OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.
2 64 159 5 1
Szpunti
Nazwa działu: Handlowy

Przez dwa dni jezdzilem za darmo,zmarnowalem swoj czas ,kierownik Piotr Zaranek nie nadaje sie na kierownika????,odradzam ta ze firme znalazlem lepsza prace i lepsze wynagrodzenie.

debiutant na gowork :-)

Szanowni Państwo! To jest moja pierwsza (od zawsze) internetowa (bądź jakakolwiek inna publiczna) opinia o pracodawcy (zawsze jedynie czytam opinie starając się podejść do nich obiektywnie, próbując odrzuci te "desperackie"). Natomiast napisanie jej dręczy mnie od jakiegoś czasu. Nie jestem i nie byłam pracownikiem tej firmy (i całe szczęście!), natomiast byłam kandydatem. Rozumiem, że nie każdy kandydat jest zatrudniony - tak samo, jak nie każda propozycja współpracy ze strony pracodawcy spotyka się z akceptacją warunków/oczekiwań ze strony kandydata - obie te opcje sama wielokrotnie przerabiałam. Natomiast dwukrotna -> konkretna i jednoznaczna!!! propozycja współpracy ze strony DYREKTORA (!!!???) Personalnego, po czym totalna (przepraszam za wyrażenie) "olewka" jest podstawą do wyrobienia sobie przeze mnie negatywnej i niekompetentnej opinii o danej firmie (co teraz ma wpływ również na logo tej firmy na półkach sklepowych). To jest moja opinia. A z perspektywy czasu cieszę się, że tak wyszło, gdyż dostałam bardzo atrakcyjną propozycję współpracy w innej firmie - czego również i Państwu życzę :-)

Paweł
Nazwa działu: Handlowy

Witam pojawiło się ogłoszenie Przedstawiciel handlowy ds Sieci.. woj pomorskie. Czy mogę prosić o jakiekolwiek informacje ? Większość informacji dotyczy PH na tradycje dlatego moje pytanie o sieci.

Pracodawca

 Aktualność

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.