OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Pomocna?
Tak6Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników forum, poszukujących informacji na temat firmy OSHEE. 

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie, który wynika ze strategii personalnej. 

Strategia Personalna opiera się na trzech filarach, wynikających z Misji OSHEE- Żyj, Walcz, Zwyciężaj. To przesłanie, które odnosi się zarówno do klientów jak i zasobów ludzkich firmy. 

Realizujemy ją pod kierunkiem kompetentnych menedżerów w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania, wymianę wiedzy, poszukiwanie rozwiązań i zaangażowanie. Jest ona  wypełniona ideą pracy zespołowej. Jej celem  jest optymalne wykorzystanie wiedzy i  doświadczania wszystkich pracowników mających zapewnić sukces OSHEE. 

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zapraszamy także do kontaktu osoby, które chciałby rozpocząć u nas swoją karierę zawodową. Będziemy na bieżąco publikować aktualnie prowadzone rekrutacje. 

We wszystkich kwestiach wymagających analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu

Pozdrawiamy,

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.


Pomocna?
Tak14Nie2
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.