2 Dodaj opinię
2 427 246 5 1

Opinie o Wittchen S.A.

Zastanawiąjąca się

Czy wiecie w jakich przedziałach są zarobki kierowników salonów ?? Jeśli ktoś z byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć (usunięte przez administratora)us (usunięte przez administratora)

@Zastanawiąjąca się

Dlaczego administrator cenzuruje moją wypowiedz i kwotę za ile firma proponowała współpracę mojej koleżance ?? Czy to jest tajemnicą za ile ktoś pracuje ?? Tajemnica nie obowiązuje dożywotnio pracownika !

@Zastanawiąjąca się

Odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w regulaminie forum, zapoznaj się proszę z jego treścią. Czy obecnie jesteś zatrudniona w Wittchen? Wiele osób twierdziło, że ciężko o rozwój w firmie, jakie jest Twoje zdanie?

Zastanawiająca się
@Joanna

Nie jestem pracownikiem firmy i niegdy w niej nie pracowałem mam koleżankę ze Śląska i mam takie info od niej pozdrawiam

3000 brutto

3000 brutto i odpowiedzialność materialną

Lola

Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?

@Lola

2500 brutto

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wittchen S.A.?

Anka
Nazwa działu: Handlowy

Zamawiam w Witchen walizkę od dłuźszego czasu. Miała być z dnia na dzień , czekam, niedługo wyjeźdzam chyba bez ich walizki. Zamawiałam dwa razy. Cisza

TakNie2

@Anka

Pani Anno proszę o kontakt mailowy office@wittchen.com. Na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy WITTCHEN

ABS Marta

Firma wittchen to jedno wielkie dno. Co pół roku robią rotację, zwalniają bez przyczyny ludzi sprawdziły się wcześniejsze komentarze, płacą najniższą penaje, brak premii za wyrobienie planu sprzedażowego!!!! Zakładanie teczek pracownikom , jeden wielki (usunięte przez administratora) W życiu nie spotkałam tak niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach. Firma nawet nie potrafi w terminie dostarczyć dokumentów do zusu, większość dokumentów błędnych!!! Oszustwo. Musiałam zmienić pracę, żeby przejrzeć na oczy, że wittchen to tylko chińska marka!!!! Nie polecam tej pracy, w żadnym mieście!!! Za takie pieniądze jest o wiele lepsza praca... ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Tak11Nie4
Wojciech
@ABS Marta

Widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Wittchen. W szczególności zastanowiło mnie to, co napisałaś na temat rotacji, które rzekomo firma robi co pół roku. Dlaczego akurat po takim okresie firma decyduje się na pożegnanie z niektórymi pracownikami? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się, dlaczego tak to wygląda.

Tak2Nie1
brunetka
@ABS Marta

popieram opinię, wszystko co Pani napisała to prawda- wytrzymałam 3 miesiące

izi

obecnie są przyjęcia na magazyn w Palmirach... początkowo przez Agencje Pracy, a później bezpośrednio u Nich...

@izi

Można wiedzieć przez jaką agencję?

@izi

Szanowna Pani, Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio na mail rekrutacje@wittchen,com Nasze aktualne oferty może znaleźć Pani na portalu olx Dzieł HR

Pracodawca

Szanowna Pani, Zapraszam do udziału w rekrutacji, w WITTCHEN dokładamy wszelkich starań aby naszym pracownikom pracowało się komfortowo. Pozdrawiam Dział HR

@Wittchen S.A.

Witam :) Czy są może przyjęcia na magazyniera? - Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie dostaw, praca ze skanerem nie jest mi obca? :) Jak można się do Państwa dostać, do centrum logistycznego? Na stronie Wittchen brak ofert pracy :(

@Magda

Aplikacje może Pani przesłać na mail - rekrutacje@wittchen.com lub skontaktować się telefonicznie z działem HR Pozdrawiam Dział HR

@Wittchen S.A.

Dziękuję za podpowiedz :)

Były pracownik.

Witajcie. Pracowałam tam ponad dwa lata. Ludzie ok. Odeszlam, bo zarobki były naprawdę niskie. O podwyżkach nie ma mowy. Bardzo duza rotacja. Osobiście nie polecam. I bardzo istotna sprawa - oszukują na umowach. Najlepiej na zlecenie i w nieskończoność na czas określony.

Tak8Nie
Było, minęło
@Były pracownik.

Pracowałam 2 lata. Jak się dobrze pracuje, to dużo można. Nawet umowę na czas nieokreślony możesz dostać, a i podwyżki! Jak pracujesz, a nie tylko stoisz, to firmie na Tobie zależy i masz dobre warunki pracy :)

Tak2Nie4
Łucja
@Było, minęło

Przez całkiem długi czas byłaś pracownikiem Wittchen - zdążyłaś zatem dosyć dobrze poznać tę firmę od strony tego, jakim jest pracodawcą. Proponuję, abyś dopowiedziała jeszcze coś na temat umowy: czy wszystkim pracownikom oferuje się umowę na czas nieokreślony? A jak wyglądała atmosfera między Wami? Byliście sobie życzliwi, czy niekoniecznie?

Iwa

Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?

pracownica
@Iwa

Jeżeli chodzi o administrację, to zarobki są słabe. U mnie w dziale przedział był 2100-2500 zł na rękę, bez premii i możliwości podwyżek. Nie wierzę w teksty typu, ze w przyszłym roku będzie podwyżka. Oszczędzają na tym. W innej firmie za taką samą robotę dostaniesz więcej kasy. na start dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie - ok, ale długoterminowa praca w Wittchenie na niższych stanowiskach jest bezcelowa.

Tak2Nie2

Joanna

@Lola, sądzę, że kwestia wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia, a także od indywidualnych ustaleń z przełożonymi. Takie rzeczy często podlegają negocjacji. Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik?

@Joanna

pensja jest z góry ustalona, nie ma możliwości zmiany bo coś więcej umiesz robisz. może w biurowcu jest inaczej na magazynie jest beton i następny. wewnętrzna rekrutacja jest bardzo rzadko w 2018 roku tylko 3 oferty.

@Joanna

po 3 latach pracy, zero rozmowy o zmianie wynagrodzenia, albo pracujesz dalej albo znajdź sobie lepszą.

Tak6Nie
Joanna

@Były pracownik, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Dodatkowe benefity to na pewno duży plus. Wspomniałeś o premii, czy jest oba wyliczana od wyników pojedynczego pracownika, czy całego zespołu? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy mają one miejsce? Atmosfera w dużej mierze zależy od pracowników, przypuszczam, że może się różnić w zależności od miejsca. Na końcu swojego wpisu odradzasz pracę w firmie, ale może jest też coś, co Ci się podobało?

@Joanna

Przypuszczam z Twojej wypowiedzi że interesuje Cię praca w salonie. Premia jest zależna od wyrobionego planu w danym miesiącu, jeśli nie wyrobisz jedziesz na podstawie, a nie muszę mówić że wyrobienie planu nie jest łatwe i zależy od całego zespołu z którym pracujesz. Szkolenia są, przeważnie co kilka miesięcy, odbywają się w centrali w Palmirach. (Cały czas mówię o terenie Warszawy). Jasne że atmosfera zależy od pracowników, głównie chodzi mi o ludzi którzy zarządzają polityką tej firmy, a Ty na tym cierpisz. W skrócie mogę to ująć tak, że pracujesz za naprawdę nieduże pieniądze, często w stresie i nerwach(usunięte przez administratora) Podobało mi się to, że zdobyłem kolejną lekcję życia, zobaczyłem jak firma funkcjonuje na poszczególnych szczeblach. Jednakże tak jak wspomniałem wcześniej dostajesz bardzo małe pieniądze, które nie odzwierciedlają tego co robisz i za co jesteś odpowiedzialny, dlatego jeśli jesteś ambitna i nie chcesz iść po najmniejszej linii oporu to szukaj innej pracy. Nie trudno znaleźć lepsze warunki w innym miejscu, sam tak zrobiłem i żałuję tylko że tak późno to do mnie dotarło ;) Pozdrawiam

obecny
Nazwa działu: Produkcja
@Joanna

premia jest uznaniowa, nie ma nic wspólnego z twoja pracą, no chyba że powody jej zabrania. zawsze jest ucięta, a ci co ja daja kierują się kolesiostwem. jednym ze sposobów osczędności jest zabranie premiitaka polityka co mi z benefitow jak pensja jest niska a ich koszt wcale nie jest niski, cena jest taka sama dla tych co dużo zarabiają i dla najniższego szczebla czyli magazyn.

Tak1Nie

Mik

Cześć. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie wynagrodzenie oferuje firma na stanowisku specjalisty ds eksportu? ciągle pojawia się takie ogłoszenie, ciekawa jestem, czym to jest spowodowane - niska pensja, czy o co chodzi, że nie mogą znaleźć odpowiedniego pracownika?

Tak4Nie

@Mik

Raczej się nie dowiesz tutaj gdyż administrator kazde kwoty ci usunie ! cenzura !

nie
@Mik

Jak na magazynie lub salonie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii

@Zastanawiąjąca się

zarobki w cl są niskie i brak w większości awansu i rozwoju.

TakNie1

Joanna

http://www.kariera.wittchen.com/ Powyżej zamieszczam link, pod którym znajdziecie informacje dotyczące kariery w firmie. Wittchen oferuje swoim potencjalnym kandydatom pracę w sprzedaży, centrali, bądź też centrum logistycznym. Może ktoś z Was przenosił się między tymi działami i mógłby któryś szczególnie polecić?

Ola

Żenada. Zamiast zrobić promocje chociaż 10% w dół to Wittchen daje jakąś surrealistyczną cenę skreśloną, a cena na czerwono jest wyższa niż zwykle. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie1

Zastanawiąjąca się

Nie dowiemy się gdyz serwis cenzuruje wypowiedzi i je natychmiast usunie !

Joker

Popracować można chwilę, ale na przyszłość brak perspektyw rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać swoich pracowników i szanować ich bo została garstka fajnych ludzi.

Tak6Nie
@Joker

@Joker, dlaczego sądzisz, że firma nie pozwala na rozwój? Nie są prowadzone żadne rekrutacje wewnętrzne, szkolenia? Opowiedz proszę coś więcej na ten temat. Wspomniałeś o tym, że pracodawca powinien bardziej doceniać swoich pracowników, czy myślisz o jakimś konkretnym dziale?

Joanna

@Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Lola
@Joanna

Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.

Joanna

@Były pracownik, dlaczego uzyskanie premii jest trudne? Czy normy są bardzo wysokie? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czego te szkolenia dotyczą? Czy są głównie z technik sprzedaży, czy też jakieś inne? @Były pracownik., zarzucasz firmie oszustwo, z jakiego powodu? Pamiętaj, że takie bezpodstawne zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Może kwestia umowy zależy od dogadania się z przełożonymi? Wspomniałaś o dużej rotacji, wynika ona z zarobków, czy może innych względów?

Joanna

Jakie jest Wasze zdanie o pracy w Wittchen? Czy to godny polecenia pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Napiszcie, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, a także benefitów pozapłacowych. Czy można liczyć na rozwój zawodowy w tym miejscu, poprzez szkolenia i kursy organizowane przez firmę? Zachęcam Was do czynnej dyskusji.

@Joanna

Joanna spędziłem w tej firmie niecałe 2 lata. Zniżki pracownicze na produkty są, jest też karta Multisport za 120 zł. Umowę o pracę dostaje się bardzo szybko. Wynagrodzenie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii. Jest to pensja pracownika bądź sprzedawcy w sklepie (co do sprzedawcy wiem że nie wszyscy mają takie pensje, są mniejsze). O podwyżce można sobie pomarzyć. Jeśli chodzi o rozwój to tak jak z podwyżką. Odnoszę się tu do Warszawy. Atmosfera jest nieciekawa a ludzie nie grzeszą inteligencją. Jeśli mam być z Tobą szczery to omijaj Wittchena szerokim łukiem, tym bardziej jeśli jesteś ambitna i nie lubisz marnować swojego czasu, chyba że powyższe warunki Ci odpowiadają. Pozdrawiam

Tak8Nie
Joanna

@Ola, sądzę, że kwestia zarobków jest bardzo indywidualna, zależy od miejsca pracy, doświadczenia, stażu pracy, prawdopodobnie także od umiejętności negocjacyjnych osoby, która stara się o zatrudnienie. Myślę, że odpowiedzi, które otrzymasz, będą zróżnicowane. Może warto aplikować i dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może masz już ją za sobą?

Ola

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie kierownika takiego salonu i zwykłego sprzedawcy. Poproszę o kwotę netto. I jak wyglądają wskaźniki? Możliwe do zrealizowania w małych miastach?

lola

Witam, prosze o info jaki jest przedział płacowy dla kierownika w pomorskim. Z gory dziękuję.

TakNie

Praca jak praca . Ludzie pracują po naście lat i są zadowoleni. Osobiście odszedłem po roku bo Mi atmosfera nie odpowiadała i pewni karierowicze tam pracujący). Ale to stare dzieje. Uważam ,że nie ma co narzekać tylko jak się nie podoba odchodzimy i tyle. Z tego co wiem to niewielu stać na taki gest. (usunięte przez administratora)

Tak9Nie

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie chce pisać?

Karola

Czy może mi ktoś podpowiedź czy warto aplikować na stanowisko KAM ? Jaka jest atmosfera, jak wyglądają plany/targety? Ogólnie czy w ogóle warto? Z góry dziękuję :)

Tak2Nie

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w WITTCHEN S.A.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Patryk

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Daria

Rzadko piszecie na tym wątku a to dla mnie jest sygnał,, że dobrze się tu pracuje.

TakNie1
Misio

Pracowałem dwa lata na magazynie. (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Wszyscy zarabiają tyle samo, czy to magazynier, czy wózkowy, a nawet wykwalifikowani pracownicy na zwrotach, czy na reklamacjach mają takie same pensje. Odradzam pracę na tym magazynie. Jak ktoś chce mieć stałą pracę i w miłej atmosferze to radzę omijać ten magazyn szerokim łukiem.

Tak9Nie

Karolina

Żeby zarobić trzeba utrzymać pewne tępo prac. Jeśli ktoś nie nadąża to niestety musi zmienić pracę. Zasady ekonomi są bezlitosne!!

Życzliwa
@Karolina

Jak ktoś próbuje utrzymać tępo to się nie dziwię, że nie daje rady.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie