Opinie o AMW REWITA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AMW REWITA Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMW REWITA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMW REWITA Sp. z o.o. w Warszawa

się wie

Niestety powyższe opinie są prawdziwe. Centrala firmy to wyjątkowe siedlisko mobberów i manipulatorów. Pracownika traktuje się tam jak śmiecia i wyrobnika do tego za śmieszne pieniądze. Jeśli ktoś chce zachować dobre zdrowie psychiczne i fizyczne-stanowczo odradzam.

Irena

@się wie, to co piszesz to poważne zarzuty. Myślę, że forum Gowork.pl nie jest miejscem na takie oskarżenia. @Bartek, czy wiesz coś o pracy w AMW REWITA? Masz odmienne zdanie niż Twoi poprzednicy? Chętnie dowiem się jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie AMW REWITA Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 13 września

Anonimowy

Pojawiła się wzmianka o mazurach.Odz Waplewo no to tak zgadza się prawdziwy KABARET

@Anonimowy

Hej, napisałeś, że to prawdziwy kabaret- dlaczego? Czy w sensie negatywnym? Opowiedz proszę co wiesz o pracy w Amw Rewita. Jakie proponują stawki?

Ewa Nowy wpis
@Anonimowy

Pracowałam w AMW Rewita 11lat bardzo miło wspominam ludzi, którzy tam pracowali i większość pracuje nadal .Czasami bywa tak że po przyjściu nowych ,,włodarzy,, i powołaniu osób kompletnie nie kompetentnych czasami coś pęka. Tak jak wspomniał ktoś wyżej ,, misiewiczów ,,jest obecnie dosyć sporo .I nie nazwałbym tego Kabaretem ,tylko dramatem co Ci ludzie robią na stanowiskach do których brak jakiegokolwiek doświadczenia, a kopanie pod kimś innym dołków ,aby otrzymać awans jest czym bardzo krótkofalowym i prędzej czy później Karma wróci .

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia AMW REWITA Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Anonimowo Nowy wpis

AMW Rewita Jurata . Warunki przy podpisywaniu umowy różne od ustalonych podczas rozmowy wstępnej. Utrudniony kontakt z menadżerem i dyrekcją ośrodka. Wypłata ostatniej pensji, po interwencji w centrali, z miesięcznym opoznieniem (umowa zlecenie). Braki na poziomie organizacji, komunikacji i planowania.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie AMW REWITA Sp. z o.o. na stanowisko RECEPCJONISTA/KA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zizi

Nie polecam

@Zizi

@Zizi, próbuję wyrobić sobie własną opinię na temat pracy w Amw Rewita. Podaj proszę więcej szczegółów, plusy i minusy pracy tam. W ten sposób będzie mi się łatwiej odnieść do Twojego wpisu.

się wie

Roman
@się wie

Niestety podzielam opinię.

@się wie

W 2018 roku pisałeś o "śmiesznych pieniądzach". Napisz proszę jaką dokładnie kwotę miałeś na myśli. Może jest tutaj ktoś obecnie zatrudniony w Amw Rewicie - na jakie wynagrodzenie i umowę mogę liczyć przy początkach współpracy?

Irena

Koleś
@Irena

Nie ze wszystkim mogę się zgodzić, co pisali przedmówcy. Moim skromnym zdaniem, Centrala jest ok., koncepcje ma słuszne, niestety nie zawsze posiada wiedzę co tak naprawdę dzieje się w podległych domach wczasowych. Pracownikom nie wolno nic mówić, a problemy sugeruje się rozwiązywać wewnętrznie tj. udawać, że ich nie ma, albo się nimi nie interesować. Atmosferę przecież tworzą pracownicy, a niektórym wydaje się, że jak pracują od - nastu lat, to mogą robić co im się podoba, blokują możliwości postępu oraz zmian na lepsze. Jak pojawia się ktoś, kto ma odmienne zdanie, inne podejście, chce zrobić coś dobrego - natychmiast jest sprowadzany na ziemię i pokazuje mu się szybko, gdzie jest jego miejsce w szeregu. To firma z możliwościami, które są nie wykorzystane, bo decyzje o tym co się w ośrodkach dzieje powierza się czasami osobom, które nie mają pojęcia o nowoczesnym hotelarstwie i czas dla nich się zatrzymał. Jest wielu w tej firmie wartościowych ludzi, którym zależy na tym by nie stało się w miejscu, szło do przodu, ale są kompletnie blokowani i zepchnięci na margines, mają po prostu "związane ręce"... jedyne co im pozostaje to spasować i zmienić pracę… Jak macie naturę „zdobywców” i będziecie umieli walczyć z „wyjadaczami” – to przetrwacie, w przeciwnym razie dajcie sobie spokój …

Emi
@Koleś

zgadzam się w stu procentach :)własnie przerabiam wprowadzanie nowocześniejszej wersji hotelarstwa, ale nie ma na to szans :(

ROBOL.
@Koleś

Prawda ,prawda nic dodać nic ująć. Czas głębokiego PRL u. Zadufani przełożeni. Zastraszeni jeden na drugiego coś ma. Zwykły pracownik jest dla nich niczym ma mieć dużo siły do roboty i tyle. NIE POLECAM !!!!!!

Krokodyl
@ROBOL.

Wszystko zgodne z prawdą, relikt przeszłości, zero postępu i standardu, wszystko oparte na braku doświadczenia i wiedzy o nowoczesnym hotelarstwie, zastraszanie pracowników, ciągłe groźby o wyciąganiu konsekwencji, poniżanie ze strony przełożonych, a kadra w większości z antykwariatu. Pracownikom niewygodnym, lub stanowiącym zagrożenie dla "sitwy" umila się życie do skutku, aż się sam zwolni, albo się go pozbywa jak trafi się okazja.

Maciek
@Krokodyl

Prawda w 100%, najgorsze w niektórych oddziałach są księgowe - nietykalna kadra, tak przynajmniej o sobie myślą. Mobbing z ich strony jest na porządku dziennym, dzielą zespół na tych, co są bezwzględnie im podporządkowani i na tych, co się nie chcą podporządkować. Wiadome konsekwencje ponoszą niesubordynowani - są oczerniani przed przełożonymi, szczególnie centralą, podważa się ich kompetencje, buntuje się przeciwko nim pozostałych pracowników, skłania pozostałych pracowników z "zespołu wsparcia księgowości" do donoszenia na pozostałych. Jak się uda - to się pozbywa niesubordynowanego pracownika, albo "dokręca śrubę" i czeka aż się sam zwolni. Ot taka sytuacja...

@Koleś

Hej @Koleś, wiem, że Twój post jest z 2019 roku, ale zastanawiam się, czy masz jakieś informacje na temat aktualnej sytuacji w Amw Rewicie? Jak poradzili sobie z kryzysem?

Monika

Cześć, powiedzcie mi proszę kiedy ostatnio Amw Rewita prowadziła rekrutacje? Jeżeli ktoś z Was brał w nich udział opowiedzcie proszę o procesie. Będę wdzięczna za informacje.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AMW REWITA Sp. z o.o.?

Jagoda

Ile tu średnio z napiwków się wyciąga?

Tycjan

@Zizi Szkoda, że zabrakło podstaw żeby uzasadnić taki wpis.Mam zupełnie inne zdanie.

Barnaba

@Koleś Z pewnością masz dużo racji ale nie do końca. Każdy wie, że nie na wszystko można sobie pozwolić i tyle w temacie.

Bartek

Konkurencja inspiruje do pisania negatywnie o firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AMW REWITA Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Leszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

syrokomlak

Beznadziejna firma, niskie płace, bardzo dużo pracy, korporacyjna inwigilacja i działania mobbingujące. Niekompetentni szefowie z partyjnego nadania. Odradzam.

Robin
@syrokomlak

Masz rację. Zero poszanowania człowieka, niskie płace, metody motywacji są zaiste z czasów sb-ckich i niekompetentne władze. Wszechobecny stres ...

Jony
@syrokomlak

czy ktoś ostatnio zrezygnował z pracy ? jakiego rzędu płace ?

Jagoda
@Jony

Popieram poprzedników. We wszystkich podległych domach wczasowych sami misiewicze. Pozwalniali ludzi , którzy mieli wiedzę i coś potrafili zrobić. Sami słuchają równie niekompetentnych ,żeby nie powiedzieć debilnych przełożonych. Nie ma sie co dziwić "dobra zmiana" . Wszędzie kretyni . PIS- Polish Idiots Society.

pepe

100% prawda

Zostaw merytoryczną opinię o AMW REWITA Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AMW REWITA Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • św. Jacka Odrowąża 15