Centrum Edukacyjne NOVA

Olsztyn

Centrum Edukacyjne NOVA
2 36

Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Olga

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

NOVA Olsztyn

UWAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór jesień 2018 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

NOVA Olsztyn

Elżbieta

Na forum z tego co widzę jest sporo wpisów od osób korzystających z oferty edukacyjnej Centrum Edukacyjnego NOVA. Natomiast przydałyby się wpisy dotyczące pracy w NOVA, warunków pracy oraz rekrutacji. Zachęcam zatem do dodawania wpisów oraz dzielenia się informacjami oraz doświadczeniami odnośnie rozmów rekrutacyjnych na poszczególne stanowiska w Centrum Edukacyjnym NOVA oraz jak już wyżej wspomniałam warunków pracy, a także atmosfery w pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Qwerty123

Napisałam nizej opinie jako qwerty123 i poszukuję osób, które zostały tak samo oszukane jak ja. Myślę, ze powinniśmy coś zrobić z tą szkołą i połączyć siły, większe prawdopodobieństwo, że poniosą karę za oszukiwanie ludzi. Kontakt [email protected]

Justyna

Czy centrum potrzebuje pracowników? Trudno się coś dowiedzieć jak tu się pracuje!

Qwerty123

Nie polecam tej szkoly, zapisalam się w Opolu i chodziłam do końca lutego br., dostałam telefon, że Liceum nie będzie otwarte z powodu małej ilości osób, gdzie chodziłam już prawie pół roku. Sciagaja pieniądze za co tylko się da, w opłatach wliczona była opłata za legitymacje, ktora była oplacona na początku roku. Sekretarki o niczym nie mają pojęcia i niczego nie można się dowiedzieć. Straszą droga sądową.

NOVA GDAŃSK KPINA

Szkoła jest niepoważna , zamknięto 4 semestr przed samym końcem nauki z powodu "malej liczby osób" haha ! tylko ze tyle samo osób było od początku,to chamstwo tak traktować uczniów I NAUCZYCIELI. w sekretariacie panie nic nie wiedzące , (usunięte przez administratora) w sekretariacie panuje ,Strata pieniędzy ,czasu i nauki! nie polecam Novej!

patka

ja jestem w NOVA na techniku administracji już drugi semestr. Jestem zadowolona z zajęć, nauczyciele świetnie przygotowani, mogę polecić

t
@patka 23.02.2018 15:32

TO nie licz ze skonczysz 4semestr :)

Piotr

Nie udało Ci się ukończyć szkoły? Zapraszamy do NOVA, zapisujemy na wyższe semestry technika administracji, technika bhp, technika informatyka i technika usług kosmetycznych. Zachęcamy również do zapisu do rocznej szkoły na kierunek asystentka nauczyciela przedszkola, grafik komputerowy multimediów oraz specjalista do spraw dietetyki. Już końcówka naborów. Śpiesz się, zostały ostatnie miejsca w grupach. Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn tel. 89 512 20 22

NOVA

OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS DO SZKOŁY Nabory wiosna 2018 niebawem się kończą. W większości grup ostatnie miejsca. Pospiesz się. Zapraszamy NOVA Centrum Edukacyjne

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że tylko klienci piszą.

paulinka

Też jak najbardziej polecam NOVA w Olsztynie robię już drugi kierunek i z pracą po ukończeniu też nie miałam problemu :)

olga

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolona bo zajęcia mamy w centrum. Super sprzęt jestem na informatyce i każdy tutaj dostaje lapka na zajęcia. Nie każda szkoła ma takie możliwości

Powiem szczerze ze odradzam ta szkole .Papiery zlozylam ,zajecia sie nie odbyly bo nie utworzyli klasy (poinformowali mnie o tym fakcje dzien przed rozpoczeciem zajeć)a pieniedzy ktore wpłacilam od paru miesiecy nie moge odzyskac .Dla mnie to oszusci i zlodzieje!!!!

Stefan

Jesteście zwykłymi złodziejami !!! Zajęcia które miały się odbyć , nie odbyły się a mimo to pobraliscie pieniądze gdzie nawet nie dostaliscie pełnych dokumentów do rejestracji w szkole.

Basia

Opinie są różne, ja osobiście jestem uczniem w tej szkole i może nie koniecznie to był mój wybór ale nie żałuję, nie mam większych zastrzeżeń.

Nikola

macie rację nova w Olsztynie to super szkoła ! Ja jestem na bhp już ostatni semestr zaraz egzamin zawodowy czuję się dobrze przygotowana a to najważniejsze. Nie zmarnowałam czasu ! POLECAM

Alaks

Zachęcam do zapisu w Nova w Olsztynie. Aktualnie jestem na drugim semestrze bhp, szkoła bardzo przyjazna dla uczniów,w sekretariacie panie zawsze starają się pomóc, przede wszystkim rozumieją ludzi. Nauczyciele też są ok, także to taka moja sugestia ;)

Agataa

zapisałam się do NOVA i wiecie co, nie żałuję. Robię technika administracji nauczyciele naprawdę są super, zajęcia ciekawe wszystkie informacje są na stronie podawane. Mam legitkę i zaświadczenie że się uczę. jestem mega zadowolona

Szkoła NOVA

Nie zwlekaj!!! zapisz się na bezpłatny kierunek, zdobądź tytuł technika w dwa lata oraz ciesz się statutem słuchacza!!! ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJAZDY PKP,PKS i MPK oraz wiele innych korzyści! U NAS REKRUTACJA TRWA CALY ROK!

Bartoo

Hej, jeśli chodzi o Nova nie mam zastrzeżeń. Super lokalizacja to przede wszystkim duży plus, mają nowy sprzęt - pracujemy na laptopach (jestem na kierunku technik informatyk), minusem jest na pewno to że trzeba mieć 50% obecności w miesiącu, ale słyszałem że chyba w innych szkołach też jest podobnie. Także polecam

Bartoo

NOVA

OSTATNIE DNI NABORU!!! Ostatnie miejsca w grupie! Zajęcia już 23 września! Zapraszamy na darmowe kierunki: - technik administracji, - technik informatyk, - technik usług kosmetycznych - technik masażysta Polecamy również: - technik elektryk - technik logistyk - asystent nauczyciela przedszkola - instruktor fitness - manicurzystka/pedicurzystka - specjalista do spraw dietetyki NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn tel. 89 512 20 22

Paulina

oooo fajna opcja że można zapisać się na wyższy semestr, ja akurat chodziłam do jednej szkoły ale kierunek rozwiązali a bardzo chciałam skończyć tą szkołę

Ewelina
@Paulina 24.08.2017 13:17

Polecam, ja jestem na trzecim semestrze technika usług kosmetycznych, faja grupa, już się trochę zżyłyśmy, fajne zajęcia są, lubię te praktyczne, prowadzi je taka Pani co ma swój gabinet kosmetyczny. polecam, na serio faja szkoła

Damian

ja również uważam że Nova to dobry wybór, zgadzam się przedmówcami

michałek

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolony, aktualnie skończyłem drugi semestr technika informatyki, nauczyciele są spoko, szkoła super wyposażona bo każdy uczeń dostaje swojego lapka, lokalizacja też spoko bo w samym centrum, koło galerii i KFC,w szkole ogólnie miła atmosfera, jak komuś zależy na serio na nauce i sumiennie uczęszcza na zajęcia to nie ma żadnych problemów z zaliczeniami, z resztą w razie gdyby zdarzyło się tak że nie było się na jakimś zjeździe to też nie robią problemów

Anetta

Chodzę do Novej w Olsztynie na technika usług kosmetycznych. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Szkoła ma super pracownię, kadra dobrze wykwalifikowana, zajęcia bardzo ciekawe. W sekretariacie bardzo miłe panie, które zawsze pomogą i nie ma najmniejszych problemów jak ma się do załatwienia indywidualne sprawy. Polecam, zwłaszcza że te kierunek darmowy.

Nova CE

Szanowni Państwo, działając w imieniu spółki Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadzącej ogólnopolską sieć szkół policealnych, medycznych, liceów ogólnokształcących, a także kształcącej w ramach bogatej oferty kursów maturalnych, zawodowych i językowych (dalej jako „Spółka”), informujemy że w związku z publikowaniem na łamach serwisu pracy GoWork.pl szeregu opinii, które zawierają w swej treści nieprawdziwe oraz naruszające dobre imię (renomę) Spółki informacje, w przypadku każdego z naruszeń, w tym także w przypadku tych, które mogą ewentualnie nastąpić w przyszłości, Spółka podejmie zdecydowane kroki prawne w celu ochrony swoich dóbr osobistych. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą odczytywać niniejszy wpis jako próbę ograniczenia swobody wypowiedzi na łamach serwisu pracy GoWork.pl. Pragniemy jednak z całą mocą podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to zamiarem Spółki. Natomiast niedopuszczalną jest sytuacja, w której pod pretekstem wolności słowa i swobody wypowiedzi w Internecie naruszane są dobra osobiste innych uczestników obrotu prawnego. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi, tak jak każde z gwarantowanych konstytucyjnie wolności i praw, nie jest nieograniczona. Jej granice wyznaczają prawa i wolności innych osób. W związku z tym każdy kto decyduje się na rozpowszechnianie informacji naruszających szeroko rozumiany porządek prawny powinien liczyć się z potencjalnymi konsekwencjami takiego działania. Informujemy również, że wielokrotnie zwracaliśmy się do administratora serwisu pracy GoWork.pl o usunięcie nieprawdziwych i naruszających dobre imię Spółki informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem tego serwisu. Niestety wskazywane przez nas opinie nie zawsze były usuwane. Z pewnością dla oceny takiego zachowania administratora serwisu nie bez znaczenia powinien być fakt, że właściciel serwisu GoWork.pl prowadzi konkurencyjną działalność w stosunku do Spółki, tj. szkoły policealne GoWork. W związku z powyższym Zarząd Spółki podjął decyzję, że nie może dłużej tolerować naruszania dobrego imienia Spółki na łamach serwisu GoWork.pl, prowadzonego przez jej konkurenta. Taka sytuacja szkodzi nie tylko Spółce, ale także jej byłym, obecnym, a także przyszłym potencjalnym Klientom, albowiem może ona wprowadzać ich w błąd co do poziomu usług świadczonych przez Spółkę. Dlatego uprzedzamy, iż każdy przypadek naruszenia dóbr osobistych Spółki spotka się ze stosowną reakcją. Powyższe nie oznacza bynajmniej, że Spółka jest przeciwna zamieszczaniu opinii na temat oferowanych przez nią usług lub warunków zatrudnienia w Spółce. Wręcz przeciwnie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii dotyczących działalności Spółki, o ile znajdują one swoje oparcie w rzeczywistości. Zachęcam również do korzystania z adresu [email protected] pozwoli to nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług z korzyścią dla wszystkich naszych Klientów i Pracowników lub Współpracowników. Z poważaniem, Zarząd Spółki Nova Centrum Edukacyjne

Sekretariat

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne NOVA