opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wittchen

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 104 ocen z 12 miesięcy
Opinie(642)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(642)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Galeria
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Benefity
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Galeria

Proces rekrutacji

Benefity

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Palmiry
  • Łomna-Las
  • Łomna
  • Pieńków
  • Cząstków Polski
  • Kaliszki
  • Izabelin-Dziekanówek
  • Dziekanów Nowy
  • Cząstków Mazowiecki
  • Adamówek
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gdańsk - Wittchen
Gdynia - Wittchen
Katowice - Wittchen
Łódź - Wittchen
Poznań - Wittchen
Szczecin - Wittchen
Warszawa - Wittchen
Wrocław - Wittchen

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Palmiry
  4. /
  5. Opinie o Wittchen S.A.

Opinie

Opinie o Wittchen Palmiry

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 10

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wittchen S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ttt

    20.01.2023 14:26

    Kandydat

    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w Witchen Czeladź M1. Będę wdzięczna za wszystkie opinie i informacje.
    Company logo
    Wittchen S.A.

    23.01.2023 10:20

    Pracodawca

    Dzień dobry TTT, bardzo nam miło, że jesteś zainteresowana pracą w WITTCHEN. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w CH M1 w Czeladzi, gdzie Kierownik przybliży Ci możliwości rozwoju i pracy u nas :) Pozdrawiamy.
    Company logo
    Wittchen S.A.

    24.01.2023 08:58

    Pracodawca

    Dzień dobry Agnieszko, na portalach rekrutacyjnych (OLX, pracuj.pl) oraz w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualne oferty pracy do WITTCHEN. Jeśli miałabyś dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu na e-mail [email protected] , w odpowiedzi skontaktuje się z Tobą nasz rekruter i przybliży ofertę :) Prosimy jednak nie załączać CV w mailu, nie przetwarzamy zgłoszeń przesyłanych drogą mailową, zaaplikować można jedynie poprzez aktywną ofertę pracy opublikowaną w zakładce Kariera lub na portalach rekrutacyjnych. Zachęcam do kontaktu i do zobaczenia w WITTCHEN !
    ReviewUserIcon
    AS

    22.01.2023 14:50

    Kandydat

    Hej! Widzę, ze jest oferta pracy na analityka, finansowego. czy ktoś może coś więcej powiedzieć jak wyglada tam praca na tym stanowisku- armosfera, warunki zatrudnienia? bo zastanawiam się czy aplikować.
    Company logo
    Wittchen S.A.

    23.01.2023 10:14

    Pracodawca

    Dzień dobry AS, jeśli jesteś zainteresowana/y stanowiskiem Analityka finansowego, posiadasz doświadczenie w podobnej roli, chciałabyś/chciałbyś rozwijać się w dużej spółce giełdowej, a do tego jesteś osobą pozytywną i otwartą - to zachęcamy do aplikowania. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją aplikacją, zaprosimy na spotkanie i przedstawimy szczegóły naszej oferty. Pozdrawiamy !
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.01.2023 10:18

    Kandydat

    Jak się pracuje na zlecenie? Czy jest bardziej elastyczny grafik. brak odpowiedzialności materialnej ( przynajmniej tak powinno być) ,Czy są jakieś plusy na zleceniu?
    Company logo
    Wittchen S.A.

    13.01.2023 12:47

    Pracodawca

    Witaj Ada, jeśli jesteś zainteresowana pracą w jednym z salonów WITTCHEN, to zachęcamy Cię do wizyty w salonie i rozmowy z Kierownikiem, dzięki czemu będziesz mogła uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Zapraszamy do udziału w rekrutacjach. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    pan.g.

    20.04.2022 17:56

    Były pracownik

    Nigdy nie pracowałem w tak toksycznej firmie, nie mówię już o osobach na wyższych szczeblach. Manager regionalny - Pan Marcin - wspaniały człowiek. Natomiast większość środowiska kierowniczego jest złośliwa do szpiku kości, obrabianie pleców poziom ekspert, przede wszystkim kierownik złotych tarasów i blue city. Dwie przyjaciółeczki, które wszystkim robią koło (usunięte przez administratora) a ich wspólne iq jest niższe niż taboretów w ich salonach. Jeżeli chodzi o zarząd to pracownicy są tylko punktami na wykresie, niemalże darmowa siła robocza za najniższą krajową.
    ReviewUserIcon
    Pani g

    27.04.2022 10:07

    Kandydat

    A pracowałaś tych dwóch salonach ze cieniach dwóch kierowników na raz ? Często się pracuje w wielu miejscach bo po twoim opieków tak to wyglądu jakby salony były zmienne ?
    ReviewUserIcon
    Zeus

    11.09.2022 03:29

    Były pracownik

    Pani g - oto poziom wypowiedzi kierownika blue city :-) jak kierownik nie potrafi skleić zdania to strach pomyśleć jaki poziom reprezentują jego pracownicy
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    08.03.2022 09:23

    Były pracownik

    Tak więc od czego zacząć... Początek pracy wydawal się super liczne zachęty odnośnie benefitow super wypłaty premii sprzedażowej i dodatkowych plusów... No niestety to tylko marzenia ;) Stawka najnizsza krajowa Zero ale to zero konkretnego szkolenia tak naprawdę każdej nowej rzeczy tj. reklamacje zwroty obsługa systemu nauczyłam się samodzielnie lub od koleżanki . Niestety kazdy kto pracuje w tym sklepie wytrzymuje parę miesięcy następnie albo sam odchodzi bo jest tak duza presja i nacisk na wyniki lub stwierdzają ze poprostu nie spełniasz dla nich odpowiedniej normy ;) Praca po 10 i 12h nie ma opcji o krótsze zmiany często bardzo jest sie samemu na sklepie gdzie trzeba ogarnąć parę rzeczy naraz , jednak jeśli popelni sie jakiś błąd ( ponieważ nikt nic konkretnego nie wytłumaczył) zostaje sie być od razu uznanym za totalnego tepaka. Co do atmosfery kto jak lubi ... jeśli szefowa Cie polubi robisz dobre wyniki i jestes tzw. Lizusem jest ok.. Jednak jeśli coś się szefowej nie spodoba w Tobie to juz resztę pracy jestes ciagle krytykowana i robione jest cos na złość... na przykład zmiana grafiku z dnia na dzień... Pracowałam 2 msc w tym sklepie i mimo ze praca nie jest zła pod względem czynności to organizacja szkolenie i atmosfera jest na poziomie znikomym i liczy się tylko kasa i wskaźniki niż to aby był fajny zgrany skład.. no niestety ale odradzam osobom wrażliwym i o słabej psychice bo to bardzo demotywuje kiedy człowiek się stata robi super wyniki a i tak zawsze jest źle NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.06.2022 19:22

    Były pracownik

    Zgadzam się w 100% I jeszcze bym dodał wygląd pracowników. Te wyblakłe koszule/tuniki -porażka ,sprzątaczki na Centrum lepiej wyglądają ,a jak się ubierze swoją żeby jakoś wyglądać -to wielka reprymenda że brak dress codu. Ciągły brak pracowników i coraz więcej pracy za psie pieniądze .
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.06.2022 17:25

    Były pracownik

    Zatrudnij się bo słowami nie da się tej pracy opisać .
    ReviewUserIcon
    Mulan

    29.03.2022 16:44

    Pracownik

    Co do zarobków to tak macie racje, mam nadzieję że do kogoś z zarządu te opinie dochodzą. To że, sklepy nie wykonują planów to nie znaczy że, ludzie nie pracują. A najniższa krajowa w marce Premium to jest jakaś porażka w tej firmie. Może jakiś apel pracowników potrzebny o podwyżkę.
    ReviewUserIcon
    Vgvgv

    22.06.2022 20:19

    Były pracownik

    Od kiedy Wittchen jest marka premium?????‍♂️
    ReviewUserIcon
    Joko

    28.03.2022 20:11

    Pracownik

    Pracuję w firmie już jakiś czas bardzo mi się podoba pod względem ludzi ale w tej firmie jest jeden problem którego zarząd nie widzi. A to jest przykre. Firma która uważa się za markę premium żeby nie dbała o swoich pracowników? Czas troszkę się ogarnąć i docenić swoich ludzi. Pracujemy robimy co do nas należy nie raz nie ma czasu zjeść, a ty oprócz najniższej krajowej nie masz nic. Myślę że w takiej firmie pensja powinna być choć trochę ponad ewentualnie system premiowy zmienić. Premia nie powinna być zależna od założonego planu. Pomimo nie zrobienia planu za pracę za ogół i za starania coś być powinno nawet na mobilizację. Szkoda że, tak jest w Wittchenie. W żadnej firmie nie spotkałam się z nie docenianiem.
    ReviewUserIcon
    X

    12.03.2022 12:53

    Były pracownik

    standardy są chore i człowiek musi robić z siebie głupka i sługusa przed klientem. Ponadto gonitwa za wynikami wręcz masakryczna. Jest to tez praca fizyczna bo są ciężkie dostawy. Jak wchodzi klient nie wolno stać i nic nie robić tylko trzeba udawac, ze się coś robi. Wittchen przychodzi do swoich sklepów, są tez tajemniczy klienci i jeśli coś nie jest spełnione ze standardów to już masz problem
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.03.2022 10:04

    Były pracownik

    Odbiera się jako dni wolne
    ReviewUserIcon
    michu_don

    08.02.2022 20:50

    Były pracownik

    Szķoda, że nikt nie opisze pracy na magazynie???
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.12.2021 11:19

    Były pracownik

    Powiem wam, że pewnie i tak nie wszystko tutaj opiszę, ale jesli szukacie pracy na stałe- zastanówcie sie. Jak dostaniecie zlecenie to nigdy się nie doprosicie o uop, regionalna m.w - szkoda gadać. Pracowalam ponad 5 lat w tej firmie i na koniec, ponieważ chciałam odejść szybko za porozumieniem stron zostałam potraktowana strasznie. Utrudniania, zbywanie, nie odpisywaniem na mejle czy będę puszczona w oczekiwanym terminie. Musiałam odrobić godziny z 1 lock downu, bylam w pracy tydzien po 12h, żeby tylko sie od nich uwolnić. Praca na początku byla cudowna, premie w gotówce, towarze, paczki na święta i cudowny regionalny p. Marcin Po zmianie na m.w byla masakra, ogromne plany, konwersja, łączony paragon itp W pewnym momencie musielismy robić tabelki a nie bylo czasu na obsługę klienta, ponieważ tabelka do 14 i ani minuty później. Tabelki, dostawa a klient? Nie bylo czasu pomimo, ze firma wymaga powodzenia klient na 1 miejscu. Ja mialam na szczęście cudowny zespół. Odrszlysmy wszystkie z danego sklepu.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.02.2022 19:53

    Były pracownik

    Premie są wypalcane normalnie na konto - nie ma nic pod stołem. U mnie nie było problemu z przejściem na uop więc tu się nie wypowiem. Jedynie studenci tak naprawdę wola zlecenie bo mają wszytko do ręki więc nie dziwie się im że wola zlecenie.
    ReviewUserIcon
    nienormalna_jakaś?

    31.12.2021 08:44

    Pracownik

    Pracuję w firmie ponad 2 lata, najpierw jako sprzedawca, obecnie zastępca kierownika. Czytając poprzednie opinie muszę przyznać, że mam ogromne szczęście, bo trafiłam na dobry region, regionalną i przede wszystkim kierownika. Oczywiście można się przyczepić do wielu kwestii, nie zgadzać z pewnymi standardami, jak zresztą w każdej firmie, ale poza tym ja jestem zadowolona z pracy. Dobry kierownik jest w stanie dogadać się z regionalną, zadbać o pracowników i stworzyć w pracy fajną atmosferę, nie ograniczając się tylko do wydawania poleceń. Nasza kiero pracuje razem z nami, nie brzydzi się dostaw, czy sprzątania, jeśli jest taka potrzeba i nie siedzi na zapleczu, podsłuchując o czym rozmawiamy, nie mówiąc już o odgadywaniu kogokolwiek z innymi pracownikami. Jeśli tak się dzieje w innych miejscach, to jest to na pewno wina konkretnych osób, a nie całej firmy. Zarobki - wiadomo, że mogłyby być wyższe, bo jeśli faktycznie niektóre salony mają mniejszą możliwość wypracowania premii ze względu na lokalizację itd., najniższa krajowa to zdecydowanie za mało. Pracy jest faktycznie sporo, ale dzięki temu nie ma czasu na nudę. Nie wiem, jakie zadania musieliście wykonywać za kierownika, ale ja dzięki temu, że mogłam robić to, co oczywiście było możliwe i nie obarczone żadną odpowiedzialnością ani konsekwencjami za złe wykonanie, mogłam się sporo nauczyć. Przygotowanie dokumentów dla księgowości to nie jest coś, czego pracownik nie mógłby samodzielnie wykonać, podobnie jak wiele innych tego typu zadań. Potrzebna jest tu skrupulatność, ale też odpowiedzialność pozostałych pracowników za dokumenty, które przygotowują i wtedy nie ma problemu z odpowiedzialnością materialną za cokolwiek. Takie rzeczy są chyba normalne w każdym innym miejscu, podobnie jak duże dostawy, czy trudni klienci, których w ostatnim czasie bywa sporo. Osobiście nie zdarzyła mi się sytuacja, żeby ktoś potraktował mnie wyjątkowo źle, a na niemiłe uwagi lub roszczeniową postawę zawsze można odpowiedzieć tak, żeby nie wdawać się w zbędne dyskusje i przede wszystkim nie brać do siebie pewnych rzeczy. Niektórym faktycznie wydaje się, że zarabiamy tutaj mnóstwo forsy, możemy sypać rabatami jak z rękawa, dodawać do dużej walizki dwie mniejsze, bo przecież były w środku i to na pewno komplet albo że odmowa reklamacji to nasza osobista decyzja. Ale są też tacy, którzy potrafią podziękować za miłą obsługę, są zaskoczeni, że z drugiego końca Polski chciało nam się ściągać buty z kolekcji 82 albo, że odkładamy towar do końca dnia, a nie tylko na godzinę. Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią podejścia samego pracownika i jak już wspomniałam - przede wszystkim kierownika, dla którego stanowisko i nacisk na wskaźniki, nie są przeszkodą dla obiektywnej oceny zaangażowania pracowników i traktowania ich po ludzku.
    ReviewUserIcon
    Jenie

    14.01.2022 12:17

    Były pracownik

    Wątpię by była to konstruktywna, prawdziwa opinia...
    ReviewUserIcon
    Pama

    03.01.2022 04:10

    Były pracownik

    Pracowałam przeszło 3 lata, praca podobała mi się bardzo, byłam spełniona, z początku były dobre premie, fajne szkolenia, ale później zaczęło się sypać.. Przede wszystkim miałyśmy niekompetentnego kierownik. Wszystko spoczywało na naszych barkach. Nawet szkolenia nowych pracowników. Kierowniczka jako koleżanka była super, gorzej z obowiązkami kierowniczymi. Regionalna północy to wgl porażka.. Zero wsparcia i motywacji, wieczne obelgi, zero podpowiedzi jak poprawić wyniki, a jedynym jej rozwiązaniem były zwolnienia. Miałam z koleżanką milion pomysłów na poprawe funkcjonowania salonu to nikt nas nie słuchał. Na awans nie było co liczyć. Myślę że firma Wittchen byłaby kompetentną, gdyby nie kadra kierownicza - regionu czy salonu. Jeśli ktoś chce po prostu byc pracownikiem i pionkiem to polecam, ale jeśli mu zależy na firmie to radzę odpuścić, bo każdy oleje nasze zdanie i starania
    ReviewUserIcon
    Zanteresowana99

    13.07.2021 20:29

    Kandydat

    Czy ktoś moze sie wypowiedzieć na temat pracy w Witchennie w Poznaniu na stonowisku sprzedawca w King crossie? Składałam tam niedawno aplikacje (zanim trafiłam na tą stronę) i jestem.umówina na rozmowe kfalifikacyjną ale po tylu netatywnych opiniach to sie zastanawiam czy wogóle tam pójść
    ReviewUserIcon
    Em

    17.12.2021 11:10

    Były pracownik

    Poznań z regionalną m.w baaardzo współczuję ! Większej jędzy zapatrzonej w siebie nigdy nie spotkalam.. wykresy, kropki, straszenie. Masakra
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.11.2021 17:11

    Były pracownik

    Wszystkim osobom zastanawiającym sie nad pracą w firmie Wittchen lub mającym możliwość pracy gdzie indziej odradzam pracować w 'salonach" Wittchen! Pracownik traktowany jest w firmie jak cyferka na wskaźnikach. Plany trzeba wyrabić . pracuję sie pod presją . Zarabia się najniższą krajową. Obowiązków jest baaaardzo dużo. Przy tym męczący klienci i menager który nie dba o dobrą atmosferę pracy tylko zasypuje meilami. W czasie pandemii obcięli etaty, toteż często na sklepie bywa jeden pracownik, który musi wszystko ogarnąć maja w głowie odpowiedzialność materialną. Za lockdown każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę musiał odrabiać godziny, co wychodziło ponad 200 godzin przepracowanych w miesiącu przy płacy minimalnej! Na premie nie można było liczyć bo plan był mało realny do zrobienia, taki że sprzedaż miała być wyższa niż sprzedaż sprzed pandemii (2020r). pomyślcie sobie - firma pewnie dostała jakieś pieniądze z tzw. tarczy cowidowej, ale pracownik sie nie liczył. Żenada Jeśli kogoś kusi możliwość zakupów po cenach pracowniczych to informuje ze ceny pracownicy maja mniej wiecej takie jak każdy który trafi na promocję okazję np. podczas kiermaszu. Kiermasz- wiąże sie to z robieniem przez pracowników a nie zewnętrzna firmę bramy z balonów, którą wymaga menager. Nie polecam nadmuchiwania o wczesnych godzinach porannych ok 200 sztuk balonów bez pompki i wieszania ich na wysokości około 3 m. Jeśli ktoś ma lęk wysokośći to nie powinien sie tam zatrudniać bo czesto wchodzi się na drabinę. Firma wymaga czarnego obuwia ( niesportowego) i czarnej odzieży , natomiast jej nie zapewnia. A niby prestiżowa marka. Zgadzam sie z opinia, ze aby awansować trzeba sie przymilać do menagera. Nie wystarczy mieć doświadczenie i wiedzę oraz wykonywanie rzetelnie swoich obowiązków i obowiązków, które należą do kierownika. Dziewczyny! nie wykonujcie pracy za kierownika bo i tak nie dostaniecie podwyżki ani awansu (tak jak Ja) Dobrze jest, jeśli sie trafi do miejsca gdzie pracują normalne osoby. Gorzej tam gdzie panuję rywalizacja i zazdrość miedzy kolezankami i kolegami. Firma nie daje pracownikom żadnych świadczeń - nie ma nic na święta, dopłat do urlopu też nie ma itp. ciągłe oszczędności Klientom wydaje sie, ze skoro pracuję sie w Witchenie to cena za portfel wysokości 450 zł nie robi na nas wrażenia . a to nie prawda - tu naprawdę zarabia się nawet z premią mniej niż 3 tyś. Jedyny plus to taki żę grafik był układany tak, że można było pogodzić swoje obowiązki. Ogólnie nie polecam pracy w firmie Wittchen !!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.10.2021 22:36

    Pracownik

    Praca w tej firmie to pomyłka, doświadczyłam (usunięte przez administratora)od osoby która jest kierownikiem regionalnym, nie tylko ja, ale rownież wszystkie pracownice. Zmuszenie do przychodzenia podczas L4, już nie wspomnie o traktowaniu… stanowczo odradzam, szkoda zdrowia na taki cyrk
    ReviewUserIcon
    ooo

    19.10.2021 13:34

    Pracownik

    w jakim regionie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Kleopatra

    27.10.2021 14:35

    Były pracownik

    No brak odzieży pracowniczej to totalna żenada..nawet w "głupiej" Biedronce jak przychodzisz chociażby na tydzień to dostajesz komplet ubrania roboczego..dla mnie jest to nie do pojęcia gdy usłyszałam że bluzkę firmowa dostaje się po 3 miesiącach pracy...a to przepraszam bardzo to w czym ja mam chodzić ? Specjalnie mam ubrania koloru czarnego kupic ale za to mi nikt nie zapłaci...w moim mniemaniu w takim razie wymagania i standardy co do wyglądu są z kosmosu skoro firma nie potrafi tego zapewnić pracownikowi. Już nie wspomnę o tym że w przypadku mojego specyficznego koloru włosów dostałam nakaz przychodzenia w mocno spietych włosach bo się za bardzo będę wyróżniać niby. To po co w takim razie zostaje zatrudniona..niby to było tak żartobliwie ale gdyby to był ktoś co nie ma dystansu do siebie to by kategorycznie z tej pracy zrezygnował odrazu po rozmowie kwalifikacyjnej.. Co to ma wg być ? O co tu chodzi? Jak zobaczyłam "zaplecze " czy magazyn w sumie bo ja nie wiem co to jest to się przerazilam..jesz sobie ze strachem że Ci buty na łeb za przeproszeniem spadną... wspinanie się na drabinę ponad 2 m to też nie jest moim zdaniem bezpieczne. Szerokość tego "zaplecza" to chyba nawet nie 1m...w życiu nie widziałam czegos takiego...a na zewnątrz taka prestiżowa firma? Wymagania z kosmosu ,jakieś progi sprzedażowe do wyrobienia, oczywiście nachalne nagabywanie klienta odrazu gdy tylko przekroczy próg bo przecież taka polityka firmy a to wszystko tylko za najniższą i ledwo za 1500zl bo w te premie to ja nie wierzę skoro np.do godziny 12 wchodzi tam tylko jeden klient???????????????? nie dla mnie takie coś ale może ktoś tak lubi sprzedawać...ale jeżeli chodzi o atmosfere,pracownicy super , wszystko jak najbardziej na plus a kierowniczka mega spoko..i w sumie to nie wiem czemu ta kobieta się marnuje w takiej firmie. Szybko zrezygnowałam i w sumie czytając te wszystkie opinie to nie zaluje.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.10.2021 10:29

    Były pracownik

    Dziś ja chcę się z Wami podzielić opinią na temat tej firmy. Zacznę od tego, co było miłe, bo widzę, że są różne spekulacje... a co człowiek to opinia. Potem zaś przejdę do meridum. Praca w Wittchen z fajnym produktem nie ukrywam choć ostatnio upadli na jakości przez co jest mnóstwo reklamacji i zwrotów to zajmuje dużo czasu w ciągu dnia. Fajnie było robić witryny i vm choć przewaga obowiązków i presja ze strony firmy (ciągle niezadowolenie) dajesz z siebie wszystko a i tak dostaniesz opierdziel. Jeśli chodzi o pracowników są super megga pomocni, bardzo zaangażowani. Ja uwielbiam pracować i zazwyczaj zostanie na dłużej w firmach natomiast tu się przez półtora roku tyle zadziało, że powiedziałam dość i psychicznie jestem wykończona!!! To co się dzieje u góry to jakieś nieporozumienie. Masz nas sobą i kierownikiem Regionalną, która psuje wizerunek firmy. Porozumiewa się przez maile nawet jeśli jest u Ciebie na zapleczu. Stwarza sytuacje po których potem. sklep musi ponieść konsekwencje. PAMIĘTAJ W TYM SKLEPIE JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWA! nie mówię tu o kilkunastu zł to są tysiące że względu na drogi produkt. Jest przez to taka presją i stres, bo co chwilę pojawiają się nowe nie wyjaśnione sytuację za które odpowiadasz finansowo. A i zapomnij o wsparciu ze strony firmy i Regionalnej. Większość sytuacji musisz sam wyjaśnić a co ważne czasami musisz cofać się kilka miesięcy bo musisz pamiętać co i gdzie. Jesteś tylko rzeczą nikt nie zwraca na Ciebie uwagi a tym bardziej nie docenia twojej pracy. Fakt premie da się wyrobić to fakt zgrany zespół może wszystko ale potem czar prysnie bo z miesiąca na miesiąc zawyżają próg. Ogromne dostawy i ciągłe przebudowy. Za tym jeszcze idą problemy z magazynem i dostawami, za które potem. odpowiadasz w inwentaryzacji finansowo. Robisz wszystko jako zwykły sprzedawca : Vm, dostawy, księgowe sprawy, zamykasz, otwierasz itp. za najniższą krajową. Często na zwolnieniu lekarskim zwoływali do pracy co przechodzi nawet najśmielsze oczekiwania! w wypłacie i urlopie niewyjaśnione błędy za które nikt Ci nie odda, bo oni tak mogą. A jak wyrobisz premię to równie dobrze mogą ci ja zabrać. Nie polecam tego miejsca pracy! Szukaj gdzie indziej to mogę Ci doradzić abyś nie popełniła/popełnił tego błędu co ja!!!
    ReviewUserIcon
    Wyzysk

    28.09.2021 00:31

    Były pracownik

    Ludzie, niemalże od zawsze pracuję w galerii handlowej. Pracowałam w różnych sieciówkach, lecz nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika i z takimi okropnymi klientami. Kierowniczka obgaduje pracowników, pieniądze są żałosne, przychodzą tak ogromne dostawy w których w jednym tylko kartonie są spakowane 4 walizki... A kartonow Jest kilkadziesiąt, firma daje umowy śmieciowe bez możliwości przejścia na umowę o pracę, zmiany są na maxa męczące. Nie masz dzieci? Dlatego zawsze zostajesz do 21. Chcesz wolne w jakiś dzień? Być może. Wcześniej kierownik cię obgada z pracownikami. Premia? Tylko w teorii, nie nastawiaj się na nią. A klienci są bezczelni i uważają że mogą personel traktować jak popychadło. Większego bydła nigdzie nie widziałam, niż wśród klientów Wittchen. (usunięte przez administratora) prostactwo, traktowanie sprzedawcy z góry. Tfu. Jak sobie pomyślę o klientach tego cyrku, kierowniczce, zakresie obowiązków i niegodziwej wypłacie to robi mi się niedobrze. Uciekajcie.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    22.09.2021 18:39

    Kandydat

    Czy ktoś pracował w dziale księgowości w Łomiankach lub innym oddziale i może sie wypowiedzieć na temat pracy. Jaka atmosfera? Jak z zarobkami?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    08.09.2021 11:08

    Były pracownik

    Dziewczyny naprawdę dobrze się zastanówcie czy chcecie pracować w Wittchenie. To również praca fizyczna (kartony czasem ważą po 30kg), zamówienie na 40 kartonów to standard nawet jak jesteś sama na zmianie. Wszystko musi być zrobione w ten sam dzień bo inaczej jak coś się nie zgadza to płacisz z własnej kieszeni. Zaplecza masakrycznie małe. Firma nie zapewnia podstawowego zaplecza (brak czajnika, mikrofalówki). Wypłata skandalicznie niska.(usunięte przez administratora) Te premie o których piszą są z kosmosu. Na moim salonie maksymalna premia to było 600zlw grudniu. A premia też nie zawsze jest bo plany trzeba wyrobić a czasem to graniczy z cudem.
    ReviewUserIcon
    Asia

    14.09.2021 09:36

    Pracownik

    U nas jest u czasjnik i mikrofala więc chyba to jednak zależy od salonu u kierownika. Od maja co miesiąc mam premie - za siepine dostanę ponad 800 zł a jestem sorzedawcom. Wszytko zal zy od tego jaki obrót robi salon. Owszem pracach jest fizyczną i trzeba przyjmować dostawy ale nic nie słyszałam o jakim płaceniu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wittchen?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wittchen S.A.

    Gdańska 60 05-152 Palmiry

    NIP:9511022154

    REGON:011664266

    KRS:0000352760

    https://www.wittchen.com/
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.08.2021 18:14

    Były pracownik

    Najniższa krajowa, brak możliwości przejścia na umowę o pracę po roku to już lekka przesada. Premie nawet do wyrobienia ale wskaźników tyle, że człowiek żyje w ciągłym stresie.
    ReviewUserIcon
    Asia

    24.08.2021 18:20

    Pracownik

    Moja premia wygląda zdecydowanie inaczej - minimum to 300 a jak jest wyrobiony najwyższy próg to i 1200. Ja pracuję na UoP i w czasie lockdownow faktycznie wykorzystywaliśmy i urlop i trochę L4 ale i można było odrobić nieprzepracowany godziny więc opcji w sumie jest sporo.
    ReviewUserIcon
    Jean

    08.09.2021 11:00

    Były pracownik

    O mój boże, widzę że firma zainteresowała się niskimi opiniami wśród pracowników i zaczęła pisać pozytywne komentarze sama. (usunięte przez administratora)premii na rękę ? Nie ośmieszajcie się bo tak to czasem wyglądała moja wypłata a sprzedawałam najlepiej w salonie. Brak szacunku do pracowników. Bardzo się cieszę, że odeszłam :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    31.07.2021 21:02

    Kandydat

    Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem w Krakowie? Na pracuj.pl jest ogłoszenie na kierownika salonu. To ogłoszenie pojawilo się już drugi raz. Rzeczywiście szukają kierownika, czy tworzą sobie bazę potencjalnych kandydatów?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.08.2021 10:21

    Pracownik

    Jest to rzeczywista rekrutacja.
    ReviewUserIcon
    Też mam pytanie

    03.08.2021 10:01

    Kandydat

    Do którego salonu w Krakowie szukają kierownika?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    22.06.2021 23:13

    Pracownik

    Niestety zgadzam się z ostatnimi opiniami.. Pracownik robi wszystko za kierownika nawet dokumenty za połowę miesiaca, czy na koniec miesiąca.. A jak coś się nie zgadza to potem wina pracownika, a nie kierownika, że nie sprawdził. Bardzo duże wymagania, a płacą minimalna. Brak szkoleń produktowych, brak koszulek firmowych, ciągła rotacja pracowników
    ReviewUserIcon
    AG

    19.07.2021 21:30

    Były pracownik

    Premia? Hah a to dobre. Nie dość, ze najpierw salon musi wyrobić premie i to w conajmniej 90% to jeszcze pracownik w 100% żeby w ogóle coś dostał… a tak sucha podstawa. Zaznaczę, ze plany są ogromne. Nie adekwatne do wykonania czyli potencjału salonu. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    zzz

    02.08.2021 10:14

    Pracownik

    U nas w Salonie mamy zrobiony plan 3 miesiąc wiec chyba nie jest tak źle...
    ReviewUserIcon
    woman1296

    01.07.2021 13:52

    Pracownik

    Czy ktoś wie kiedy jest wypłata, jakiego dnia miesiąca?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    12.07.2021 19:06

    Były pracownik

    Do 10 dnia miesiąca. Najczęściej 7-8.
    ReviewUserIcon
    Ania

    30.07.2021 14:47

    Pracownik

    wypłata jest do 10tego zawsze na koncie. Najczęściej jednak właśnie około 7-8, wiec nigdy nie zdarzyło się nawet opóźnienie.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.07.2021 14:30

    Były pracownik

    Popieram wszystkie negatywne opinie na temat firmy. Pracowałam w firmie ponad dwa lata. Firma nie dba o swoich pracowników, jesteśmy dla firmy tylko liczbami i punkcikiem na wykresie. Kierownicy muszą wykonywać pracę za regionalnych bez jakiejkolwiek wdzięczności z ich strony. Wszyscy pracownicy są niedoceniani przez regionalnych i centralę zaczynając od prezesów. Po lockdownie pracownicy musieli odrabiać wszystkie godziny pracując po około 220h miesięcznie a gdy kończył się okres rozliczeniowy dostawali do podpisania aneks do umowy na 0,8 etatu aby odrobili wszystkie godziny z lockdownu. Na odzież służbową nie ma co liczyć po dwóch latach żaden pracownik z salonu nie doczekał się odzieży. Firma wymagała bardzo wysokich wzrostów na wskaźnikach i utargu nie patrząc na niższą odwiedzalność centrum handlowych oraz nie dając nic w zamian. Motywacja pracowników premiami zniknęła wraz z pojawieniem się wirusa. Na święta pracownicy od zarządu otrzymali kartkę z życzeniami w wersji elektronicznej. Nie polecam pracy w tej firmie nigdzie i nikomu.
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.07.2021 14:45

    Kandydat

    Co takiego kierownicy musza robić za regionalnych? Piszesz tylko o tym co było - a jak jest teraz? czy teraz sa plany realizowane? czy praconicy maja szanse na premie?
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    23.05.2021 17:38

    Pracownik

    Praca w tej firmie to istny koszmar. Idzie się narobić, a nie zarobić... Zero premii, awansu .Firma nawet nie jest w stanie zapewnić ubrań pracownikom, jedyne co można otrzymać to zwrot za pranie 5 zł za miesiąc.Plany nierealne. Często jest tak, że na zmianie jest jedna osoba przez 12h, oszczędzają na pracownikach jak się da.Niby taka porządną firma a nie szanuje w ogóle pracownika...nikomu nie polecam pracy w firmie Wittchen.
    ReviewUserIcon
    Jeean

    18.06.2021 12:09

    Pracownik

    Myślę że Magda nie jest szeregowym pracownikiem tylko kierownikiem salonu bądź kims z centrali.
    ReviewUserIcon
    KARO

    25.06.2021 13:07

    Były pracownik

    Jak pracowałam w travelu czasami miałam 12h 3-4 dni z rzędu, sama. A dlaczego ? Bo takie miały widzimisie, do tego dostawa 40 kartonów jednego dnia 20 drugiego, porażka.
    ReviewUserIcon
    Ex pracownik

    23.06.2021 17:37

    Były pracownik

    Wczoraj została napisana opinia która została usunięta . oczywiście nie wygodna dla firmy Wittchen bo szczera i prawdziwa . Ujmę prace w tym sklepie tak . NIGDY WIECEJ I NIE POLECAM .
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    19.06.2021 14:16

    Były pracownik

    Jestem byłym pracownikiem tej firmy i to co się tam dzieje to istny koszmar. NIE POLECAM NIKOMU chyba że chcesz być od wszystkiego. Prawie codziennie jest tak, że musisz wykonywać obowiązki kierownika. Ogólnie rzecz biorąc jesteś wykorzystywany jak tylko możesz. Umowy szmieciowe i nie masz co liczyć na normalną umowę. Jednym słowem praca tam to instny koszmar, ciągła rywalizacja, ponieważ wskaźniki to jest to co się tylko liczy, także żadnej pomocy od osób dłużej tam pracujących. Stwierdzam, że dając wypowiedzenie podjęłam najlepszą decyzję
    ReviewUserIcon
    Nieznany :)

    19.06.2021 11:35

    Były pracownik

    Na całe szczęście jakiś czas temu zakończyłam współpracę z ta jakże ,,ekskluzywna "firma. To co się tam dzieje to jakas kpina. Organizacji zero, umowy śmieciowe... ale po co przejmować się pracownikami którzy i tak będą (usunięte przez administratora) Pracownicy muszą wykonywać obowiązki ,które powinny należeć do kierowników. Dlatego też nie jest zaskoczeniem,że rotacja między pracownikami jest ogromna! Szczerze nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Jean

    18.06.2021 12:08

    Pracownik

    Pracuje w jednym salonie od sierpnia zeszłego roku. Oczywiście na umowę o pracę nie ma co liczyć mimo,że na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam zupełnie co innego. Umowy podpisywane co 3 miesiące... Zatrudnialam się na cały etat a teraz kierownik daje mi raptem 130 godzin w miesiącu. Często przychodzą ogromne dostawy po 30 kartonów, gdy jesteś sama na zmianie. W maju premia wyrobiona więc podnieśli nam na czerwiec prog o 30 tysięcy i już wiemy, że nie ma możliwości zrobienia progu. Od kierownika zero wsparcia. Śmieszny dresscode, brak odzieży pracowniczej i dodatku za pranie. Jeśli chodzi o wskazniki to mamy tutaj; konwersję, ilość sztuk na paragonie a także wartośc średnia paragonu. Taka prestiżowa firma a swoich pracowników, którzy są na pierwszej linii z klientem traktują jak nic. Szczerze to jest to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Na szczęście nie zostało mi zbyt dużo czasu do konca umowy, uciekam stad jak najdalej a osobom zainteresowanym podjęciem tam pracy na stanowisku sprzedawcy radzę się głęboko zastanowić nad swoją decyzja.
    ReviewUserIcon
    XXX

    04.06.2021 10:13

    Pracownik

    Pracuje od 3 miesiecy i kierowniczka wysyła mnie na drugie szkolenie. Oczekiwania wysokie, pracy duzo ale premia za maj zrobiona.
    ReviewUserIcon
    BYŁY PRACOWNIK

    31.05.2021 12:45

    Były pracownik

    Pracowałem w firmie ponad 3 lata, i o 3 lata za długo. Może i firma uważa się za markę premium ale nawet nie stoi obok marki premium, nie wspomne o traktowaniu pracowników. Forma premiowania to skandal, są salony które od ponad roku nie otrzymały premii, plany są z kosmosu. Na jakiekolwiek prośby o zmiejszenie planu słyszy się DACIE RADĘ, WIERZĘ W WAS. I na wierze się kończy. Dres code jest wymagany natomiast odzież (bluzkę) dostałem na początku mojej pracy tej fimie i na 2 sztukach się skończyło. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał jedyne co jest to 5 zł na pranie, za tą kwotę nie kupię nawet proszku do prania. Oszczędność na pracownikach to też hit, pozmniejszane etaty, miesięczne wypłaty okolo 1200 zł. Czasami jeden pracownik stoi za ladą 4 dni po 12h. Jeżeli chodzi o menagerów regionalnych/przedstawicieli pracowników kompletnie pracownikami się nie interesują. Jakiekolwiek prośby kierowane do nich kończą sie mailem (porozmawiam z zarządem). Dodatkowo brak szkoleń-bo nie ma na to funduszy. Dokładanie nowych obowiązków co chwile, a pensja o wiele niższa niż można się spodziewać. Nie wspomnę o odrabianiu godzin za zamknięte miesiące z powodu pandemii. Niskie rabaty dla pracwników, czasem bardziej opłaca się w cenie salonowej niż na cennik pracowniczy. Brak premii na święta, (w roku 2020 dostaliśmy jedynie życzenia wysłane mailem) . W okresie kiermaszowym, który jest co kwartał- jest ogrom pracy Wittchena nie stać na kupno bramy balonowej, jest ona wymagana przez menagera regionalnego dlatego robią to pracownicy często po godzinach pracy(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mixx

    24.05.2021 18:44

    Kandydat

    Witam pracował dziale kontroli jakości i może się podzielić się opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.
    ReviewUserIcon
    X

    17.05.2021 16:40

    Były pracownik

    Są sklepy, w których rotacja pracowników jest non stop. Pracują trzy tygodnie i się zwalniają, przychodzi kolejna osoba i po miesiącu odchodzi. Ciekawe czy Wittchen kiedyś zainteresuje się tym co robią kierownicy tych salonów i pociągną ich do odpowiedzialności. Bo to jak traktują pracowników się w głowie nie mieści! Atmosfera to (usunięte przez administratora) w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    X

    29.04.2021 09:46

    Były pracownik

    Firma daje ludziom umowę zlecenie, po czym ciężko doprosić się o własne pieniądze za przepracowane godziny!!!!
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    22.04.2021 21:25

    Były pracownik

    Przychodząc do pracy z dobrym nastawieniem skończyłam współpracę z myślą, że nigdy więcej nie wrócę do tej firmy. Puste obietnice premii, szkoleń i ubrań pracowniczych, których i tak nie idzie się doprosić, wymagania z kosmosu podczas, gdy obowiązki wychodzą poza wszelkie możliwości. W okresie, gdy klientów jest bardzo dużo sprzedawczynie pracują w pojedynkę (usunięte przez administratora) Oszczędzanie na prądzie i wszystkim co tylko się da. Nie polecam nikomu a w szczególności osobom, które szukają pracy, w której mogą się spełnić i wspiąć na wyższe stanowisko: tutaj oznacza to tylko łaszenie się do kierownictwa. Jeśli ktoś spodziewa się tu pochwał albo pozytywnych motywacji... to mocno się zawiedzie, bo gdy nie jest się "punkcikiem" na wysokiej pozycji w wykresie to cokolwiek by się nie robiło i tak będzie źle.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.04.2021 12:19

    Inne

    Czy pracownicy Wittchen S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?
    ReviewUserIcon
    Frank

    14.04.2021 20:50

    Były pracownik

    Nie ma imprez integracyjnych. Nie ma nawet firmowych Wigilli. Nie ma na to pieniędzy, a zarząd unika spotkań z pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Gość

    14.04.2021 18:51

    Były pracownik

    Firma w której nie szanuje się pracownika. O podwyżce można zapomnieć.(usunięte przez administratora) Plany nakladane takie że ciężko wypracować. A jeśli się uda to regionalna/regionalny zabieże za slabe wskaźniki.Ilość pracowników w salonach to minimum lub poniżej minimum... Gdy ktoś zachoruje, reszta ciągnie nie jednkokrotnie zmiany pojedynczo w sklepie czasem po 12 godz. Firmowe bluzki-2 na dwa lata(gdy się dopomisz to usłyszysz: Firma nie ma pieniędzy). Jak coś potrzeba najlepiej jakbyś przyniósł z domu... ŻENADA!!! Na święta życzenia od (usunięte przez administratora)mailem ... Ogólnie NIE POLECAM!!!
    ReviewUserIcon
    Polecam

    20.02.2021 00:12

    Były pracownik

    Polecam każdemu, kto chce się narobić i nie zarobić.
    Company logo
    Wittchen S.A.

    22.02.2021 13:07

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za opinię niestety jest ona zbyt ogólna abyśmy mogli się do niej odnieść. Jesteśmy otwarci na rozmowę z naszymi Pracownikami. Pozdrawiamy, Zespół WITTCHEN
    ReviewUserIcon
    małaMi

    03.08.2020 17:54

    Kandydat

    Cześć, mam propozycję z jednego salonu w Warszawie an sprzedawcę, Jakie warunki mogę dostać? licze na zarobki około 3000 tys netto. Czy jest to możliwe do wyciągnięcia?
    ReviewUserIcon
    Trelelele

    10.08.2020 14:40

    Pracownik

    Zapomnij
    ReviewUserIcon
    Sam sam

    03.02.2021 01:49

    Były pracownik

    Haha....tyle nawet kierownik tam nie ma :(

    Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.