Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

Joker

Popracować można chwilę, ale na przyszłość brak perspektyw rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać swoich pracowników i szanować ich bo została garstka fajnych ludzi.

@Joker

@Joker, dlaczego sądzisz, że firma nie pozwala na rozwój? Nie są prowadzone żadne rekrutacje wewnętrzne, szkolenia? Opowiedz proszę coś więcej na ten temat. Wspomniałeś o tym, że pracodawca powinien bardziej doceniać swoich pracowników, czy myślisz o jakimś konkretnym dziale?

Joanna

@Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Lola
@Joanna

Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.

Joanna

@Były pracownik, dlaczego uzyskanie premii jest trudne? Czy normy są bardzo wysokie? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czego te szkolenia dotyczą? Czy są głównie z technik sprzedaży, czy też jakieś inne? @Były pracownik., zarzucasz firmie oszustwo, z jakiego powodu? Pamiętaj, że takie bezpodstawne zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Może kwestia umowy zależy od dogadania się z przełożonymi? Wspomniałaś o dużej rotacji, wynika ona z zarobków, czy może innych względów?

Joanna

Jakie jest Wasze zdanie o pracy w Wittchen? Czy to godny polecenia pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Napiszcie, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, a także benefitów pozapłacowych. Czy można liczyć na rozwój zawodowy w tym miejscu, poprzez szkolenia i kursy organizowane przez firmę? Zachęcam Was do czynnej dyskusji.

@Joanna

Joanna spędziłem w tej firmie niecałe 2 lata. Zniżki pracownicze na produkty są, jest też karta Multisport za 120 zł. Umowę o pracę dostaje się bardzo szybko. Wynagrodzenie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii. Jest to pensja pracownika bądź sprzedawcy w sklepie (co do sprzedawcy wiem że nie wszyscy mają takie pensje, są mniejsze). O podwyżce można sobie pomarzyć. Jeśli chodzi o rozwój to tak jak z podwyżką. Odnoszę się tu do Warszawy. Atmosfera jest nieciekawa a ludzie nie grzeszą inteligencją. Jeśli mam być z Tobą szczery to omijaj Wittchena szerokim łukiem, tym bardziej jeśli jesteś ambitna i nie lubisz marnować swojego czasu, chyba że powyższe warunki Ci odpowiadają. Pozdrawiam

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Joanna

@Ola, sądzę, że kwestia zarobków jest bardzo indywidualna, zależy od miejsca pracy, doświadczenia, stażu pracy, prawdopodobnie także od umiejętności negocjacyjnych osoby, która stara się o zatrudnienie. Myślę, że odpowiedzi, które otrzymasz, będą zróżnicowane. Może warto aplikować i dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może masz już ją za sobą?

Ola

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie kierownika takiego salonu i zwykłego sprzedawcy. Poproszę o kwotę netto. I jak wyglądają wskaźniki? Możliwe do zrealizowania w małych miastach?

lola

Witam, prosze o info jaki jest przedział płacowy dla kierownika w pomorskim. Z gory dziękuję.

Praca jak praca . Ludzie pracują po naście lat i są zadowoleni. Osobiście odszedłem po roku bo Mi atmosfera nie odpowiadała i pewni karierowicze tam pracujący). Ale to stare dzieje. Uważam ,że nie ma co narzekać tylko jak się nie podoba odchodzimy i tyle. Z tego co wiem to niewielu stać na taki gest. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie chce pisać?

Karola

Czy może mi ktoś podpowiedź czy warto aplikować na stanowisko KAM ? Jaka jest atmosfera, jak wyglądają plany/targety? Ogólnie czy w ogóle warto? Z góry dziękuję :)

Patryk

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Daria

Rzadko piszecie na tym wątku a to dla mnie jest sygnał,, że dobrze się tu pracuje.

Misio

Pracowałem dwa lata na magazynie. (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Wszyscy zarabiają tyle samo, czy to magazynier, czy wózkowy, a nawet wykwalifikowani pracownicy na zwrotach, czy na reklamacjach mają takie same pensje. Odradzam pracę na tym magazynie. Jak ktoś chce mieć stałą pracę i w miłej atmosferze to radzę omijać ten magazyn szerokim łukiem.

Żeby zarobić trzeba utrzymać pewne tępo prac. Jeśli ktoś nie nadąża to niestety musi zmienić pracę. Zasady ekonomi są bezlitosne!!

Życzliwa
@Karolina

Jak ktoś próbuje utrzymać tępo to się nie dziwię, że nie daje rady.

robson

Napisze ktoś jak wygląda praca w działach finansowych, kontroling etc?

Była pracownica
@robson

Nie polecam ciągle zmiany,zeby się wyrobić najlepiej po godzinach(usunięte przez administratora)Ciągłe zmiany kadrowe w tym dziale,ludzie sami odchodzą

pracowniksalonu

Fatalna atmosfera, nastawienie tylko i wylacznie na wynik; n(usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika i ciagla zmiana celow - nawet w trakcie okresu - po roku i 2 miesiacach szczerze zaluje i odradzam!

@Była pracowniczka na całe szczęście Myślę, że stres związany z początkiem pracy w nowym miejscu nie pozwolił spojrzeć na wiele spraw obiektywnie. WITTCHEN to znana marka, wysokie standardy i fajnie się tu pracuje

Natalia

Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie jaka jest atmosfera w firmie. Czy fajnie sie pracuje? Rozumiem, że czasami bywa różnie ale tak generalnie to jak jest?

Joanna

@Pracowniksprzedawca co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie WITTCHEN S.A.? Czy podoba ci się praca? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera w firmie? Będą to pomocne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Pracowniksprzedawca

Firma z taką pozycją w branży jak WITTCHEN z całą pewnością nie zwolniłaby pracownika bez podania powodów. W najlepszym przypadku robili redukcje etatów lub ktoś sobie nagrabił i został zwolniony dyscyplinarnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.