Centrum Edukacyjne NOVA

Olsztyn

Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA

olga

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolona bo zajęcia mamy w centrum. Super sprzęt jestem na informatyce i każdy tutaj dostaje lapka na zajęcia. Nie każda szkoła ma takie możliwości

Powiem szczerze ze odradzam ta szkole .Papiery zlozylam ,zajecia sie nie odbyly bo nie utworzyli klasy (poinformowali mnie o tym fakcje dzien przed rozpoczeciem zajeć)a pieniedzy ktore wpłacilam od paru miesiecy nie moge odzyskac .Dla mnie to oszusci i zlodzieje!!!!

Stefan

Jesteście zwykłymi złodziejami !!! Zajęcia które miały się odbyć , nie odbyły się a mimo to pobraliscie pieniądze gdzie nawet nie dostaliscie pełnych dokumentów do rejestracji w szkole.

Basia

Opinie są różne, ja osobiście jestem uczniem w tej szkole i może nie koniecznie to był mój wybór ale nie żałuję, nie mam większych zastrzeżeń.

Nikola

macie rację nova w Olsztynie to super szkoła ! Ja jestem na bhp już ostatni semestr zaraz egzamin zawodowy czuję się dobrze przygotowana a to najważniejsze. Nie zmarnowałam czasu ! POLECAM

Alaks

Zachęcam do zapisu w Nova w Olsztynie. Aktualnie jestem na drugim semestrze bhp, szkoła bardzo przyjazna dla uczniów,w sekretariacie panie zawsze starają się pomóc, przede wszystkim rozumieją ludzi. Nauczyciele też są ok, także to taka moja sugestia ;)

Agataa

zapisałam się do NOVA i wiecie co, nie żałuję. Robię technika administracji nauczyciele naprawdę są super, zajęcia ciekawe wszystkie informacje są na stronie podawane. Mam legitkę i zaświadczenie że się uczę. jestem mega zadowolona

Szkoła NOVA

Nie zwlekaj!!! zapisz się na bezpłatny kierunek, zdobądź tytuł technika w dwa lata oraz ciesz się statutem słuchacza!!! ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJAZDY PKP,PKS i MPK oraz wiele innych korzyści! U NAS REKRUTACJA TRWA CALY ROK!

Bartoo

Hej, jeśli chodzi o Nova nie mam zastrzeżeń. Super lokalizacja to przede wszystkim duży plus, mają nowy sprzęt - pracujemy na laptopach (jestem na kierunku technik informatyk), minusem jest na pewno to że trzeba mieć 50% obecności w miesiącu, ale słyszałem że chyba w innych szkołach też jest podobnie. Także polecam

Bartoo

NOVA

OSTATNIE DNI NABORU!!! Ostatnie miejsca w grupie! Zajęcia już 23 września! Zapraszamy na darmowe kierunki: - technik administracji, - technik informatyk, - technik usług kosmetycznych - technik masażysta Polecamy również: - technik elektryk - technik logistyk - asystent nauczyciela przedszkola - instruktor fitness - manicurzystka/pedicurzystka - specjalista do spraw dietetyki NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn tel. 89 512 20 22

Paulina

oooo fajna opcja że można zapisać się na wyższy semestr, ja akurat chodziłam do jednej szkoły ale kierunek rozwiązali a bardzo chciałam skończyć tą szkołę

Ewelina
@Paulina 24.08.2017 13:17

Polecam, ja jestem na trzecim semestrze technika usług kosmetycznych, faja grupa, już się trochę zżyłyśmy, fajne zajęcia są, lubię te praktyczne, prowadzi je taka Pani co ma swój gabinet kosmetyczny. polecam, na serio faja szkoła

Damian

ja również uważam że Nova to dobry wybór, zgadzam się przedmówcami

michałek

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolony, aktualnie skończyłem drugi semestr technika informatyki, nauczyciele są spoko, szkoła super wyposażona bo każdy uczeń dostaje swojego lapka, lokalizacja też spoko bo w samym centrum, koło galerii i KFC,w szkole ogólnie miła atmosfera, jak komuś zależy na serio na nauce i sumiennie uczęszcza na zajęcia to nie ma żadnych problemów z zaliczeniami, z resztą w razie gdyby zdarzyło się tak że nie było się na jakimś zjeździe to też nie robią problemów

Anetta

Chodzę do Novej w Olsztynie na technika usług kosmetycznych. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Szkoła ma super pracownię, kadra dobrze wykwalifikowana, zajęcia bardzo ciekawe. W sekretariacie bardzo miłe panie, które zawsze pomogą i nie ma najmniejszych problemów jak ma się do załatwienia indywidualne sprawy. Polecam, zwłaszcza że te kierunek darmowy.

Nova CE

Szanowni Państwo, działając w imieniu spółki Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadzącej ogólnopolską sieć szkół policealnych, medycznych, liceów ogólnokształcących, a także kształcącej w ramach bogatej oferty kursów maturalnych, zawodowych i językowych (dalej jako „Spółka”), informujemy że w związku z publikowaniem na łamach serwisu pracy GoWork.pl szeregu opinii, które zawierają w swej treści nieprawdziwe oraz naruszające dobre imię (renomę) Spółki informacje, w przypadku każdego z naruszeń, w tym także w przypadku tych, które mogą ewentualnie nastąpić w przyszłości, Spółka podejmie zdecydowane kroki prawne w celu ochrony swoich dóbr osobistych. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą odczytywać niniejszy wpis jako próbę ograniczenia swobody wypowiedzi na łamach serwisu pracy GoWork.pl. Pragniemy jednak z całą mocą podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to zamiarem Spółki. Natomiast niedopuszczalną jest sytuacja, w której pod pretekstem wolności słowa i swobody wypowiedzi w Internecie naruszane są dobra osobiste innych uczestników obrotu prawnego. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi, tak jak każde z gwarantowanych konstytucyjnie wolności i praw, nie jest nieograniczona. Jej granice wyznaczają prawa i wolności innych osób. W związku z tym każdy kto decyduje się na rozpowszechnianie informacji naruszających szeroko rozumiany porządek prawny powinien liczyć się z potencjalnymi konsekwencjami takiego działania. Informujemy również, że wielokrotnie zwracaliśmy się do administratora serwisu pracy GoWork.pl o usunięcie nieprawdziwych i naruszających dobre imię Spółki informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem tego serwisu. Niestety wskazywane przez nas opinie nie zawsze były usuwane. Z pewnością dla oceny takiego zachowania administratora serwisu nie bez znaczenia powinien być fakt, że właściciel serwisu GoWork.pl prowadzi konkurencyjną działalność w stosunku do Spółki, tj. szkoły policealne GoWork. W związku z powyższym Zarząd Spółki podjął decyzję, że nie może dłużej tolerować naruszania dobrego imienia Spółki na łamach serwisu GoWork.pl, prowadzonego przez jej konkurenta. Taka sytuacja szkodzi nie tylko Spółce, ale także jej byłym, obecnym, a także przyszłym potencjalnym Klientom, albowiem może ona wprowadzać ich w błąd co do poziomu usług świadczonych przez Spółkę. Dlatego uprzedzamy, iż każdy przypadek naruszenia dóbr osobistych Spółki spotka się ze stosowną reakcją. Powyższe nie oznacza bynajmniej, że Spółka jest przeciwna zamieszczaniu opinii na temat oferowanych przez nią usług lub warunków zatrudnienia w Spółce. Wręcz przeciwnie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii dotyczących działalności Spółki, o ile znajdują one swoje oparcie w rzeczywistości. Zachęcam również do korzystania z adresu uwagi@nova.edu.pl pozwoli to nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług z korzyścią dla wszystkich naszych Klientów i Pracowników lub Współpracowników. Z poważaniem, Zarząd Spółki Nova Centrum Edukacyjne

Sekretariat

Sekretariat

Nova CE Olsztyn

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA - NABÓR TRWA!!! Tylko w Nova Centrum Edukacyjne nadal prowadzimy zapisy do Policealnej Szkoły Zawodowej! Zostały ostatnie wolne miejsca na takich kierunkach jak: -Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy -Technik Informatyk -Technik Administracji Zdobądź z nami zawód w 2 lata!! Czesne 0zł !!! Nasz sekretariat mieści się Plac Jana Pawła II 4 ( I piętro) budynek koło ratusza. Zapisz się już dziś! Serdecznie zapraszamy!

NOVA Centrum Edukacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Szeroką Ofertą kształcenia. Atrakcyjne kierunki! Jeśli chcesz podnieś swoje kwalifikację i zaspokoić swoją wiedzę dołącz do Nas!!! Ostatnie wolne miejsca! Zmienia się również system kształcenia! To ostatni dzwonek by w starym trybie dokończyć gimnazjum oraz liceum! Nie czekaj! Nie zwlekaj! Zadbaj o swoją przyszłość z Nami! NOVA Centrum Edukacyjne. Skontaktuj się.

bolo147

Ja aktualnie jestem na kierunku Informatyk w Szkole NOVA. Bardzo dużo pracujemy na komputerach nauczyciele podchodzą do zajęć praktycznie i na luzie. Naprawdę jest fajnie . Polecam.

NOVA1551

Nie zwlekaj nabór jeszcze trwa! NOVA Olsztyn cały czas prowadzi rekrutację do końca kwietnia 2017! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!! Świetni nauczyciele, mobilne zajęcia, świetna atmosfera! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

NOVA1551

mikigas

Jestem słuchaczem szkoły NOVA z kierunku informatyka. Nauczyciel jest super,bazujemy na programach, jest dużo przydatnych informacji

madzia94

jestem na drugim semestrze BHP. Mamy ciekawe zajęcia na przedmiotach zawodowych rozwiązujemy masę zadań więc myślę że ta szkoła dobrze przygotuje mnie na egzamin zawodowy. dobre jest to że zawsze umieszczają wszystkie informacje w internecie a jak czegoś nie wiem to dzwonię i mi mówią. pilnują frekwencji to znaczy że zależy im na tym byśmy tą szkołę kończyli. ogólnie mam dobre zdanie o NOVA w Olsztynie

patka

osobiście zaczęłam naukę w Nova pół roku temu na lo. Jak na razie nie narzekam. mamy małą grupę więc nauczyciele mają dla nas dużo czasu. zajęcia w mobilnej formie

karola

Chodziłam do LO w Nova w Olsztynie i zdałam maturę w maju. Czytam tutaj niektóre wypowiedzi i nie zgadzam się z wieloma opiniami. Mnie przygotowali bardzo dobrze do matury, wiadomo, że sama się trochę douczyć musiałam, ale nie dużo. Znajomi też przepisali się z konkurencyjnej szkoły włąśnie do NOVA i nie mają zastrzeżeń. Moja ocena to solidna 9/10

piotrze

Polecam Nova Centrum Edukacyjne w Olsztynie, spoko warunki do nauki, nauczyciele ogarnięci, w sumie na myśl mi nawet żadne minusy nie przychodzą, jak najbardziej polecam.

mielarz

A ja skończyłem technika BHP i z nauki jestem zadowolony, egzamin też zdałem i w sumie nie było ciężko a wydawało się na początku, że może być trudno. Nauczyciele spoko, nie gadali o jakiś bzdurach tylko konkretnie przekazywali to co najważniejsze. Co do umowy to mi tam pani w sekretariacie powiedziała o niej wszystko i żadnych ukrytych kosztów w niej nie było z tego co pamiętam. A i znajomy, który jest teraz w LO jest zadowolony. Także szkoła dla mnie jak najbardziej na plus.

Anita

Jako były pracownik i absolwent zarazem tej szkoły stwierdzam, że jak najbardziej jestem za nią. Niby szkoła policealna, ale jednak praktyki i wiedzę teoretyczną nabyłam. Teraz ciesze się wspaniałą dochodową pracą. Polecam Nova w Olsztynie z własnego doświadczenia.

słuchaczka Olsztyn

Z nauki jestem zadowolona a jestem w Liceum. Teraz semestr II przede mną ale już zapisałam się na technika ekonomistę bo to kierunek z przyszłością. W jednym czasie średnie wykształcenie i zawód. Czego chcieć więcej smiech.gif

NOVA Gdańsk

Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych !!! W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum. To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie !!! Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się już w lutym !!! Zachęcamy do rejestracji on-line oraz kontaktu z pracownikami naszego sekretariatu w Gdańsku !!! Zapraszamy !!!

Gimnazjum w Olsztynie

Uwaga wraca 8-letnia szkoła podstawowa!!!!! Ostatnia szansa na naukę w Gimnazjum dla Dorosłych! Gimnazjum dla Dorosłych jest propozycją dla osób, które po ukończeniu szkoły podstawowej nie kontynuowały nauki a marzą o zdobyciu dalszego wykształcenia. Gimnazjum dla Dorosłych daje tę możliwość bez konieczności rezygnowania z pracy zawodowej i codziennych obowiązków. Gimnazjum jest ważnym etapem edukacji, ponieważ daje możliwości dalszego kształcenia lub zdobycia dowolnego tytułu zawodowego. Tryb nauki Do wyboru system zaoczny, dzienny lub wieczorowy, nabór do szkoły prowadzimy 2 razy w roku: na wrzesień oraz luty. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy Ciebie!

Nova CE Olsztyn
@Gimnazjum w Olsztynie 19.01.2017 12:12

UWAGA! UWAGA! Ruszył nabór na Jesień 2017! Mamy atrakcyjną ofertę z której musisz skorzystać! Nie zwlekaj zapisz się już dziś!! Kolejność zgłoszeń jest wyznacznikiem miejsca w grupie! Nasze topowe kierunki to: - Technik logistyk 159 zł, - Technik elektryk 199 zł, - Specjalista ds. dietetyki 99 zł, - manicure/pedicure 109 zł, - Instruktor fitness 109 zł, - Asystent nauczyciela przedszkola 109 zł - Technik administracji 0 zł, - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 0 zł, - Technik informatyk 0 zł, - Technik usług kosmetycznych 0 zł, - Technik masażysta 0 zł.

Zbigniew z Olsztyna

Ja na administracji jestem w Nova i sobie chwalę. Teraz przede mną II semestr i jak na razie bez komplikacji. Tym bardziej że dostałem gratis wszystkie sesje bo przyprowadziłem do szkoły moich znajomych POLECAM!

Liceum dla Dorosłych

Liceum dla Dorosłych w NOVA Centrum Edukacyjne. Ostatnia szansa na naukę w 3-letnim Liceum. Zapisy również na semestry programowo wyższe! Matura maj 2017 - nie ma problemu. Z NOVA CE przygotujesz się doskonale!

jola

Bądź pierwszy i zapisz się do Nova Centrum Edukacyjne w Olsztynie.

Olsztyn Nova

Technik usług kosmetycznych tylko w Nova Oddział Olsztyn. Pracowania świetnie wyposażona. Zajęcia w samym centrum Olsztyna. Wykwalifikowana kadra nauczycieli. Zapisy trwają na semestr letni. Śpiesz się - u nas decyduje kolejność zgłoszeń o przyjęciu do szkoły.

Olsztyn uwaga

Tytuł Technika tylko z Nova Olsztyn! Zapraszamy do sekretariatu szkoły! Szeroka oferta edukacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zwlekaj Nabór na semestr wiosenny w pełni!

Słuchaczka z Olsztyna

Ja chodziła do Nova w Olsztynie i zdałam maturę w maju. Sama się zdziwiłam jak mi dobrze poszło Teraz jest na Informatyce i chwalę sobie bardzo. Jako absolwent dostałam jeszcze gratisy więc jest pysznie Ja polecam Nova Olsztyn

Krzysiek

Co sobie ludzie myślą? Po co komu 4 letnie liceum? Nie można było zostawić tak jak jest, a jest dobrze. Ja zapisałem się do Nova w Olsztynie teraz na semestr od lutego bo wolę się 3 lata uczyć i mieć średnie a nie jeszcze o rok więcej naginać jak gimnazjum mam za sobą. Zapisałem się z polecenia, bo znajomy jest na V semestrze i sobie chwali.

KosmoGD

Ja jestem po Kosmetyce w Gdańsku i dobrze wspominam naukę w tym oddziale. Byłam na opcji płatnej więc szkoła zapewniała nam na prawdę dobre kosmetyki i ogólnie atmosfera i jakoś zajęć była bardzo dobra. Jeżeli ktoś szuka czegoś podobnego dla siebie lub innych kierunków to osobiście polecam Gdańsk :)

Mateusz

Ja jestem zdania że jak ktoś chce się uczyć to żadna umowa go nie wystraszy. Jak dla mnie to jest takie przeciwdziałanie dla ludzi którzy się zapisują aby dostać legitke albo zaświadczenie i kase wyciągać od państwa. Ja jestem zapisany na administracji w Olsztynie i jakoś problemów nie widziałem u umowie bo zapisałem się nie dla legitki ale żeby zdobyć jakąś widze a nóz w przyszłości mi się przyda. Ja polecam nova w olsztynie a jak z innymi miastami to nie wiem.

Noav Centrum Edukacyjne Oddział Olsztyn

Nova Olsztyn prowadzi nabór nie tylko na semestry pierwsze. Matura maj 2017 ? Nic trudnego, ponieważ z Nova Centrum Edukacyjne przygotujesz się doskonale. Trwa nabór na VI semestr LO. Pamiętaj, że teraz wchodzi 4 letnie Liceum!

Grażyna

Ja się cieszę, że zdążyłam zapisać się na bhp bo podobno tylko kilka miejsc zostało a nauki nigdy za wiele. Moi znajoma już teraz jest na 3 kierunku w tej szkole i sobie chwali. Z tego co wiem to atmosfera, dostępność do materiałów czy jakichkolwiek informacji nie jest trudna, a wystarczy tylko zadzwonić i wszystkich informacji udzielają od ręki.

Oddział Olsztyn

Nova Centrum Edukacyjne Oddział w Olsztynie prowadzi obecnie nabór na semestr wiosenny 2017. Rekrutacja obejmuje nie tylko pierwsze semestry. Szeroki wachlarz kierunków kształcenia. Większość kierunków bez miesięcznego czesnego. Zapraszamy do sekretariatu.

Krystian z Olsztyna

Ja jestem na poniedziałek umówiony na doniesienie potrzebnych papierów, czyli tylko świadectwo. Zapisuje się na informatykę na II semestr. Dodatkowo już się zapisałem w Olsztynie na kurs grafiki, przydatna rzecz. POLECAM

Juras
@Krystian z Olsztyna 10.12.2016 11:48

Jestem na infromatyce, ogólnie polecam. Z zajęć można wynieść dużo wiedzy a Pan Grzegorz świetnie prowadzi zajęcia. Frekwencja osób jest słaba ale mi to pasuje bo jest bardziej osobiste podejście i więcej czasu na dyskusje na temat lekcji.

Kalina

Ja wczoraj zapisałam się w NOVA w Olsztynie i zobaczymy jak to będzie. Skończyłam edukację na I semestrze bhp i chcąc skończyć bo zostały tylko 2 zapisałam się. Dobrze, że zdążyłam bo ostatnie miejsca podobno.

noname

Dla mnie szkoła była ok. Nie wiem jak w innych miastach, ale w oddział w Gdańsku funkcjonuje sprawnie (skończyłam technika bhp). Kontakt z sekretariatem był w porządku, o wszystkim mnie informowano, wystarczyło uważnie słuchać :) Nauka też super, jeżeli człowiek się przykłada to na spokojnie można zdać z dobrymi ocenami :)

Natalia

Tak tak ja słyszałam o tej szkole, ale sama idę się przekonać jak tam jest. Na pewno dokładnie umowę przeczytam. Zapisuje się na 2 semestr LO bo ma być od lutego i nie sama bo jeszcze 2 znajome osoby.

zbyszek

Piszcie co chcecie, ale jak ktoś nie czyta umowy to kretyn. W dzisiejszych czasach nikomu nie wierzy się na słowo. Ja umowę podpisałem a wcześniej przeczytałem. Tego czego nie zrozumiałem sekretarka mi wytłumaczyła, a i tak po swojemu rozumowałem. Podpisałem i jak na razie nie narzekam

dobra rada dor
@zbyszek 24.11.2016 13:31

Nie polecam tejże szkoły i pracy tam. Pracowałam tam jakiś czas i wiem jak to wygląda. Szkoda czasu, organizacja na żenującym poziomie, ludzie traktowani są jak maszyna do robienia pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne NOVA