Wittchen S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Wittchen S.A.
counter
2 427 267 5 1

Opinie o Wittchen S.A.

Zastanawiąjąca się

Czy wiecie w jakich przedziałach są zarobki kierowników salonów ?? Jeśli ktoś z byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć (usunięte przez administratora)us (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Zastanawiąjąca się
@Zastanawiąjąca się

Dlaczego administrator cenzuruje moją wypowiedz i kwotę za ile firma proponowała współpracę mojej koleżance ?? Czy to jest tajemnicą za ile ktoś pracuje ?? Tajemnica nie obowiązuje dożywotnio pracownika !

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Joanna
@Zastanawiąjąca się

Odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w regulaminie forum, zapoznaj się proszę z jego treścią. Czy obecnie jesteś zatrudniona w Wittchen? Wiele osób twierdziło, że ciężko o rozwój w firmie, jakie jest Twoje zdanie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zastanawiająca się
@Joanna

Nie jestem pracownikiem firmy i niegdy w niej nie pracowałem mam koleżankę ze Śląska i mam takie info od niej pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kasia
@Zastanawiąjąca się

3000 brutto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasia
@Zastanawiąjąca się

3000 brutto i odpowiedzialność materialną

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Agnieszka
@Kasia

To te 3000 brutto to śmiech na sali jak na stanowisko kierownicze plus odpowiedzialność materialna plus obowiązki faktycznie praca dla "frajerek"

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Buuurrr Nowy wpis
Pracownik
@Kasia

2800 brutto

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bimbam Nowy wpis
Były pracownik
@Buuurrr

Potwierdzam. A można zobaczyć W internecie jakie wpływy ma fima wittchen. To jest śmiech z tymi wypłatami, a jaka odpowiedzialność..

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były Sprzedawca

Pracowałam w dwóch salonach przez ponad pół roku jako sprzedawca. Na pierwszy rzut oka praca wydaje się w porządku - jasne warunki wynagrodzenia (choć niskiego), dobrze opisane obowiązki. W wielu kwestiach można się dogadać. Również szkolenia pracowników są na dobrym poziomie i odbywają się dość często. Przy głębszym zapoznaniu z firmą widać duże niedociągnięcia. Brak koszulki firmowej i żadnego zwrotu za pranie (w moim przypadku, bo inni pracownicy mieli odpowiedni strój i dodatkowe pieniądze raz na jakiś czas właśnie na cel prania). Masa sprawozdań, tabelek i liczb - człowiek przestaje się czuć jak człowiek a jak jakaś kropka na wykresie, dramat. Konkursy mające na celu podniesienie sprzedaży, a tak naprawdę przynoszą tylko dodatkowy stres, bo wymogi są ledwo osiągane (oczywiście, to zależy od salonu). Kwestie grafików i tym podobnych spraw to indywidualna sprawa związana z kierownikiem i konkretnym zespołem, ale częste rotacje wśród pracowników nie świadczą dobrze. Dodam, że nie spotkałam się ze zwolnieniami od firmy - kilku znanych mi pracowników, łącznie ze mną, odeszło z własnej woli. To jest poziom sklepu. Co się dzieje wyżej? Ba(usunięte przez administratora)Kiedy chcesz mu pomóc, ale wiesz, że to nie zależy tylko od Ciebie. A i tak musisz wziąć na siebie odpowiedzialność. Ah, No tak. Odpowiedzialność. Niezauważona kradzież? Płacisz. Źle przyjęta dostawa? Płacisz. Pomyłka Twoja czy nie Twoja, nie ma znaczenia - co by się nie działo, trzeba płacić. Często niemałe kwoty, więc właściwie już po premii. Może nawet dwóch. Można spróbować na początek popracować - byle nie za długo.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
małaMi Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Były Sprzedawca

A jak z kwestiami VM? czy ktoś to reguluje? Men ager regionalny jest ok? Czy on w ogóle przyjeżdża na salon i rozmawia ze sprzedawcami?Są jakies wskaźniki do wyrabiania?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
małaMi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat
 Pytanie

Cześć, mam propozycję z jednego salonu w Warszawie an sprzedawcę, Jakie warunki mogę dostać? licze na zarobki około 3000 tys netto. Czy jest to możliwe do wyciągnięcia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kandydatka
Kandydat

Pojawiłam się na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownika Sklepu. Rozmowa została przeprowadzona na sklepie, bo Regionalnej nie chciało się siedzieć w kawiarni. Zadawała mi pytania przy sprzedawcy - nawet te z oczekiwaniami finansowymi. Uważam to za totalny brak profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś3
Zastanawiająca się
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka

KANDYDATKĄ - w jakim mieście byłaś na rozmowie? Ja się zastanawiam czy w ogóle warto składać CV?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ABS Marta

Firma wittchen to jedno wielkie dno. Co pół roku robią rotację, zwalniają bez przyczyny ludzi sprawdziły się wcześniejsze komentarze, płacą najniższą penaje, brak premii za wyrobienie planu sprzedażowego!!!! Zakładanie teczek pracownikom , jeden wielki (usunięte przez administratora) W życiu nie spotkałam tak niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach. Firma nawet nie potrafi w terminie dostarczyć dokumentów do zusu, większość dokumentów błędnych!!! Oszustwo. Musiałam zmienić pracę, żeby przejrzeć na oczy, że wittchen to tylko chińska marka!!!! Nie polecam tej pracy, w żadnym mieście!!! Za takie pieniądze jest o wiele lepsza praca... ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Pomocna?
Tak23Nie6
Zgłoś3
Wojciech
@ABS Marta

Widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Wittchen. W szczególności zastanowiło mnie to, co napisałaś na temat rotacji, które rzekomo firma robi co pół roku. Dlaczego akurat po takim okresie firma decyduje się na pożegnanie z niektórymi pracownikami? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się, dlaczego tak to wygląda.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
brunetka
@ABS Marta

popieram opinię, wszystko co Pani napisała to prawda- wytrzymałam 3 miesiące

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś1
kreciola
@Wojciech

Ludzie najczęściej sami odchodzą, zostają Ci mocni psychicznie. Tam trzeba być od wszystkiego. Najgorsza jest presja ze strony kierownictwa. Wskaźniki wskaźniki . Jesteś punktem na wykresie. Jeśli nie mieścisz się w odpowiednich widełkach to nie masz życia. Zadania trzeba robić jak w szkole. Zaznaczam, że za najniższą krajową. A zwalniają wtedy kiedy wyniki są dla nich niezadawalające. Oczywiście, są też przypadki , że naprawdę ktoś sie nie sprawdził

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Gosia80

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji do biura w Palmirach pod Warszawa. Niestety nie przeszlam do kolejngo etapu, ale po moim zapytaniu Pani rekrutująca skontaktowala sie ze mna, wytlumaczyla dlaczego moja aplikacja zostala odrzucona, jakie były powody odmowy. To dla Mnie bardzo ważne. Sama rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Wittchen S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patryk

Pracownicy sklepu mają zniżki na produkty Wittchen?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
W
@Patryk

Tak, posiadamy zniżki na produkty ???? Natomiast, żeby móc osiągać zniżki, musimy przepracować 3 pełne miesiące, zniżki są bardzo fajne na cala galanterie, paski, rękawiczki oraz torebki z kolekcji Young

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były pracownik

Jako były pracownik szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie ciągnie się w nieskończoność, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.
 Pytanie

Czy w Wittchen S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Monika

Miałam dostać informację od osoby z którą miałam rekrutacje najpóźniej poniedziałek, wtorek... nie dostałam do dziś... szkoda, bo jeśli nie nadaję się to powinnam być poinformowana o tym, że nie przeszłam rekrutacji i dlaczego. Myśle, że nie miałabym pretensji a wiedziałabym nad czym mam się bardziej skupić. Dział HR powinien uczulić na to. Jest to nie profesjonalne. podczas rozmowy rekrutacyjnej też nie do końca był profesjonalizm...

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 198 dni.
 Pytanie

Co powiedzie o procesie rekrutacji "centrala". I może coś o warunkach pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bunina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 224 dni.
 Pytanie

Witam, od stycznia mam możliwość podjęcia pracy w Wittchen salon w Katowicach, ale po przeczytaniu tylu negatywnych opini mam pewne obiekcje, jestem osobą z bogatym doświadczeniem zawodowym w handlu i umowa zlecenie mnie nie satysfakcjonuje, podpowiedzcie co robić?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zainteresowana praca

Czy ktos pracowal w Zlotych Tarasach jako zwykly pracownik? Jak tam jest, atmosfera i jacy sa kierownicy zmiany, ile sie zarabia z prowizja jakies widelki netto poprosze, bede wdzieczna za pomoc, mam ograniczony czas i wole sie jak najwiecej dowiedziec zanim wybiore sie na rozmowe w sprawie pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Iwa

Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pracownica
@Iwa

Jeżeli chodzi o administrację, to zarobki są słabe. U mnie w dziale przedział był 2100-2500 zł na rękę, bez premii i możliwości podwyżek. Nie wierzę w teksty typu, ze w przyszłym roku będzie podwyżka. Oszczędzają na tym. W innej firmie za taką samą robotę dostaniesz więcej kasy. na start dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie - ok, ale długoterminowa praca w Wittchenie na niższych stanowiskach jest bezcelowa.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Kasia
@Iwa

300 brutto

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lola

Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasia
@Lola

2500 brutto

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytajnik
@Lola

Czyli w końcu jakie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 302 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wittchen S.A.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anka

Zamawiam w Witchen walizkę od dłuźszego czasu. Miała być z dnia na dzień , czekam, niedługo wyjeźdzam chyba bez ich walizki. Zamawiałam dwa razy. Cisza

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś1

Pracodawca

@Anka

Pani Anno proszę o kontakt mailowy office@wittchen.com. Na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy WITTCHEN

Pomocna?
TakNie
izi

obecnie są przyjęcia na magazyn w Palmirach... początkowo przez Agencje Pracy, a później bezpośrednio u Nich...

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Magda
@izi

Można wiedzieć przez jaką agencję?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@izi

Szanowna Pani, Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio na mail rekrutacje@wittchen,com Nasze aktualne oferty może znaleźć Pani na portalu olx Dzieł HR

Pomocna?
TakNie
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

Szanowna Pani, Zapraszam do udziału w rekrutacji, w WITTCHEN dokładamy wszelkich starań aby naszym pracownikom pracowało się komfortowo. Pozdrawiam Dział HR

Pomocna?
TakNie
Magda
@Wittchen S.A.

Witam :) Czy są może przyjęcia na magazyniera? - Kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie dostaw, praca ze skanerem nie jest mi obca? :) Jak można się do Państwa dostać, do centrum logistycznego? Na stronie Wittchen brak ofert pracy :(

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Magda

Aplikacje może Pani przesłać na mail - rekrutacje@wittchen.com lub skontaktować się telefonicznie z działem HR Pozdrawiam Dział HR

Pomocna?
TakNie
Magda
@Wittchen S.A.

Dziękuję za podpowiedz :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Wittchen S.A.