2 Dodaj opinię
2 64 160 5 1

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników forum, poszukujących informacji na temat firmy OSHEE.

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie, który wynika ze strategii personalnej.

Strategia Personalna opiera się na trzech filarach, wynikających z Misji OSHEE- Żyj, Walcz, Zwyciężaj. To przesłanie, które odnosi się zarówno do klientów jak i zasobów ludzkich firmy.

Realizujemy ją pod kierunkiem kompetentnych menedżerów w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania, wymianę wiedzy, poszukiwanie rozwiązań i zaangażowanie. Jest ona  wypełniona ideą pracy zespołowej. Jej celem  jest optymalne wykorzystanie wiedzy i  doświadczania wszystkich pracowników mających zapewnić sukces OSHEE.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zapraszamy także do kontaktu osoby, które chciałby rozpocząć u nas swoją karierę zawodową. Będziemy na bieżąco publikować aktualnie prowadzone rekrutacje.

We wszystkich kwestiach wymagających analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu

Pozdrawiamy,

Tak14Nie2

@ta firma działa poza kodeksem

Szanowna/ y Pani/ e, sformułowanie “Ta firma działa poza kodeksem” mija się z prawdą. Nasza firma nie może sobie pozwolić na działania niezgodne z prawem. Zatrudniamy specjalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem. Jeśli jednak zauważyłaś/ eś, jakiekolwiek uchybienia, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że każdemu pracownikowi należy się szacunek. Dodamy, że zasada nieobrażania jest uniwersalna, dotyczy zarówno pracownika, współpracownika, podwładnego, szefa i pracodawcy. Pozdrawiamy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Tak12Nie2
debiutant na gowork :-)

Szanowni Państwo! To jest moja pierwsza (od zawsze) internetowa (bądź jakakolwiek inna publiczna) opinia o pracodawcy (zawsze jedynie czytam opinie starając się podejść do nich obiektywnie, próbując odrzuci te "desperackie"). Natomiast napisanie jej dręczy mnie od jakiegoś czasu. Nie jestem i nie byłam pracownikiem tej firmy (i całe szczęście!), natomiast byłam kandydatem. Rozumiem, że nie każdy kandydat jest zatrudniony - tak samo, jak nie każda propozycja współpracy ze strony pracodawcy spotyka się z akceptacją warunków/oczekiwań ze strony kandydata - obie te opcje sama wielokrotnie przerabiałam. Natomiast dwukrotna -> konkretna i jednoznaczna!!! propozycja współpracy ze strony DYREKTORA (!!!???) Personalnego, po czym totalna (przepraszam za wyrażenie) "olewka" jest podstawą do wyrobienia sobie przeze mnie negatywnej i niekompetentnej opinii o danej firmie (co teraz ma wpływ również na logo tej firmy na półkach sklepowych). To jest moja opinia. A z perspektywy czasu cieszę się, że tak wyszło, gdyż dostałam bardzo atrakcyjną propozycję współpracy w innej firmie - czego również i Państwu życzę :-)

Tak9Nie

@debiutant na gowork :-)

Szanowna Pani, proces rekrutacji niesie ze sobą ryzyko nieotrzymania propozycji współpracy. Nie wiem kim Pani jest, jednakowoż propozycję współpracy materializujemy na piśmie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w realizacji nowych wyzwań...

TakNie7
Taaa
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Zaklinanie rzeczywistości. Widzę ze standardy się nie zmieniły, brak kompetencji i „prowizorka” wciąż w cenie.

Alicja
@Taaa

@Taaa Pracujesz w firmie OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Komentarze na forum są podzielone i trudno jest się z nich dowiedzieć merytorycznych informacji. Jesteś w stanie nam napisać jaka atmosfera pracy panuje w tej firmie?

Taaa Nowy wpis
@Alicja

Mowa o tym że jak gdzieś pracujesz, to się dwa lub trzy razy zastanów czy warto przejść do tej firmy. Pracowałem w Oshee pare miesięcy temu i z zewnątrz wszystko pozornie wyglada ok, jednak kariera trwa tam zwykle krótko. To nie jest typ firmy dla której pracownicy to wartość którą warto rozwijać, bardziej wykorzystać i wymienić.

DIDO Nowy wpis
@Taaa

Faktycznie w tej firmie kariera to express :) Z tego co wiem dyrektor ds dystrybucji rynek tradycyjny po 4 m-cach już nie pracuje. Szybko poszło - non stop jest ogłoszenie na wspomniane stanowisko :(

Alicja Nowy wpis
@DIDO

@DIDO Dziękuję za Wasze odpowiedzi. To przykre, że kariera w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tak wygląda. Ludzie sami odchodzą czy pracodawca sam im dziękuje za współpracę ? Z góry dziękuję.

Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,

Tak14Nie2
Marek
Nazwa działu: Handlowy

Panie Prezesie, proszę sie zainteresować co wyprawiają Pana pracownicy, poprzez ogromne dopłaty rozwalaja rynek, towar jeździ z jednego terenu na drugi, mam na myśli tu głównie rynek Małopolski. To chyba dlatego że Ci ludzie bez deali już nic nie potrafią sprzedawać- chyba dlatego się ich pozbyli w Foodcare. Uczciwi PH przez to nie mogą zrealizować planów.

@Marek

Szanowny Panie, dziękuję za uwagi, jednakowoż nie jestem w stanie sią do nich odnieść merytorycznie. pozdrawiam

TakNie1
Marek Nowy wpis
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Oczywiście jak każda Pana odpowiedź bardzo wymijajaco. To napiszę jaśniej, proszę sprawdzić na co wydaje swoje budżety kierownik J....ak z Małopolski, proszę zobaczyć jakie są ceny naszych produktów na jego terenie i dlaczego firma na to pozwala aby produkty w sklepach były sprzedawane w cenach dumpingowych. Ludzie jeśli macie tyle kasy do wyrzucenia , to lepiej dajcie nam - PH dołóżcie do wyplaty.

Nazwa działu: Handlowy

Przez dwa dni jezdzilem za darmo,zmarnowalem swoj czas ,kierownik Piotr Zaranek nie nadaje sie na kierownika????,odradzam ta ze firme znalazlem lepsza prace i lepsze wynagrodzenie.

@Szpunti

Szanowny Panie, nie wiem kim Pan jest, zatem proszę wyjaśnić zwrot "jeździłem za darmo" od kiedy i gdzie ?, będę wdzięczny za podanie personaliów abym mógł precyzyjnie odnieść się do problemu. pozdrawiam

TakNie2
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Jezdzilem dwa dni z Panem Piotrem Zaranek,kierownik od spraw vaselingu,dzwigalem i nosilem towar ,najpier pakowanie busa z magazynu Legnica,pozniej wyjazd do klienta,i do godziny 19!!!! Nie dostalem ani grosza Dlatego porazka ze firma na to pozwala. Jezdzilem w czerwcu 2018 roku. Maciek Szyrner kandyta na vaselinga.

Joasia

Ile wynosi podstawa netto - na rekę ile wizyt dziennie, czy samochód można użytkować w weekendy prywatnie i ile to kosztuje, czy trzeba pokrywać koszty paliwa?

Tak1Nie1
Bartek
@Joasia

Podobno nie mają tak żle, podstawa to jakieś 3000 - 3500 netto na rękę, wizyt 16 dziennie i nie płaci się za paliwo na weekendy, chyba, że ktoś ma inne info?????

Jasss
@Bartek

Karty floty nie działają w weekend - to standard

Miła
@Bartek

Podstawa 3200 brutto ale to już pracownicy ze stażem na początek 2800 . Stała opłata za eksploatacje auta -123 zł . Nie można tankować auta w weekend

Gygel
@Miła

Za kasę prywatną tez nie wolno?

Lm
@Bartek

Podstawa 3500 brutto kolego. Za samochód potracaja coś koło 100. Po połączeniu z Sonko nastapila rewolucja. Rotację mamy OGROMNA!

Pracodawca

Szanowny Panie, pańska opinia jest pozbawiona prawdy, rotacja jest niska i nikt nie ucieka z naszej firmy, na każdy przypadek odejścia pracownika patrzymy indywidualnie, proszę zatem o refleksję na przyszłość...pozdrawiam

TakNie5
dedek
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Bardzo ładnie, wymijająca odpowiedź, jak zwykle bez żadnych konkretów. Odpowiedź w stylu : - "bardzo dużo dobrego zrobiliśmy" - " a co konkretnie ? " - " bardzo dużo"...... Widzę poziom merytoryczny nic a nic się nie zmienił, jakie to przykre... Teraz widać, czemu potrzebna rotacja wśród pracowników... pozdrawiam

Paweł
Nazwa działu: Handlowy

Witam pojawiło się ogłoszenie Przedstawiciel handlowy ds Sieci.. woj pomorskie. Czy mogę prosić o jakiekolwiek informacje ? Większość informacji dotyczy PH na tradycje dlatego moje pytanie o sieci.

Zuzia

Od dawna nikt nie zamieścił opinii na forum czy to dlatego, że tak dobrze się wam pracuje?

Michał
Nazwa działu: Handlowy

Witam, czym różni się stanowisko vanseller od przedstawiciela handlowego? Czy to jest to samo stanowisko? ( Nigdy nie widziałem ogłoszenia na przedstawiciela w oshee, a wielokrotnie widziałem ogoloszenia na vanseller) Pozdrawiam

Quato
Nazwa działu: Handlowy

Drodzy obecni lub byli pracownicy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej na temat Koordynatora ds. Horeca? W praktyce godziny pracy? Baza stała czy własna od zera? Narzędzia pracy? Wasze ogólne wrażenia? Z góry dzieki

Tak6Nie1
Tomek

Pytanie z czystej ciekawości Jak wyglada podział aut ze względu na stanowisko? Wiem, że PH maja a klasy( czesc widziałem ze jezdzi już najnowszym modelem z 2019 roku- czy oshee powoli wymienia flotę na nowa?) A jak np rks i wyzej?

@Tomek

Szanowny Panie, podział samochodów służbowych jest wynikiem obowiązującego w naszej firmie tzw. levellingu, tj. przyporządkowania odpowiedniej klasy samochodu do przypisanego stanowiska, wynikającego ze struktury organizacyjnej.

Tak4Nie2
Życzliwy

Panie Prezesie , choćby Pan przejął wszystkich z firmy foodcare to i tak Pan im nie dorówna bo firma oshee nie ma takich dopłat jakie ma firma foodcare :( trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . W tej firmie staż to średnio 6 mies do roku . Brak stabilizacji . Wyciskają z pracownika co najlepsze a później wykop bez podania przyczyny wypowiedzenia... no bo przecież to zgodne z prawem . Nikt kto ma choć trochę oliwy w głowie to nie przyjdzie do firmy oshee. Macie fatalne opinie w rynku , kupujecie auta dla szpanu a macie długi w terenie ... wszelkie nowości to ogony , rynek się przesycil . Nikt nie chce słuchać o nowościach oshee , czyja to fanaberia ? D.D czy Tonący brzytwy się chwyta .... nie tedy droga

Tak15Nie1
@Życzliwy

Zgadzam się: firma zatrudnia osoby na krótki okres czasu obiecuje złote góry a później jest wykop. I ten cały szum medialny wokół oshee i foodcare tak jakby nie było innych "gladiatorów" w branży... Osobiście nie polecam pracy w dziale administracyjno-księgowym, ale podobno u przedstawicieli handlowych nie jest tez fajnie.

@ta firma działa poza kodeksem

Znasz może powody tego, że pracodawca po krótkim okresie pracy danego pracownika najzwyczajniej rozstaje się z nim? Czy ma to związek z oceną pracy tej osoby, czy raczej są to zupełnie inne powody? Według Ciebie tego typu rotacja dobrze wpływa na jakość pracy całego działu? Wypowiedz się proszę na ten temat.

@Krzysztof

Nie, nieznane są powody, dla których pracodawca nie przedłuża współpracy. Nie jestem jakimś psychologiem biznesu, żeby stwierdzić czy "ma to związek z oceną pracy tej osoby czy raczej są to zupełnie inne powody". Co jest przyczyną takiego podejścia do pracownika? Nie wiem, zapytaj może jakiegos derektora czy prezesa, bo ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Co do rotacji: z HR-owego punktu widzenia nie wpływa ona dobrze na jakość pracy całego działu także dla pracy całej firmy jest ona niekorzystna.

Życzliwy
@ta firma działa poza kodeksem

Niestety w żadnym dziale nie jest fajnie , każdy jak ma tylko okazje to ucieka gdzie pieprz rośnie . To bardzo przykre w takich czasach , gdzie brakuje fachowców to firma tak poniża ludzi, zamiat szanować tych co się poświęcają i chcą coś zmienić na lepsze to dostają po głowie ... może kiedy napisze jak wyglada zarząd

@Życzliwy

Jak w zadnym dziale nie jest dobrze, to zarzad powinien sie tak naprawde martwic, ze firma w koncu nie podoła a nie Ty... Nie wiem czy poniżają pracowników, ale te wartości, z ktorymi sie obnoszą to tak naprawde wiele nie sa warte. Dzisiaj jest rynek pracownika, więc szacunek pracownikowi sie nalezy, więc zgadzam sie z Twoimi słowami "Panie Życzliwy".

Tak12Nie2

@Życzliwy

Szanowna/ y Pani/ e, dziękujemy za opinie odnośnie funkcjonowania wszystkich działów w naszej firmie. Niestety jest ona zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść, a z drugiej strony bardzo niepokojąca. Do tej pory nie otrzymaliśmy w naszej strukturze sygnałów, jakoby dochodziło do nadużyć ze strony osób zarządzających. Mobbing pod żadną postacią, także wskazanego przez Ciebie “poniżania” jest absolutnie niedopuszczalny w miejscu pracy. To bardzo poważny zarzut, który niepoparty dowodami stanowi pomówienie. W zawiązku z tym uprzejmie prosimy o dokładny opis sytuacji, które miały wpływ na Twoją negatywną ocenę naszej działalności i przesłanie ich pod adres: k.lozinski@oshee.eu. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

Tak7Nie

@Życzliwy

Szanowna/ y Pani/ e, programy stażowe co do zasady są organizowane na określony czas. Kwestie formalne zawsze zostają uzgodnione z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Te kilka/ kilkanaście miesięcy pracy z nami mają zweryfikować zaprezentowane podczas rozmowy umiejętności, wiedzę i zaangażowanie do nauki. Po odbytym stażu istnieje możliwość podjęcia pracy w strukturach naszej firmy. Wszystko oczywiście zależy- nie tylko od kwalifikacji pracownika, czy zdobytych umiejętności i motywacji stażysty- ale także od aktualnie wolnych wakatów. Jeśli podejmujemy trudną decyzję o zakończeniu współpracy z danym pracownikiem, to dbamy o udzielenie odpowiedzi zwrotnej z przyczyną naszej decyzji. Jeśli zauważyłaś/ eś, jakiekolwiek uchybienia w tym zakresie, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Dodany tylko, że naszym celem jest nieustanny rozwój (stąd rozbudowa firmy, nowe produkty), dlatego także zależy nam na tym, by zatrudniać najlepszych specjalistów i stwarzać im atrakcyjne warunki zatrudnienia.

@ta firma działa poza kodeksem

W poprzedniej wypowiedzi odnieśliśmy się już do programów stażowych. W celu wyjaśnienia wszystkich nurtujących Państwa kwestii, oczywiście zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Cenimy krytykę, o ile jest ona konstruktywna, ponieważ wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

Asd-_^

Witam serdecznie forumowiczów. Widzę ze ile ludzi, tyle opinii, natomiast prosił bym o rzeczowa odpowiedz dotycząca stanowiska Trade Marketing Managera; jakie uposażenie / narzędzia na w/w stanowisku, orientacyjna stawka wynagrodzenia...? Z góry serdecznie dziękuje za informacje.

Asd-_^

Dziękuje za odpowiedz. Ciężkiej pracy się nie boje, a zdeterminowany jestem aby coś w swojej karierze zmienić... Pytanie jak dam pracodawca podchodzi do kwestii płacy - wysyłając aplikacje podałem raczej zaporową stawkę - a mino wszystko... ;-) uposażają na w/w w wóz służbowy?

adkjg
@Asd-_^

na pewno nie, ale może się dogadasz i ci dadzą... chociaż w oshee to tylko dyrektorzy jeżdzą mercami :>

@adkjg

Myślisz, że osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą ubiegać się o pracę w firmie OSHEE na stanowisku trade marketing managera? Czy może pracodawca przychylniej patrzy na osoby, które mają doświadczenie zawodowe na podobnym, bądź takim samym stanowisku? Odpowiedz, proszę.

@Asd-_^

Szanowna Pani/e rekrutacja na to stanowisko została obsadzona w ramach awansu wewnętrznego. Pozdrawiam

Bbbb

Cześć, więc ktoś coś więcej o pracy na stanowisku R&D nad Quality Manager? Jakie zarobki, jaka atmosfera w dziale? Czy ktoś z tego stanowiska nagle się zwolnił czy został zwolniony i dlaczego? Cokolwiek...

@Bbbb

Szanowna Pani/e zachęcam do zapoznania się z opisem stanowiska zamieszczonym na LinkedIn i przesłania C.V. OSHEE czeka na profesjonalistów pełnych pasji. Pozdrawiam...

Tak1Nie3
Pawel

Koordynator rynku horeca Czy jest to samo stanowisko co przedstawiciel handlowy?

kasia
@Pawel

wlasnie interesuje sie ta oferta pracy, moge wiecej szczegolow ? jakie zarobki ?

Celina

Jak wygląda kwestia rekrutacji teraz?

g
@Celina

zwalnia sie etat na Radom i okolice

Berti
@g

Na jakie stanowisko?

@Celina

Szanowna Pani/e pragnę poinformować, że rekrutacja na to stanowisko została zakończona. O kolejnych będziemy informować na bieżąco.

Mona

W końcu ktoś w prawdziwych i nie przekoloryzowanych słowach ukazuje warunki panujące w strukturze oshee „panie Życzliwy” wielkie brawa !!!! Napisane jest 100% prawdy . Firma wyciska max z pracownika a nic w zamian nie oferuje .... mamy czasy pracowników , wiec ich szanujmy. Jesli spółka nie postawi na ludzi to polegnie , z tego co wiem to już nikt nie chce wysyłać CV do oshee ( na żadne stanowiska ) Ci co przychodzą to albo DESPERACI albo Ci którzy chcą „ pobujać „ się prestiżowym autem . Słowo dyrektorów nic nie znaczy ... nawet oni traktowani są jak złom

Tak11Nie

Mona
@Mona

Wiele wartościowych ludzi zostało zwolnionych lub sami odeszli , dziś z niektórymi mam kontakt i robią „kariery” (z naciskiem na to słowo)w różnych koncernach i wiedzie im się na prawdę dobrze , są doceniani i dobrze traktowani a pracodawca korzysta z ich doświadczenia i wiedzy za godne wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Tak9Nie

Szpunti

Firma porażka i tyle na temat. Moje sugestie dla OSHEE: Zmiana kierownika Piotr Z. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsze podejście do pracowników

TakNie1

Pytający?

Dziękuję za wypowiedzi na forum, miałem wysyłać na PH w pomorskim, odpuszczam sobie.

@Pytający?

Czy na Twoją decyzję miały wpływ tylko i wyłącznie opinie na forum gowork.pl, czy może również wśród znajomych czerpałeś informację o tym, jak wygląda praca w firmie OSHEE? Masz jakieś informacje, które nie zostały umieszczone na forum?

Lidia

@dosu, czy każdego miesiąca pracując w firmie OSHEE na stanowisku przedstawiciela handlowego można bez problemu osiągnąć takie wyniki, aby móc ubiegać się o premię? Jak ocenisz poziom wymagań, które firma stawia przed zatrudnionymi pracownikami? Wypowiedz się na ten temat.

Lidia

@Zombi, możesz przedstawić, czy często dochodzi do nagłych zwolnień pracowników, którzy pracują w firmie OSHEE? Szefostwo firmy argumentuje takie zwolnienia w jakiś sposób? Napisałeś również, że zarobki są przeciętne, czy możesz przybliżyć konkretnie jakie one są? @Były, jak możesz to dodaj do swojej wypowiedzi, jakie warunki należy spełnić, aby każdego miesiąca móc otrzymać premię za pracę w firmie OSHEE? Są jakieś konkretne kryteria przydziału premii, czy może jest ona udzielana na podstawie oceny kierownictwa?

Zombi
@Lidia

Bardzo często dochodzi do nagłych zwolnień i w żaden sposób nie są one argumentowane , wynika to z widzimisie RKS , Dyrektora lub prezesa... przykre , bo w dzisiejszych czasach ciężko o dobrego pracownika a tu takich w żaden sposób się nie docenia - niektóre osoby przeżywały szok w związku ze zwolnieniem... dawaly z siebie maks a tu kwit i mega rozczarowanie . Zarobki bez premi około 2200 brutto , z premia między 2800-3500 . Są regiony gdzie pH pracuje pół roku i raz zrobił plan .... są one dzielone brzydko mówiąc „ na pałe „ jak Cię szef lubi to może da Ci niski plan jak nie to masz bardzo wysoki , nie ma w tym zadnej merytoryki .

dosu
@Zombi

Co za ściema, jestem obecnie PH w oshee(już ponad 2 lata). Podstawa u wszystkich PH jest miedzy 3500-4000 brutto (2500-2850 na rękę). Z premią 3500+ na rękę. Co do RKS ciężko mi się wypowiedzieć bo znam jednego.

Lidia

@Zombi, dziękuję za Twoją kolejną aktywność w wątku. Możesz napisać, czy za osoby, które są zwalniane z dnia na dzień firma OSHEE od razu zatrudnia nowych pracowników? Czy raczej obowiązki byłego pracownika dzielone są na osoby, które w dalszym ciągu są zatrudnione w firmie? Przedstaw, jak to wygląda.

Lidia

@Bartek, skąd posiadasz takie informacje odnośnie pracy w firmie OSHEE? Czy sam miałeś okazję pracować w tej firmie? W swoim komentarzu wspomniałeś o tym, że "nie płaci się za paliwo na weekendy" czyli jak można z tego zrozumieć pracownik może użytkować auto służbowe w weekendy? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Pedro
@Lidia

Kurcze ludzie co wy z tym korzystaniem z służbowego auta w weekend ? Miałem w dwu firmach służbówkę, ale na "grzybki", urlop itp " to do głowy by ni przyszło jechać służbówką z powodu kilku kwestii. Dwie podstawowe : po 5 dniach mam dość wnętrza tego auta, skądinąd ładnego, a dwa co w sytuacji stłuczki? Po co takie problemy sobie robić ?

Gabi
@Pedro

To zależy od firmy, jeżeli samochód jest do wykorzystania w celach prywatnych - to można nim jeździć i nie ma z tym problemu. Jest to jeden z benefitów. W przypadku stłuczki - tak, jak w przypadku każdej innej stłuczki. Winę ponosi osoba, która spowodowała stłuczkę.

Gabriella
@Pedro

Pedro, proszę cię nie zaśmiecaj forum łaskawie swoimi wywodami, skoro nic nie wnoszą do tematu związanego z Oshee, gwiazd tutaj zdecydowanie nie potrzeba...

@Lidia

Pracownik może użytkować auto w weekendy - płacisz stała opłatę raz w miesiącu za użytkowanie auta 123 zł ( ta kwota potrącana jest z pensji ) jedyne co to nie możesz tankować w weekend . Jak masz w planie jeździć to musisz zatankować w piątek

Emi

Czy szukają PH? Gdzie mogę wysłać CV?

@Emi

Jesli szukasz pracy rozwojowej , pełnej kultury , wsparcia i ambitnej to nie polecam . Tu będziesz chwilowa maszyna która ma zaspokoić wyimaginowane ambicje prezesa ....

Lidia

@emi, w takim razie na chwilę obecną nie widzę oferty pracy, która spełniałaby Twoje oczekiwania odnośnie stanowiska pracy, więc mam nadzieję, że z czasem firma będzie poszukiwała przedstawiciela handlowego, abyś mógł rekrutować na to stanowisko. Ktoś z Was może wypowiedzieć się jeszcze na temat pracy w firmie OSHEE? Zachęcam do wypowiedzi, aby wątek był pełen merytorycznych i uzasadnionych opinii o pracy w tym miejscu.

@Lidia

Jestem byłym pracownikiem oshee i szczerze nie polecam , pracowałem w dziale sprzedaży , jako PH - moje obiektywna ocena wyglada tak : zarobki z premia w miarę ok , bez premii żenada , plany bardzo zawyżone , widzimisie obecnego kierownika , poprzednia RKS - dzieliła plany zgodnie z możliwościami i potencjałem regionu , a tu wyglada to jak amatorka - brak wiedzy RKS oraz znajomosci rynku ... PH w regionie maja większa wiedzę dotycząca sieci i dystrybucji. Brak materiałów POS, gadżetów itp. Brak wsparcia ze strony przełożonego , do firmy przyjeżdzają tylko apliniści ( nie wiadomo czy wrócisz ze swojego szczytu ) metafora :) . Na koniec szkoda waszego czasu , nikt nie traktuje Was powaznie , taz w tyg przychodzą zdj od D.G i wszyscy rzucają wszystko i lecą dokładać braki „ z bagażnika „ .... przykre , ale prawdziwe

Zombi

Firma pracowników ma za nic , ciagle zwolnienia , starch wyjść z pokoju , nie wiadomo jaki prezes ma humor .... hmmm mercedesy czy one wnoszą coś w Wasze życie - prestiż ??? Ale chyba nie wasz ... dziś tu jesteś a jutro Cię nie ma .Zarobki bardzo przeciętne. Nie urodził się jeszcze nikt ,kto zaspokoi potrzeby prezesa . Panie prezesie czas zejść na ziemie i traktować ludzi po ludzku ....

Lidia

@Emi, w internecie znalazłam jedynie informację o tym, iż firma OSHEE poszukuje obecnie pracowników na stanowisko specjalista ds. kadr. Może warto, abyś spróbował aplikować na to stanowisko? Czy raczej poszukujesz jedynie pracy w charakterze przedstawiciela handlowego?

emi

zalezy mi jako PH

Lidia

@Szpunti, rozważasz podjęcie pracy w firmie OSHEE? Jeżeli tak, to czy wykonałeś już ku temu jakieś kroki pod względem aplikacji na to stanowisko? A może otrzymałeś, taką propozycję pracy od pracodawcy i poszukujesz informacji na temat tego stanowiska pracy? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Szpunti

Czy pracował ktoś jako przedstawiciel vaselingu ,jaka kasa ,jakie auta i jak targety?,dzięki z góry

Lidia

@Jasss, dlaczego tak się dzieje? @Pedro, dla wielu osób dodatek w postaci samochodu służbowego oferowanego przez firmę OSHEE dla swoich pracowników to bardzo istotna sprawa. Doświadczeni przedstawiciele handlowi porównując oferty pracy różnych przedsiębiorstw zwracają uwagę na ten aspekt. Jest on dla wielu sporym udogodnieniem chociażby jeżeli chodzi o dojazdy do pracy. @Gabi, posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie OSHEE? Możesz coś napisać na temat pracy w tym miejscu? Jeżeli tak, to proszę Cię podziel się swoją wiedzą na temat pracy w tej firmie.

Lidia

Czy są na forum osoby, które pracowały w firmie OSHEE na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca na tym stanowisku? Czy zapewnia auto służbowe, które można wykorzystywać również do celów prywatnych? Jeżeli posiadacie informacje na ten temat zachęcam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

TakNie

Zostaw opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie