OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Katarzyna_88

Witam, Kilka dni temu wysłałam swoją aplikację na stanowisko do działu obsługi klienta, przez portal pracuj.pl. Moim ogromnym marzeniem jest możliwość pracy w Państwa firmie. Przede wszystkim dlatego, że mocno utożsamiam się z Państwa strategią personalną : ,,Żyj, Walcz, Zwyciężaj" ! I ja też postanowiłam zawalczyć o siebie, dlatego też piszę ten komentarz/ opinię. Być może, ktoś z działu HR zobaczy mój komentarz i zdecyduje się mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, a potem zatrudnić. Mam ponad 10 - letnie doświadczenie pracy w sektorze obsługi klienta, i wszystkie potrzebne cechy charakteru, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Bardzo proszę o szansę. Z wyrazami szacunku Katarzyna Wiorek (katarzynawiorek.kw@gmail.com)

Oskar

Dzień dobry, czy szukają państwo przedstawiciela handlowego?

@Oskar

Dzień dobry, prowadzimy m.in. rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Sieci na terenie Śląska.

PH
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Gdzie można aplikować? Oferta jest dostępna?

Magda

Witam, czy zbierają Państwo jeszcze aplikacje na stanowisko Mlodszy specjalista ds administracji sprzedazy z portalu pracuj. Pl? W jakim terminie można spodziewać się odpowiedzi z Państwa strony z związku z rekrutacją na powyższe stanowisko?

@Magda

Dzień dobry, jesteśmy w trakcie zbierania aplikacji oraz realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko . Bezpośrednio będziemy mogli skontaktować się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam

Weronika

Witam, czy odzywają się państwo do wszystkich aplikujących na dane stanowisko czy jedynie do osób którymi są państwo zainteresowani? Z góry dziękuje za odpowiedz.

@Weronika

Dzień dobry, po zebraniu aplikacji i analizie CV kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Dzień Dobry, czy firma obecnie szuka przedstawiciela na Wrocław?? Pozdrawiam

Przedstawiciel

Witam, czy ogłoszenie na województwo lubelskie (przedstawicie handlowy) jest aktualne? Kiedy można spodziewać się jakiś efektów rekrutacyjnych? Pozdrawiam.

@Przedstawiciel

Dzień dobry, ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy jest aktualne. Jesteśmy obecnie w trakcie procesu zbierania i analizy aplikacji. Pozdrawiam

Link
@Przedstawiciel

Bardzo w to wątpię żeby szukali do pracy . Takie akcje robią od jakiegoś czasu a nikogo nie przyjmują . 3 raz wysłałam swoje CV i nikt go nie otworzył . Wiec nie rozumiem po co ogłoszenie skoro i tak maja już obsadę

Dzień dobry, mam pytanie czy jest obecnie prowadzona rekrutacja na stanowisko Ph na obszarze dolnośląskim?

Witam zwracam się z pytaniem co jest powodem ciągłego (co miesiąc czy dwa) wrzucania ofert pracy na wszystkie województwa? Takim działaniem denerwujecie tylko kandydatów

@Andrzej

Dzień dobry, oferty pracy na poszczególne stanoiwska publikujemy w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych. Pozdrawiam

@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Czyli teraz macie potrzebę zatrudnienia PH na wszystkie województwa? BZDURA !!!!!

xyz
@Andrzej

znowu szukacie PH? ile wytrzymują ludzie u was 3 miesiące?coś im mercedesy nie służą ?

Luna

A dlaczego na stronie sklepu https://osheeshop.eu/kontakt,10,6.htm jest tylko kontakt jednostronny ?? Zero odpowiedzi na wiadomości, pobrane pieniążki, brak zamówienia i jeszcze sumienny inPost został w to wmieszany poprzez reklamę O..., która jest obecnie na stronach inPostu i w paczkomatach. Żałuję, że się skusiłam. Szkoda tak solidnej firmy jak InPost.

@Luna

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość. Została przekazana do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Pozdrawiam

michal

Czy aktualnie jest prowadzona rekrutacja na PH w Warszawie lub okolicach ?

@michal

Dzień dobry, Nie prowadzimy obecnie takiej rekrutacji. Pozdrawiam

Mirosław

Dzień dobrym, czy w najbliższym czasie jest szansa na rekrutację na stanowisko audytora sprzedaży? Pracuję na tym stanowisku w innej firmie i skuszony pozytywnymi opiniami chciałbym spróbować swoich sił w Oshee. Pozdrawiam.

@Mirosław

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Na chwilę obecną nie prowadzimy jednak rekrutacji na to stanowisko. Pozdrawiam.

PH vanselling

Dzień dobry Czy można podjąć pracę w firmie Oshee na stanowisku PH vanselling? Jak tak to w regionie Gdańska poszukujecie może osoby?

@PH vanselling

Dzień dobry, W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko w okolicy Gdańska. Pozdrawiam

Witam. Czy prowadzicie Państwo rekrutacje na PH w woj lubelskim?????

@Paweł

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy takiej rekrutacji. Pozdrawiam

Witam, czy ogłoszenie na PH woj. świętokrzyskie nadal aktualne? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam Czy ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego na kujawsko - pomorskie jest nadal aktualne ? Pozdrawiam Paweł

@Paweł

Dzień dobry, jesteśmy w trakcie zamknięcia tego procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiam.

Szymon

Witam. A rekrutacja na teren woj. śląskiego została zakończona? Pozdrawiam

Ktoś

Witam wszystkich, w związku z pojawieniem się rekrutacji na stanowisko PH, chciałbym zapytać o warunki pracy. 1. Ile wynosi podstawa netto dla nowego pracownika? 2. Czy plany nakładane przez pracodawce są możliwe do wykonania? Jeżeli tak to ile wynoszą premie za zrealizowanie? 3. Ile wizyt dziennie? 4. Czy jest problem z urlopami w okresie wakacyjnym? 5. Czy atmosfera w firmie jest przyjazna? Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które obecnie pracują w firmie, bądź te które niedawno pracowały.

Maciej

Dzień dobry, Czy poszukują Państwo przedstawiciela na województwo pomorskie?

Agata

Witam, czy szukacie przedstawiciela na kujawsko-pomorskie i okolice?

@Agata

Dzień dobry, poszukujemy obecnie Przedstawicieli Handlowych jednakże aktualnie nie na tym obszarze. Pozdrawiam

AD
@Agata

A na lubuskie?

@AD

Dzień dobry, prowadzimy obecnie rekrutację na obszarze woj. lubuskiego. Pozdrawiam

AD
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

CV wysłane (usunięte przez administratora). Mam nadzieję do zobaczenia. Pozdrawiam

Milena

Witam, Bardzo cenię produkty firmy Oshee Jestem trenerem personalnym, dużo trenuje, i na codzień korzystam z szerokiej gamy produktów. Moim marzeniem jest praca w dziale sprzedaży na terenie Zach.pom.

Krzysztof

Uprzejmie donoszę, że od pewnego czasu butelki napoju o smaku grapefruit śmierdzą...benzyną. Sam napój OK, ale ustnik ma smak benzyny.Np.partia wyprodukowana 13-01-2020. Napoje kupowałem w Auchan w Gdańsku. Orange nie maja tego defektu. Co na to firma?

@Krzysztof

Dzień dobry, Dziękujemy za zgłoszenie. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Uprzejmie proszę o wiadomość na adres a.gancarska@oshee.eu, abyśmy mogli ustalić szczegóły niezbędne do podjęcia działań i wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.