Centrum Edukacyjne NOVA

Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA

NOVA

WAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór na wiosnę 2019 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

NOVAnovaOLN
Zweryfikowany użytkownik

UWAGA! NOVA Olsztyn zaprasza do siebie :) W ofercie między innymi: - Technik informatyk - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

Pann

Kochani czytajcie umowy które podpisujecie w tej szkole ! . Wmówiono mi , że jest podpunkt w umowie który informuje słuchacza o możliwości rozwiązania grupy z przyczyn niskiej frekwencji grupy , gdzie staje się przez to kierunkiem nie rentownym co skutkuje zamknięciem kolejnego (ostatniego w moim przypadku) semestru. Oczywiście takiego podpunktu nie było w umowie . (Był tylko pod punkt gdzie umowe można rozwiązać obustronnie z 3 miesięcznym wypowiedzeniem ). W tym momencie zamknięto grupę A szkołę to nic nie obchodzi ze kilka osob za przeproszeniem zostaje z palcem w ***** I musza na własną rękę szukać innej szkoły którą dokończy nasz zawód . Szkola nie poinformowała słuchaczy którzy pozostali o tym, że nasza grupę zamknięto ( oczywiście wmówiono mi że dzwonili do wszystkich po kilka razy aby poinformować o zaistniałej sytuacji lecz nikt nie odebrał )(Była możliwość pociągnięcia tego z dodatkową opłatą która wzrastała przez każdego ktory odszedł by z grupy ) . Chciałbym dodać , ze również dziwnym trafem pojawialy się podpisy osob z 1wszego semestru gdzie mielismy laczane kilka przedmiotów , tych osób na zajęciach przez cały semestr nie było widać , ich cienia również . Dotacje dotacjami , pieniądze pieniędzmi Ale nie jest to fer wobec tych którzy się starali A tak się nie postępuje ;) Jeżeli chodzi o szkole , to radzę omijać szerokim łukiem , chodź szkoda bo wykładowcy naprawdę mili , pomocni i z chęcią przekazania wiedzy .

Ewelina
@Pann 25.09.2018 23:11

Witam czy może Pan się skontaktować ze mną na mail? Chciałabym dowiedzieć się odnośnie tych umów..ewka129@wp.pl proszę napisać. Poz drawiam

Pann
@Ewelina 11.10.2018 15:28

Napisałem

Kjj

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Strasznie

Jerzy
@Kjj 18.10.2018 17:47

Jesteś pracownikiem firmy i uważasz, że atmosfera nie jest sprzyjająca? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać więcej na temat warunków pracy? Szczegóły dotyczące zatrudnienia są bardzo ważne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Pojawiły się nowe oferty rekrutacyjne na stanowiska: specjalista IT i kierownik regionu sprzedaży. Czy według Was warto rozważyć te oferty?

Ciekawska27

Szkoła super! Jak najbardziej wszystko na plus. Zajęcia ciekawe, prowadzący mają świetnie podejście i bardzo dobrze przekazują wiedzę i umiejętności. Wszelkie wiadomości są przedstawiane zrozumiale.

Emila

Tak, zgadzam się z Bartoo, super lokalizacja i sprzęt. Podpisuje się pod komentarzem

Ewelina
@Emila 11.10.2018 15:17

Jaki kierunek Pani miała?

Filip

nie mam większych zastrzeżeń do szkoły, jeśli ktoś chce naprawdę się uczyć to polecam

Elżbieta

Obecnie Centrum Edukacyjne Nova oddział w Olsztynie nie ma żadnych ofert pracy. @Dor, czemu uważasz, że nie należy tu szukać pracy? Czy mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia i umowy długoterminowe? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że tylko klienci piszą.

Dor
@Zainteresowany 22.01.2018 09:09

Szukaj gdzie indziej! Naprawdę.

Elżbieta

@Zuza, jesteś zainteresowana pracą w Centrum Edukacyjne NOVA? Szukasz pracy w administracji firmy, czy jako wykładowca? Obecne wpisy są z punktu widzenia osób korzystających z kursów w firmie. Czy obecni pracownicy mogliby napisać, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Jak wygląda praca i jaka jest atmosfera między współpracownikami? Czy pracodawca proponuje umowy długoterminowe i dodatki do wynagrodzenia? Zachęcam Was do dodania opinii.

Zuza

Czy potrzebni są nowi pracownicy?

Ann

jestem słuchaczką i kiedy nie przyjdę to zawsze panie w sekretariacie miłe i zawsze miła atmosfera więc chyba praca jest ok

Ann

Jak dla mnie tom kiedy nie przyjdę to jest miła atmosfera w sekretariacie, Panie są miłe i rozumieją drugiego człowieka

Zainteresowana

Szukam pracy i miałam nadzieję, że tu dowiem się coś o pracy.

Olga

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nikomu nie chce się pisać?

NOVA Olsztyn

UWAGA! NOVA zaprasza na nowe kierunki. Nabór jesień 2018 już trwa. W ofercie między innymi: - Technik administracji z popularyzacją zagadnień BHP - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy z elementami postępowania administracyjnego - Technik informatyk - Technik informatyk z programowaniem gier i aplikacji mobilnych - Technik rachunkowości z obsługą spółek - Technik usług kosmetycznych - Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną - Asystentka stomatologiczna z ortodoncją - Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową - Technik elektryk z elektroenergetyką SEP/G1 - Asystent nauczyciela przedszkola - Grafik komputerowy multimediów - Specjalista do spraw dietetyki Więcej informacji na stronie internetowej lub bezpośrednio pod numerem telefonu 89 512 20 22

NOVA Olsztyn

Elżbieta

Na forum z tego co widzę jest sporo wpisów od osób korzystających z oferty edukacyjnej Centrum Edukacyjnego NOVA. Natomiast przydałyby się wpisy dotyczące pracy w NOVA, warunków pracy oraz rekrutacji. Zachęcam zatem do dodawania wpisów oraz dzielenia się informacjami oraz doświadczeniami odnośnie rozmów rekrutacyjnych na poszczególne stanowiska w Centrum Edukacyjnym NOVA oraz jak już wyżej wspomniałam warunków pracy, a także atmosfery w pracy i możliwości rozwoju zawodowego.

Qwerty123

Napisałam nizej opinie jako qwerty123 i poszukuję osób, które zostały tak samo oszukane jak ja. Myślę, ze powinniśmy coś zrobić z tą szkołą i połączyć siły, większe prawdopodobieństwo, że poniosą karę za oszukiwanie ludzi. Kontakt sawfrak@gmail.com

Justyna

Czy centrum potrzebuje pracowników? Trudno się coś dowiedzieć jak tu się pracuje!

patka

ja jestem w NOVA na techniku administracji już drugi semestr. Jestem zadowolona z zajęć, nauczyciele świetnie przygotowani, mogę polecić

t
@patka 23.02.2018 15:32

TO nie licz ze skonczysz 4semestr :)

Piotr

Nie udało Ci się ukończyć szkoły? Zapraszamy do NOVA, zapisujemy na wyższe semestry technika administracji, technika bhp, technika informatyka i technika usług kosmetycznych. Zachęcamy również do zapisu do rocznej szkoły na kierunek asystentka nauczyciela przedszkola, grafik komputerowy multimediów oraz specjalista do spraw dietetyki. Już końcówka naborów. Śpiesz się, zostały ostatnie miejsca w grupach. Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn tel. 89 512 20 22

NOVA

OSTATNIA SZANSA NA ZAPIS DO SZKOŁY Nabory wiosna 2018 niebawem się kończą. W większości grup ostatnie miejsca. Pospiesz się. Zapraszamy NOVA Centrum Edukacyjne

paulinka

Też jak najbardziej polecam NOVA w Olsztynie robię już drugi kierunek i z pracą po ukończeniu też nie miałam problemu :)

olga

ja chodzę do Nova w Olsztynie i jestem zadowolona bo zajęcia mamy w centrum. Super sprzęt jestem na informatyce i każdy tutaj dostaje lapka na zajęcia. Nie każda szkoła ma takie możliwości

Basia

Opinie są różne, ja osobiście jestem uczniem w tej szkole i może nie koniecznie to był mój wybór ale nie żałuję, nie mam większych zastrzeżeń.

Nikola

macie rację nova w Olsztynie to super szkoła ! Ja jestem na bhp już ostatni semestr zaraz egzamin zawodowy czuję się dobrze przygotowana a to najważniejsze. Nie zmarnowałam czasu ! POLECAM

Alaks

Zachęcam do zapisu w Nova w Olsztynie. Aktualnie jestem na drugim semestrze bhp, szkoła bardzo przyjazna dla uczniów,w sekretariacie panie zawsze starają się pomóc, przede wszystkim rozumieją ludzi. Nauczyciele też są ok, także to taka moja sugestia ;)

Agataa

zapisałam się do NOVA i wiecie co, nie żałuję. Robię technika administracji nauczyciele naprawdę są super, zajęcia ciekawe wszystkie informacje są na stronie podawane. Mam legitkę i zaświadczenie że się uczę. jestem mega zadowolona

Szkoła NOVA

Nie zwlekaj!!! zapisz się na bezpłatny kierunek, zdobądź tytuł technika w dwa lata oraz ciesz się statutem słuchacza!!! ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJAZDY PKP,PKS i MPK oraz wiele innych korzyści! U NAS REKRUTACJA TRWA CALY ROK!

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne NOVA