Nestle Polska S.A.

2 Dodaj opinię
Nestle Polska S.A.
2 304 551 5 1

O firmie

  • 1993

    Rok założenia

  • 5042

    Liczba pracowników

Beata Burlińska – Marczuk <p align="justify"> Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner </p>, Nestle Polska S.A.

Manager HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i oceny pracowników głównie w obszarze rozwoju osobistego. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia możliwość wykorzystania psychologii w szkoleniach, warsztatach, coachingu i mentoringu w celu rozwoju managerów i pracowników. Jest coachem, absolwentem „Coach Biznesu” Akademii Norman Benett oraz „The Art and Science of Coaching” w Erickson College Inernational (ICF). Jej największym źródłem inspiracji i rozwoju są dwaj synowie. Od 6 lat związana zawodowo z Nestlé Polska.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Nestle Polska S.A.?

Iza

@jj wiesz już może coś apropo stażu na dziale marketingu w Nestle? Bo też bym chciała tam spróbować się dostać. A w tak znanej firmie myślę, że może być to dobre doświadczenie

Pracuję
Nazwa działu: Handlowy

Taka firma i nie stać ich nawet na paczki dla dzieci. Żenada. Talony na święta co kot na płakał. Ale imprezy co 2m-c w najlepszych hotelach.Liczy się tylko Góra i ich zachcianki.

Zobacz wszystkie opinie (551)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Nestle Polska S.A.