Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne NOVA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne NOVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

NOVAnovaOLN Nowy wpis

UWAGA! NOVA Olsztyn zaprasza do siebie :) W ofercie między innymi: - Technik informatyk - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

Słuchacz Nowy wpis
@NOVAnovaOLN

Proszę się postawić na miejscu słuchacza, jak go traktujecie i wówczas do siebie zapraszać kolejnych nowych słuchaczy ;) . (usunięte przez administratora) i nic więcej :)!

NOVA Nowy wpis

WAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór na wiosnę 2019 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

Alicja Nowy wpis
@NOVA

Zapisują studentów na kierunki które się nie otwierają po czym nie chcą zwrócić pieniędzy. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem!

Pann

Kochani czytajcie umowy które podpisujecie w tej szkole ! . Wmówiono mi , że jest podpunkt w umowie który informuje słuchacza o możliwości rozwiązania grupy z przyczyn niskiej frekwencji grupy , gdzie staje się przez to kierunkiem nie rentownym co skutkuje zamknięciem kolejnego (ostatniego w moim przypadku) semestru. Oczywiście takiego podpunktu nie było w umowie . (Był tylko pod punkt gdzie umowe można rozwiązać obustronnie z 3 miesięcznym wypowiedzeniem ). W tym momencie zamknięto grupę A szkołę to nic nie obchodzi ze kilka osob za przeproszeniem zostaje z palcem w ***** I musza na własną rękę szukać innej szkoły którą dokończy nasz zawód . Szkola nie poinformowała słuchaczy którzy pozostali o tym, że nasza grupę zamknięto ( oczywiście wmówiono mi że dzwonili do wszystkich po kilka razy aby poinformować o zaistniałej sytuacji lecz nikt nie odebrał )(Była możliwość pociągnięcia tego z dodatkową opłatą która wzrastała przez każdego ktory odszedł by z grupy ) . Chciałbym dodać , ze również dziwnym trafem pojawialy się podpisy osob z 1wszego semestru gdzie mielismy laczane kilka przedmiotów , tych osób na zajęciach przez cały semestr nie było widać , ich cienia również . Dotacje dotacjami , pieniądze pieniędzmi Ale nie jest to fer wobec tych którzy się starali A tak się nie postępuje ;) Jeżeli chodzi o szkole , to radzę omijać szerokim łukiem , chodź szkoda bo wykładowcy naprawdę mili , pomocni i z chęcią przekazania wiedzy .

Ewelina
@Pann

Witam czy może Pan się skontaktować ze mną na mail? Chciałabym dowiedzieć się odnośnie tych umów..ewka129@wp.pl proszę napisać. Poz drawiam

Pann
@Ewelina

Napisałem

Kjj

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Strasznie

Jerzy
@Kjj

Jesteś pracownikiem firmy i uważasz, że atmosfera nie jest sprzyjająca? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać więcej na temat warunków pracy? Szczegóły dotyczące zatrudnienia są bardzo ważne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Pojawiły się nowe oferty rekrutacyjne na stanowiska: specjalista IT i kierownik regionu sprzedaży. Czy według Was warto rozważyć te oferty?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Edukacyjne NOVA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Ciekawska27

Szkoła super! Jak najbardziej wszystko na plus. Zajęcia ciekawe, prowadzący mają świetnie podejście i bardzo dobrze przekazują wiedzę i umiejętności. Wszelkie wiadomości są przedstawiane zrozumiale.

Emila

Tak, zgadzam się z Bartoo, super lokalizacja i sprzęt. Podpisuje się pod komentarzem

Ewelina
@Emila

Jaki kierunek Pani miała?

Filip

nie mam większych zastrzeżeń do szkoły, jeśli ktoś chce naprawdę się uczyć to polecam

Elżbieta

Obecnie Centrum Edukacyjne Nova oddział w Olsztynie nie ma żadnych ofert pracy. @Dor, czemu uważasz, że nie należy tu szukać pracy? Czy mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia i umowy długoterminowe? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że tylko klienci piszą.

Dor
@Zainteresowany

Szukaj gdzie indziej! Naprawdę.

Elżbieta

@Zuza, jesteś zainteresowana pracą w Centrum Edukacyjne NOVA? Szukasz pracy w administracji firmy, czy jako wykładowca? Obecne wpisy są z punktu widzenia osób korzystających z kursów w firmie. Czy obecni pracownicy mogliby napisać, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jak wygląda praca i jaka jest atmosfera między współpracownikami? Czy pracodawca proponuje umowy długoterminowe i dodatki do wynagrodzenia? Zachęcam Was do dodania opinii.

Zuza

Czy potrzebni są nowi pracownicy?

Ann

jestem słuchaczką i kiedy nie przyjdę to zawsze panie w sekretariacie miłe i zawsze miła atmosfera więc chyba praca jest ok

Ann

Jak dla mnie tom kiedy nie przyjdę to jest miła atmosfera w sekretariacie, Panie są miłe i rozumieją drugiego człowieka

Zainteresowana

Szukam pracy i miałam nadzieję, że tu dowiem się coś o pracy.

Olga

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

NOVA Olsztyn

UWAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór jesień 2018 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

NOVA Olsztyn

Elżbieta

Na forum z tego co widzę jest sporo wpisów od osób korzystających z oferty edukacyjnej Centrum Edukacyjnego NOVA. Natomiast przydałyby się wpisy dotyczące pracy w NOVA, warunków pracy oraz rekrutacji. Zachęcam zatem do dodawania wpisów oraz dzielenia się informacjami oraz doświadczeniami odnośnie rozmów rekrutacyjnych na poszczególne stanowiska w Centrum Edukacyjnym NOVA oraz jak już wyżej wspomniałam warunków pracy, a także atmosfery w pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Qwerty123

Napisałam nizej opinie jako qwerty123 i poszukuję osób, które zostały tak samo oszukane jak ja. Myślę, ze powinniśmy coś zrobić z tą szkołą i połączyć siły, większe prawdopodobieństwo, że poniosą karę za oszukiwanie ludzi. Kontakt sawfrak@gmail.com

Justyna

Czy centrum potrzebuje pracowników? Trudno się coś dowiedzieć jak tu się pracuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

Centrum Edukacyjne NOVA