Oshee

4 Dodaj opinię
Oshee

Opinie o Oshee

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w oshee? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

włoch

nie no dajcie spokój i nie róbcie już reklamy, bo inaczej przedstawiciele handlowi których oshee tak usilnie poszukuje polecą z torabami bez pracy ,...

mrówek

Wierutna bzdura, 3000 netto jak jestes kierownikiem. Jako PH dostaniesz 1500-1800 netto, a z planem jest tak że z reguły brakuje troszeczke do zrealizowania bo jest podkręcony abyć nie wziął premii.

Peugeot 207 czarny, Kasa Ok. super Firma pracuje tam juz 1,5 roku jest Super.Podstawa 3000 netto!!! podstawy

A jak sie przedstawiaja warunki pracy dla PH w firmie oshee? Mam na mysli wysokosc wynagrodzenia, flote samochodowa etc.

Zostaw opinię o Oshee - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oshee