Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Były Pracownik

Pani Anną, która w konkurencji jest proszę się przyznać, osoby które Pani (usunięte przez administratora)

Dana

Chodzi o Warszawę

Żenada

Oddział w Kielcach został zamknięty i nie można odzyskać dokumentów. Na email rzecznik@nova.edu.pl pisałem i nikt nie odpisuje. W kuratorium nie ma moich dokumentów - szkoła nielegalnie je przetrzymuje.

Były uczen

Od 2 miesięcy próbuje odzyskać swoje świadectwo które jest mi potrzebne do pracy . Oddział zamknęli a ja pisze wszędzie gdzie się da i nikt nie raczy nawet odpisac . Dopiero w piątek dodzwoniłam się do osoby któraś mi pomogła . Czy w tej firmie ktoś rządzi żeby zrobic porządek. Jak można 2 miesiące olewać człowieka czy nie rozumiecie ze pewne dokumenty są nam potrzebne do życia

@Były uczen

W tej firmie nikt nie znajduje dokumentów bo ich nie ma. A mail rzecznik został wymyślony aby ludzie dali się nabrać nikt tam nie udziela odpowiedzi i nie pomaga w odzyskaniu dokumentów . Wielka szkoda bo szkoła nie jest zła ale bałagan z dokumentami odstrasza ludzi od zapisu do szkoły

Dm
@Były uczen

Witam mogę prosić o kontakt do tej osoby?

yeap
@Dm

rzecznik@nova.edu.pl Pani wysłała mi świadectwo pocztą, pisz pod ten adres.

oli
@yeap

Przecież oni nie mają rzecznika

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Jackowski

Nie oddali mi czesnego !! Ten prawnik pomógł mi je odzyskać - pan Szczęśniak 572 300 704.

Mecenas

Witam. Szukam osób poszkodowanych. Chce złożyć pozew zbiorowy. Szkola od roku nie istnieje w Gdansku, dokumenty moje przepadły razem z nimi... Wizyty osobiste w Warszawie, telefony, maile, listy polecone - nie pomogły. 572 300 704

Jaka umowa obowiązuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

...

Na umowę o pracę raczej nie można liczyć, patrzą żeby dać zlecenie i najniższą krajową. Niby mówią że po okresie próbnym będzie umowa o pracę ale najczęściej dziwnie o tym później zapominają ;)

Zgadzam się w 100%nie jest zrozumiałe jak ktoś kto słabo tyle lat prowadził firmę wraca do zarządzania nią . Nawet nie ma żadnej informacji ze stała się dyrektorem zarządzającym a już rozdaje wytyczne . Długo ludzie nie wytrzymają za chwile każdy odejdzie

W Warszawie już niektóre osoby zrezygnowały a reszta szuka pracy . Nikt nie chce w takiej sytuacji pracowac ta Pani już dawno powinna odejsc jakieś 10 lat temu . Gdyby tak się stało szkoła by była dawno w lepszej kondycji

A właściwie dlaczego Prezes nie zarządza firma według hierarchii on decyzuje o firmie. Panie Prezesie niech Pan porozmawia z ludźmi ludzie chcą rozwijać to firmę ale nie z Panią Dyrektor. Za chwile już nikt nie zostanie

Wszyscy wiedza ze ludzie zostaj i pracują ze względu na jedna osobę, na która zawsze mogą liczyć i jedyna liczy się z ludźmi

PRacownik

Dobrze niech ludzie głośno mówią bo każdy chce pracowac ale z kimś kto coś sobą reprezentuje przekazuje wiedzę umiejętności i ma szacunek do ludzi o ich pracy .

Styl wypowiedzi pasuje tylko i wyłącznie do jednej osoby pracującej w tej firmie. Pani Anno, proszę dać sobie spokój z komentarzami tego typu. Na przyszłość radzę popracować nad stylistyką wypowiedzi.

Wojciech

To smutne, że tego typu sytuacja mogła mieć w ogóle miejsce w takiej firmie, jak NOVA Centrum Edukacyjne. W tym właśnie miejscu chciałbym dowiedzieć się, czy pracownicy, którzy do tej pory tam pracowali, nie odczuli jakichś istotnych zmian w związku z opisaną przez Ciebie sytuacją? Daj znać, bo ciekawi mnie, jak to wszystko wyglądało.

@Wojciech

Jeśli chodzi o firmę to praktycznie każdy pracownik szuka pracy o chodzi na rozmowy rekrutacyjne daje 2 miesiące i każdy odejdzie z firmy. Niestety firma nie docenia pracowników a szkoda bo na końcu zobaczą jak brakuje

K

Tak to prawda furman zbyt mało płaci i jest zbyt słaba jeśli chodzi o stabilizację dlatego ludzie szukają pracy.wynagrodzenia nie są podnoszone i nie będą

Złoż jak najszybciej sprawe do Sadu i zaządaj odszkodowania - ukazął sie artykuł w interniecie o stosowaniu zapisów w umowach które sa niedozwolone - anuluja ci dług i jeszcze odpowiedza za swoje zachowanie przed sadem

Idź do szkoły na ul Widok i poproś z panią Dyrektor Dydaktyczna która jest kobieta ta Pani będzie znała odpowiedzi na twoje pytania

Pawel

Proszę o kontakt mailowy pawgan@icloud.com

Proszę o kontakt pawgan@icloud.com

KRS

Otrzymałem wiadomość odnośnie dokumentów że zajeliscie się zgłoszeniem i oczywiście z waszej strony kontakt się urwał chyba trzeba będzie odebrać dokumenty inną drogą prawną pozdrawiam.

@KRS

Również mam problem z odbiorem dokumentów. Dokumenty zostały przekazane niekompletne do kuratorium. Zbieram osoby chętne do złożenia skargi zbiorowej przez kancelarię prawną. Zapraszam do kontaktu: maciek.ostr@gmail.com

Totatentamtego
@Maciej Ostrowski

Które to Kuratorium, w którym mieście przyjęło niekompletne dokumenty? Podziel się proszę swoją wiedzą dla zweryfikowania tego co opisujesz, bo jest to bardzo ciekawe. - Urząd (Kuratorium Oświaty) przyjmuje niekompletne dokumenty... Ja wiem, że dokumenty muszą być ściśle skompletowane, opisane, sprawdzone przez odbierającego urzędnika i nie jest to pracownik Kuratorium:) Więc po oszukujesz? Jaki masz cel? Wiesz, że administrator tego portalu na wniosek prokuratora ma obowiązek podania wszystkich Twoich danych i w związku z Twoim wpisem spółka NOVA CE może wystąpić do sądu z powództwa cywilnego i dochodzić swoich praw i co wówczas zrobisz? - Będziesz dysponował materiałem dowodowym popierającym Twoje oskarżenia, które później w procesie stwierdzisz, że było to tylko z Twojej strony nieporozumienie, niezrozumienie stanu faktycznego, itp., itd....?

@
@Totatentamtego

Archiwum nie sprawdza każdego arkusza ocen, ani prawidłowości jego wykonania.

Maciej
@Totatentamtego

Oczywiście, że będę dysponował takimi dowodami :). Ukończyłem wszystkie niezbędne semestry, do wystawienia mi świadectwa ukończenia Liceum a w kuratorium znajdują się arkusze ocen tylko z jednego semestru. Więc to wystarczający dowód. Moją racje poświadczają listy obecności, które podpisywałem, oraz dzienniki z ocenami, które widnieją pod moim nazwiskiem. To, że ktoś nie wystawił arkuszy ocen, nie jest moim problemem i powinien to nadrobić, albo rozwiązać nie wiem w jaki sposób. Ja chcę tylko otrzymać należne mi moje świadectwo.

Ktoś
@Totatentamtego

Dokumenty w Gdańsku nie zostały oddane w całości .czesc słuchaczy ma a cześć musi się Prosic szkoły

@Maciej

W Krakowie jest podobnie próbujemy odzyskać dokumenty bez skutecznie pisanie do szkoły czy rzecznika nic nie daje. Szkoda ze szkoła nie rozumie ze to wpływa na to ze nie możemy iść dalej do szkoły

@Magda

Ja swoje dokumenty z Krakowa próbuje odzyskać i nic kompletna cisza dostałam informacje pisząc na rzecznika ze zajmą się sprawa minął miesiac i cisza

RZECZNIK
@Magda

Pani Magdo , szkoła jest w trakcie przesyłania dokumentacji do Kuratorium Oświaty w Krakowie , ale zachęcam do ponownego przesłania zagłoszenia na adres emailowy .

...
@RZECZNIK

Dokumenty do Archiwum w Kuratorium składa się w całości, a nie jak to zostało zasugerowane przesyła się, co oznacza czynność niedokonaną. Poza tym, skoro te dokumenty są wysyłane do Kuratorium to jaki problem zrobić odpisy za zgodność z orginłem i wysłać słuchaczom, zwłaszcza że są osoby, które się tego domagają. To kolejne mydlenie ludziom oczu, granie na zwłokę, by tylko uniknąć spraw sądowych, bo firma ma ich i tak już bardzo dużo.

Sluchacz
@...

O dokumenty prosimy się już rok . Czy Państwo nie rozumieją ze przez państwa działania ludzie maja problemy

Krakow
@Sluchacz

Ja pisałam maile na rzecznik wysyłałam informacje prosiłam i nawet nikt nie odpisze . A w kuratorium nie maja moich dokumentów . Osoby odbierające telefon mówią ze się tym nie zajmują to gdzie ja mam się zglosic wkoncu !!!!!!

G
@KRS

Ja rozwniez pisałem wiele razy na rzecznika i nic tylko ze przyjęte zgłoszenie . Tu nie ma możliwości odzyskać dokumentów inna droga niż prawna

@G

Zgłaszajcie odrazu sprawę bo nie ma szans na odzyskanie dokumentów mi nawet nikt nie odpisał . Strach zostawić cokolwiek w tej szkole

@Beata
@RZECZNIK

Gdzie można odebrać dokumenty z zamkniętej szkoły w Pruszkowie??? Od ponad roku próbuję odzyskać dokumenty i cisza....

K

Nikt nie odpisuje na tego mail wiec nawet nie ma sensu pisać odrazu zgłaszaj sprawę wyżej

Justyna R

ardzo ładne i dobrze wyposażone sale w Warszawie na ulicy Widok 8 szczególnie kosmetyczne,medyczne stomatologiczne komputerowe i inne duże i przestronne. Szkoła dla osób którzy chcą zdobyć kwalifikacje praktyczne i teoretyczne Jestem słuchaczem tej szkoły i jestem bardzo zadowolony. Ludzie bardzo mili i pomocni zawsze pomagają jeżeli ktoś ma jakaś trudna sytuację są po prostu wyrozumiali i służą pomocą. Zawsze przed egzaminami są egzaminy próbne i powtórki z materiału. Nawet w tak trudnej sytuacji jak czas korowiwrusa potrafili wszystko zorganizować żeby skycgaczim było wygodnie Mimo iż nie razi nie dwa nie miałem czasu nauczyć się do egzaminu to jestem się w stanie dogadać i przełożyć terminy płatności są małe w stosunku do innych szkół i wiem za co płacę ponieważ kadra jest bardzo dobrze przeszkolona Pracownicy sekretariatu są pomocni i serdecznie A Dyrektorów uwielbiam. Polecam szkole Nową oddział w Warszawie ponieważ chce mi się tak przychodzić i idę do szkoły z uśmiechem na twarzy Do każdej szkoły uczeń powinien chodzić chętnie I ja czuje się tam bardzo dobrze Jakość i obsługa w szkole jest na najwyższym poziomie Oddział w Warszawie znajduje się w samym centrum Niasta bardzo blisko Rutundyy dlatego lokalizacja jest najlepsza Szkoła Nova to najlepsze miejsce na świecie i tacy nauczyciele którym życzył bym wszystkim dzieciom w szkole podstawowej oraz w liceach i w technikach ponieważ jak jest dobry nauczycielki naprawdę potrafi zainteresować słuchacza Tutaj do Nova w Warszawie przychodzą ludzie dorośli którzy mają wobec szkoły pewne oczekiwania i nic za na zdobycie kwalifikacji zawodowych a zkoła Nova właśnie kształci na wysokim poziomie Przedmioty zawodowe realizowane są przez odpowiednich nauczycieli którzy mają wiedzę praktyczną o teoretyczną. Dziś byłam odebrać swoje świadectwo, wszystko w Najlepszym porządku. Panie i Pan w sekretariacie BARDZO MILI

?
@Justyna R

Ale ściema!

Ola, la
@Justyna R

Wszystko super, tylko po ukończeniu tej fantastycznej szkoły nie ma szans na otrzymanie dokumentów, mija rok, kolejny, a wydanie dokumentów kończy sie na obietnicach.

@Ola, la

Mam ten sam problem od roku. Dokumentacja jest niekompletna w Kuratorium i nikt nie chce załatwić problemu.

RZECZNIK
@Ola, la

Pani Olu , proszę napisać emaila raz jeszcze pod adres rzecznik@nova.edu.pl . Przepraszamy za utrudnienia .

Do rzecznika
@RZECZNIK

Proszę nie przepraszać tylko się ogarnąć lub zgłosić sprawę tak gdzie trzeba zagubiliście dokumenty ponieważ macie straszny bałagan i dokumenty wypadają Wam z szaf mało tego każdy może wejść do szkoły i zabrać sobie te dokumenty

@Do rzecznika

To fakt można sobie wejść i zabrac dokumenty są w każdych salach szkolenioweych a gzie ochrona danych osobowych

SLUchacz

Ja dokumenty próbuje odzyskać kolejny rok pisze gdzie się da i nic nikt nawet nie odpisze

@SLUchacz

Pisałem byłem w centrali i moich dokumentów brak w kuratorium tez nie ma . Dokumenty są potrzebne abym mógł pracowac i mieć kontynuacje nauki . Już czekam pisze i czekam i nic

Nikt nie odpowiada na tego mail pisze i cisza

@Marta

U mnie tak samo mail napisany i cisza

Maciej Ostrowski

Szkoda, że moje wciąż się nie znalazło. Może zobaczysz czy jest Maciej Ostrowski z Gdańska :)? Mogłabyś skontaktować się ze mną? maciek.ostr@gmail.com.

Zarząd

(usunięte przez administratora) Słuchacze i pracownicy NOVA mogą żądać odszkodowania poniewaz firma NOVA Centrum Edukacyjne we wszystkich dokumentach ma zapisy abuzywne czyli niedozwolone.

Prezes

Dzial windykacji ma pełna świadomość ze mimo są zapisy abuzywne w umowach i tak prowadzi windykacje i wysyła wezwania ale bądźcie spokojni możecie zadać odszkodowania jeżeli już zapłaciliście wszystkie sprawy z NOVA są do wygrania przeczytajcie ten artykuł (usunięte przez administratora)

Pracowałam ok 2 tygodni w jednym z oddziałów i szczerze powiem uważam ze w tej firmie tylko jedna osoba pracuje i coś robi i zależy jej aby coś zmienić. Dostałam bardzo dobre szkolenie zawsze mogłam liczyć na pomoc przełożonego . Ale jedna osoba nie zmieni mentalności i postawy reszty . Dlatego zrezygnowałam szkoda bo firma ma potencjał

PRACownik

I co z tego jak znowu wynagrodzenia nie są na czas

@PRACownik

Dokładnie zgadzam się zawsze jest szum ze trzeba wszystko szybko rozliczyć a później czekamy na wynagrodzenia które nigdy nie są na czas . Wielka wielka szkoda

Wynagrodzenia na czas to powinna być podstawa... A nawet tego tu nie ma. Inne formy motywacji? Można zapomnieć.

Pracownik z

Zgadzam się zawsze jest opóźnienie. A to jest najważniejsze nie każdy może czekać

Były Pracownik
@Pracownik z

Nie dajcie się zwieść . Pracowałam nie cały miesiac w tej firmie a pensje dostałam z 2 tyg opóźnieniem

Najlepsze są wiadomości Prosimy o wysłanie wcześniej list obecności po czym wypłata jest po 2 tygodniach . Nie znam żadnej firmy która oblicza wynagrodzenie 2 tygodnie

Uczeń

Nie polecam!!! W sekretariacie pracują osoby niekompetentne, nie znające języka polskiego. Są bardzo duże trudności w komunikacji. Ciężko jest się skontaktować z instytucja. Brak organizacji, ponieważ z dnia na dzień informują o testach, zaliczeniach, grafiku zajęć. Polecam inne szkoły i ostrzegam wszystkich bo nie warto mieszkać się w ten bałagan.

Czytaj umówę którą Ci chcą wci

Przybyłem, zobaczyłem, podziękowałem. Czytajcie umowę zanim ją podpiszecie, 400 zł za rezygnację nawet jeśli kierunek nie został utworzony, ...naciągacze, całe to pseudo centrum edukacyjne powinno wylądować w UOKiK, celowe wprowadzanie w błąd i sprytna manipulacja, ale jakby tak złożyć pozew zbiorowy to by wam się w końcu dobrali do .... parszywe (usunięte przez administratora)(nie mówię o pracownikach, chociaż i oni nie są bez winy)

Ola
@Czytaj umówę którą Ci chcą wci

Ja podpisałam umowę i jest wyraźny zapis ze jak kierunek nie ruszy nie ma opłat . Wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd

@Ola

Bzdura. zapisy w umowach są niezgodne z prawem i nawet przez nikogo nie były opiniowane.

LGBT
@Ola

A ty swoją "zatęchniętą ciżemkę" zaopiniowałaś przedstawiając do recenzji przed szeroką komisją? Jeśli nie, to nie zwlekaj o opiniuj natychmiast, zwłaszcza, że ciżemkowirus w natarciu:)

T

Ja pracuje w tej firmie jakiś czas różnie bywało były sytuacje gdzie już prawie chciałam odejsc do innej pracy . Ale dużo się zmienia jest inne kierownictwo zawsze można pogadac coś podpowie przełożony i zawsze jest do mojej dyspozycji. Wiem ze jeszcze nie jest super ale gdzie jest ? Póki co chce tu pracowac i jestem zadowolona

@T

Szkoda ze mało osób pisze ze nie tylko jest wszystko złe . Zaszło od jakiegoś czasu kilka zmian i to dobrych . Ja mam fajna przelozona zawsze pomocna i naprawdę działa razem z nami a nie się wywyższa jak to bywało z jej poprzednikami .

KAmila
@T

Ja uważam ze jest coraz lepiej zaszły zmiany w przeciągu ostatnich miesięcy a od jakiegoś miesiaca nie ma problemow z kwestiami finansów. Zgadzam się ze różnie bywało ale przynajmniej moim Zdaniem jedna osoba jest zawsze wporzadku zawsze pomaga zawsze można na nią liczyć

KAsia
@KAmila

Tez mam takie zdanie ze jest coraz lepiej wkoncu są ludzie którzy maja o czymś pojęcie i traktują swoich pracowników jak pracowników a nie ze maja ich gdzieś

Agnieszka

MB to jest bardzo ciekawe co napisałaś czy mogłabyś rozszerzyć ten wątek ? ps . bardzo ciekawe inicjały MB

Rozczarowana.

Ta szkoła to jakiś żart! Szkoła pobrała 350 zł na rzekomy egzamin zawodowy. Niestety do egzaminu nie doszło oddział w Kielcach się zamyka. Pieniędzy też nie mogę odzyskać. Pani dyrektor twierdzi, że to Warszawa wstrzymuje pieniądze. Po kontakcie z Warszawą panie w Kielcach dostały nakaz aby mnie uciszyć. Pieniądze pobranie bez pokwitowania, po drugie w żadnej szkole nie kosztuje tyle egzamin max 150 zł bądź bez opłat.

@Rozczarowana.

Nie wiem skąd taka informacja . Pisz podanie o zwrot pieniędzy i w ciągu 14 dni dostajesz zwrot na konto . Ja nie miałam z tum problemu

Rozczarowana
@Magda

Tak właśnie zrobiłam, podanie napisane już miesiąc temu i nic. Cisza.

@Rozczarowana

Napisz na rzecznik@nova.edu.pl

Była uczennica

Witam. Chodziłam do tej tzw ,,pralni pieniędzy,,. Powiem tylko tyle są to nie miłosierne (usunięte przez administratora), ktorzy bez karnie za nic ściągają pieniądze. Chodziłam do szkoły tam, podpisywalam zawsze frekwencję, po czym wmawiają mi że nie byla podpisana i każæ płacić!!!!! Na dodatek mają (usunięte przez administratora) za przeproszeniem w dokumentach, sami nie wiedzą jak kręcić.Z CALEGO SERCA ODRADZAM TÆ SZKOŁĘ, UWAŻAJCIE !!!!!!!!!!

SLuchacz
@Była uczennica

Ludzie rozumiem ze macie jakieś żale ale jesteśmy dorosłymi ludźmi czytajcie umowy .jesli ktoś uważa że coś mu nie pasuje nie musi podpisywać . Ja zapisując się czytałem umowę pytałem i nie mam żadnego problemu . Zanim coś podpiszecie lub z kim się umowicie trzeba mieć umowę . Trochę ruszcie głowa .Skoto miałaś frekwencję poproś o pokazanie dziennika co to za problem .zamiast wypisywać bzdury warto pomyslec

@Była uczennica

Dokładnie uważajcie!!! Firma,która szuka (usunięte przez administratora)do odarcia z kasy (usunięte przez administratora).wlasnie składamy pozew p.tej "szkole".

Pozostaw jakis namiar na siebie. Chętnie dołączę się do pozwu. Mam sporo informacji na temat szkoły i działań. Chętnie dołożę swoja cegiełkę do pozwu.

Ja tez
@Ania

Poproszę o kontakt . Podaj mi emaila . Wyśle i do..

Nina

Zostaw proszę adres abym mogła do Ciebie napisać .

@Ja tez

slow987@op.pl

Antonina

Hej ja poproszę o kontakt na maila wszystkie osoby które zapisywały się ,,dla obecności,, przekonane zerowymi opłatami podpisanymi w aneksie ! A teraz rozprawy sądowej a aneksu nie ma. .. antonina.blezien@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.