Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Czy pracownicy Wittchen S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Frank

Nie ma imprez integracyjnych. Nie ma nawet firmowych Wigilli. Nie ma na to pieniędzy, a zarząd unika spotkań z pracownikami.

Firma w której nie szanuje się pracownika. O podwyżce można zapomnieć.(usunięte przez administratora) Plany nakladane takie że ciężko wypracować. A jeśli się uda to regionalna/regionalny zabieże za slabe wskaźniki.Ilość pracowników w salonach to minimum lub poniżej minimum... Gdy ktoś zachoruje, reszta ciągnie nie jednkokrotnie zmiany pojedynczo w sklepie czasem po 12 godz. Firmowe bluzki-2 na dwa lata(gdy się dopomisz to usłyszysz: Firma nie ma pieniędzy). Jak coś potrzeba najlepiej jakbyś przyniósł z domu... ŻENADA!!! Na święta życzenia od (usunięte przez administratora)mailem ... Ogólnie NIE POLECAM!!!

Polecam

Polecam każdemu, kto chce się narobić i nie zarobić.

@Polecam

Bardzo dziękujemy za opinię niestety jest ona zbyt ogólna abyśmy mogli się do niej odnieść. Jesteśmy otwarci na rozmowę z naszymi Pracownikami. Pozdrawiamy, Zespół WITTCHEN

potencjalny kandydat

Znalazłem ofertę na pracuj. jak Młodszy specjalista ds. importu i tak się zastanawiam jakie jest wynagrodzenie netto na tym stanowisku, bo co do wymagań to bardzo wysokie, a takie wymagania są na stanowiskach dwa szczeble wyżej. Kto podpowie?

odradzam
@potencjalny kandydat

haha! to będzie już trzecia osoba na tym stanowisku w tym roku - 2 poprzednie uciekły

Dominika
@potencjalny kandydat

Ponieważ obecnie wśród ofert pracy w Wittchen są te dla doradców klienta i kierowników salonów, to wnioskuję, że młodszy specjalista ds. importu został wyłoniony w rekrutacji, o której piszesz. Jeśli to Ty, mam nadzieję, że napiszesz tutaj, jakie warunki zatrudnienia otrzymałeś w tej firmie. Liczę na odzew!

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
małaMi

Cześć, mam propozycję z jednego salonu w Warszawie an sprzedawcę, Jakie warunki mogę dostać? licze na zarobki około 3000 tys netto. Czy jest to możliwe do wyciągnięcia?

Trelelele

Zapomnij

Sam sam
@małaMi

Haha....tyle nawet kierownik tam nie ma :(

Krystian

Pracował ktoś jako junior Webmaster w Wittchen?

Daniel198610

Witam czy może ktoś cos napisać o pracy na magazynie w Palmirach? Wynagrodzenie atmosfera itd z góry dziękuje

Xxxyyyzzz

Zapomnij o 3 tys na rękę. Jakie podejście?? Takie, ze ludzie rezygnują robią z pracowników roboli jakich mało. Kilka lat temu firma była na poziomie produkt fobry pieniądze z premia spoko bo wtedy jeszcze ludzie kupowali, a teraz portfel 500 zł made on Indonesia niby Skora która po tyg użytkowania tragedi!!!!!!! Ludzie to widza i nie kupują . O butach nie wspomnę apaszki przychodzą pozaciągane walizki zarysowane co yo jest???

Czy firma Wittchen S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

monika

Nie ma żadnych szkoleń, bo nie ma na to ani pieniędzy ani czasu, a 'zarząd' nie widzi potrzeb rozwoju, bo mentalnie osiadł na laurach.

ABS Marta

Firma wittchen to jedno wielkie dno. Co pół roku robią rotację, zwalniają bez przyczyny ludzi sprawdziły się wcześniejsze komentarze, płacą najniższą penaje, brak premii za wyrobienie planu sprzedażowego!!!! Zakładanie teczek pracownikom , jeden wielki (usunięte przez administratora) W życiu nie spotkałam tak niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach. Firma nawet nie potrafi w terminie dostarczyć dokumentów do zusu, większość dokumentów błędnych!!! Oszustwo. Musiałam zmienić pracę, żeby przejrzeć na oczy, że wittchen to tylko chińska marka!!!! Nie polecam tej pracy, w żadnym mieście!!! Za takie pieniądze jest o wiele lepsza praca... ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Wojciech
@ABS Marta

Widzę, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Wittchen. W szczególności zastanowiło mnie to, co napisałaś na temat rotacji, które rzekomo firma robi co pół roku. Dlaczego akurat po takim okresie firma decyduje się na pożegnanie z niektórymi pracownikami? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się, dlaczego tak to wygląda.

brunetka

popieram opinię, wszystko co Pani napisała to prawda- wytrzymałam 3 miesiące

kreciola
@Wojciech

Ludzie najczęściej sami odchodzą, zostają Ci mocni psychicznie. Tam trzeba być od wszystkiego. Najgorsza jest presja ze strony kierownictwa. Wskaźniki wskaźniki . Jesteś punktem na wykresie. Jeśli nie mieścisz się w odpowiednich widełkach to nie masz życia. Zadania trzeba robić jak w szkole. Zaznaczam, że za najniższą krajową. A zwalniają wtedy kiedy wyniki są dla nich niezadawalające. Oczywiście, są też przypadki , że naprawdę ktoś sie nie sprawdził

@ABS Marta

Wskaźniki najważniejsze nie patrzą ze pandemia i ciężko Jest.nie dziwie się ze mało ludzie kupują , jak zarabiają tyle co my pracownicy to przepraszam ale za co ??

Zastanawiąjąca się

Czy wiecie w jakich przedziałach są zarobki kierowników salonów ?? Jeśli ktoś z byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć (usunięte przez administratora)us (usunięte przez administratora)

Zastanawiąjąca się
@Zastanawiąjąca się

Dlaczego administrator cenzuruje moją wypowiedz i kwotę za ile firma proponowała współpracę mojej koleżance ?? Czy to jest tajemnicą za ile ktoś pracuje ?? Tajemnica nie obowiązuje dożywotnio pracownika !

Joanna
@Zastanawiąjąca się

Odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w regulaminie forum, zapoznaj się proszę z jego treścią. Czy obecnie jesteś zatrudniona w Wittchen? Wiele osób twierdziło, że ciężko o rozwój w firmie, jakie jest Twoje zdanie?

Zastanawiająca się
@Joanna

Nie jestem pracownikiem firmy i niegdy w niej nie pracowałem mam koleżankę ze Śląska i mam takie info od niej pozdrawiam

3000 brutto

3000 brutto i odpowiedzialność materialną

Agnieszka
@Kasia

To te 3000 brutto to śmiech na sali jak na stanowisko kierownicze plus odpowiedzialność materialna plus obowiązki faktycznie praca dla "frajerek"

Buuurrr
@Kasia

2800 brutto

Bimbam
@Buuurrr

Potwierdzam. A można zobaczyć W internecie jakie wpływy ma fima wittchen. To jest śmiech z tymi wypłatami, a jaka odpowiedzialność..

Jaki kierownik mało 2200 na rękę

Cześć. Ile może zarobić sprzedawca w Wittchen travel?

Truu
@Nowy

Najniższa, o premiach zapomnij, plany nierealne

Bambolejlo
@Nowy

Najniższa krajowa. Plus procent od sprzedaży jak się wyrobi plan. W tym roku jest ciezko, jest duży spadek klientów w porównaniu do zeszłego roku, więc i plan ciężko wyrobić. Warto przeczekac, w zeszłym roku plany się robiło a pensje lepsze niż przyzwoite, ale sprzedawać trzeba umieć. Osoby z negatywna opinia, widoczni nie umiały sprzedawać wiec i premie male bądź wcale.

Ktosik

Czy można liczyć na 2500 netto?

Sam sam

Cześć. Pracuje w tej firmie już jakiś czas, niestety nie polecam, zaczynajac od tego ze obiecali pełen etat a go brak, żadnych benefitów, coś zniknie płacisz, coś źle zrobisz... płacisz, wszystko trzeba załatwiać samemu, Pani regionalna pominęła sie Z powołaniem chyba, brak komunikacji w firmie, cały czas sprzeczne informacje. Nie polecam nikomu, sam próbuje uciec z tej firmy

@Sam sam

Zgadzam się całkowicie, jak jesteś samowystarczalny nie dobrze, jak nie jesteś samowystarczalny również zle, mam wrażenie że to jest firma dla ludzi którzy dają sobą manipulować. Firma również dla ludzi którzy rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową.

Były Sprzedawca

Pracowałam w dwóch salonach przez ponad pół roku jako sprzedawca. Na pierwszy rzut oka praca wydaje się w porządku - jasne warunki wynagrodzenia (choć niskiego), dobrze opisane obowiązki. W wielu kwestiach można się dogadać. Również szkolenia pracowników są na dobrym poziomie i odbywają się dość często. Przy głębszym zapoznaniu z firmą widać duże niedociągnięcia. Brak koszulki firmowej i żadnego zwrotu za pranie (w moim przypadku, bo inni pracownicy mieli odpowiedni strój i dodatkowe pieniądze raz na jakiś czas właśnie na cel prania). Masa sprawozdań, tabelek i liczb - człowiek przestaje się czuć jak człowiek a jak jakaś kropka na wykresie, dramat. Konkursy mające na celu podniesienie sprzedaży, a tak naprawdę przynoszą tylko dodatkowy stres, bo wymogi są ledwo osiągane (oczywiście, to zależy od salonu). Kwestie grafików i tym podobnych spraw to indywidualna sprawa związana z kierownikiem i konkretnym zespołem, ale częste rotacje wśród pracowników nie świadczą dobrze. Dodam, że nie spotkałam się ze zwolnieniami od firmy - kilku znanych mi pracowników, łącznie ze mną, odeszło z własnej woli. To jest poziom sklepu. Co się dzieje wyżej? Ba(usunięte przez administratora)Kiedy chcesz mu pomóc, ale wiesz, że to nie zależy tylko od Ciebie. A i tak musisz wziąć na siebie odpowiedzialność. Ah, No tak. Odpowiedzialność. Niezauważona kradzież? Płacisz. Źle przyjęta dostawa? Płacisz. Pomyłka Twoja czy nie Twoja, nie ma znaczenia - co by się nie działo, trzeba płacić. Często niemałe kwoty, więc właściwie już po premii. Może nawet dwóch. Można spróbować na początek popracować - byle nie za długo.

małaMi
@Były Sprzedawca

A jak z kwestiami VM? czy ktoś to reguluje? Men ager regionalny jest ok? Czy on w ogóle przyjeżdża na salon i rozmawia ze sprzedawcami?Są jakies wskaźniki do wyrabiania?

ona
@małaMi

w sprawach vm nie ingeruje meneger regionalny, od tego są inne osoby. ale w tej firmie jak zrobisz vm na dany tydzień to i tak się nic nie zgadza. raz jest dobrze, raz jest źle. ta firma źle prosperuje i ma złe osoby na niektórych stanowiskach.

byłam, widziałam
@ona

Potwierdzam, po prostu jest zła organizacja, a właściwie jej brak. Zarządzającym brakuje kompetencji aby coś poprawić i/lub wolą się nie wychylać, bo tylko te 'potulne' osoby utrzymywane są na kierowniczych stanowiskach. W firmie pracuje dużo mniej ludzi niż powinno (oszczędność na etatach) przez to jest bałagan - ciągłe gaszenie pożarów. Nie ma czasu na regularną pracę a tym bardziej na jakąś kreatywność w kierunku usprawnienia pracy.

mm

czy ma ktoś doświadczenie w pracy na recepcji w siedzibie? zarobki, atmosfera, warunki pracy, widzę że co jakiś czas pojawia się ogłoszenie, ciekawa jestem czy ze względu na to że są awanse z tego stanowiska czy raczej rezygnacje?

Gosia80

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji do biura w Palmirach pod Warszawa. Niestety nie przeszlam do kolejngo etapu, ale po moim zapytaniu Pani rekrutująca skontaktowala sie ze mna, wytlumaczyla dlaczego moja aplikacja zostala odrzucona, jakie były powody odmowy. To dla Mnie bardzo ważne. Sama rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna.

mm
@Gosia80

a na jakie stanowisko, ja zastanawiam się nad recepcją, widze, że od czasu do czasu pojawia się ogłoszenie

Kandydatka

Pojawiłam się na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownika Sklepu. Rozmowa została przeprowadzona na sklepie, bo Regionalnej nie chciało się siedzieć w kawiarni. Zadawała mi pytania przy sprzedawcy - nawet te z oczekiwaniami finansowymi. Uważam to za totalny brak profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkał się z taką sytuacją.

Zastanawiająca się
@Kandydatka

KANDYDATKĄ - w jakim mieście byłaś na rozmowie? Ja się zastanawiam czy w ogóle warto składać CV?

Patryk

Pracownicy sklepu mają zniżki na produkty Wittchen?

W
@Patryk

Tak, posiadamy zniżki na produkty ???? Natomiast, żeby móc osiągać zniżki, musimy przepracować 3 pełne miesiące, zniżki są bardzo fajne na cala galanterie, paski, rękawiczki oraz torebki z kolekcji Young

Jako były pracownik szczerze nie polecam pracy w tym miejscu. Umowa zlecenie ciągnie się w nieskończoność, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Brak pomocy w rozwiązywaniu problemów(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 6 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.