OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Aneta

"Nierobów"? na takich stanowiskach chyba jednak tu w firmie są jakieś obowiązki do spełnienia? a tego trzeciego z jakiego powodu mieliby według Ciebie wymienić?

@Aneta

Nierobów, bo maja 5 członowe nazwy stanowisk, a nikt nic nie wie. Start obsługi nowej sieci, pH stoi u klienta, chce sprzedac towar a nikt nie wie za ile. Nie dość ze nie umieją załatwić żadnego „grubszego” klienta, to jeszcze jak dzieci z piaskownicy na jednego się obrazili i go stracili…

Ph

Pracuje w firmie już jakiś czas na stanowisku ph. Owszem jest ciężko bo jest duży asortyment firmy ( 3 brandy ) jednak jeżeli wykonuje się swoje obowiązki rzetelnie to nie ma z niczym problemów. Pomimo że zdarza się że plany sprzedażowe nie zostały zrealizowane w danym miesiącu. Z premiami można zarobić nawet ponad 5000zl netto

Weronika
@Ph

Właśnie, ja jestem ciekawa jaką podstawę macie jako PH? Bo trzeba się zawsze liczyć z tymi miesiącami, o których piszesz :/

Ph
@Weronika

Wynagrodzenie oscyluje w ramach 3800-5500 netto Zazwyczaj jest to ok 4500zl

Na jakie wynagrodzenie noże liczyć młodszy księgowy?

Zarobki

Dziwie się, że ludzie chcą tu pracować za takie pieniądze... To co oferują to nie wiele ponad najniższą krajową. Dodatkowo brak home office nie zachęca. Obecnie na rynku standardem jest co najmniej 2-3 dni HO tygodniowo.

Artur
@Zarobki

Niekoniecznie. Nie wszyscy mogą pracować hybrydowo. Skro tak narzekasz na zarobki to powiesz czy tu pracowałeś czy byłeś tylko na rozmowie i przedstawili ci warunki i ci nie podpasowało?

@Artur

A Ty Arturze skoro tu nie pracujesz to po co takie głupoty gadasz o pracy zdalnej?! Bo ja pracuję tu od lat i zgodę na pracę zdalną mieliśmy tylko podczas pandemii - do końca czerwca 2021.

Aneta

ten okres to jak tak właściwie w firmie udało się przetrwać? były osoby które odeszły? i finansowo ogólnie to firma jak wtedy wyszła?

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
ABC

Podpowie ktoś ile można zarobić z premiami na stanowisku PH? I jaką podstawę proponują?

BOŻYDAR

Czy to prawda że firma Oshee pozbywa się wody ze swojego katalogu produktów ?

Czy 5500 brutto podstawy na stanowisku pH jest realne? P

Artur
@Paweł

Pytasz bo chcesz aplikować na to stanowisko? Pewnie kasa jest zależna od doświadczenia. Ty pracowałeś już jako PH w tej branży?

Gościnnie
@Paweł

W dzisiejszych czasach to chyba nie jest jakaś wygórowana kwota wszystko zależy od doświadczenia jakie masz

Witam. Jeżeli na stronie pracuj.pl status aplikacji widnieje jako „aplikacja rozpatrywana” to po jakim czasie można spodziewać się kontaktu ze strony rekruterów ? Pozdrawiam

Proszę sprawdzić jak pracują Wasi PH, mieszkam niedaleko Lewiatanana w Bytomiu Łagiewnikach i Wasz PH podjeżdża cyklicznie co 2 tygodnie siedzi w samochodzie przez jakieś 20-30 minut i odjeżdża jeżeli jesteście Państwo zainteresowani mogę przesłać film.

Damian
@Andrzej

Jesteś pewien że to przedstawiciel od nich? Może się z kimś umówił i na kogoś czeka po prostu?

Konfidencie
@Andrzej

Ale masz człowieku _ujowe życie , siedzisz w okienku na zasiłku dla bezrobotnych i oceniasz innych! Może czas wyjść z okienka ,odłożyć nowoczesny telefon który ma już nawet kamerę i udać się do pośredniaka. Pozdrawiam były kandydat na PH

@Konfidencie

No i czekaj on za taką pracę normalnie wypłatę dostanie? Bo jak tak to takie trochę dziwne się zdaje... Chyba, że są normy?

Potencjalny kandydat

Witam. Jestem zainteresowany współpraca z Oshee na stanowisko PH. Czy jest tu ktoś kto odpowie mi na kilka pytań? 1. Realne zarobki w kwocie netto? 2. Premie w kwocie netto? 3. Wysokość targetów do wyrobienia kwota netto? 4. Jakimi autami poruszają się PH i czy maja je do użytku prywatnego (odtworzenie dzieci do szkoły, zrobienie zakupów i weekendowy wyjazd w Polskę). Dziękuje za odp.

ARO

Oshee posiada jeszcze PH vanselling?

Tak
@ARO

tak, posiada

Joanna
@Tak

a co to jest w ogóle ? i na czym to polega ?

Conner
@Joanna

też mnie to ciekawi bo widzę ogłoszenie , jakie auto służbowe do użytku na to stanowisko?

Łucja
@Conner

A "PH" to nie chodzi o przedstawiciela handlowego?

kgkg

Hej, na jaką podstawę można liczyć na stanowisku Kupca ? Wisi ogłoszenie na Purchasing Manager. Doświadczenie w zakupach 7 lat, jez, angielski komunikatywny, czy 5 tys netto na start to realna stawka ?

Nie polecam

Witam Niestety nie polecam aplikowania na stanowisko przedstawiciela handlowego w tej firmie, 1 etap Timsy 2 etap rozmowa w Krakowie HR+kierownik , na rozmowie tylko odpowiadasz na pytania,oklepane jak w 99% firm na rynku, zero informacji w twoją stronę np jakie zarobki ,ile wizyt dziennie, jaki system premiowy itd ! Spotkanie trwa max godzinę , poświęcasz swój czas,pieniadze ,jedziesz do Krakowa a firma oshee nawet nie poświęci dla ciebie 5 sekund aby oddzwonić i poinformować o decyzji , bardzo słabe podejście do drugiego człowieka, jak widać wolny etat nie pojawiło się bez powodu. Nie polecam !

Damian
@Nie polecam

Ale lipa że nie oddzwaniają ;/ Długo już czekasz na odpowiedź? Może jeszcze jednak ktoś ci da znać w końcu :)

@Nie polecam

Dzień dobry. Przebieg procesu rekrutacji zależy od stanowiska i regionu na jakie rekrutacja jest prowadzona. Spotkanie z potencjalnym bezpośrednim Przełożonym jest doskonałą okazją do tego, żeby zadać pytania i otrzymać na nie odpowiedzi, dlatego zachęcamy do zadawania pytań w trakcie spotkań. Dodatkowo Kandydaci/Kandydatki mają bezpośredni kontakt do osoby prowadzącej rekrutację, więc jeśli pojawiają się dodatkowe pytania po spotkaniu, to także zachęcamy do telefonowania i pisania do nas. Jeśli nie otrzymał Pan jeszcze odpowiedzi zwrotnej dotyczącej wyniku rekrutacji, to prawdopodobnie nadal proces jest otwarty. Pytania i wszelkie tematy związane z rekrutacją można kierować również na adres mailowy: rekrutacja@oshee.eu. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Serdecznie pozdrawiamy. Zespół Oshee.

Marjan

Szanowni Państwo, Jakiś czas temu wystawiłem opinię negatywną, ale chyba została skasowana, gdyż nie mogę jej odnaleźć. W związku z tym z czystym sumieniem ją powtórzę ODRADZAM!!! pracę w tej firmie. Dzięki Bogu jestem już Byłym pracownikiem. Zarobki (podstawa) ledwo przekracza najniższą krajową, Wynagrodzenie za pracę dla 3 kategorii (usunięte przez administratora),za te pieniądzę? to chyba jakiś żart!!! Targety zawyżone, nie do zrobienia na zwykłych sklepach detalicznych,chyba, że ma się w obsłudze hurtownie. Częste kontrole działu audytu zawsze niezapowiedziane, pracownik jest punktowany za wszystko... Niestety wieczny brak towaru na wymiany, PH ma sprzedawać wszystko i dużo, ale jak się coś przeterminuje, to Kierownicy,Dyrektorzy udają, że nic nie słyszą i nic nie widzą... PH budując swoje relacje z klientem traci w ich oczach, a podpisuje się swoim nazwiskiem. Szanowni Państwo Dyrektorzy, Prezesi... wstańcie zza biurek, tabelek w excelu i wyjdźcie do ludzi, popracujcie z Nimi, nie dzień, ale miesiąc... poznajcie pracę z Naszej strony... posluchajcie o problemach, porozmawiajcie z klientami... To przedstawiciele sprzedają, to ich ciężka praca, to oni znają problemy, ale też często mają ciekawą propozycję rozwiązania ich... Narzędzia? Hmm Narzędzia pracy - 5+ (auto,tablet,telefon), komfort pracy tzn auto sluzbowe na wysokim poziomie, dla PH Mercedes A klasa, niedługo chyba wymiana na Audi a3. Narzędzia sprzedażowe - 0!!! - brak narzędzi, brak towaru w bagażniku na wymianę, pakiety rozliczane z wiecznym opóźnieniem. Produkty Firmy fajne, znane, dobre, z możliwością rotacji, jednak bez narzędzi - ciężki temat. Ludzie- PH -5, Ludzie - kadra zarządzająca 2+, Ogólna ocena dla Firmy - 3-... w firmie podobno mają się wszyscy szanować, ale nie dotyczy to chyba (usunięte przez administratora)...Jak powie na białe, że jest czarne tzn ze ma rację...brak umiejętności rozmowy z drugą osobą... brak szacunku do drugiej osoby... Panie Dyrektorze Zarządzający proponuję przeprowadzić rozmowę z tym pracownikiem... Każdemu, kto zastanawia się nad Pracą w tej Firmie - szczerze odradzam!!! Mi udało się znaleźć pracę i odejść...życzę tego każdemu PH. Pozdrawiam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kuna

W moim przypadku po wysłaniu CV na ofertę zamieszczoną na pracuj.pl po około 2 tyg miałem kontakt z firmy i umówioną rozmowę z działem hr, rozmowa bardzo pozytywna i profesjonalnie przeprowadzona. Po następnym tyg kontakt i umówione spotkanie z przyszłym przełożonym, różowa na wysokim poziomie dużo pytań o przebieg dotychczasowej pracy, powody zmiany pracy itp. Po kolejnych 2 tyg druga rozmowa i po kilku dniach info końcowe.

Joanna
@Kuna

Czy trzeba było na którejś z rozmów wykonać jakieś zadanie czy coś sprawdzającego umiejętności, wiedzę?

@Joanna

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przebieg procesu rekrutacji zależy od stanowiska na jakie rekrutacja jest prowadzona. Kandydaci w procesie rekrutacji mogą być poproszeni o wykonanie zadań rekrutacyjnych. Zachęcamy do aplikowania!

Kuna
@Joanna

Nie było żadnych zadań, sama rozmowa

Natalia
@Kuna

sprawdzali poziom angielskiego? czesto w ich wytycznych jest to podane wlasnie :)

@Natalia

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Na stanowiskach, w których znajomość języków obcych jest wymagana są one weryfikowane w trakcie procesu rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania!

Szczerze mówiąc ta "rekrutacja" to jest kpina bo mam wieloletnie doświadczenie na identycznym stanowisku, w dokładnie tej samej branży i nikt nawet się że mną nie skontaktował, a ogłoszenie jak wisiało tak wisi a nie jest to przetarg na dyrektora wielkiego koncernu tylko zwykła prosta praca. Albo się szuka kogoś albo robi z ludzi idiotów...

kandydat z pracuj

Po co wstawiacie ogłoszenia skoro nawet nie otwieracie tych aplikacji na pracuj.pl? Staralem się drugi raz o pracę w firmie jako PH i znów to samo..

Dardar
@kandydat z pracuj

Moje CV po dwóch dniach otwarte i kontakt , czekam na timsy

Kkkk

Skoro jest umowa to logiczne ze 100%. Nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań...

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie czy w dalszym ciągu poszukują RKS pomorskie? Jakie są zarobki ? Czemu poprzedni RKS odszedł ? A może został zwolniony ?

Karina

Dzień dobry, Jakie są stawki płacowe na stanowisku handlowca?

@Karina

Aktualnie max jaki można otrzymać to 3500 brutto podstawy.

Stefan

serio 3500 podstawy ? a premie jakie max można uzyskać ? są one do wyrobienia ? jeśli 3500 podstawy to w konkurencji lepiej płacą :P

@Stefan

Może i lepiej, ale skoro jakoś ludzi do siebie łapią, to coś musi być na rzeczy. ;p Może lepsza atmosfera pracy? Albo brak pojęcia o atrakcyjności konkurencji??

Stefan
@Aneta

no jedynie mercedsami mogą uatrakcyjnic oferte - atmosfera pracy ? z tego co slyszalem to jest taka sobie a po przejęciu sonko kiepska

@Stefan

Atmosfera akurat jest tutaj największą zaletą, bo zarobki marne. Premii brak - firma nigdy kasy na ma, nawet na prezenty świąteczne...

Dzień dobry, czy wiadomo coś Panu odnośnie wakatu na RKS pomorskie ?

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.