Opinie o AMW REWITA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AMW REWITA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMW REWITA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMW REWITA Sp. z o.o. w Warszawa

Sopot

Wypowiem się tylko o oddziale w Sopocie. Istna (usunięte przez administratora) wśród pracowników. Niestety przykład idzie z góry a dyrekcja jest niekompetentna i nie umie zarządzać ani obiektem ani ludźmi. Warunki pracy są koszmarne. Pensje? Żałosne. (usunięte przez administratora) dla wytrwałych. Omijać szerokim łukiem

Wszystko wysiada
@Maja

Siedzisz 12 godzin na krzesełku barowym Ciągle zmiany grafiku Nie ma kiedy zjeść Robisz mnóstwo nadgodzin za które nikt ci nie zapłaci to nie są ludzkie warunki

Fine

@amwrewita - "Korporacja" z polskim "rodowodem", stabilne zatrudnienie, w miarę przyzwoite wynagrodzenie, ZFŚS, dodatkowe benefity, szkolenia i naprawdę fajna ekipa - do czasu - jak traficie do oddziału, w którym "jedna osoba"(usunięte przez administratora) wszystkich pracowników, sabotuje potencjalny awans, "trzęsie" oddziałem bo uważa, że jest w nim najważniejsza, "rządzi" po swojemu i jest bezkarna w swoim procederze. Każdy kolejny, dobry i zaangażowany pracownik, z potencjałem , pomysłami, bez względu na staż - odchodzi - bo nie wytrzymuje psychicznie jej zachowania, arogancji i presji, oczerniania, krzyku, oraz całego wachlarza manipulacji itp., jakie ta osoba stosuje w codziennej pracy. Oczywiście nikogo nie obchodzi powód odejścia kolejnych osób z tego oddziału, bo opinia w tym zakresie, jest też oczywiście wydawana przez "ową osobę". Może ktoś „u góry” przejrzy kiedyś na oczy i dojdzie do wniosku, że oddział, który mógłby być „diamentem”, nigdy nim nie będzie, tak długo, jak długo będą w nim pracować takie „osoby” …

Hania

Nie wypowiadam się na temat innych ośrodków AMW REWITA ponieważ tam nie pracowałam. Przykre jest to że wiele cennych i wartościowych pracowników odchodzi , nie dla tego że niechce się im pracować ,tylko dla tego że mają swoją godności i nie pozwolą sobie na źłe traktowanie przez osoby o wybujałym EGO .

Jagoda

Ile tu średnio z napiwków się wyciąga?

I tak piszą, że 160 w miesiącu ma ich wyjść. Bardziej jednak zastanawia mnie to cale zlecenie. Czy jest możliwe by starać się na recepcji o umowę o pracę?

Roma Nowy wpis

Witam serdecznie. Kiedyś w ogłoszeniach widziałam, że podawane były stawki godzinowe na przykład w przypadku recepcjonistów. Czemu teraz nie ma ich wpisanych dla pomocy kuchennej czy też kucharza? Ile wynoszą?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam - pracowałem w Juracie(Helu). Mnóstwo obowiązków, pracy, a pieniądze żałosne. Jednak przede wszystkim kwestia zarządzania takim obiektem. Pani kierownik/dyrektor - Twoja praca uzależniona od jej humoru i widzimisię. Jest dużo więcej fajnych miejsc, gdzie można pracować. Szkoda marnować życie w takim miejscu.

No cześć, pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. działu technicznego. Pierwsze co zwraca uwagę w ogłoszeniu to różnica w widełkach (1000 zł) zwłaszcza, że piszą o samej stałej podstawie, jak więc taką sobie wypracować?

Jagoda

Ile tu średnio z napiwków się wyciąga?

Ze względu na ... ? I czy możesz coś bliżej powiedzieć o aspekcie finansowym pracy w charakterze recepcjonistki? Twierdzą w treści oferty, że praca zmianowa 12/12, 8-20 lub 20:8 ale z elastycznym grafikiem i za 25/26 zł brutto przy UoP. Z tego, co mi wiadomo, minimalna stawka godzinowa przy tego rodzaju umowie to teraz 27,7 zł brutto. Dlatego rozwiej proszę moje wątpliwości i napisz, ile płacą i czy są też premie?

EE

Ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu. Minimalne było inne w tym czasie.

Oliwka
@EE

No a aktualnie jak płacą? Skoro piszesz, że 5 miesięcy temu była inna stawka, rozumiem że podwyzki były od nowego roku ? Fajnie byłoby znać aktualną stawkę, także będę wdzięczna za informacje. Jak płacą teraz?

@Oliwka

Wszystko jest kwestią kilku zmiennych m.in. doświadczenie, jakość świadczonej pracy. Minimalne jest gwarantowane przepisami a z racji, iż jest to Spółka Skarbu Państwa jest również wypłacane. Proponuję zaaplikować i omówić bezpośrednio w Oddziale warunki ewentualnej współpracy.

Lola
@EE

Doświadczenie liczone jest po prostu w latach pewnie? A co z tą jakością świadczonej pracy? w jaki sposób jest ona oceniania? Proszę o szczegóły, chcę to zrozumieć

@Lola

Tak jest doświadczenie liczone w latach pracy, jeśli chodzi o zatrudnienie na stanowisku pracy recepcjonistka to dochodzi praca z programem do obsługi rezerwacji i praca z Gościem. Dyrekcja na miejscu widzi i ocenia pracę.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie AMW REWITA Sp. z o.o. na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Fine

Karlos
@Fine

Stabilne zatrudnienie, co przez to rozumiesz? Umowa o pracę na czas nieokreślony? I na ile zarobki, pozwalają myśleć o zagrzaniu tu miejsca? Mam też pytanie o kontakt z właścicielem tego całego przedsięwzięcia, czy prezesem? Można się umówić choćby na telefoniczną rozmowę w celu przedstawienia sytuacji z przełożonym w oddziale?

A o Rogowie cos wiecie? widzę ze rożnie miejscowości są przytaczane, a tu teraz niedawno wisiała jeszcze wcześniej oferta dla portiera i praca mnie ciekawiła wcześniej, widzę ze wygasła już. To ktoś się dostał i ma opinie? Da rade zestawić warunki z powyższej przedstawionymi?

Hania

Sopot

Maja
@Sopot

a jakie są te warunki pracy konkretnie? Czy chodzi o jakiś bałagan i brud w miejscu pracy? A jest jakaś kantyna i stołówka dla pracowników na przerwę?

Wszystko wysiada
@Maja

Paranoja!!!

Rzuciłam Rok temu tą korporację warunki pracy w Sopocie są takie że nie ma już nawet kiedy się wysikać a co dopiero mówić o zjedzeniu czegokolwiek podczas zmiany. serdecznie odradzam!!!!

Rewita Waplewo! Nie polecam tam pracy nikomu o zdrowych zmysłach! A konkretnie ( mam na myśli dział gastronomiczny, osoba zarządzająca, rozwala cały system), ingeruje we wszystkie działy, zastrasza, ubliża, wyzywa, słoma z butów....na co przyzwala zarząd! W ostatnim czasie odeszło tylu wartościowych pracowników nawet z 20 letnim stażem pracy! Godziny pracy na maxsa, pensja nie adekwatna do wykonanej pracy. Z całego serca nie polecam szczerze ‼️

?
@Anonim

Osoba zarządzająca działem tak się zachowuje? A było to zglaszane do zarzadu?

Cześć, rozumiem ten wymóg posiadania prawa jazdy na specjalistę technicznego, co o tym piszą w ogłoszeniu. Tylko nie napisali, czy już trzeba mieć własny samochód. Wie ktoś tutaj, czy trzeba korzystać z własnego? Co wtedy z paliwem itd.? Są jakieś dodatki na to?

695 600 727

W ogłoszeniu jest numer telefonu 695 600 727. Myśle, że warto tam zadać pytanie.

@695 600 727

Ano to swoją drogą, ale czy jest tu jeszcze ktoś kto pracował i mógłby polecić? Tak samo sam kontakt jak i firmę oraz pracę? jak wiadomo nie chce przeskakiwać z kwiatka na kwiatek, wiec czy to jest w miarę stabilna robota?

Byly

@Pracodawca Miedzyzdroje.Osoba zarządzająca gastronomią totalna porażka.Krzyki i wyzwiska na porządku dziennym. Pani brak wiedzy i kompetencji nadrabia szantażem emocjonalnym i zastraszaniem.Dziwi fakt, że przełożonych nie zastanawia fakt dużej rotacji i brak personelu kuchennego.

Sopot to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pokojowa? Co powiecie o pracy w firmie AMW REWITA Sp. z o.o.?

XD

AMW REWITA Międzyzdroje Jedno wielkie XD panie dzwonią co chwila najpierw oferują pracę jako recepcjonista że niby nie ma problemu z brakiem doświadczenia po przesłaniu CV następnego dnia dzwoni inna pani nagle jest problem z brakiem doświadczenia i oferują mi pracę jako kelner ja tego dnia kupiłem bilety na pociąg Kolejnego dnia dzwonią że jednak nie ma miejsca na stanowisko kelnera i oferują mi pracę na stanowisku pomocy kuchennej. Po czym zadzwoniono do mnie że nie mają budżetu aby mnie zatrudnić. Bardzo nie profesjonalne kierownictwo nie polecam omoijać szerokim łukiem

Beti
@XD

Co? Co? Jak to? A ile doświadczenia wymagała praca na recepcji? Chcieli doświadczenia ogólnie w obsłudze klienta, czy stricte na recepcji?

@ J.

Rozmowa kwalifikacyjna na spec.ds. rekrutacji: Prowadząca rozmowę sama nie wiedziała, jak będzie wyglądało stnowisko. Nie chętnie odpowiadała na pytania dotyczace stanowiska. Wydaje mi się, że zarówno pracodawca jak i pracownik powinni wzajemnie coś o sobie wiedzieć. Nie działa to jednostronnie. Ponadto jak nie ma zamiaru zadzwonić z informacją zwrotną to niech nie mówi,że zadzwoni bo to słabe. Na plus - Pani z recepcji. Bardzo kompetentna.

Jadzia
@@ J.

Ale rekruter informuje już na rozmowie rekrutzacyjnej że odpowiedzi nie zawsze są wysłane do kandydatów? Tak wprost o tym mówi?

Anonimowo

AMW Rewita Jurata . Warunki przy podpisywaniu umowy różne od ustalonych podczas rozmowy wstępnej. Utrudniony kontakt z menadżerem i dyrekcją ośrodka. Wypłata ostatniej pensji, po interwencji w centrali, z miesięcznym opoznieniem (umowa zlecenie). Braki na poziomie organizacji, komunikacji i planowania.

Jantar
@Anonimowo

Tak to fakt ale jest rozmowa i mówie ze 25zł to jest normalna i nie wygórowana stawka netto. Już ukraincy nie chcą za 22zł pracowac. Tania siła?

Maja
@Jantar

Stawka jak stawka, ale czy coś do tego dochodzi? Są tu benefity? Jak się tyle zarabia to można dostać jakieś dodatki np. pakiet medyczny, dofinansowanie szkoleń?

Anonimowy

Pojawiła się wzmianka o mazurach.Odz Waplewo no to tak zgadza się prawdziwy KABARET

@Anonimowy

Hej, napisałeś, że to prawdziwy kabaret- dlaczego? Czy w sensie negatywnym? Opowiedz proszę co wiesz o pracy w Amw Rewita. Jakie proponują stawki?

@Anonimowy

Pracowałam w AMW Rewita 11lat bardzo miło wspominam ludzi, którzy tam pracowali i większość pracuje nadal .Czasami bywa tak że po przyjściu nowych ,,włodarzy,, i powołaniu osób kompletnie nie kompetentnych czasami coś pęka. Tak jak wspomniał ktoś wyżej ,, misiewiczów ,,jest obecnie dosyć sporo .I nie nazwałbym tego Kabaretem ,tylko dramatem co Ci ludzie robią na stanowiskach do których brak jakiegokolwiek doświadczenia, a kopanie pod kimś innym dołków ,aby otrzymać awans jest czym bardzo krótkofalowym i prędzej czy później Karma wróci .

Kiciuś
@Ewa

Niestety w 100% prawda w tym o czym piszesz, ale z kopaniem dołów to mam inne zdanie wynikające z autopsji - są w tej firmie osoby, które permanentnie i stale kopią dołki, pod każdym kto w ich mniemaniu stanowi dla nich zagrożenie. Efekt końcowy takich "wykopków" to odejścia wartościowych ludzi, którzy kochali swoja pracę, oddani byli jej całym sercem, ale spasowali i doszli do wniosku, że nie ma co "kopać się z koniem". Czyli „kopiący” dołki górą, bo „podiwaniacze” zawsze są w cenie….

Olga
@Kiciuś

Są? A powiedz mi ile osób z tej kadry, którą tutaj przytaczali jeszcze sprzed dwóch lat wciąż pracuje? Chyba, że to niedawna opinia i ci których przytaczasz odeszli? Ile osób jest tutaj teraz na stałe a jaka część rotuje?

Kiciuś
@Olga

Ci co dołki kopią są cały czas, niezmiernie na "warcie" bo przecież "życzliwy" w każdym oddziale to skarb i kopalnia wiedzy... Tacy nie rezygnują, bo w każdym innym obiekcie nie mieliby racji bytu...

Jaki jest okres rozliczeniowy w AMW REWITA Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odp

Proponuję zapytanie bezpośrednie do Spółki.

Anonimowo

Ludzie o wybujałym ego na wysokich stanowiskach, gdzie mała władza cieszy ich niezmiernie. Dojenie pracowników na rzecz spółki. Płaca totalnie nieadekwatna do zakresu obowiązków i poziomu stresu. Jeśli chodzi o stanowisko pracy i standard pokojów, to niestety jeszcze głęboka (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy gęsta tak, że można nożem kroić. Centrala przywala się o każdy błąd, a niestety nie daje narzędzi do ich rozwiązywania. Facet od oprogramowania kompletnie niezainteresowany bieżącymi problemami pracowników, wynikającymi z błędów w programie na którym pracują. Przepływ informacji między zarządcami a pracownikiem i organizacja na zerowym poziomie, a przez taki stan rzeczy pretensje do pracowników niższego szczebla. Niedotrzymywanie terminów przelewów za zlecenia. Stanowczo odradzam. Szkoda zdrowia.

Zizi

Nie polecam

@Zizi

@Zizi, próbuję wyrobić sobie własną opinię na temat pracy w Amw Rewita. Podaj proszę więcej szczegółów, plusy i minusy pracy tam. W ten sposób będzie mi się łatwiej odnieść do Twojego wpisu.

się wie

Niestety powyższe opinie są prawdziwe. Centrala firmy to wyjątkowe siedlisko mobberów i manipulatorów. Pracownika traktuje się tam jak śmiecia i wyrobnika do tego za śmieszne pieniądze. Jeśli ktoś chce zachować dobre zdrowie psychiczne i fizyczne-stanowczo odradzam.

Roman
@się wie

Niestety podzielam opinię.

@się wie

W 2018 roku pisałeś o "śmiesznych pieniądzach". Napisz proszę jaką dokładnie kwotę miałeś na myśli. Może jest tutaj ktoś obecnie zatrudniony w Amw Rewicie - na jakie wynagrodzenie i umowę mogę liczyć przy początkach współpracy?

Irena

@się wie, to co piszesz to poważne zarzuty. Myślę, że forum Gowork.pl nie jest miejscem na takie oskarżenia. @Bartek, czy wiesz coś o pracy w AMW REWITA? Masz odmienne zdanie niż Twoi poprzednicy? Chętnie dowiem się jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą.

Koleś
@Irena

Nie ze wszystkim mogę się zgodzić, co pisali przedmówcy. Moim skromnym zdaniem, Centrala jest ok., koncepcje ma słuszne, niestety nie zawsze posiada wiedzę co tak naprawdę dzieje się w podległych domach wczasowych. Pracownikom nie wolno nic mówić, a problemy sugeruje się rozwiązywać wewnętrznie tj. udawać, że ich nie ma, albo się nimi nie interesować. Atmosferę przecież tworzą pracownicy, a niektórym wydaje się, że jak pracują od - nastu lat, to mogą robić co im się podoba, blokują możliwości postępu oraz zmian na lepsze. Jak pojawia się ktoś, kto ma odmienne zdanie, inne podejście, chce zrobić coś dobrego - natychmiast jest sprowadzany na ziemię i pokazuje mu się szybko, gdzie jest jego miejsce w szeregu. To firma z możliwościami, które są nie wykorzystane, bo decyzje o tym co się w ośrodkach dzieje powierza się czasami osobom, które nie mają pojęcia o nowoczesnym hotelarstwie i czas dla nich się zatrzymał. Jest wielu w tej firmie wartościowych ludzi, którym zależy na tym by nie stało się w miejscu, szło do przodu, ale są kompletnie blokowani i zepchnięci na margines, mają po prostu "związane ręce"... jedyne co im pozostaje to spasować i zmienić pracę… Jak macie naturę „zdobywców” i będziecie umieli walczyć z „wyjadaczami” – to przetrwacie, w przeciwnym razie dajcie sobie spokój …

Emi
@Koleś

zgadzam się w stu procentach :)własnie przerabiam wprowadzanie nowocześniejszej wersji hotelarstwa, ale nie ma na to szans :(

ROBOL.
@Koleś

Prawda ,prawda nic dodać nic ująć. Czas głębokiego PRL u. Zadufani przełożeni. Zastraszeni jeden na drugiego coś ma. Zwykły pracownik jest dla nich niczym ma mieć dużo siły do roboty i tyle. NIE POLECAM !!!!!!

Krokodyl
@ROBOL.

Wszystko zgodne z prawdą, relikt przeszłości, zero postępu i standardu, wszystko oparte na braku doświadczenia i wiedzy o nowoczesnym hotelarstwie, zastraszanie pracowników, ciągłe groźby o wyciąganiu konsekwencji, poniżanie ze strony przełożonych, a kadra w większości z antykwariatu. Pracownikom niewygodnym, lub stanowiącym zagrożenie dla "sitwy" umila się życie do skutku, aż się sam zwolni, albo się go pozbywa jak trafi się okazja.

Maciek
@Krokodyl

Prawda w 100%, najgorsze w niektórych oddziałach są księgowe - nietykalna kadra, tak przynajmniej o sobie myślą. Mobbing z ich strony jest na porządku dziennym, dzielą zespół na tych, co są bezwzględnie im podporządkowani i na tych, co się nie chcą podporządkować. Wiadome konsekwencje ponoszą niesubordynowani - są oczerniani przed przełożonymi, szczególnie centralą, podważa się ich kompetencje, buntuje się przeciwko nim pozostałych pracowników, skłania pozostałych pracowników z "zespołu wsparcia księgowości" do donoszenia na pozostałych. Jak się uda - to się pozbywa niesubordynowanego pracownika, albo "dokręca śrubę" i czeka aż się sam zwolni. Ot taka sytuacja...

@Koleś

Hej @Koleś, wiem, że Twój post jest z 2019 roku, ale zastanawiam się, czy masz jakieś informacje na temat aktualnej sytuacji w Amw Rewicie? Jak poradzili sobie z kryzysem?

Zostaw merytoryczną opinię o AMW REWITA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMW REWITA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMW REWITA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMW REWITA Sp. z o.o.?

AMW REWITA Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • św. Jacka Odrowąża 15
    03-310 Warszawa