Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

ObecnyPracownik

Takie oszczerstwa jakie rzucacie w stronę tej firmy powinny być karane poniewaz pracuje tutaj od roku i wszystko jest tak jak być powinno nie jestem osoba dość młoda tylko już posiadam duże doświadczenie i pracowałem w kilku firmach i korporacjach i wiem co się dzieje Zacząć powinno się id siebie i na siebie patrzeć a nie obrażać innych Firma jest solidna wynagrodzenie wypłaca na czas wszystko zgodne z prawem .Jestem ze swojej pracy zadowolony a jak nie jesteś ogarnięty tylko jesteś leniwy i chcesz żeby Ci za to płacili to sory ale tak nigdzie nie na Ja wykonuje swoją prace bardzo dobrze i za to dostaje wynagrodzenie na czas i do tego zasłużone premie

#
@ObecnyPracownik

Ciekawe? Ile to Ci zapłacili za wypisywanie tych bzdur? Jak zatrudnili tylu stażystów, to teraz widać efekty.......wysyp propagandy.....jak Cię wezwą na policję, to się wtedy ogarniesz.

???????????
@ObecnyPracownik

Firma nie ma nic wspólnego z solidnością. Gdyby wszystko było tak jak piszesz, to policja i prokuratura nie prowadziłaby przesłuchań. A tu właścicielka ma sprawę sądową za przekręty. Za chwilę i Ciebie to czeka.

Nauczyciel
@???????????

Kierowniczka oddziału w Tarnowie została prawomocnym wyrokiem Sądu skazana na 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu i została zwolniona dyscyplinarnie przez pracodawcę. Dyrektorka oraz dyrektor, który odpowiadał za całą dydaktykę, dokumentację szkolną oraz wszystkich dyrektorów dydaktycznych - został zwolniony dyscyplinarnie przez pracodawcę. Zajrzyj do Krajowego Rejestru Sądowego - właścicielem jest jedna osoba i jest to mężczyzna. To nie firma a jej konkretni pracownicy z imienia i nazwiska minęli się z uczciwością, solidnością oraz dopuścili się przestępstwa czym wyrządzili szkodę na rzecz pracodawcy. Pozdrawiam. Skrzynecki

Odp
@Nauczyciel

Widzę, że jest Pan nowym pracownikiem, który jeszcze na oczy nie przejrzał. Dobrze Pan wie, że firmą kieruje M.B i jest w trakcie procesu, a kierowniczka przyznała, że w brała w tym udział. Proszę pamiętać, że pracownicy nie działają sami, tylko wykonują polecenia zwierzchnika. Jeżeli jest Pan na stanowisku, to też zostanie zwolniony dyscyplinarnie, bo taka jest polityka firmy. A to nie koniec konserwacji. Dobra rada.....proszę się ściśle trzymać litery prawa, bo inaczej będzie się Pan zastanawiać, czy przyznać się od razu, czy jednak czekać na wynik procesu.

Nauczyciel
@Odp

Nie masz pojęcia co i jak - chyba, że nieumiejętnie udajesz punkt "G". Wiesz, że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Takich wszechwiedzących w necie jest większość. Zatem przygotuj się lepiej do lekcji. Nie pouczaj innych i zajmij się tym, na co masz wpływ:) Pozdrawiam. Skrzynecki

@
@Nauczyciel

Masz rację, konkretna osoba z imienia i nazwiska odpowiedzialna za to wszystko jest tylko jedna.

@ObecnyPracownik

Nigdy nie polece tej firmy. Trzymać się z daleka!!!

Patrycja

Każdy tylko Narzeka zamiast dobrze pracowac jak ktoś pracuje to i nie ma problemow

@ObecnyPracownik

W Warszawie nie wszyscy pracownicy dostali swoje wynagrodzenie na bieżąco. Moje wynagrodzenie wpłynęło dopiero w grudniu, ani w październiku ani w listopadzie nie było mi nic wypłacone, nawet w zusie nie było odprowadzonych składek.

Zmagam się z tym samym problemem. Jakie odpowiedzi uzyskiwałeś pytając ich o swoje zaległe wynagrodzenie?

...

Jeżeli jesteś byłym pracownikiem to pieniędzy od nich dobrowolnie nie dostaniesz. Załóż sprawę w e-sądzie. Wtedy dostaniesz pieniądze. Szybko i bez problemów sprawa jest załatwiana.

Ja skończyłam Asystentkę w Białymstoku i nigdy z niczym nie miałam problemu zawsze wszystko wyjaśnione . Poleciałam szkole koleżance i siostrze chodzą teraz zajecia na platformie są na żywo zawsze na czas nauczycielka dostępna materiały wstawione . Ludzie przenoszą się z cosinusa bo tam to tylko materiały wysylaja a jak w taki sposób przygotowac się do egzaminu. Zamiast wypisywać bzdury zajmijcie się rozwiązaniem sprawy a nie pisaniem (usunięte przez administratora) komemtarzy

Kierownik Oddziału Białystok
@Ewa

Pani Ewo dziękujemy za miłe słowa. Faktycznie zajęcia na kierunku Asystentki Stomatologicznej to jedna z naszych najlepszych grup . To wielka zasługa nauczyciela prowadzącego, który z wielkim zaangażowaniem prowadzi zajęcia , które w ostatnich czasach wymagają dużej pracy ze strony dydaktycznej . Serdecznie Pozdrawiamy .

@Ewa

Podpisuje się pod opinia ja akurat byłam na innym kierunku w Białymstoku ale naprawdę byłam zadowolona zajecia były ciekawe dużo materiałów nauczyciele fajny egzamin wszyscy zdali . Opłaty były jak w umowie nic więcej wiec ok

M
@Ewa

Ja jestem na asystentce w Lublinie i tez nie mam na co narzekać opłaty takie jak w umowie . Zajecia na platformie nauczyciel na żywo materiały udostępnione wszystko jest ok zawsze można uzyskać informacje

Wikt

Ja rozłożyłam zadłużenie na raty spłacam kwotę na jaka mnie stać . Często sami jesteśmy sobie winni bo czegos nie odczytamy natomiast nie miałam problemu aby dojść do porozumienia na spłatę

Uczennica
@Ewa

Również polecam oddział w Białymstoku. W obliczu konieczności nauki zdalnej szkoła stanęła na wysokości zadania, zajęcia są prowadzone w czasie rzeczywistym i materiały wysyłane na czas. Nauczyciel dostępny online w godzinach zajęć. Pracownia wyposażona w nowy sprzęt. Polecam kierunek Asystentka Stomatologiczna.

PAula
@Uczennica

Ja również polecam Bialystok zapisałam się na kolejny kierunek podejscie super zarówno administracji jak i nauki . Wszystko jak trzeba

@PAula

Polecam zapisac sie na asystentke pozniej mozna sobie zrobic w przyspieszonym terminie Higienistke i technika sterylizacji medycznej

To tylko ja.
@Uczennica

To prawda. Zajecia praktycznie w wielu szkołach w Białymstoku są prowadzone online. U nas są zajęcia stacjonarnie , w szkole , w pracowni . Jak zdać egzamin na zdalnej praktyce na kierunku higienistki ? No waaay .

To tylko ja.
@Marta

Ja jestem po asystentce , teraz na higienistce . 2 lata , dwie kwalifikacje ;) nie wspominając, że już pracuje w gabinecie . A co najlepsze to prace dostałam po odbytych praktykach na które wysłał mnie dyrektor z Białegostoku .

Nikusia

Jak dla mnie szkoła Centrum Edukacyjne oddzial w Warszawie godna polecenia. Przy zapisie było wszystko jasno wytłumaczone! Na wszystkie pytania udzielono mi odpowiedzi - jak dla mnie na wielki plus ???? Zachęcam do zapisania sie do Liceum dla doroslych i szepnięcia, że ode mnie jesteście ???? ????Świetna kadra, zajęcia i przekazywanie wiedzy wraz z umiejętnościami, które są bezcenne :) można się dużo nauczyć, sekretariat zawsze otwarty A personel zawsze uśmiechnięty i pomocny . Tak powinno być w każdej szkole .Jeśli nie wiesz co chcesz robić musisz dokończyć wykształcenie średnie w weekendy to warto przyjść i porozmawiać dalej w życiu bedzie lepiek warto zadzwonić i porozmawiać! Panie w sekretariacie doradza w odpowiednim wyborze BARDZO pomocne! Polecam dwie Panie Agnieszki

@Nikusia

Ja jestem na pierwszym roku w warszawie jestem zadowolony zajecia online dobrze prowadzone sa filmiki oraz zajecia na zywo . polecam

Jolka

Polceam szkołe Nova, wszystko na najwyzyszm poziomie. Jestem teraz słuchaczką na 2 kierunkach.. Ale swoim zachoeaniem i podejsciem pokazuja że się bardzo starają i wszystko po kolei wyjaśniają Rozwiązują wsztstjie probleny skuchaczy i pomagaja we wszystkim p Sekretariat jak najbardziej na plus, Nauczyciele bardzo mili i wyrozumiali do słuchaczy szczególnie do tych pracujących gdyż trudno jest pogodzić życie prywatne rodzinę pracę i naukę Pozdrawiam wszystkich że szkoky NOVA i doceniam bardzo Wasze starania

Ola
@Jolka

Ja również jestem zadowolona ucze się na opiekunie medycznym w Białymstoku dostalismy nowy sprzęt sala i nauka na fajnych rzeczach podejscie nauczycielki Pani Basi do każdego super .bardzo polecam

Ewelina
@Ola

No No hahah i co dalej hehe jaja to możecie sobie lizać jak nie będzie konkretnego technologa to papapap

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracowałam jakiś czas temu i wpisałam w ach poniewaz dzięki Nova zdobyłam bardzo duże doświadczenie zawodowe bardzo dużo nowych rzeczy się nauczyłam „ doświadczenia”. z przelewami, z wynagrodzeniami zawsze na czas i oczywiście jak ktokolwiek zasłużył na premie to była przyznawana i wypłacana Płaca Jak dla mnie ok . Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie i to dzięki temu ta szkoła funkcjonuje tak dobrze Właścicielka i inni pracownicy szanują ludzi, traktują słuchaczy bardzo dobrze i indywidualnie Śmieszą mnie te wpisy - od razu idzie wyczuć ze to celowe aby wykosić konkurencje i zniszczyć wizerunek. Ale jeśli komuś zależy na dobrej szkole - To wybierajcie właśnie szkole NOVA Centrum Edukacyjne w Warszawie

Były

Co za bzdury. Pewnie pisane pod dyktando właścicielki. Aż trąci propagandą. Przykre to jest ze w środku firma to pralnia pieniędzy a na zewnątrz próbuje grać uczciwych.

Piszesz nieprawdę wręcz bezczelna. Pracowałam w tej firmie jako RKS i bardzo szybko stamtąd uciekłam. Nikt tam nie powinien pracować - brak KP, szacunku, oszukiwanie na dotacjach, nie dozwolone kary umowne... bardzo dużo, a raczej wszystko na NIE

obecny
@Były

No ciekawe.... a może to Pan/ Pani pisze pod dyktando innych szkół. Które niestety ale cierpią na małą ilość słuchaczy.

Jola
@Anna

Oj kochana, coś Tobie się pogmatwało ze skrótem RKS. W Novej takich nigdy nie stosowano ale dowiemy się u którego konkurenta takowe skróty są lub były i wszystko się szybko po raz kolejny wyjaśni:) Może Ty nam rozszyfrujesz ten skrót - RKS?

@Jola

Czasami coś się nie tak zapisze. Oczywiście chodzi o DOK .

Jola
@Anna

"Czasami coś się nie tak zapisze"... Wszystko jasne. Prawda zawsze się obroni.

@Jola

Jola a Ty umiesz sobie w internecie poszukać, że to kierownik regionalny? A może potrzebujesz RMS z angielskiego? To nie jest firma, tylko twór na wyłudzanie od państwa dotacyjnych pieniędzy. Naoglądałam się jak panie z sekretariatu dzwoniły, żeby tylko przyjść listę podpisać. I wiele innych przekrętów.

Jam

Ok

Umiejący czytać

Ja chciałbym Wam wszystkim pomoc Szkola jest faktycznie za darmo ale tylko jak spełni się warunek frekwencji a jak nie to jest opłata miesięczna Czy Wy jesteście dorośli czy jesteście dziećmi przecież każdy człowiek wykonuje prace i trzeba mu zapłacić wiec jak może być cis za darmo bez spełnienia żadnych warunków zastanówcie się nad tym czy Wasze głowy funkcjonują normalnie Cieszcie się i podziękujcie ze do Was dzwonią i Was informują nawet po tak długim czasie bo ja był nie informował tylko zgodnie z umowa naliczał kary

Słuchaczka

Kiedy zajmie się ktoś oddziałem w Warszawie ?? Ile jeszcze będą oszukiwać i wyzerac z ludzi... ?

Złota lala

Szkoła Warszawa to porażka !! Wyżeracze i (usunięte przez administratora) !! Nie zapisujcie się nigdy do tej szkoly

Krystek

Polecam.

Joasia

Uczyłam się w szkole w Białymstoku i nie mam złych wspomnień . Gorsze wspomnienia mam ze szkoły średniej :) Pozdrawiam.

Jak szkoła teraz działa? Przeszła na nauczanie zdalne?

Uczeńnica z Warszawy

Polecam to jest najlepsza szkoła w Warszawie i najlepsi ludzie bardzo pomocni bardzo zyczliwi super - zdobyłam super zawod i teraz pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej bardzo dziekuje

Dominika

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam

Bożenna G

Polecam - bogata oferta zajęć.Sprawnie załatwiona sprawa .Dziękuję za pomoc .

Robert

Fajna Szkola ????????????

Obecny pracownik

Pracuje tutaj bardzo długo i jestem zadowolony ale widzę co dzieje się na tym forum .ludzie przychodzą do pracy i myślą ze będą dostawali wynagrodzenie za picie kawy i siedzenie na telefonach Tutaj tak nie ma Tak jak w każdej firmie trzeba pracować żeby dostać wynagrodzenie za swoją prace Firma solidna wynagrodzenie na czas i bardzo doceniają pracownika

Robert

Szkola najlepsza w Warszawie i na każdym stopniu można liczyć na pomoc

Kornelia

Myślę , że komentarze są przesadzone. Obsułga sekretariatu jest ok . Nauczyciele spoko. Dyrektor pośmieję się z uczniami . I duża pomoc przed egzaminami.

Agata

Polecam szkole w Warszawie

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.