BLUE Education

Opinie o BLUE Education

anonymous

Racja!!! Szkoła nie ma nawet pracowni zawodowych, a to co jest to porażka jakaś. sale na 5 sób, a w grupie po 20... porażka

Ostrzegam przed Blue!

Uważajcie na nich! Szkoła nie godna zaufania! Nie zależy im na edukacji,a na zysku! Zastanówcie się zanim podpiszecie umowę...

anonymous

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Blue Education Wrocław

Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych . U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do Blue Education ul Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE:www.blue.edu.pl

Była słuchaczka BHP

Miałam z nimi do czynienia i nikomu nie polecam! szkoda nerwów

anonymous

Omijajcie tą szkołę i tych ludzi szerokim łukiem... NIE POLECAM !!!

liceum blue education

Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do BLUE Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535400556, mail: wroclaw@blue.edu.pl

Blue Education Wrocław

Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, Rejestratorka medyczna, Dekorator wnętrz, Organizator imprez ślubnych, Technik elektryk. Zapisz się do Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535400556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

wrocław blue edu

Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, organizator imprez slubnych, rejestratorka medyczna oraz technik elektryk! Zapisz się do BLUE Education Wrocław, ul. Szewska 5 tel: 535400556

Blue Education Wrocław

Zostań specjalistą już w 1 rok ! Blue Education Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

ja123321

W którym oddziale pracujesz / pracołaś / łeś?

hmmm

jeśli faktycznie tak jest, to jakoś dziwnie mało tu takich obowiązkowych pozytywnych wpisów...

Pracuję w BLUE Education od grudnia 2015 roku i nie mam powodów do narzekań. Wiadomo, pracować trzeba, bo tylko w urzędach czy się stoi czy się leży wypłata się należy, ale atmosfera jest dobra, wynagrodzenia na czas, premie są naliczane i wypłacane rzetelnie.Jakoś tak mi przykro, że nieliczni niezadowoleni kreują tak niezasłużony zły wizerunek...

Pola

Kursy jak najbardziej są okej. Polecam. Teraz podobno mają promocję, że za zapis do szkoły można otrzymać bon o wartości 50 zł.

Maja28X

Jestem zadowolona ze szkoły, ukończyłam dwa kursy. Pozdrawiam.

Olaaaaaaaaa

Zapisałam się na kurs Asystencko-sekretarski w Katowicach i nie żałuję!

uczennica234567

zapisałam się dziś i również dostałam bon 50 złotych! polecam szkołe! :D

prawda

zgadzam się w pełni !!!

Magda

Zapisałam się dzisiaj i otrzymałam bon 50zł do H&M. Naprawdę warto!

Kacper

Ja tez jestem zadowolony.

Jola

Fajna szkoła :D

justyna

Polecam kursy w tej szkole !!!

Fio Naa

uczestniczyłam w krótkim kursie henny brwi w Krakowie i jestem bardzo zadowolona; polecam wszystkim którzy chcą szybko uzyskać certyfikat !

Kasia

Chodzę do tej szkoły. Polecam. Miła atmosfera.

gość 1

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły!

gość

Zapisałem sie do szkoły na kierunek Technik rachunkowości i szczerze POLECAM! Nauczyciele kompetentni, Panie w sekretariacie pomocne i uprzejme, koledzy w porzadku.

bakusia

Jestem już drugi rok na kierunku Technik Informatyk i jestem bardzo zadowolona.

Ola

Jestem zadowolona z tej szkoły. Uczę się na kierunku Technik Rachunkowości w Katowicach.

gosc2140345

Polecam tą szkołę, ucze się w niej na kierunku Technik Masazysta i jest super!

Magdaaaaaaa

Jestem słuchaczką Blue i jestem zadowolona. Wszystko jest jak na razie okej.

Joanna

Jestem słuchaczką na kierunku Technik Usług Kosmetycznych w Katowicach. Zajęcia prowadzone są profesjonalne oraz w przyjaznej atmosferze. Polecam.

kasia21

Ja uczę się w tej szkole i powiem wam, że jest naprawdę super! :)

gosc

Byłem na Techniku informatyku a teraz zapisałem się na grafika komputerowego i dostałem 20% zniżki. Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły.

Tatiana

To najlepsza szkoła w Warszawie!

Kasia00009

Polecam tą szkołę ! :) Osobiście w zeszłym roku ukończyłam w Blue w Krakowie Florystykę i jestem bardzo zadowolona. Obecnie dzięki kwalifikacja jakie uzyskałam w Blue pracuje w swoim zawodzie. Pozdrawiam

Arrek93

Jestem na techniku turystyki wiejskiej i jest fajnie.

Jola

Ja jestem zadowolona z tej szkoły. Polecam

ILA

Pracuję w BLUE ponad rok. Ok, jak to w pracy - raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie nie narzekam. Wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię, nabór do szkoły robię więc nikt się mnie nie czepia, a nawet i premie są :)

DR

Witam wszystkich forumowiczów, Szanowni Państwo, GO Work jest w gronie firm konkurujących z BLUE Education, Nova, czy AP Edukacja... Czy w związku z tym opinie publikowane na tym portalu można uznać za obiektywne? Wszędzie, w każdej organizacji popełniane są błędy, szczególnie w dużych organizacjach. Są okresy lepsze i gorsze. Naturalne jest jednak to, że skarżymy się publicznie kiedy jest nam źle, ale nie chwalimy kiedy jest dobrze. Ja zachęcam zawsze do osobistej weryfikacji u źródła. Pozdrawiam serdecznie, DR

Mamba

Pracownicy są wymieniani co 2-3 miesiące,ponieważ w tej firmie liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż czyli podpisywanie umów o edukację.(usunięte przez administratora).Tak naprawdę to takie call center z większą liczba obowiązków za śmieszne pieniądze.Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora) Nikt na tym stanowisku nie zagrzał do tej pory miejsca dłużej niż parę miesięcy,Szkoda zachodu.

nauczyciel
@Mamba 10.03.2016 20:26

zgadzam sie z opinią. Wywiązywałam się ze swoich obowiązków, zapytałam czy bede nadal uczyć to nie otrzymałam odpowiedzi. Dyrektor bał się szczerości ?

Nauczyciel

Blue i Nova to ta sama sieć ten sam właściciel więc ta sama polityka. Nie polecam pracy w jednej i drugiej szkole. Chcesz być szanowanym, docenianym nauczycielem to nie w tych szkołach. Dla nich najważniejsze jest zatrudnienie nauczyciela za najniższą stawkę za godzinę jak tylko się da.(usunięte przez administratora)

@Nauczyciel 08.02.2016 09:40

zgadzam sie, tez tam pracowalam

bighhhh
@K.L 10.02.2016 23:20
Opinia bezpodstawna.Jestem nauczycielem w Blue i nie widzę żadnych uchybień.Dyrektor dokładnie wszystkich nauczycieli informuje...

OJEJ O JEJKU NIONIONIO

Idąc na rozmowę szłam na rozmowę o pracę na stanowisko ,,pracownik administracyjny,, a trafiłam na stanowisko call center. Kto tam pracował to wie o co chodzi liczy się sprzedaż!!!!

DSD
@pracownik 13.01.2016 22:44

w jakiejkolwiek pracy jest określony zakres obowiązków.w zależności od rodzaju pracy z tym obowiązków należy się wywiązywać. Jak można szukać pracy nie wykazywać inicjatywy ? chcecie zarabiać pieniądze nie kiwnąwszy nawet palcem? W pracy należy być kreatywnym, wykazywać inicjatywę,rozwijać swoje umiejętności zawodowe i w każdym zawodzie można się wykazywać.Przestańcie narzekać - tylko weźcie się do pracy.

Patryk

Zapisałam się do BLUE na asystentkę stomatologiczną w Katowicach. Ogólnie jestem zadowolona. Zajęcia w centrum miasta, nauczyciele w porządku, panie w sekretariacie są cały czas te same więc nie ma problemu z załatwieniem sprawy. Kierunek który w innych szkołach jest płatny tutaj jest za darmo co bardzo mnie zachęciło. Dodatkowo egzaminy z kwalifikacji na koniec nauki również są darmowe.

Mietek

Uczę się w BLUE od pół roku. Nigdy nie było problemu z uzyskaniem jakiś info z sekretariatu, Panie zawsze pomagały jak nie mogłem dogadać się z nauczycielami. W sumie polecam i uważam że nikt nie powinien się bardzo sugerować komentarzami, tylko sam się przekonać.

Kiedy Zarząd wymienił dyrekcję w Blue od razu panuje lepsza atmosfera aż chce się teraz pracować. Dziękuję.

Monika

Ja przeniosłam się z Nova do Blue we Wrocławiu, bo tam się kierunek nie otworzył. Trochę się bałam, bo nie znałam szkoły, ale jestem bardzo zadowolona.

oli
@Monika 01.12.2015 22:07

Przecież Blu i Nova to ta sama szkoła

elwira

ja polecam szkole w Krk, jestem zadowolona z nauczycieli, pracowni jak i organizacji zajec, jedyny minus to plany pozno przysylane

zenek

Dziewczyno co Ty piszesz ! Chyba nigdy nie pracowałaś w administracji. Tą pracę w tej szkolę można porównać do call center!

Agnieszka

Jak nikt nie lubię pracować przy dokumentach i słuchaczach to może narzekać..ja nigdy na pracę w administracji nie narzekam.

pyska

Maria ... Słucham podziel się tą atmosferą co było ok? Podaj choć dwa przykłady, a będę bić Ci brawo ! ?????

maria

Ja pracowałam 6 miesięcy i nie zarabiałam tyle. Trochę więcej... Atmosfera jest ok.

Zostaw opinię o BLUE Education - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLUE Education