Centrum Edukacyjne NOVA

Olsztyn, Widok 8

Centrum Edukacyjne NOVA

Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Martyna

Czy firma potrzebuje aktualnie nie potrzebuje pracowników? Rzadko piszecie na tym wątku?

Filip

nie mam większych zastrzeżeń do szkoły, jeśli ktoś chce naprawdę się uczyć to polecam

Elżbieta

Obecnie Centrum Edukacyjne Nova oddział w Olsztynie nie ma żadnych ofert pracy. @Dor, czemu uważasz, że nie należy tu szukać pracy? Czy mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia i umowy długoterminowe? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że tylko klienci piszą.

Dor
@Zainteresowany 22.01.2018 09:09

Szukaj gdzie indziej! Naprawdę.

Elżbieta

@Zuza, jesteś zainteresowana pracą w Centrum Edukacyjne NOVA? Szukasz pracy w administracji firmy, czy jako wykładowca? Obecne wpisy są z punktu widzenia osób korzystających z kursów w firmie. Czy obecni pracownicy mogliby napisać, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jak wygląda praca i jaka jest atmosfera między współpracownikami? Czy pracodawca proponuje umowy długoterminowe i dodatki do wynagrodzenia? Zachęcam Was do dodania opinii.

Zuza

Czy potrzebni są nowi pracownicy?

Ann

jestem słuchaczką i kiedy nie przyjdę to zawsze panie w sekretariacie miłe i zawsze miła atmosfera więc chyba praca jest ok

Ann

Jak dla mnie tom kiedy nie przyjdę to jest miła atmosfera w sekretariacie, Panie są miłe i rozumieją drugiego człowieka

Zainteresowana

Szukam pracy i miałam nadzieję, że tu dowiem się coś o pracy.

Olga

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

NOVA Olsztyn

UWAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór jesień 2018 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

NOVA Olsztyn

Elżbieta

Na forum z tego co widzę jest sporo wpisów od osób korzystających z oferty edukacyjnej Centrum Edukacyjnego NOVA. Natomiast przydałyby się wpisy dotyczące pracy w NOVA, warunków pracy oraz rekrutacji. Zachęcam zatem do dodawania wpisów oraz dzielenia się informacjami oraz doświadczeniami odnośnie rozmów rekrutacyjnych na poszczególne stanowiska w Centrum Edukacyjnym NOVA oraz jak już wyżej wspomniałam warunków pracy, a także atmosfery w pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Qwerty123

Napisałam nizej opinie jako qwerty123 i poszukuję osób, które zostały tak samo oszukane jak ja. Myślę, ze powinniśmy coś zrobić z tą szkołą i połączyć siły, większe prawdopodobieństwo, że poniosą karę za oszukiwanie ludzi. Kontakt sawfrak@gmail.com

Justyna

Czy centrum potrzebuje pracowników? Trudno się coś dowiedzieć jak tu się pracuje!

Qwerty123

Nie polecam tej szkoly, zapisalam się w Opolu i chodziłam do końca lutego br., dostałam telefon, że Liceum nie będzie otwarte z powodu małej ilości osób, gdzie chodziłam już prawie pół roku. Sciagaja pieniądze za co tylko się da, w opłatach wliczona była opłata za legitymacje, ktora była oplacona na początku roku. Sekretarki o niczym nie mają pojęcia i niczego nie można się dowiedzieć. Straszą droga sądową.

NOVA GDAŃSK KPINA

Szkoła jest niepoważna , zamknięto 4 semestr przed samym końcem nauki z powodu "malej liczby osób" haha ! tylko ze tyle samo osób było od początku,to chamstwo tak traktować uczniów I NAUCZYCIELI. w sekretariacie panie nic nie wiedzące , (usunięte przez administratora) w sekretariacie panuje ,Strata pieniędzy ,czasu i nauki! nie polecam Novej!

patka

ja jestem w NOVA na techniku administracji już drugi semestr. Jestem zadowolona z zajęć, nauczyciele świetnie przygotowani, mogę polecić

t
@patka 23.02.2018 15:32

TO nie licz ze skonczysz 4semestr :)

Piotr

Nie udało Ci się ukończyć szkoły? Zapraszamy do NOVA, zapisujemy na wyższe semestry technika administracji, technika bhp, technika informatyka i technika usług kosmetycznych. Zachęcamy również do zapisu do rocznej szkoły na kierunek asystentka nauczyciela przedszkola, grafik komputerowy multimediów oraz specjalista do spraw dietetyki. Już końcówka naborów. Śpiesz się, zostały ostatnie miejsca w grupach. Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn tel. 89 512 20 22

NOVA

OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS DO SZKOŁY Nabory wiosna 2018 niebawem się kończą. W większości grup ostatnie miejsca. Pospiesz się. Zapraszamy NOVA Centrum Edukacyjne

paulinka

Też jak najbardziej polecam NOVA w Olsztynie robię już drugi kierunek i z pracą po ukończeniu też nie miałam problemu :)

olga

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolona bo zajęcia mamy w centrum. Super sprzęt jestem na informatyce i każdy tutaj dostaje lapka na zajęcia. Nie każda szkoła ma takie możliwości

Powiem szczerze ze odradzam ta szkole .Papiery zlozylam ,zajecia sie nie odbyly bo nie utworzyli klasy (poinformowali mnie o tym fakcje dzien przed rozpoczeciem zajeć)a pieniedzy ktore wpłacilam od paru miesiecy nie moge odzyskac .Dla mnie to oszusci i zlodzieje!!!!

Stefan

Jesteście zwykłymi złodziejami !!! Zajęcia które miały się odbyć , nie odbyły się a mimo to pobraliscie pieniądze gdzie nawet nie dostaliscie pełnych dokumentów do rejestracji w szkole.

Basia

Opinie są różne, ja osobiście jestem uczniem w tej szkole i może nie koniecznie to był mój wybór ale nie żałuję, nie mam większych zastrzeżeń.

Nikola

macie rację nova w Olsztynie to super szkoła ! Ja jestem na bhp już ostatni semestr zaraz egzamin zawodowy czuję się dobrze przygotowana a to najważniejsze. Nie zmarnowałam czasu ! POLECAM

Alaks

Zachęcam do zapisu w Nova w Olsztynie. Aktualnie jestem na drugim semestrze bhp, szkoła bardzo przyjazna dla uczniów,w sekretariacie panie zawsze starają się pomóc, przede wszystkim rozumieją ludzi. Nauczyciele też są ok, także to taka moja sugestia ;)

Agataa

zapisałam się do NOVA i wiecie co, nie żałuję. Robię technika administracji nauczyciele naprawdę są super, zajęcia ciekawe wszystkie informacje są na stronie podawane. Mam legitkę i zaświadczenie że się uczę. jestem mega zadowolona

Szkoła NOVA

Nie zwlekaj!!! zapisz się na bezpłatny kierunek, zdobądź tytuł technika w dwa lata oraz ciesz się statutem słuchacza!!! ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJAZDY PKP,PKS i MPK oraz wiele innych korzyści! U NAS REKRUTACJA TRWA CALY ROK!

Bartoo

Hej, jeśli chodzi o Nova nie mam zastrzeżeń. Super lokalizacja to przede wszystkim duży plus, mają nowy sprzęt - pracujemy na laptopach (jestem na kierunku technik informatyk), minusem jest na pewno to że trzeba mieć 50% obecności w miesiącu, ale słyszałem że chyba w innych szkołach też jest podobnie. Także polecam

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne NOVA