Opinie o E PLUS M SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E PLUS M SP. Z O.O.

E PLUS M SP. Z O.O.

Dziękujemy wszystkim za wypowiedzi. Zachęcamy obecnych pracowników do informowania przełożonych o problematycznych sytuacjach i komunikacji. Jesteśmy otwarci i doceniamy wszystkie propozycje inicjatyw. Wspólnie możemy rozwiązać problemy i podnieść zadowolenie. Swój Świat budujemy wokół pomysłów na bycie lepszym każdego dnia dla siebie i dla innych. Zachęcamy i zapraszamy po informacje.

Budda
@E PLUS M SP. Z O.O. 01.03.2018 16:05

Wspólnie, inicjatywy , rozmowa ....wolne żarty. Prosba o wydłużenie przerwy odrzucona. Kwartalne premie zamieniły sie w obiecanki cacanki i jedno wielkie zero .O jakim dialogu mową .W firmie nie można wyrazić.żadnej opini.Nie daj Boże coś źle powiedziec o CRM i już afera A system zostawia wiele do zyczenia ale oczywiscie nic negatywnego powiedzieć nie można bo zaraz sie po łbie od szefowej dostaje.bezsensu marnowanie czasu na klikanie potwierdź wprowadź itd.

Agata

Część z Was odradza rozpoczęcie pracy w E PLUS M SP. Z O.O. Czy możecie swoje opinie uargumentować? Jakie czynniki bezpośrednio wpływają na Wasze zdanie o tej firmie? Każde spostrzeżenie będzie cenne dla osób, zaglądających do tego miejsca w celu pozyskania informacji na temat E PLUS M SP. Z O.O. przed ewentualną decyzją o złożeniu CV.

Były pracownik
@Agata 07.12.2017 19:49

Oczywiście możemy. Ale gdy to robimy, to wiadomości są usuwane. Przecież Pani dobrze o tym wie.

Były pracownik
@ziomal 15.12.2017 15:04

Ryba psuje się od głowy. Często powtarzany i wyswiechtany słogan. Jednakże, jeżeli w jakiejkolwiek oranizacj atmosfera jest zła. Częsta rotacja personelu itd. , to za zaistniałą sytuacje opowiedziana jest tylko, i jedynie góra. Doszukiwanie się innych przyczyn, świadczy o braku profesjonalizmu.

Były pracownik

Dzień dobry. Czy nadal w firmie jest lista osób z którymi można wyjść na przerwę ? Taka stała na rok. Czy nadal Pani w recepcji zapisuje spóźnienia Uwaga 1 minuta. Nie polecam tej firmy.

Teresa
@Były pracownik 18.02.2018 00:06

Taką listę akurat popieram. Musi być zachowana ciągłość pracy (kto będzie odbierał telefony?) jak wszyscy pójdą na przerwę. Spóźnienia się każdemu zdarzają ale przecież można zostać i odpracować ten czas. Taka trochę moralność Kalego tutaj panuje.

Były pracownik
@Teresa 18.02.2018 11:04

Jeżeli firma obawia się, że ma tak mało profesjonalnych pracowników, że wszyscy w jednym czasie odejdą od biurek, to nie nie świadczy to o ich poważnym traktowaniu. A zapisywanie spóźnienia 1 min. , jest żenujące. Tym bardziej, że lokalizacja firmy mało atrakcyjna. To takie kiepskie psychologiczne zagrania. Moralność nie ma nic z tym wspólnego. Kolezanko.

GS

@E PLUS M SP. Z O.O. Zróbcie imprezę integracyjną z alkoholem to się dowiecie co pracowników boli. Tak to działa.

Były pracownik.

Odradzam pracę w tej firmie. Absolutnie niczego nie można tam się nauczyć. Palenie szkodzi Tobie i otoczeniu. To do wloscicirla firmy.

Dlaczego?

Dlaczego kilka nowy postów zostało usuniętych? Uważam, że miały one duże znaczenie dla potencjalnych pracowników.

E PLUS M SP. Z O.O.

Dziękujemy wszystkim za wypowiedzi. Zachęcamy obecnych pracowników do informowania przełożonych o problematycznych sytuacjach i komunikacji. Jesteśmy otwarci i doceniamy wszystkie propozycje inicjatyw. Wspólnie możemy rozwiązać problemy i podnieść zadowolenie. Swój Świat budujemy wokół pomysłów na bycie lepszym każdego dnia dla siebie i dla innych. Zachęcamy i zapraszamy po informacje.

Co ja robię tuuuuu...

Dla zaglądających tutaj aktualnych pracowników taki filmik: (usunięte przez administratora) Uśmiechnijcie się bo jutro będzie jeszcze gorzej ;) A Pani (usunięte przez administratora)tutaj ostro działającej życzymy nowego auta. To BMW już takie zużyte...

Pracownik

Ostanio ktoś tu pisał, że jak ktoś pracował i się starał to dostał premie... zaraz po tej wypowiedzi było spotkanie firmowe podsumowujące rok 2017 i było na nim powiedziane, że premii nie będzie Bo nie wyrobiliśmy normy. Wiec o jakich premiach jest tu mowa? To jest fikcja...

Agata

@Pracownik, za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w E PLUS M SP. Z O.O.? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracodawca zapewniał Ci jakieś dodatki bądź premie?

Agata

@Były pracownik, usuwane są tylko te opinie, które łamią przepisy regulaminu tego forum. Zapewniam, że w tym miejscu ważne są i doceniane wszystkie Wasze wpisy bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne. Muszą jedynie merytorycznie opisywać E PLUS M SP. Z O.O. jako pracodawcę.

ja

Bardzo niska płaca- dla grafika max 2,5 tys zł

Były pracownik

Mam pytanie. Czy w dalszym ciągu, Pani w recepcji odnotowuje spóźnienia - Uwaga 1 minutę. ? Nie polecam tej firmy.

Agata

Czy ktoś z Was może napisać jak zorganizowana jest praca w E PLUS M SP. Z O.O. na stanowisku grafik/projektant odzieży? Jeżeli ktoś z Was jest takim zajęciem zainteresowany, to pod tym linkiem znajdziecie szczegóły takiej oferty pracy w firmie: https://www.gowork.pl/oferta/grafika-projektanta-odziezy,6671734,loziska Ponadto pracodawca zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Na jakie wyższe stanowisko można awansować Waszym zdaniem?

Pracujący parcownik

A ja póki pracuję będę broniła bo mam dość fikcyjnych zwolnień, urlopów, spóźnień, zapominania, słaniania się na biurkach i zwalania roboty na głowę innym. Są tacy co dostali premie bo im się chciało coś zrobić i dali radę. Jak się wywala takie g... to od razu wpis. Były nawet stanowisk w firmie nie znasz co znaczy, żenada że nic nie wiedziałeś i nie chciałeś wiedzieć. Zastanów się, kto normalny nie pracujący w firmie żyje życiem byłej firmy. A może jesteś obecny. Każdy Twój nowy wpis potwierdzi że masz kłopot ze sobą idź leczyć się.

Obserwator
@Pracujący parcownik 29.01.2018 09:12

"Są tacy co dostali premie bo im się chciało coś zrobić i dali radę." Ale kiedy te premie były? Człowiek haruje jak wół i nawet dobrego słowa za to nie dostanie.Nie mówiąc już o godziwym wynagrodzeniu. (usunięte przez administratora)

Były pracownik.

Jak dlugo będę miał szansę wpisu, tak długo będę pisał, że absolutnie odradzam pracę w tej firmie.

Agata

@ziomal, napisałeś, że personel ma ogromne braki. Rozumiem, że pracownicy rotują. Jak, uważasz co bezpośrednio na to wpływa? Jesteś także nieusatysfakcjonowany wynagrodzeniem. Czy można w E PLUS M SP. Z O.O. liczyć na jakieś dodatki do pensji? Czy pracodawca umożliwia rozwój zawodowy swoim pracownikom? Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się takich informacji przed złożeniem CV do firmy.

ziomal
@Agata 15.12.2017 20:14

Jestem nieusatysfakcjonowana wynagrodzeniem, ponieważ mam niska podstawe, a nie ma w firmie podwyżek. Funkconuje system premiowu, jednak to jedna wielka fikcja. cele do realizacji by ją osiągnąć sa stawiane z kosmosu i co kwartał słyszymy ,ze na sie pieniązki nie należą. ostatnia premia była wyłacona ROK TEMU !!!! także wiec jeśli chcesz do nas przyjść i nie boisz się tyrać jak wół wynegocjuj wysoką stawkę bo z nia utkniesz na lata. Dlatego odchodzą pracownicy bo czują sie oszukani i wykorzystywani. Jeli chodzi o rozwoj, niby są szczeble karery mlodzy handlowiec, handlowiec starszy handlowiec. ale jak osiągniesz dany tytul nie idzie za tym podwyżka więc to tylko takie frazesy ozdobne. bo w raz z awansem nie ubywa ci pracy, nie dostajesz asystentki nie dostajesz ekstra kasy. więc to tylko takie lanie wody co by pracownik czul sie ciut lepiej.

Były pracownik.

Odradzam szczerze prace w tej firmie.

Daniel

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego firma potrzebuje tak dużo osób do kontroli tekstyliów oraz do zakupów? Czy to rozwój firmy i stąd zwiększone zapotrzebowanie na nowych pracowników? Chciałbym aplikować.

Były pracownik
@Daniel 06.10.2017 20:03

Rozwój napewno jakiś jest. Stagnacja to nie kierunek w biznesie. Ale akurat w w/w firmie rotacja pracowników wynika z czegoś innego. Nie polecam pracy w tej firmie.

Były pracownik

Nie polecam. Wręcz odradzam.

Gondel

Aktualnie rynek pracy ma poważne braki fachowców. To jest widoczne w wielu firmach. Nie jest prawdą, że ludzie odchodzą z E PLUS M SP. Z O.O. ponieważ tak tu jest źle. Firma się rozwija , powiększa i potrzebuje więcej osób a rotacje zawsze były i będą!!

E PLUS M SP. Z O.O.
pracodawca

Witam, Obecnie prowadzimy rekrutację do działu kontroli tekstyliów i działu zakupów w związku ze zmianami organizacyjnymi i powiększeniem obydwu działów. W innych działach możemy zaoferować pracę na zastępstwo pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Po zakończeniu umowy na zastępstwo w związku z rozbudową części działów, proponujemy stałą umowę o pracę. Zapraszamy serdecznie do składanie CV drogą mailową kariera@eplusm.pl .

były pracownik

Nie polecam. Wręcz odradzam.

Ewka

Jak ktoś nie lubi tego rodzaju pracy to nigdy nie będzie zadowolony i będzie szukał czegoś innego. Wiele młodych osób zmienia firmy po to żeby podnosić sobie zarobki. Normalna firma tylko trzeba tu pracować a nie wszystkim to odpowiada. Pracuję i jestem zadowolona.

kaskada

Nie polecam firmy. Zarobki słabe . Atmosfera fatalna. Ludzie non stop się zwalniają, głównie z powodu bezpośrednich przełożonych. Zero szacunku dla pracownika. Aktualnie każdy dział okrojony , wszędzie szukają pracowników. Ale kto przychodzi popracuje troszkę, poznaje ten absurdalny mikroświat i ucieka.

Darek

Gdzie mają to większe lokum? Mógłby ktoś podpowiedzieć jakie wymagania stawiają kandydatom na starcie? Czy sa jakieś dodatki typu socjalnego? z góry dzięki.

baranek

firma straszna. wyzysk. brak szacunku dla pracownika. przerwa na lunch 15 min. atmosfera między pracownikami okropna. spory między działami i zwalanie winy między siebie. kadra menadżerska zostawia wiele do życzenia. brak profesjonalizmu i dbanie tylko o swój interes a raczej portfel. bez skrupułów zwalają winę na podwładnych byle odsunąć od siebie problem. zamiast szukać rozwiązań ulepszeń i wyciągać wnioski z wpadek.

Natali

E PLUS M to rozwojowa firma, powiększają ilość pracowników to tylko dobrze świadczy. Natomiast obserwuję niektórych pracowników i wiem, że część powinna zmienić pracę bo nie ma zgody żeby inni pracowali za leniwych kolegów. Ja juz długo tu pracuje i jestem zadowolona.

Wesołek:-)

Firma rekrutuje bo maja większe lokum i prawie same pracujące laski. No to nie dziw, że co chwila jakaś zaciąży i na zwolnienie leci. Trochę to w.. jak się za te chore odwala robotę. Ale firma jest Ok i stara się. Chłopaki będzie zaraz nabór do grafików i handlowców, może rozruszacie trochę ten babiniec? Nie daję rady !

Ktoś 1

Rotacja pracowników cały czas. Nic się nie zmieniło. Nie polecam.

Ktoś 1

Rotacja pracowników cały czas. Nic się nie zmieniło. Nie polecam.

Agata

Bardzo fajnie, że firma przypomina co należy zrobić przed spotkaniem rekrutacyjnym. Wszystko ładnie opisane w zakładce "Proces rekrutacji".

MODO

Fajna firma tyle wiem, myślałam żeby podpytać o pracę projektanta

E PLUS M SP. Z O.O.
pracodawca

Witam, Obecnie rozpoczynamy rekrutację dla specjalistów do spraw sprzedaży i asystentów działu handlowego. W innych działach możemy zaoferować pracę tymczasową na zastępstwo pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Zapraszamy serdecznie do składanie CV drogą mailową kariera@eplusm.pl .

Dzidek

Nie znalazłem nigdzie żadnej oferty pracy, czy nie potrzebują teraz ludzi czy jest jakiś inny powód.? Jeśli ktoś wie proszę o informacje. Może przy okazji dowiem się jaka jest atmosfera w firmie czy ludzie są fajni? Dla mnie to dużo znaczy, nie lubię marudziarzy.

E PLUS M SP. Z O.O.
pracodawca

Witam, Dziękujemy za docenienie i chęć aplikacji. Każde stanowisko posiada inne widełki płacowe oraz ścieżkę kariery. Proszę o bezpośredni kontakt (kariera@eplusm.pl), abyśmy mogli porozmawiać o pracy na konkretnym stanowisku. Obecnie mamy propozycje pracy jedynie dla handlowców i asystentów działu handlowego. W innych działach możemy zaoferować pracę tymczasową na zastępstwo pracownika przebywającego na urlopie macierzyńskim. Zapraszamy serdecznie do składanie CV i na rozmowy kwalifikacyjne do naszej nowe siedziby.

pracownik któremu zależy
@E PLUS M SP. Z O.O. 02.11.2016 13:18

Moglibyście zastanowić się nad wymianą kadry managerskiej . Prawda jest taka ,ze z działu graficznego ludzie odchodzą z powodu przełożonego. Jest zarozumiała i wyniosła przy czym nie ma kompletnie wiedzy . Za to dział handlowy ma szefową , która nie ma na knocie nawet 1 sukcesu, żadnego super kontraktu . Czym się może pochwalić ? tylko tym ,że śmiga po bilansie i myśli ,ze w ten sposób udobrucha sobie szefostwo. I że jak wylewa swoje żale na pół firmy to myśli ,że to znaczy ,że zawzięcie pracuje. ha ha ha... niech swoją energie przeleje na przyprowadzenie do firmy jakiegoś nowego klienta a za nim zysków. Dział kontroli jakości . tu generalnie zakaz komentowania pracy managera , bo ma (usunięte przez administratora) po swojej stronie. Więc jak się zwróci uwagę, że coś jest nie tak albo za wolno, albo za późno, albo źle to się dostaje po głowie . (usunięte przez administratora) tak stanie po jej stronie. Fajnie ,że się pojawił manager produkcji i życzę sukcesów

Owocowa

Unikać jak ognia. Rotacja pracowników mówi sama za siebie.

karol

nie wiem czy firma zakończyła już rekrutacje - coś o tym wiecie?

WFF

A ja lubię imprezy, jest wesoło. Urlopik trzeba brać od razu bo szkoda w poniedziałek z rana brać na żądanie.

Just min

Nowa siedziba wcale nie polepszyla warunkow pracy. Owszem jest ladnie . Ale atmosfera wciaz zostawia wiele do zyczenia i ludzie odchodza. Ubylo w dziale handlowym . Ubyło w dziale produkcyjnym. Ubyło w dziale projektowym choc tu zauważył stosunek menagera do podwładnych. Ale menagera wybiera pracodawca więc to jaki jest menager tak pracownik odbiera całą firmę. No i najważniejsze zwolniła się 2 księgowe !szok. Co się musi dziać na górze ze odchodza ? Na najbliższy piątek impreza firmowa. Mam nadzieję ze atmosfera się trochę rozluzni , niektórzy odpuszcza bycie wielką Pani i ze będziemy sie dobrze bawić : )

Truu

Ja polecam. W nowym miejscu jest super!

nielsen

Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Wymagania, popędzanie, ciągłe pretensje. Słabe wynagrodzenie, ale umowa o pracę jest. Mało kto chce tu pracować, więc dużo stanowisk obsadzonych na "zapchajdziury". Ogólnie bardzo przeciętnie.

Agnieszka

Nie polecam.

wow

ja pracuję obecnie i jestem zadowolona, mam super dojazd , wypłata zawsze na czas i zgodnie z umową. Premia była obiecana za wyniki. Na początku było ciężko ale teraz jest już dobrze i udało się zapracować na małą premię. polecam tym, którzy lubią pracować i coś robić. Praca jest różnorodna i można się nauczyć bardzo dużo. Wszystko zależy od chęci. Ja odnalazłam się idealnie bo uwielbiam jak każdy dzień jest inny. Zatem jak ktoś szuka to polecam, bo cały czas do rożnych działów są przyjęcia ze względu na wiesze biuro.

trol

dziwne ja pracuję i nikt nie odchodził, wiec znowu jakis debil wypisuje bzdury bo chce sobie ego podbudowac. ja mieszkam na tych obrzeżach i ciesze się, że nie muszę w korkach stać. a jak z pindowa głębokiego sie przeprowadzają to zapominają. wkurza tu jedno, jak jakiś ... wali na kolegów i firmę w której pracował lub pracuje. i nie wiem co gorsze bo oficjalnie wszyscy tacy zaprzyjaźnieni są i nawet z komentarzy sie potwierdza , że odejście nic nie zmienia. jak do jakieś sekty by się wchodziło od razu spotkania, kawki, piwka i wypytywanie. a jak można bezkarnie to nas.. na innych a w pracy w ... całują.

lola

Bywalo nieprzyjemnie. Slaby poziom. Generalnie nie polecam. Sama ilosc komentarzy pokazuje ze cos jest nie tak!

lookas

oj ciężka jest tam atosferka... stawki slabiutkie biorąc pod uawgę że trzeba dojeżdżać na to...te obrzeża... pracoawlem tam jako grafik I SZCZERZE NIE POLECAM!

GLIK

Dobrze jest w Warszawie. Ktoś mało ogarnięty umieszcza wpisy dotyczące innych firm z innych miast. Szukają nadal do wszystkich działów zarówno z doświadczeniem i do nauki. Wiem ze tak ja mnie zwerbowali przez zewnętrzną firmę. Wszystko zależy od wiedzy i kwalifikacji.

Flik

Pracuje jako asystentka bo nie mam doświadczenia. obiecali ze za jakiść czas jak bede dawała rade dostanę baze obecnych klientów do obsługi. Mozna szukać na własną rękę i wtedy od razu ida na moje konto. jak powiedzieli tak robią. Bałam sie obsługi samodzielnej i dali mi wiecej czasu. Stres jest duży bo i firmy ogromne strach trochę. Jak ktoś ma doświadczenie jako handloweic to warto sie zgłosić. mi dobrze sie procuje.

Ciekawa

Pyrka stara a ty skad wiesz ze nie dostaja. W jakim dziale jestes co robisz.

Zostaw opinię o E PLUS M SP. Z O.O. - Łoziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E PLUS M SP. Z O.O.