opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wittchen

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 12 miesięcy
Opinie(642)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(642)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Galeria
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Benefity
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Galeria

Proces rekrutacji

Benefity

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Palmiry
  • Łomna-Las
  • Łomna
  • Pieńków
  • Cząstków Polski
  • Kaliszki
  • Izabelin-Dziekanówek
  • Dziekanów Nowy
  • Cząstków Mazowiecki
  • Adamówek
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdańsk - Wittchen
Gdynia - Wittchen
Katowice - Wittchen
Łódź - Wittchen
Poznań - Wittchen
Szczecin - Wittchen
Warszawa - Wittchen
Wrocław - Wittchen

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Palmiry
  4. /
  5. Opinie o Wittchen S.A.

Opinie

Opinie o Wittchen Palmiry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wittchen S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    marcin

    23.01.2015 16:21

    Inne

    a na jaką umowę oni zatrudniają nowe osoby, które chcą do nich przyjść? chodzi mi konkretnie o to czy mogę liczyć na umowe o prace od samego początku czy po okresie próbnym to już się tam bardziej jakoś wszystko klaruje? mam nadzieje, ze spokojnie można iśc do nich na ten okres próbny i potem negocjowac.
    ReviewUserIcon
    miki

    15.12.2014 18:05

    Inne

    Hej, czy ktoś się orientuje w jakich godzinach pracuje się w biurze w Łomiankach i w jakim przedziale kształtują się zarobki (brutto)?
    ReviewUserIcon
    bączek bez rączek

    07.12.2014 13:55

    Inne

    Tak Sara, miałam mega pecha i mam nadzieję, że taka sytuacja przytrafiła się tylko mnie. Państwu z HR dziękuję za zainteresowanie ale wybaczcie nie chce rozkopywać sprawy sprzed 3 miesięcy. Zgodnie z celem tego portalu wyraziłam swoją opinię. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aneta

    04.12.2014 00:20

    Inne

    fajna praca ! nie wiem skad tyle negtywnych opini ?! Pracuje juz rok i jestem zadowolona.
    ReviewUserIcon
    bączek bez rączek

    29.11.2014 15:14

    Inne

    Ubiegałam się o pracę w Złotych tarasach, CV składałam piętro wyżej w Vip Collection. Po tygodniu zadzwoniła do mnie Pani w sprawie umówienia na rozmowę. Kiedy zajechałam do Złotych okazało się że Pani kierownik nic nie wie o żadnych rozmowach i co ważniejsze nikogo nie szukali, jednak była bardzo miła i na wszelki wypadek zadzwoniła do menegera. Okazało się, że rekrutują w Arkadii do tamtejszego sklepu. Miałam 20 minut na dojazd jeśli mi zależało na pracy. Biegiem do tramwaju i biegiem z tramwaju. Zdyszana wbiegłam do sklepu i na szczęście zdążyłam. Rozmowa jak każda inna (co wiem o sklepie, ile chce zarabiac, od kiedy mogę zacząć). Zaproponowano mi żebym została na kilka godzin próby, bez wahania się zgodziłam. Kilka godzin przerodziło się w 8 darmowych godzi pracy i zaproszenie na jeszcze jeden dzień próbny. Razem przepracowałam tam 16 godzin, sprzedałam kilka walizek oraz kilka portfeli. Myślałam że będzie wszystko ok i mnie przyjmą, Jednak!! Przeliczyłam się i to bardzo!! Nie otrzymałam żadnego telefonu ani z propozycją zatrudnienia ani z podziękowaniem za przepracowany u nich czas! Porażka! Od koleżanki pracującej w Vip Collection dowiedziałam się, że stanowisko było już dawno ustawione a ja byłam tam tylko dla zmydlenia oczu szefostwu!! Mam nadzieję, że dobiorą się do d.. panu menegerowi!! Krótko mówiąc rozmowa kwalifikacyjna w tym sklepie to jedna wielka męczarnia. Jednak jak już się załapiesz na pracę to poza upierdliwymi i wymagającymi klientami jest całkiem dobrze. Dobra stawka godzinna, premie kwartalne i zniżki pracownicze.
    ReviewUserIcon
    HR

    03.12.2014 09:47

    Inne

    Szanowna Pani, w celu wyjaśnienia tej sytuacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub emailowego z działem HR. Pozdrawiamy HR
    ReviewUserIcon
    xxxx

    03.11.2014 20:47

    Inne

    Oto opinia klientów n.t.'TOREBKI W LIDL-u" : Jeżeli produkt jakiejś marki nie jest stabilny finansowo, to tracimy sympatię do tego produktu - wyjaśnia. Przestajemy szanować tę markę. Jak można nazwać rzucanie torebek do Lidla, jak nie ratowaniem swojego budżetu? Czy te torebki mają tę samą jakość, co te w butikach? Jeśli tak, to czy marka musi je sprzedawać po 250 złotych? Akcja rzucania torebek jak kartofle do Lidla nie jest fajna! To jest wyjście do klienta? To jest próba sprzedania prestiżu innemu targetowi? No na litość boską!
    ReviewUserIcon
    mała czarna o.

    19.10.2014 08:35

    Inne

    aaabbb - musisz być bardzo słabym (albo mieć bardzo słabego)kierownikiem, skoro masz tylko 200 zł dodatku. Podstawy fakt- nie są wysokie ale za to comiesięczne premie to wynagradzają. Do tego dochodzi kwartalna premia w produktach a jeśli naprawdę się przykładasz, jest jeszcze kwartalna premia w gotówce. Jest jednak jeden warunek - do pracy przychodzi się pracować a nie opierać na łokciach o biurko. Zrzucanie winy na nas za opieszałość i błędy osób z centrali - rzeczywiście tu mogłoby to działać trochę lepiej, bo jest to zwyczajnie demotywujące. Trzeba się dobrze pilnować i na wszystko mieć podkładkę, żeby w razie czego móc się "wybronić".
    ReviewUserIcon
    Ambitny

    26.09.2014 21:02

    Inne

    Z tego co mi wiadomo to poszukują pracowników do magazynu w Łomiankach, praca nawet spokojna i przyjemna nie ma *zapier...lu* więc bez stresu, dział kierowniczy również służy pomocą ( Nie krzyczą na pracowników ) ogólnie to polecam stawka waha się od 10/zł netto w górę więc jak na taką pracę jaką się tam wykonuję to na prawdę jest dobra stawka co do wymagań aby tam pracować to nie są one jakoś zbyt zawyżone, jeżeli masz dwie ręce i odrobinę rozumu w głowie to się dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Witchen

    18.09.2014 12:01

    Inne

    Obowiązujący system czasu pracy w Centrum Logistycznym jest dwu zmianowy, w okresie sezonu mogą się zdarzyć pracujące weekendy, ale nie jest to normą ani standardem obowiązującym w firmie Wittchen. Pozdrawiam Dział HR
    ReviewUserIcon
    Gagagagag

    12.09.2014 12:19

    Inne

    Wiecie moze jak z praca na magazynie? Podobno pracuje sie tez w weekendy? To kiedy dni wolne?
    Company logo
    Wittchen S.A.

    10.09.2014 16:42

    Pracodawca

    Witam, Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie zapraszam do kontaktu. Aplikacje można przesyłać na adres [email protected] Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    kandydat

    02.09.2014 16:06

    Inne

    Hej wiecie ile można na magazynie u nich zarobić? Znajomy mówił że będą na magazyn przyjmować i do produkcji tylko nie wiem na jakie pieniądze można liczyć i czy się w ogóle opłaca przechodzić teraz mam 9 zł/h na rękę.
    ReviewUserIcon
    magazynier

    02.09.2014 20:26

    Inne

    zdecydowanie wiecej,
    ReviewUserIcon
    miki

    10.08.2014 16:48

    Inne

    Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku i od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Obecnie marka ma wiele sklepów firmowych w Polsce oraz na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Aktualnie jednak na ich stronie nie widzę ofert pracy, jednak z tego, co wiem niedawno szukali logistyka do centrum logistycznego w Palmirach (Łomianki pod Warszawą.).
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    10.05.2014 17:09

    Inne

    Tam do Łomianek jeździ jakaś Ł-ka także komunikacja jest, nie ma chyba nawet daleko od przystanku z tego co patrzyłem.
    ReviewUserIcon
    Kama

    24.03.2014 12:47

    Inne

    A czy mógłby ktoś podać pytania jakie padają na rozmowie o pracę?
    ReviewUserIcon
    Lena

    10.03.2014 16:47

    Inne

    Pracowałam w tej firmie dość długo i bardzo miło wspominam, fajny zespół, świetny kierownik, owszem zarobki są kiepskie, ale adekwatne do tego co tam się robi. Bywały gorsze chwile okey, ale nigdzie nie jest idealnie. Warto wspomnieć o zakupach pracowniczych, elastycznym grafiku. Praca nie jest ciężka. Jak jest zgrany zespół i fajny kierownik to praca jest naprawdę przyjemna. Premia kiepska, ale jak Salon nie robi targetów to nic dziwnego. Narzekacie a gdzie jest lepiej ? Nie czytajcie tych negatywnych głupot, wszystko zależy od Kierownika i zgranego zespołu. Ja polecam i miło wspominać będę na pewno :)
    ReviewUserIcon
    HR

    12.02.2014 18:20

    Inne

    Zapraszam do udziału w procesie rekrutacji jeszcze trwa.
    ReviewUserIcon
    KATARZYNA

    17.02.2014 05:30

    Inne

    Witam, czy rekrutacja na Głównego Księgowego nadal trwa? Gdzie można znaleźć szczegóły oferty. Na jaki adres mailowy wysłać CV? Katarzyna
    ReviewUserIcon
    Iwona

    12.02.2014 01:48

    Inne

    Jak się pracuję w księgwości. Ostatnio rekrutują na stanowisko Głównej Księgowej i chciałam zapytać jak się współpracuje z zarządem i czy dobrze tam płacą?
    ReviewUserIcon
    NOWY

    11.02.2014 22:46

    Inne

    Jak się pracuje na stanowisku kierowniczym w siedzibie spółki w Kiełpinie? Jaka jest atmosfera w biurze?
    ReviewUserIcon
    kiara

    27.01.2014 09:42

    Inne

    Ukazało się ogłoszenie o pracy jako młodszy specjalista do spraw reklamacji w Palmirach czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej. Czytając posty mam obawy, jaka jest kasa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wittchen?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wittchen S.A.

    Gdańska 60 05-152 Palmiry

    NIP:9511022154

    REGON:011664266

    KRS:0000352760

    https://www.wittchen.com/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.12.2013 12:29

    Inne

    Nie polecam, fatalna atmosfera ciezka praca i marne zarobki
    ReviewUserIcon
    Mopmen

    30.11.2013 17:25

    Inne

    Zawsze możesz zmienic .... co stoii na przeszkodzie ? jak chcesz mogę Ci pomóc !!
    ReviewUserIcon
    luzik

    04.12.2013 19:03

    Inne

    O!!! Zwiastun starej tradycji!!! Zaraz będzie po sezonie i zacznie się "wietrzenie Firmy"!!!
    ReviewUserIcon
    Sandra

    29.11.2013 20:20

    Inne

    Pracuję w tej firmie 3 rok i tak się zastanawiam czy znów na Święta Bożego Narodzenia znów dostaniemy od firmy PTASIE MLECZKO( jedno opakowanie do podziału na 3 osoby) Żenada i wstyd....
    ReviewUserIcon
    mała mi

    29.10.2013 19:33

    Inne

    Większość opini przesadzona. Plany za duże? Premia nie do wyrobienia? Jak się starasz, tak masz. Na naszym salonie, kolejny miesiąc z premią, kolejną premią kwartalną, kolejną premią produktową. Zły kierownik, zły regionaly? Z każdy się idzie dogadać. Ty się starasz, to nie ma z niczym problemów. Kasa, nie zawsze są kokosy :-) ale żyć się da. Bywa gorzej :-)
    ReviewUserIcon
    luzik

    01.11.2013 10:06

    Inne

    Podaj, który to salon!!! Bzdury!!!
    ReviewUserIcon
    Klara

    12.10.2013 21:22

    Inne

    Praca jak każda inna, ale miło chyba że do 10 każdego miesiąca na koncie pojawia się przelew adekwatny do zaangażowania kompetencji i kwalifikacji . Miłego weekendu :)
    ReviewUserIcon
    magda

    29.10.2013 10:49

    Inne

    Klara mam wrażenie że pracowałaś nie w tej firmie , skoro tak piszesz :) pieniądze nie zawsze na czas to po pierwsze a po drugie pensja nie jest adekwatna absolutnie do zaangażowania i wykonywanej pracy jeśli są ludzie , którzy swoją pracę szanują i wykonują ją dobrze , angażują się w dużym stopniu , również po godzinach pracy , a takich ludzi w firmie było sporo i pieniądze które dostawali były żałosnymi ochłapami . Owszem jeśli wittchen zatrudnia kogoś kto ma olewający stosunek do pracy to adekwatne , ale skoro takie osoby dalej pracują i wittchen takie osoby zatrudnia to zastanawiam się czy ludzie którzy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne są na tyle kompetentne aby to robić , bo od dłuższego czasu mam wrażenie że nie !!! i to one minęły się z powołaniem , powinny chyba zioła w aptece mieszać .Kolejna rzecz która mnie zbulwersowała to to co przeczytałam na fb wittchena , posty klientów które są tam dodawane i na które ktoś odpowiada ...podejrzewam że z marketingu jakas błyskotliwa Pani . Jest mi wstyd , że wittchen zatrudnia takich ludzi , którzy nie mają obycia z klientem , ta osoba wręcz obraża klientów marki wittchen i robi z nich "idiotów" ,ale skoro tak się dzieje i takie osoby pracują to coś chyba jest nie tak w firmie na tych najwyższych szczeblach ... również miłego dnia życzę i niech Was nie omami piekny , ekskluzywny wystrój salonów , bo to co się dzieje wewnątrz to istny cyrk ...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.09.2013 18:36

    Inne

    Ja uważam, że firma to ludzie. Niestety z tej firmy odchodzi lub jest zwalnianych bardzo dużo dobrych pracowników każdego szczebla. Pracowałem w niej kilka lat. Przyszedłem, kiedy było jeszcze dobrze. Miła atmosfera, bardzo fajni ludzie. Bardzo dobrze mi się tam pracowało. Proszę nie zapominać, że firmę tworzą ludzie!!! Niestety, kiedy pojawiły się kłopoty finansowe to właśnie ludzie byli temu winni! Ale zarząd i "firma restrukturyzująca" skarcili za całą sytuację nie tych, których powinni. Za złe decyzje strategiczne chyba odpowiada zarząd? A nie pracownicy w sklepach, czy w centrali albo na Palmirach. Dlaczego to Oni są głównym poszkodowanym!? Proszę czasem zastanowić się nad oceną Swojego zachowa i przestać mówić o przedszkolu w obliczu prawdy, która jest znana!
    ReviewUserIcon
    OK

    28.09.2013 12:16

    Inne

    Miejsce w którym pracujecie zależy tylko i wyłącznie od was, jeżeli nie spełnia waszych oczekiwań, a powoduje niepotrzebne frustracje, pora może się zastanowić nad zmianą ? Z Waszymi kompetencjami nie powinniście mieć problemów z znalezieniem pracy...
    ReviewUserIcon
    W.M.

    19.09.2013 23:03

    Inne

    To są kpiny co się tutaj wypisuje, nie każdy może pracować w takich sklepach, po pierwsze mieć trochę kultury i umieć rozmawiać z klientem. Tym co są niezadowoleni radze popracować w innych firmach. Fakt czasami jest ciężko, brak tchu. Gdzie nie jest? To nie przedszkole, a że małe wypłaty? Zróbcie premię będziecie mieć więcej, wszędzie są wskaźniki, nie płacą Wam za siedzenie za ladą i przeglądanie internetu. Trochę od siebie i samodyscypliny....
    ReviewUserIcon
    Carlos

    12.09.2013 21:08

    Inne

    wszyscy narzekacie na zarobki a może byście pokazali jakieś plusy (zakupy pracownicze, elastyczny grafik, zero klientów do południa)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    18.09.2014 11:24

    Inne

    To sa wg Ciebie plusy? Ty to piszesz poważnie czy forma kazała Ci to napisać? Przeciez na zakupach pracowniczych jeszcze zarabiają więc nie wiem gdzie tu plus, elastyczny grafik? Ciekawe gdzie...chyba w salonach, (usunięte przez administratora)...no i brak klientów do południa to też plus? Ty jestes jakas / jakiś nienormalny? No chyba, że ta kiepska podstawa Ci wystarcza to ok...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.08.2013 21:23

    Inne

    Co można powiedzieć o super luksusowej firmie Wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata 8,50 brutto/h na umowę zlecenie po miesiącu stawka godzinowa wzrasta do 9,50 brutto. Nie ma opcji zapłaty za nadgodziny, można odebrać jedynie w danym miesiącu, ale wcale też nie jest łatwo. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej jedyne 67 zł, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsze...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna. Pracowałam na stanowisku kierownika co miesiąc moja wypłata wynosiła ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę i kierownika.
    ReviewUserIcon
    ...

    15.08.2013 08:59

    Inne

    kiedyś przyjmowali , teraz nie wiem bo dałem wypowiedzenie , więc juz mnie tam nie ma na moje szczęście
    ReviewUserIcon
    była pracownik

    12.08.2013 14:46

    Inne

    co można powiedzieć o super luksusowej firmie wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata okolo 7 zł za godzinę na umowę zlecenie. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Gdy przychodzi do wypłacenia kwartalnej śmieszne kwoty. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsza...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna- weksel in blanco. Wynagrodzenie na stanowisku kierownika ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę czy na kierownika. Są osoby odpowiedzialne za reklamę, ale musi to oczywiście wymyślać pracownik sklepu, może zostanie to zatwierdzone a może i nie. Ekwiwalent za odzież jedyne 50 zł wypłacane na koniec roku- pracownicy sami muszą kupować koszule, spodnie/spódnice, odpowiednie buty a są z tego rozliczani, że złe kupili. Wieczne problemy systemowe nikt nie ma czasu na pomoc, radź sobie sama. Co chwila rotacja pracowników, był czas że nie opłacali zusu. Osoby zatrudnione wyżej dziwią się, że nie ma sprzedaży. Ciekawe dlaczego tak się dzieje?? bo przynajmniej raz w tygodniu jest przesuwany towar do magazynu- magazyn powinien być zatowarowany a jednak nie jest... (usunięte przez administratora). Obecnie zmieniłam pracę, pracuję jako sprzedawca i zarabiam większe pieniądze niż kierownik. Nie polecam, szkoda czasu, nerwów, życia prywatnego bo i tak na koniec dostaniesz kopa. NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Milusiowo

    11.08.2013 21:44

    Inne

    co można powiedzieć o super luksusowej firmie wittchen??? brak słów...Jeśli chodzi o sprzedawców pożal się boże wypłata 8,50 brutto/h na umowę zlecenie po miesiącu stawka godzinowa wzrasta do 9,50 brutto. Nie ma opcji zapłaty za nadgodziny, można odebrać jedynie w danym miesiącu, ale wcale też nie jest łatwo. Gwarantowana premia na rozmowie, mowa o kwartalnej jedyne 67 zł, premia od sprzedaży bardzo ciężko, bardzo wysokie plany nie do zrealizowania. Praca na stanowisku kierownika jak wiadomo wcale nie jest lepsze...sprzedawca i kierownik odpowiedzialność materialna. Pracowałam na stanowisku kierownika co miesiąc moja wypłata wynosiła ok 1500 zł. Pieniądze nie adekwatne do tego co tam się robi, ile czasu się poświęca na rozbudowanie tej firmy.(usunięte przez administratora). Więc nie dziwmy się, że co chwila jest ogłoszenie do wittchena na sprzedawcę i kierownika.
    ReviewUserIcon
    ...

    15.07.2013 10:00

    Inne

    4 , 5 lat temu przyjmowali teraz tylko studenci , no chyba że się okaże że masz potencjał , duże doświadczenie w obsłudze klienta i beda wiedzieli ze cos wniesiesz do firmy i jakis pozytek z Ciebie bedzie a Ty zgodzisz sie na pracę za najnizsza krajowa to jak najbardziej :)
    ReviewUserIcon
    luzik

    14.07.2013 11:14

    Inne

    anonim - 2013-07-11 20:17:07 Hej, z tego co tu piszecie największym problemem w Wittchen jest ogólne donosicielstwo...a na przykłąd jakie pieniądze można zarobić?Jeżeli chodzi o kasę, to zarobki są trochę lepsze niż zasiłek dla bezrobotnych i nieadekwatne do stresu i nerwów które stracisz..
    ReviewUserIcon
    ...

    14.07.2013 10:16

    Inne

    zapytają się Ciebie o studia , ile Ci zostało do końca i bedą wiedzieć czy sie oplaca Ciebie zatrudnić czy nie , czasem też jest tak ze jak ktos konczy studia a ma dobrą sprzedaż to go zostawiają i daja umowe o prace .
    ReviewUserIcon
    xxx

    13.07.2013 19:30

    Inne

    anonim chyba masz problem z odczytem informacji które są zawarte w komentarzach . donosicielstwo to jeden z wielu problemów w tej firmie a nie tak jak piszesz największy . Wg mnie to chyba najmniejszy problem , bo jak jesteś w porządku to nie masz się czego obawiać że ktos na Ciebie doniesie , czyż nie?
    ReviewUserIcon
    czarodziejka

    13.07.2013 19:24

    Inne

    status studenta to na bank , reszta to nie ma znaczenia ,wiadomo , jakieś obycie z klientem , łatwośc nawiązywania kontaktów ale to wszędzie przecież sie liczy . i tak wybiorą taką osobę którą łatwo da się "ułożyć "
    ReviewUserIcon
    czarodziejka

    12.07.2013 21:35

    Inne

    bez znaczenia Twoje doswiadczene
    ReviewUserIcon
    czarodziejka

    11.07.2013 10:18

    Inne

    tak , najniższa krajowa

    Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.