie bylo czasu pomimo, ze firma wymaga powodzenia klient na 1 miejscu. Ja mialam na szczęście cudowny zespół. Odrszlysmy wszystkie z danego sklepu.

@Ktoś

Czy premie były wrzucone pod umowę ? czy były pod stołem? Czemu nie chcą dać umowy o pracę skoro koszty zlecenia i UOP są podobne

@Anna

Premie są wypalcane normalnie na konto - nie ma nic pod stołem. U mnie nie było problemu z przejściem na uop więc tu się nie wypowiem. Jedynie studenci tak naprawdę wola zlecenie bo mają wszytko do ręki więc nie dziwie się im że wola zlecenie.

nienormalna_jakaś?

Pracuję w firmie ponad 2 lata, najpierw jako sprzedawca, obecnie zastępca kierownika. Czytając poprzednie opinie muszę przyznać, że mam ogromne szczęście, bo trafiłam na dobry region, regionalną i przede wszystkim kierownika. Oczywiście można się przyczepić do wielu kwestii, nie zgadzać z pewnymi standardami, jak zresztą w każdej firmie, ale poza tym ja jestem zadowolona z pracy. Dobry kierownik jest w stanie dogadać się z regionalną, zadbać o pracowników i stworzyć w pracy fajną atmosferę, nie ograniczając się tylko do wydawania poleceń. Nasza kiero pracuje razem z nami, nie brzydzi się dostaw, czy sprzątania, jeśli jest taka potrzeba i nie siedzi na zapleczu, podsłuchując o czym rozmawiamy, nie mówiąc już o odgadywaniu kogokolwiek z innymi pracownikami. Jeśli tak się dzieje w innych miejscach, to jest to na pewno wina konkretnych osób, a nie całej firmy. Zarobki - wiadomo, że mogłyby być wyższe, bo jeśli faktycznie niektóre salony mają mniejszą możliwość wypracowania premii ze względu na lokalizację itd., najniższa krajowa to zdecydowanie za mało. Pracy jest faktycznie sporo, ale dzięki temu nie ma czasu na nudę. Nie wiem, jakie zadania musieliście wykonywać za kierownika, ale ja dzięki temu, że mogłam robić to, co oczywiście było możliwe i nie obarczone żadną odpowiedzialnością ani konsekwencjami za złe wykonanie, mogłam się sporo nauczyć. Przygotowanie dokumentów dla księgowości to nie jest coś, czego pracownik nie mógłby samodzielnie wykonać, podobnie jak wiele innych tego typu zadań. Potrzebna jest tu skrupulatność, ale też odpowiedzialność pozostałych pracowników za dokumenty, które przygotowują i wtedy nie ma problemu z odpowiedzialnością materialną za cokolwiek. Takie rzeczy są chyba normalne w każdym innym miejscu, podobnie jak duże dostawy, czy trudni klienci, których w ostatnim czasie bywa sporo. Osobiście nie zdarzyła mi się sytuacja, żeby ktoś potraktował mnie wyjątkowo źle, a na niemiłe uwagi lub roszczeniową postawę zawsze można odpowiedzieć tak, żeby nie wdawać się w zbędne dyskusje i przede wszystkim nie brać do siebie pewnych rzeczy. Niektórym faktycznie wydaje się, że zarabiamy tutaj mnóstwo forsy, możemy sypać rabatami jak z rękawa, dodawać do dużej walizki dwie mniejsze, bo przecież były w środku i to na pewno komplet albo że odmowa reklamacji to nasza osobista decyzja. Ale są też tacy, którzy potrafią podziękować za miłą obsługę, są zaskoczeni, że z drugiego końca Polski chciało nam się ściągać buty z kolekcji 82 albo, że odkładamy towar do końca dnia, a nie tylko na godzinę. Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią podejścia samego pracownika i jak już wspomniałam - przede wszystkim kierownika, dla którego stanowisko i nacisk na wskaźniki, nie są przeszkodą dla obiektywnej oceny zaangażowania pracowników i traktowania ich po ludzku.

Jenie
@nienormalna_jakaś?

Wątpię by była to konstruktywna, prawdziwa opinia...

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.
Przejdź do nowych opinii