NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
counter
2 755 1143 5 1
były uczeń
Nazwa działu: IT

bardzo proszę odbierać telefony jak sie dzwoni. Dwa dni dzwonie i cisza wysyłacie windykacje a potem nie ma kto się wytłumaczyć z tej pomyłki tylko biedny Pan windykator nie wie co zrobić i stara sie pomóc. Cała ta szkoła to jedna wielka bandyterka od 3 lat jak u was byłem to tylko jakieś pomyłki mnie spotykały i nawet po 2 latach po skończeniu szkoły mnie prześladujecie. ODBIERAĆ TELEFONY BO NA PEWNO NIE ZAPŁACĘ BEZ WYJAŚNIEŃ. Szkoda tylko że gdy odbierałem świadectwo ukończenia szkoły to mi nikt nie powiedział o moich ,,zleglych oplatach''. Odrazu mówie ze ide z tą sprawą do sądu po wyjaśnieniach bo to nie pierwsza wasza pomyłka i nękania mnie koniec z wami bandyci.

Miasto
@były uczeń

A do jakiego miasta dzwonisz? Może mają zamknięty oddział skoro pracownicy nie odbierają telefonow

@były uczeń

Witam! Mam taka sama sytuacje jak pan / pani odnośnie tego co jest tu napisane, mam dokładnie taka sama sytuacje. Komornik zablokowal mi konta bankowe i z kazdego jednego ściągnął sumę 3.300zl zero jakiego kolwiek kontaktu z nimi (usunięte przez administratora) i lichwa. Patrząc na opinie to chyba wszyscy uczniowie maja problem z ta szkola.

Nauczyciel Nowy wpis
@Kasia

@Kasia Skoro komornik zajął Tobie konto, to wykonał wyrok sądu. Pozdrawiam. Skrzynecki

Zyczliwy Nowy wpis
@Nauczyciel

Niestety tak, ale umowa ma kilka paragrafów które są wątpliwe... firma ma problemy finansowe wiec szuka gdzie tylko może...

Nauczyciel Nowy wpis
@Zyczliwy

Ale sąd nie poparł tezy o wątpliwych paragrafach. Nie zauważyłem aby firma miała problemy finansowe, może pisząc firma masz na myśli inną, jakich wiele, które mają problemy w związku z pandemią. Pisać każdy może co chce a wyrok sądu trzeba respektować i to czynią komornicy. Skrzynecki.

Xxx Nowy wpis
@Nauczyciel

Dokładnie, trzeba pamiętać że komornicy nie ściągają długów z powodu jakiegoś widzimisię tylko wszystko jest poparte wyrokiem sądowym. A żeby wygrać sprawę w sądzie też muszą być przedstawione odpowiednie dokumenty - chociażby zawarta umowa, która podpisując każdy zgodził się na takie a nie inne warunki...

Onet123
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Dobrze przygotowane zajęcia polecam tą szkole

Zainteresowana
@Onet123

W jakim mieście chodziłaś do szkoły? I na Jaki kierunek?

Xyz

Z całego serca odradzam prace w tej firmie. Pomimo wystawianych co miesiąc rachunków przez Nova o odprowadzanych składkach ZUS na umowie zlecenia, tak na prawdę nie były odprowadzane jakiekolwiek składki od początku mojego zatrudnienia. Nie byłam również ubezpieczona. Informacja pewna I zweryfikowana. Pieniądze które miały być przeznaczone na moje składki, tak na prawdę nie były odprowadzone przez Pracodawcę. Sprawa została zgłoszona do PIP.

Wariograf
@Xyz

Skoro tak, i zapewne nie mijasz się z prawdą, bo jakby inaczej, to bądź uprzejma i podaj nr sprawy, którą po Twoim zgłoszeniu zajmie się PIP, a my sprawdzimy czy za bardzo nie minęłaś się z czymkolwiek i jakkolwiek:)

Xyz
@Wariograf

To ze skarga została wysłana to jedno, a czy w ogóle zostanie rozpatrzona to drugie. Z tego co wiem, to nie ja pierwsza podjęłam się takich kroków. Może jak będzie nas więcej, ktoś się w końcu zajmie tą sprawą. Co mogłam to zrobiłam ze swojej strony, teraz zostało mi tylko czekać na odpowiedz PIP :)

Fgh
@Xyz

W takich sytuacjach zeznaje się w zusie i to już ZUS ściąga skladki

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

@Pytanie

Doświadczenie

Ex
@Pytanie

Szczerze mogą podpowiedzieć by lepiej szukać pracy gdzie indziej.... w tej firmie panuje przeogromny chaos łącznie z problemami z wypłata wynagrodzenia. Problemy finansowe, prawne i organizacyjne. Nie polecam

Beata
@Ex

Może napisz coś o sobie, o swoich dokonaniach, jaki wkład włożyłaś, jaką wartość dodaną pozostawiłaś po sobie... Napisz ile firma Tobie nie wypłaciła, kto psuje organizację pracy, wprowadza chaos. Pisz konkrety o konkretnych osobach - firma to ludzie, jeśli zawodzą - trzeba reagować. Wiele osób uważa, że te wpisy to nie pracownicy piszą lecz ci, którym zależy aby wprowadzać czarny PR:) Ale jak wiadomo, żadnego to nie ma znaczenia, jak większość takich wpisów w internecie.

BYŁY PRACOWNIK
@Ex

potwierdzam, widzę ze mimo upływu czasu w szkole nadal się nic nie zmienia, brak szkoleń, wynagrodzenie nie wpłynęło w terminie w odpowiedniej kwocie wynikającej z umowy, bałagan i chaos w szkole, problemy z kadra,

!
@Beata

Konkretami zajmuje się od jakiegoś czasu prokuratura w poszczególnych miastach, a w Tarnowie już sąd.

@Beata

Jeśli chodzi o konkrety to jedno najważniejsze to brak szkoleń i wdrożenia pracownika . Tego brakuje . Problemem jest tez bałagan w księgowości co chwile się zmieniają osoby a jedyna osoba która została sama nie wie już czego chce ciagle trzeba coś wysyłać tabelki które nie maja sensu i poprawiać co chwile po czym się okazuje ze to księgowość złe je zleciła ale oczywiście na nich nie można nic powiedziec . Szkoda ze firma nie inwestuje w szkolenia nowych pracowników bo to oni w oddziałach robią najważniejsza robotę a skąd maja wiedzieć jak coś zrobic jak nikt ich nie wdrożył i nie pokazał

BYŁY PRACOWNIK
@Marta

tabelki były robione juz kilknascie tygodni temu pod rożnym względem, widzę ze w kolko to samo jest robione co się dziwić taki bałagan w szkole

@BYŁY PRACOWNIK

Tabelki były robione od lat bez sensu połowa czasu stracona . Zamiast się skupić na tym co trzeba poprawić ciagle to samo . I wieczna pretensja ze nie na czas a jak to zrobic jak 3 osoby mówią co innego do poprawy. Szkoda ze zarząd nie docenia dobrych pracowników tylko Warszawke . A tak naprawdę gdyby nie inne miasta nie byłoby Warszawki

@Asia

Pracowałam kilka miesięcy temu docenienie? Nie w tej firmie . Tu nie usłyszysz Dziekuje a co mówić o premiach . Z pensja na czas jest problem. Przy zatrudnieniu mówiono mi o comiesięcznej premi a nigdy jej nie dostałam zreszta nawet nie słyszałam żeby ktoś dostał. Wiec o jakim docenianiu mówimy. Każdy dobry pracownik odchodzi bo tu nikt nikogo nie docenia

@Ola

Nie wiem który pracodawca Ciebie doceni, skoro Ty w ojczystym języku nie potrafisz poprawnie pisać.

@Ola

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.Pracuje w firmie konkurencyjnej poszukujemy kierowników do oddziałów w całej Polsce . Stawka na początek 4 tys netto plus premia miesięczna zapisana w umowie wiec wypłacalna a nie jak w nova . Osoba z doświadczeniem może otrzymać wyższe wynagrodzenie

Fggyf
@Renata

Jestem zainteresowana, w jakich miastach poszukujecie?

@Fggyf

Warszawa Kraków Wrocław Poznań Bialystok Katowice Łódź

Ogloszenie
@Renata

Gdzie znajdę ogłoszenie rekrutacyjne?

Renata

Dziwnym trafem już kilka osób mamy zrekrutowane z nova wiec nie musisz się kusić .

@Renata

Inteligentna Renato, nawet nie wiesz jakie błędy popełniasz pisząc w ojczystym języku. Oby więcej takich jak Ty pracujących dla konkurencji:)

@Aleksandra

Tylko Moja droga zabraliśmy już wam cześć pracowników i przejęliśmy wasze współpracę i zabierzemy resztę bo ludzie wola pracowac tam gdzie godnie im płaca .

@Renata

Ty najpierw zastanów się co piszesz, bo ten wpis może być potwierdzeniem na działanie nieuczciwej konkurencji, co jest sprzeczne z prawem. Wpisy zostaną skopiowane i poddane opiniom prawnym. Zastrzegam wystąpienie na drogę sądową.

Hihi
@Aleksandra

Jaka nieuczciwa konkurencja? Pracownik ma prawo wyboru gdzie i dla kogo chce pracowac.

@Hihi

Czy uczciwa czy nie, to nie ty będziesz o tym decydować tylko sąd.

Ojoj
@Aleksandra

Tak bardzo chcesz się spotkać w sądzie? Ciekawe co powie na temat praktyk Novej

@Ojoj

Tak. Bardzo chcę i spotkamy się w sądzie i sąd rozstrzygnie a nie jakiś Nick, pod którym myślisz, że jesteś anonimowy. Wielu takich było i się zdziwiło. Piszę to abyś człowieku przemyślał co piszesz, bo narobisz sobie jeszcze więcej problemów, których nie odkręcisz, nie odpiszesz, nie przeprosisz, za które jeśli nie udowodnisz, poniesiesz konsekwencje - mam nadzieję, że jasno zostało opisane. Jeśli masz dowody, jesteś w stanie przed sądem udowodnić swoje racje, to rób to co uważasz za stosowne i właściwe. Jeśli zaś poniosło ciebie, masz czas na przeprosiny.

Zainteresowana

Jestem zainteresowana Pani propozycja

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ktos

Po co ciagle piszecie jak jest złe . Jak ktoś chce to oracuje jeśli komuś się nie podoba to nie musi . Krótko i na temat po co te żale

Nie szkoda słów

Dlaczego mają zamknąć ? Może nie szkoda słów tylko czas na prawdę

Nick i Lauda
@Nie szkoda słów

Jeszcze miesiąc i niby niezadowoleni a zwłaszcza ci co piszą anonimowo z konkurencji, będą ćwierkać zupełnie inaczej.

Szukam pracy
@Nick i Lauda

Chcę wysłać dokumenty na jakim portalu szukać ogloszenia

MARta

Co do szkoleń to się zgadzam brakuje szkoleń sprzedażowych i marketingowych. Głównie kierowników. Co do premi tez się zgadzam nie ma systemu premi brak . Jednak nigdy się nie zdarzyło abym nie dostała wynagrodzenia i zawsze jest na czas. Firma powinna inwestować w dobrych pracowników i szkolenia

Konkurencja jest OK

Idź do konkurencji, tam jest wszystko czego dusza zapragnie a nawet lepiej:) 1. U konkurencji nic się nie robi, są tylko permanentne szkolenia pracowników:) 2. Konkurencja płaci swoim pracownikom za frekwencję na szkoleniach:) 3. Dba o swoich pracowników najlepiej na świecie o czym świadczą wpisy na tym portalu:) 4. Kadra zarządzająca najlepsza i najefektywniejsza jest jedynie u konkurencji, w Novej takowej niema i wszystko samo sie jakoś kręci:) 5. Najlepszy przepływ informacji jest u konkurencji:) 6. Nova jest jedyną firmą w Polsce, która windykuje - konkurencja i wszystkie firmy na świecie dłużników nagradza:) Załóż własną firmę i realizuj to co Cię martwi we własnym zakresie. Sukces gwarantowany, wiesz już co trzeba zrobić - powodzenia:D

Ktos

I to wszystko w pakiecie z umową zlecenia chociaż inny robiąc ta sama pracę na umowę o pracę czy to dyskryminacja

OKO buziaka
@Ktos

Widzę ,że Twój ból jest jeszcze większy niż Kaczyńskiego:) Naucz się pisać poprawnie w języku polskim, bo u nas umowy są adekwatne do tego co sobą reprezentujesz i jakie masz wyniki pracy.

info dla pracowników
@OKO buziaka

w nawiązaniu do komentarza dano wam do zrozumienia ze możecie mieć umowę zlecenia bo tylko tyle sobą reprezentujcie....... tak was cenia

BLABA
@OKO buziaka

dokształć się, rodzaj umowy nie zależy od wyników pracy ciekawe jak to sprawdzasz na rekrutacji... a po za tym kto w tej firmie ma wyniki..... Ciekawe czy będziesz taka hop do przodu...... jakby kontrola wpadła

Partner Grzesia
@info dla pracowników

Czy podpisanie umowy zlecenia jest obowiązkowe? Jesli podpisujesz zlecenie to miej pretensję do siebie i nie wypisuj własnych żali.

@Partner Grzesia

Ja mam umowę o prace i nie miałam z tym żadnego problemu. Natomiast powinne być szkolenia Kierowników oddziału aby każdy mógł się wyszkolić . Dzieki temu każdy oddział będzie dobrze dzialal

Marysia
@Kamila

Ty nie miałaś ale popatrz na wpisy ile osób ma problemy z własnym ego... Najbardziej winna osoba która dała szansę i zatrudniła do pracy.

monica
@Marysia

Taka jest prawda. Byłam osobą która daje ostateczną decyzję do zatrudnienia lub nie. Na każdym etapie jest loteria. Kandydat płacze,inny za bardzo powściągliwy, wylewny, nadgorliwy... Wybierasz najlepszego i po miesiącu same problemy.. Jak umiał pisać, tak po miesiącu nie umie. Jak umiał liczyć, już po dwóch miesiącach się myli jak dziecko ww podstawówce 1-3:) - Nie wie ile to 50% frekwencji:))))))) I jak takiego człeka ktoś odważy się zwolnić za porozumieniem, to człek owy rozumie. Ale za dwa dni pisze na goworku co chce, bo mądry... Tylko zapomina, że ktoś to czyta, analizuje, i inni mają problemy... Powiedzmy ze ja która zapłaciła stnowiskiem za litowanie.

@monica

Dlatego warto szukać konkretne osoby ale po ich zatrudnieniu nie zostawać ich samych . Błędem tej firmy jest brak szkoleń i dok i kierownika. Jak nowy kierownik może wyszkolić pracownika jak sam jest nie wyszkolony. Przy zatrudnieniu powinne być tygodniowe szkolenie . I naprawdę szkoła będzie dobrze dzialac

Dorota

Może to było tak, że to nie szkoły a konkretni pracownicy z Tarnowa? Przecież tarnowianka do wszystkiego się przyznała i dostała konkretny wyrok. Kierownicy oddziałów liczą stany osobowe i składają przez siebie podpisane dokumenty do UM.

przeszlość

potwierdzam jak za dużo wiesz i nie zgadasz się na ..... robisz się niewygodna dla Warszawy ,

Koronavirus

Od poniedziałku 18 maja ruszają szkoły policealne.

Zuzia

teraz to już normalne zajęcia w szkole? Jakie są zachowane normy bezpieczenstwa aby się nie zarazić w szkole?

@Zuzia

Normy sa dużoooo lepsze niż stosuje premier w restauracji czy prezydent w niby kampanii w Bieszczadach. O innych politykach nie wspomnę.

Abc chleba chce...
@Koronavirus

Zakazy dla ludu a imprezy dla wladzy.

Syn Andrieja
@Koronavirus

przestancie bo serwer konkurencji padnie i beda szukac winnego wsrod was/nas/ich hahahaha

kick
@Syn Andrieja

nich kupia zamowia lepszy zarobili w 2019 xxx baniek i chwala sie ze NAMBER ŁAN w branzy to ich nie stac?

Piotr i Gaweł
@kick

Taki nr 1 ze zamiast opinii o pracodawcy nie kasują ogłoszeń konkurecji. To zgodne z regulaminem gowork? Może UOKiK trzeba powiadomić bo moim zdaniem to świadome działanie na szkodę konkurencji.

Sluchacz
@Piotr i Gaweł

Niech słuchacze wiedzą że świat na novej się nie kończy i mają inny wybor

@Koronavirus

Prawda cię zabolała . Tak się kręci samo że hoho.. i za pewne słuchacze też sami przyjdą i sprzedaż się zrobi a w sumie do windykacji uczniów to nie potrzebujesz mieć kompetencji więc napewno sobie radzisz

walipis

To nie chodzi o jakieś hahahahhahahah. W zamieszczanych postach AUTOR wręcz się domaga jakie będą zabezpieczenia aby się nie zarazić Covid-19. Więc każdy pracodawca jest zmuszony prawnie aby dostosować się do zaistniałej sytuacji ale koszty z tym związane jak myślicie - kto poniesie? Podpowiem - koszty ponosi zawsze klient, najwięcej zawsze zyskuje państwo w podatkach, składkach, opłatach!

Odp

Pan dyr jest znerwicowany ponieważ sytuacja w firmie jest trudna. Poczytaj wszystkie (oczywiście dużo już wpisów zostało usuniętych) poniższe komentarze (zwłaszcza link do artykułu). Z 25 oddziałów zostało tylko 6.

?

A przeczytałyście dokładnie ze zrozumieniem umowę, którą podpisałyście? Chyba nie....

Absolwent

Tak w każda niedziele na zajęciach jest kolejka do dyrektora i składanie podpisów. Wystarczy ze zgłosicie to do urzedu szkoła i tak jest na świeczniku . A jak ci nie pasują docinki dyrektora to każe nauczycielom Cię udupic cały Gul ...

Kasia

Ja tez dziś wysłałam rezygnacje . Nie chce mieć ocen uzależnionych od jakiegoś dyrektora który rządzi

Z
@Odp

Dyrektor od wielu lat tak się zachowuje jest poprostu (usunięte przez administratora) i prostakiem jego teksty typu co robisz z chłopakiem w nocy jaki masz biust itp . Od kilku lat są na niego skargi a on jest bezkarny i tylko się śmieje. On ma klikę z nauczycielami nie raz przy uczniach mówił kto ma podpisy uzupełnić i ma zdać a kto nie . A szkoła nic z tym nie robi .

Ewa

Ale czytałam tez ze podobne domniemane rzeczy dzieją się we wiekszosci szkołach bo prawo nie jest jasne. I często zmieniają się wytyczne...

Aa
@Ewa

To nie są domniemane zarzuty. Już są osoby skazane a dalsze procesy są już w trakcie i nowe zaraz ruszą. Uczniowie, nauczyciele są przesłuchiwani w kilku miastach https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/tarnow-zapadl-pierwszy-wyrok-ws-wyludzania-dotacji-przez-prywatne-szkoly-dla-doroslych/

@Aa

No o tym właśnie mówię. inne szkoły tez są prześwietlane i maja sprawy.

Katarzyna

Ja złożyłam skargę na dyrektora i co ..,, cisza a dyrektor dalej swoje robi dalej zachowuje się w sposób w jaki nie powinien. Jak można tolerować takie rzeczy ludzie zgłaszajcie te sprawy na policję to jest karane.

Anonim

Zgłoście sprawę na policję ws zachowania a na resztę już jest prokurator

@A
@Anonim

Ja tez będę skladac rezygnacje a na kary nie podpisujcie nic to jest nie zgodne z prawem

ewa
@@A

Co jest nie zgodne z prawem?? Z tego co wiem to Nova rozmawia z dyrektorem. I sprawa jest na ostrzu noża.

Asia

Czy może ktoś powiedziec coś więcej na temat rezygnacja zapisałam się na pierwszy semestr higienistki i chce złożyć rezygnacje jak uniknąć kary?

@Asia

Asia idź do sekretariatu i składasz pisemna rezygnacje złóż do końca miesiaca żebyś nie miała kolejnego miesiaca kary.

Nowa

Jestem nowa osoba w szkole w sobotę poszłam na zajecia jak usłyszałam ton dyrektora i to co mówi to wyszłam i będę rezygnować . Sądziłam ze dyrektor jest osoba do pomocy a nie do plotkowania ze starszymi semestrami . Wydaje się osoba bardzo nerwowa dlatego wole już zaplacic karę niż być zestresowana na zajęciach

@ewa

Jasne ....a dyrektor dalej robi swoje. Od zawsze były donosy na dyrektora i nic . Trzyma cała szkole w kieszeni ....sam na zajęciach nie raz się śmiał z donosów na niego . Każdy wie jak jest

@Absolwent

A da się obejść karę 400 zł i ta frekwencję ?

@Asia

Ale frekwencja wynika z prawa oświatowego i dotacji. Wiec nie rozumiem stwierdzenia jak obejść. To po co się zapisywać do szkoły jak z góry chce się nie chodzić.

Odp
@Ewa

Ewa nie wiem czemu bronisz szkoły pewnie jesteś jej pracownikiem ale jak można zatrudnić takiego dyrektora i narzucać kary jeśli ktoś rezygnuje z powodu atmosfery i układów

Uczen

Skoro według Ciebie dyrektor nie ma wpływu. To jak wyjaśnisz sytuacje dziewczyna jest na 3 semestrze weterynari na zajęciach praktycznie jej nie ma większość osób z jej grupy nie wie jak wyglada a ma obecności bo podpisuje w niedziele po czym odrazu wychodzi . Uważasz ze to jest wporzadku i to ze ma oceny tak dobre nie będąc na zajęciach a składając podpisy w dzienniku. Pozatym chodzisz chyba na inne zajecia jeśli nie słyszysz ze dyrektor i nauczyciele to jedna klika.

Uczen
@Ewa

Ale opłata 400 zł nie . Wykazując przyczynę rezygnacji i winę szkoły nie musisz jej placic . Byłam u Prawnika i tak to wyjaśnił

BLABA
@Ewa

To skoro maja sprawy to w takim razie wszyscy byli pracownicy szkol będą wzywani do sadu i beda się tłumaczyć ? W końcu to pracownicy podpisują się na dokumentach ?

Terefere
@BLABA

O tym kto ma zeznawać decyduje sąd. Poza tym oskarżona jest główna dyr, pozostali mogą być wzywani jako świadkowie, a nie jako osoby oskarżone.

Ona
@Ewa

Tak. Napisz odstąpienie od umowy. Nie rezygnacje! Musi być: odstąpienie od umowy i podaj przyczyny

Prawnik
@@A

Nie rezygnacje tylko odstąpienie od umowy. W umówie która podpisaliście jest zapis o karze umownej za rezygnacje z kierunku. Na Boga czytajcie - umowy. Wiem, bo tam pracowałam.

Guzik
@Prawnik

Uuuu, ooo, proszę. Złożone już CV do kancelarii w ministerstwie sprawiedliwości? hehehe Skoro pracowałaś, to musiałaś być wybita inaczej. Normalni pracują tu latami, z "wybitnych" zostaja wspomnienia na tym portalu hehehe

Guzik
@Prawnik

I jeszcze jedno - jako uzasadnienie odstapienia, proszę podać: głąb do kwadratu, nieuk, średnie ojciec załatwił ale nie wiem jak i u kogo.

teb kierumki bezpłatne

Kierunki bezpłatne: Asystentka stomatologiczna z elementami implantologiiHigienistka stomatologicznaOpiekun medyczny z aktywizacją senioraTechnik dentystyczny z technologią CAD/CAMTechnik elektroradiologTechnik masażysta z elementami fizjoterapii Technik sterylizacji medycznejTerapeuta zajęciowy z arteterapią

Andrzej
@teb kierumki bezpłatne

Opinia o pracodawcy wpisująca się w regulamin tego portalu. :)))

Zamknięty oddzial

Czemu zamknęli oddział w Krakowie i Wrocławiu?

@Zamknięty oddzial

Były nie opłacalne

Xxxyyy
@Marta

Czyżby? Powód jest zupełnie inny, strach przed odkryciem, że tam były największe przekręty Pani B. I Pana T.

Tak3Nie
Łatwo znalesc pracowników Nova

Nauczyciel
@Xxxyyy

Ja bym obstawiał głównego dyrektora nadzorującego wszystkich dyrektorów dydaktycznych, tego wiecie którego - tego w obcisłych spodniach, który krzywo stawia stolca - "buziak", podobno jest głównym oskarżonym w Tarnowie. Słuch niesie, ze tyle szkód narobił, że się nigdy nie wypłaci.

Hmmm
@Nauczyciel

Ciekawe czy by coś jeszcze wyszło na jaw gdyby skontrowali aktualnie istniejące oddziały....

@Hmmm

Pedały w rowerze mi się skonczyły. I siodełko w (usunięte przez administratora) pije.

Hihi
@Wroc

To masz pecha nie zdążysz uciec jak cię będą szukać hihi

Iwona
@Nauczyciel

Byłeś lub byłaś klopem, że wiesz, czy prosto czy krzywo? Co za debil/-ka jprdl. Też załóż obcisłe spodnie i wywal cyce. Pierwotniaku.

byl pracownik
@Nauczyciel

Poziom opinii- dramat!!! Kadra zarządzająca aktualnie i w przeszłośći powinna wybrać inny rodzaj komunikacji.

Dyrektor dyzur

Kiedy jest dyżur dyrektora dydaktycznego w Poznaniu?platforma online nie można się zalogować zajęcia online się skończą s platform nie będzie dzialac Jest już zatrudniony nowy czy szkoła dalej bez dyrektora dydaktycznego który jest na zwolnieniu lekarskim.

Słuchacz

Czy jest rekrutacja na jesień? Bo zastanawiam się nad zapisaniem się na rejestratorkę. Jak wyglądają zajęcia? Jesteście zadowoleni?

@Słuchacz

Są zapisy na jesień 2020. Zadowolenie to pojęcie względne.

Skrzynecki
@Słuchacz

Jeśli zależy Tobie na wiedzy a nie zaświadczeniu potrzebnym do otrzymania zasiłku od ZUS, to zapisuj się śmiało:)

Nauczyciele
@Skrzynecki

Nauczyciele Novej pracują w innych szkołach np goworku zaku cosinusie tebie? Uczą się w innych szkolach

Dezynfekcja sal

Słuchacze szkoła na wszystkim oszczędza. Za nim wejdziecie do sal niech szkoła pokaże Wam pisemne oświadczenie że została zdezynfekowana przez profesjonalną firme

@Dezynfekcja sal

Nie rozumiem po co profesjonalna firma, są środki do dezynfekcji którymi samodzielnie można dezynfekowac. Od sprawdzania jest sanepid nie słuchacze, którzy zostawiają (usunięte przez administratora) po każdym zjeździe.

Dezynfekcja
@Ola

Pracownicy szkoły mają dezynfekować sale szkół? I narażać zdrowie? to szkoła powinna zadbać o zdrowie pracowników szkoly

@Dezynfekcja sal

Czy oszczędzanie jest czymś złym? Zapewne masz na myśli tę samą profesjonalną firmę, która dezynfekuje sale i biura sejmowe, senackie, wszystkie gabinety ministerialne oraz pozostałe pomieszczenia urzędowe. Przypomnę, że zajęcia stacjonarne się nie odbywają do odwołania.

Xx
@Koronavirus

To szkoła ma czas aby przygotować się do otwarcia szkół i zadbać o zdrowie słuchaczy pracowników i nauczycieli

Xx
@Koronavirus

A do oddziałów szkół teraz nikt nie przychodzi ? Pracownicy? Nauczyciele? Słuchacze? Jestem za oszczędzaniem tylko nie kosztem zdrowia ludzi To że część pracowników wykonuje ta sama pracę na umowę o pracę z inny mimo że robi to samolub więcej musi na umowę zlecenia to też są oszczędności?

@Xx

Zaopiekuj się sobą, zaszczep, zdezynfekuj własne ciało i bądź szczęśliwszym człowiekiem. O szkołę się nie martw, jest pod stałym nadzorem wszelakich urzędów i służb sanitarnych. Jeśli urząd zadecyduje odkażać octem, kwasem, wapnem czy czymkolwiek innym, to tak też się zapewne stanie:)

@Dezynfekcja

Ty kochanie jednak masz jakiś problem emocjonalny ze sobą. Naprawdę nie dociera do Ciebie, że jest zakaz prowadzenia zajęć w formie stacjonarnej? Dalsze uświadamianie dorosłej osoby i tłumaczenie jak przedszkolakowi mija się z celem, szkoda czasu:D

Mok
@Koronavirus

zajęcia powrócą a pracownicy podobno pracują wiec Brudasku w ramach oszczędzania zacznij już sprzątać przeciez chcesz powrotu uczniów iotworzyć szkoły a służby sanitarne u których piszesz wystawia pochwale

@Mok

Pozdrów ją:)

Zainteresowany

Z tego co obserwuje to od dłuższego czasu ta firma jest źle zarządzana. Tworzy się pozory, ze firma działa, a w rzeczywiści jak czytam to zwalniają ludzi, nie płacą itp. Zatrudnili naprawdę świetna dyrektor sprzedaży- wprowadziła sporo dobrych zmian, zaczynało sie wszystko układać i co? Już jej nie ma... Ta firma straciła szanse na to by stanąć na nogi. Sami są sobie winni.

Tak1Nie1

Co wprowadziła?

@Ola

Tak naprawdę nic nie wprowadziła nic się nie zmieniło

Tak3Nie1
@Marta

Ja zauważyłam różnice - przede wszystkim coś zaczęło się dziać, nowe raporty, konferencje. Miały na nowa rekrutacje być nowe kierunki, nowa jakoś reklam itp. I co jest? Nic bo nie ma ludzi.

Tak1Nie3
@Ola

Nie wiem czy jesteś pracownikiem czy słuchaczem bo jako pracownik to z pewnością powinnaś widzieć różnice. Szkoda tylko ze to było na chwile. Bo już ludzi nie ma...

N
@Zainteresowany

Jako jeszcze pracownik zgadzam się w 100%. Każdy miał nadzieje ze w końcu się to poukłada, a niestety idzie to w zła stronę... zmniejszają etaty, zwalniają ludzi... a szkoda.

@Ania

To ktoś wogole został jeszcze w tej firmie? Są jakieś oddziały?

Jest 6 oddziałów.

Niestety pracownik
Nazwa działu: Sprzedaż
@Zainteresowany

Firma dramat, najgorszemu wrogowi nie życzę, żeby trafił do takiej firmy. Od kilku miesięcy czekam na premię, jak również od kilku dni na wynagrodzenie... Pracowałam w różnych firmach, ale przed taką trzeba ludzi ostrzegać!

@Pracownik

Jak te oddziały jeszcze funkcjonują jak takie problemy ma firma

Ola

Nowy kierownik ? Chyba do windykacji? Bo kim tu zarządzać skoro cięcia etatow i zwolnienia

@Zainteresowany

Od gadania, konferencji do efektów długa droga

@Ania

Zgadza się ale zaangażowanie i motywacja pozwalają osiągać efekty. Ale niestety właściciele popełniają błędy i tracą dobrych pracowników... miałam nadzieje ze ta firma stanie na nogi ale z dnia na dzień jest niestety gorzej. Szkoda ze tylu dobrych pracowników już nie pracuje. Ja ceniłam pomysły i zapał nowej dyr sprzedaży - szkoda ze jej już nie ma :( podobno cięcia etatów i koszty ale bez dobrego człowieka na pokładzie daleko ta firma nie zajdzie :( niestety....

A może...
@Pracownik

A może gdyby ruszyła sprzedaż to nie byłoby zwolnień....czy cięcia etatów i których piszecie

@A może...

Każdy myśli, że jak dużo gada, organizuje konferencje, wymyśla, eksperymentuje za kasę firmową a efektów brak, to pracodawca takich "skutecznych" pracowników ma trzymać. Po co? Bo przynoszą koszty a nie zyski? Bo tak wygodniej pracownikowi? Bądźcie ludzie bardziej obiektywni. Nie ma efektów z pracy nie ma powodu dalej współpracować. Kto z Was pracowałby za darmo? Ale firma płacić musi, bo Wy tak chcecie?

Pas.
@Ania

Idąc Pani tokiem myślenia pracodawca ma prawo nie wypłacać wynagrodzenia? Bo mi się wydaje że nie ma .. pełniąc obowiązki nie ważne na jakiej umowie należy się wynagrodzenie. Jeśli pracownik nie spełnia wymagań pracodawcy może zostać zwolniony Ale wynagrodzenie się należy.

I
@Pas.

Oczywiście że wynagrodzenie się należy z brak wypłat lub po terminie 10 to łamanie prawa

TakNie
Idąc dalej to odnośnie zysków
@Ania

Idąc dalej to odnośnie zysków i efektów trzeba też zwolnić pracownika biurowego? Za brak raportu w terminie? Pracownika księgowości za brak płatności w terminie? Za brak sprzedaży? Za brak lekcji? Też są nieefektywni A kto teraz robi telekonfe? Czy już nie robi? Tylko wtedy ktoby kto by pracował. 6 oddziałów w Polsce to 6 pracowników a w Warszawie tyłu pracowników po co? Tylu pracownikówi do zlecania tabelek nie jest chyba potrzebnych ?

Marta
@Idąc dalej to odnośnie zysków

No chyba coś się zieje skoro oddziały zostały i pracują

Cuda
@Marta

Nic się nie dzieje i dzialaja po pół etatu. Trudno to nazwać oddziałem szkoły.... A nawet muszą pociągnąć do matur

@Cuda

Co to za brednie są oddziały gdzie pracują normalnie mam cele etaty jest sporo pracy wiec nie ma co narzekać .

Marta

Przecież mamy kursy zajecia zapisy normalnie wiec działa każdy oddział sprzedażowo również

@Marta

To nie jest efektywne działanie. Dużo decyzji podejmowanych przez właścicieli jest pod wpływem emocji. Nie stają po stronie klienta, słuchacza. Ta firma nawet nie ma strategii do której ustala się działania. Jest źle zarządzana. Ściągnęli z rynku doświadczona dyrektora sprzedaży aby postawiła firmę na nogi ale jak się okazało właściciele najwyraźniej w całe tego nie chcieli. Liczą się windykacje i tony tabelek zlecane przez księgowość. A gdzie jest dobry marketing i efektywna sprzedaż? Nie ma bo nie ma działań i dobrych decyzji właścicieli. Niestety liczą się wyłącznie pieniądze.... a szkoda bo szkoła miała potencjał.

Jeszcze oracownik
@Zainteresowany

Wszyscy mielismy nadzieje ze nowa dyr sprzedaży to wszystko postawi. Dużo wprowadziła zmian, pewnie tez dużo było jeszcze do zrobienia ale właściciele widocznie maja inny pomysł na firmę czyli jej likwidacje, a teraz gdy nie ma dyrektora sprzedaży to każdy szuka nowej pracy. Takie są realia.

Dd
@Marta

Zwolnienia pracowników cięcia godzin.brak systemu premiowego zaległe tabelki windykacja sluchaczy. Brak szkoleń pracowników.brak benefitow.ciagla rotacja przestarzałe ulotki .brak wynagrodzen w terminie.braki personalne o czym To Twoim zdaniem świadczy? O czym świadczy zatrudnienie na umowę zlecenie?

Bb
@Dd

Dopóki będą chętni pracownicy na taka prace to będą tak robić . Zgadzam się rotacja to jakaś maskara tam nikt nikogo nie pamięta tak się zmienia wszystko .

@Zainteresowany

Wypunktuj jakie to dobre zmiany wprowadziła a nie ogólniki. Co było takiego złego a co zaczynało się układać, konkrety napisz.

@Wroc

przynajmniej fb normalnie zaczął wyglądać, nowe grafiki, ulotki, plakaty, reklamy, raporty, kontakty, nowe kierunki, zmiany w CRM. Wiec błagam jeśli nie widziałaś różnicy to chyba nie pracowałaś. A teraz co mamy?! Toniemy

Nowe kierunki
@Zainteresowany

A jakie to nowe kierunki zostały wprowadzone i gdzie?

@Zainteresowany

Konkrety, efekty, zyski proszę - czekam, proszę i... Ty dalej tylko podajesz jakie koszty wygenerowałaś. Więc już wiadomo dlaczego nie przedłużono Tobie umowy. Skoro nie umiesz podać własnych efektów, to może podaj kiedy utoniemy?:D

@Wroc

?? Chyba mnie z kimś myślisz.

@Nowe kierunki

No miały być wprowadzone na nowa rekrutacje. I co? Nic bo nie ma kto się tym zająć.

KO
@Wroc

Widzę ze chyba nie masz doświadczenia menadżerskiego wiec nie wiesz jak pracuje się nad zmianami a już w ogóle gdy nie masz z kim pracować gdy zaangażowanie i uczciwość ludzi jest minimalne.

@KO

To jak to jest? Firma źle zarządzana czy nie ma z kim pracować z powodu braku zaangażowania i uczciwości?

Hmm
@Zainteresowany

Czyli jednak nie wprowadziła nowych kierunków? Tym miała się zająć? Czy szkolenia sprzedażowe przeprowadziła dla pracowników? Czy wprowadziła indywidualne targety? Czy pozyskała nowych partnerów dla szkoły? Czy wprowadziła system premiowy?

Ex pracownik
@Hmm

Mam wrażenie ze ilość negatywnych emocji sięga tu zenitu. Jak się Wam złe pracuje to piszcie do właścicielki- to ona ciągnie za sznurki. skoro jak się okazało ludzie są i za chwile ich nie ma to chyba coś jest nie tak. jesli wszytsko krytykujecie i uważacie ze wiecie lepiej to po co jeszcze tu pracujecie. Dobrze ze ja już nie mam takich problemów. Była dyrektor sprzedaży - już jej nie ma - nie dlatego ze ktoś czegos nie robił itp. Bo wręcz przeciwnie - tylko najwidoczniej dlatego ze firma ma kłopoty. Czy to takie trudne do zauważenia??

...
@Wroc

Szkoda tylko że wcześniejsze osoby od sprzedaży i marketingu nie zostały zwolnione po 2 miesiącach bez efektów i działań ;) Wtedy to nawet pozorów działania nie było a ile czasu siedziały... A nowa dyrektor sprzedaży przyszła pod koniec rekrutacji gdzie już marketing był zawalony, zaraz potem zaczął się koronowirus... Kiedy miała wprowadzić konkretne zmiany np w kierunkach jeśli została zwolniona przed kolejna krekrutacja? Niestety jedna osoba nie zrobi cudów natychmiast

Hmm
@Ex pracownik

Od kiedy stawianie pytan jest krytyką? Każdy w sprzedaż wie że pytania są jednym z narzędzi

Ko
@...

Dokładnie w punkt. Może gdyby dalej była to byłaby szansa postawić ta firmę na nogi. Szkoda ze nie została.

@Ania

A kto ma efekty w tej firmy? Wzrostów sprzedaży nie ma to czemu zwalnia się tylko niektórych?