2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników forum, poszukujących informacji na temat firmy OSHEE.

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie, który wynika ze strategii personalnej.

Strategia Personalna opiera się na trzech filarach, wynikających z Misji OSHEE- Żyj, Walcz, Zwyciężaj. To przesłanie, które odnosi się zarówno do klientów jak i zasobów ludzkich firmy.

Realizujemy ją pod kierunkiem kompetentnych menedżerów w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania, wymianę wiedzy, poszukiwanie rozwiązań i zaangażowanie. Jest ona  wypełniona ideą pracy zespołowej. Jej celem  jest optymalne wykorzystanie wiedzy i  doświadczania wszystkich pracowników mających zapewnić sukces OSHEE.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

Pozdrawiamy,

ARO

Oshee posiada jeszcze PH vanselling?

Tak Nowy wpis
@ARO

tak, posiada

Andrzej Nowy wpis
Klient

Proszę sprawdzić jak pracują Wasi PH, mieszkam niedaleko Lewiatanana w Bytomiu Łagiewnikach i Wasz PH podjeżdża cyklicznie co 2 tygodnie siedzi w samochodzie przez jakieś 20-30 minut i odjeżdża jeżeli jesteście Państwo zainteresowani mogę przesłać film.

Damian Nowy wpis
@Andrzej

Jesteś pewien że to przedstawiciel od nich? Może się z kimś umówił i na kogoś czeka po prostu?

kgkg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Hej, na jaką podstawę można liczyć na stanowisku Kupca ? Wisi ogłoszenie na Purchasing Manager. Doświadczenie w zakupach 7 lat, jez, angielski komunikatywny, czy 5 tys netto na start to realna stawka ?

Nie polecam
Kandydat

Witam Niestety nie polecam aplikowania na stanowisko przedstawiciela handlowego w tej firmie, 1 etap Timsy 2 etap rozmowa w Krakowie HR+kierownik , na rozmowie tylko odpowiadasz na pytania,oklepane jak w 99% firm na rynku, zero informacji w twoją stronę np jakie zarobki ,ile wizyt dziennie, jaki system premiowy itd ! Spotkanie trwa max godzinę , poświęcasz swój czas,pieniadze ,jedziesz do Krakowa a firma oshee nawet nie poświęci dla ciebie 5 sekund aby oddzwonić i poinformować o decyzji , bardzo słabe podejście do drugiego człowieka, jak widać wolny etat nie pojawiło się bez powodu. Nie polecam !

@Nie polecam

Ale lipa że nie oddzwaniają ;/ Długo już czekasz na odpowiedź? Może jeszcze jednak ktoś ci da znać w końcu :)

@Nie polecam

Dzień dobry. Przebieg procesu rekrutacji zależy od stanowiska i regionu na jakie rekrutacja jest prowadzona. Spotkanie z potencjalnym bezpośrednim Przełożonym jest doskonałą okazją do tego, żeby zadać pytania i otrzymać na nie odpowiedzi, dlatego zachęcamy do zadawania pytań w trakcie spotkań. Dodatkowo Kandydaci/Kandydatki mają bezpośredni kontakt do osoby prowadzącej rekrutację, więc jeśli pojawiają się dodatkowe pytania po spotkaniu, to także zachęcamy do telefonowania i pisania do nas. Jeśli nie otrzymał Pan jeszcze odpowiedzi zwrotnej dotyczącej wyniku rekrutacji, to prawdopodobnie nadal proces jest otwarty. Pytania i wszelkie tematy związane z rekrutacją można kierować również na adres mailowy: rekrutacja@oshee.eu. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Serdecznie pozdrawiamy. Zespół Oshee.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Marjan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Szanowni Państwo, Jakiś czas temu wystawiłem opinię negatywną, ale chyba została skasowana, gdyż nie mogę jej odnaleźć. W związku z tym z czystym sumieniem ją powtórzę ODRADZAM!!! pracę w tej firmie. Dzięki Bogu jestem już Byłym pracownikiem. Zarobki (podstawa) ledwo przekracza najniższą krajową, Wynagrodzenie za pracę dla 3 kategorii (usunięte przez administratora),za te pieniądzę? to chyba jakiś żart!!! Targety zawyżone, nie do zrobienia na zwykłych sklepach detalicznych,chyba, że ma się w obsłudze hurtownie. Częste kontrole działu audytu zawsze niezapowiedziane, pracownik jest punktowany za wszystko... Niestety wieczny brak towaru na wymiany, PH ma sprzedawać wszystko i dużo, ale jak się coś przeterminuje, to Kierownicy,Dyrektorzy udają, że nic nie słyszą i nic nie widzą... PH budując swoje relacje z klientem traci w ich oczach, a podpisuje się swoim nazwiskiem. Szanowni Państwo Dyrektorzy, Prezesi... wstańcie zza biurek, tabelek w excelu i wyjdźcie do ludzi, popracujcie z Nimi, nie dzień, ale miesiąc... poznajcie pracę z Naszej strony... posluchajcie o problemach, porozmawiajcie z klientami... To przedstawiciele sprzedają, to ich ciężka praca, to oni znają problemy, ale też często mają ciekawą propozycję rozwiązania ich... Narzędzia? Hmm Narzędzia pracy - 5+ (auto,tablet,telefon), komfort pracy tzn auto sluzbowe na wysokim poziomie, dla PH Mercedes A klasa, niedługo chyba wymiana na Audi a3. Narzędzia sprzedażowe - 0!!! - brak narzędzi, brak towaru w bagażniku na wymianę, pakiety rozliczane z wiecznym opóźnieniem. Produkty Firmy fajne, znane, dobre, z możliwością rotacji, jednak bez narzędzi - ciężki temat. Ludzie- PH -5, Ludzie - kadra zarządzająca 2+, Ogólna ocena dla Firmy - 3-... w firmie podobno mają się wszyscy szanować, ale nie dotyczy to chyba (usunięte przez administratora)...Jak powie na białe, że jest czarne tzn ze ma rację...brak umiejętności rozmowy z drugą osobą... brak szacunku do drugiej osoby... Panie Dyrektorze Zarządzający proponuję przeprowadzić rozmowę z tym pracownikiem... Każdemu, kto zastanawia się nad Pracą w tej Firmie - szczerze odradzam!!! Mi udało się znaleźć pracę i odejść...życzę tego każdemu PH. Pozdrawiam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kuna
@Pytanie

W moim przypadku po wysłaniu CV na ofertę zamieszczoną na pracuj.pl po około 2 tyg miałem kontakt z firmy i umówioną rozmowę z działem hr, rozmowa bardzo pozytywna i profesjonalnie przeprowadzona. Po następnym tyg kontakt i umówione spotkanie z przyszłym przełożonym, różowa na wysokim poziomie dużo pytań o przebieg dotychczasowej pracy, powody zmiany pracy itp. Po kolejnych 2 tyg druga rozmowa i po kilku dniach info końcowe.

Joanna
@Kuna

Czy trzeba było na którejś z rozmów wykonać jakieś zadanie czy coś sprawdzającego umiejętności, wiedzę?

@Joanna

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przebieg procesu rekrutacji zależy od stanowiska na jakie rekrutacja jest prowadzona. Kandydaci w procesie rekrutacji mogą być poproszeni o wykonanie zadań rekrutacyjnych. Zachęcamy do aplikowania!

Kuna
@Joanna

Nie było żadnych zadań, sama rozmowa

Natalia
@Kuna

sprawdzali poziom angielskiego? czesto w ich wytycznych jest to podane wlasnie :)

@Natalia

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Na stanowiskach, w których znajomość języków obcych jest wymagana są one weryfikowane w trakcie procesu rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania!

Adam
Kandydat

Szczerze mówiąc ta "rekrutacja" to jest kpina bo mam wieloletnie doświadczenie na identycznym stanowisku, w dokładnie tej samej branży i nikt nawet się że mną nie skontaktował, a ogłoszenie jak wisiało tak wisi a nie jest to przetarg na dyrektora wielkiego koncernu tylko zwykła prosta praca. Albo się szuka kogoś albo robi z ludzi idiotów...

kandydat z pracuj
Kandydat

Po co wstawiacie ogłoszenia skoro nawet nie otwieracie tych aplikacji na pracuj.pl? Staralem się drugi raz o pracę w firmie jako PH i znów to samo..

Dardar
@kandydat z pracuj

Moje CV po dwóch dniach otwarte i kontakt , czekam na timsy

Czy urlop w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kkkk
@Pytanie

Skoro jest umowa to logiczne ze 100%. Nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań...

Monika
Kandydat

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie czy w dalszym ciągu poszukują RKS pomorskie? Jakie są zarobki ? Czemu poprzedni RKS odszedł ? A może został zwolniony ?

Karina
Kandydat

Dzień dobry, Jakie są stawki płacowe na stanowisku handlowca?

@Karina

Aktualnie max jaki można otrzymać to 3500 brutto podstawy.

Stefan
@Pracownik

serio 3500 podstawy ? a premie jakie max można uzyskać ? są one do wyrobienia ? jeśli 3500 podstawy to w konkurencji lepiej płacą :P

@Stefan

Może i lepiej, ale skoro jakoś ludzi do siebie łapią, to coś musi być na rzeczy. ;p Może lepsza atmosfera pracy? Albo brak pojęcia o atrakcyjności konkurencji??

Stefan
@Aneta

no jedynie mercedsami mogą uatrakcyjnic oferte - atmosfera pracy ? z tego co slyszalem to jest taka sobie a po przejęciu sonko kiepska

@Stefan

Atmosfera akurat jest tutaj największą zaletą, bo zarobki marne. Premii brak - firma nigdy kasy na ma, nawet na prezenty świąteczne...

Monika
@Pracownik

Dzień dobry, czy wiadomo coś Panu odnośnie wakatu na RKS pomorskie ?

Kasia
Klient

Witam, proszę o kontakt do przedstawiciela handlowego na terenie Warszawy południe w celu nawiązania współpracy z Centrum Wysokościowym. katarzyna.kornio@airzone.pl

Benefity
Kandydat

Jakie benefity oferuje OSHEE?

Anita
@Benefity

Opieka medyczna w Luxmed i dofinansowanie do Multisporta

Sylwia
@Anita

Czy opieka medyczna w Luxmedzie jest darmowa czy płatna w OSHEE? Czy można podłączyć pod nią swoją rodzinę? Jak duże jest dofinansowanie do karty multisport? Ile musi dopłacić pracownik? :P

Prac
@Sylwia

Multisport 50 zł Opieka medyczna za darmo jeśli nie bierze się Multisporta. Można dołączyć członków rodziny do luxmedu

@Prac

A wiadomo dlaczego multisport wyklucza darmową opiekę medyczną? Jest aż tak niebezpieczny? ;p A wy które z benefitów wybieraliście? Co się według was bardziej opłaca?

Muli
@Aneta

Nie wyklucza. Jak bierzesz multisporta to opieka medyczna jest za około 34 zł miesięcznie

dddddddd
@Sylwia

serio ty pytasz o rzeczy wartości 50zł? normalna jesteś? Jeszcze może spytaj czy dostaniesz 1 butelke oshee miesięcznie gratis. (usunięte przez administratora)...

Jak długo czekaliście na odzew z OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Anon

Około 2 tygodni czekałem

Odpowiedź
@Pytanie

Czekałem na telefon ok. 2-3 tygodnie po wysłaniu CV. Odpowiedź dostałem tydzień po 2 etapie. Po 2 etapie rekrutacji dają odpowiedź pozytywną/negatywną

@Odpowiedź

I jaka odpowiedź w Twoim przypadku została otrzymana? I o czym mniej więcej była rozmowa przez telefon? Długo trwała?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Umowa
@Pytanie

Umowa o pracę. Możliwe tez posiadanie własnej działalności i wystawianie faktur oshee

@Umowa

Są jakieś różnice w zarobkach na rękę ze względu na rodzaj umowy?

Mix
@Damian

Wychodzi ci podobnie z tego co wiem??

Umowa
@Umowa

Warto zaznaczyć, że dają umowę na czas określony... najpierw na 3 miesiące, potem na 2 lata

Milena
Kandydat

Czy firma oferuje pracę zdalną ?

Odp
@Milena

z tego co mi wiadomo to wszyscy pracownicy już musieli wrócić do biura, ale sporadycznie jeszcze można poprosić o możliwość pracy zdalnej dzień, czy dwa

@Odp

Fajnie że powiedziałeś coś na ten temat. :) Widzę że pracujesz w OSHEE, więc może napiszesz też jakie są tu widełki płacowe dla nowych pracowników i czy oprócz podstawy są jakieś bonusy? Czekam na odpowiedź. :)

Ania
Kandydat

Cześć , widzę że obecnie poszukują ludzi na stanowisko eksport managera. Czy ktoś w pracował lub pracuje w eksporcie ? Jak ogólnie wyglądają zarobki ? Jaka jest atmosfera w dziale ?

Koko
@Ania

Jedynie co widzę , to fakt , że ogłoszenie na to stanowisko , co może być zastanawiające, nie rzadko się pojawia , interpretacja dowolna. Firma nie zawsze oddzwania do kandytatów , informując że decyzja jest na nie.

@Koko

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej Firmie. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z wiadomością e-mail, którą otrzymuje każdy/a Kandydat/Kandydatka aplikujący/a na ogłoszenie kontaktujemy się w wybranymi Kandydatami. Kandydatów i Kandydatki szukających nowych wyzwań zawodowych i mających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy.

Fatale
Kandydat

Witam, Chciałem zapytać o pracę jako PH w firmie Oshee. Pojawiło się ogłoszenie w moim województwie Małopolskim, jakie zarobki, ile wizyt, plany do ogarnięcia? Mam pracę w innej firmie, ale pytam bo jeśli nie warto zmieniać to niestety jeszcze będę musiał tu jeszcze chwilę posiedzieć. Proszę o obiektywną odpowiedź.

Kamil
Kandydat

Dzień dobry, czy szukają państwo kogoś na województwo dolnośląskie?

Kamil
Kandydat

Witam czy nadal jest aktualne ogłoszenie na stanowisko Kierownik ds. Vansellingu – Polska Północna cały czas moje cv jest jako rozpatrywane Pozdrawiam

@Kamil

@KAMIL Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Aktualnie jesteśmy w trakcie zbierania aplikacji oraz realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko. Bezpośrednio będziemy mogli skontaktować się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o., to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!