Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

dramat

W Warszawie jest dramat co dzieje się w tej pseudo szkole. Jeśli macie większą wiedzę niż ci państwo od uczenia higienistek i asystentek to nawet się nie przyznawajcie a lepiej dla was żebyście poszły gdzieś indziej. Robienie notatek z zajęć polega na przepisywaniu slajdów między przerwami nauczycieli(usunięte przez administratora)Chamówa jakiej nigdy wcześniej nie widziałem i to są nauczyciele i dorośli ludzie bez szacunku do tych którzy przychodzą i płacą za te zajęcia jakby nie było na ich pensje. Albo nie dostali etatu w gabinecie albo było im za ciężko w normalniej pracy bo na pewno minęli się z powołaniem i nie wiem naprawdę jak tacy wyedukowani ludzie mogą uczyć innych

Halfmenek
@dramat

Takie komentarze zazwyczaj wrzucają osoby niepocieszone uzyskaną oceną. Lub faktem że "skoro place to wymagam" nauczyciel nie podporzadkowywuje się sluchaczowi. A poza tym o ile sie orientuje na Hs nie ma akurat Panów , a komentarz jest napisany pzez faceta jak widać.

PP
@dramat

Witam, Zapraszam Pana ( bo tak wynika z komentarza a swoją drogą nie mamy nikogo na HS czy AS z mężczyzn) lub ewentualnie Panią na zajęcia, poprowadzi Pani kilka godzin i pochwali się Pani swoją większą wiedzą i umiejętnościami :) Akurat moi słuchacze wiedzą dobrze że mogą ze mną rozmawiać na otwartych zasadach i wprost zgłaszać problemy i uwagi i nie muszą w ten sposób wyładowywać swoich frustracji. Co zazwyczaj charakteryzuje osoby, którym nie poszedł egzamin zawodowy lub pomimo swojej "wiedzy" z egzaminu w sesji dostały 3 :) Z pewnością wiele brakuje nam do ideału ale nie pozwolę by frustrat w taki sposób wygadywał bzdury.

Doz
@dramat

No widzę poziom niezadowolenia bardzo wysoki. Zazwyczaj takie wpisy są robione przez słuchaczy. Tych mądrych, mądrzejszych. Którzy nie zdali egzaminu zawodowego mimo wielu lat doświadczenia w zawodzie. A inni zdali. Nie prawdaż ? Proszę Pani ? :) Wiele osób zapomina że szkoły tego typu są dla osób zielonych w zawodzie, a nie dla osób , które posiadają już znaczą wiedzę. Tonowanie takich słuchaczy nie ma na celu umniejszanie ich, a jedynie zapewnienie ciągłości prowadzenia programu nauczania. Rutynowe zachowania w gabinecie , czy też wiedza zaczerpana z gabinetu w wielu przypadkach nie jest uznawana na egzaminie zawodowym, o czym mogła się Pani przekonać. Natomiast zdajemy sobie sprawę z wielu niezgodności między realiami w gabinecie a programem nauczania, ale to już nie nasza kwestia to prostować. Trzeba było iść na studia na WUM kierunek Higienistka Stomatologiczna. Ale zapewne tam także Pani była by mądrzejsza. Szanowna pani, zajęcia prowadzone są w formie jaka jest ustalona programowo. Oczywiście, ćwiczeń nigdy za mało - ale proszę pamiętać żę jest to placówka szkolna. Nie możemy przyjmować pacjentów, nie możemy wykonywać na ludziach za wiele. Pozostają suche ćwiczenia tego co można w takiej formie wykonywać. Proszę swoje frustracje pozostawić dla siebie ewentualnie na lekarzy z którymi Pani pracuje (zapewnie owocnie) . Bo obraża Pani swoim wpisem każdą słuchaczkę , która skończyła tę szkołe i obecnie pracują w zawodzie na terenie Warszawy i okolic.

słuchacz

Witam, jestem była słuchaczką i nie polecam!!! jeśli chcesz się czegoś nauczyć, nie idź do tej szkoły, to marnowanie czasu. brak odpowiedniego wyposażenia, co niektórzy nauczyciele powinni zmienić zawód - brak kompetencji, naśmiewanie się z innych słuchaczy, wyśmiewanie, obrażanie, ciągłe spóźnienia, nauczyciele oczekują od Ciebie że będziesz siedzieć cicho na zajęciach, najlepiej żebyś nie zadawał pytań, ani nie wyrażał żadnych opinii - bo prawda jest tylko jedna, ich prawda.

PP
@słuchacz

Nie ich prawda tylko prawda wynikająca z programu nauczania. A nie że słuchaczka z jakimś doświadczeniem zaczyna opowiadać jak to jest w gabinecie i osoby zielone w zawodzie potem popełniają błędy na zawodowym bo ta "lepsza " uczennica nagadała bzdur. Na pytania odpowiadamy jeśli znamy odpowiedź, nigdy nikt nie krył że wszystkiego się wiedzieć nie da. Tym bardziej wiedząc że co gabinet to obyczaj.

nauczyciel
@słuchacz

dziwne... nauczyciel oczekuje ciszy na zajęciach..... przedziwne...... no cóż , to nauczyciel odpowiada za nauke i przygotowanie do egzaminów..... i raczej nie pochlebne jest wcinanie się nauczycielowi w zdanie. Tym bardziej że nauka zawodu a praktyka to dwie różne rzeczy i to że coś inaczej wygląda w życiu, nie oznacza że tak ma wyglądać na egzaminie. Wielu nauczycieli musi tonować zbyt "mądrych" słuchaczy, bo wtedy inni powielają ich błędy na egzaminach i są problemy ze zdaniem go. A Pani wpis uważam za wpis pod wpływem emocji, Pani by chciała być pupilką w szkole, a widocznie nie poświęcono pani odpowiednio dużo atencji.

jest spoko , bez przesady

Uczennica Asystentka

Uczę się w Nova os kilku lat widać ze Szkola zmienia się na lepsze jestem zadowolona z obsługi można na nich liczyć

Słuchacz szkoły Nova w Warszaw

Szkola Nova w Warszawie jest najlepsza Szkola do której udało ni się trafić miałem problem z logowaniem do platformy ze względu na zajęcia online Pani w sekretariacie założyła ni nowe loginy ponieważ sobie stare zablokowałem i krok po kroku przeszła ze mną wszystko także bardzo dziękuje za pomoc Teraz mamy zajęcia online i normalnie w nich uczestniczę kontakt z nauczycielem poprawny jestem zadowolony

Polecający

Polecam szkole dla wszystkich bardzo przyjazna atmosfera chodzę żeby zdobyć zawod ale chodzę z wielka przyjemnością każdy Nily o chętny do pomocy

ObecnySłuchacz

Piec gwiazdek Odział w Warszawie Nova i obsługa na wysokim poziomie

Karolina W

Mi osobiście się Szkola Nova w Warszawie bardzo podoba i jestem zadowolona z zajęć i z nauczycieli obsługa miła zawsze pomocna

Miła

Byłam w sobotę w sekretariacie -Warszawa, Pani która mnie obsługiwała bardzo miła, konkretna i pomocna .założyła dostęp do aplikacji i pomogła uruchomić . Obsługi na 100%. Polecam, wszystko SUPER!

Słuchacz Warszawa

Zajęcia w weekend odbyły się normalnie Panie pomocne w sekretariacie wszystko zgodne z planem polecam szkole Nova w Warszawie oczywiście jest pewne zamieszanie spowodowane COVID ale widać ze ta Szkola daje sobie radę dziękuje

Słuchacz PSM

Zero szanowania klienta sekretariat porażka. Nie miłe Baby, okropne. Zajęcia w Warszawie w weekend porażka nie ma przepisów. Pannie bardzo nie pomocne krzyczą jak na targu. Pełną Ukrainy nie rozumieją, kłócą się na zajęcia przychodzi 2 Dyrektorów zbierają podpisy na listach sprawa żądają badań natychmiast!!!!!!

Współpracownik

Firma solidarna polecam usługa wykonana zapłacone mila obsługa polecam się na przyszłość Janek

Dorota Uczennica

Bardzo sympatyczna szkoła, dba o uczniów a wiedza zostaje przekazana głównie poprzez praktyke także nie jest to siedzenie w ławce co daje ogromny plus dla szkoły. Egzamin kończy się państwowym egzaminem co też było dla mnie dużym plusem.

Tatiana

Школа супер! Рекомендую

Słuchacz Warszawa

Warszawa jak wiadomo ma największy wybór w każdej dziedzinie. Ja zdecydowałem się na Nova w Warszawie i już drugi kierunek tutaj właśnie w tej szkole ale tym razem Opiekun Medyczny i jestem zachwycony i każdemu polecam. Bardzo dużo można się nauczyć i zdobyć zawód który będzie można wykorzystać w przyszłości a przy tym nic się nie płaci oczywiście jak się chodzi do szkoły albo uczestniczy w zajęciach Super Szkola super ludzie i atmosfera taka jaka być powinna daje piec gwiazdek

Antwk

Polecam w 100%. Pomocni nauczyciele, życzliwa Dyrekcja i do tego zajęcia się odbywają regularnie. Można zdobyć zawód w miłej atmosferze.

Patrycja

Bardzo polecam szkole Nova Centrum Edukacyjne! W Warszawie Swietne podejscie do sluchacza, zajecia odbywajace sie w zgranej grupie. Pomagają w zalogowaniu się na platformę wszystko na czas jestem pod dyzymnwtazeniem tego jak pomocni są tutaj ludzie jeżeli poprosi się ich o pomoc zawsze można się dogadać jestem bardzo zadowolona z odbytych zajęć online i za zajęć praktycznych na niejscu Nauczyciele bardzo pozytywnie nastawieni do sluchaczy. Dyrekcja oraz pozostali pracownicy zawszep gotowi do pomocy. Z reka na sercu - warto! Drzwi otwarte dla kazdegoI traktują wszystkich z szacunkiem

!!!
@Patrycja

O nowa stażystka..(usunięte przez administratora)Nie dajcie się ludzie nabrać. Za chwilę dziewczyno będziesz się wstydzić, że tam pracowałaś.

@
@Patrycja

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

@
@Patrycja

Bzdurna jest oczywiście wypowiedź Patrycji.

Jak czytam te pełne zadowolenia komentarze to aż mi się w żołądku przekręca. Pisane pod dyktando. Pracowałam w tej firmie i znam ja dość dobrze - przede wszystkim podejście właścicieli, szemrane interesy, lekceważące podejście do pracowników i słuchaczy. Robią wszytko by ludziom nie płacić. Zaległości w ZUS, w czynszach itp. do tego zapisy w umowie które są krzywdzące dla słuchaczy. Jeśli macie wybór - wybierzcie mądrze - poza ta firma. Niestety

&

Święta prawda, ale ktoś napisał ilu to w Warszawie stażystów przyjęli. Darmowa siła robocza. Część układa dokumenty, więc jest cień nadziei, że niektórzy słuchacze odzyskają dokumenty, bo się w końcu znajdą. A jak się nie znajdą, to będzie na kogo winę zrzucić. Reszta pisze te opinie pozytywne. Widać po ich ilości, jak duże problemy finansowe mają. Większość oddziałów zamknięta, nabór kiepski. A tu trzeba nowych słuchaczy zdobyć. Problem w tym, że Internet przepełniony jest prawdziwymi negatywnymi opiniami. Teraz trzeba naprodukować tych pozytywnych. Szkoda mi tych ludzi, nawet nie wiedzą w co zostali wmieszani.

Wynagrodzenia dla pracowników są wypłacane zgodnie z zawartymi umowami. Oczywiście bieżąca sytuacja jest wyjątkowo trudna zarówno dla Nauczycieli jak i dla wszystko sKół ale kwestia wypłat pozostaje bez zmian. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom za zaangażowanie w zdalne nauczanie jednocześnie mamy nadzieję, że wszelkie niedogodności szybko ustaną i będziemy mogli wrócić do kształcenia w formie bezpośredniej.

Władysław Koperkiewicz

Bardzo dziękuję za dzisiejszy spotkanie w Centrum Edukacyjne Nova w Warszawie. Podczas rozmowy otrzymałem wszelkie informacje dotyczące oferty nauczania .Sczególne podziękowania kieruję do Pań z Sekretariatu .Cierpliwie odpowiedziały na wszystkie moje pytania ( jestem z tych dociekliwych )pomogły wybrać kierunek .Mam.plan na dalszą karierę zawodową:) za co bardzo dziękuję. Widac że poważnie traktują swoją pracę .szczegolne podziękowania kieruję do Pani Kierownik - która poświęciła dodatkowo czas by oprowadzic mnie po szkole . Naprawdę polecam.Nova to profesjonalna i dobrze funkcjonująca szkoła . Nie żałuję swojej decyzji - choć brałem także pod uwagę inne szkoły o podobnym profilu . Do zobaczenia w szkole ;) Władysław Koperkiewicz

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.