2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 67 240 5 1

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników forum, poszukujących informacji na temat firmy OSHEE.

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie, który wynika ze strategii personalnej.

Strategia Personalna opiera się na trzech filarach, wynikających z Misji OSHEE- Żyj, Walcz, Zwyciężaj. To przesłanie, które odnosi się zarówno do klientów jak i zasobów ludzkich firmy.

Realizujemy ją pod kierunkiem kompetentnych menedżerów w oparciu o budowanie wzajemnego zaufania, wymianę wiedzy, poszukiwanie rozwiązań i zaangażowanie. Jest ona  wypełniona ideą pracy zespołowej. Jej celem  jest optymalne wykorzystanie wiedzy i  doświadczania wszystkich pracowników mających zapewnić sukces OSHEE.

Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu. Odpowiedź zwrotna zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna. Dzięki temu możemy nieustannie się rozwijać i usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

We wszystkich kwestiach wymagających analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: a.gancarska@oshee.eu

Pozdrawiamy,

Tak23Nie8
Oskar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 godzin.
Kandydat

Dzień dobry, czy szukają państwo przedstawiciela handlowego?

Magda Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy zbierają Państwo jeszcze aplikacje na stanowisko Mlodszy specjalista ds administracji sprzedazy z portalu pracuj. Pl? W jakim terminie można spodziewać się odpowiedzi z Państwa strony z związku z rekrutacją na powyższe stanowisko?

Nowy wpis

@Magda

Dzień dobry, jesteśmy w trakcie zbierania aplikacji oraz realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko . Bezpośrednio będziemy mogli skontaktować się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam

Tak1Nie1
Weronika
Kandydat

Witam, czy odzywają się państwo do wszystkich aplikujących na dane stanowisko czy jedynie do osób którymi są państwo zainteresowani? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Nowy wpis

@Weronika

Dzień dobry, po zebraniu aplikacji i analizie CV kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Dzień Dobry, czy firma obecnie szuka przedstawiciela na Wrocław?? Pozdrawiam

Przedstawiciel
Kandydat

Witam, czy ogłoszenie na województwo lubelskie (przedstawicie handlowy) jest aktualne? Kiedy można spodziewać się jakiś efektów rekrutacyjnych? Pozdrawiam.

@Przedstawiciel

Dzień dobry, ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy jest aktualne. Jesteśmy obecnie w trakcie procesu zbierania i analizy aplikacji. Pozdrawiam

Link
@Przedstawiciel

Bardzo w to wątpię żeby szukali do pracy . Takie akcje robią od jakiegoś czasu a nikogo nie przyjmują . 3 raz wysłałam swoje CV i nikt go nie otworzył . Wiec nie rozumiem po co ogłoszenie skoro i tak maja już obsadę

JustynaK.
Kandydat

Witam,na przełomie czerwca i sierpnia 3 krotnie aplikowałam w związku z Państwa ogłoszeniem na pracuj.pl! Za każdym razem jest status dostarczona i nigdy nie otworzona!? Nie rozumiem zaistniałej sytuacji! Liczę na odpowiedź.Pozdarwiam serdecznie.Justyna Kamińska z Łodzi .

TakNie1
Pigwa
@JustynaK.

Przecież to są trefne ogłoszenia, szukają 1 ph A dają ofertę na 16 województw. Nie kojarzę aby jakaś inna firma robiła takie chore zagrywki ....

Sławomir
Kandydat

Witam czy obecnie firma prowadzi rekrutację na PH - Toruń ?

@Sławomir

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Aktualnie nie poszukujemy jednak Przedstawiciela Handlowego w Toruniu.

Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat

Dzień dobry, mam pytanie czy jest obecnie prowadzona rekrutacja na stanowisko Ph na obszarze dolnośląskim?

Andrzej
Kandydat

Witam zwracam się z pytaniem co jest powodem ciągłego (co miesiąc czy dwa) wrzucania ofert pracy na wszystkie województwa? Takim działaniem denerwujecie tylko kandydatów

Tak4Nie

@Andrzej

Dzień dobry, oferty pracy na poszczególne stanoiwska publikujemy w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych. Pozdrawiam

TakNie2
Andrzej
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Czyli teraz macie potrzebę zatrudnienia PH na wszystkie województwa? BZDURA !!!!!

Tak2Nie
xyz
@Andrzej

znowu szukacie PH? ile wytrzymują ludzie u was 3 miesiące?coś im mercedesy nie służą ?

Tak2Nie
Luna
Klient

A dlaczego na stronie sklepu https://osheeshop.eu/kontakt,10,6.htm jest tylko kontakt jednostronny ?? Zero odpowiedzi na wiadomości, pobrane pieniążki, brak zamówienia i jeszcze sumienny inPost został w to wmieszany poprzez reklamę O..., która jest obecnie na stronach inPostu i w paczkomatach. Żałuję, że się skusiłam. Szkoda tak solidnej firmy jak InPost.

TakNie1

@Luna

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Została przekazana do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Pozdrawiam

michal
Klient

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja na PH w Warszawie lub okolicach ?

@michal

Dzień dobry, Nie prowadzimy obecnie takiej rekrutacji. Pozdrawiam

Mirosław
Kandydat

Dzień dobrym, czy w najbliższym czasie jest szansa na rekrutację na stanowisko audytora sprzedaży? Pracuję na tym stanowisku w innej firmie i skuszony pozytywnymi opiniami chciałbym spróbować swoich sił w Oshee. Pozdrawiam.

@Mirosław

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Na chwilę obecną nie prowadzimy jednak rekrutacji na to stanowisko. Pozdrawiam.

PH vanselling

Dzień dobry Czy można podjąć pracę w firmie Oshee na stanowisku PH vanselling? Jak tak to w regionie Gdańska poszukujecie może osoby?

@PH vanselling

Dzień dobry, W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko w okolicy Gdańska. Pozdrawiam

Paweł
Kandydat

Witam. Czy prowadzicie Państwo rekrutacje na PH w woj lubelskim?????

@Paweł

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy takiej rekrutacji. Pozdrawiam

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Witam, czy ogłoszenie na PH woj. świętokrzyskie nadal aktualne? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Paweł

Witam Czy ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego na kujawsko - pomorskie jest nadal aktualne ? Pozdrawiam Paweł

Tak4Nie

@Paweł

Dzień dobry, jesteśmy w trakcie zamknięcia tego procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiam.

TakNie3
Szymon

Witam. A rekrutacja na teren woj. śląskiego została zakończona? Pozdrawiam

Tak3Nie
Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Witam wszystkich, w związku z pojawieniem się rekrutacji na stanowisko PH, chciałbym zapytać o warunki pracy. 1. Ile wynosi podstawa netto dla nowego pracownika? 2. Czy plany nakładane przez pracodawce są możliwe do wykonania? Jeżeli tak to ile wynoszą premie za zrealizowanie? 3. Ile wizyt dziennie? 4. Czy jest problem z urlopami w okresie wakacyjnym? 5. Czy atmosfera w firmie jest przyjazna? Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które obecnie pracują w firmie, bądź te które niedawno pracowały.

Tak14Nie3
Maciej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Dzień dobry, Czy poszukują Państwo przedstawiciela na województwo pomorskie?

Agata

Witam, czy szukacie przedstawiciela na kujawsko-pomorskie i okolice?

@Agata

Dzień dobry, poszukujemy obecnie Przedstawicieli Handlowych jednakże aktualnie nie na tym obszarze. Pozdrawiam

AD
@Agata

A na lubuskie?

@AD

Dzień dobry, prowadzimy obecnie rekrutację na obszarze woj. lubuskiego. Pozdrawiam

AD
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

CV wysłane (usunięte przez administratora). Mam nadzieję do zobaczenia. Pozdrawiam

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków