Opinie o NOVA CENTRUM EDUKACYJNE w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NOVA CENTRUM EDUKACYJNE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie NOVA CENTRUM EDUKACYJNE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA CENTRUM EDUKACYJNE w Szczecin

Jaki dress code obowiązuje w NOVA CENTRUM EDUKACYJNE?

Były pracownik Nowy wpis

Przeczytując te wpisy oraz komunikat samej NOVEJ, że będzie dochodzić sądowo w przypadku negatywnych komentarzy powiem tak: DRAMAT. DNO. I KUPA MUŁU i GÓWNA pod każdym względem. Dno dna. Nie polecam nikomu ani pracownikowi ani słuchaczowi. Firma po prostu nie rozumie sama swojej działalności a liczy się tylko kasa. Pozdrawiam każdego, który zrozumiał i się NIE ZAPISAŁ do tej pseudo szkółki. A ten tam rzekomo Grzesiu Guziaczek zwący się dyrektorem ma takie pojęcie o zarządzaniu i byciu dyrektorem(usunięte przez administratora)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w NOVA CENTRUM EDUKACYJNE?

x

na rozmowie kwalifikacyjnej ? stanowczo odradzam w ogóle się na niej pojawić:))

Marcin Nowy wpis
@x

Powiesz coś więcej na ten temat? Dlaczego odradzasz wybranie się na rozmowę kwalifikacyjną, co Twoim zdaniem nie działa w firmie NOVA tak jak powinno? Liczę, że powiesz coś więcej na ten temat...

Expracpwnik Nowy wpis

Marne wynagrodzenie i złe traktowanie.

Wiktoria

Zapraszamy osoby pracujące w Nova Centrum Edukacyjne do wyrażenia opinii o swoim pracodawcy. Czy warunki pracy są wciąż zadowalające?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w NOVA CENTRUM EDUKACYJNE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Joanna

Dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie (usunięte przez administratora) pracę w tej szkole.(usunięte przez administratora),jedyne co mi pozostalo po pracy w tej szkole to nerwica!

DOK

Pracuję w NOVA Centrum Edukacyjne od ponad 2 lat. Pierwsza umowa zlecenie na 3 miesiące, następna umowa o pracę na rok, trzecia moja umowa na czas nieokreślony. W ciągu całej kariery może 2 razy zdarzyło się, że pensja przyszła z 1-dniowym opóźnieniem. Praca jest wymagająca i dosyć stresująca, ale tak jest wszędzie, gdzie w grę wchodzi sprzedaż. Godziny pracy oddziału ustalone są odgórnie, grafik pracowników ustalamy sami w oddziałach, więc jest dosyć elastycznie. Ja jestem zadowolona.

@DOK

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy tu na opinię pracownika NOVA CENTRUM EDUKACYJNEGO. Bardzo się zatem cieszę, że w końcu możemy poznać tę firmę, chociaż w niewielkim stopniu, od strony tego, jakim jest pracodawcą. Opisałeś Nam dokładnie kwestię umów. A jak ocenisz poziom zarobków? Jest on adekwatny do wykonywanych obowiązków?

DOK
@Kamila

Moim zdaniem tak. Przez ostatnie 2 lata starałam się o 4 zwiększenia wynagrodzenia i udało mi się 3 razy, więc teraz jestem zadowolona. Nie ukrywam, że obowiązków jest dużo, lecz wszystko jest kwestią organizacji pracy.

@DOK

To tylko pokazuje, że pracodawca, jakim jest NOVA CENTRUM EDUKACYJNE poważnie traktuje swoich pracowników. Należy go zatem docenić w sposób szczególny. A czy firma ta daje Wam możliwości rozwoju? Proszę, opisz Nam, jak wygląda tam ścieżka kariery.

Igor
@Kamila

Oczywiście, że daje. Jeśli jesteś kumaty i ogarniasz swoje obowiązki, możesz starać się o awanse i podwyżki. A czego przy okazji się nauczysz, to Twoje.

@Igor

Zapytałam o tę kwestie, gdyż nie jest ona tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. I bardzo dziękuję, że postanowiłeś Nam normalnie o niej opowiedzieć. Jak długi masz już staż pracy w NOVA CENTRUM EDUKACYJNYM? A co z formami umów: od samego początku można liczyć na jej stabilny rodzaj, czy dopiero po pewnym czasie?

Tomasz

Witajcie! Cieszę się, że nie przeczytałem wcześniej opinii na temat szkoły ponieważ nie bardzo potrafię zrozumieć negatywnych komentarze na temat szkoły NOVA CENTRUM EDUKACYJNE. Jestem słuchaczem na kierunku Technik Elektryk i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat przeprowadzanych zajęć, wykładowców oraz organizacji placówki - wiedza którą zdobyłem w tej szkole pozwala mi w w mojej dotychczasowej pracy w wielu sytuacjach wykazać się ogromną wiedzą i przewidywalnością co dla mojego pracodawcy jest priorytetem. Dlatego osoby , które tak bardzo narzekają powinny mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie - pewnie z wielu Was zapisało się tylko aby korzystać z plusów bycia słuchaczem a mianowicie zniżki, posiadanie legitymacji etc. a nie na tym polega podjęcie kształcenia. Więc przestańcie tylko narzekać i jeśli nie macie chęci do nauki to nie zapisujcie się do szkoły i będzie po problemie , ponieważ w umowie jest wszystko napisane a Panie z sekretariatu poświęcają mnóstwo czasu aby ją przedstawić a my jako potencjalni słuchacze mamy też czas aby na spokojnie się z nią zapoznać i w razie jakichkolwiek wątpliwości zapytać i poprosić o wyjaśnienie. Pozdrawiam wszystkich kolegów z kierunku Technik Elektryk i z niecierpliwością oczekuję rozpoczęcia kolejnego semestru.

@Tomasz

życzę tego aby kolejny semestr się odbył, bo u wielu z nas to nie nastąpiło :))) miał zacząć się w lutym 2018, później w październiku 2018, a teraz już nie wiadomo kiedy. ani odszkodowania, ani zwrotu pieniędzy za opłacony drugi semestr, ani możliwości rezygnacji

@anonymous

A napisałeś podanie, że chcesz zwrot pieniędzy za drugi semestr? Ja napisałam i dostałam wszystko na konto.

@Gość

W takim razie to dobrze, że udało Ci się odzyskać swoje pieniądze. A jak oceniłabyś pracowników NOVA CENTRUM EDUKACYJNEGO? W sposób przystępny przekazują oni swoją wiedzę? Proponuję, aby głos zabrali teraz sami pracownicy NOVA CENTRUM EDUKACYJNEGO. Czy tamtejszy poziom zarobków spełnia stawiane przez Was oczekiwania? Proszę, wypowiedzcie się na temat tego pracodawcy.

Krzysztof

W dalszym ciągu Wasze opinie skupiają się wokół ukazania NOVA CENTRUM EDUKACYJNE jako usługodawcy, a nie zaś pracodawcy. Czy ktoś wie, jak wygląda praca w tej firmie? Co z atmosferą pośród współpracowników? Zachęcam Was do wzięcia udziału w dyskusji.

@Krzysztof

Pomimo tego, że pracownikiem tam nie byłam, tylko słuchaczem wypowiem się na przykładzie prowadzącej nasze zajęcia. Drugi semestr zajęć nie zaczął się, przekładano wciąż datę, kiedy to pokażą nam plan, ale to nie następowało. Był już marzec, po wielu wizytach w szkole, nadal zero jakichkolwiek wieści. Nagle pewnego wieczoru, godz ok 19 otrzymuję telefon z informacją, że drugi semestr zostaje wstrzymany i nie wiadomo kiedy się odbędzie. Od razu napisałam na grupie, gdzie była też nasza prowadząca. Właśnie od nas, słuchaczy dowiedziała się, że już tam nie pracuje. Następnego dnia udała się do dyrektora, a ten powiedział jej, że zapomniał ją poinformować, także tak mają tam pracownicy :))) gdyby nie nasza inicjatywa to dalej czekałaby na grafik.

ha ha ha, śmiać mi się chce z tych co hejtują tą szkołę :)))) ja chodzę i jest ok, dziwi mnie że dorośli ludzie nie potrafią czytać a później namiętnie wylewają swoje żale w necie... bo mu w sekretariacie nie powiedzieli, bo nagle ktoś coś od niego chce. Jak nie umiesz czytać to wróc do podstawówki!!! I nie jestem żadnym pracownikiem, po prostu wkurza mnie ludzka głupota.

@anonymous

Ludzka głupota? Jeśli u Ciebie było wszystko ok to zazdroszczę. Ja miałam taką sytuację, że kiedy pytałam w sekretariacie jak jest z rozwiązaniem umowy (bo szkoła się nie wywiązuje) to dostałam odpowiedź "aha". Taki jest poziom wiedzy sekretarek, które podobno po coś tam siedzą. W przypadku umowy i jej czytania powinna nauczyć się "nova". Najbardziej dziwi mnie to, że oni mogą wstrzymywać kierunki (chociaż nie ma takich informacji ani w umowie, ani w statucie) i są bezkarni.

Monika O

Moje sugestie dla NOVA CENTRUM EDUKACYJNE: Jestem poszkodowana przez firmę Nova CE. W październiku 2017 roku zapisałam się do rocznej szkoły na kierunek wizaż (w Białymstoku). Zachęcona zniżkami i rabatem opłaciłam cały rok z góry. Pomijając poziom nauki wszystko byłoby ok, aż do czasu rozpoczęcia drugiego semestru, który nie nastąpił. W marcu otrzymałam telefon, że kierunek zostaje wstrzymany z powodu małej ilości osób. Nie rozumiem tego, ponieważ jeśli bylo malo osob mogli nie otwierać również pierwszego semestru. Po licznych odwiedzinach sekretariatu, gdzie ciężko bylo dowiedzieć się jakichkolwiek informacji zostałam poinformowana, ze drugi semestr rusza od października 2018r. Dzisiaj będąc w sekretariacie dowiedziałam się, że to nie nastąpi. Na moje pytania co w tej sytuacji mam zrobić pani nie odpowiadała. Ani w statucie ani w umowie nie ma nic na temat sytuacji, gdzie to firma Nova CE nie wywiązuje się z umowy. Zostałam poszkodowana, ponieważ pomimo uczęszczania na wszystkie zajęcia i wywiązywania się z obowiązków drugi semestr zostaje wstrzymany i nie wiadomo kiedy nastapi jego rozpoczęcie. W umowie nauka miała trwać rok, a nie wydłużać się w czasie. Kiedy podpisywałam umowę myślałam, że dotyczy ona obu stron, a nie jednej. W tej sytuacji powinnam otrzymać zwrot zarówno za semestr pierwszy jak i drugi, nie mówię już o moim zmarnowanym czasie. Proszę o kontakt.(usunięte przez administratora)

malgorzataaaat

Dla mnie wszystko było ok :) nie jestem "oszukana" bo przeczytałam umowę :P

Krzysztof

@Nowa kasa Skoro zabrałeś tutaj głos, to może masz coś do powiedzenia na temat pracy w firmie NOVA CENTRUM EDUKACYJNE? Może jesteś albo byłeś tam pracownikiem? Bardzo zachęcam Cię wyrażenia swojej opinii, bo może ona pomóc osobom zainteresowanym aplikowaniem tam.

Nowa kasa

@krzysztof. To powinno dac ci do zrozumienia ze lepiej siegac wyzej i szukac gdzie indziej. @słuchaczka. a nie rozumiem z jakiej paczki oni mi za jeden miesiac frekwencji

Słuchaczka

Nie rozumiem tych negatywnych opinii... Moze poprostu czytajcie umowy zanim podpiszecie, tam wszystko było napisane jeśli chodzi o koszta... Szkoła jest naprawdę super!! Nauczyciele dobrze przygotowują zajęcia, sa bardzo sympatyczni i ponocni. Panie w sekretariacie-przemiłe. Inni słuchacze... Hmmm zyskalam naprawdę dużo ciekawych i fajnych znajomych. Dużo już się nauczyłam i ciesze się, że uczęszczam do tej szkoły i polecam wszystkim. Pozdrawiam

Krzysztof

Dotychczasowe komentarze w większości skupiały się ukazaniu przez Was NOVA CENTRUM EDUKACYJNE jako szkoły, a nie zaś pracodawcy. Może ktoś z Was mógłby się zatem wypowiedzieć, jakie panują warunki pracy w tej firmie? Czy planują jakąś rekrutację. Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii, bo może ona okazać się pomocna dla osób poszukujących tam zatrudnienia.

Nova CE

Szanowni Państwo, działając w imieniu spółki Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadzącej ogólnopolską sieć szkół policealnych, medycznych, liceów ogólnokształcących, a także kształcącej w ramach bogatej oferty kursów maturalnych, zawodowych i językowych (dalej jako „Spółka”), informujemy że w związku z publikowaniem na łamach serwisu pracy GoWork.pl szeregu opinii, które zawierają w swej treści nieprawdziwe oraz naruszające dobre imię (renomę) Spółki informacje, w przypadku każdego z naruszeń, w tym także w przypadku tych, które mogą ewentualnie nastąpić w przyszłości, Spółka podejmie zdecydowane kroki prawne w celu ochrony swoich dóbr osobistych. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą odczytywać niniejszy wpis jako próbę ograniczenia swobody wypowiedzi na łamach serwisu pracy GoWork.pl. Pragniemy jednak z całą mocą podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to zamiarem Spółki. Natomiast niedopuszczalną jest sytuacja, w której pod pretekstem wolności słowa i swobody wypowiedzi w Internecie naruszane są dobra osobiste innych uczestników obrotu prawnego. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi, tak jak każde z gwarantowanych konstytucyjnie wolności i praw, nie jest nieograniczona. Jej granice wyznaczają prawa i wolności innych osób. W związku z tym każdy kto decyduje się na rozpowszechnianie informacji naruszających szeroko rozumiany porządek prawny powinien liczyć się z potencjalnymi konsekwencjami takiego działania. Informujemy również, że wielokrotnie zwracaliśmy się do administratora serwisu pracy GoWork.pl o usunięcie nieprawdziwych i naruszających dobre imię Spółki informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem tego serwisu. Niestety wskazywane przez nas opinie nie zawsze były usuwane. Z pewnością dla oceny takiego zachowania administratora serwisu nie bez znaczenia powinien być fakt, że właściciel serwisu GoWork.pl prowadzi konkurencyjną działalność w stosunku do Spółki, tj. szkoły policealne GoWork. W związku z powyższym Zarząd Spółki podjął decyzję, że nie może dłużej tolerować naruszania dobrego imienia Spółki na łamach serwisu GoWork.pl, prowadzonego przez jej konkurenta. Taka sytuacja szkodzi nie tylko Spółce, ale także jej byłym, obecnym, a także przyszłym potencjalnym Klientom, albowiem może ona wprowadzać ich w błąd co do poziomu usług świadczonych przez Spółkę. Dlatego uprzedzamy, iż każdy przypadek naruszenia dóbr osobistych Spółki spotka się ze stosowną reakcją. Powyższe nie oznacza bynajmniej, że Spółka jest przeciwna zamieszczaniu opinii na temat oferowanych przez nią usług lub warunków zatrudnienia w Spółce. Wręcz przeciwnie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii dotyczących działalności Spółki, o ile znajdują one swoje oparcie w rzeczywistości. Zachęcam również do korzystania z adresu uwagi@nova.edu.pl pozwoli to nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług z korzyścią dla wszystkich naszych Klientów i Pracowników lub Współpracowników. Z poważaniem, Zarząd Spółki Nova Centrum Edukacyjne

Sekretariat

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA CENTRUM EDUKACYJNE - Szczecin

• Jak się pracuje w NOVA CENTRUM EDUKACYJNE?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA CENTRUM EDUKACYJNE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042