opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wittchen

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 12 miesięcy
Opinie(642)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(642)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Galeria
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Benefity
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Galeria

Proces rekrutacji

Benefity

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Palmiry
  • Łomna-Las
  • Łomna
  • Pieńków
  • Cząstków Polski
  • Kaliszki
  • Izabelin-Dziekanówek
  • Dziekanów Nowy
  • Cząstków Mazowiecki
  • Adamówek
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdańsk - Wittchen
Gdynia - Wittchen
Katowice - Wittchen
Łódź - Wittchen
Poznań - Wittchen
Szczecin - Wittchen
Warszawa - Wittchen
Wrocław - Wittchen

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Palmiry
  4. /
  5. Opinie o Wittchen S.A.

Opinie

Opinie o Wittchen Palmiry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wittchen S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Krystian

    31.01.2021 12:06

    Kandydat

    Pracował ktoś jako junior Webmaster w Wittchen?
    ReviewUserIcon
    Daniel198610

    14.01.2021 21:04

    Kandydat

    Witam czy może ktoś cos napisać o pracy na magazynie w Palmirach? Wynagrodzenie atmosfera itd z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    potencjalny kandydat

    06.01.2021 17:49

    Kandydat

    Znalazłem ofertę na pracuj. jak Młodszy specjalista ds. importu i tak się zastanawiam jakie jest wynagrodzenie netto na tym stanowisku, bo co do wymagań to bardzo wysokie, a takie wymagania są na stanowiskach dwa szczeble wyżej. Kto podpowie?
    ReviewUserIcon
    odradzam

    07.01.2021 21:48

    Pracownik

    haha! to będzie już trzecia osoba na tym stanowisku w tym roku - 2 poprzednie uciekły
    ReviewUserIcon
    Xxxyyyzzz

    07.01.2021 19:31

    Były pracownik

    Zapomnij o 3 tys na rękę. Jakie podejście?? Takie, ze ludzie rezygnują robią z pracowników roboli jakich mało. Kilka lat temu firma była na poziomie produkt fobry pieniądze z premia spoko bo wtedy jeszcze ludzie kupowali, a teraz portfel 500 zł made on Indonesia niby Skora która po tyg użytkowania tragedi!!!!!!! Ludzie to widza i nie kupują . O butach nie wspomnę apaszki przychodzą pozaciągane walizki zarysowane co yo jest???
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.12.2020 10:01

    Inne

    Czy firma Wittchen S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    monika

    03.01.2021 21:08

    Pracownik

    Nie ma żadnych szkoleń, bo nie ma na to ani pieniędzy ani czasu, a 'zarząd' nie widzi potrzeb rozwoju, bo mentalnie osiadł na laurach.
    ReviewUserIcon
    ABS Marta

    08.07.2019 17:24

    Inne

    Firma wittchen to jedno wielkie dno. Co pół roku robią rotację, zwalniają bez przyczyny ludzi sprawdziły się wcześniejsze komentarze, płacą najniższą penaje, brak premii za wyrobienie planu sprzedażowego!!!! Zakładanie teczek pracownikom , jeden wielki (usunięte przez administratora) W życiu nie spotkałam tak niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach. Firma nawet nie potrafi w terminie dostarczyć dokumentów do zusu, większość dokumentów błędnych!!! Oszustwo. Musiałam zmienić pracę, żeby przejrzeć na oczy, że wittchen to tylko chińska marka!!!! Nie polecam tej pracy, w żadnym mieście!!! Za takie pieniądze jest o wiele lepsza praca... ludzie nie dajcie się wykorzystywać.
    ReviewUserIcon
    kreciola

    05.07.2020 16:28

    Inne

    Ludzie najczęściej sami odchodzą, zostają Ci mocni psychicznie. Tam trzeba być od wszystkiego. Najgorsza jest presja ze strony kierownictwa. Wskaźniki wskaźniki . Jesteś punktem na wykresie. Jeśli nie mieścisz się w odpowiednich widełkach to nie masz życia. Zadania trzeba robić jak w szkole. Zaznaczam, że za najniższą krajową. A zwalniają wtedy kiedy wyniki są dla nich niezadawalające. Oczywiście, są też przypadki , że naprawdę ktoś sie nie sprawdził
    ReviewUserIcon
    Xxxyyyzzz

    16.10.2020 15:39

    Pracownik

    Wskaźniki najważniejsze nie patrzą ze pandemia i ciężko Jest.nie dziwie się ze mało ludzie kupują , jak zarabiają tyle co my pracownicy to przepraszam ale za co ??
    ReviewUserIcon
    Zastanawiąjąca się

    24.10.2018 12:09

    Inne

    Czy wiecie w jakich przedziałach są zarobki kierowników salonów ?? Jeśli ktoś z byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć (usunięte przez administratora)us (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bimbam

    05.08.2020 01:31

    Były pracownik

    Potwierdzam. A można zobaczyć W internecie jakie wpływy ma fima wittchen. To jest śmiech z tymi wypłatami, a jaka odpowiedzialność..
    ReviewUserIcon
    Xxxyyyzzz

    16.10.2020 15:35

    Pracownik

    Jaki kierownik mało 2200 na rękę
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.10.2020 23:03

    Kandydat

    Cześć. Ile może zarobić sprzedawca w Wittchen travel?
    ReviewUserIcon
    Truu

    05.10.2020 17:36

    Pracownik

    Najniższa, o premiach zapomnij, plany nierealne
    ReviewUserIcon
    Bambolejlo

    06.10.2020 18:04

    Pracownik

    Najniższa krajowa. Plus procent od sprzedaży jak się wyrobi plan. W tym roku jest ciezko, jest duży spadek klientów w porównaniu do zeszłego roku, więc i plan ciężko wyrobić. Warto przeczekac, w zeszłym roku plany się robiło a pensje lepsze niż przyzwoite, ale sprzedawać trzeba umieć. Osoby z negatywna opinia, widoczni nie umiały sprzedawać wiec i premie male bądź wcale.
    ReviewUserIcon
    Ktosik

    02.10.2020 23:09

    Kandydat

    Czy można liczyć na 2500 netto?
    ReviewUserIcon
    Sam sam

    30.09.2020 01:46

    Pracownik

    Cześć. Pracuje w tej firmie już jakiś czas, niestety nie polecam, zaczynajac od tego ze obiecali pełen etat a go brak, żadnych benefitów, coś zniknie płacisz, coś źle zrobisz... płacisz, wszystko trzeba załatwiać samemu, Pani regionalna pominęła sie Z powołaniem chyba, brak komunikacji w firmie, cały czas sprzeczne informacje. Nie polecam nikomu, sam próbuje uciec z tej firmy
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.10.2020 11:42

    Pracownik

    Zgadzam się całkowicie, jak jesteś samowystarczalny nie dobrze, jak nie jesteś samowystarczalny również zle, mam wrażenie że to jest firma dla ludzi którzy dają sobą manipulować. Firma również dla ludzi którzy rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową.
    ReviewUserIcon
    Były Sprzedawca

    28.01.2020 11:50

    Inne

    Pracowałam w dwóch salonach przez ponad pół roku jako sprzedawca. Na pierwszy rzut oka praca wydaje się w porządku - jasne warunki wynagrodzenia (choć niskiego), dobrze opisane obowiązki. W wielu kwestiach można się dogadać. Również szkolenia pracowników są na dobrym poziomie i odbywają się dość często. Przy głębszym zapoznaniu z firmą widać duże niedociągnięcia. Brak koszulki firmowej i żadnego zwrotu za pranie (w moim przypadku, bo inni pracownicy mieli odpowiedni strój i dodatkowe pieniądze raz na jakiś czas właśnie na cel prania). Masa sprawozdań, tabelek i liczb - człowiek przestaje się czuć jak człowiek a jak jakaś kropka na wykresie, dramat. Konkursy mające na celu podniesienie sprzedaży, a tak naprawdę przynoszą tylko dodatkowy stres, bo wymogi są ledwo osiągane (oczywiście, to zależy od salonu). Kwestie grafików i tym podobnych spraw to indywidualna sprawa związana z kierownikiem i konkretnym zespołem, ale częste rotacje wśród pracowników nie świadczą dobrze. Dodam, że nie spotkałam się ze zwolnieniami od firmy - kilku znanych mi pracowników, łącznie ze mną, odeszło z własnej woli. To jest poziom sklepu. Co się dzieje wyżej? Ba(usunięte przez administratora)Kiedy chcesz mu pomóc, ale wiesz, że to nie zależy tylko od Ciebie. A i tak musisz wziąć na siebie odpowiedzialność. Ah, No tak. Odpowiedzialność. Niezauważona kradzież? Płacisz. Źle przyjęta dostawa? Płacisz. Pomyłka Twoja czy nie Twoja, nie ma znaczenia - co by się nie działo, trzeba płacić. Często niemałe kwoty, więc właściwie już po premii. Może nawet dwóch. Można spróbować na początek popracować - byle nie za długo.
    ReviewUserIcon
    ona

    10.09.2020 10:19

    Pracownik

    w sprawach vm nie ingeruje meneger regionalny, od tego są inne osoby. ale w tej firmie jak zrobisz vm na dany tydzień to i tak się nic nie zgadza. raz jest dobrze, raz jest źle. ta firma źle prosperuje i ma złe osoby na niektórych stanowiskach.
    ReviewUserIcon
    byłam, widziałam

    13.09.2020 23:05

    Były pracownik

    Potwierdzam, po prostu jest zła organizacja, a właściwie jej brak. Zarządzającym brakuje kompetencji aby coś poprawić i/lub wolą się nie wychylać, bo tylko te 'potulne' osoby utrzymywane są na kierowniczych stanowiskach. W firmie pracuje dużo mniej ludzi niż powinno (oszczędność na etatach) przez to jest bałagan - ciągłe gaszenie pożarów. Nie ma czasu na regularną pracę a tym bardziej na jakąś kreatywność w kierunku usprawnienia pracy.
    ReviewUserIcon
    mm

    12.08.2020 15:16

    Kandydat

    czy ma ktoś doświadczenie w pracy na recepcji w siedzibie? zarobki, atmosfera, warunki pracy, widzę że co jakiś czas pojawia się ogłoszenie, ciekawa jestem czy ze względu na to że są awanse z tego stanowiska czy raczej rezygnacje?
    ReviewUserIcon
    Gosia80

    09.06.2020 16:24

    Inne

    Uczestniczyłam w procesie rekrutacji do biura w Palmirach pod Warszawa. Niestety nie przeszlam do kolejngo etapu, ale po moim zapytaniu Pani rekrutująca skontaktowala sie ze mna, wytlumaczyla dlaczego moja aplikacja zostala odrzucona, jakie były powody odmowy. To dla Mnie bardzo ważne. Sama rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna.
    ReviewUserIcon
    mm

    12.08.2020 14:32

    Kandydat

    a na jakie stanowisko, ja zastanawiam się nad recepcją, widze, że od czasu do czasu pojawia się ogłoszenie
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    14.07.2020 22:53

    Kandydat

    Pojawiłam się na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownika Sklepu. Rozmowa została przeprowadzona na sklepie, bo Regionalnej nie chciało się siedzieć w kawiarni. Zadawała mi pytania przy sprzedawcy - nawet te z oczekiwaniami finansowymi. Uważam to za totalny brak profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją.
    ReviewUserIcon
    Zastanawiająca się

    15.07.2020 22:15

    Kandydat

    KANDYDATKĄ - w jakim mieście byłaś na rozmowie? Ja się zastanawiam czy w ogóle warto składać CV?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    16.04.2020 19:45

    Inne

    Pracownicy sklepu mają zniżki na produkty Wittchen?
    ReviewUserIcon
    W

    04.05.2020 07:32

    Inne

    Tak, posiadamy zniżki na produkty ???? Natomiast, żeby móc osiągać zniżki, musimy przepracować 3 pełne miesiące, zniżki są bardzo fajne na cala galanterie, paski, rękawiczki oraz torebki z kolekcji Young
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.02.2020 19:22

    Inne

    Jako były pracownik szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie ciągnie się w nieskończoność, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Monika

    14.02.2020 21:56

    Inne

    Miałam dostać informację od osoby z którą miałam rekrutacje najpóźniej poniedziałek, wtorek... nie dostałam do dziś... szkoda, bo jeśli nie nadaję się to powinnam być poinformowana o tym, że nie przeszłam rekrutacji i dlaczego. Myśle, że nie miałabym pretensji a wiedziałabym nad czym mam się bardziej skupić. Dział HR powinien uczulić na to. Jest to nie profesjonalne. podczas rozmowy rekrutacyjnej też nie do końca był profesjonalizm...
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    20.01.2020 13:22

    Inne

    Co powiedzie o procesie rekrutacji "centrala". I może coś o warunkach pracy.
    ReviewUserIcon
    Bunina

    25.12.2019 15:10

    Inne

    Witam, od stycznia mam możliwość podjęcia pracy w Wittchen salon w Katowicach, ale po przeczytaniu tylu negatywnych opini mam pewne obiekcje, jestem osobą z bogatym doświadczeniem zawodowym w handlu i umowa zlecenie mnie nie satysfakcjonuje, podpowiedzcie co robić?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana praca

    05.12.2019 16:06

    Inne

    Czy ktos pracowal w Zlotych Tarasach jako zwykly pracownik? Jak tam jest, atmosfera i jacy sa kierownicy zmiany, ile sie zarabia z prowizja jakies widelki netto poprosze, bede wdzieczna za pomoc, mam ograniczony czas i wole sie jak najwiecej dowiedziec zanim wybiore sie na rozmowe w sprawie pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wittchen?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wittchen S.A.

    Gdańska 60 05-152 Palmiry

    NIP:9511022154

    REGON:011664266

    KRS:0000352760

    https://www.wittchen.com/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Iwa

    21.03.2018 13:26

    Inne

    Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    28.03.2019 16:07

    Inne

    Jeżeli chodzi o administrację, to zarobki są słabe. U mnie w dziale przedział był 2100-2500 zł na rękę, bez premii i możliwości podwyżek. Nie wierzę w teksty typu, ze w przyszłym roku będzie podwyżka. Oszczędzają na tym. W innej firmie za taką samą robotę dostaniesz więcej kasy. na start dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie - ok, ale długoterminowa praca w Wittchenie na niższych stanowiskach jest bezcelowa.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    27.11.2019 08:52

    Inne

    300 brutto
    ReviewUserIcon
    Lola

    23.08.2018 12:10

    Inne

    Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.10.2019 09:23

    Inne

    2500 brutto
    ReviewUserIcon
    Pytajnik

    21.11.2019 02:24

    Inne

    Czyli w końcu jakie ?
    ReviewUserIcon
    Anka

    27.09.2019 07:53

    Inne

    Zamawiam w Witchen walizkę od dłuźszego czasu. Miała być z dnia na dzień , czekam, niedługo wyjeźdzam chyba bez ich walizki. Zamawiałam dwa razy. Cisza
    Company logo
    Wittchen S.A.

    27.09.2019 10:15

    Pracodawca

    Pani Anno proszę o kontakt mailowy [email protected]. Na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy WITTCHEN
    ReviewUserIcon
    izi

    17.05.2016 13:28

    Inne

    obecnie są przyjęcia na magazyn w Palmirach... początkowo przez Agencje Pracy, a później bezpośrednio u Nich...
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.07.2019 20:26

    Inne

    Można wiedzieć przez jaką agencję?
    Company logo
    Wittchen S.A.

    29.07.2019 21:21

    Pracodawca

    Szanowna Pani, Zapraszamy do aplikowania bezpośrednio na mail rekrutacje@wittchen,com Nasze aktualne oferty może znaleźć Pani na portalu olx Dzieł HR
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2015 03:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Wittchen S.A.

    29.07.2019 00:19

    Pracodawca

    Aplikacje może Pani przesłać na mail - [email protected] lub skontaktować się telefonicznie z działem HR Pozdrawiam Dział HR
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.07.2019 20:31

    Inne

    Dziękuję za podpowiedz :)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    03.08.2018 14:02

    Inne

    Witajcie. Pracowałam tam ponad dwa lata. Ludzie ok. Odeszlam, bo zarobki były naprawdę niskie. O podwyżkach nie ma mowy. Bardzo duza rotacja. Osobiście nie polecam. I bardzo istotna sprawa - oszukują na umowach. Najlepiej na zlecenie i w nieskończoność na czas określony.
    ReviewUserIcon
    Było, minęło

    07.04.2019 21:12

    Inne

    Pracowałam 2 lata. Jak się dobrze pracuje, to dużo można. Nawet umowę na czas nieokreślony możesz dostać, a i podwyżki! Jak pracujesz, a nie tylko stoisz, to firmie na Tobie zależy i masz dobre warunki pracy :)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    21.09.2018 21:20

    Inne

    @Lola, sądzę, że kwestia wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia, a także od indywidualnych ustaleń z przełożonymi. Takie rzeczy często podlegają negocjacji. Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik?
    ReviewUserIcon
    daro

    13.02.2019 17:50

    Inne

    pensja jest z góry ustalona, nie ma możliwości zmiany bo coś więcej umiesz robisz. może w biurowcu jest inaczej na magazynie jest beton i następny. wewnętrzna rekrutacja jest bardzo rzadko w 2018 roku tylko 3 oferty.
    ReviewUserIcon
    daro

    11.03.2019 20:59

    Inne

    po 3 latach pracy, zero rozmowy o zmianie wynagrodzenia, albo pracujesz dalej albo znajdź sobie lepszą.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    23.07.2018 21:00

    Inne

    @Były pracownik, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Dodatkowe benefity to na pewno duży plus. Wspomniałeś o premii, czy jest oba wyliczana od wyników pojedynczego pracownika, czy całego zespołu? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy mają one miejsce? Atmosfera w dużej mierze zależy od pracowników, przypuszczam, że może się różnić w zależności od miejsca. Na końcu swojego wpisu odradzasz pracę w firmie, ale może jest też coś, co Ci się podobało?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    23.07.2018 23:07

    Inne

    Przypuszczam z Twojej wypowiedzi że interesuje Cię praca w salonie. Premia jest zależna od wyrobionego planu w danym miesiącu, jeśli nie wyrobisz jedziesz na podstawie, a nie muszę mówić że wyrobienie planu nie jest łatwe i zależy od całego zespołu z którym pracujesz. Szkolenia są, przeważnie co kilka miesięcy, odbywają się w centrali w Palmirach. (Cały czas mówię o terenie Warszawy). Jasne że atmosfera zależy od pracowników, głównie chodzi mi o ludzi którzy zarządzają polityką tej firmy, a Ty na tym cierpisz. W skrócie mogę to ująć tak, że pracujesz za naprawdę nieduże pieniądze, często w stresie i nerwach(usunięte przez administratora) Podobało mi się to, że zdobyłem kolejną lekcję życia, zobaczyłem jak firma funkcjonuje na poszczególnych szczeblach. Jednakże tak jak wspomniałem wcześniej dostajesz bardzo małe pieniądze, które nie odzwierciedlają tego co robisz i za co jesteś odpowiedzialny, dlatego jeśli jesteś ambitna i nie chcesz iść po najmniejszej linii oporu to szukaj innej pracy. Nie trudno znaleźć lepsze warunki w innym miejscu, sam tak zrobiłem i żałuję tylko że tak późno to do mnie dotarło ;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    obecny

    13.02.2019 20:12

    Inne

    premia jest uznaniowa, nie ma nic wspólnego z twoja pracą, no chyba że powody jej zabrania. zawsze jest ucięta, a ci co ja daja kierują się kolesiostwem. jednym ze sposobów osczędności jest zabranie premiitaka polityka co mi z benefitow jak pensja jest niska a ich koszt wcale nie jest niski, cena jest taka sama dla tych co dużo zarabiają i dla najniższego szczebla czyli magazyn.
    ReviewUserIcon
    Mik

    23.10.2018 07:25

    Inne

    Cześć. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie wynagrodzenie oferuje firma na stanowisku specjalisty ds eksportu? ciągle pojawia się takie ogłoszenie, ciekawa jestem, czym to jest spowodowane - niska pensja, czy o co chodzi, że nie mogą znaleźć odpowiedniego pracownika?
    ReviewUserIcon
    nie

    13.11.2018 18:26

    Inne

    Jak na magazynie lub salonie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii
    ReviewUserIcon
    daro

    13.02.2019 17:45

    Inne

    zarobki w cl są niskie i brak w większości awansu i rozwoju.
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.11.2018 12:20

    Inne

    Żenada. Zamiast zrobić promocje chociaż 10% w dół to Wittchen daje jakąś surrealistyczną cenę skreśloną, a cena na czerwono jest wyższa niż zwykle. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zastanawiąjąca się

    24.10.2018 12:23

    Inne

    Nie dowiemy się gdyz serwis cenzuruje wypowiedzi i je natychmiast usunie !
    ReviewUserIcon
    Joker

    21.10.2018 01:05

    Inne

    Popracować można chwilę, ale na przyszłość brak perspektyw rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać swoich pracowników i szanować ich bo została garstka fajnych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    23.08.2018 15:12

    Inne

    @Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.
    ReviewUserIcon
    Lola

    24.08.2018 23:19

    Inne

    Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    05.07.2018 18:08

    Inne

    Jakie jest Wasze zdanie o pracy w Wittchen? Czy to godny polecenia pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Napiszcie, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, a także benefitów pozapłacowych. Czy można liczyć na rozwój zawodowy w tym miejscu, poprzez szkolenia i kursy organizowane przez firmę? Zachęcam Was do czynnej dyskusji.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    23.07.2018 16:22

    Inne

    Joanna spędziłem w tej firmie niecałe 2 lata. Zniżki pracownicze na produkty są, jest też karta Multisport za 120 zł. Umowę o pracę dostaje się bardzo szybko. Wynagrodzenie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii. Jest to pensja pracownika bądź sprzedawcy w sklepie (co do sprzedawcy wiem że nie wszyscy mają takie pensje, są mniejsze). O podwyżce można sobie pomarzyć. Jeśli chodzi o rozwój to tak jak z podwyżką. Odnoszę się tu do Warszawy. Atmosfera jest nieciekawa a ludzie nie grzeszą inteligencją. Jeśli mam być z Tobą szczery to omijaj Wittchena szerokim łukiem, tym bardziej jeśli jesteś ambitna i nie lubisz marnować swojego czasu, chyba że powyższe warunki Ci odpowiadają. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    07.07.2018 12:50

    Inne

    Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie kierownika takiego salonu i zwykłego sprzedawcy. Poproszę o kwotę netto. I jak wyglądają wskaźniki? Możliwe do zrealizowania w małych miastach?
    ReviewUserIcon
    lola

    04.07.2018 15:55

    Inne

    Witam, prosze o info jaki jest przedział płacowy dla kierownika w pomorskim. Z gory dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.07.2018 12:21

    Inne

    Praca jak praca . Ludzie pracują po naście lat i są zadowoleni. Osobiście odszedłem po roku bo Mi atmosfera nie odpowiadała i pewni karierowicze tam pracujący). Ale to stare dzieje. Uważam ,że nie ma co narzekać tylko jak się nie podoba odchodzimy i tyle. Z tego co wiem to niewielu stać na taki gest. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karola

    22.06.2018 13:40

    Inne

    Czy może mi ktoś podpowiedź czy warto aplikować na stanowisko KAM ? Jaka jest atmosfera, jak wyglądają plany/targety? Ogólnie czy w ogóle warto? Z góry dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Misio

    06.02.2018 09:19

    Inne

    Pracowałem dwa lata na magazynie. (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Wszyscy zarabiają tyle samo, czy to magazynier, czy wózkowy, a nawet wykwalifikowani pracownicy na zwrotach, czy na reklamacjach mają takie same pensje. Odradzam pracę na tym magazynie. Jak ktoś chce mieć stałą pracę i w miłej atmosferze to radzę omijać ten magazyn szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    16.12.2017 16:39

    Inne

    Żeby zarobić trzeba utrzymać pewne tępo prac. Jeśli ktoś nie nadąża to niestety musi zmienić pracę. Zasady ekonomi są bezlitosne!!
    ReviewUserIcon
    Życzliwa

    11.01.2018 21:47

    Inne

    Jak ktoś próbuje utrzymać tępo to się nie dziwię, że nie daje rady.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.